O nás: Na bezpečnosti nám záležíO nás: Na bezpečnosti nám záleží Podporujeme naše válečné veterányPodporujeme naše válečné veterány Výzva 2015: Drony – dobrý sluha, ale zlý pán!Výzva 2015: Drony – dobrý sluha, ale zlý pán!

Editorial

 07. 07. 2014      0 komentářů

Vážení čtenáři,

svoboda a bezpečnost nebyly a nikdy nebudou samozřejmostí. Tento rok si připomínáme 25 let od pádu komunistického režimu, nicméně ve společnosti nacházíme stále nedůvěru v demokratických a liberálních hodnotách. Jsem přesvědčen o tom, že tyto hodnoty je nutno naopak bránit a rozvíjet.

Je mi však ctí Vám představit náš unikátní webový portál, kde Vás budeme srozumitelnou formou informovat o relevantních bezpečnostních tématech a aktuálních problémech v obranných a bezpečnostních složkách ČR. V rámci naší činnost budeme spolupracovat jak s předními českými a zahraničními experty, tak se zákonodárci, členy vlády, reprezentanty zájmových a odborových organizací, a také se zástupci soukromých společností.

Tento týden se můžete těšit na článek o mobbingu v Armádě ČR a připravujeme pro Vás také rozhovor s předsedou Výboru pro obranu Poslanecké sněmovny PČR Davidem Kádnerem.

Přeji příjemné počtení,
 

Luděk Jiráček
Šéfredaktor

 autor: Luděk Jiráček

Luděk Jiráček
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací