O nás: Na bezpečnosti nám záležíO nás: Na bezpečnosti nám záleží Podporujeme naše válečné veterányPodporujeme naše válečné veterány Výzva 2015: Drony – dobrý sluha, ale zlý pán!Výzva 2015: Drony – dobrý sluha, ale zlý pán!

Existuje opak post-traumatické stresové poruchy: PTSD vs. PTG – nové vnímání, prevence a léčba.

 14. 12. 2016      309 komentářů

PTSD je velký strašák nejen pro ty, kdo slouží v profesích, v nichž se setkávají se zraněními/úmrtími, resp. jejich vysokým rizikem, ale vůbec pro každého, kdo projde traumatickou situací. Bohužel se o něm v ČR prakticky nemluví. A už vůbec ne o tom, že je do jisté míry řešitelné.

Jak se vůbec díváme na PTSD v ozbrojených silách a bezpečnostních sborech?

Kdykoli přijde řeč na téma PTSD (Posttraumatic Stress Disorder), připomenu, jak jsem před lety slyšela od někoho z čelních představitelů naší armády, že našich vojáků se PTSD netýká, protože jsou psychicky odolnější než vojáci američtí. Formálně dnes armáda výskyt poruchy uznává, ale nemám pocit, že by jej aktivně řešila. Jaká je tedy dnešní praxe?

Pokud se odrazíme od armády, tak mi věřte, že jako předsedkyně Spolku VLČÍ MÁKY se pořád bavím s vojáky, u nichž se PTSD rozvinulo nebo přinejmenším s následky probíhala „porucha adaptace“, přičemž tito nadále svorně říkají, že nekontaktují vojenské psychology, protože jim nevěří.

Toto hned doplním, aby nedošlo k nedorozumění – takoví vojáci v 90 % případů deklarují, že se bojí zanesení informace o „psychickém problému“ do jejich spisu, potažmo sdělení veliteli, což by mohlo ohrozit jejich další službu. Můj osobní dojem je, že asi ve dvou třetinách případů především nevěří, že by jim psycholog (jakýkoli, nejen vojenský) vůbec byl schopen pomoci.

Tato nedůvěra je v naší společnosti silně zakořeněna, dílem snad i kvůli přesvědčení, že psychologie a psychiatrie jsou pavědy, především ale kvůli společenské stigmatizaci. Konzumace antidepresiv i v Česku strmě stoupá, ale kdo se vám k tomu přizná? Panuje všeobecný názor, že když je někdo „na hlavu“, je automaticky nebezpečný a měl by být nejlépe izolován. Případně, má-li někdo „jen depky“, tak je to slaboch. Obě varianty jsou pro vojáka či policistu krajně nepříjemné a možná i skutečně kariéru ohrožující.

Naopak, jako velice dobrou hodnotím situaci u hasičů. Totiž, hasiči mezi sebou vědí a uznávají, že pohled na hrůzy při požárech a autonehodách je přirozeně traumatizující. K jejich povolání to patřilo vždy a denně. Popláčou si, obejmou se, dají si debrief, zajdou do hospody nebo i za svým velitelem či psychologem. Nikdo z kolegů, natož zkušených velitelů, je nepovažuje za divné či méněcenné, pokud jsou dotčeni tím, co při výjezdu zažili.

Tohle je pochopitelně jeden z důležitých faktorů pro prevenci posttraumatické stresové poruchy. Abychom ale byli féroví k vojákům, tak oni v misích také mají debriefy a otevřeně si povídají, problém nastává spíše po návratu domů. To se jako první dostavuje už zmíněná porucha adaptace – „přepnutí se na civilní všední život“, což mimochodem ve slabém odvaru zná každý po návratu z dovolené.

U vojáků onen výrazně hlubší přechod ale trvá týdny, během nich se mohou kupit všelijaké problémy (třeba domácí hádky) a do této nepohody se vrací zážitky z mise, jenže debriefy a jiné podpůrné metody už nejsou armádou realizovány a původní kolektiv se už rozpadl, resp. spolu tráví mnohem méně času. A právě toto období dalších stresů a „osamocení v civilním okolí“ bývá živnou půdou pro rozvoj PTSD.

ptsd

V Americe zašel tento problém tak daleko, že napočítali více sebevražd mezi veterány než úmrtí vojáků nasazených na bojištích. Od té doby je pro ně téma PTSD prioritou, s veterány se snaží být v kontaktu a přirozeně vedou osvětové kampaně, aby tento psychický problém už nebyl stigmatem. Ale co je hlavní, sbírají data a analyzují je. A tak se také nedávno konečně přišlo na to, že šancí zbavit se PTSD je přetransformovat jej v tzv. PTG.

Co je PTG?

Je to zajímavá náhoda – o PTG jsem se dozvěděla na semináři pro zaměstnance Škoda Auto (to já nejsem, ale přednášel tam můj šéf). Vystupoval tam Petr Ludwig, autor bestselleru Konec prokrastinace, jakási aktuální hvězda mezi českými osobními kouči. Prokrastinace, neboli chorobné odkládání povinností, je takový mor dnešní doby, známe ji všichni. Ale na tom daném semináři se Ludwig pustil do tématu subjektivního pocitu štěstí a v něm se jako jednoho z ilustračních příkladů dotkl problematiky PTSD vs. PTG…

PTG je zkratka pro Post-traumatic Growth, tedy posttramatický růst. Vlastně je zvláštní, že ji vědecká obec definovala až velice nedávno, zatímco Nietzeho „Co tě nezabije, to tě posílí“ dávno zlidovělo. Každopádně právě až studiem klientů, kteří se vyléčili z PTSD (nebo se u nich po stejném zážitku PTSD vůbec nerozvinulo), bylo tedy objektivně prokázáno, že se tak stalo díky re-definici postojů vůči důsledkům negativní zkušenosti.

Ostatně, s PTG se setkáváme docela běžně. Spousta lidí, kteří prodělali vážný úraz či nemoc, popř. i ve zdraví přečkali traumatickou zkušenosti, ať šlo o ohrožení vlastního života nebo cizího, potom přehodnotila svůj život. Například se začali více orientovat na rodinu, místo na kariéru. Ve Spolku VLČÍ MÁKY eviduji zvýšené zastoupení takových osob mezi pomáhajícími dobrovolníky ve značné disproporci oproti zastoupení těchto osob v populaci. Jistě to platí v oblasti charity plošně.

Proč tedy všichni na prožité trauma nereagují pozitivní změnou osobnosti? Mimo jiné vyplynula na povrch souvislost už se zmíněnou prokrastinací. Osoby, které jí propadají, také častěji trpí PTSD. Prostě proto, že když čelí problému, zůstanou v něm zaseknuté, jeho řešení odkládají, není to pro ně výzva k překonání, nýbrž stopka. Nedokážou jít dál.

Další dostatečně prokázaný výsledek analýzy dosavadních zkušeností: Aby lidé trauma překonali, potřebují řešit problém v kolektivu, pokud možno „podobně postižených“, k němuž chovají větší důvěru a jehož povzbuzení vnímají jako upřímné a chápající. To tedy jen potvrzuje, proč fungují debriefy a chození s kolegy do hospody, nikoli psychologové. Ale pokud někdo nemá přátele, případně jeho kamarádi nejsou „na to vyprávění“ zvědaví, tak nakonec u psychologa stejně skončí.

K pozitivnímu PTG jsou zapotřebí další osobnostní předpoklady. Například jistá pružnost, přizpůsobivost, „hyperaktivita“. A samozřejmě i povědomí o PTSD a PTG, o tom, co se se mnou děje a jaké mám vyhlídky. Náchylnější k PTSD jsou logicky pesimisté, než životní optimisté… Zrovna v tomto ohledu by tedy Češi měli být k rozvoji poruchy jedním z nejnáchylnějších národů na světě, což zřejmě (a překvapivě) nejsou.

Vrátím se k tomu tvrzení z úvodu, že čeští vojáci oproti americkým PTSD netrpí – čistě hypoteticky by to mohla být pravda, ale musí jít o hypotézu do doby, než si dá někdo tu práci a uskuteční věrohodnou vědeckou studii. To se stalo v případě českých hasičů, Markéta Holubová ve své disertaci porovnala výsledky testů na PTSD a PTG u 2241 hasičů ze šesti evropských zemí a 302 hasičů z Česka.

Výsledek? „U českých hasičů byla sledována nižší míra znovuprožívání a zvýšené dráždivosti, které jsou symptomy posttraumatické stresové poruchy, a naopak vykazovali ve vyšší míře posttraumatický růst. Tento příznivý výsledek může být mimo jiné odrazem kvalitně prováděného výběru příslušníků HZS ČR a dobrou psychologickou péčí o ně. Ta zahrnuje kromě posttraumatické péče (systém CISM) především prevenci ve formě vzdělávání.“ (citováno z webu HZS ČR)

A to je nakonec hlavní výzva tohoto článku. Armáda se svou silnou psychologickou službou a oddělením sociologů by mohla provést rozsáhlé šetření docela snadno. A pokud možno také systémově – když jsem se nedávno bavila s primářkou veteránské nemocnice na Floridě, považovala za nezbytné, aby armáda sledovala své veterány během služby, při jejím ukončení i poté.

Nabízet jim péči psychiatra na letáku (novinka odboru péče o válečné veterány z ledna 2016) je určitě pokrok, ale až příliš často volají do Spolku VLČÍ MÁKY a s prosbou o doporučení civilního psychologa. Tak asi v tom systému resortu obrany pořád něco neklape a rozjet kampaň o PTSD a jeho pozitivní variantě PTG je skvělá příležitost. Ostatně může se jí chopit i ministerstvo zdravotnictví, protože PTSD trpí naprosto tiše a bez pozornosti nejspíš desítky tisíc civilistů, třeba účastníků dopravních nehod a požárů. Je opravdu škoda, že česká společnost a média nanejvýše píší o depresích nebo (vraždících) schizofrenicích. Komu to pomůže? 

DAS_POBS_banner

PTSD PTG

Komentáře

lhschellerand

29. 06. 2018

[b]<a href="http://www.rogervivierstore.net.cn/">Roger<strong><a href="http://www.rogervivierstore.net.cn/">Roger Vivier Shoes Sale</a></strong> <br> <strong><a href="http://www.rogervivierstore.net.cn/">Cheap Roger Vivier Outlet</a></strong> <br>

lhschellerand

29. 06. 2018

[b]<a href="http://www.rogervivierstore.net.cn/">Roger Vivier Shoes</a>[/b] | [b][url=http://www.rogervivierstore.net.cn/]Roger Vivier[/url][/b] | [b][url=http://www.rogervivierstore.net.cn/]Roger Vivier on Sale[/url][/b] Roger Vivier Paris Ouvert Toe High Heels Rouge LIY5XJ [dd22] - &euro;191.58 : magasins Professional Roger Vivier, rogervivierstore.net.cn US Dollar Euro GB Pound Canadian Dollar Australian Dollar Jappen Yen Norske Krone Swedish Krone Danish Krone CNY Cat&eacute;gories <a class="category-top" href="http://www.rogervivierstore.net.cn/fr/roger-vivier-flats-c-1.html">Roger Vivier Flats</a> [url=http://www.rogervivierstore.net.cn/fr/sandales-roger-vivier-c-3.html]Sandales Roger Vivier[/url] [url=http://www.rogervivierstore.net.cn/fr/roger-vivier-bottes-c-4.html]Roger Vivier Bottes[/url] <a class="category-top" href="http://www.rogervivierstore.net.cn/fr/roger-vivier-pompes-c-2.html">Roger Vivier Pompes</a> A la une - [url=http://www.rogervivierstore.net.cn/fr/featured_products.html] [plus][/url] [url=http://www.rogervivierstore.net.cn/fr/roger-vivier-ballernice-cristal-boucle-flats-borland-2vs5yj-9cbe-p-32.html][img]http://www.rogervivierstore.net.cn/fr/images/_small//rv08/Roger-Vivier-Flats/Roger-Vivier-Ballernice-Crystal-Buckle-Flats-2.jpg[/img]Roger Vivier Ballernice Cristal Boucle Flats Borland 2VS5YJ [9cbe][/url] [url=http://www.rogervivierstore.net.cn/fr/roger-vivier-ballernice-cristal-boucle-flats-borland-2vs5yj-9cbe-p-32.html]Roger Vivier Ballernice Cristal Boucle Flats Borland 2VS5YJ [9cbe][/url]&euro;295.74 &euro;191.58Economie : 35%[url=http://www.rogervivierstore.net.cn/fr/roger-vivier-trois-tons-belle-de-jour-pompes-en-daim-v77lv7-e16d-p-34.html][img]http://www.rogervivierstore.net.cn/fr/images/_small//rv08/Roger-Vivier-Pumps/Roger-Vivier-Three-tone-Belle-De-Jour-Suede-Pumps.jpg[/img]Roger Vivier trois tons Belle De Jour pompes en daim V77LV7 [e16d][/url] [url=http://www.rogervivierstore.net.cn/fr/roger-vivier-trois-tons-belle-de-jour-pompes-en-daim-v77lv7-e16d-p-34.html]Roger Vivier trois tons Belle De Jour pompes en daim V77LV7 [e16d][/url]&euro;511.50 &euro;191.58Economie : 63%[url=http://www.rogervivierstore.net.cn/fr/roger-vivier-ballernice-cristal-boucle-flats-vert-o812d3-7d53-p-83.html][img]http://www.rogervivierstore.net.cn/fr/images/_small//rv08/Roger-Vivier-Flats/Roger-Vivier-Ballernice-Crystal-Buckle-Flats-8.jpg[/img]Roger Vivier Ballernice Cristal Boucle Flats Vert O812D3 [7d53][/url] [url=http://www.rogervivierstore.net.cn/fr/roger-vivier-ballernice-cristal-boucle-flats-vert-o812d3-7d53-p-83.html]Roger Vivier Ballernice Cristal Boucle Flats Vert O812D3 [7d53][/url]&euro;295.74 &euro;190.65Economie : 36% [url=http://www.rogervivierstore.net.cn/fr/]Accueil[/url] :: [url=http://www.rogervivierstore.net.cn/fr/sandales-roger-vivier-c-3.html]Sandales Roger Vivier[/url] :: Roger Vivier Paris Ouvert Toe High Heels Rouge LIY5XJ [dd22] .jqzoom{ float:left; position:relative; padding:0px; cursor:pointer; width:301px; height:300px; } [url=http://www.rogervivierstore.net.cn/fr/roger-vivier-paris-ouvert-toe-high-heels-rouge-liy5xj-dd22-p-94.html][img]http://www.rogervivierstore.net.cn/fr/images//rv08/Roger-Vivier-Sandals/Roger-Vivier-Paris-Open-Toe-High-Heels-Red-LIY5XJ.jpg[/img]Roger Vivier Paris Ouvert Toe High Heels Rouge LIY5XJ [dd22][/url] Roger Vivier Paris Ouvert Toe High Heels Rouge LIY5XJ [dd22] &euro;511.50 &euro;191.58Economie : 63% [b]Veuillez S&eacute;lectionner :[/b] Size -- Please Choose Size-- EUR35=US5=UK3 EUR36=US6=UK4 EUR37=US7=UK5 EUR38=US8=UK6 EUR39=US9=UK7 EUR40=US10=UK8 Ajouter au Panier : Roger Vivier Paris Ouvert Toe High Heels Rouge LIY5XJ Caractéristiques de l'objetCondition: Nouveau sans boîte: (. Z wie B. Original-Karton / tasche?) Neuer, unbenutzter und nicht getragener Artikel, ohne teilweise oder nur in Originalverpackung. Originaletiketten u sind. U. nicht mehr am Artikel befestigt. Voir toutes les conditions definitions- ouvre dans une nouvelle fenêtre ou onglet ... Lire moreabout la condition* Marque: Roger Vivier* Shade: Nero* Style: Pompes, Classics* Pays de fabrication: Italie* Taille de chaussures US (Femmes): 3-10* Matériel: cuir verni <a href="http://www.rogervivierstore.net.cn/fr/roger-vivier-paris-ouvert-toe-high-heels-rouge-liy5xj-dd22-p-94.html" ><img src="http://www.rogervivierstore.net.cn/fr/images//rv08/Roger-Vivier-Sandals/Roger-Vivier-Paris-Open-Toe-High-Heels-Red-LIY5XJ.jpg" alt="Roger Vivier Paris Open Toe High Heels Red LIY5XJ" width=600 /></a> Related Products [url=http://www.rogervivierstore.net.cn/fr/roger-vivier-sandales-thong-noir-vg73rw-1970-p-103.html][img]http://www.rogervivierstore.net.cn/fr/images/_small//rv08/Roger-Vivier-Sandals/Roger-Vivier-Sandals-Thong-Black-VG73RW.jpg[/img]Roger Vivier Sandales Thong Noir VG73RW [1970][/url] [url=http://www.rogervivierstore.net.cn/fr/roger-vivier-sandales-thong-noir-vg73rw-1970-p-103.html]Roger Vivier Sandales Thong Noir VG73RW [1970][/url] [url=http://www.rogervivierstore.net.cn/fr/roger-vivier-apricot-suede-leather-sandals-5id1e4-249d-p-107.html][img]http://www.rogervivierstore.net.cn/fr/images/_small//rv08/Roger-Vivier-Sandals/Roger-Vivier-Apricot-Suede-Leather-Sandals-5ID1E4.jpg[/img]Roger Vivier Apricot Suede Leather Sandals 5ID1E4 [249d][/url] [url=http://www.rogervivierstore.net.cn/fr/roger-vivier-apricot-suede-leather-sandals-5id1e4-249d-p-107.html]Roger Vivier Apricot Suede Leather Sandals 5ID1E4 [249d][/url] [url=http://www.rogervivierstore.net.cn/fr/roger-vivier-blanc-ouvert-toe-cheville-kitten-strapped-sandales-adiw4g-5ba4-p-3.html][img]http://www.rogervivierstore.net.cn/fr/images/_small//rv08/Roger-Vivier-Sandals/Roger-Vivier-White-Open-Toe-Ankle-Strapped-Kitten.jpg[/img]Roger Vivier Blanc, Ouvert Toe cheville Kitten Strapped Sandales ADIW4G [5ba4][/url]<a href="http://www.rogervivierstore.net.cn/fr/roger-vivier-blanc-ouvert-toe-cheville-kitten-strapped-sandales-adiw4g-5ba4-p-3.html">Roger Vivier Blanc, Ouvert Toe cheville Kitten Strapped Sandales ADIW4G [5ba4]</a> [url=http://www.rogervivierstore.net.cn/fr/roger-vivier-cristal-swarovski-sandals-rose-s82ijj-6b35-p-65.html][img]http://www.rogervivierstore.net.cn/fr/images/_small//rv08/Roger-Vivier-Sandals/Roger-Vivier-Swarovski-Crystal-Sandals-Pink-S82IJJ.jpg[/img]Roger Vivier cristal Swarovski Sandals Rose S82IJJ [6b35][/url]<a href="http://www.rogervivierstore.net.cn/fr/roger-vivier-cristal-swarovski-sandals-rose-s82ijj-6b35-p-65.html">Roger Vivier cristal Swarovski Sandals Rose S82IJJ [6b35]</a> [url=http://www.rogervivierstore.net.cn/fr/index.php?main_page=product_reviews_write&amp;products_id=94&amp;number_of_uploads=0][img]http://www.rogervivierstore.net.cn/fr/includes/templates/polo/buttons/french/button_write_review.gif[/img]&eacute;crire un avis[/url] LES CATÉGORIES[url=http://www.rogerviviershoes.cc/fr/]ROGER VIVIER SNEAKERS[/url] [url=http://www.rogerviviershoes.cc/fr/]FLATS ROGER VIVIER[/url] [url=http://www.rogerviviershoes.cc/fr/]SANDALES ROGER VIVIER[/url]Information[url=http://www.rogervivierstore.net.cn/fr/index.php?main_page=Payment_Methods]Paiement[/url] [url=http://www.rogervivierstore.net.cn/fr/index.php?main_page=shippinginfo]Expédition u0026 retours[/url] Service Clients[url=http://www.rogervivierstore.net.cn/fr/index.php?main_page=contact_us]Contactez nous[/url] <a href="http://www.rogervivierstore.net.cn/fr/index.php?main_page=Payment_Methods">De gros</a> Paiement&amp;livraison [url=http://www.rogervivierstore.net.cn/fr/roger-vivier-paris-ouvert-toe-high-heels-rouge-liy5xj-dd22-p-94.html][img]http://www.rogervivierstore.net.cn/fr/includes/templates/polo/images/payment-shipping.png[/img][/url] Copyright u0026 copy; 2016-2017[url=http://www.rogervivierstore.net.cn/fr/#]ROGER VIVIER Outlet Store en ligne[/url]. Alimenté par<a href="http://www.rogervivierstore.net.cn/fr/#" target="_blank">ROGER VIVIER Online Store, Inc.</a> [b][url=http://www.rogervivierstore.net.cn/]Roger Vivier Shoes Sale[/url][/b] [b][url=http://www.rogervivierstore.net.cn/]Cheap Roger Vivier Outlet[/url][/b]

lhschellerand

29. 06. 2018

[b][url=http://www.breitlingbentley.co/no/]swiss ko<strong><a href="http://www.breitlingbentley.co/no/">swiss kopi klokker aaa +</a></strong><br> <strong><a href="http://www.breitlingbentley.co/no/">sveitsiske kopi klokker</a></strong><br>

lhschellerand

29. 06. 2018

<strong><a href="http://www.breitlingbentley.co/no/">høy kvalitet kopi klokker for menn</a></strong><br> <strong><a href="http://www.breitlingbentley.co/no/">klokker</a></strong><br> <strong><a href="http://www.breitlingbentley.co/no/">sveitsiske Mekaniske bevegelse kopi klokker</a></strong><br> <br> <title>AAA Replica A. Lange & Söhne</title> <meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=UTF-8" /> <meta name="keywords" content="A. Lange & Söhne , Replica A. Lange & Söhne , kopiere A. Lange & Söhne" /> <meta name="description" content="Høy kvalitet beste kopi A. Lange & Söhne" /> <meta http-equiv="imagetoolbar" content="no" /> <link rel="canonical" href="http://www.breitlingbentley.co/no/a-lange-söhne-c-126.html" /> <link rel="stylesheet" type="text/css" href="http://www.breitlingbentley.co/no/includes/templates/polo/css/style_imagehover.css" /> <link rel="stylesheet" type="text/css" href="http://www.breitlingbentley.co/no/includes/templates/polo/css/stylesheet.css" /> <link rel="stylesheet" type="text/css" href="http://www.breitlingbentley.co/no/includes/templates/polo/css/stylesheet_css_buttons.css" /> <link rel="stylesheet" type="text/css" media="print" href="http://www.breitlingbentley.co/no/includes/templates/polo/css/print_stylesheet.css" /> <select name="currency" onchange="this.form.submit();"> <option value="USD">US Dollar</option> <option value="EUR">Euro</option> <option value="GBP">GB Pound</option> <option value="CAD">Canadian Dollar</option> <option value="AUD">Australian Dollar</option> <option value="JPY">Jappen Yen</option> <option value="NOK" selected="selected">Norske Krone</option> <option value="SEK">Swedish Krone</option> <option value="DKK">Danish Krone</option> <option value="CNY">CNY</option> </select> <input type="hidden" name="main_page" value="index" /><input type="hidden" name="cPath" value="126" /></form></div></div> <div class="leftBoxContainer" id="categories" style="width: 210px"> <div class="sidebox-header-left main-sidebox-header-left"><h3 class="leftBoxHeading main-sidebox-header-right" id="categoriesHeading">Kategorier</h3></div> <div id="categoriesContent" class="sideBoxContent"> <div class="categories-top-list no-dots"><a class="category-top" href="http://www.breitlingbentley.co/no/tag-heuer-klokker-c-432.html">TAG Heuer klokker</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.breitlingbentley.co/no/breitling-klokker-c-133.html">Breitling klokker</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.breitlingbentley.co/no/a-lange-söhne-c-126.html"><span class="category-subs-parent">A. Lange & Söhne</span></a></div> <div class="subcategory"><a class="category-subs" href="http://www.breitlingbentley.co/no/a-lange-söhne-1815-memorial-series-c-126_215.html">1815 Memorial Series</a></div> <div class="subcategory"><a class="category-subs" href="http://www.breitlingbentley.co/no/a-lange-söhne-31-serien-c-126_798.html">31 -serien</a></div> <div class="subcategory"><a class="category-subs" href="http://www.breitlingbentley.co/no/a-lange-söhne-cabaret-serien-c-126_1227.html">Cabaret -serien</a></div> <div class="subcategory"><a class="category-subs" href="http://www.breitlingbentley.co/no/a-lange-söhne-doble-kronografer-series-c-126_757.html">Doble kronografer Series</a></div> <div class="subcategory"><a class="category-subs" href="http://www.breitlingbentley.co/no/a-lange-söhne-edition-homage-to-falange-serien-c-126_1172.html">Edition " Homage To F.A.Lange "-serien</a></div> <div class="subcategory"><a class="category-subs" href="http://www.breitlingbentley.co/no/a-lange-söhne-kalender-series-c-126_789.html">Kalender Series</a></div> <div class="subcategory"><a class="category-subs" href="http://www.breitlingbentley.co/no/a-lange-söhne-lange-pocket-serie-c-126_219.html">Lange pocket serie</a></div> <div class="subcategory"><a class="category-subs" href="http://www.breitlingbentley.co/no/a-lange-söhne-langematik-series-c-126_257.html">Langematik Series</a></div> <div class="subcategory"><a class="category-subs" href="http://www.breitlingbentley.co/no/a-lange-söhne-owl-series-c-126_1476.html">Owl Series</a></div> <div class="subcategory"><a class="category-subs" href="http://www.breitlingbentley.co/no/a-lange-söhne-richard-lange-series-c-126_217.html">Richard Lange Series</a></div> <div class="subcategory"><a class="category-subs" href="http://www.breitlingbentley.co/no/a-lange-söhne-sachsen-serien-c-126_127.html">Sachsen -serien</a></div> <div class="subcategory"><a class="category-subs" href="http://www.breitlingbentley.co/no/a-lange-söhne-tourbograph-pour-le-mérite-serien-c-126_1175.html">Tourbograph "Pour le Mérite "-serien</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.breitlingbentley.co/no/alange-söhne-klokker-c-17.html">A.Lange & Söhne klokker</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.breitlingbentley.co/no/audemars-piguet-klokker-c-9.html">Audemars Piguet klokker</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.breitlingbentley.co/no/bell-ross-klokker-c-6.html">Bell & Ross klokker</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.breitlingbentley.co/no/breguet-klokker-c-2.html">Breguet klokker</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.breitlingbentley.co/no/cartier-klokker-c-52.html">Cartier klokker</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.breitlingbentley.co/no/chopard-klokker-c-10.html">Chopard klokker</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.breitlingbentley.co/no/emporio-armani-klokker-c-7.html">Emporio Armani klokker</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.breitlingbentley.co/no/franck-muller-klokker-c-13.html">Franck Muller klokker</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.breitlingbentley.co/no/hublot-klokker-c-1.html">Hublot klokker</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.breitlingbentley.co/no/iwc-klokker-c-130.html">IWC klokker</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.breitlingbentley.co/no/iwc-klokker-c-72.html">IWC klokker</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.breitlingbentley.co/no/longines-klokker-c-4.html">Longines klokker</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.breitlingbentley.co/no/omega-klokker-c-46.html">Omega klokker</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.breitlingbentley.co/no/panerai-klokker-c-59.html">Panerai klokker</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.breitlingbentley.co/no/patek-philippe-klokker-c-28.html">Patek Philippe klokker</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.breitlingbentley.co/no/piaget-klokker-c-106.html">Piaget klokker</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.breitlingbentley.co/no/rado-klokker-c-175.html">Rado klokker</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.breitlingbentley.co/no/rado-klokker-c-98.html">Rado klokker</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.breitlingbentley.co/no/rolexklokker-c-33.html">Rolex-klokker</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.breitlingbentley.co/no/tag-heuer-klokker-c-84.html">Tag Heuer klokker</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.breitlingbentley.co/no/tudor-klokker-c-446.html">Tudor Klokker</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.breitlingbentley.co/no/u-boat-klokker-c-111.html">U - Boat klokker</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.breitlingbentley.co/no/ulysse-nardin-klokker-c-114.html">Ulysse - Nardin klokker</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.breitlingbentley.co/no/ulysse-nardin-klokker-c-15.html">Ulysse Nardin klokker</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.breitlingbentley.co/no/vacheron-constantin-klokker-c-12.html">Vacheron Constantin klokker</a></div> </div></div> <div class="leftBoxContainer" id="featured" style="width: 210px"> <div class="sidebox-header-left "><h3 class="leftBoxHeading " id="featuredHeading">Utvalgt - <a href="http://www.breitlingbentley.co/no/featured_products.html">&nbsp;&nbsp;[mer]</a></h3></div> <div class="sideBoxContent centeredContent"><a href="http://www.breitlingbentley.co/no/replica-rado-virkelig-tynn-serien-14009573110-klokker-2cde-p-23036.html"><img src="http://www.breitlingbentley.co/no/images/_small//xwatches_/Rado-Watches/True-Thin-Series/Replica-Rado-really-thin-series-140-0957-3-110.jpg" alt="Replica Rado virkelig tynn serien 140.0957.3.110 klokker [2cde]" title=" Replica Rado virkelig tynn serien 140.0957.3.110 klokker [2cde] " width="53" height="80" style="position:relative" onmouseover="showtrail('images/_small//xwatches_/Rado-Watches/True-Thin-Series//Replica-Rado-really-thin-series-140-0957-3-110.jpg','Replica Rado virkelig tynn serien 140.0957.3.110 klokker [2cde]',53,80,171,256,this,0,0,53,80);" onmouseout="hidetrail();" /></a><a class="sidebox-products" href="http://www.breitlingbentley.co/no/replica-rado-virkelig-tynn-serien-14009573110-klokker-2cde-p-23036.html">Replica Rado virkelig tynn serien 140.0957.3.110 klokker [2cde]</a><div><span class="normalprice">NOK 648,323 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">NOK 2,035</span><span class="productPriceDiscount"><br />Du får&nbsp;100% avslag</span></div></div><div class="sideBoxContent centeredContent"><a href="http://www.breitlingbentley.co/no/replica-ulysse-nardin-observatory-opprinnelige-seiling-watch-ur-serien-1183122742-0229-p-17687.html"><img src="http://www.breitlingbentley.co/no/images/_small//xwatches_/Athens-Watches/Nautical-Watch/Original-Marine/Replica-Athens-Observatory-s-original-sailing-8.jpg" alt="Replica Ulysse - Nardin Observatory opprinnelige seiling watch ur serien 1183-122-7/42 [0229]" title=" Replica Ulysse - Nardin Observatory opprinnelige seiling watch ur serien 1183-122-7/42 [0229] " width="53" height="80" style="position:relative" onmouseover="showtrail('images/_small//xwatches_/Athens-Watches/Nautical-Watch/Original-Marine//Replica-Athens-Observatory-s-original-sailing-8.jpg','Replica Ulysse - Nardin Observatory opprinnelige seiling watch ur serien 1183-122-7/42 [0229]',53,80,171,256,this,0,0,53,80);" onmouseout="hidetrail();" /></a><a class="sidebox-products" href="http://www.breitlingbentley.co/no/replica-ulysse-nardin-observatory-opprinnelige-seiling-watch-ur-serien-1183122742-0229-p-17687.html">Replica Ulysse - Nardin Observatory opprinnelige seiling watch ur serien 1183-122-7/42 [0229]</a><div><span class="normalprice">NOK 523,207 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">NOK 2,076</span><span class="productPriceDiscount"><br />Du får&nbsp;100% avslag</span></div></div><div class="sideBoxContent centeredContent"><a href="http://www.breitlingbentley.co/no/brilliant-rolex-datejust-watch-drw3059-c8c2-p-1415.html"><img src="http://www.breitlingbentley.co/no/images/_small//watch_28/Rolex/Rolex-Datejust/Brilliant-Rolex-Datejust-Watch-DRW3059.jpg" alt="Brilliant Rolex Datejust Watch - DRW3059 [c8c2]" title=" Brilliant Rolex Datejust Watch - DRW3059 [c8c2] " width="100" height="75" style="position:relative" onmouseover="showtrail('images/_small//watch_28/Rolex/Rolex-Datejust//Brilliant-Rolex-Datejust-Watch-DRW3059.jpg','Brilliant Rolex Datejust Watch - DRW3059 [c8c2]',100,75,256,192,this,0,0,100,75);" onmouseout="hidetrail();" /></a><a class="sidebox-products" href="http://www.breitlingbentley.co/no/brilliant-rolex-datejust-watch-drw3059-c8c2-p-1415.html">Brilliant Rolex Datejust Watch - DRW3059 [c8c2]</a><div><span class="normalprice">NOK 14,865 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">NOK 1,813</span><span class="productPriceDiscount"><br />Du får&nbsp;88% avslag</span></div></div></div> </div></td> <td id="columnCenter" valign="top"> <div id="navBreadCrumb"> <a href="http://www.breitlingbentley.co/no/">Hjem</a>&nbsp;::&nbsp; A. Lange & Söhne </div> <div class="centerColumn" id="indexProductList"> <h1 id="productListHeading">A. Lange & Söhne</h1> <form name="filter" action="http://www.breitlingbentley.co/no/" method="get"><label class="inputLabel">Filter Results by:</label><input type="hidden" name="main_page" value="index" /><input type="hidden" name="cPath" value="126" /><input type="hidden" name="sort" value="20a" /><select name="alpha_filter_id" onchange="this.form.submit()"> <option value="0">Alle produkter</option> <option value="65">A</option> <option value="66">B</option> <option value="67">C</option> <option value="68">D</option> <option value="69">E</option> <option value="70">F</option> <option value="71">G</option> <option value="72">H</option> <option value="73">I</option> <option value="74">J</option> <option value="75">K</option> <option value="76">L</option> <option value="77">M</option> <option value="78">N</option> <option value="79">O</option> <option value="80">P</option> <option value="81">Q</option> <option value="82">R</option> <option value="83">S</option> <option value="84">T</option> <option value="85">U</option> <option value="86">V</option> <option value="87">W</option> <option value="88">X</option> <option value="89">Y</option> <option value="90">Z</option> <option value="48">0</option> <option value="49">1</option> <option value="50">2</option> <option value="51">3</option> <option value="52">4</option> <option value="53">5</option> <option value="54">6</option> <option value="55">7</option> <option value="56">8</option> <option value="57">9</option> </select> </form> <br class="clearBoth" /> <div id="productListing"> <div id="productsListingTopNumber" class="navSplitPagesResult back">Viser <strong>1</strong> til <strong>12</strong> (av <strong>125</strong> produkter)</div> <div id="productsListingListingTopLinks" class="navSplitPagesLinks forward"> &nbsp;<strong class="current">1</strong>&nbsp;&nbsp;<a href="http://www.breitlingbentley.co/no/a-lange-söhne-c-126.html?page=2&sort=20a" title=" Side 2 ">2</a>&nbsp;&nbsp;<a href="http://www.breitlingbentley.co/no/a-lange-söhne-c-126.html?page=3&sort=20a" title=" Side 3 ">3</a>&nbsp;&nbsp;<a href="http://www.breitlingbentley.co/no/a-lange-söhne-c-126.html?page=4&sort=20a" title=" Side 4 ">4</a>&nbsp;&nbsp;<a href="http://www.breitlingbentley.co/no/a-lange-söhne-c-126.html?page=5&sort=20a" title=" Side 5 ">5</a>&nbsp;<a href="http://www.breitlingbentley.co/no/a-lange-söhne-c-126.html?page=6&sort=20a" title=" Neste sett med 5 sider ">...</a>&nbsp;&nbsp;<a href="http://www.breitlingbentley.co/no/a-lange-söhne-c-126.html?page=11&sort=20a" title=" Side 11 ">11</a>&nbsp;&nbsp;<a href="http://www.breitlingbentley.co/no/a-lange-söhne-c-126.html?page=2&sort=20a" title=" Neste side ">[Neste&nbsp;&gt;&gt;]</a>&nbsp;</div> <br class="clearBoth" /> <div class="centerBoxContentsProducts centeredContent back" style="width:30.5%;"><a href="http://www.breitlingbentley.co/no/replica-a-lange-söhne-pour-le-mérite-watch-serie-701001-18k-gullklokker-7e1f-p-16236.html"><div style="vertical-align: middle;height:200px;"><img src="http://www.breitlingbentley.co/no/images/_small//xwatches_/A-Lange-S-hne/Tourbograph-Pour-le/Pour-le-M-rite/Replica-A-Lange-S-hne-Pour-le-M-rite-watch-series-3.jpg" alt="Replica A. Lange & Söhne &quot;Pour le Mérite &quot; watch serie 701,001 18K gullklokker [7e1f]" title=" Replica A. Lange & Söhne &quot;Pour le Mérite &quot; watch serie 701,001 18K gullklokker [7e1f] " width="134" height="200" class="listingProductImage" id="listimg" /></div></a><br /><h3 class="itemTitle"><a href="http://www.breitlingbentley.co/no/replica-a-lange-söhne-pour-le-mérite-watch-serie-701001-18k-gullklokker-7e1f-p-16236.html">Replica A. Lange & Söhne "Pour le Mérite " watch serie 701,001 18K gullklokker [7e1f]</a></h3><div class="listingDescription"></div><br /><span class="normalprice">NOK 669,368 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">NOK 1,928</span><span class="productPriceDiscount"><br />Du får&nbsp;100% avslag</span><br /><br /><a href="http://www.breitlingbentley.co/no/a-lange-söhne-c-126.html?products_id=16236&action=buy_now&sort=20a"><img src="http://www.breitlingbentley.co/no/includes/templates/polo/buttons/norwegian/button_buy_now.gif" alt="Kjøp nå" title=" Kjøp nå " width="108" height="30" class="listingBuyNowButton" /></a><br /><br /></div> <div class="centerBoxContentsProducts centeredContent back" style="width:30.5%;"><a href="http://www.breitlingbentley.co/no/replica-a-lange-söhne-pour-le-mérite-watch-serie-701005-platina-klokker-337c-p-16235.html"><div style="vertical-align: middle;height:200px;"><img src="http://www.breitlingbentley.co/no/images/_small//xwatches_/A-Lange-S-hne/Tourbograph-Pour-le/Pour-le-M-rite/Replica-A-Lange-S-hne-Pour-le-M-rite-watch-series.jpg" alt="Replica A. Lange & Söhne &quot;Pour le Mérite &quot; watch serie 701,005 platina klokker [337c]" title=" Replica A. Lange & Söhne &quot;Pour le Mérite &quot; watch serie 701,005 platina klokker [337c] " width="134" height="200" class="listingProductImage" id="listimg" /></div></a><br /><h3 class="itemTitle"><a href="http://www.breitlingbentley.co/no/replica-a-lange-söhne-pour-le-mérite-watch-serie-701005-platina-klokker-337c-p-16235.html">Replica A. Lange & Söhne "Pour le Mérite " watch serie 701,005 platina klokker [337c]</a></h3><div class="listingDescription"></div><br /><span class="normalprice">NOK 435,929 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">NOK 2,126</span><span class="productPriceDiscount"><br />Du får&nbsp;100% avslag</span><br /><br /><a href="http://www.breitlingbentley.co/no/a-lange-söhne-c-126.html?products_id=16235&action=buy_now&sort=20a"><img src="http://www.breitlingbentley.co/no/includes/templates/polo/buttons/norwegian/button_buy_now.gif" alt="Kjøp nå" title=" Kjøp nå " width="108" height="30" class="listingBuyNowButton" /></a><br /><br /></div> <div class="centerBoxContentsProducts centeredContent back" style="width:30.5%;"><a href="http://www.breitlingbentley.co/no/replica-a-lange-söhne-1815-chronograph-series-401026-klokker-b8d8-p-16243.html"><div style="vertical-align: middle;height:200px;"><img src="http://www.breitlingbentley.co/no/images/_small//xwatches_/A-Lange-S-hne/1815-Memorial-Series/1815-CHRONOGRAPH/Replica-Lange-1815-CHRONOGRAPH-Series-401-026.jpg" alt="Replica A. Lange & Söhne 1815 CHRONOGRAPH Series 401,026 klokker [b8d8]" title=" Replica A. Lange & Söhne 1815 CHRONOGRAPH Series 401,026 klokker [b8d8] " width="134" height="200" class="listingProductImage" id="listimg" /></div></a><br /><h3 class="itemTitle"><a href="http://www.breitlingbentley.co/no/replica-a-lange-söhne-1815-chronograph-series-401026-klokker-b8d8-p-16243.html">Replica A. Lange & Söhne 1815 CHRONOGRAPH Series 401,026 klokker [b8d8]</a></h3><div class="listingDescription"></div><br /><span class="normalprice">NOK 853,376 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">NOK 1,895</span><span class="productPriceDiscount"><br />Du får&nbsp;100% avslag</span><br /><br /><a href="http://www.breitlingbentley.co/no/a-lange-söhne-c-126.html?products_id=16243&action=buy_now&sort=20a"><img src="http://www.breitlingbentley.co/no/includes/templates/polo/buttons/norwegian/button_buy_now.gif" alt="Kjøp nå" title=" Kjøp nå " width="108" height="30" class="listingBuyNowButton" /></a><br /><br /></div> <br class="clearBoth" /><div class="centerBoxContentsProducts centeredContent back" style="width:30.5%;"><a href="http://www.breitlingbentley.co/no/replica-a-lange-söhne-1815-chronograph-series-401031-klokker-e377-p-15242.html"><div style="vertical-align: middle;height:200px;"><img src="http://www.breitlingbentley.co/no/images/_small//xwatches_/A-Lange-S-hne/1815-Memorial-Series/1815-CHRONOGRAPH/Replica-Lange-1815-CHRONOGRAPH-Series-401-031.jpg" alt="Replica A. Lange & Söhne 1815 CHRONOGRAPH Series 401,031 klokker [e377]" title=" Replica A. Lange & Söhne 1815 CHRONOGRAPH Series 401,031 klokker [e377] " width="134" height="200" class="listingProductImage" id="listimg" /></div></a><br /><h3 class="itemTitle"><a href="http://www.breitlingbentley.co/no/replica-a-lange-söhne-1815-chronograph-series-401031-klokker-e377-p-15242.html">Replica A. Lange & Söhne 1815 CHRONOGRAPH Series 401,031 klokker [e377]</a></h3><div class="listingDescription"></div><br /><span class="normalprice">NOK 572,837 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">NOK 2,076</span><span class="productPriceDiscount"><br />Du får&nbsp;100% avslag</span><br /><br /><a href="http://www.breitlingbentley.co/no/a-lange-söhne-c-126.html?products_id=15242&action=buy_now&sort=20a"><img src="http://www.breitlingbentley.co/no/includes/templates/polo/buttons/norwegian/button_buy_now.gif" alt="Kjøp nå" title=" Kjøp nå " width="108" height="30" class="listingBuyNowButton" /></a><br /><br /></div> <div class="centerBoxContentsProducts centeredContent back" style="width:30.5%;"><a href="http://www.breitlingbentley.co/no/replica-a-lange-söhne-1815-chronograph-series-402026-18k-hvitt-gullklokker-5cfa-p-15220.html"><div style="vertical-align: middle;height:200px;"><img src="http://www.breitlingbentley.co/no/images/_small//xwatches_/A-Lange-S-hne/1815-Memorial-Series/1815-CHRONOGRAPH/Replica-A-Lange-S-hne-1815-CHRONOGRAPH-Series-402.jpg" alt="Replica A. Lange & Söhne 1815 CHRONOGRAPH Series 402,026 18K hvitt gullklokker [5cfa]" title=" Replica A. Lange & Söhne 1815 CHRONOGRAPH Series 402,026 18K hvitt gullklokker [5cfa] " width="134" height="200" class="listingProductImage" id="listimg" /></div></a><br /><h3 class="itemTitle"><a href="http://www.breitlingbentley.co/no/replica-a-lange-söhne-1815-chronograph-series-402026-18k-hvitt-gullklokker-5cfa-p-15220.html">Replica A. Lange & Söhne 1815 CHRONOGRAPH Series 402,026 18K hvitt gullklokker [5cfa]</a></h3><div class="listingDescription"></div><br /><span class="normalprice">NOK 485,526 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">NOK 1,854</span><span class="productPriceDiscount"><br />Du får&nbsp;100% avslag</span><br /><br /><a href="http://www.breitlingbentley.co/no/a-lange-söhne-c-126.html?products_id=15220&action=buy_now&sort=20a"><img src="http://www.breitlingbentley.co/no/includes/templates/polo/buttons/norwegian/button_buy_now.gif" alt="Kjøp nå" title=" Kjøp nå " width="108" height="30" class="listingBuyNowButton" /></a><br /><br /></div> <div class="centerBoxContentsProducts centeredContent back" style="width:30.5%;"><a href="http://www.breitlingbentley.co/no/replica-a-lange-söhne-1815-chronograph-series-402032-18k-rose-gull-klokker-c77a-p-15243.html"><div style="vertical-align: middle;height:200px;"><img src="http://www.breitlingbentley.co/no/images/_small//xwatches_/A-Lange-S-hne/1815-Memorial-Series/1815-CHRONOGRAPH/Replica-A-Lange-S-hne-1815-CHRONOGRAPH-Series-402-8.jpg" alt="Replica A. Lange & Söhne 1815 CHRONOGRAPH Series 402,032 18K rose gull klokker [c77a]" title=" Replica A. Lange & Söhne 1815 CHRONOGRAPH Series 402,032 18K rose gull klokker [c77a] " width="134" height="200" class="listingProductImage" id="listimg" /></div></a><br /><h3 class="itemTitle"><a href="http://www.breitlingbentley.co/no/replica-a-lange-söhne-1815-chronograph-series-402032-18k-rose-gull-klokker-c77a-p-15243.html">Replica A. Lange & Söhne 1815 CHRONOGRAPH Series 402,032 18K rose gull klokker [c77a]</a></h3><div class="listingDescription"></div><br /><span class="normalprice">NOK 606,934 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">NOK 2,044</span><span class="productPriceDiscount"><br />Du får&nbsp;100% avslag</span><br /><br /><a href="http://www.breitlingbentley.co/no/a-lange-söhne-c-126.html?products_id=15243&action=buy_now&sort=20a"><img src="http://www.breitlingbentley.co/no/includes/templates/polo/buttons/norwegian/button_buy_now.gif" alt="Kjøp nå" title=" Kjøp nå " width="108" height="30" class="listingBuyNowButton" /></a><br /><br /></div> <br class="clearBoth" /><div class="centerBoxContentsProducts centeredContent back" style="width:30.5%;"><a href="http://www.breitlingbentley.co/no/replica-a-lange-söhne-1815-månefase-watch-serie-231031-18k-rose-gull-klokker-6cbc-p-15239.html"><div style="vertical-align: middle;height:200px;"><img src="http://www.breitlingbentley.co/no/images/_small//xwatches_/A-Lange-S-hne/1815-Memorial-Series/1815-moon-phase/Replica-A-Lange-S-hne-1815-moon-phase-watch.jpg" alt="Replica A. Lange & Söhne 1815 månefase watch serie 231,031 18K rose gull klokker [6cbc]" title=" Replica A. Lange & Söhne 1815 månefase watch serie 231,031 18K rose gull klokker [6cbc] " width="134" height="200" class="listingProductImage" id="listimg" /></div></a><br /><h3 class="itemTitle"><a href="http://www.breitlingbentley.co/no/replica-a-lange-söhne-1815-månefase-watch-serie-231031-18k-rose-gull-klokker-6cbc-p-15239.html">Replica A. Lange & Söhne 1815 månefase watch serie 231,031 18K rose gull klokker [6cbc]</a></h3><div class="listingDescription"></div><br /><span class="normalprice">NOK 314,331 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">NOK 1,978</span><span class="productPriceDiscount"><br />Du får&nbsp;99% avslag</span><br /><br /><a href="http://www.breitlingbentley.co/no/a-lange-söhne-c-126.html?products_id=15239&action=buy_now&sort=20a"><img src="http://www.breitlingbentley.co/no/includes/templates/polo/buttons/norwegian/button_buy_now.gif" alt="Kjøp nå" title=" Kjøp nå " width="108" height="30" class="listingBuyNowButton" /></a><br /><br /></div> <div class="centerBoxContentsProducts centeredContent back" style="width:30.5%;"><a href="http://www.breitlingbentley.co/no/replica-a-lange-söhne-1815-månefase-watch-serie-231035-platina-klokker-ccbf-p-16225.html"><div style="vertical-align: middle;height:200px;"><img src="http://www.breitlingbentley.co/no/images/_small//xwatches_/A-Lange-S-hne/1815-Memorial-Series/1815-moon-phase/Replica-Lange-1815-moon-phase-watch-series-231-7.jpg" alt="Replica A. Lange & Söhne 1815 månefase watch serie 231,035 platina klokker [ccbf]" title=" Replica A. Lange & Söhne 1815 månefase watch serie 231,035 platina klokker [ccbf] " width="134" height="200" class="listingProductImage" id="listimg" /></div></a><br /><h3 class="itemTitle"><a href="http://www.breitlingbentley.co/no/replica-a-lange-söhne-1815-månefase-watch-serie-231035-platina-klokker-ccbf-p-16225.html">Replica A. Lange & Söhne 1815 månefase watch serie 231,035 platina klokker [ccbf]</a></h3><div class="listingDescription"></div><br /><span class="normalprice">NOK 508,894 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">NOK 1,821</span><span class="productPriceDiscount"><br />Du får&nbsp;100% avslag</span><br /><br /><a href="http://www.breitlingbentley.co/no/a-lange-söhne-c-126.html?products_id=16225&action=buy_now&sort=20a"><img src="http://www.breitlingbentley.co/no/includes/templates/polo/buttons/norwegian/button_buy_now.gif" alt="Kjøp nå" title=" Kjøp nå " width="108" height="30" class="listingBuyNowButton" /></a><br /><br /></div> <div class="centerBoxContentsProducts centeredContent back" style="width:30.5%;"><a href="http://www.breitlingbentley.co/no/replica-a-lange-söhne-1815-phase-serie-212050-klokker-29cd-p-12801.html"><div style="vertical-align: middle;height:200px;"><img src="http://www.breitlingbentley.co/no/images/_small//xwatches_/A-Lange-S-hne/Edition-Homage-To-F/1815-MOONPHASE/Replica-A-Lange-S-hne-1815-MOONPHASE-series-212.jpg" alt="Replica A. Lange & Söhne 1815 phase serie 212,050 Klokker [29cd]" title=" Replica A. Lange & Söhne 1815 phase serie 212,050 Klokker [29cd] " width="134" height="200" class="listingProductImage" id="listimg" /></div></a><br /><h3 class="itemTitle"><a href="http://www.breitlingbentley.co/no/replica-a-lange-söhne-1815-phase-serie-212050-klokker-29cd-p-12801.html">Replica A. Lange & Söhne 1815 phase serie 212,050 Klokker [29cd]</a></h3><div class="listingDescription"></div><br /><span class="normalprice">NOK 1,187,714 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">NOK 2,044</span><span class="productPriceDiscount"><br />Du får&nbsp;100% avslag</span><br /><br /><a href="http://www.breitlingbentley.co/no/a-lange-söhne-c-126.html?products_id=12801&action=buy_now&sort=20a"><img src="http://www.breitlingbentley.co/no/includes/templates/polo/buttons/norwegian/button_buy_now.gif" alt="Kjøp nå" title=" Kjøp nå " width="108" height="30" class="listingBuyNowButton" /></a><br /><br /></div> <br class="clearBoth" /><div class="centerBoxContentsProducts centeredContent back" style="width:30.5%;"><a href="http://www.breitlingbentley.co/no/replica-a-lange-söhne-1815-series-233021-18k-gullklokker-d296-p-15210.html"><div style="vertical-align: middle;height:200px;"><img src="http://www.breitlingbentley.co/no/images/_small//xwatches_/A-Lange-S-hne/1815-Memorial-Series/1815-Series/Replica-A-Lange-S-hne-1815-Series-233-021-18K.jpg" alt="Replica A. Lange & Söhne 1815 Series 233,021 18K gullklokker [d296]" title=" Replica A. Lange & Söhne 1815 Series 233,021 18K gullklokker [d296] " width="134" height="200" class="listingProductImage" id="listimg" /></div></a><br /><h3 class="itemTitle"><a href="http://www.breitlingbentley.co/no/replica-a-lange-söhne-1815-series-233021-18k-gullklokker-d296-p-15210.html">Replica A. Lange & Söhne 1815 Series 233,021 18K gullklokker [d296]</a></h3><div class="listingDescription"></div><br /><span class="normalprice">NOK 976,852 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">NOK 2,126</span><span class="productPriceDiscount"><br />Du får&nbsp;100% avslag</span><br /><br /><a href="http://www.breitlingbentley.co/no/a-lange-söhne-c-126.html?products_id=15210&action=buy_now&sort=20a"><img src="http://www.breitlingbentley.co/no/includes/templates/polo/buttons/norwegian/button_buy_now.gif" alt="Kjøp nå" title=" Kjøp nå " width="108" height="30" class="listingBuyNowButton" /></a><br /><br /></div> <div class="centerBoxContentsProducts centeredContent back" style="width:30.5%;"><a href="http://www.breitlingbentley.co/no/replica-a-lange-söhne-1815-series-233025-platina-klokker-d428-p-15214.html"><div style="vertical-align: middle;height:200px;"><img src="http://www.breitlingbentley.co/no/images/_small//xwatches_/A-Lange-S-hne/1815-Memorial-Series/1815-Series/Replica-A-Lange-S-hne-1815-Series-233-025.jpg" alt="Replica A. Lange & Söhne 1815 Series 233,025 platina klokker [d428]" title=" Replica A. Lange & Söhne 1815 Series 233,025 platina klokker [d428] " width="134" height="200" class="listingProductImage" id="listimg" /></div></a><br /><h3 class="itemTitle"><a href="http://www.breitlingbentley.co/no/replica-a-lange-söhne-1815-series-233025-platina-klokker-d428-p-15214.html">Replica A. Lange & Söhne 1815 Series 233,025 platina klokker [d428]</a></h3><div class="listingDescription"></div><br /><span class="normalprice">NOK 1,253,287 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">NOK 1,887</span><span class="productPriceDiscount"><br />Du får&nbsp;100% avslag</span><br /><br /><a href="http://www.breitlingbentley.co/no/a-lange-söhne-c-126.html?products_id=15214&action=buy_now&sort=20a"><img src="http://www.breitlingbentley.co/no/includes/templates/polo/buttons/norwegian/button_buy_now.gif" alt="Kjøp nå" title=" Kjøp nå " width="108" height="30" class="listingBuyNowButton" /></a><br /><br /></div> <div class="centerBoxContentsProducts centeredContent back" style="width:30.5%;"><a href="http://www.breitlingbentley.co/no/replica-a-lange-söhne-1815-series-233026-18k-hvitt-gullklokker-bc5e-p-7574.html"><div style="vertical-align: middle;height:200px;"><img src="http://www.breitlingbentley.co/no/images/_small//xwatches_/A-Lange-S-hne/1815-Memorial-Series/1815-Series/Replica-A-Lange-S-hne-1815-Series-233-026-18K.jpg" alt="Replica A. Lange & Söhne 1815 Series 233,026 18K hvitt gullklokker [bc5e]" title=" Replica A. Lange & Söhne 1815 Series 233,026 18K hvitt gullklokker [bc5e] " width="134" height="200" class="listingProductImage" id="listimg" /></div></a><br /><h3 class="itemTitle"><a href="http://www.breitlingbentley.co/no/replica-a-lange-söhne-1815-series-233026-18k-hvitt-gullklokker-bc5e-p-7574.html">Replica A. Lange & Söhne 1815 Series 233,026 18K hvitt gullklokker [bc5e]</a></h3><div class="listingDescription"></div><br /><span class="normalprice">NOK 736,170 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">NOK 1,994</span><span class="productPriceDiscount"><br />Du får&nbsp;100% avslag</span><br /><br /><a href="http://www.breitlingbentley.co/no/a-lange-söhne-c-126.html?products_id=7574&action=buy_now&sort=20a"><img src="http://www.breitlingbentley.co/no/includes/templates/polo/buttons/norwegian/button_buy_now.gif" alt="Kjøp nå" title=" Kjøp nå " width="108" height="30" class="listingBuyNowButton" /></a><br /><br /></div> <br class="clearBoth" /> <div id="productsListingBottomNumber" class="navSplitPagesResult back">Viser <strong>1</strong> til <strong>12</strong> (av <strong>125</strong> produkter)</div> <div id="productsListingListingBottomLinks" class="navSplitPagesLinks forward"> &nbsp;<strong class="current">1</strong>&nbsp;&nbsp;<a href="http://www.breitlingbentley.co/no/a-lange-söhne-c-126.html?page=2&sort=20a" title=" Side 2 ">2</a>&nbsp;&nbsp;<a href="http://www.breitlingbentley.co/no/a-lange-söhne-c-126.html?page=3&sort=20a" title=" Side 3 ">3</a>&nbsp;&nbsp;<a href="http://www.breitlingbentley.co/no/a-lange-söhne-c-126.html?page=4&sort=20a" title=" Side 4 ">4</a>&nbsp;&nbsp;<a href="http://www.breitlingbentley.co/no/a-lange-söhne-c-126.html?page=5&sort=20a" title=" Side 5 ">5</a>&nbsp;<a href="http://www.breitlingbentley.co/no/a-lange-söhne-c-126.html?page=6&sort=20a" title=" Neste sett med 5 sider ">...</a>&nbsp;&nbsp;<a href="http://www.breitlingbentley.co/no/a-lange-söhne-c-126.html?page=11&sort=20a" title=" Side 11 ">11</a>&nbsp;&nbsp;<a href="http://www.breitlingbentley.co/no/a-lange-söhne-c-126.html?page=2&sort=20a" title=" Neste side ">[Neste&nbsp;&gt;&gt;]</a>&nbsp;</div> <br class="clearBoth" /> </div> </div> </td> </tr> </table> </div> <style> .articles{width:900px; margin:0 auto;} .articles ul{width:900px; } .articles li{width:450px; float:left;} </style> <br style="clear:both;"/> \ n<div id="navSuppWrapper"><br class="clearBoth" /><div id="navSupp" style=" margin-bottom:10px; margin-top:8px; width:100%; text-align:center;"><ul> <li class="is-here"><a href="http://www.breitlingbentley.co/no/index.php">Hjem</a></li> <li class="menu-mitop" ><a href="http://www.breitlingbentley.co/no/index.php?main_page=shippinginfo" target="_blank">frakt</a></li> <li class="menu-mitop" ><a href="http://www.breitlingbentley.co/no/index.php?main_page=Payment_Methods" target="_blank">engros</a></li> <li class="menu-mitop" ><a href="http://www.breitlingbentley.co/no/index.php?main_page=shippinginfo" target="_blank">Ordresporing</a></li> <li class="menu-mitop" ><a href="http://www.breitlingbentley.co/no/index.php?main_page=Coupons" target="_blank">kuponger</a></li> <li class="menu-mitop" ><a href="http://www.breitlingbentley.co/no/index.php?main_page=Payment_Methods" target="_blank">betalingsmetoder</a></li> <li class="menu-mitop" ><a href="http://www.breitlingbentley.co/no/index.php?main_page=contact_us" target="_blank">Kontakt oss</a></li> </ul></div> <div class ="foot-tg" style=" margin-bottom:10px; margin-top:10px; width:100%; text-align:center;"><ul> <li class="menu-mitop" ><a href="http://www.alegroso.com/no/" target="_blank">REPLICA OMEGA</a></li> <li class="menu-mitop" ><a href="http://www.alegroso.com/no/" target="_blank">REPLICA PATEK PHILIPPE</a></li> <li class="menu-mitop" ><a href="http://www.alegroso.com/no/" target="_blank">Replica Rolex</a></li> <li class="menu-mitop" ><a href="http://www.alegroso.com/no/" target="_blank">Kopi Cartier</a></li> <li class="menu-mitop" ><a href="http://www.alegroso.com/no/" target="_blank">kopi Breitling</a></li></ul></div> <DIV align="center"> <a href="http://www.breitlingbentley.co/no/a-lange-söhne-c-126.html" ><IMG src="http://www.breitlingbentley.co/no/includes/templates/polo/images/payment.png"></a></DIV> <div align="center" style="color:#000;">Copyright © 2012-2015 All Rights Reserved.</div> </div> <div id="comm100-button-55"></div> <strong><a href="http://www.breitlingbentley.co/no/">swiss kopi klokker aaa +</a></strong><br> <strong><a href="http://www.breitlingbentley.co/no/">sveitsiske kopi klokker</a></strong><br>

lhschellerand

24. 05. 2018

[b][url=http://www.tiffanybracelets.me/]cheap ti<strong><a href="http://www.tiffanybracelets.me/">cheap tiffany & co jewelry</a></strong> <br> <strong><a href="http://www.tiffanybracelets.me/">tiffany jewelry</a></strong> <br>

lhschellerand

24. 05. 2018

[b][url=http://www.tiffanybracelets.me/]tiffany outlet online[/url][/b] [b]<a href="http://www.tiffanybracelets.me/">tiffany blue</a>[/b] [b][url=http://www.tiffanybracelets.me/]tiffany outlet[/url][/b] Tiffany Rings : Tiffany and co outlet, Tiffany jewelry outlet, Tiffany and Co On Sale, cheap tiffany and co with 70% OFF and Free Shipping, Tiffany And Co Outlet US Dollar Euro GB Pound Canadian Dollar Australian Dollar Jappen Yen Norske Krone Swedish Krone Danish Krone CNY Categories <a class="category-top" href="http://www.tiffanybracelets.me/tiffany-money-clips-c-10.html">Tiffany Money Clips</a> [url=http://www.tiffanybracelets.me/tiffany-necklaces-c-8.html]Tiffany Necklaces[/url] [url=http://www.tiffanybracelets.me/new-arrivals-c-1.html]New Arrivals[/url] [url=http://www.tiffanybracelets.me/tiffany-bangles-c-5.html]Tiffany Bangles[/url] <a class="category-top" href="http://www.tiffanybracelets.me/tiffany-bracelets-c-6.html">Tiffany Bracelets</a> [url=http://www.tiffanybracelets.me/tiffany-cuff-link-c-11.html]Tiffany Cuff Link[/url] [url=http://www.tiffanybracelets.me/tiffany-earrings-c-3.html]Tiffany Earrings[/url] [url=http://www.tiffanybracelets.me/tiffany-key-rings-c-9.html]Tiffany Key Rings[/url] [url=http://www.tiffanybracelets.me/tiffany-pendants-c-7.html]Tiffany Pendants[/url] [url=http://www.tiffanybracelets.me/tiffany-rings-c-4.html]Tiffany Rings[/url] [url=http://www.tiffanybracelets.me/tiffany-sets-c-2.html]Tiffany Sets[/url] Bestsellers [url=http://www.tiffanybracelets.me/tiffany-co-half-circle-diamond-ring-d406-p-271.html] [url=http://www.tiffanybracelets.me/tiffany-rings-c-4.html][img]http://www.tiffanybracelets.me/images/_small//tiffany01_/Tiffany-Rings/Tiffany-Co-Half-Circle-Diamond-Ring.jpg[/img]Tiffany & Co Half Circle Diamond Ring [d406][/url]Tiffany & Co Half Circle Diamond Ring [d406][/url] $1,559.00 $73.00Save: 95% off<a href="http://www.tiffanybracelets.me/tiffany-co-1837-cushion-ring-2fc2-p-238.html"> <a href="http://www.tiffanybracelets.me/tiffany-rings-c-4.html" ><img src="http://www.tiffanybracelets.me/images/_small//tiffany01_/Tiffany-Rings/Tiffany-Co-1837-Cushion-Ring.jpg" alt="Tiffany & Co 1837 Cushion Ring [2fc2]" title=" Tiffany & Co 1837 Cushion Ring [2fc2] " width="130" height="130" /></a>Tiffany & Co 1837 Cushion Ring [2fc2][/url] $363.00 $59.00Save: 84% off[url=http://www.tiffanybracelets.me/tiffany-co-1837-concave-ring-be96-p-237.html] [url=http://www.tiffanybracelets.me/tiffany-rings-c-4.html][img]http://www.tiffanybracelets.me/images/_small//tiffany01_/Tiffany-Rings/Tiffany-Co-1837-Concave-Ring.jpg[/img]Tiffany & Co 1837 Concave Ring [be96][/url]Tiffany & Co 1837 Concave Ring [be96][/url] $410.00 $70.00Save: 83% off Featured - [url=http://www.tiffanybracelets.me/featured_products.html] [more][/url] <a href="http://www.tiffanybracelets.me/tiffany-co-elsa-peretti-open-heart-lariat-set-48bd-p-102.html"><img src="http://www.tiffanybracelets.me/images/_small//tiffany01_/Tiffany-Sets/Tiffany-Co-Elsa-Peretti-Open-Heart-Lariat-Set.jpg" alt="Tiffany & Co Elsa Peretti Open Heart Lariat Set [48bd]" title=" Tiffany & Co Elsa Peretti Open Heart Lariat Set [48bd] " width="130" height="130" /></a>[url=http://www.tiffanybracelets.me/tiffany-co-elsa-peretti-open-heart-lariat-set-48bd-p-102.html]Tiffany & Co Elsa Peretti Open Heart Lariat Set [48bd][/url]$1,010.00 $104.00Save: 90% off[url=http://www.tiffanybracelets.me/tiffanty-co-paloma-picasso-loving-heart-bracelet-bf56-p-379.html][img]http://www.tiffanybracelets.me/images/_small//tiffany01_/Tiffany-Bracelets/Tiffanty-Co-Paloma-Picasso-Loving-Heart-Bracelet.jpg[/img]Tiffanty & Co Paloma Picasso Loving Heart Bracelet [bf56][/url] [url=http://www.tiffanybracelets.me/tiffanty-co-paloma-picasso-loving-heart-bracelet-bf56-p-379.html]Tiffanty & Co Paloma Picasso Loving Heart Bracelet [bf56][/url]$488.00 $62.00Save: 87% off[url=http://www.tiffanybracelets.me/tiffany-co-elsa-peretti-open-heart-necklace-7532-p-610.html][img]http://www.tiffanybracelets.me/images/_small//tiffany01_/Tiffany-Necklaces/Tiffany-Co-Elsa-Peretti-Open-Heart-Necklace-1.jpg[/img]Tiffany & Co Elsa Peretti Open Heart Necklace [7532][/url] [url=http://www.tiffanybracelets.me/tiffany-co-elsa-peretti-open-heart-necklace-7532-p-610.html]Tiffany & Co Elsa Peretti Open Heart Necklace [7532][/url]$575.00 $70.00Save: 88% off [url=http://www.tiffanybracelets.me/]Home[/url] :: Tiffany Rings Tiffany Rings Filter Results by: Items starting with ... A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Displaying [b]1[/b] to [b]18[/b] (of [b]70[/b] products) 1[/b] [url=http://www.tiffanybracelets.me/tiffany-rings-c-4.html?page=2&sort=20a]2[/url] [url=http://www.tiffanybracelets.me/tiffany-rings-c-4.html?page=3&sort=20a]3[/url] [url=http://www.tiffanybracelets.me/tiffany-rings-c-4.html?page=4&sort=20a]4[/url] [url=http://www.tiffanybracelets.me/tiffany-rings-c-4.html?page=2&sort=20a][Next &gt;&gt;][/url] [url=http://www.tiffanybracelets.me/tiffany-co-1837-concave-ring-be96-p-237.html][img]http://www.tiffanybracelets.me/images/_small//tiffany01_/Tiffany-Rings/Tiffany-Co-1837-Concave-Ring.jpg[/img]Tiffany & Co 1837 Concave Ring [be96][/url] [url=http://www.tiffanybracelets.me/tiffany-co-1837-concave-ring-be96-p-237.html]Tiffany & Co 1837 Concave Ring [be96][/url]Tiffany & Co 1837 Concave Ring Sale Description A timeless Tiffany...$410.00 $70.00Save: 83% off [url=http://www.tiffanybracelets.me/tiffany-co-1837-cushion-ring-2fc2-p-238.html][img]http://www.tiffanybracelets.me/images/_small//tiffany01_/Tiffany-Rings/Tiffany-Co-1837-Cushion-Ring.jpg[/img]Tiffany & Co 1837 Cushion Ring [2fc2][/url] [url=http://www.tiffanybracelets.me/tiffany-co-1837-cushion-ring-2fc2-p-238.html]Tiffany & Co 1837 Cushion Ring [2fc2][/url]Tiffany & Co 1837 Cushion Ring Sale Description A timeless Tiffany &amp; Co...$363.00 $59.00Save: 84% off [url=http://www.tiffanybracelets.me/tiffany-co-1837-lock-ring-fbc2-p-239.html][img]http://www.tiffanybracelets.me/images/_small//tiffany01_/Tiffany-Rings/Tiffany-Co-1837-Lock-Ring-1.jpg[/img]Tiffany & Co 1837 Lock Ring [fbc2][/url] [url=http://www.tiffanybracelets.me/tiffany-co-1837-lock-ring-fbc2-p-239.html]Tiffany & Co 1837 Lock Ring [fbc2][/url]Tiffany & Co 1837 Lock Ring Sale Description Look absolutely stunning in...$427.00 $70.00Save: 84% off [url=http://www.tiffanybracelets.me/tiffany-co-1837-open-ring-d73d-p-240.html][img]http://www.tiffanybracelets.me/images/_small//tiffany01_/Tiffany-Rings/Tiffany-Co-1837-Open-Ring.jpg[/img]Tiffany & Co 1837 Open Ring [d73d][/url] [url=http://www.tiffanybracelets.me/tiffany-co-1837-open-ring-d73d-p-240.html]Tiffany & Co 1837 Open Ring [d73d][/url]Tiffany & Co 1837 Open Ring Sale Description As time goes by, the modern...$319.00 $56.00Save: 82% off [url=http://www.tiffanybracelets.me/tiffany-co-1837-ring-with-titanium-in-midnight-9da8-p-241.html][img]http://www.tiffanybracelets.me/images/_small//tiffany01_/Tiffany-Rings/Tiffany-Co-1837-Ring-With-Titanium-In-Midnight.jpg[/img]Tiffany & Co 1837 Ring With Titanium In Midnight [9da8][/url] [url=http://www.tiffanybracelets.me/tiffany-co-1837-ring-with-titanium-in-midnight-9da8-p-241.html]Tiffany & Co 1837 Ring With Titanium In Midnight [9da8][/url]Tiffany & Co 1837 Ring With Titanium In Midnight Sale Description A...$577.00 $71.00Save: 88% off [url=http://www.tiffanybracelets.me/tiffany-co-1837-roman-numberical-ring-6ae6-p-242.html][img]http://www.tiffanybracelets.me/images/_small//tiffany01_/Tiffany-Rings/Tiffany-Co-1837-Roman-Numberical-Ring.jpg[/img]Tiffany & Co 1837 Roman Numberical Ring [6ae6][/url]<a href="http://www.tiffanybracelets.me/tiffany-co-1837-roman-numberical-ring-6ae6-p-242.html">Tiffany & Co 1837 Roman Numberical Ring [6ae6]</a>Tiffany & Co 1837 Roman Numberical Ring Sale Description Rings symbolize...$368.00 $57.00Save: 85% off [url=http://www.tiffanybracelets.me/tiffany-co-altas-ring-efe9-p-243.html][img]http://www.tiffanybracelets.me/images/_small//tiffany01_/Tiffany-Rings/Tiffany-Co-Altas-Ring.jpg[/img]Tiffany & Co Altas Ring [efe9][/url]<a href="http://www.tiffanybracelets.me/tiffany-co-altas-ring-efe9-p-243.html">Tiffany & Co Altas Ring [efe9]</a>Tiffany & Co Altas Ring Sale Description Tiffany &amp; Co Altas Ring will...$494.00 $73.00Save: 85% off[img]http://www.tiffanybracelets.me/includes/templates/polo/buttons/english/button_sold_out_sm.gif[/img]Sold Out [url=http://www.tiffanybracelets.me/tiffany-co-apple-ring-a283-p-244.html][img]http://www.tiffanybracelets.me/images/_small//tiffany01_/Tiffany-Rings/Tiffany-Co-Apple-Ring.jpg[/img]Tiffany & Co Apple Ring [a283][/url] [url=http://www.tiffanybracelets.me/tiffany-co-apple-ring-a283-p-244.html]Tiffany & Co Apple Ring [a283][/url]Tiffany & Co Apple Ring Sale Description Tiffany &amp; Co Apple Ring is a...$425.00 $65.00Save: 85% off [url=http://www.tiffanybracelets.me/tiffany-co-atlas-numeric-ring-c6cb-p-245.html][img]http://www.tiffanybracelets.me/images/_small//tiffany01_/Tiffany-Rings/Tiffany-Co-Atlas-Numeric-Ring.jpg[/img]Tiffany & Co Atlas Numeric Ring [c6cb][/url] [url=http://www.tiffanybracelets.me/tiffany-co-atlas-numeric-ring-c6cb-p-245.html]Tiffany & Co Atlas Numeric Ring [c6cb][/url]Tiffany & Co Atlas Numeric Ring Sale Description Tiffany &amp; Co Atlas...$362.00 $60.00Save: 83% off [url=http://www.tiffanybracelets.me/tiffany-co-atlas-open-ring-f5ea-p-246.html][img]http://www.tiffanybracelets.me/images/_small//tiffany01_/Tiffany-Rings/Tiffany-Co-Atlas-Open-Ring.jpg[/img]Tiffany & Co Atlas Open Ring [f5ea][/url]<a href="http://www.tiffanybracelets.me/tiffany-co-atlas-open-ring-f5ea-p-246.html">Tiffany & Co Atlas Open Ring [f5ea]</a>Tiffany & Co Atlas Open Ring Sale Description Tiffany &amp; Co Atlas Open...$363.00 $59.00Save: 84% off [url=http://www.tiffanybracelets.me/tiffany-co-atlas-roma-rin-wit-diamond-ring-064a-p-247.html][img]http://www.tiffanybracelets.me/images/_small//tiffany01_/Tiffany-Rings/Tiffany-Co-Atlas-Roma-Rin-Wit-Diamond-Ring.jpg[/img]Tiffany & Co Atlas Roma Rin Wit Diamond Ring [064a][/url] [url=http://www.tiffanybracelets.me/tiffany-co-atlas-roma-rin-wit-diamond-ring-064a-p-247.html]Tiffany & Co Atlas Roma Rin Wit Diamond Ring [064a][/url]Tiffany & Co Atlas Roma Rin Wit Diamond Ring Sale Description In our...$1,564.00 $72.00Save: 95% off[img]http://www.tiffanybracelets.me/includes/templates/polo/buttons/english/button_sold_out_sm.gif[/img]Sold Out <a href="http://www.tiffanybracelets.me/tiffany-co-atlas-roma-rin-wit-diamond-ring-3035-p-248.html"><div style="vertical-align: middle;height:200px"><img src="http://www.tiffanybracelets.me/images/_small//tiffany01_/Tiffany-Rings/Tiffany-Co-Atlas-Roma-Rin-Wit-Diamond-Ring-1.jpg" alt="Tiffany & Co Atlas Roma Rin Wit Diamond Ring [3035]" title=" Tiffany & Co Atlas Roma Rin Wit Diamond Ring [3035] " width="200" height="200" class="listingProductImage" id="listimg" /></div></a>[url=http://www.tiffanybracelets.me/tiffany-co-atlas-roma-rin-wit-diamond-ring-3035-p-248.html]Tiffany & Co Atlas Roma Rin Wit Diamond Ring [3035][/url]Tiffany & Co Atlas Roma Rin Wit Diamond Ring Sale Description Instant...$1,557.00 $72.00Save: 95% off[img]http://www.tiffanybracelets.me/includes/templates/polo/buttons/english/button_sold_out_sm.gif[/img]Sold Out <a href="http://www.tiffanybracelets.me/tiffany-co-atlas-silver-ring-8ea9-p-249.html"><div style="vertical-align: middle;height:200px"><img src="http://www.tiffanybracelets.me/images/_small//tiffany01_/Tiffany-Rings/Tiffany-Co-Atlas-Silver-Ring.jpg" alt="Tiffany & Co Atlas Silver Ring [8ea9]" title=" Tiffany & Co Atlas Silver Ring [8ea9] " width="200" height="200" class="listingProductImage" id="listimg" /></div></a>[url=http://www.tiffanybracelets.me/tiffany-co-atlas-silver-ring-8ea9-p-249.html]Tiffany & Co Atlas Silver Ring [8ea9][/url]Tiffany & Co Atlas Silver Ring Sale Description Satisfy your wish for...$427.00 $61.00Save: 86% off [url=http://www.tiffanybracelets.me/tiffany-co-big-atlas-ring-1fc0-p-250.html][img]http://www.tiffanybracelets.me/images/_small//tiffany01_/Tiffany-Rings/Tiffany-Co-Big-Atlas-Ring.jpg[/img]Tiffany & Co Big Atlas Ring [1fc0][/url]<a href="http://www.tiffanybracelets.me/tiffany-co-big-atlas-ring-1fc0-p-250.html">Tiffany & Co Big Atlas Ring [1fc0]</a>Tiffany & Co Big Atlas Ring Sale Description Tiffany &amp; Co Big Atlas...$446.00 $68.00Save: 85% off [url=http://www.tiffanybracelets.me/tiffany-co-black-roman-numberical-ring-861c-p-251.html][img]http://www.tiffanybracelets.me/images/_small//tiffany01_/Tiffany-Rings/Tiffany-Co-Black-Roman-Numberical-Ring.jpg[/img]Tiffany & Co Black Roman Numberical Ring [861c][/url] [url=http://www.tiffanybracelets.me/tiffany-co-black-roman-numberical-ring-861c-p-251.html]Tiffany & Co Black Roman Numberical Ring [861c][/url]Tiffany & Co Black Roman Numberical Ring Sale Description Tiffany &amp; Co...$487.00 $69.00Save: 86% off[img]http://www.tiffanybracelets.me/includes/templates/polo/buttons/english/button_sold_out_sm.gif[/img]Sold Out [url=http://www.tiffanybracelets.me/tiffany-co-butterfly-ring-75bf-p-253.html][img]http://www.tiffanybracelets.me/images/_small//tiffany01_/Tiffany-Rings/Tiffany-Co-Butterfly-Ring.jpg[/img]Tiffany & Co Butterfly Ring [75bf][/url] [url=http://www.tiffanybracelets.me/tiffany-co-butterfly-ring-75bf-p-253.html]Tiffany & Co Butterfly Ring [75bf][/url]Tiffany & Co Butterfly Ring Sale Description The moment most normal metal...$447.00 $67.00Save: 85% off [url=http://www.tiffanybracelets.me/tiffany-co-colou-separatio-heart-ring-aa39-p-252.html][img]http://www.tiffanybracelets.me/images/_small//tiffany01_/Tiffany-Rings/Tiffany-Co-Colou-Separatio-Heart-Ring.jpg[/img]Tiffany & Co Colou Separatio Heart Ring [aa39][/url] [url=http://www.tiffanybracelets.me/tiffany-co-colou-separatio-heart-ring-aa39-p-252.html]Tiffany & Co Colou Separatio Heart Ring [aa39][/url]Tiffany & Co Colou Separatio Heart Ring Sale Description Tiffany &amp; Co...$492.00 $77.00Save: 84% off [url=http://www.tiffanybracelets.me/tiffany-co-cushion-ring-e633-p-254.html][img]http://www.tiffanybracelets.me/images/_small//tiffany01_/Tiffany-Rings/Tiffany-Co-Cushion-Ring.jpg[/img]Tiffany & Co Cushion Ring [e633][/url] [url=http://www.tiffanybracelets.me/tiffany-co-cushion-ring-e633-p-254.html]Tiffany & Co Cushion Ring [e633][/url]Tiffany & Co Cushion Ring Sale Description Tiffany &amp; Co Cushion Ring in...$365.00 $60.00Save: 84% off Displaying [b]1[/b] to [b]18[/b] (of [b]70[/b] products) 1[/b] [url=http://www.tiffanybracelets.me/tiffany-rings-c-4.html?page=2&sort=20a]2[/url] [url=http://www.tiffanybracelets.me/tiffany-rings-c-4.html?page=3&sort=20a]3[/url] [url=http://www.tiffanybracelets.me/tiffany-rings-c-4.html?page=4&sort=20a]4[/url] [url=http://www.tiffanybracelets.me/tiffany-rings-c-4.html?page=2&sort=20a][Next &gt;&gt;][/url] THE CATEGORIES [url=http://www.tiffanytimperman.com]TIFFANY JEWELRY [/url] [url=http://www.tiffanytimperman.com]TIFFANY AND CO[/url] <a href="http://www.tiffanytimperman.com">TIFFANY BRACELETS</a> <a href="http://www.tiffanytimperman.com">TIFFANY RING</a> Information [url=http://www.tiffanybracelets.me/index.php?main_page=Payment_Methods]Payment[/url] [url=http://www.tiffanybracelets.me/index.php?main_page=shippinginfo]Shipping & Returns[/url] Customer Service <a href="http://www.tiffanybracelets.me/index.php?main_page=contact_us">Contact Us</a>[url=http://www.tiffanybracelets.me/news/]News[/url] [url=http://www.tiffanybracelets.me/index.php?main_page=Payment_Methods]Wholesale[/url] Payment &amp; Shipping [url=http://www.tiffanybracelets.me/tiffany-rings-c-4.html][img]http://www.tiffanybracelets.me/includes/templates/polo/images/payment-shipping.png[/img][/url] Copyright &copy; 2013-2016 <a href="http://www.tiffanybracelets.me/#" target="_blank">Tiffany &amp; Co Store Online</a>. Powered by [url=http://www.tiffanybracelets.me/#]Tiffany &amp; Co Store Online,Inc.[/url] [b][url=http://www.tiffanybracelets.me/]cheap tiffany & co jewelry[/url][/b] [b][url=http://www.tiffanybracelets.me/]tiffany jewelry[/url][/b]

lhschellerand

24. 05. 2018

[b][url=http://www.ballgownwedding.net/]wedding go<strong><a href="http://www.ballgownwedding.net/">wedding gowns online</a></strong> <br> <strong><a href="http://www.ballgownwedding.net/">best wedding dresses designs</a></strong> <br>

lhschellerand

24. 05. 2018

[b][url=http://www.ballgownwedding.net/]Outlet Wedding Dresses[/url][/b] [b][url=http://www.ballgownwedding.net/]Wedding Dress Factory Outlet[/url][/b] [b]<a href="http://www.ballgownwedding.net/">wedding dresses outlet</a>[/b] Wedding Dresses, Sweetheart Wedding Dresses US Dollar Euro GB Pound Canadian Dollar Australian Dollar Jappen Yen Norske Krone Swedish Krone Danish Krone CNY Categories [url=http://www.ballgownwedding.net/hot-sell-wedding-dresses-c-9.html]Hot Sell Wedding Dresses[/url] [url=http://www.ballgownwedding.net/wedding-accessories-c-33.html]Wedding Accessories[/url] [url=http://www.ballgownwedding.net/lace-wedding-dresses-c-10.html]Lace Wedding Dresses[/url] [url=http://www.ballgownwedding.net/quinceanera-dresses-c-39.html]Quinceanera Dresses[/url] <a class="category-top" href="http://www.ballgownwedding.net/special-occasion-dresses-c-4.html">Special Occasion Dresses</a> [url=http://www.ballgownwedding.net/vintage-wedding-dresses-c-20.html]Vintage Wedding Dresses[/url] [url=http://www.ballgownwedding.net/wedding-dresses-c-1.html]Wedding Dresses[/url] <a class="category-products" href="http://www.ballgownwedding.net/wedding-dresses-aline-wedding-dresses-c-1_3.html">A-Line Wedding Dresses</a> [url=http://www.ballgownwedding.net/wedding-dresses-ball-gown-wedding-dresses-c-1_8.html]Ball Gown Wedding Dresses[/url] <a class="category-products" href="http://www.ballgownwedding.net/wedding-dresses-beach-wedding-dresses-c-1_13.html">Beach Wedding Dresses</a> [url=http://www.ballgownwedding.net/wedding-dresses-column-wedding-dresses-c-1_28.html]Column Wedding Dresses[/url] [url=http://www.ballgownwedding.net/wedding-dresses-empire-wedding-dresses-c-1_29.html]Empire Wedding Dresses[/url] [url=http://www.ballgownwedding.net/wedding-dresses-halter-wedding-dresses-c-1_25.html]Halter Wedding Dresses[/url] [url=http://www.ballgownwedding.net/wedding-dresses-maternity-wedding-dresses-c-1_23.html]Maternity Wedding Dresses[/url] [url=http://www.ballgownwedding.net/wedding-dresses-mermaid-wedding-dresses-c-1_21.html]Mermaid Wedding Dresses[/url] [url=http://www.ballgownwedding.net/wedding-dresses-offtheshoulder-wedding-dresses-c-1_41.html]Off-the-shoulder Wedding Dresses[/url] <a class="category-products" href="http://www.ballgownwedding.net/wedding-dresses-oneshoulder-wedding-dresses-c-1_42.html">One-shoulder Wedding Dresses</a> <a class="category-products" href="http://www.ballgownwedding.net/wedding-dresses-plus-size-wedding-dresses-c-1_22.html">Plus Size Wedding Dresses</a> [url=http://www.ballgownwedding.net/wedding-dresses-princess-wedding-dresses-c-1_2.html]Princess Wedding Dresses[/url] [url=http://www.ballgownwedding.net/wedding-dresses-scoop-wedding-dresses-c-1_31.html]Scoop Wedding Dresses[/url] [url=http://www.ballgownwedding.net/wedding-dresses-short-wedding-dresses-c-1_30.html]Short Wedding Dresses[/url] [url=http://www.ballgownwedding.net/wedding-dresses-spaghetti-straps-wedding-dresses-c-1_24.html]Spaghetti Straps Wedding Dresses[/url] [url=http://www.ballgownwedding.net/wedding-dresses-square-neck-wedding-dresses-c-1_32.html]Square Neck Wedding Dresses[/url] [url=http://www.ballgownwedding.net/wedding-dresses-strapless-wedding-dresses-c-1_6.html]Strapless Wedding Dresses[/url] [url=http://www.ballgownwedding.net/wedding-dresses-sweetheart-wedding-dresses-c-1_26.html]Sweetheart Wedding Dresses[/url] [url=http://www.ballgownwedding.net/wedding-dresses-tea-length-wedding-dresses-c-1_27.html]Tea Length Wedding Dresses[/url] [url=http://www.ballgownwedding.net/wedding-dresses-top-vip-wedding-dresses-c-1_19.html]Top VIP Wedding Dresses[/url] [url=http://www.ballgownwedding.net/wedding-dresses-vneck-wedding-dresses-c-1_17.html]V-Neck Wedding Dresses[/url] [url=http://www.ballgownwedding.net/wedding-dresses-wedding-dresses-new-c-1_7.html]Wedding Dresses New[/url] Featured - [url=http://www.ballgownwedding.net/featured_products.html] [more][/url] <a href="http://www.ballgownwedding.net/lace-trumpetmermaid-vneck-beautiful-embroidery-sweep-train-bridal-dresses-wpst0144-b37a-p-497.html"><img src="http://www.ballgownwedding.net/images/_small//dress09/Lace-Wedding-Dresses/Lace-Trumpet-Mermaid-V-Neck-Beautiful-Embroidery.jpg" alt="Lace Trumpet/Mermaid V-Neck Beautiful Embroidery Sweep Train Bridal Dresses WPST0144 [b37a]" title=" Lace Trumpet/Mermaid V-Neck Beautiful Embroidery Sweep Train Bridal Dresses WPST0144 [b37a] " width="130" height="182" /></a><a class="sidebox-products" href="http://www.ballgownwedding.net/lace-trumpetmermaid-vneck-beautiful-embroidery-sweep-train-bridal-dresses-wpst0144-b37a-p-497.html">Lace Trumpet/Mermaid V-Neck Beautiful Embroidery Sweep Train Bridal Dresses WPST0144 [b37a]</a>$2,376.00 $298.00Save: 87% off[url=http://www.ballgownwedding.net/charming-taffeta-and-lace-strapless-ball-gown-wedding-dress-with-chapel-train-wd11033-0d80-p-902.html][img]http://www.ballgownwedding.net/images/_small//dress09/Lace-Wedding-Dresses/Charming-Taffeta-and-lace-Strapless-ball-gown.jpg[/img]Charming Taffeta and lace Strapless ball gown Wedding Dress with chapel train WD11033 [0d80][/url] [url=http://www.ballgownwedding.net/charming-taffeta-and-lace-strapless-ball-gown-wedding-dress-with-chapel-train-wd11033-0d80-p-902.html]Charming Taffeta and lace Strapless ball gown Wedding Dress with chapel train WD11033 [0d80][/url]$2,551.00 $318.00Save: 88% off[url=http://www.ballgownwedding.net/taffta-aline-square-tea-length-yellow-gathered-bodice-prom-bridesmaid-dress-lbs1214-c94e-p-145.html][img]http://www.ballgownwedding.net/images/_small//dress09/Special-Occasion/Home-Coming-Dresses/Taffta-A-line-Square-Tea-Length-Yellow-Gathered.jpg[/img]Taffta A-line Square Tea Length Yellow Gathered Bodice Prom Bridesmaid Dress LBS1214 [c94e][/url] [url=http://www.ballgownwedding.net/taffta-aline-square-tea-length-yellow-gathered-bodice-prom-bridesmaid-dress-lbs1214-c94e-p-145.html]Taffta A-line Square Tea Length Yellow Gathered Bodice Prom Bridesmaid Dress LBS1214 [c94e][/url]$1,486.00 $256.00Save: 83% off [url=http://www.ballgownwedding.net/]Home[/url] :: <a href="http://www.ballgownwedding.net/wedding-dresses-c-1.html">Wedding Dresses</a> :: Sweetheart Wedding Dresses Sweetheart Wedding Dresses Filter Results by: Items starting with ... A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Displaying [b]1[/b] to [b]24[/b] (of [b]55[/b] products) 1[/b] [url=http://www.ballgownwedding.net/wedding-dresses-sweetheart-wedding-dresses-c-1_26.html?page=2&sort=20a]2[/url] [url=http://www.ballgownwedding.net/wedding-dresses-sweetheart-wedding-dresses-c-1_26.html?page=3&sort=20a]3[/url] [url=http://www.ballgownwedding.net/wedding-dresses-sweetheart-wedding-dresses-c-1_26.html?page=2&sort=20a][Next &gt;&gt;][/url] [url=http://www.ballgownwedding.net/affordable-bridal-taffeta-dress-with-ruched-aline-skirt-wd0242-eef2-p-1533.html][img]http://www.ballgownwedding.net/images/_small//dress09/Wedding-Dresses/Sweetheart-Wedding/Affordable-Bridal-Taffeta-Dress-with-Ruched-A.jpg[/img]Affordable Bridal Taffeta Dress with Ruched A-Line Skirt WD0242 [eef2][/url] [url=http://www.ballgownwedding.net/affordable-bridal-taffeta-dress-with-ruched-aline-skirt-wd0242-eef2-p-1533.html]Affordable Bridal Taffeta Dress with Ruched A-Line Skirt WD0242 [eef2][/url]$2,353.00 $294.00Save: 88% off <a href="http://www.ballgownwedding.net/affordable-taffeta-bridal-gown-strapless-sweetheart-neckline-with-aline-skirt-wd0322-6a9b-p-855.html"><div style="vertical-align: middle;height:250px"><img src="http://www.ballgownwedding.net/images/_small//dress09/Wedding-Dresses/Sweetheart-Wedding/Affordable-Taffeta-Bridal-Gown-Strapless.jpg" alt="Affordable Taffeta Bridal Gown Strapless Sweetheart Neckline with A-Line Skirt WD0322 [6a9b]" title=" Affordable Taffeta Bridal Gown Strapless Sweetheart Neckline with A-Line Skirt WD0322 [6a9b] " width="179" height="250" class="listingProductImage" id="listimg" /></div></a>[url=http://www.ballgownwedding.net/affordable-taffeta-bridal-gown-strapless-sweetheart-neckline-with-aline-skirt-wd0322-6a9b-p-855.html]Affordable Taffeta Bridal Gown Strapless Sweetheart Neckline with A-Line Skirt WD0322 [6a9b][/url]$2,206.00 $284.00Save: 87% off [url=http://www.ballgownwedding.net/beaded-satinback-taffetaside-strapless-sweetheart-aline-wedding-dress-with-crystal-brooch-chapel-train-wd11132-12d0-p-1229.html][img]http://www.ballgownwedding.net/images/_small//dress09/Wedding-Dresses/Sweetheart-Wedding/Beaded-Satin-back-Taffetaside-strapless.jpg[/img]Beaded Satin-back Taffetaside strapless sweetheart A-Line Wedding Dress with crystal brooch chapel train WD11132 [12d0][/url] [url=http://www.ballgownwedding.net/beaded-satinback-taffetaside-strapless-sweetheart-aline-wedding-dress-with-crystal-brooch-chapel-train-wd11132-12d0-p-1229.html]Beaded Satin-back Taffetaside strapless sweetheart A-Line Wedding Dress with crystal brooch chapel train WD11132 [12d0][/url]$2,372.00 $297.00Save: 87% off [url=http://www.ballgownwedding.net/beautiful-chapel-train-taffeta-wedding-dress-sweetheart-neckline-wd0323-fd45-p-856.html][img]http://www.ballgownwedding.net/images/_small//dress09/Wedding-Dresses/Sweetheart-Wedding/Beautiful-Chapel-Train-Taffeta-Wedding-Dress.jpg[/img]Beautiful Chapel Train Taffeta Wedding Dress Sweetheart Neckline WD0323 [fd45][/url] [url=http://www.ballgownwedding.net/beautiful-chapel-train-taffeta-wedding-dress-sweetheart-neckline-wd0323-fd45-p-856.html]Beautiful Chapel Train Taffeta Wedding Dress Sweetheart Neckline WD0323 [fd45][/url]$2,267.00 $285.00Save: 87% off [url=http://www.ballgownwedding.net/beautiful-chiffon-custom-cheap-wedding-dress-sweetheart-neckline-in-empire-slim-skirt-wd0269-5a84-p-1824.html][img]http://www.ballgownwedding.net/images/_small//dress09/Wedding-Dresses/Sweetheart-Wedding/Beautiful-Chiffon-Custom-Cheap-Wedding-Dress.jpg[/img]Beautiful Chiffon Custom Cheap Wedding Dress Sweetheart Neckline in Empire Slim Skirt WD0269 [5a84][/url] [url=http://www.ballgownwedding.net/beautiful-chiffon-custom-cheap-wedding-dress-sweetheart-neckline-in-empire-slim-skirt-wd0269-5a84-p-1824.html]Beautiful Chiffon Custom Cheap Wedding Dress Sweetheart Neckline in Empire Slim Skirt WD0269 [5a84][/url]$2,236.00 $283.00Save: 87% off <a href="http://www.ballgownwedding.net/beautiful-taffeta-wedding-dress-strapless-ruched-bodice-with-aline-skirt-wd0243-7608-p-1539.html"><div style="vertical-align: middle;height:250px"><img src="http://www.ballgownwedding.net/images/_small//dress09/Wedding-Dresses/Sweetheart-Wedding/Beautiful-Taffeta-Wedding-Dress-Strapless-Ruched.jpg" alt="Beautiful Taffeta Wedding Dress Strapless Ruched Bodice with A-Line Skirt WD0243 [7608]" title=" Beautiful Taffeta Wedding Dress Strapless Ruched Bodice with A-Line Skirt WD0243 [7608] " width="179" height="250" class="listingProductImage" id="listimg" /></div></a>[url=http://www.ballgownwedding.net/beautiful-taffeta-wedding-dress-strapless-ruched-bodice-with-aline-skirt-wd0243-7608-p-1539.html]Beautiful Taffeta Wedding Dress Strapless Ruched Bodice with A-Line Skirt WD0243 [7608][/url]$2,277.00 $286.00Save: 87% off [url=http://www.ballgownwedding.net/brilliant-satin-wedding-dresses-strapless-ruched-aline-skirt-wd0255-e0c3-p-1825.html][img]http://www.ballgownwedding.net/images/_small//dress09/Wedding-Dresses/Sweetheart-Wedding/Brilliant-Satin-Wedding-Dresses-Strapless-Ruched.jpg[/img]Brilliant Satin Wedding Dresses Strapless Ruched A-Line Skirt WD0255 [e0c3][/url] [url=http://www.ballgownwedding.net/brilliant-satin-wedding-dresses-strapless-ruched-aline-skirt-wd0255-e0c3-p-1825.html]Brilliant Satin Wedding Dresses Strapless Ruched A-Line Skirt WD0255 [e0c3][/url]$2,407.00 $296.00Save: 88% off <a href="http://www.ballgownwedding.net/brilliant-satin-wedding-gown-sweetheart-neckline-and-asymmetrical-pick-up-skirt-wd0282-e261-p-1828.html"><div style="vertical-align: middle;height:250px"><img src="http://www.ballgownwedding.net/images/_small//dress09/Wedding-Dresses/Sweetheart-Wedding/Brilliant-Satin-Wedding-Gown-Sweetheart-Neckline.jpg" alt="Brilliant Satin Wedding Gown Sweetheart Neckline and Asymmetrical Pick up Skirt WD0282 [e261]" title=" Brilliant Satin Wedding Gown Sweetheart Neckline and Asymmetrical Pick up Skirt WD0282 [e261] " width="179" height="250" class="listingProductImage" id="listimg" /></div></a>[url=http://www.ballgownwedding.net/brilliant-satin-wedding-gown-sweetheart-neckline-and-asymmetrical-pick-up-skirt-wd0282-e261-p-1828.html]Brilliant Satin Wedding Gown Sweetheart Neckline and Asymmetrical Pick up Skirt WD0282 [e261][/url]$2,539.00 $319.00Save: 87% off [url=http://www.ballgownwedding.net/brilliant-sweetheart-princess-skirt-with-chapel-train-satin-bridal-gown-wf0005-8b89-p-1683.html][img]http://www.ballgownwedding.net/images/_small//dress09/Wedding-Dresses/Sweetheart-Wedding/Brilliant-Sweetheart-Princess-Skirt-with-Chapel.jpg[/img]Brilliant Sweetheart Princess Skirt with Chapel Train Satin Bridal Gown WF0005 [8b89][/url] [url=http://www.ballgownwedding.net/brilliant-sweetheart-princess-skirt-with-chapel-train-satin-bridal-gown-wf0005-8b89-p-1683.html]Brilliant Sweetheart Princess Skirt with Chapel Train Satin Bridal Gown WF0005 [8b89][/url]$2,150.00 $273.00Save: 87% off <a href="http://www.ballgownwedding.net/caughtup-skirt-silklike-taffeta-and-regular-organza-sweetheart-aline-wedding-dress-with-lace-appliqued-wd11100-abaa-p-4121.html"><div style="vertical-align: middle;height:250px"><img src="http://www.ballgownwedding.net/images/_small//dress09/Wedding-Dresses/Sweetheart-Wedding/Caughtup-Skirt-Silklike-Taffeta-and-Regular.jpg" alt="Caughtup Skirt Silklike Taffeta and Regular Organza Sweetheart A-Line Wedding Dress with Lace Appliqued WD11100 [abaa]" title=" Caughtup Skirt Silklike Taffeta and Regular Organza Sweetheart A-Line Wedding Dress with Lace Appliqued WD11100 [abaa] " width="179" height="250" class="listingProductImage" id="listimg" /></div></a>[url=http://www.ballgownwedding.net/caughtup-skirt-silklike-taffeta-and-regular-organza-sweetheart-aline-wedding-dress-with-lace-appliqued-wd11100-abaa-p-4121.html]Caughtup Skirt Silklike Taffeta and Regular Organza Sweetheart A-Line Wedding Dress with Lace Appliqued WD11100 [abaa][/url]$2,890.00 $357.00Save: 88% off [url=http://www.ballgownwedding.net/charming-regular-satin-sweetheart-aline-wedding-dress-with-embroidery-chapel-train-wd11077-7af2-p-1963.html][img]http://www.ballgownwedding.net/images/_small//dress09/Wedding-Dresses/Sweetheart-Wedding/Charming-Regular-Satin-Sweetheart-A-Line-Wedding.jpg[/img]Charming Regular Satin Sweetheart A-Line Wedding Dress with Embroidery Chapel train WD11077 [7af2][/url] [url=http://www.ballgownwedding.net/charming-regular-satin-sweetheart-aline-wedding-dress-with-embroidery-chapel-train-wd11077-7af2-p-1963.html]Charming Regular Satin Sweetheart A-Line Wedding Dress with Embroidery Chapel train WD11077 [7af2][/url]$2,520.00 $317.00Save: 87% off [url=http://www.ballgownwedding.net/cheap-sweetheart-ruched-bodice-embroidery-satin-wedding-dress-wb0022-3622-p-4755.html][img]http://www.ballgownwedding.net/images/_small//dress09/Wedding-Dresses/Sweetheart-Wedding/Cheap-Sweetheart-Ruched-Bodice-Embroidery-Satin.jpg[/img]Cheap Sweetheart Ruched Bodice Embroidery Satin Wedding Dress WB0022 [3622][/url] [url=http://www.ballgownwedding.net/cheap-sweetheart-ruched-bodice-embroidery-satin-wedding-dress-wb0022-3622-p-4755.html]Cheap Sweetheart Ruched Bodice Embroidery Satin Wedding Dress WB0022 [3622][/url]$2,339.00 $296.00Save: 87% off <a href="http://www.ballgownwedding.net/cheap-taffeta-bridal-wedding-dress-strapless-slight-sweetheart-neckline-wd0318-b90d-p-1832.html"><div style="vertical-align: middle;height:250px"><img src="http://www.ballgownwedding.net/images/_small//dress09/Wedding-Dresses/Sweetheart-Wedding/Cheap-Taffeta-Bridal-Wedding-Dress-Strapless.jpg" alt="Cheap Taffeta Bridal Wedding Dress Strapless Slight Sweetheart Neckline WD0318 [b90d]" title=" Cheap Taffeta Bridal Wedding Dress Strapless Slight Sweetheart Neckline WD0318 [b90d] " width="179" height="250" class="listingProductImage" id="listimg" /></div></a>[url=http://www.ballgownwedding.net/cheap-taffeta-bridal-wedding-dress-strapless-slight-sweetheart-neckline-wd0318-b90d-p-1832.html]Cheap Taffeta Bridal Wedding Dress Strapless Slight Sweetheart Neckline WD0318 [b90d][/url]$2,617.00 $322.00Save: 88% off [url=http://www.ballgownwedding.net/crystals-silklike-taffeta-sweetheart-aline-with-embroidery-cathedral-wedding-dress-wd11096-3eb6-p-4119.html][img]http://www.ballgownwedding.net/images/_small//dress09/Wedding-Dresses/Sweetheart-Wedding/Crystals-Silklike-Taffeta-Sweetheart-A-Line-with.jpg[/img]Crystals Silklike Taffeta Sweetheart A-Line with Embroidery Cathedral Wedding Dress WD11096 [3eb6][/url] [url=http://www.ballgownwedding.net/crystals-silklike-taffeta-sweetheart-aline-with-embroidery-cathedral-wedding-dress-wd11096-3eb6-p-4119.html]Crystals Silklike Taffeta Sweetheart A-Line with Embroidery Cathedral Wedding Dress WD11096 [3eb6][/url]$3,708.00 $450.00Save: 88% off [url=http://www.ballgownwedding.net/discount-alineprincess-sweetheart-taffeta-wedding-dress-with-chapel-train-wd6839-4378-p-269.html][img]http://www.ballgownwedding.net/images/_small//dress09/Wedding-Dresses/Sweetheart-Wedding/Discount-A-Line-Princess-Sweetheart-Taffeta.jpg[/img]Discount A-Line/Princess Sweetheart Taffeta wedding dress with Chapel Train WD6839 [4378][/url] [url=http://www.ballgownwedding.net/discount-alineprincess-sweetheart-taffeta-wedding-dress-with-chapel-train-wd6839-4378-p-269.html]Discount A-Line/Princess Sweetheart Taffeta wedding dress with Chapel Train WD6839 [4378][/url]$2,272.00 $286.00Save: 87% off [url=http://www.ballgownwedding.net/discount-sweetheart-neckline-pick-up-skirt-with-chapel-train-satin-wedding-dress-wb0006-2077-p-4754.html][img]http://www.ballgownwedding.net/images/_small//dress09/Wedding-Dresses/Sweetheart-Wedding/Discount-Sweetheart-Neckline-Pick-Up-Skirt-with.jpg[/img]Discount Sweetheart Neckline Pick Up Skirt with Chapel Train Satin Wedding Dress WB0006 [2077][/url] [url=http://www.ballgownwedding.net/discount-sweetheart-neckline-pick-up-skirt-with-chapel-train-satin-wedding-dress-wb0006-2077-p-4754.html]Discount Sweetheart Neckline Pick Up Skirt with Chapel Train Satin Wedding Dress WB0006 [2077][/url]$2,610.00 $325.00Save: 88% off [url=http://www.ballgownwedding.net/dreamful-sweetheart-neckline-aline-embroidered-wedding-dress-with-chapel-train-wd11034-cd55-p-1524.html][img]http://www.ballgownwedding.net/images/_small//dress09/Wedding-Dresses/Sweetheart-Wedding/Dreamful-Sweetheart-neckline-A-Line-embroidered.jpg[/img]Dreamful Sweetheart neckline A-Line embroidered Wedding Dress with chapel train WD11034 [cd55][/url] [url=http://www.ballgownwedding.net/dreamful-sweetheart-neckline-aline-embroidered-wedding-dress-with-chapel-train-wd11034-cd55-p-1524.html]Dreamful Sweetheart neckline A-Line embroidered Wedding Dress with chapel train WD11034 [cd55][/url]$2,605.00 $320.00Save: 88% off [url=http://www.ballgownwedding.net/elegant-sweetheart-halter-princess-skirt-with-sweep-train-satin-wedding-dress-wf0043-a364-p-1694.html][img]http://www.ballgownwedding.net/images/_small//dress09/Wedding-Dresses/Sweetheart-Wedding/Elegant-Sweetheart-Halter-Princess-Skirt-with.jpg[/img]Elegant Sweetheart Halter Princess Skirt with Sweep Train Satin Wedding Dress WF0043 [a364][/url] [url=http://www.ballgownwedding.net/elegant-sweetheart-halter-princess-skirt-with-sweep-train-satin-wedding-dress-wf0043-a364-p-1694.html]Elegant Sweetheart Halter Princess Skirt with Sweep Train Satin Wedding Dress WF0043 [a364][/url]$2,199.00 $279.00Save: 87% off [url=http://www.ballgownwedding.net/embroidery-alineprincess-sweetheart-organza-wedding-dress-with-chapel-train-wd007-31b0-p-851.html][img]http://www.ballgownwedding.net/images/_small//dress09/Wedding-Dresses/Sweetheart-Wedding/Embroidery-A-Line-Princess-Sweetheart-Organza.jpg[/img]Embroidery A-Line/Princess Sweetheart Organza wedding dress with Chapel Train WD007 [31b0][/url] [url=http://www.ballgownwedding.net/embroidery-alineprincess-sweetheart-organza-wedding-dress-with-chapel-train-wd007-31b0-p-851.html]Embroidery A-Line/Princess Sweetheart Organza wedding dress with Chapel Train WD007 [31b0][/url]$2,191.00 $277.00Save: 87% off <a href="http://www.ballgownwedding.net/embroidery-alineprincess-sweetheart-taffeta-chiffon-wedding-dress-with-chapel-train-wd9612-ea72-p-3345.html"><div style="vertical-align: middle;height:250px"><img src="http://www.ballgownwedding.net/images/_small//dress09/Wedding-Dresses/Sweetheart-Wedding/Embroidery-A-Line-Princess-Sweetheart-Taffeta.jpg" alt="Embroidery A-Line/Princess Sweetheart Taffeta Chiffon wedding dress with Chapel Train WD9612 [ea72]" title=" Embroidery A-Line/Princess Sweetheart Taffeta Chiffon wedding dress with Chapel Train WD9612 [ea72] " width="179" height="250" class="listingProductImage" id="listimg" /></div></a>[url=http://www.ballgownwedding.net/embroidery-alineprincess-sweetheart-taffeta-chiffon-wedding-dress-with-chapel-train-wd9612-ea72-p-3345.html]Embroidery A-Line/Princess Sweetheart Taffeta Chiffon wedding dress with Chapel Train WD9612 [ea72][/url]$2,702.00 $335.00Save: 88% off <a href="http://www.ballgownwedding.net/embroidery-regular-satin-sweetheart-aline-wedding-dress-with-embroidery-chapel-train-wd11094-56ef-p-4107.html"><div style="vertical-align: middle;height:250px"><img src="http://www.ballgownwedding.net/images/_small//dress09/Wedding-Dresses/Sweetheart-Wedding/Embroidery-Regular-Satin-Sweetheart-A-Line.jpg" alt="Embroidery Regular Satin Sweetheart A-Line Wedding Dress with Embroidery Chapel train WD11094 [56ef]" title=" Embroidery Regular Satin Sweetheart A-Line Wedding Dress with Embroidery Chapel train WD11094 [56ef] " width="179" height="250" class="listingProductImage" id="listimg" /></div></a>[url=http://www.ballgownwedding.net/embroidery-regular-satin-sweetheart-aline-wedding-dress-with-embroidery-chapel-train-wd11094-56ef-p-4107.html]Embroidery Regular Satin Sweetheart A-Line Wedding Dress with Embroidery Chapel train WD11094 [56ef][/url]$2,707.00 $336.00Save: 88% off [url=http://www.ballgownwedding.net/empire-rich-taffeta-sweetheart-strapless-bodice-wedding-dress-with-crystal-chapel-train-wd11130-aa3f-p-1227.html][img]http://www.ballgownwedding.net/images/_small//dress09/Wedding-Dresses/Sweetheart-Wedding/Empire-Rich-Taffeta-sweetheart-strapless-bodice.jpg[/img]Empire Rich Taffeta sweetheart strapless bodice Wedding Dress with crystal Chapel train WD11130 [aa3f][/url]<a href="http://www.ballgownwedding.net/empire-rich-taffeta-sweetheart-strapless-bodice-wedding-dress-with-crystal-chapel-train-wd11130-aa3f-p-1227.html">Empire Rich Taffeta sweetheart strapless bodice Wedding Dress with crystal Chapel train WD11130 [aa3f]</a>$2,729.00 $337.00Save: 88% off [url=http://www.ballgownwedding.net/empire-sweetheart-aline-with-crystal-detailing-chapel-train-wedding-dresses-wd11043-1e69-p-1523.html][img]http://www.ballgownwedding.net/images/_small//dress09/Wedding-Dresses/Sweetheart-Wedding/Empire-Sweetheart-A-Line-with-crystal-detailing.jpg[/img]Empire Sweetheart A-Line with crystal detailing Chapel train Wedding Dresses WD11043 [1e69][/url] [url=http://www.ballgownwedding.net/empire-sweetheart-aline-with-crystal-detailing-chapel-train-wedding-dresses-wd11043-1e69-p-1523.html]Empire Sweetheart A-Line with crystal detailing Chapel train Wedding Dresses WD11043 [1e69][/url]$2,094.00 $267.00Save: 87% off [url=http://www.ballgownwedding.net/excellent-princess-sweetheart-with-ruched-bodice-tulle-wedding-dress-wa0021-d63e-p-4099.html][img]http://www.ballgownwedding.net/images/_small//dress09/Wedding-Dresses/Sweetheart-Wedding/Excellent-Princess-Sweetheart-with-Ruched-Bodice.jpg[/img]Excellent Princess Sweetheart with Ruched Bodice Tulle Wedding Dress WA0021 [d63e][/url] [url=http://www.ballgownwedding.net/excellent-princess-sweetheart-with-ruched-bodice-tulle-wedding-dress-wa0021-d63e-p-4099.html]Excellent Princess Sweetheart with Ruched Bodice Tulle Wedding Dress WA0021 [d63e][/url]$2,612.00 $330.00Save: 87% off Displaying [b]1[/b] to [b]24[/b] (of [b]55[/b] products) 1[/b] [url=http://www.ballgownwedding.net/wedding-dresses-sweetheart-wedding-dresses-c-1_26.html?page=2&sort=20a]2[/url] <a href="http://www.ballgownwedding.net/wedding-dresses-sweetheart-wedding-dresses-c-1_26.html?page=3&sort=20a" title=" Page 3 ">3</a> [url=http://www.ballgownwedding.net/wedding-dresses-sweetheart-wedding-dresses-c-1_26.html?page=2&sort=20a][Next &gt;&gt;][/url] [url=http://www.ballgownwedding.net/index.php][/url] THE CATEGORIES [url=http://www.weddingdresses4sale.com/wedding-dresses-c-1.html]Wedding Dresses[/url] [url=http://www.weddingdresses4sale.com/wedding-party-dresses-c-14.html]Wedding Party Dresses[/url] [url=http://www.weddingdresses4sale.com/special-occasion-dresses-c-19.html]Special Occasion Dresses[/url] Information <a href="http://www.ballgownwedding.net/index.php?main_page=Payment_Methods">Payment</a> [url=http://www.ballgownwedding.net/index.php?main_page=shippinginfo]Shipping & Returns[/url] Customer Service [url=http://www.ballgownwedding.net/index.php?main_page=contact_us]Contact Us[/url] [url=http://www.ballgownwedding.net/index.php?main_page=Payment_Methods]Wholesale[/url] Payment &amp; Shipping [url=http://www.ballgownwedding.net/wedding-dresses-sweetheart-wedding-dresses-c-1_26.html][img]http://www.ballgownwedding.net/includes/templates/polo/images/payment-shipping.png[/img][/url] Copyright &copy; 2013-2015 [url=http://www.ballgownwedding.net/#]Wedding Dresses Outlet Store Online[/url]. Powered by [url=http://www.ballgownwedding.net/#]Wedding Dresses Store Online,Inc.[/url] [b][url=http://www.ballgownwedding.net/]wedding gowns online[/url][/b] [b][url=http://www.ballgownwedding.net/]best wedding dresses designs[/url][/b]

lhschellerand

17. 05. 2018

[b][url=http://www.jewelries-store.cn/sv/]Billiga<strong><a href="http://www.jewelries-store.cn/sv/">Billiga Tiffany & co smycken</a></strong><br> <strong><a href="http://www.jewelries-store.cn/sv/">tiffany smycken</a></strong><br>

lhschellerand

17. 05. 2018

<strong><a href="http://www.jewelries-store.cn/sv/">Tiffany smycken utlopp</a></strong> | <strong><a href="http://www.jewelries-store.cn/sv/">tiffany blue</a></strong> | <strong><a href="http://www.jewelries-store.cn/sv/">tiffany utlopp</a></strong><br> <title>Tiffany Ringar : Tiffany Outlet</title> <meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=UTF-8" /> <meta name="keywords" content="Tiffany Örhängen Tiffany Armband Tiffany Ringar Tiffany Hängen Tiffany Cuff Link Tiffany Halsband Tiffany Guld Smycken Tiffany Armband Tiffany Ställer Tiffany Nyckel Ringar Tiffany Outlet Tiffany Ringar" /> <meta name="description" content="" /> <meta http-equiv="imagetoolbar" content="no" /> <link rel="canonical" href="http://www.jewelries-store.cn/sv/tiffany-ringar-c-9.html" /> <link rel="stylesheet" type="text/css" href="http://www.jewelries-store.cn/sv/includes/templates/polo/css/style_imagehover.css" /> <link rel="stylesheet" type="text/css" href="http://www.jewelries-store.cn/sv/includes/templates/polo/css/stylesheet.css" /> <link rel="stylesheet" type="text/css" href="http://www.jewelries-store.cn/sv/includes/templates/polo/css/stylesheet_css_buttons.css" /> <link rel="stylesheet" type="text/css" media="print" href="http://www.jewelries-store.cn/sv/includes/templates/polo/css/print_stylesheet.css" /> <select name="currency" onchange="this.form.submit();"> <option value="USD">US Dollar</option> <option value="EUR">Euro</option> <option value="GBP">GB Pound</option> <option value="CAD">Canadian Dollar</option> <option value="AUD">Australian Dollar</option> <option value="JPY">Jappen Yen</option> <option value="NOK">Norske Krone</option> <option value="SEK" selected="selected">Swedish Krone</option> <option value="DKK">Danish Krone</option> <option value="CNY">CNY</option> </select> <input type="hidden" name="main_page" value="index" /><input type="hidden" name="cPath" value="9" /></form></div></div> <div class="leftBoxContainer" id="categories" style="width: 220px"> <div class="sidebox-header-left main-sidebox-header-left"><h3 class="leftBoxHeading main-sidebox-header-right" id="categoriesHeading">Kategorier</h3></div> <div id="categoriesContent" class="sideBoxContent"> <div class="categories-top-list no-dots"><a class="category-top" href="http://www.jewelries-store.cn/sv/tiffany-sets-c-10.html">Tiffany Sets</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.jewelries-store.cn/sv/tiffany-ringar-c-9.html"><span class="category-subs-selected">Tiffany Ringar</span></a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.jewelries-store.cn/sv/tiffany-armband-c-2.html">Tiffany Armband</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.jewelries-store.cn/sv/tiffany-bangle-c-1.html">Tiffany Bangle</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.jewelries-store.cn/sv/tiffany-cuff-link-c-3.html">Tiffany Cuff Link</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.jewelries-store.cn/sv/tiffany-guld-smycken-c-5.html">Tiffany Guld Smycken</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.jewelries-store.cn/sv/tiffany-halsband-c-7.html">Tiffany Halsband</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.jewelries-store.cn/sv/tiffany-hängen-c-8.html">Tiffany Hängen</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.jewelries-store.cn/sv/tiffany-nyckelringar-c-6.html">Tiffany nyckelringar</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.jewelries-store.cn/sv/tiffany-Örhängen-c-4.html">Tiffany Örhängen</a></div> </div></div> <div class="leftBoxContainer" id="bestsellers" style="width: 220px"> <div class="sidebox-header-left "><h3 class="leftBoxHeading " id="bestsellersHeading">Bästsäljare</h3></div> <div id="bestsellersContent" class="sideBoxContent"> <div class="wrapper"> <ol> <li><a href="http://www.jewelries-store.cn/sv/tiffany-outlet-mesh-ring-med-diamond-heart-c613-p-734.html"> <a href="http://www.jewelries-store.cn/sv/tiffany-ringar-c-9.html" ><img src="http://www.jewelries-store.cn/sv/images/_small//tiffany_new03/Tiffany-Rings/Tiffany-Outlet-Mesh-ring-with-Diamond-Heart.jpg" alt="Tiffany Outlet Mesh Ring med Diamond Heart [c613]" title=" Tiffany Outlet Mesh Ring med Diamond Heart [c613] " width="130" height="117" /></a><br />Tiffany Outlet Mesh Ring med Diamond Heart [c613]</a> <br /><span class="normalprice">SEK 4,477 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">SEK 606</span><span class="productPriceDiscount"><br />Spara:&nbsp;86% mindre</span></li><li><a href="http://www.jewelries-store.cn/sv/tiffany-outlet-atlas-roma-rin-wit-ring-co-diamant-39da-p-802.html"> <a href="http://www.jewelries-store.cn/sv/tiffany-ringar-c-9.html" ><img src="http://www.jewelries-store.cn/sv/images/_small//tiffany_new03/Tiffany-Rings/Tiffany-Co-Outlet-Atlas-Roma-Rin-Wit-Diamond-Ring.jpg" alt="Tiffany & Outlet Atlas Roma Rin Wit ring Co Diamant [39da]" title=" Tiffany & Outlet Atlas Roma Rin Wit ring Co Diamant [39da] " width="130" height="130" /></a><br />Tiffany & Outlet Atlas Roma Rin Wit ring Co Diamant [39da]</a> <br /><span class="normalprice">SEK 14,451 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">SEK 615</span><span class="productPriceDiscount"><br />Spara:&nbsp;96% mindre</span></li></ol> </div> </div></div> <div class="leftBoxContainer" id="featured" style="width: 220px"> <div class="sidebox-header-left "><h3 class="leftBoxHeading " id="featuredHeading">Utvalda - <a href="http://www.jewelries-store.cn/sv/featured_products.html">&nbsp;&nbsp;[mer]</a></h3></div> <div class="sideBoxContent centeredContent"><a href="http://www.jewelries-store.cn/sv/tiffany-co-outlet-hyska-och-hake-bangle-be70-p-66.html"><img src="http://www.jewelries-store.cn/sv/images/_small//tiffany_new03/Tiffany-Bangle/Tiffany-Co-Outlet-Hook-And-Eye-Bangle.jpg" alt="Tiffany & Co Outlet hyska och hake Bangle [be70]" title=" Tiffany & Co Outlet hyska och hake Bangle [be70] " width="130" height="130" /></a><a class="sidebox-products" href="http://www.jewelries-store.cn/sv/tiffany-co-outlet-hyska-och-hake-bangle-be70-p-66.html">Tiffany & Co Outlet hyska och hake Bangle [be70]</a><div><span class="normalprice">SEK 6,221 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">SEK 661</span><span class="productPriceDiscount"><br />Spara:&nbsp;89% mindre</span></div></div><div class="sideBoxContent centeredContent"><a href="http://www.jewelries-store.cn/sv/tiffany-outlet-anteckningar-round-pendant-848b-p-626.html"><img src="http://www.jewelries-store.cn/sv/images/_small//tiffany_new03/Tiffany-Pendants/Tiffany-Outlet-Notes-Round-Pendant.jpg" alt="Tiffany Outlet Anteckningar Round Pendant [848b]" title=" Tiffany Outlet Anteckningar Round Pendant [848b] " width="130" height="138" /></a><a class="sidebox-products" href="http://www.jewelries-store.cn/sv/tiffany-outlet-anteckningar-round-pendant-848b-p-626.html">Tiffany Outlet Anteckningar Round Pendant [848b]</a><div><span class="normalprice">SEK 5,285 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">SEK 624</span><span class="productPriceDiscount"><br />Spara:&nbsp;88% mindre</span></div></div><div class="sideBoxContent centeredContent"><a href="http://www.jewelries-store.cn/sv/tiffany-outlet-elsa-peretti-open-hjärta-drop-örhängen-79ec-p-347.html"><img src="http://www.jewelries-store.cn/sv/images/_small//tiffany_new03/Tiffany-Earrings/Tiffany-Outlet-Elsa-Peretti-Open-Heart-Drop.jpg" alt="Tiffany Outlet Elsa Peretti Open Hjärta Drop örhängen [79ec]" title=" Tiffany Outlet Elsa Peretti Open Hjärta Drop örhängen [79ec] " width="130" height="130" /></a><a class="sidebox-products" href="http://www.jewelries-store.cn/sv/tiffany-outlet-elsa-peretti-open-hjärta-drop-örhängen-79ec-p-347.html">Tiffany Outlet Elsa Peretti Open Hjärta Drop örhängen [79ec]</a><div><span class="normalprice">SEK 4,670 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">SEK 624</span><span class="productPriceDiscount"><br />Spara:&nbsp;87% mindre</span></div></div></div> </div></td> <td id="columnCenter" valign="top"> <div id="navBreadCrumb"> <a href="http://www.jewelries-store.cn/sv/">Hem</a>&nbsp;::&nbsp; Tiffany Ringar </div> <div class="centerColumn" id="indexProductList"> <h1 id="productListHeading">Tiffany Ringar</h1> <form name="filter" action="http://www.jewelries-store.cn/sv/" method="get"><label class="inputLabel">Filter Results by:</label><input type="hidden" name="main_page" value="index" /><input type="hidden" name="cPath" value="9" /><input type="hidden" name="sort" value="20a" /><select name="alpha_filter_id" onchange="this.form.submit()"> <option value="0">Produkter startar med ...</option> <option value="65">A</option> <option value="66">B</option> <option value="67">C</option> <option value="68">D</option> <option value="69">E</option> <option value="70">F</option> <option value="71">G</option> <option value="72">H</option> <option value="73">I</option> <option value="74">J</option> <option value="75">K</option> <option value="76">L</option> <option value="77">M</option> <option value="78">N</option> <option value="79">O</option> <option value="80">P</option> <option value="81">Q</option> <option value="82">R</option> <option value="83">S</option> <option value="84">T</option> <option value="85">U</option> <option value="86">V</option> <option value="87">W</option> <option value="88">X</option> <option value="89">Y</option> <option value="90">Z</option> <option value="48">0</option> <option value="49">1</option> <option value="50">2</option> <option value="51">3</option> <option value="52">4</option> <option value="53">5</option> <option value="54">6</option> <option value="55">7</option> <option value="56">8</option> <option value="57">9</option> </select> </form> <br class="clearBoth" /> <div id="productListing"> <div id="productsListingTopNumber" class="navSplitPagesResult back">Visar <strong>1</strong> till <strong>12</strong> (av <strong>98</strong> produkter)</div> <div id="productsListingListingTopLinks" class="navSplitPagesLinks forward"> &nbsp;<strong class="current">1</strong>&nbsp;&nbsp;<a href="http://www.jewelries-store.cn/sv/tiffany-ringar-c-9.html?page=2&sort=20a" title=" Sida 2 ">2</a>&nbsp;&nbsp;<a href="http://www.jewelries-store.cn/sv/tiffany-ringar-c-9.html?page=3&sort=20a" title=" Sida 3 ">3</a>&nbsp;&nbsp;<a href="http://www.jewelries-store.cn/sv/tiffany-ringar-c-9.html?page=4&sort=20a" title=" Sida 4 ">4</a>&nbsp;&nbsp;<a href="http://www.jewelries-store.cn/sv/tiffany-ringar-c-9.html?page=5&sort=20a" title=" Sida 5 ">5</a>&nbsp;<a href="http://www.jewelries-store.cn/sv/tiffany-ringar-c-9.html?page=6&sort=20a" title=" Nästa 5 sidor ">...</a>&nbsp;&nbsp;<a href="http://www.jewelries-store.cn/sv/tiffany-ringar-c-9.html?page=9&sort=20a" title=" Sida 9 ">9</a>&nbsp;&nbsp;<a href="http://www.jewelries-store.cn/sv/tiffany-ringar-c-9.html?page=2&sort=20a" title=" Nästa sida ">[Nästa&nbsp;&gt;&gt;]</a>&nbsp;</div> <br class="clearBoth" /> <div class="centerBoxContentsProducts centeredContent back" style="width:32.5%;"><a href="http://www.jewelries-store.cn/sv/tiffany-co-outlet-1837-cushion-ring-a568-p-809.html"><div style="vertical-align: middle;height:200px"><img src="http://www.jewelries-store.cn/sv/images/_small//tiffany_new03/Tiffany-Rings/Tiffany-Co-Outlet-1837-Cushion-Ring.jpg" alt="Tiffany & Co Outlet 1837 Cushion ring [a568]" title=" Tiffany & Co Outlet 1837 Cushion ring [a568] " width="200" height="200" class="listingProductImage" id="listimg" /></div></a><br /><h3 class="itemTitle"><a href="http://www.jewelries-store.cn/sv/tiffany-co-outlet-1837-cushion-ring-a568-p-809.html">Tiffany & Co Outlet 1837 Cushion ring [a568]</a></h3><div class="listingDescription">Tiffany Smycken kan göra...</div><br /><span class="normalprice">SEK 3,487 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">SEK 596</span><span class="productPriceDiscount"><br />Spara:&nbsp;83% mindre</span><br /><br /><br /><br /></div> <div class="centerBoxContentsProducts centeredContent back" style="width:32.5%;"><a href="http://www.jewelries-store.cn/sv/tiffany-co-outlet-1837-konkav-ring-5e79-p-811.html"><div style="vertical-align: middle;height:200px"><img src="http://www.jewelries-store.cn/sv/images/_small//tiffany_new03/Tiffany-Rings/Tiffany-Co-Outlet-1837-Concave-Ring.jpg" alt="Tiffany & Co Outlet 1837 Konkav ring [5e79]" title=" Tiffany & Co Outlet 1837 Konkav ring [5e79] " width="200" height="180" class="listingProductImage" id="listimg" /></div></a><br /><h3 class="itemTitle"><a href="http://www.jewelries-store.cn/sv/tiffany-co-outlet-1837-konkav-ring-5e79-p-811.html">Tiffany & Co Outlet 1837 Konkav ring [5e79]</a></h3><div class="listingDescription">Tiffany Smycken kan göra...</div><br /><span class="normalprice">SEK 3,817 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">SEK 633</span><span class="productPriceDiscount"><br />Spara:&nbsp;83% mindre</span><br /><br /><br /><br /></div> <div class="centerBoxContentsProducts centeredContent back" style="width:32.5%;"><a href="http://www.jewelries-store.cn/sv/tiffany-co-outlet-1837-låsring-1c69-p-823.html"><div style="vertical-align: middle;height:200px"><img src="http://www.jewelries-store.cn/sv/images/_small//tiffany_new03/Tiffany-Rings/Tiffany-Co-Outlet-1837-Lock-Ring.jpg" alt="Tiffany & Co Outlet 1837 Låsring [1c69]" title=" Tiffany & Co Outlet 1837 Låsring [1c69] " width="200" height="200" class="listingProductImage" id="listimg" /></div></a><br /><h3 class="itemTitle"><a href="http://www.jewelries-store.cn/sv/tiffany-co-outlet-1837-låsring-1c69-p-823.html">Tiffany & Co Outlet 1837 Låsring [1c69]</a></h3><div class="listingDescription">Tiffany Smycken kan göra...</div><br /><span class="normalprice">SEK 3,982 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">SEK 587</span><span class="productPriceDiscount"><br />Spara:&nbsp;85% mindre</span><br /><br /><br /><br /></div> <br class="clearBoth" /><div class="centerBoxContentsProducts centeredContent back" style="width:32.5%;"><a href="http://www.jewelries-store.cn/sv/tiffany-co-outlet-1837-open-ring-cef0-p-807.html"><div style="vertical-align: middle;height:243px"><img src="http://www.jewelries-store.cn/sv/images/_small//tiffany_new03/Tiffany-Rings/Tiffany-Co-Outlet-1837-Open-Ring.jpg" alt="Tiffany & Co Outlet 1837 Open ring [cef0]" title=" Tiffany & Co Outlet 1837 Open ring [cef0] " width="200" height="243" class="listingProductImage" id="listimg" /></div></a><br /><h3 class="itemTitle"><a href="http://www.jewelries-store.cn/sv/tiffany-co-outlet-1837-open-ring-cef0-p-807.html">Tiffany & Co Outlet 1837 Open ring [cef0]</a></h3><div class="listingDescription">Tiffany Smycken kan göra...</div><br /><span class="normalprice">SEK 3,129 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">SEK 596</span><span class="productPriceDiscount"><br />Spara:&nbsp;81% mindre</span><br /><br /><br /><br /></div> <div class="centerBoxContentsProducts centeredContent back" style="width:32.5%;"><a href="http://www.jewelries-store.cn/sv/tiffany-co-outlet-1837-ring-med-titan-i-midnight-9a99-p-821.html"><div style="vertical-align: middle;height:243px"><img src="http://www.jewelries-store.cn/sv/images/_small//tiffany_new03/Tiffany-Rings/Tiffany-Co-Outlet-1837-Ring-With-Titanium-In.jpg" alt="Tiffany & Co Outlet 1837 Ring med titan i Midnight [9a99]" title=" Tiffany & Co Outlet 1837 Ring med titan i Midnight [9a99] " width="200" height="243" class="listingProductImage" id="listimg" /></div></a><br /><h3 class="itemTitle"><a href="http://www.jewelries-store.cn/sv/tiffany-co-outlet-1837-ring-med-titan-i-midnight-9a99-p-821.html">Tiffany & Co Outlet 1837 Ring med titan i Midnight [9a99]</a></h3><div class="listingDescription">Tiffany Smycken kan göra...</div><br /><span class="normalprice">SEK 5,468 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">SEK 587</span><span class="productPriceDiscount"><br />Spara:&nbsp;89% mindre</span><br /><br /><br /><br /></div> <div class="centerBoxContentsProducts centeredContent back" style="width:32.5%;"><a href="http://www.jewelries-store.cn/sv/tiffany-co-outlet-1837-roman-numberical-ring-bbf8-p-819.html"><div style="vertical-align: middle;height:243px"><img src="http://www.jewelries-store.cn/sv/images/_small//tiffany_new03/Tiffany-Rings/Tiffany-Co-Outlet-1837-Roman-Numberical-Ring.jpg" alt="Tiffany & Co Outlet 1837 Roman Numberical ring [bbf8]" title=" Tiffany & Co Outlet 1837 Roman Numberical ring [bbf8] " width="200" height="200" class="listingProductImage" id="listimg" /></div></a><br /><h3 class="itemTitle"><a href="http://www.jewelries-store.cn/sv/tiffany-co-outlet-1837-roman-numberical-ring-bbf8-p-819.html">Tiffany & Co Outlet 1837 Roman Numberical ring [bbf8]</a></h3><div class="listingDescription">Tiffany Smycken kan göra...</div><br /><span class="normalprice">SEK 3,468 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">SEK 642</span><span class="productPriceDiscount"><br />Spara:&nbsp;81% mindre</span><br /><br /><br /><br /></div> <br class="clearBoth" /><div class="centerBoxContentsProducts centeredContent back" style="width:32.5%;"><a href="http://www.jewelries-store.cn/sv/tiffany-co-outlet-altas-ring-c829-p-816.html"><div style="vertical-align: middle;height:200px"><img src="http://www.jewelries-store.cn/sv/images/_small//tiffany_new03/Tiffany-Rings/Tiffany-Co-Outlet-Altas-Ring.jpg" alt="Tiffany & Co Outlet Altas ring [c829]" title=" Tiffany & Co Outlet Altas ring [c829] " width="200" height="200" class="listingProductImage" id="listimg" /></div></a><br /><h3 class="itemTitle"><a href="http://www.jewelries-store.cn/sv/tiffany-co-outlet-altas-ring-c829-p-816.html">Tiffany & Co Outlet Altas ring [c829]</a></h3><div class="listingDescription">Tiffany Smycken kan göra...</div><br /><span class="normalprice">SEK 4,670 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">SEK 587</span><span class="productPriceDiscount"><br />Spara:&nbsp;87% mindre</span><br /><br /><br /><br /></div> <div class="centerBoxContentsProducts centeredContent back" style="width:32.5%;"><a href="http://www.jewelries-store.cn/sv/tiffany-co-outlet-apple-ring-d7e4-p-815.html"><div style="vertical-align: middle;height:200px"><img src="http://www.jewelries-store.cn/sv/images/_small//tiffany_new03/Tiffany-Rings/Tiffany-Co-Outlet-Apple-Ring.jpg" alt="Tiffany & Co Outlet Apple ring [d7e4]" title=" Tiffany & Co Outlet Apple ring [d7e4] " width="200" height="188" class="listingProductImage" id="listimg" /></div></a><br /><h3 class="itemTitle"><a href="http://www.jewelries-store.cn/sv/tiffany-co-outlet-apple-ring-d7e4-p-815.html">Tiffany & Co Outlet Apple ring [d7e4]</a></h3><div class="listingDescription">Tiffany Smycken kan göra...</div><br /><span class="normalprice">SEK 4,101 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">SEK 606</span><span class="productPriceDiscount"><br />Spara:&nbsp;85% mindre</span><br /><br /><br /><br /></div> <div class="centerBoxContentsProducts centeredContent back" style="width:32.5%;"><a href="http://www.jewelries-store.cn/sv/tiffany-co-outlet-Återgå-till-tiffany-hjärta-tag-ringen-7446-p-794.html"><div style="vertical-align: middle;height:200px"><img src="http://www.jewelries-store.cn/sv/images/_small//tiffany_new03/Tiffany-Rings/Tiffany-Co-Outlet-Return-to-Tiffany-Heart-Tag-Ring.jpg" alt="Tiffany & Co Outlet Återgå till Tiffany Hjärta Tag Ringen [7446]" title=" Tiffany & Co Outlet Återgå till Tiffany Hjärta Tag Ringen [7446] " width="200" height="200" class="listingProductImage" id="listimg" /></div></a><br /><h3 class="itemTitle"><a href="http://www.jewelries-store.cn/sv/tiffany-co-outlet-Återgå-till-tiffany-hjärta-tag-ringen-7446-p-794.html">Tiffany & Co Outlet Återgå till Tiffany Hjärta Tag Ringen [7446]</a></h3><div class="listingDescription">Tiffany Smycken kan göra...</div><br /><span class="normalprice">SEK 4,349 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">SEK 615</span><span class="productPriceDiscount"><br />Spara:&nbsp;86% mindre</span><br /><br /><br /><br /></div> <br class="clearBoth" /><div class="centerBoxContentsProducts centeredContent back" style="width:32.5%;"><a href="http://www.jewelries-store.cn/sv/tiffany-co-outlet-atlas-numerisk-ring-7818-p-814.html"><div style="vertical-align: middle;height:200px"><img src="http://www.jewelries-store.cn/sv/images/_small//tiffany_new03/Tiffany-Rings/Tiffany-Co-Outlet-Atlas-Numeric-Ring.jpg" alt="Tiffany & Co Outlet Atlas Numerisk ring [7818]" title=" Tiffany & Co Outlet Atlas Numerisk ring [7818] " width="200" height="200" class="listingProductImage" id="listimg" /></div></a><br /><h3 class="itemTitle"><a href="http://www.jewelries-store.cn/sv/tiffany-co-outlet-atlas-numerisk-ring-7818-p-814.html">Tiffany & Co Outlet Atlas Numerisk ring [7818]</a></h3><div class="listingDescription">Tiffany Smycken kan göra...</div><br /><span class="normalprice">SEK 3,349 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">SEK 615</span><span class="productPriceDiscount"><br />Spara:&nbsp;82% mindre</span><br /><br /><br /><br /></div> <div class="centerBoxContentsProducts centeredContent back" style="width:32.5%;"><a href="http://www.jewelries-store.cn/sv/tiffany-co-outlet-atlas-open-ring-aca5-p-810.html"><div style="vertical-align: middle;height:200px"><img src="http://www.jewelries-store.cn/sv/images/_small//tiffany_new03/Tiffany-Rings/Tiffany-Co-Outlet-Atlas-Open-Ring.jpg" alt="Tiffany & Co Outlet Atlas Open ring [aca5]" title=" Tiffany & Co Outlet Atlas Open ring [aca5] " width="200" height="200" class="listingProductImage" id="listimg" /></div></a><br /><h3 class="itemTitle"><a href="http://www.jewelries-store.cn/sv/tiffany-co-outlet-atlas-open-ring-aca5-p-810.html">Tiffany & Co Outlet Atlas Open ring [aca5]</a></h3><div class="listingDescription">Tiffany Smycken kan göra...</div><br /><span class="normalprice">SEK 3,340 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">SEK 606</span><span class="productPriceDiscount"><br />Spara:&nbsp;82% mindre</span><br /><br /><br /><br /></div> <div class="centerBoxContentsProducts centeredContent back" style="width:32.5%;"><a href="http://www.jewelries-store.cn/sv/tiffany-co-outlet-avlånga-teardrop-ring-7bd9-p-813.html"><div style="vertical-align: middle;height:200px"><img src="http://www.jewelries-store.cn/sv/images/_small//tiffany_new03/Tiffany-Rings/Tiffany-Co-Outlet-Elongated-Teardrop-Ring.jpg" alt="Tiffany & Co Outlet Avlånga Teardrop ring [7bd9]" title=" Tiffany & Co Outlet Avlånga Teardrop ring [7bd9] " width="200" height="200" class="listingProductImage" id="listimg" /></div></a><br /><h3 class="itemTitle"><a href="http://www.jewelries-store.cn/sv/tiffany-co-outlet-avlånga-teardrop-ring-7bd9-p-813.html">Tiffany & Co Outlet Avlånga Teardrop ring [7bd9]</a></h3><div class="listingDescription">Tiffany Smycken kan göra...</div><br /><span class="normalprice">SEK 4,266 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">SEK 606</span><span class="productPriceDiscount"><br />Spara:&nbsp;86% mindre</span><br /><br /><br /><br /></div> <br class="clearBoth" /> <div id="productsListingBottomNumber" class="navSplitPagesResult back">Visar <strong>1</strong> till <strong>12</strong> (av <strong>98</strong> produkter)</div> <div id="productsListingListingBottomLinks" class="navSplitPagesLinks forward"> &nbsp;<strong class="current">1</strong>&nbsp;&nbsp;<a href="http://www.jewelries-store.cn/sv/tiffany-ringar-c-9.html?page=2&sort=20a" title=" Sida 2 ">2</a>&nbsp;&nbsp;<a href="http://www.jewelries-store.cn/sv/tiffany-ringar-c-9.html?page=3&sort=20a" title=" Sida 3 ">3</a>&nbsp;&nbsp;<a href="http://www.jewelries-store.cn/sv/tiffany-ringar-c-9.html?page=4&sort=20a" title=" Sida 4 ">4</a>&nbsp;&nbsp;<a href="http://www.jewelries-store.cn/sv/tiffany-ringar-c-9.html?page=5&sort=20a" title=" Sida 5 ">5</a>&nbsp;<a href="http://www.jewelries-store.cn/sv/tiffany-ringar-c-9.html?page=6&sort=20a" title=" Nästa 5 sidor ">...</a>&nbsp;&nbsp;<a href="http://www.jewelries-store.cn/sv/tiffany-ringar-c-9.html?page=9&sort=20a" title=" Sida 9 ">9</a>&nbsp;&nbsp;<a href="http://www.jewelries-store.cn/sv/tiffany-ringar-c-9.html?page=2&sort=20a" title=" Nästa sida ">[Nästa&nbsp;&gt;&gt;]</a>&nbsp;</div> <br class="clearBoth" /> </div> </div> </td> </tr> </table> </div> <div class="footer-container"><div id="footer" class="footer"><div class="col4-set"><div class="col-1"><h4>de kategorier</h4><ul class="links"><li><a href="http://www.tiffanytimperman.com/sv/">Tiffany smycken</a></li> <li><a href="http://www.tiffanytimperman.com/sv/">Tiffany och co</a></li> <li><a href="http://www.tiffanytimperman.com/sv/">Tiffany armband</a></li> <li><a href="http://www.tiffanytimperman.com/sv/">Tiffany</a></li></ul></div><div class="col-2"><h4>Information</h4><ul class="links"><li><a href="http://www.jewelries-store.cn/sv/index.php?main_page=Payment_Methods">Betalning</a></li> <li><a href="http://www.jewelries-store.cn/sv/index.php?main_page=shippinginfo">Frakt u0026 Retur</a></li> </ul></div><div class="col-3"><h4>Kundservice</h4><ul class="links"><li><a href="http://www.jewelries-store.cn/sv/index.php?main_page=contact_us">Kontakta oss</a></li> <li><a href="http://www.jewelries-store.cn/sv/index.php?main_page=Payment_Methods">Grossist</a></li> </ul></div><div class="col-4"><h4>Betalning&amp;Frakt</h4> <a href="http://www.jewelries-store.cn/sv/tiffany-ringar-c-9.html" ><img src="http://www.jewelries-store.cn/sv/includes/templates/polo/images/payment-shipping.png"></a></div></div><div class="add"> Copyright u0026 copy; 2013-2016<a href="http://www.jewelries-store.cn/sv/#" target="_blank">Tiffany&amp;Co onlinebutik</a>. powered by<a href="http://www.jewelries-store.cn/sv/#" target="_blank">Tiffany&amp;Co Store Online, Inc.</a></div> </div></div> </div> </div> <div id="comm100-button-55"></div> <strong><a href="http://www.jewelries-store.cn/sv/">Billiga Tiffany & co smycken</a></strong><br> <strong><a href="http://www.jewelries-store.cn/sv/">tiffany smycken</a></strong><br>

Pro přidání komentáře musíte být přihlášený.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací