O nás: Na bezpečnosti nám záležíO nás: Na bezpečnosti nám záleží Podporujeme naše válečné veterányPodporujeme naše válečné veterány Výzva 2015: Drony – dobrý sluha, ale zlý pán!Výzva 2015: Drony – dobrý sluha, ale zlý pán!

Existuje opak post-traumatické stresové poruchy: PTSD vs. PTG – nové vnímání, prevence a léčba.

 14. 12. 2016      344 komentářů

PTSD je velký strašák nejen pro ty, kdo slouží v profesích, v nichž se setkávají se zraněními/úmrtími, resp. jejich vysokým rizikem, ale vůbec pro každého, kdo projde traumatickou situací. Bohužel se o něm v ČR prakticky nemluví. A už vůbec ne o tom, že je do jisté míry řešitelné.

Jak se vůbec díváme na PTSD v ozbrojených silách a bezpečnostních sborech?

Kdykoli přijde řeč na téma PTSD (Posttraumatic Stress Disorder), připomenu, jak jsem před lety slyšela od někoho z čelních představitelů naší armády, že našich vojáků se PTSD netýká, protože jsou psychicky odolnější než vojáci američtí. Formálně dnes armáda výskyt poruchy uznává, ale nemám pocit, že by jej aktivně řešila. Jaká je tedy dnešní praxe?

Pokud se odrazíme od armády, tak mi věřte, že jako předsedkyně Spolku VLČÍ MÁKY se pořád bavím s vojáky, u nichž se PTSD rozvinulo nebo přinejmenším s následky probíhala „porucha adaptace“, přičemž tito nadále svorně říkají, že nekontaktují vojenské psychology, protože jim nevěří.

Toto hned doplním, aby nedošlo k nedorozumění – takoví vojáci v 90 % případů deklarují, že se bojí zanesení informace o „psychickém problému“ do jejich spisu, potažmo sdělení veliteli, což by mohlo ohrozit jejich další službu. Můj osobní dojem je, že asi ve dvou třetinách případů především nevěří, že by jim psycholog (jakýkoli, nejen vojenský) vůbec byl schopen pomoci.

Tato nedůvěra je v naší společnosti silně zakořeněna, dílem snad i kvůli přesvědčení, že psychologie a psychiatrie jsou pavědy, především ale kvůli společenské stigmatizaci. Konzumace antidepresiv i v Česku strmě stoupá, ale kdo se vám k tomu přizná? Panuje všeobecný názor, že když je někdo „na hlavu“, je automaticky nebezpečný a měl by být nejlépe izolován. Případně, má-li někdo „jen depky“, tak je to slaboch. Obě varianty jsou pro vojáka či policistu krajně nepříjemné a možná i skutečně kariéru ohrožující.

Naopak, jako velice dobrou hodnotím situaci u hasičů. Totiž, hasiči mezi sebou vědí a uznávají, že pohled na hrůzy při požárech a autonehodách je přirozeně traumatizující. K jejich povolání to patřilo vždy a denně. Popláčou si, obejmou se, dají si debrief, zajdou do hospody nebo i za svým velitelem či psychologem. Nikdo z kolegů, natož zkušených velitelů, je nepovažuje za divné či méněcenné, pokud jsou dotčeni tím, co při výjezdu zažili.

Tohle je pochopitelně jeden z důležitých faktorů pro prevenci posttraumatické stresové poruchy. Abychom ale byli féroví k vojákům, tak oni v misích také mají debriefy a otevřeně si povídají, problém nastává spíše po návratu domů. To se jako první dostavuje už zmíněná porucha adaptace – „přepnutí se na civilní všední život“, což mimochodem ve slabém odvaru zná každý po návratu z dovolené.

U vojáků onen výrazně hlubší přechod ale trvá týdny, během nich se mohou kupit všelijaké problémy (třeba domácí hádky) a do této nepohody se vrací zážitky z mise, jenže debriefy a jiné podpůrné metody už nejsou armádou realizovány a původní kolektiv se už rozpadl, resp. spolu tráví mnohem méně času. A právě toto období dalších stresů a „osamocení v civilním okolí“ bývá živnou půdou pro rozvoj PTSD.

ptsd

V Americe zašel tento problém tak daleko, že napočítali více sebevražd mezi veterány než úmrtí vojáků nasazených na bojištích. Od té doby je pro ně téma PTSD prioritou, s veterány se snaží být v kontaktu a přirozeně vedou osvětové kampaně, aby tento psychický problém už nebyl stigmatem. Ale co je hlavní, sbírají data a analyzují je. A tak se také nedávno konečně přišlo na to, že šancí zbavit se PTSD je přetransformovat jej v tzv. PTG.

Co je PTG?

Je to zajímavá náhoda – o PTG jsem se dozvěděla na semináři pro zaměstnance Škoda Auto (to já nejsem, ale přednášel tam můj šéf). Vystupoval tam Petr Ludwig, autor bestselleru Konec prokrastinace, jakási aktuální hvězda mezi českými osobními kouči. Prokrastinace, neboli chorobné odkládání povinností, je takový mor dnešní doby, známe ji všichni. Ale na tom daném semináři se Ludwig pustil do tématu subjektivního pocitu štěstí a v něm se jako jednoho z ilustračních příkladů dotkl problematiky PTSD vs. PTG…

PTG je zkratka pro Post-traumatic Growth, tedy posttramatický růst. Vlastně je zvláštní, že ji vědecká obec definovala až velice nedávno, zatímco Nietzeho „Co tě nezabije, to tě posílí“ dávno zlidovělo. Každopádně právě až studiem klientů, kteří se vyléčili z PTSD (nebo se u nich po stejném zážitku PTSD vůbec nerozvinulo), bylo tedy objektivně prokázáno, že se tak stalo díky re-definici postojů vůči důsledkům negativní zkušenosti.

Ostatně, s PTG se setkáváme docela běžně. Spousta lidí, kteří prodělali vážný úraz či nemoc, popř. i ve zdraví přečkali traumatickou zkušenosti, ať šlo o ohrožení vlastního života nebo cizího, potom přehodnotila svůj život. Například se začali více orientovat na rodinu, místo na kariéru. Ve Spolku VLČÍ MÁKY eviduji zvýšené zastoupení takových osob mezi pomáhajícími dobrovolníky ve značné disproporci oproti zastoupení těchto osob v populaci. Jistě to platí v oblasti charity plošně.

Proč tedy všichni na prožité trauma nereagují pozitivní změnou osobnosti? Mimo jiné vyplynula na povrch souvislost už se zmíněnou prokrastinací. Osoby, které jí propadají, také častěji trpí PTSD. Prostě proto, že když čelí problému, zůstanou v něm zaseknuté, jeho řešení odkládají, není to pro ně výzva k překonání, nýbrž stopka. Nedokážou jít dál.

Další dostatečně prokázaný výsledek analýzy dosavadních zkušeností: Aby lidé trauma překonali, potřebují řešit problém v kolektivu, pokud možno „podobně postižených“, k němuž chovají větší důvěru a jehož povzbuzení vnímají jako upřímné a chápající. To tedy jen potvrzuje, proč fungují debriefy a chození s kolegy do hospody, nikoli psychologové. Ale pokud někdo nemá přátele, případně jeho kamarádi nejsou „na to vyprávění“ zvědaví, tak nakonec u psychologa stejně skončí.

K pozitivnímu PTG jsou zapotřebí další osobnostní předpoklady. Například jistá pružnost, přizpůsobivost, „hyperaktivita“. A samozřejmě i povědomí o PTSD a PTG, o tom, co se se mnou děje a jaké mám vyhlídky. Náchylnější k PTSD jsou logicky pesimisté, než životní optimisté… Zrovna v tomto ohledu by tedy Češi měli být k rozvoji poruchy jedním z nejnáchylnějších národů na světě, což zřejmě (a překvapivě) nejsou.

Vrátím se k tomu tvrzení z úvodu, že čeští vojáci oproti americkým PTSD netrpí – čistě hypoteticky by to mohla být pravda, ale musí jít o hypotézu do doby, než si dá někdo tu práci a uskuteční věrohodnou vědeckou studii. To se stalo v případě českých hasičů, Markéta Holubová ve své disertaci porovnala výsledky testů na PTSD a PTG u 2241 hasičů ze šesti evropských zemí a 302 hasičů z Česka.

Výsledek? „U českých hasičů byla sledována nižší míra znovuprožívání a zvýšené dráždivosti, které jsou symptomy posttraumatické stresové poruchy, a naopak vykazovali ve vyšší míře posttraumatický růst. Tento příznivý výsledek může být mimo jiné odrazem kvalitně prováděného výběru příslušníků HZS ČR a dobrou psychologickou péčí o ně. Ta zahrnuje kromě posttraumatické péče (systém CISM) především prevenci ve formě vzdělávání.“ (citováno z webu HZS ČR)

A to je nakonec hlavní výzva tohoto článku. Armáda se svou silnou psychologickou službou a oddělením sociologů by mohla provést rozsáhlé šetření docela snadno. A pokud možno také systémově – když jsem se nedávno bavila s primářkou veteránské nemocnice na Floridě, považovala za nezbytné, aby armáda sledovala své veterány během služby, při jejím ukončení i poté.

Nabízet jim péči psychiatra na letáku (novinka odboru péče o válečné veterány z ledna 2016) je určitě pokrok, ale až příliš často volají do Spolku VLČÍ MÁKY a s prosbou o doporučení civilního psychologa. Tak asi v tom systému resortu obrany pořád něco neklape a rozjet kampaň o PTSD a jeho pozitivní variantě PTG je skvělá příležitost. Ostatně může se jí chopit i ministerstvo zdravotnictví, protože PTSD trpí naprosto tiše a bez pozornosti nejspíš desítky tisíc civilistů, třeba účastníků dopravních nehod a požárů. Je opravdu škoda, že česká společnost a média nanejvýše píší o depresích nebo (vraždících) schizofrenicích. Komu to pomůže? 

DAS_POBS_banner

PTSD PTG

Komentáře

lhschellerand

13. 02. 2019

<strong><a href="http://www.menwatchestop.co">high quality replica watches for men</a></strong> | <strong><a href="http://www.menwatchestop.co">/ watches price</a></strong> | <strong><a href="http://www.menwatchestop.co">best replica watches</a></strong> <br> <title>Bell & Ross watches, VINTAGE series</title> <meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=UTF-8" /> <meta name="keywords" content="Bell & Ross watches, VINTAGE series" /> <meta name="description" content="" /> <meta http-equiv="imagetoolbar" content="no" /> <link rel="canonical" href="http://www.menwatchestop.co/bell-ross-watches-vintage-series-c-1269_1273.html" /> <link rel="stylesheet" type="text/css" href="http://www.menwatchestop.co/includes/templates/polo/css/style_imagehover.css" /> <link rel="stylesheet" type="text/css" href="http://www.menwatchestop.co/includes/templates/polo/css/stylesheet.css" /> <link rel="stylesheet" type="text/css" href="http://www.menwatchestop.co/includes/templates/polo/css/stylesheet_css_buttons.css" /> <link rel="stylesheet" type="text/css" media="print" href="http://www.menwatchestop.co/includes/templates/polo/css/print_stylesheet.css" /> <select name="currency" onchange="this.form.submit();"> <option value="USD" selected="selected">US Dollar</option> <option value="EUR">Euro</option> <option value="GBP">GB Pound</option> <option value="CAD">Canadian Dollar</option> <option value="AUD">Australian Dollar</option> <option value="JPY">Jappen Yen</option> <option value="NOK">Norske Krone</option> <option value="SEK">Swedish Krone</option> <option value="DKK">Danish Krone</option> <option value="CNY">CNY</option> </select> <input type="hidden" name="main_page" value="index" /><input type="hidden" name="cPath" value="1269_1273" /></form></div></div> <div class="leftBoxContainer" id="categories" style="width: 210px"> <div class="sidebox-header-left main-sidebox-header-left"><h3 class="leftBoxHeading main-sidebox-header-right" id="categoriesHeading">Categories</h3></div> <div id="categoriesContent" class="sideBoxContent"> <div class="categories-top-list no-dots"><a class="category-top" href="http://www.menwatchestop.co/bell-ross-watches-c-1269.html"><span class="category-subs-parent">Bell & Ross watches</span></a></div> <div class="subcategory"><a class="category-subs" href="http://www.menwatchestop.co/bell-ross-watches-aviation-series-c-1269_1270.html">AVIATION Series</a></div> <div class="subcategory"><a class="category-subs" href="http://www.menwatchestop.co/bell-ross-watches-marine-series-c-1269_1831.html">MARINE series</a></div> <div class="subcategory"><a class="category-subs" href="http://www.menwatchestop.co/bell-ross-watches-vintage-series-c-1269_1273.html"><span class="category-subs-parent">VINTAGE series</span></a></div> <div class="subcategory"><a class="category-products" href="http://www.menwatchestop.co/vintage-series-vintage-automatic-series-c-1269_1273_1277.html">VINTAGE AUTOMATIC Series</a></div> <div class="subcategory"><a class="category-products" href="http://www.menwatchestop.co/vintage-series-vintage-chronograph-series-c-1269_1273_1635.html">VINTAGE CHRONOGRAPH Series</a></div> <div class="subcategory"><a class="category-products" href="http://www.menwatchestop.co/vintage-series-vintage-pw1-series-c-1269_1273_2606.html">VINTAGE PW1 Series</a></div> <div class="subcategory"><a class="category-products" href="http://www.menwatchestop.co/vintage-series-vintage-ww1-chronographe-monopoussoir-series-c-1269_1273_1634.html">VINTAGE WW1 CHRONOGRAPHE MONOPOUSSOIR Series</a></div> <div class="subcategory"><a class="category-products" href="http://www.menwatchestop.co/vintage-series-vintage-ww1-series-c-1269_1273_1274.html">VINTAGE WW1 Series</a></div> <div class="subcategory"><a class="category-products" href="http://www.menwatchestop.co/vintage-series-vintage-ww2-series-c-1269_1273_1827.html">VINTAGE WW2 Series</a></div> <div class="subcategory"><a class="category-products" href="http://www.menwatchestop.co/vintage-series-ww1-heure-sautante-series-c-1269_1273_1278.html">WW1 HEURE SAUTANTE Series</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.menwatchestop.co/pre-watches-c-804.html">Pre Watches</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.menwatchestop.co/audemars-piguet-watches-c-934.html">Audemars Piguet watches</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.menwatchestop.co/blancpain-watches-c-841.html">Blancpain watches</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.menwatchestop.co/breguet-watches-c-893.html">Breguet watches</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.menwatchestop.co/breitling-watches-c-827.html">Breitling Watches</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.menwatchestop.co/chopard-watches-c-900.html">Chopard watches</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.menwatchestop.co/franck-muller-watches-c-1254.html">Franck Muller watches</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.menwatchestop.co/hublot-watches-c-1081.html">Hublot watches</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.menwatchestop.co/longines-watches-c-822.html">Longines watches</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.menwatchestop.co/omega-watches-c-816.html">Omega watches</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.menwatchestop.co/patek-philippe-watches-c-855.html">Patek Philippe watches</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.menwatchestop.co/rado-watches-c-873.html">Rado Watches</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.menwatchestop.co/richard-miller-watches-c-1442.html">Richard Miller watches</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.menwatchestop.co/rolex-watches-c-807.html">Rolex watches</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.menwatchestop.co/tag-heuer-watches-c-1137.html">TAG Heuer watches</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.menwatchestop.co/tudor-watches-c-1151.html">Tudor watches</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.menwatchestop.co/ulyssenardin-watches-c-805.html">Ulysse-nardin watches</a></div> </div></div> <div class="leftBoxContainer" id="featured" style="width: 210px"> <div class="sidebox-header-left "><h3 class="leftBoxHeading " id="featuredHeading">Featured - <a href="http://www.menwatchestop.co/featured_products.html">&nbsp;&nbsp;[more]</a></h3></div> <div class="sideBoxContent centeredContent"><a href="http://www.menwatchestop.co/5950a001-stainless-steel-men-grand-complications-cecb-p-1106.html"><img src="http://www.menwatchestop.co/images//patek_watches_/Men-s-Watches/Grand-Complications/5950A-001-Stainless-Steel-Men-Grand-Complications-.png" alt="5950A-001 - Stainless Steel - Men Grand Complications [cecb]" title=" 5950A-001 - Stainless Steel - Men Grand Complications [cecb] " width="186" height="200" /></a><a class="sidebox-products" href="http://www.menwatchestop.co/5950a001-stainless-steel-men-grand-complications-cecb-p-1106.html"> 5950A-001 - Stainless Steel - Men Grand Complications [cecb]</a><div><span class="normalprice">$1,492.00 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">$215.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Save:&nbsp;86% off</span></div></div><div class="sideBoxContent centeredContent"><a href="http://www.menwatchestop.co/5712gr001-white-and-rose-gold-men-nautilus-6c27-p-1047.html"><img src="http://www.menwatchestop.co/images//patek_watches_/Men-s-Watches/Nautilus/5712GR-001-White-and-Rose-Gold-Men-Nautilus-.png" alt="5712GR-001 - White and Rose Gold - Men Nautilus [6c27]" title=" 5712GR-001 - White and Rose Gold - Men Nautilus [6c27] " width="173" height="200" /></a><a class="sidebox-products" href="http://www.menwatchestop.co/5712gr001-white-and-rose-gold-men-nautilus-6c27-p-1047.html"> 5712GR-001 - White and Rose Gold - Men Nautilus [6c27]</a><div><span class="normalprice">$2,310.00 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">$238.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Save:&nbsp;90% off</span></div></div><div class="sideBoxContent centeredContent"><a href="http://www.menwatchestop.co/7071g011-white-gold-ladies-complications-265a-p-1002.html"><img src="http://www.menwatchestop.co/images//patek_watches_/Ladies-Watches/Complications/7071G-011-White-Gold-Ladies-Complications-.png" alt="7071G-011 - White Gold - Ladies Complications [265a]" title=" 7071G-011 - White Gold - Ladies Complications [265a] " width="182" height="200" /></a><a class="sidebox-products" href="http://www.menwatchestop.co/7071g011-white-gold-ladies-complications-265a-p-1002.html"> 7071G-011 - White Gold - Ladies Complications [265a]</a><div><span class="normalprice">$2,295.00 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">$209.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Save:&nbsp;91% off</span></div></div></div> </div></td> <td id="columnCenter" valign="top"> <div id="navBreadCrumb"> <a href="http://www.menwatchestop.co/">Home</a>&nbsp;::&nbsp; <a href="http://www.menwatchestop.co/bell-ross-watches-c-1269.html">Bell & Ross watches</a>&nbsp;::&nbsp; VINTAGE series </div> <div class="centerColumn" id="indexProductList"> <h1 id="productListHeading">VINTAGE series</h1> <form name="filter" action="http://www.menwatchestop.co/" method="get"><label class="inputLabel">Filter Results by:</label><input type="hidden" name="main_page" value="index" /><input type="hidden" name="cPath" value="1269_1273" /><input type="hidden" name="sort" value="20a" /><select name="alpha_filter_id" onchange="this.form.submit()"> <option value="0">Items starting with ...</option> <option value="65">A</option> <option value="66">B</option> <option value="67">C</option> <option value="68">D</option> <option value="69">E</option> <option value="70">F</option> <option value="71">G</option> <option value="72">H</option> <option value="73">I</option> <option value="74">J</option> <option value="75">K</option> <option value="76">L</option> <option value="77">M</option> <option value="78">N</option> <option value="79">O</option> <option value="80">P</option> <option value="81">Q</option> <option value="82">R</option> <option value="83">S</option> <option value="84">T</option> <option value="85">U</option> <option value="86">V</option> <option value="87">W</option> <option value="88">X</option> <option value="89">Y</option> <option value="90">Z</option> <option value="48">0</option> <option value="49">1</option> <option value="50">2</option> <option value="51">3</option> <option value="52">4</option> <option value="53">5</option> <option value="54">6</option> <option value="55">7</option> <option value="56">8</option> <option value="57">9</option> </select> </form> <br class="clearBoth" /> <div id="productListing"> <div id="productsListingTopNumber" class="navSplitPagesResult back">Displaying <strong>1</strong> to <strong>15</strong> (of <strong>31</strong> products)</div> <div id="productsListingListingTopLinks" class="navSplitPagesLinks forward"> &nbsp;<strong class="current">1</strong>&nbsp;&nbsp;<a href="http://www.menwatchestop.co/bell-ross-watches-vintage-series-c-1269_1273.html?page=2&sort=20a" title=" Page 2 ">2</a>&nbsp;&nbsp;<a href="http://www.menwatchestop.co/bell-ross-watches-vintage-series-c-1269_1273.html?page=3&sort=20a" title=" Page 3 ">3</a>&nbsp;&nbsp;<a href="http://www.menwatchestop.co/bell-ross-watches-vintage-series-c-1269_1273.html?page=2&sort=20a" title=" Next Page ">[Next&nbsp;&gt;&gt;]</a>&nbsp;</div> <br class="clearBoth" /> <div class="centerBoxContentsProducts centeredContent back" style="width:32.5%;"><a href="http://www.menwatchestop.co/copy-bell-ross-br-123-commando-vintage-automatic-series-watches-d122-p-17344.html"><div style="vertical-align: middle;height:220px"><img src="http://www.menwatchestop.co/images//xwatches_/Bell-Ross-watches/VINTAGE-series/VINTAGE-AUTOMATIC/Replica-Bell-Ross-BR-123-COMMANDO-VINTAGE-1.jpg" alt="Copy Bell & Ross BR 123 COMMANDO VINTAGE AUTOMATIC series watches [d122]" title=" Copy Bell & Ross BR 123 COMMANDO VINTAGE AUTOMATIC series watches [d122] " width="147" height="220" class="listingProductImage" id="listimg" /></div></a><br /><h3 class="itemTitle"><a href="http://www.menwatchestop.co/copy-bell-ross-br-123-commando-vintage-automatic-series-watches-d122-p-17344.html">Copy Bell & Ross BR 123 COMMANDO VINTAGE AUTOMATIC series watches [d122]</a></h3><div class="listingDescription">Basic Information Code: BR 123 COMMANDO ...</div><br /><span class="normalprice">$24,299.00 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">$208.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Save:&nbsp;99% off</span><br /><br /><a href="http://www.menwatchestop.co/bell-ross-watches-vintage-series-c-1269_1273.html?products_id=17344&action=buy_now&sort=20a"><img src="http://www.menwatchestop.co/includes/templates/polo/buttons/english/button_buy_now.gif" alt="Buy Now" title=" Buy Now " width="83" height="22" class="listingBuyNowButton" /></a><br /><br /></div> <div class="centerBoxContentsProducts centeredContent back" style="width:32.5%;"><a href="http://www.menwatchestop.co/copy-bell-ross-br-123-heritage-vintage-automatic-series-watches-2161-p-9853.html"><div style="vertical-align: middle;height:220px"><img src="http://www.menwatchestop.co/images//xwatches_/Bell-Ross-watches/VINTAGE-series/VINTAGE-AUTOMATIC/Replica-Bell-Ross-BR-123-HERITAGE-VINTAGE-1.jpg" alt="Copy Bell & Ross BR 123 HERITAGE VINTAGE AUTOMATIC series watches [2161]" title=" Copy Bell & Ross BR 123 HERITAGE VINTAGE AUTOMATIC series watches [2161] " width="147" height="220" class="listingProductImage" id="listimg" /></div></a><br /><h3 class="itemTitle"><a href="http://www.menwatchestop.co/copy-bell-ross-br-123-heritage-vintage-automatic-series-watches-2161-p-9853.html">Copy Bell & Ross BR 123 HERITAGE VINTAGE AUTOMATIC series watches [2161]</a></h3><div class="listingDescription">Basic Information Code: BR 123 HERITAGE ...</div><br /><span class="normalprice">$23,118.00 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">$203.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Save:&nbsp;99% off</span><br /><br /><a href="http://www.menwatchestop.co/bell-ross-watches-vintage-series-c-1269_1273.html?products_id=9853&action=buy_now&sort=20a"><img src="http://www.menwatchestop.co/includes/templates/polo/buttons/english/button_buy_now.gif" alt="Buy Now" title=" Buy Now " width="83" height="22" class="listingBuyNowButton" /></a><br /><br /></div> <div class="centerBoxContentsProducts centeredContent back" style="width:32.5%;"><a href="http://www.menwatchestop.co/copy-bell-ross-br-123-officer-vintage-automatic-series-watch-ash-tray-9b27-p-15908.html"><div style="vertical-align: middle;height:220px"><img src="http://www.menwatchestop.co/images//xwatches_/Bell-Ross-watches/VINTAGE-series/VINTAGE-AUTOMATIC/Replica-Bell-Ross-BR-123-OFFICER-VINTAGE-3.jpg" alt="Copy Bell & Ross BR 123 OFFICER VINTAGE AUTOMATIC series watch ash tray [9b27]" title=" Copy Bell & Ross BR 123 OFFICER VINTAGE AUTOMATIC series watch ash tray [9b27] " width="147" height="220" class="listingProductImage" id="listimg" /></div></a><br /><h3 class="itemTitle"><a href="http://www.menwatchestop.co/copy-bell-ross-br-123-officer-vintage-automatic-series-watch-ash-tray-9b27-p-15908.html">Copy Bell & Ross BR 123 OFFICER VINTAGE AUTOMATIC series watch ash tray [9b27]</a></h3><div class="listingDescription">Basic Information Code: BR 123 OFFICER...</div><br /><span class="normalprice">$24,138.00 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">$210.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Save:&nbsp;99% off</span><br /><br /><a href="http://www.menwatchestop.co/bell-ross-watches-vintage-series-c-1269_1273.html?products_id=15908&action=buy_now&sort=20a"><img src="http://www.menwatchestop.co/includes/templates/polo/buttons/english/button_buy_now.gif" alt="Buy Now" title=" Buy Now " width="83" height="22" class="listingBuyNowButton" /></a><br /><br /></div> <br class="clearBoth" /><div class="centerBoxContentsProducts centeredContent back" style="width:32.5%;"><a href="http://www.menwatchestop.co/copy-bell-ross-br-123-officer-vintage-automatic-series-watch-black-plate-6e58-p-15892.html"><div style="vertical-align: middle;height:220px"><img src="http://www.menwatchestop.co/images//xwatches_/Bell-Ross-watches/VINTAGE-series/VINTAGE-AUTOMATIC/Replica-Bell-Ross-BR-123-OFFICER-VINTAGE-2.jpg" alt="Copy Bell & Ross BR 123 OFFICER VINTAGE AUTOMATIC series watch black plate [6e58]" title=" Copy Bell & Ross BR 123 OFFICER VINTAGE AUTOMATIC series watch black plate [6e58] " width="147" height="220" class="listingProductImage" id="listimg" /></div></a><br /><h3 class="itemTitle"><a href="http://www.menwatchestop.co/copy-bell-ross-br-123-officer-vintage-automatic-series-watch-black-plate-6e58-p-15892.html">Copy Bell & Ross BR 123 OFFICER VINTAGE AUTOMATIC series watch black plate [6e58]</a></h3><div class="listingDescription">Basic Information Code: BR 123 OFFICER...</div><br /><span class="normalprice">$23,228.00 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">$209.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Save:&nbsp;99% off</span><br /><br /><a href="http://www.menwatchestop.co/bell-ross-watches-vintage-series-c-1269_1273.html?products_id=15892&action=buy_now&sort=20a"><img src="http://www.menwatchestop.co/includes/templates/polo/buttons/english/button_buy_now.gif" alt="Buy Now" title=" Buy Now " width="83" height="22" class="listingBuyNowButton" /></a><br /><br /></div> <div class="centerBoxContentsProducts centeredContent back" style="width:32.5%;"><a href="http://www.menwatchestop.co/copy-bell-ross-br-123-original-vintage-automatic-series-beige-dial-watches-0db4-p-14056.html"><div style="vertical-align: middle;height:220px"><img src="http://www.menwatchestop.co/images//xwatches_/Bell-Ross-watches/VINTAGE-series/VINTAGE-AUTOMATIC/Replica-Bell-Ross-BR-123-ORIGINAL-VINTAGE-2.jpg" alt="Copy Bell & Ross BR 123 ORIGINAL VINTAGE AUTOMATIC Series Beige Dial Watches [0db4]" title=" Copy Bell & Ross BR 123 ORIGINAL VINTAGE AUTOMATIC Series Beige Dial Watches [0db4] " width="147" height="220" class="listingProductImage" id="listimg" /></div></a><br /><h3 class="itemTitle"><a href="http://www.menwatchestop.co/copy-bell-ross-br-123-original-vintage-automatic-series-beige-dial-watches-0db4-p-14056.html">Copy Bell & Ross BR 123 ORIGINAL VINTAGE AUTOMATIC Series Beige Dial Watches [0db4]</a></h3><div class="listingDescription">Basic Information Code: BR 123 ORIGINAL...</div><br /><span class="normalprice">$20,587.00 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">$221.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Save:&nbsp;99% off</span><br /><br /><a href="http://www.menwatchestop.co/bell-ross-watches-vintage-series-c-1269_1273.html?products_id=14056&action=buy_now&sort=20a"><img src="http://www.menwatchestop.co/includes/templates/polo/buttons/english/button_buy_now.gif" alt="Buy Now" title=" Buy Now " width="83" height="22" class="listingBuyNowButton" /></a><br /><br /></div> <div class="centerBoxContentsProducts centeredContent back" style="width:32.5%;"><a href="http://www.menwatchestop.co/copy-bell-ross-br-123-original-vintage-automatic-series-watch-black-plate-e063-p-15877.html"><div style="vertical-align: middle;height:220px"><img src="http://www.menwatchestop.co/images//xwatches_/Bell-Ross-watches/VINTAGE-series/VINTAGE-AUTOMATIC/Replica-Bell-Ross-BR-123-ORIGINAL-VINTAGE-3.jpg" alt="Copy Bell & Ross BR 123 ORIGINAL VINTAGE AUTOMATIC series watch black plate [e063]" title=" Copy Bell & Ross BR 123 ORIGINAL VINTAGE AUTOMATIC series watch black plate [e063] " width="147" height="220" class="listingProductImage" id="listimg" /></div></a><br /><h3 class="itemTitle"><a href="http://www.menwatchestop.co/copy-bell-ross-br-123-original-vintage-automatic-series-watch-black-plate-e063-p-15877.html">Copy Bell & Ross BR 123 ORIGINAL VINTAGE AUTOMATIC series watch black plate [e063]</a></h3><div class="listingDescription">Basic Information Code: BR 123 ORIGINAL...</div><br /><span class="normalprice">$18,266.00 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">$210.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Save:&nbsp;99% off</span><br /><br /><a href="http://www.menwatchestop.co/bell-ross-watches-vintage-series-c-1269_1273.html?products_id=15877&action=buy_now&sort=20a"><img src="http://www.menwatchestop.co/includes/templates/polo/buttons/english/button_buy_now.gif" alt="Buy Now" title=" Buy Now " width="83" height="22" class="listingBuyNowButton" /></a><br /><br /></div> <br class="clearBoth" /><div class="centerBoxContentsProducts centeredContent back" style="width:32.5%;"><a href="http://www.menwatchestop.co/copy-bell-ross-br-126-blackbird-vintage-chronograph-series-watches-d318-p-13163.html"><div style="vertical-align: middle;height:220px"><img src="http://www.menwatchestop.co/images//xwatches_/Bell-Ross-watches/VINTAGE-series/VINTAGE-CHRONOGRAPH/Replica-Bell-Ross-BR-126-BLACKBIRD-VINTAGE.jpg" alt="Copy Bell & Ross BR 126 BLACKBIRD VINTAGE CHRONOGRAPH Series watches [d318]" title=" Copy Bell & Ross BR 126 BLACKBIRD VINTAGE CHRONOGRAPH Series watches [d318] " width="147" height="220" class="listingProductImage" id="listimg" /></div></a><br /><h3 class="itemTitle"><a href="http://www.menwatchestop.co/copy-bell-ross-br-126-blackbird-vintage-chronograph-series-watches-d318-p-13163.html">Copy Bell & Ross BR 126 BLACKBIRD VINTAGE CHRONOGRAPH Series watches [d318]</a></h3><div class="listingDescription">Basic Information Code: BR 126 BLACKBIRD...</div><br /><span class="normalprice">$34,037.00 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">$228.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Save:&nbsp;99% off</span><br /><br /><a href="http://www.menwatchestop.co/bell-ross-watches-vintage-series-c-1269_1273.html?products_id=13163&action=buy_now&sort=20a"><img src="http://www.menwatchestop.co/includes/templates/polo/buttons/english/button_buy_now.gif" alt="Buy Now" title=" Buy Now " width="83" height="22" class="listingBuyNowButton" /></a><br /><br /></div> <div class="centerBoxContentsProducts centeredContent back" style="width:32.5%;"><a href="http://www.menwatchestop.co/copy-bell-ross-br-126-commando-vintage-chronograph-series-watches-86de-p-15900.html"><div style="vertical-align: middle;height:220px"><img src="http://www.menwatchestop.co/images//xwatches_/Bell-Ross-watches/VINTAGE-series/VINTAGE-CHRONOGRAPH/Replica-Bell-Ross-BR-126-COMMANDO-VINTAGE-1.jpg" alt="Copy Bell & Ross BR 126 COMMANDO VINTAGE CHRONOGRAPH Series watches [86de]" title=" Copy Bell & Ross BR 126 COMMANDO VINTAGE CHRONOGRAPH Series watches [86de] " width="147" height="220" class="listingProductImage" id="listimg" /></div></a><br /><h3 class="itemTitle"><a href="http://www.menwatchestop.co/copy-bell-ross-br-126-commando-vintage-chronograph-series-watches-86de-p-15900.html">Copy Bell & Ross BR 126 COMMANDO VINTAGE CHRONOGRAPH Series watches [86de]</a></h3><div class="listingDescription">Basic Information Code: BR 126 COMMANDO ...</div><br /><span class="normalprice">$32,845.00 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">$215.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Save:&nbsp;99% off</span><br /><br /><a href="http://www.menwatchestop.co/bell-ross-watches-vintage-series-c-1269_1273.html?products_id=15900&action=buy_now&sort=20a"><img src="http://www.menwatchestop.co/includes/templates/polo/buttons/english/button_buy_now.gif" alt="Buy Now" title=" Buy Now " width="83" height="22" class="listingBuyNowButton" /></a><br /><br /></div> <div class="centerBoxContentsProducts centeredContent back" style="width:32.5%;"><a href="http://www.menwatchestop.co/copy-bell-ross-br-126-heritage-vintage-chronograph-series-watches-6f72-p-14061.html"><div style="vertical-align: middle;height:220px"><img src="http://www.menwatchestop.co/images//xwatches_/Bell-Ross-watches/VINTAGE-series/VINTAGE-CHRONOGRAPH/Replica-Bell-Ross-BR-126-HERITAGE-VINTAGE-1.jpg" alt="Copy Bell & Ross BR 126 HERITAGE VINTAGE CHRONOGRAPH Series watches [6f72]" title=" Copy Bell & Ross BR 126 HERITAGE VINTAGE CHRONOGRAPH Series watches [6f72] " width="147" height="220" class="listingProductImage" id="listimg" /></div></a><br /><h3 class="itemTitle"><a href="http://www.menwatchestop.co/copy-bell-ross-br-126-heritage-vintage-chronograph-series-watches-6f72-p-14061.html">Copy Bell & Ross BR 126 HERITAGE VINTAGE CHRONOGRAPH Series watches [6f72]</a></h3><div class="listingDescription">Basic Information Code: BR 126 HERITAGE ...</div><br /><span class="normalprice">$26,679.00 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">$221.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Save:&nbsp;99% off</span><br /><br /><a href="http://www.menwatchestop.co/bell-ross-watches-vintage-series-c-1269_1273.html?products_id=14061&action=buy_now&sort=20a"><img src="http://www.menwatchestop.co/includes/templates/polo/buttons/english/button_buy_now.gif" alt="Buy Now" title=" Buy Now " width="83" height="22" class="listingBuyNowButton" /></a><br /><br /></div> <br class="clearBoth" /><div class="centerBoxContentsProducts centeredContent back" style="width:32.5%;"><a href="http://www.menwatchestop.co/copy-bell-ross-br-126-officer-vintage-chronograph-series-watch-ash-tray-8565-p-15895.html"><div style="vertical-align: middle;height:220px"><img src="http://www.menwatchestop.co/images//xwatches_/Bell-Ross-watches/VINTAGE-series/VINTAGE-CHRONOGRAPH/Replica-Bell-Ross-BR-126-OFFICER-VINTAGE-3.jpg" alt="Copy Bell & Ross BR 126 OFFICER VINTAGE CHRONOGRAPH Series watch ash tray [8565]" title=" Copy Bell & Ross BR 126 OFFICER VINTAGE CHRONOGRAPH Series watch ash tray [8565] " width="147" height="220" class="listingProductImage" id="listimg" /></div></a><br /><h3 class="itemTitle"><a href="http://www.menwatchestop.co/copy-bell-ross-br-126-officer-vintage-chronograph-series-watch-ash-tray-8565-p-15895.html">Copy Bell & Ross BR 126 OFFICER VINTAGE CHRONOGRAPH Series watch ash tray [8565]</a></h3><div class="listingDescription">Basic Information Code: BR 126 OFFICER...</div><br /><span class="normalprice">$29,703.00 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">$215.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Save:&nbsp;99% off</span><br /><br /><a href="http://www.menwatchestop.co/bell-ross-watches-vintage-series-c-1269_1273.html?products_id=15895&action=buy_now&sort=20a"><img src="http://www.menwatchestop.co/includes/templates/polo/buttons/english/button_buy_now.gif" alt="Buy Now" title=" Buy Now " width="83" height="22" class="listingBuyNowButton" /></a><br /><br /></div> <div class="centerBoxContentsProducts centeredContent back" style="width:32.5%;"><a href="http://www.menwatchestop.co/copy-bell-ross-br-126-officer-vintage-chronograph-series-watch-black-plate-d30f-p-15862.html"><div style="vertical-align: middle;height:220px"><img src="http://www.menwatchestop.co/images//xwatches_/Bell-Ross-watches/VINTAGE-series/VINTAGE-CHRONOGRAPH/Replica-Bell-Ross-BR-126-OFFICER-VINTAGE-2.jpg" alt="Copy Bell & Ross BR 126 OFFICER VINTAGE CHRONOGRAPH Series watch black plate [d30f]" title=" Copy Bell & Ross BR 126 OFFICER VINTAGE CHRONOGRAPH Series watch black plate [d30f] " width="147" height="220" class="listingProductImage" id="listimg" /></div></a><br /><h3 class="itemTitle"><a href="http://www.menwatchestop.co/copy-bell-ross-br-126-officer-vintage-chronograph-series-watch-black-plate-d30f-p-15862.html">Copy Bell & Ross BR 126 OFFICER VINTAGE CHRONOGRAPH Series watch black plate [d30f]</a></h3><div class="listingDescription">Basic Information Code: BR 126 OFFICER...</div><br /><span class="normalprice">$27,974.00 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">$213.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Save:&nbsp;99% off</span><br /><br /><a href="http://www.menwatchestop.co/bell-ross-watches-vintage-series-c-1269_1273.html?products_id=15862&action=buy_now&sort=20a"><img src="http://www.menwatchestop.co/includes/templates/polo/buttons/english/button_buy_now.gif" alt="Buy Now" title=" Buy Now " width="83" height="22" class="listingBuyNowButton" /></a><br /><br /></div> <div class="centerBoxContentsProducts centeredContent back" style="width:32.5%;"><a href="http://www.menwatchestop.co/copy-bell-ross-br-126-original-vintage-chronograph-series-beige-dial-watches-24b8-p-14063.html"><div style="vertical-align: middle;height:220px"><img src="http://www.menwatchestop.co/images//xwatches_/Bell-Ross-watches/VINTAGE-series/VINTAGE-CHRONOGRAPH/Replica-Bell-Ross-BR-126-ORIGINAL-VINTAGE-2.jpg" alt="Copy Bell & Ross BR 126 ORIGINAL VINTAGE CHRONOGRAPH Series Beige Dial Watches [24b8]" title=" Copy Bell & Ross BR 126 ORIGINAL VINTAGE CHRONOGRAPH Series Beige Dial Watches [24b8] " width="147" height="220" class="listingProductImage" id="listimg" /></div></a><br /><h3 class="itemTitle"><a href="http://www.menwatchestop.co/copy-bell-ross-br-126-original-vintage-chronograph-series-beige-dial-watches-24b8-p-14063.html">Copy Bell & Ross BR 126 ORIGINAL VINTAGE CHRONOGRAPH Series Beige Dial Watches [24b8]</a></h3><div class="listingDescription">Basic Information Code: BR 126 ORIGINAL...</div><br /><span class="normalprice">$25,667.00 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">$211.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Save:&nbsp;99% off</span><br /><br /><a href="http://www.menwatchestop.co/bell-ross-watches-vintage-series-c-1269_1273.html?products_id=14063&action=buy_now&sort=20a"><img src="http://www.menwatchestop.co/includes/templates/polo/buttons/english/button_buy_now.gif" alt="Buy Now" title=" Buy Now " width="83" height="22" class="listingBuyNowButton" /></a><br /><br /></div> <br class="clearBoth" /><div class="centerBoxContentsProducts centeredContent back" style="width:32.5%;"><a href="http://www.menwatchestop.co/copy-bell-ross-br-126-original-vintage-chronograph-series-watch-black-plate-af85-p-26245.html"><div style="vertical-align: middle;height:220px"><img src="http://www.menwatchestop.co/images//xwatches_/Bell-Ross-watches/VINTAGE-series/VINTAGE-CHRONOGRAPH/Replica-Bell-Ross-BR-126-ORIGINAL-VINTAGE-3.jpg" alt="Copy Bell & Ross BR 126 ORIGINAL VINTAGE CHRONOGRAPH Series watch black plate [af85]" title=" Copy Bell & Ross BR 126 ORIGINAL VINTAGE CHRONOGRAPH Series watch black plate [af85] " width="147" height="220" class="listingProductImage" id="listimg" /></div></a><br /><h3 class="itemTitle"><a href="http://www.menwatchestop.co/copy-bell-ross-br-126-original-vintage-chronograph-series-watch-black-plate-af85-p-26245.html">Copy Bell & Ross BR 126 ORIGINAL VINTAGE CHRONOGRAPH Series watch black plate [af85]</a></h3><div class="listingDescription">Basic Information Code: BR 126 ORIGINAL...</div><br /><span class="normalprice">$33,559.00 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">$231.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Save:&nbsp;99% off</span><br /><br /><a href="http://www.menwatchestop.co/bell-ross-watches-vintage-series-c-1269_1273.html?products_id=26245&action=buy_now&sort=20a"><img src="http://www.menwatchestop.co/includes/templates/polo/buttons/english/button_buy_now.gif" alt="Buy Now" title=" Buy Now " width="83" height="22" class="listingBuyNowButton" /></a><br /><br /></div> <div class="centerBoxContentsProducts centeredContent back" style="width:32.5%;"><a href="http://www.menwatchestop.co/copy-bell-ross-br-126-sport-vintage-chronograph-series-watches-9b87-p-15886.html"><div style="vertical-align: middle;height:220px"><img src="http://www.menwatchestop.co/images//xwatches_/Bell-Ross-watches/VINTAGE-series/VINTAGE-CHRONOGRAPH/Replica-Bell-Ross-BR-126-SPORT-VINTAGE-1.jpg" alt="Copy Bell & Ross BR 126 SPORT VINTAGE CHRONOGRAPH Series watches [9b87]" title=" Copy Bell & Ross BR 126 SPORT VINTAGE CHRONOGRAPH Series watches [9b87] " width="147" height="220" class="listingProductImage" id="listimg" /></div></a><br /><h3 class="itemTitle"><a href="http://www.menwatchestop.co/copy-bell-ross-br-126-sport-vintage-chronograph-series-watches-9b87-p-15886.html">Copy Bell & Ross BR 126 SPORT VINTAGE CHRONOGRAPH Series watches [9b87]</a></h3><div class="listingDescription">Basic Information Code: BR 126 SPORT ...</div><br /><span class="normalprice">$47,314.00 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">$247.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Save:&nbsp;99% off</span><br /><br /><a href="http://www.menwatchestop.co/bell-ross-watches-vintage-series-c-1269_1273.html?products_id=15886&action=buy_now&sort=20a"><img src="http://www.menwatchestop.co/includes/templates/polo/buttons/english/button_buy_now.gif" alt="Buy Now" title=" Buy Now " width="83" height="22" class="listingBuyNowButton" /></a><br /><br /></div> <div class="centerBoxContentsProducts centeredContent back" style="width:32.5%;"><a href="http://www.menwatchestop.co/copy-bell-ross-vintage-automatic-series-br-123-original-carbon-watches-b3c6-p-15880.html"><div style="vertical-align: middle;height:220px"><img src="http://www.menwatchestop.co/images//xwatches_/Bell-Ross-watches/VINTAGE-series/VINTAGE-AUTOMATIC/Replica-Bell-Ross-VINTAGE-AUTOMATIC-series-BR-123-1.jpg" alt="Copy Bell & Ross VINTAGE AUTOMATIC series BR 123 ORIGINAL CARBON watches [b3c6]" title=" Copy Bell & Ross VINTAGE AUTOMATIC series BR 123 ORIGINAL CARBON watches [b3c6] " width="147" height="220" class="listingProductImage" id="listimg" /></div></a><br /><h3 class="itemTitle"><a href="http://www.menwatchestop.co/copy-bell-ross-vintage-automatic-series-br-123-original-carbon-watches-b3c6-p-15880.html">Copy Bell & Ross VINTAGE AUTOMATIC series BR 123 ORIGINAL CARBON watches [b3c6]</a></h3><div class="listingDescription">Basic Information Code: BR 123 ORIGINAL...</div><br /><span class="normalprice">$17,953.00 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">$211.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Save:&nbsp;99% off</span><br /><br /><a href="http://www.menwatchestop.co/bell-ross-watches-vintage-series-c-1269_1273.html?products_id=15880&action=buy_now&sort=20a"><img src="http://www.menwatchestop.co/includes/templates/polo/buttons/english/button_buy_now.gif" alt="Buy Now" title=" Buy Now " width="83" height="22" class="listingBuyNowButton" /></a><br /><br /></div> <br class="clearBoth" /> <div id="productsListingBottomNumber" class="navSplitPagesResult back">Displaying <strong>1</strong> to <strong>15</strong> (of <strong>31</strong> products)</div> <div id="productsListingListingBottomLinks" class="navSplitPagesLinks forward"> &nbsp;<strong class="current">1</strong>&nbsp;&nbsp;<a href="http://www.menwatchestop.co/bell-ross-watches-vintage-series-c-1269_1273.html?page=2&sort=20a" title=" Page 2 ">2</a>&nbsp;&nbsp;<a href="http://www.menwatchestop.co/bell-ross-watches-vintage-series-c-1269_1273.html?page=3&sort=20a" title=" Page 3 ">3</a>&nbsp;&nbsp;<a href="http://www.menwatchestop.co/bell-ross-watches-vintage-series-c-1269_1273.html?page=2&sort=20a" title=" Next Page ">[Next&nbsp;&gt;&gt;]</a>&nbsp;</div> <br class="clearBoth" /> </div> </div> </td> </tr> </table> </div> <div id="navSuppWrapper"> <br class="clearBoth" /> <div id="navSupp" style=" margin-bottom:10px; margin-top:8px; width:100%; text-align:center;"> <a style="color:#000; font:12px;" href="http://www.menwatchestop.co/index.php">Home</a>&nbsp;&nbsp; <a style="color:#000; font:12px;" href="http://www.menwatchestop.co/index.php?main_page=shippinginfo">Shipping</a>&nbsp;&nbsp; <a style="color:#000; font:12px;" href="http://www.menwatchestop.co/index.php?main_page=Payment_Methods">Wholesale</a>&nbsp;&nbsp; <a style="color:#000; font:12px;" href="http://www.menwatchestop.co/index.php?main_page=shippinginfo">Order Tracking</a>&nbsp;&nbsp; <a style="color:#000; font:12px;" href="http://www.menwatchestop.co/index.php?main_page=Coupons">Coupons</a>&nbsp;&nbsp; <a style="color:#000; font:12px;" href="http://www.menwatchestop.co/index.php?main_page=Payment_Methods">Payment Methods</a>&nbsp;&nbsp; <a style="color:#000; font:12px;" href="http://www.menwatchestop.co/index.php?main_page=contact_us">Contact Us</a>&nbsp;&nbsp; </div> <div style=" margin-bottom:10px; margin-top:10px; width:100%; text-align:center;"> <a style="font-weight:bold; color:#000;" href="http://www.1luxurywatch.com" target="_blank">REPLICA OMEGA</a> &nbsp;&nbsp; <a style="font-weight:bold; color:#000;" href="http://www.1luxurywatch.com" target="_blank">REPLICA PATEK PHILIPPE </a> &nbsp;&nbsp; <a style="font-weight:bold; color:#000;" href="http://www.1luxurywatch.com" target="_blank">REPLICA ROLEX </a> &nbsp;&nbsp; <a style="font-weight:bold; color:#000;" href="http://www.1luxurywatch.com" target="_blank">REPLICA WATCHES </a>&nbsp;&nbsp; <a style="font-weight:bold; color:#000;" href="http://www.1luxurywatch.com" target="_blank">TOP BRAND WATCHES </a>&nbsp;&nbsp; </div> <DIV align="center"> <a href="http://www.menwatchestop.co/bell-ross-watches-vintage-series-c-1269_1273.html" ><IMG src="http://www.menwatchestop.co/includes/templates/polo/images/payment.png" ></a> </DIV> <div align="center" style="color:#000;">Copyright © 2015 All Rights Reserved. </div> </div> </div> <strong><a href="http://www.menwatchestop.co">best swiss replica watches</a></strong> <br> <strong><a href="http://www.menwatchestop.co">best replica watches</a></strong> <br>

lhschellerand

20. 01. 2019

[b][url=http://www.rosegoldwatch.co/]best swiss <strong><a href="http://www.rosegoldwatch.co/">best swiss replica watches</a></strong> <br> <strong><a href="http://www.rosegoldwatch.co/">best replica watches</a></strong> <br>

lhschellerand

20. 01. 2019

[b][url=http://www.rosegoldwatch.co/]watches[/url][/b] | [b][url=http://www.rosegoldwatch.co/]watches price[/url][/b] | [b][url=http://www.rosegoldwatch.co/]best replica watches[/url][/b] Replica Smooth Polished Quartz quartz watch Omega 123.15.27.60.51.002 watch series [7a2c] - $238.00 : replica watches online stores, rosegoldwatch.co US Dollar Euro GB Pound Canadian Dollar Australian Dollar Jappen Yen Norske Krone Swedish Krone Danish Krone CNY Categories [url=http://www.rosegoldwatch.co/franck-muller-watches-c-450.html]Franck Muller watches[/url] [url=http://www.rosegoldwatch.co/richard-miller-watches-c-638.html]Richard Miller watches[/url] [url=http://www.rosegoldwatch.co/audemars-piguet-watches-c-130.html]Audemars Piguet watches[/url] [url=http://www.rosegoldwatch.co/bell-ross-watches-c-465.html]Bell & Ross watches[/url] <a class="category-top" href="http://www.rosegoldwatch.co/blancpain-watches-c-37.html">Blancpain watches</a> [url=http://www.rosegoldwatch.co/breguet-watches-c-89.html]Breguet watches[/url] [url=http://www.rosegoldwatch.co/breitling-watches-c-23.html]Breitling Watches[/url] [url=http://www.rosegoldwatch.co/chopard-watches-c-96.html]Chopard watches[/url] [url=http://www.rosegoldwatch.co/hublot-watches-c-277.html]Hublot watches[/url] <a class="category-top" href="http://www.rosegoldwatch.co/longines-watches-c-18.html">Longines watches</a> [url=http://www.rosegoldwatch.co/omega-watches-c-12.html]Omega watches[/url] [url=http://www.rosegoldwatch.co/omega-watches-constellation-c-12_83.html]Constellation[/url] <a class="category-products" href="http://www.rosegoldwatch.co/constellation-95-series-c-12_83_88.html">'95 Series</a> [url=http://www.rosegoldwatch.co/constellation-160-anniversary-series-c-12_83_669.html]160 Anniversary Series[/url] [url=http://www.rosegoldwatch.co/constellation-35-mm-quartz-watch-quartz-35-mm-series-c-12_83_1209.html]35 mm quartz watch Quartz 35 mm Series[/url] [url=http://www.rosegoldwatch.co/constellation-barrel-quadrella-series-c-12_83_1285.html]Barrel Quadrella Series[/url] [url=http://www.rosegoldwatch.co/constellation-chronometer-35-mm-chronometer-35-mm-series-c-12_83_448.html]Chronometer 35 mm Chronometer 35 mm Series[/url] <a class="category-products" href="http://www.rosegoldwatch.co/constellation-chronometer-38-mm-chronometer-38-mm-series-c-12_83_496.html">Chronometer 38 mm Chronometer 38 mm Series</a> <a class="category-products" href="http://www.rosegoldwatch.co/constellation-double-eagle-double-eagle-chrono-series-chronograph-c-12_83_611.html">Double Eagle Double Eagle Chrono Series Chronograph</a> [url=http://www.rosegoldwatch.co/constellation-double-eagle-double-eagle-series-c-12_83_666.html]Double Eagle Double Eagle series[/url] [url=http://www.rosegoldwatch.co/constellation-frosted-chronometer-brushed-chronometer-series-c-12_83_655.html]Frosted Chronometer Brushed Chronometer series[/url] [url=http://www.rosegoldwatch.co/constellation-frosted-quartz-watch-brushed-quartz-series-c-12_83_613.html]Frosted quartz watch Brushed Quartz series[/url] [url=http://www.rosegoldwatch.co/constellation-jewelry-watches-jewellery-series-c-12_83_1644.html]Jewelry watches Jewellery Series[/url] [url=http://www.rosegoldwatch.co/constellation-luxury-version-of-the-luxury-edition-series-c-12_83_960.html]Luxury version of the Luxury Edition Series[/url] [url=http://www.rosegoldwatch.co/constellation-my-choice-series-c-12_83_1115.html]My choice Series[/url] [url=http://www.rosegoldwatch.co/constellation-professional-chronograph-watch-series-c-12_83_478.html]Professional chronograph watch series[/url] [url=http://www.rosegoldwatch.co/constellation-quartz-watches-square-mini-series-c-12_83_1649.html]Quartz watches square mini series[/url] [url=http://www.rosegoldwatch.co/constellation-rainbow-goddess-series-c-12_83_1646.html]Rainbow Goddess Series[/url] [url=http://www.rosegoldwatch.co/constellation-small-seconds-chronometer-small-seconds-chronometer-series-c-12_83_1278.html]Small seconds Chronometer Small Seconds Chronometer series[/url] [url=http://www.rosegoldwatch.co/constellation-smooth-quartz-polished-quartz-series-c-12_83_612.html]Smooth Quartz Polished Quartz series[/url] [url=http://www.rosegoldwatch.co/omega-watches-seamaster-c-12_13.html]Seamaster[/url] <a class="category-subs" href="http://www.rosegoldwatch.co/omega-watches-special-series-c-12_260.html">Special Series</a> [url=http://www.rosegoldwatch.co/omega-watches-speedmaster-c-12_148.html]Speedmaster[/url] [url=http://www.rosegoldwatch.co/omega-watches-ville-c-12_65.html]Ville[/url] [url=http://www.rosegoldwatch.co/patek-philippe-watches-c-51.html]Patek Philippe watches[/url] [url=http://www.rosegoldwatch.co/rado-watches-c-69.html]Rado Watches[/url] [url=http://www.rosegoldwatch.co/rolex-watches-c-3.html]Rolex watches[/url] [url=http://www.rosegoldwatch.co/tag-heuer-watches-c-333.html]TAG Heuer watches[/url] [url=http://www.rosegoldwatch.co/tudor-watches-c-347.html]Tudor watches[/url] [url=http://www.rosegoldwatch.co/ulyssenardin-watches-c-1.html]Ulysse-nardin watches[/url] Featured - [url=http://www.rosegoldwatch.co/featured_products.html] [more][/url] [url=http://www.rosegoldwatch.co/replica-breitling-chronograph-aviation-navitimer-series-stainless-steel-case-black-leather-strap-watch-dial-barenia-7ba2-p-4092.html][img]http://www.rosegoldwatch.co/images/_small//xwatches_/Breitling-Watches/Aviation-Chrono/Aviation/Replica-Breitling-Chronograph-Aviation-NAVITIMER.jpg[/img]Replica Breitling Chronograph Aviation (NAVITIMER) Series stainless steel case - Black leather strap watch dial -Barenia [7ba2][/url] [url=http://www.rosegoldwatch.co/replica-breitling-chronograph-aviation-navitimer-series-stainless-steel-case-black-leather-strap-watch-dial-barenia-7ba2-p-4092.html]Replica Breitling Chronograph Aviation (NAVITIMER) Series stainless steel case - Black leather strap watch dial -Barenia [7ba2][/url]$46,481.00 $219.00Save: 100% off[url=http://www.rosegoldwatch.co/replica-1461-breitling-chronograph-watch-aviation-navitimer-1461-series-a1937012ba57760p-crocodile-leather-strap-watches-6f37-p-463.html][img]http://www.rosegoldwatch.co/images/_small//xwatches_/Breitling-Watches/Aviation-Chrono/1461-aviation/Replica-1461-Breitling-chronograph-watch-Aviation.jpg[/img]Replica 1461 Breitling chronograph watch Aviation (Navitimer 1461) series A1937012/BA57/760P ( crocodile leather strap ) watches [6f37][/url] [url=http://www.rosegoldwatch.co/replica-1461-breitling-chronograph-watch-aviation-navitimer-1461-series-a1937012ba57760p-crocodile-leather-strap-watches-6f37-p-463.html]Replica 1461 Breitling chronograph watch Aviation (Navitimer 1461) series A1937012/BA57/760P ( crocodile leather strap ) watches [6f37][/url]$78,598.00 $219.00Save: 100% off[url=http://www.rosegoldwatch.co/replica-longines-admiral-l36684762-watches-85b9-p-8517.html][img]http://www.rosegoldwatch.co/images/_small//xwatches_/Longines-watches/Admiral-Series/Replica-Longines-Admiral-L3-668-4-76-2-watches.jpg[/img]Replica Longines Admiral L3.668.4.76.2 watches [85b9][/url] [url=http://www.rosegoldwatch.co/replica-longines-admiral-l36684762-watches-85b9-p-8517.html]Replica Longines Admiral L3.668.4.76.2 watches [85b9][/url]$13,065.00 $208.00Save: 98% off [url=http://www.rosegoldwatch.co/]Home[/url] :: [url=http://www.rosegoldwatch.co/omega-watches-c-12.html]Omega watches[/url] :: <a href="http://www.rosegoldwatch.co/omega-watches-constellation-c-12_83.html">Constellation</a> :: [url=http://www.rosegoldwatch.co/constellation-smooth-quartz-polished-quartz-series-c-12_83_612.html]Smooth Quartz Polished Quartz series[/url] :: Replica Smooth Polished Quartz quartz watch Omega 123.15.27.60.51.002 watch series [7a2c] .jqzoom{ float:left; position:relative; padding:0px; cursor:pointer; width:301px; height:450px; } [url=http://www.rosegoldwatch.co/replica-smooth-polished-quartz-quartz-watch-omega-12315276051002-watch-series-7a2c-p-6651.html][img]http://www.rosegoldwatch.co/images//xwatches_/Omega-watches/Constellation/Smooth-Quartz/Replica-Smooth-Polished-Quartz-quartz-watch-Omega-5.jpg[/img]Replica Smooth Polished Quartz quartz watch Omega 123.15.27.60.51.002 watch series [7a2c][/url] Replica Smooth Polished Quartz quartz watch Omega 123.15.27.60.51.002 watch series [7a2c] $44,111.00 $238.00Save: 99% off Add to Cart: [url=http://www.rosegoldwatch.co/replica-smooth-polished-quartz-quartz-watch-omega-12315276051002-watch-series-7a2c-p-6651.html][img]http://www.rosegoldwatch.co/rppay/visamastercard.jpg[/img][/url] [b]Basic Information[/b] [b]Code:[/b]123.15.27.60.51.002 [b]Brand:[/b]Omega [b]Series:[/b]Constellation [b]Style:[/b]Quartz , 27 mm , Ms.[b]Material:[/b]Steel diamond 0 [b]Price[/b]Provide accurate prices, [b]RMB:[/b] ¥ 43,500 2011-08 [b]Euro:[/b] € 4,800 2012-07 [b]USD:[/b] $ 7,000 2011-11 [b]HK :[/b] HK $ 45,900 2012-01 Price is the official media, the public price is for reference only , please go to your local store to discuss the transaction price . [b]Movement[/b] [b]Movement Type:[/b]Cal.1376 [b]Produced Manufacturer:[/b]Omega [b]Calibre:[/b]9x15.15 mm [b]Movement thickness:[/b]1.8 mm [b]Number of jewels:[/b]5 [b]Exterior[/b] [b]Diameter:[/b]27 mm [b]Case material:[/b]Steel diamond [b]Color of the dial :[/b]Black [b]Shape of the dial :[/b]Round [b]Dial Material :[/b]Mother of pearl , diamond hour markers [b]Watches Mirror Material :[/b]Sapphire crystal glass [b]Crown Material:[/b]Steel [b]Strap Color:[/b]Silver [b]Strap:[/b]Steel [b]Clasp material:[/b]Steel [b]Back through :[/b]Dense bottom [b]Water depth:[/b]100 m [b]Function[/b] The watches are no other special features Brand Profile [url=http://www.rosegoldwatch.co/replica-smooth-polished-quartz-quartz-watch-omega-12315276051002-watch-series-7a2c-p-6651.html][img]http://www.rosegoldwatch.co/images/logo/130_65/Omega.jpg[/img][/url] Omega OMEGA Began in 1848 World-renowned Omega OMEGA watches was born in Switzerland, with more than 150 years of history . Omega (W) is the twenty- four Greek , is the last letter. It symbolizes the beginning of things and the ultimate , the first and the last . Represents a "perfect , perfection, excellence and achievement," the extraordinary quality of the interpretation of the Omega pursuit of "excellent quality " business philosophy and ... More >> Omega Brands [url=http://www.rosegoldwatch.co/images//xwatches_/Omega-watches/Constellation/Smooth-Quartz/Replica-Smooth-Polished-Quartz-quartz-watch-Omega-5.jpg][img]http://www.rosegoldwatch.co/images//xwatches_/Omega-watches/Constellation/Smooth-Quartz/Replica-Smooth-Polished-Quartz-quartz-watch-Omega-5.jpg[/img]/xwatches_/Omega-watches/Constellation/Smooth-Quartz/Replica-Smooth-Polished-Quartz-quartz-watch-Omega-5.jpg[/url] Related Products <a href="http://www.rosegoldwatch.co/replica-smooth-polished-quartz-quartz-watch-omega-12320246002004-watch-series-c4c0-p-18012.html"><img src="http://www.rosegoldwatch.co/images/_small//xwatches_/Omega-watches/Constellation/Smooth-Quartz/Replica-Smooth-Polished-Quartz-quartz-watch-Omega-85.jpg" alt="Replica Smooth Polished Quartz quartz watch Omega 123.20.24.60.02.004 watch series [c4c0]" title=" Replica Smooth Polished Quartz quartz watch Omega 123.20.24.60.02.004 watch series [c4c0] " width="134" height="200" /></a>[url=http://www.rosegoldwatch.co/replica-smooth-polished-quartz-quartz-watch-omega-12320246002004-watch-series-c4c0-p-18012.html]Replica Smooth Polished Quartz quartz watch Omega 123.20.24.60.02.004 watch series [c4c0][/url] [url=http://www.rosegoldwatch.co/replica-smooth-polished-quartz-quartz-watch-omega-12325246055006-watch-series-20b7-p-17980.html][img]http://www.rosegoldwatch.co/images/_small//xwatches_/Omega-watches/Constellation/Smooth-Quartz/Replica-Smooth-Polished-Quartz-quartz-watch-Omega-21.jpg[/img]Replica Smooth Polished Quartz quartz watch Omega 123.25.24.60.55.006 watch series [20b7][/url] [url=http://www.rosegoldwatch.co/replica-smooth-polished-quartz-quartz-watch-omega-12325246055006-watch-series-20b7-p-17980.html]Replica Smooth Polished Quartz quartz watch Omega 123.25.24.60.55.006 watch series [20b7][/url] [url=http://www.rosegoldwatch.co/replica-smooth-polished-quartz-quartz-watch-omega-12320246008002-watch-series-c366-p-6671.html][img]http://www.rosegoldwatch.co/images/_small//xwatches_/Omega-watches/Constellation/Smooth-Quartz/Replica-Smooth-Polished-Quartz-quartz-watch-Omega-6.jpg[/img]Replica Smooth Polished Quartz quartz watch Omega 123.20.24.60.08.002 watch series [c366][/url] [url=http://www.rosegoldwatch.co/replica-smooth-polished-quartz-quartz-watch-omega-12320246008002-watch-series-c366-p-6671.html]Replica Smooth Polished Quartz quartz watch Omega 123.20.24.60.08.002 watch series [c366][/url] [url=http://www.rosegoldwatch.co/replica-smooth-polished-quartz-quartz-watch-omega-12315276055004-watch-series-4cf5-p-17984.html][img]http://www.rosegoldwatch.co/images/_small//xwatches_/Omega-watches/Constellation/Smooth-Quartz/Replica-Smooth-Polished-Quartz-quartz-watch-Omega-29.jpg[/img]Replica Smooth Polished Quartz quartz watch Omega 123.15.27.60.55.004 watch series [4cf5][/url] [url=http://www.rosegoldwatch.co/replica-smooth-polished-quartz-quartz-watch-omega-12315276055004-watch-series-4cf5-p-17984.html]Replica Smooth Polished Quartz quartz watch Omega 123.15.27.60.55.004 watch series [4cf5][/url] [url=http://www.rosegoldwatch.co/index.php?main_page=product_reviews_write&amp;products_id=6651][img]http://www.rosegoldwatch.co/includes/templates/polo/buttons/english/button_write_review.gif[/img]Write Review[/url] <a style="color:#000; font:12px;" href="http://www.rosegoldwatch.co/index.php">Home</a> [url=http://www.rosegoldwatch.co/index.php?main_page=shippinginfo]Shipping[/url] [url=http://www.rosegoldwatch.co/index.php?main_page=Payment_Methods]Wholesale[/url] [url=http://www.rosegoldwatch.co/index.php?main_page=shippinginfo]Order Tracking[/url] [url=http://www.rosegoldwatch.co/index.php?main_page=Coupons]Coupons[/url] [url=http://www.rosegoldwatch.co/index.php?main_page=Payment_Methods]Payment Methods[/url] [url=http://www.rosegoldwatch.co/index.php?main_page=contact_us]Contact Us[/url] [url=http://www.babel-e.com/]REPLICA OMEGA[/url] [url=http://www.babel-e.com/]REPLICA PATEK PHILIPPE [/url] <a style="font-weight:bold; color:#000;" href="http://www.babel-e.com/" target="_blank">REPLICA ROLEX </a> [url=http://www.babel-e.com/]REPLICA WATCHES [/url] [url=http://www.babel-e.com]TOP BRAND WATCHES [/url] [url=http://www.rosegoldwatch.co/replica-smooth-polished-quartz-quartz-watch-omega-12315276051002-watch-series-7a2c-p-6651.html][/url] Copyright © 2012-2015 All Rights Reserved. [b][url=http://www.rosegoldwatch.co/]best swiss replica watches[/url][/b] [b][url=http://www.rosegoldwatch.co/]best replica watches[/url][/b]

lhschellerand

06. 01. 2019

[b][url=http://www.jewelryprooutelt.top/]tif<strong><a href="http://www.jewelryprooutelt.top/">tiffany jewelry</a></strong> <br> <strong><a href="http://www.jewelryprooutelt.top/">tiffany & co</a></strong> <br>

lhschellerand

06. 01. 2019

[b][url=http://www.jewelryprooutelt.top/]tiffany jewelry outlet[/url][/b] [b][url=http://www.jewelryprooutelt.top/]tiffany outlet[/url][/b] [b][url=http://www.jewelryprooutelt.top/]tiffany jewelry outlet[/url][/b] Tiffany Charms : , tiffany-outlet-2014.com US Dollar Euro GB Pound Canadian Dollar Australian Dollar Jappen Yen Norske Krone Swedish Krone Danish Krone CNY Categories [url=http://www.jewelryprooutelt.top/tiffany-amp-co-earrings-c-6.html]Tiffany &amp Co Earrings[/url] <a class="category-top" href="http://www.jewelryprooutelt.top/tiffany-amp-co-rings-c-9.html">Tiffany &amp Co Rings</a> [url=http://www.jewelryprooutelt.top/tiffany-amp-co-bangles-c-1.html]Tiffany &amp Co Bangles[/url] [url=http://www.jewelryprooutelt.top/tiffany-amp-co-bracelets-c-2.html]Tiffany &amp Co Bracelets[/url] <a class="category-top" href="http://www.jewelryprooutelt.top/tiffany-amp-co-chains-c-3.html">Tiffany &amp Co Chains</a> [url=http://www.jewelryprooutelt.top/tiffany-amp-co-charms-c-4.html]Tiffany &amp Co Charms[/url] [url=http://www.jewelryprooutelt.top/tiffany-amp-co-cuff-link-c-5.html]Tiffany &amp Co Cuff Link[/url] [url=http://www.jewelryprooutelt.top/tiffany-amp-co-necklace-c-7.html]Tiffany &amp Co Necklace[/url] [url=http://www.jewelryprooutelt.top/tiffany-amp-co-pendant-c-8.html]Tiffany &amp Co Pendant[/url] [url=http://www.jewelryprooutelt.top/tiffany-amp-co-sets-c-10.html]Tiffany &amp Co Sets[/url] Bestsellers [url=http://www.jewelryprooutelt.top/2012-new-style-tiffany-heart-lock-charm-gold-854e-p-347.html] [url=http://www.jewelryprooutelt.top/tiffany-amp-co-charms-c-4.html][img]http://www.jewelryprooutelt.top/images/_small//tiffany_new02/Tiffany-Charms/2012-New-Style-Tiffany-Heart-lock-charm-gold.jpg[/img]2012 New Style Tiffany Heart lock charm gold [854e][/url]2012 New Style Tiffany Heart lock charm gold [854e][/url] $371.00 $72.00Save: 81% off Featured - [url=http://www.jewelryprooutelt.top/featured_products.html] [more][/url] [url=http://www.jewelryprooutelt.top/tiffany-anchor-pendant-b0e2-p-581.html][img]http://www.jewelryprooutelt.top/images/_small//tiffany_new02/Tiffany-Pendant/Tiffany-Anchor-Pendant.jpg[/img]Tiffany Anchor Pendant [b0e2][/url]<a class="sidebox-products" href="http://www.jewelryprooutelt.top/tiffany-anchor-pendant-b0e2-p-581.html">Tiffany Anchor Pendant [b0e2]</a>$417.00 $71.00Save: 83% off[url=http://www.jewelryprooutelt.top/tiffany-and-co-outlet-two-stars-key-ring-jewelry-577d-p-334.html][img]http://www.jewelryprooutelt.top/images/_small//tiffany_new02/Tiffany-Chains/Tiffany-and-co-Outlet-Two-Stars-Key-Ring-jewelry.jpg[/img]Tiffany and co Outlet Two Stars Key Ring jewelry [577d][/url] [url=http://www.jewelryprooutelt.top/tiffany-and-co-outlet-two-stars-key-ring-jewelry-577d-p-334.html]Tiffany and co Outlet Two Stars Key Ring jewelry [577d][/url]$564.00 $70.00Save: 88% off<a href="http://www.jewelryprooutelt.top/tiffany-outlet-1837-black-titanium-set-54f7-p-863.html"><img src="http://www.jewelryprooutelt.top/images/_small//tiffany_new02/Tiffany-Sets/Tiffany-Outlet-1837-Black-Titanium-Set.jpg" alt="Tiffany Outlet 1837 Black Titanium Set [54f7]" title=" Tiffany Outlet 1837 Black Titanium Set [54f7] " width="130" height="120" /></a><a class="sidebox-products" href="http://www.jewelryprooutelt.top/tiffany-outlet-1837-black-titanium-set-54f7-p-863.html">Tiffany Outlet 1837 Black Titanium Set [54f7]</a>$885.00 $120.00Save: 86% off [url=http://www.jewelryprooutelt.top/]Home[/url] :: Tiffany &amp Co Charms Tiffany &amp Co Charms Filter Results by: Items starting with ... A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Displaying [b]1[/b] to [b]3[/b] (of [b]3[/b] products) [url=http://www.jewelryprooutelt.top/2012-new-style-tiffany-heart-lock-charm-gold-854e-p-347.html][img]http://www.jewelryprooutelt.top/images/_small//tiffany_new02/Tiffany-Charms/2012-New-Style-Tiffany-Heart-lock-charm-gold.jpg[/img]2012 New Style Tiffany Heart lock charm gold [854e][/url] [url=http://www.jewelryprooutelt.top/2012-new-style-tiffany-heart-lock-charm-gold-854e-p-347.html]2012 New Style Tiffany Heart lock charm gold [854e][/url]2012 New Style Tiffany Heart lock charm gold Tiffany Co...$371.00 $72.00Save: 81% off[url=http://www.jewelryprooutelt.top/tiffany-amp-co-charms-c-4.html?products_id=347&action=buy_now&sort=20a][img]http://www.jewelryprooutelt.top/includes/templates/polo/buttons/english/button_buy_now.gif[/img]Buy Now[/url] <a href="http://www.jewelryprooutelt.top/2012-new-style-tiffany-locket-heart-lock-charm-516f-p-348.html"><div style="vertical-align: middle;height:200px"><img src="http://www.jewelryprooutelt.top/images/_small//tiffany_new02/Tiffany-Charms/2012-New-Style-Tiffany-Locket-Heart-lock-charm.jpg" alt="2012 New Style Tiffany Locket Heart lock charm [516f]" title=" 2012 New Style Tiffany Locket Heart lock charm [516f] " width="200" height="200" class="listingProductImage" id="listimg" /></div></a>[url=http://www.jewelryprooutelt.top/2012-new-style-tiffany-locket-heart-lock-charm-516f-p-348.html]2012 New Style Tiffany Locket Heart lock charm [516f][/url]2012 New Style Tiffany Locket Heart lock charm Tiffany Co...$351.00 $69.00Save: 80% off[url=http://www.jewelryprooutelt.top/tiffany-amp-co-charms-c-4.html?products_id=348&action=buy_now&sort=20a][img]http://www.jewelryprooutelt.top/includes/templates/polo/buttons/english/button_buy_now.gif[/img]Buy Now[/url] <a href="http://www.jewelryprooutelt.top/2012-new-style-tiffany-open-heart-charmsmall-dfad-p-349.html"><div style="vertical-align: middle;height:200px"><img src="http://www.jewelryprooutelt.top/images/_small//tiffany_new02/Tiffany-Charms/2012-New-Style-Tiffany-Open-heart-charm-small.jpg" alt="2012 New Style Tiffany Open heart charm-small [dfad]" title=" 2012 New Style Tiffany Open heart charm-small [dfad] " width="200" height="200" class="listingProductImage" id="listimg" /></div></a>[url=http://www.jewelryprooutelt.top/2012-new-style-tiffany-open-heart-charmsmall-dfad-p-349.html]2012 New Style Tiffany Open heart charm-small [dfad][/url]2012 New Style Tiffany Open heart charm-small Tiffany Co...$351.00 $70.00Save: 80% off[url=http://www.jewelryprooutelt.top/tiffany-amp-co-charms-c-4.html?products_id=349&action=buy_now&sort=20a][img]http://www.jewelryprooutelt.top/includes/templates/polo/buttons/english/button_buy_now.gif[/img]Buy Now[/url] Displaying [b]1[/b] to [b]3[/b] (of [b]3[/b] products) [url=http://www.jewelryprooutelt.top/index.php]Home[/url] [url=http://www.jewelryprooutelt.top/index.php?main_page=shippinginfo]Shipping[/url] [url=http://www.jewelryprooutelt.top/index.php?main_page=Payment_Methods]Wholesale[/url] [url=http://www.jewelryprooutelt.top/index.php?main_page=shippinginfo]Order Tracking[/url] [url=http://www.jewelryprooutelt.top/index.php?main_page=Coupons]Coupons[/url] <a href="http://www.jewelryprooutelt.top/index.php?main_page=Payment_Methods">Payment Methods</a> [url=http://www.jewelryprooutelt.top/index.php?main_page=contact_us]Contact Us[/url] [url=http://www.tiffanycoand.in/]TIFFANY JEWELRY[/url] [url=http://www.tiffanycoand.in/]TIFFANY IMITATE[/url] [url=http://www.tiffanycoand.in/]TIFFANY DISCOUNT RING[/url] <a style=" font-weight:bold;" href="http://www.tiffanycoand.in/" target="_blank">TIFFANY CHEAP STOER</a> <a style=" font-weight:bold;" href="http://www.tiffanycoand.in/" target="_blank">TIFFANY HIGH IMITATE</a> [url=http://www.jewelryprooutelt.top/tiffany-amp-co-charms-c-4.html][/url] Copyright © 2012-2015 All Rights Reserved. [b]<a href="http://www.jewelryprooutelt.top/">tiffany jewelry</a>[/b] [b][url=http://www.jewelryprooutelt.top/]tiffany & co[/url][/b]

lhschellerand

06. 01. 2019

[b][url=http://www.rogerviviershoes.me/]Roger Vivi<strong><a href="http://www.rogerviviershoes.me/">Roger Vivier Shoes Sale</a></strong> <br> <strong><a href="http://www.rogerviviershoes.me/">Cheap Roger Vivier Outlet</a></strong> <br>

lhschellerand

06. 01. 2019

[b][url=http://www.rogerviviershoes.me/]Roger Vivier Shoes new For Sale[/url][/b] | [b][url=http://www.rogerviviershoes.me/]Roger Vivier[/url][/b] | [b][url=http://www.rogerviviershoes.me/]Roger Vivier on Sale[/url][/b] Roger Vivier King Pumps In Satin With Rhinestones Black [465f] - $286.00 : Professional Roger Vivier stores, rogerviviershoes.me US Dollar Euro GB Pound Canadian Dollar Australian Dollar Jappen Yen Norske Krone Swedish Krone Danish Krone CNY Categories [url=http://www.rogerviviershoes.me/roger-vivier-sandals-c-4.html]ROGER VIVIER SANDALS[/url] [url=http://www.rogerviviershoes.me/roger-vivier-pumps-c-3.html]ROGER VIVIER PUMPS[/url] [url=http://www.rogerviviershoes.me/roger-vivier-ballerinas-c-2.html]ROGER VIVIER BALLERINAS[/url] Featured - [url=http://www.rogerviviershoes.me/featured_products.html] [more][/url] [url=http://www.rogerviviershoes.me/roger-vivier-gommette-ballerinas-tshirt-love-in-patent-leather-apricot-p-33.html][img]http://www.rogerviviershoes.me/images/_small//rv011/SHOES/BALLERINAS/Roger-Vivier-Gommette-Ballerinas-T-Shirt-Love-In.jpg[/img]Roger Vivier Gommette Ballerinas T-Shirt Love In Patent Leather Apricot [3b04][/url]<a class="sidebox-products" href="http://www.rogerviviershoes.me/roger-vivier-gommette-ballerinas-tshirt-love-in-patent-leather-apricot-p-33.html">Roger Vivier Gommette Ballerinas T-Shirt Love In Patent Leather Apricot [3b04]</a>$250.00 $203.00Save: 19% off[url=http://www.rogerviviershoes.me/roger-vivier-gommette-ballerinas-in-suede-black-p-34.html][img]http://www.rogerviviershoes.me/images/_small//rv011/SHOES/BALLERINAS/Roger-Vivier-Gommette-Ballerinas-In-Suede-Black.jpg[/img]Roger Vivier Gommette Ballerinas In Suede Black [ebc9][/url] [url=http://www.rogerviviershoes.me/roger-vivier-gommette-ballerinas-in-suede-black-p-34.html]Roger Vivier Gommette Ballerinas In Suede Black [ebc9][/url]$272.00 $225.00Save: 17% off[url=http://www.rogerviviershoes.me/roger-vivier-ulook-pump-in-patent-leather-black-p-31.html][img]http://www.rogerviviershoes.me/images/_small//rv011/SHOES/PUMPS/Roger-Vivier-U-Look-Pump-In-Patent-Leather-Black.jpg[/img]Roger Vivier U-Look Pump In Patent Leather Black [3f72][/url] [url=http://www.rogerviviershoes.me/roger-vivier-ulook-pump-in-patent-leather-black-p-31.html]Roger Vivier U-Look Pump In Patent Leather Black [3f72][/url]$314.00 $262.00Save: 17% off <a href="http://www.rogerviviershoes.me/">Home</a> :: [url=http://www.rogerviviershoes.me/roger-vivier-pumps-c-3.html]ROGER VIVIER PUMPS[/url] :: Roger Vivier King Pumps In Satin With Rhinestones Black [465f] .jqzoom{ float:left; position:relative; padding:0px; cursor:pointer; width:301px; height:300px; } [url=http://www.rogerviviershoes.me/roger-vivier-king-pumps-in-satin-with-rhinestones-black-p-12.html][img]http://www.rogerviviershoes.me/images//rv011/SHOES/PUMPS/Roger-Vivier-King-Pumps-In-Satin-With-Rhinestones-16.jpg[/img]Roger Vivier King Pumps In Satin With Rhinestones Black [465f][/url] Roger Vivier King Pumps In Satin With Rhinestones Black [465f] $350.00 $286.00Save: 18% off Please Choose: Size 34(4US) 35(5US) 36(6US) 37(7US) 38(8US) 39(9US) 40(10US) Add to Cart: Bruno Frisoni re-edits the Privilège pumps covering them in elegant satin and adding a King crystals-encrusted buckle. An extremely refined design whose ultra-feminine shape is highlighted by the Privilège stiletto heel.Made in ItalySilk satin upperKing buckle with precious crystalsTapered toesStiletto heel 5 cmLeather outsoleCare and maintenance tag includedDesigner dustbag included [url=http://www.rogerviviershoes.me/images//rv011/SHOES/PUMPS/Roger-Vivier-King-Pumps-In-Satin-With-Rhinestones-16.jpg] [url=http://www.rogerviviershoes.me/roger-vivier-king-pumps-in-satin-with-rhinestones-black-p-12.html][img]http://www.rogerviviershoes.me/images//rv011/SHOES/PUMPS/Roger-Vivier-King-Pumps-In-Satin-With-Rhinestones-16.jpg[/img]/rv011/SHOES/PUMPS/Roger-Vivier-King-Pumps-In-Satin-With-Rhinestones-16.jpg[/url] [url=http://www.rogerviviershoes.me/images//rv011/SHOES/PUMPS/Roger-Vivier-King-Pumps-In-Satin-With-Rhinestones-22.jpg] [url=http://www.rogerviviershoes.me/roger-vivier-king-pumps-in-satin-with-rhinestones-black-p-12.html][img]http://www.rogerviviershoes.me/images//rv011/SHOES/PUMPS/Roger-Vivier-King-Pumps-In-Satin-With-Rhinestones-22.jpg[/img]/rv011/SHOES/PUMPS/Roger-Vivier-King-Pumps-In-Satin-With-Rhinestones-22.jpg[/url]<a target="_blank" href="http://www.rogerviviershoes.me/images//rv011/SHOES/PUMPS/Roger-Vivier-King-Pumps-In-Satin-With-Rhinestones-23.jpg"> <a href="http://www.rogerviviershoes.me/roger-vivier-king-pumps-in-satin-with-rhinestones-black-p-12.html" ><img src="http://www.rogerviviershoes.me/images//rv011/SHOES/PUMPS/Roger-Vivier-King-Pumps-In-Satin-With-Rhinestones-23.jpg" width=650px alt="/rv011/SHOES/PUMPS/Roger-Vivier-King-Pumps-In-Satin-With-Rhinestones-23.jpg"/></a>[url=http://www.rogerviviershoes.me/images//rv011/SHOES/PUMPS/Roger-Vivier-King-Pumps-In-Satin-With-Rhinestones-24.jpg] [url=http://www.rogerviviershoes.me/roger-vivier-king-pumps-in-satin-with-rhinestones-black-p-12.html][img]http://www.rogerviviershoes.me/images//rv011/SHOES/PUMPS/Roger-Vivier-King-Pumps-In-Satin-With-Rhinestones-24.jpg[/img]/rv011/SHOES/PUMPS/Roger-Vivier-King-Pumps-In-Satin-With-Rhinestones-24.jpg[/url]<a target="_blank" href="http://www.rogerviviershoes.me/images//rv011/SHOES/PUMPS/Roger-Vivier-King-Pumps-In-Satin-With-Rhinestones-25.jpg"> <a href="http://www.rogerviviershoes.me/roger-vivier-king-pumps-in-satin-with-rhinestones-black-p-12.html" ><img src="http://www.rogerviviershoes.me/images//rv011/SHOES/PUMPS/Roger-Vivier-King-Pumps-In-Satin-With-Rhinestones-25.jpg" width=650px alt="/rv011/SHOES/PUMPS/Roger-Vivier-King-Pumps-In-Satin-With-Rhinestones-25.jpg"/></a>[url=http://www.rogerviviershoes.me/images//rv011/SHOES/PUMPS/Roger-Vivier-King-Pumps-In-Satin-With-Rhinestones-26.jpg] <a href="http://www.rogerviviershoes.me/roger-vivier-king-pumps-in-satin-with-rhinestones-black-p-12.html" ><img src="http://www.rogerviviershoes.me/images//rv011/SHOES/PUMPS/Roger-Vivier-King-Pumps-In-Satin-With-Rhinestones-26.jpg" width=650px alt="/rv011/SHOES/PUMPS/Roger-Vivier-King-Pumps-In-Satin-With-Rhinestones-26.jpg"/></a> Related Products [url=http://www.rogerviviershoes.me/roger-vivier-virgule-pumps-in-leather-black-p-69.html][img]http://www.rogerviviershoes.me/images/_small//rv011/SHOES/PUMPS/Roger-Vivier-Virgule-Pumps-In-Leather-Black.jpg[/img]Roger Vivier Virgule Pumps In Leather Black [146a][/url] [url=http://www.rogerviviershoes.me/roger-vivier-virgule-pumps-in-leather-black-p-69.html]Roger Vivier Virgule Pumps In Leather Black [146a][/url] [url=http://www.rogerviviershoes.me/roger-vivier-virgule-pumps-in-mirrored-leather-silver-p-70.html][img]http://www.rogerviviershoes.me/images/_small//rv011/SHOES/PUMPS/Roger-Vivier-Virgule-Pumps-In-Mirrored-Leather.jpg[/img]Roger Vivier Virgule Pumps In Mirrored Leather Silver [bc22][/url] [url=http://www.rogerviviershoes.me/roger-vivier-virgule-pumps-in-mirrored-leather-silver-p-70.html]Roger Vivier Virgule Pumps In Mirrored Leather Silver [bc22][/url] [url=http://www.rogerviviershoes.me/roger-vivier-belle-de-nuit-pumps-in-patent-leather-wine-red-p-72.html][img]http://www.rogerviviershoes.me/images/_small//rv011/SHOES/PUMPS/Roger-Vivier-Belle-De-Nuit-Pumps-In-Patent.jpg[/img]Roger Vivier Belle De Nuit Pumps In Patent Leather Wine Red [953b][/url] [url=http://www.rogerviviershoes.me/roger-vivier-belle-de-nuit-pumps-in-patent-leather-wine-red-p-72.html]Roger Vivier Belle De Nuit Pumps In Patent Leather Wine Red [953b][/url] [url=http://www.rogerviviershoes.me/roger-vivier-belle-vivier-trompette-pumps-in-patent-leather-blue-p-36.html][img]http://www.rogerviviershoes.me/images/_small//rv011/SHOES/PUMPS/Roger-Vivier-Belle-Vivier-Trompette-Pumps-In-16.jpg[/img]Roger Vivier Belle Vivier Trompette Pumps In Patent Leather Blue [bf37][/url] [url=http://www.rogerviviershoes.me/roger-vivier-belle-vivier-trompette-pumps-in-patent-leather-blue-p-36.html]Roger Vivier Belle Vivier Trompette Pumps In Patent Leather Blue [bf37][/url] <a href="http://www.rogerviviershoes.me/index.php?main_page=product_reviews_write&amp;products_id=12&amp;number_of_uploads=0"><img src="http://www.rogerviviershoes.me/includes/templates/polo/buttons/english/button_write_review.gif" alt="Write Review" title=" Write Review " width="98" height="19" /></a> THE CATEGORIES [url=http://www.rogerviviershoes.cc/]ROGER VIVIER SNEAKERS[/url] [url=http://www.rogerviviershoes.cc/]ROGER VIVIER FLATS[/url] <a href="http://www.rogerviviershoes.cc/">ROGER VIVIER SANDALS</a> Information [url=http://www.rogerviviershoes.me/index.php?main_page=Payment_Methods]Payment[/url] [url=http://www.rogerviviershoes.me/index.php?main_page=shippinginfo]Shipping & Returns[/url] Customer Service [url=http://www.rogerviviershoes.me/index.php?main_page=contact_us]Contact Us[/url] [url=http://www.rogerviviershoes.me/index.php?main_page=Payment_Methods]Wholesale[/url] Payment &amp; Shipping [url=http://www.rogerviviershoes.me/roger-vivier-king-pumps-in-satin-with-rhinestones-black-p-12.html][img]http://www.rogerviviershoes.me/includes/templates/polo/images/payment-shipping.png[/img][/url] Copyright &copy; 2016-2017 [url=http://www.rogerviviershoes.me/#]ROGER VIVIER Outlet Store Online[/url]. Powered by [url=http://www.rogerviviershoes.me/#]ROGER VIVIER Store Online,Inc.[/url] [b]<a href="http://www.rogerviviershoes.me/">Roger Vivier Shoes Sale</a>[/b] [b][url=http://www.rogerviviershoes.me/]Cheap Roger Vivier Outlet[/url][/b]

lhschellerand

22. 12. 2018

[b][url=http://de.rolexsubmarinerblue.com/]qualitativ hochwert<strong><a href="http://de.rolexsubmarinerblue.com/">qualitativ hochwertigen Uhren Replika</a></strong><br> <strong><a href="http://www.rolexsubmarinerblue.com/de/">qualitativ hochwertigen Uhren Replika</a></strong><br>

lhschellerand

22. 12. 2018

[b][url=http://www.rolexsubmarinerblue.com/de/]Mechanisches Uhrwerk Schweizer Uhren Replika[/url][/b] [b][url=http://de.rolexsubmarinerblue.com/]Uhren[/url][/b] [b][url=http://www.rolexsubmarinerblue.com/de/]Uhren[/url][/b] Replica Piaget, Replik Schweizer Uhren Zum Verkauf US Dollar Euro GB Pound Canadian Dollar Australian Dollar Jappen Yen Norske Krone Swedish Krone Danish Krone CNY Kategorien [url=http://www.rolexsubmarinerblue.com/de/replica-vacheron-constantin-c-92.html]Replica Vacheron Constantin[/url] <a class="category-top" href="http://www.rolexsubmarinerblue.com/de/replica-piaget-c-91.html"><span class="category-subs-selected">Replica Piaget</span></a> <a class="category-top" href="http://www.rolexsubmarinerblue.com/de/longines-c-84.html">Longines</a> <a class="category-top" href="http://www.rolexsubmarinerblue.com/de/new-replica-omega-c-93.html">New Replica Omega</a> <a class="category-top" href="http://www.rolexsubmarinerblue.com/de/new-replica-rolex-c-102.html">New Replica Rolex</a> [url=http://www.rolexsubmarinerblue.com/de/replica-audemars-piguet-c-55.html]Replica Audemars Piguet[/url] [url=http://www.rolexsubmarinerblue.com/de/replica-bellross-c-59.html]Replica Bell-Ross[/url] [url=http://www.rolexsubmarinerblue.com/de/replica-breitling-c-25.html]Replica Breitling[/url] [url=http://www.rolexsubmarinerblue.com/de/replica-cartier-c-46.html]Replica Cartier[/url] [url=http://www.rolexsubmarinerblue.com/de/replica-chopard-c-71.html]Replica Chopard[/url] [url=http://www.rolexsubmarinerblue.com/de/replica-emporio-armani-c-72.html]Replica Emporio Armani[/url] [url=http://www.rolexsubmarinerblue.com/de/replica-hublot-c-75.html]Replica Hublot[/url] [url=http://www.rolexsubmarinerblue.com/de/replica-montblanc-c-85.html]Replica Montblanc[/url] <a class="category-top" href="http://www.rolexsubmarinerblue.com/de/replica-omega-c-16.html">Replica Omega</a> [url=http://www.rolexsubmarinerblue.com/de/replica-panerai-c-87.html]Replica Panerai[/url] [url=http://www.rolexsubmarinerblue.com/de/replica-rolex-c-1.html]Replica Rolex[/url] [url=http://www.rolexsubmarinerblue.com/de/replik-ferrari-c-73.html]Replik Ferrari[/url] [url=http://www.rolexsubmarinerblue.com/de/replik-franck-muller-c-74.html]Replik Franck Muller[/url] [url=http://www.rolexsubmarinerblue.com/de/replik-iwc-c-78.html]Replik IWC-[/url] [url=http://www.rolexsubmarinerblue.com/de/replik-tag-heuer-c-17.html]Replik TAG Heuer[/url] Ähnliche Artikel - [url=http://www.rolexsubmarinerblue.com/de/featured_products.html] [mehr][/url] [url=http://www.rolexsubmarinerblue.com/de/fancy-breitling-zertifiziert-aaa-uhren-q1v7-p-965.html][img]http://www.rolexsubmarinerblue.com/de/images/_small//watches_54/Breitling-520-/Fancy-Breitling-Certifie-AAA-Watches-Q1V7-.jpg[/img]Fancy Breitling ZERTIFIZIERT AAA Uhren [Q1V7][/url] [url=http://www.rolexsubmarinerblue.com/de/fancy-breitling-zertifiziert-aaa-uhren-q1v7-p-965.html]Fancy Breitling ZERTIFIZIERT AAA Uhren [Q1V7][/url]&euro;1,145.76 &euro;201.81Sie sparen 82% !<a href="http://www.rolexsubmarinerblue.com/de/große-breitling-zertifiziert-aaa-uhren-a9u1-p-964.html"><img src="http://www.rolexsubmarinerblue.com/de/images/_small//watches_54/Breitling-520-/Great-Breitling-Certifie-AAA-Watches-A9U1-.jpg" alt="Große Breitling ZERTIFIZIERT AAA Uhren [A9U1]" title=" Große Breitling ZERTIFIZIERT AAA Uhren [A9U1] " width="130" height="195" /></a>[url=http://www.rolexsubmarinerblue.com/de/große-breitling-zertifiziert-aaa-uhren-a9u1-p-964.html]Große Breitling ZERTIFIZIERT AAA Uhren [A9U1][/url]&euro;1,145.76 &euro;201.81Sie sparen 82% ![url=http://www.rolexsubmarinerblue.com/de/fancy-breitling-zertifiziert-aaa-uhren-m5f1-p-961.html][img]http://www.rolexsubmarinerblue.com/de/images/_small//watches_54/Breitling-520-/Fancy-Breitling-Certifie-AAA-Watches-M5F1-.jpg[/img]Fancy Breitling ZERTIFIZIERT AAA Uhren [M5F1][/url] [url=http://www.rolexsubmarinerblue.com/de/fancy-breitling-zertifiziert-aaa-uhren-m5f1-p-961.html]Fancy Breitling ZERTIFIZIERT AAA Uhren [M5F1][/url]&euro;1,150.41 &euro;204.60Sie sparen 82% ! [url=http://www.rolexsubmarinerblue.com/de/]Zuhause[/url] :: Replica Piaget Replica Piaget Filter Results by: Artikelname, beginnend mit... A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Zeige [b]1[/b] bis [b]15[/b] (von [b]30[/b] Artikeln) 1[/b] [url=http://www.rolexsubmarinerblue.com/de/replica-piaget-c-91.html?page=2&sort=20a]2[/url] [url=http://www.rolexsubmarinerblue.com/de/replica-piaget-c-91.html?page=2&sort=20a][Nächste >>][/url] [url=http://www.rolexsubmarinerblue.com/de/beliebte-piaget-dreamteam-no1-diamant-lünette-mit-weißem-zifferblattrose-gold-aaa-uhren-e4w2-p-2828.html][img]http://www.rolexsubmarinerblue.com/de/images/_small//watches_54/Piaget-30-/Popular-Piaget-Dream-Team-No1-Diamond-Bezel-with.jpg[/img]Beliebte Piaget Dream-Team No1 Diamant Lünette mit weißem Zifferblatt-Rose Gold AAA Uhren [E4W2][/url] [url=http://www.rolexsubmarinerblue.com/de/beliebte-piaget-dreamteam-no1-diamant-lünette-mit-weißem-zifferblattrose-gold-aaa-uhren-e4w2-p-2828.html]Beliebte Piaget Dream-Team No1 Diamant Lünette mit weißem Zifferblatt-Rose Gold AAA Uhren [E4W2][/url]&euro;1,138.32 &euro;203.67Sie sparen 82% ![url=http://www.rolexsubmarinerblue.com/de/replica-piaget-c-91.html?products_id=2828&action=buy_now&sort=20a][img]http://www.rolexsubmarinerblue.com/de/includes/templates/polo/buttons/german/button_buy_now.gif[/img]Jetzt kaufen[/url] [url=http://www.rolexsubmarinerblue.com/de/beliebte-piaget-dreamteam-no1with-diamond-bezelwhite-dial-aaa-uhren-t6d3-p-2830.html][img]http://www.rolexsubmarinerblue.com/de/images/_small//watches_54/Piaget-30-/Popular-Piaget-Dream-Team-No1with-Diamond-Bezel.jpg[/img]Beliebte Piaget Dream-Team No1with Diamond Bezel-White Dial AAA Uhren [T6D3][/url] [url=http://www.rolexsubmarinerblue.com/de/beliebte-piaget-dreamteam-no1with-diamond-bezelwhite-dial-aaa-uhren-t6d3-p-2830.html]Beliebte Piaget Dream-Team No1with Diamond Bezel-White Dial AAA Uhren [T6D3][/url]&euro;1,134.60 &euro;199.02Sie sparen 82% ![url=http://www.rolexsubmarinerblue.com/de/replica-piaget-c-91.html?products_id=2830&action=buy_now&sort=20a][img]http://www.rolexsubmarinerblue.com/de/includes/templates/polo/buttons/german/button_buy_now.gif[/img]Jetzt kaufen[/url] [url=http://www.rolexsubmarinerblue.com/de/beliebte-piaget-emperador-coussin-tourbillon-automatik-mit-weißem-zifferblatt-aaa-uhren-n4t3-p-2831.html][img]http://www.rolexsubmarinerblue.com/de/images/_small//watches_54/Piaget-30-/Popular-Piaget-Emperador-Coussin-Tourbillon.jpg[/img]Beliebte Piaget Emperador Coussin Tourbillon Automatik mit weißem Zifferblatt AAA Uhren [N4T3][/url] [url=http://www.rolexsubmarinerblue.com/de/beliebte-piaget-emperador-coussin-tourbillon-automatik-mit-weißem-zifferblatt-aaa-uhren-n4t3-p-2831.html]Beliebte Piaget Emperador Coussin Tourbillon Automatik mit weißem Zifferblatt AAA Uhren [N4T3][/url]&euro;1,132.74 &euro;205.53Sie sparen 82% ![url=http://www.rolexsubmarinerblue.com/de/replica-piaget-c-91.html?products_id=2831&action=buy_now&sort=20a][img]http://www.rolexsubmarinerblue.com/de/includes/templates/polo/buttons/german/button_buy_now.gif[/img]Jetzt kaufen[/url] [url=http://www.rolexsubmarinerblue.com/de/coole-piaget-dreamteam-no1-roségold-mit-diamond-bezelwhite-dial-aaa-uhren-o1s6-p-2807.html][img]http://www.rolexsubmarinerblue.com/de/images/_small//watches_54/Piaget-30-/Cool-Piaget-Dream-Team-No1-Rose-Gold-Case-with.jpg[/img]Coole Piaget Dream-Team No1 Roségold mit Diamond Bezel-White Dial AAA Uhren [O1S6][/url] [url=http://www.rolexsubmarinerblue.com/de/coole-piaget-dreamteam-no1-roségold-mit-diamond-bezelwhite-dial-aaa-uhren-o1s6-p-2807.html]Coole Piaget Dream-Team No1 Roségold mit Diamond Bezel-White Dial AAA Uhren [O1S6][/url]&euro;1,132.74 &euro;203.67Sie sparen 82% !<a href="http://www.rolexsubmarinerblue.com/de/replica-piaget-c-91.html?products_id=2807&action=buy_now&sort=20a"><img src="http://www.rolexsubmarinerblue.com/de/includes/templates/polo/buttons/german/button_buy_now.gif" alt="Jetzt kaufen" title=" Jetzt kaufen " width="50" height="15" class="listingBuyNowButton" /></a> <a href="http://www.rolexsubmarinerblue.com/de/coole-piaget-dreamteam-no1with-diamond-bezelzifferblatt-schwarz-uhren-aaa-a7u1-p-2808.html"><div style="vertical-align: middle;height:150px;"><img src="http://www.rolexsubmarinerblue.com/de/images/_small//watches_54/Piaget-30-/Cool-Piaget-Dream-Team-No1with-Diamond-Bezel.jpg" alt="Coole Piaget Dream-Team No1with Diamond Bezel-Zifferblatt schwarz Uhren AAA [A7U1]" title=" Coole Piaget Dream-Team No1with Diamond Bezel-Zifferblatt schwarz Uhren AAA [A7U1] " width="200" height="150" class="listingProductImage" id="listimg" /></div></a><a href="http://www.rolexsubmarinerblue.com/de/coole-piaget-dreamteam-no1with-diamond-bezelzifferblatt-schwarz-uhren-aaa-a7u1-p-2808.html">Coole Piaget Dream-Team No1with Diamond Bezel-Zifferblatt schwarz Uhren AAA [A7U1]</a>&euro;1,132.74 &euro;199.95Sie sparen 82% !<a href="http://www.rolexsubmarinerblue.com/de/replica-piaget-c-91.html?products_id=2808&action=buy_now&sort=20a"><img src="http://www.rolexsubmarinerblue.com/de/includes/templates/polo/buttons/german/button_buy_now.gif" alt="Jetzt kaufen" title=" Jetzt kaufen " width="50" height="15" class="listingBuyNowButton" /></a> <a href="http://www.rolexsubmarinerblue.com/de/fancy-piaget-emperador-handaufzug-mit-weißem-zifferblatt-aaa-uhren-p1g8-p-2810.html"><div style="vertical-align: middle;height:150px;"><img src="http://www.rolexsubmarinerblue.com/de/images/_small//watches_54/Piaget-30-/Fancy-Piaget-Emperador-Manual-Winding-with-White.jpg" alt="Fancy Piaget Emperador Handaufzug mit weißem Zifferblatt AAA Uhren [P1G8]" title=" Fancy Piaget Emperador Handaufzug mit weißem Zifferblatt AAA Uhren [P1G8] " width="200" height="150" class="listingProductImage" id="listimg" /></div></a>[url=http://www.rolexsubmarinerblue.com/de/fancy-piaget-emperador-handaufzug-mit-weißem-zifferblatt-aaa-uhren-p1g8-p-2810.html]Fancy Piaget Emperador Handaufzug mit weißem Zifferblatt AAA Uhren [P1G8][/url]&euro;1,142.04 &euro;196.23Sie sparen 83% ![url=http://www.rolexsubmarinerblue.com/de/replica-piaget-c-91.html?products_id=2810&action=buy_now&sort=20a][img]http://www.rolexsubmarinerblue.com/de/includes/templates/polo/buttons/german/button_buy_now.gif[/img]Jetzt kaufen[/url] [url=http://www.rolexsubmarinerblue.com/de/fancy-piaget-emperador-skeleton-automatic-silber-fall-aaa-uhren-p3u5-p-2809.html][img]http://www.rolexsubmarinerblue.com/de/images/_small//watches_54/Piaget-30-/Fancy-Piaget-Emperador-Skeleton-Automatic-Silver.jpg[/img]Fancy Piaget Emperador Skeleton Automatic Silber Fall AAA Uhren [P3U5][/url] [url=http://www.rolexsubmarinerblue.com/de/fancy-piaget-emperador-skeleton-automatic-silber-fall-aaa-uhren-p3u5-p-2809.html]Fancy Piaget Emperador Skeleton Automatic Silber Fall AAA Uhren [P3U5][/url]&euro;1,142.04 &euro;199.95Sie sparen 82% ![url=http://www.rolexsubmarinerblue.com/de/replica-piaget-c-91.html?products_id=2809&action=buy_now&sort=20a][img]http://www.rolexsubmarinerblue.com/de/includes/templates/polo/buttons/german/button_buy_now.gif[/img]Jetzt kaufen[/url] [url=http://www.rolexsubmarinerblue.com/de/fancy-piaget-emperador-tourbillon-automatik-mit-weißem-zifferblattneue-version-aaa-uhren-a3l5-p-2812.html][img]http://www.rolexsubmarinerblue.com/de/images/_small//watches_54/Piaget-30-/Fancy-Piaget-Emperador-Tourbillon-Automatic-with.jpg[/img]Fancy Piaget Emperador Tourbillon Automatik mit weißem Zifferblatt-Neue Version AAA Uhren [A3L5][/url] [url=http://www.rolexsubmarinerblue.com/de/fancy-piaget-emperador-tourbillon-automatik-mit-weißem-zifferblattneue-version-aaa-uhren-a3l5-p-2812.html]Fancy Piaget Emperador Tourbillon Automatik mit weißem Zifferblatt-Neue Version AAA Uhren [A3L5][/url]&euro;1,142.04 &euro;206.46Sie sparen 82% ![url=http://www.rolexsubmarinerblue.com/de/replica-piaget-c-91.html?products_id=2812&action=buy_now&sort=20a][img]http://www.rolexsubmarinerblue.com/de/includes/templates/polo/buttons/german/button_buy_now.gif[/img]Jetzt kaufen[/url] [url=http://www.rolexsubmarinerblue.com/de/große-piaget-altiplano-xl-handaufzug-mit-weißem-zifferblatt-aaa-uhren-h6i3-p-2816.html][img]http://www.rolexsubmarinerblue.com/de/images/_small//watches_54/Piaget-30-/Great-Piaget-Altiplano-XL-Manual-Winding-with.jpg[/img]Große Piaget Altiplano XL Handaufzug mit weißem Zifferblatt AAA Uhren [H6I3][/url] [url=http://www.rolexsubmarinerblue.com/de/große-piaget-altiplano-xl-handaufzug-mit-weißem-zifferblatt-aaa-uhren-h6i3-p-2816.html]Große Piaget Altiplano XL Handaufzug mit weißem Zifferblatt AAA Uhren [H6I3][/url]&euro;1,142.97 &euro;199.02Sie sparen 83% !<a href="http://www.rolexsubmarinerblue.com/de/replica-piaget-c-91.html?products_id=2816&action=buy_now&sort=20a"><img src="http://www.rolexsubmarinerblue.com/de/includes/templates/polo/buttons/german/button_buy_now.gif" alt="Jetzt kaufen" title=" Jetzt kaufen " width="50" height="15" class="listingBuyNowButton" /></a> [url=http://www.rolexsubmarinerblue.com/de/große-piaget-emperador-automatik-mit-weißem-zifferblatt-aaa-uhren-d7t1-p-2819.html][img]http://www.rolexsubmarinerblue.com/de/images/_small//watches_54/Piaget-30-/Great-Piaget-Emperador-Automatic-with-white-Dial.jpg[/img]Große Piaget Emperador Automatik mit weißem Zifferblatt AAA Uhren [D7T1][/url]<a href="http://www.rolexsubmarinerblue.com/de/große-piaget-emperador-automatik-mit-weißem-zifferblatt-aaa-uhren-d7t1-p-2819.html">Große Piaget Emperador Automatik mit weißem Zifferblatt AAA Uhren [D7T1]</a>&euro;1,150.41 &euro;204.60Sie sparen 82% ![url=http://www.rolexsubmarinerblue.com/de/replica-piaget-c-91.html?products_id=2819&action=buy_now&sort=20a][img]http://www.rolexsubmarinerblue.com/de/includes/templates/polo/buttons/german/button_buy_now.gif[/img]Jetzt kaufen[/url] [url=http://www.rolexsubmarinerblue.com/de/große-piaget-emperador-automatik-roségold-mit-weißem-zifferblatt-aaa-uhren-x6e3-p-2817.html][img]http://www.rolexsubmarinerblue.com/de/images/_small//watches_54/Piaget-30-/Great-Piaget-Emperador-Automatic-Rose-Gold-Case.jpg[/img]Große Piaget Emperador Automatik Roségold mit weißem Zifferblatt AAA Uhren [X6E3][/url] [url=http://www.rolexsubmarinerblue.com/de/große-piaget-emperador-automatik-roségold-mit-weißem-zifferblatt-aaa-uhren-x6e3-p-2817.html]Große Piaget Emperador Automatik Roségold mit weißem Zifferblatt AAA Uhren [X6E3][/url]&euro;1,137.39 &euro;201.81Sie sparen 82% ![url=http://www.rolexsubmarinerblue.com/de/replica-piaget-c-91.html?products_id=2817&action=buy_now&sort=20a][img]http://www.rolexsubmarinerblue.com/de/includes/templates/polo/buttons/german/button_buy_now.gif[/img]Jetzt kaufen[/url] [url=http://www.rolexsubmarinerblue.com/de/große-piaget-emperador-coussin-chronograph-automatik-mit-weißem-zifferblatt-aaa-uhren-k5v5-p-2820.html][img]http://www.rolexsubmarinerblue.com/de/images/_small//watches_54/Piaget-30-/Great-Piaget-Emperador-Coussin-Chronograph.jpg[/img]Große Piaget Emperador Coussin Chronograph Automatik mit weißem Zifferblatt AAA Uhren [K5V5][/url] [url=http://www.rolexsubmarinerblue.com/de/große-piaget-emperador-coussin-chronograph-automatik-mit-weißem-zifferblatt-aaa-uhren-k5v5-p-2820.html]Große Piaget Emperador Coussin Chronograph Automatik mit weißem Zifferblatt AAA Uhren [K5V5][/url]&euro;1,131.81 &euro;208.32Sie sparen 82% ![url=http://www.rolexsubmarinerblue.com/de/replica-piaget-c-91.html?products_id=2820&action=buy_now&sort=20a][img]http://www.rolexsubmarinerblue.com/de/includes/templates/polo/buttons/german/button_buy_now.gif[/img]Jetzt kaufen[/url] [url=http://www.rolexsubmarinerblue.com/de/große-piaget-emperador-handaufzug-mit-weißem-zifferblatt-aaa-uhren-g9m2-p-2821.html][img]http://www.rolexsubmarinerblue.com/de/images/_small//watches_54/Piaget-30-/Great-Piaget-Emperador-Manual-Winding-with-White.jpg[/img]Große Piaget Emperador Handaufzug mit weißem Zifferblatt AAA Uhren [G9M2][/url] [url=http://www.rolexsubmarinerblue.com/de/große-piaget-emperador-handaufzug-mit-weißem-zifferblatt-aaa-uhren-g9m2-p-2821.html]Große Piaget Emperador Handaufzug mit weißem Zifferblatt AAA Uhren [G9M2][/url]&euro;1,140.18 &euro;206.46Sie sparen 82% ![url=http://www.rolexsubmarinerblue.com/de/replica-piaget-c-91.html?products_id=2821&action=buy_now&sort=20a][img]http://www.rolexsubmarinerblue.com/de/includes/templates/polo/buttons/german/button_buy_now.gif[/img]Jetzt kaufen[/url] [url=http://www.rolexsubmarinerblue.com/de/herrliche-piaget-dreamteam-no1-diamant-lünette-mit-weißem-zifferblatt-aaa-uhren-b5p4-p-2813.html][img]http://www.rolexsubmarinerblue.com/de/images/_small//watches_54/Piaget-30-/Gorgeous-Piaget-Dream-Team-No1-Diamond-Bezel-with.jpg[/img]Herrliche Piaget Dream-Team No1 Diamant Lünette mit weißem Zifferblatt AAA Uhren [B5P4][/url]<a href="http://www.rolexsubmarinerblue.com/de/herrliche-piaget-dreamteam-no1-diamant-lünette-mit-weißem-zifferblatt-aaa-uhren-b5p4-p-2813.html">Herrliche Piaget Dream-Team No1 Diamant Lünette mit weißem Zifferblatt AAA Uhren [B5P4]</a>&euro;1,154.13 &euro;196.23Sie sparen 83% !<a href="http://www.rolexsubmarinerblue.com/de/replica-piaget-c-91.html?products_id=2813&action=buy_now&sort=20a"><img src="http://www.rolexsubmarinerblue.com/de/includes/templates/polo/buttons/german/button_buy_now.gif" alt="Jetzt kaufen" title=" Jetzt kaufen " width="50" height="15" class="listingBuyNowButton" /></a> [url=http://www.rolexsubmarinerblue.com/de/herrliche-piaget-dreamteam-no1with-diamond-bezelwhite-dial-aaa-uhren-q8v7-p-2811.html][img]http://www.rolexsubmarinerblue.com/de/images/_small//watches_54/Piaget-30-/Gorgeous-Piaget-Dream-Team-No1with-Diamond-Bezel.jpg[/img]Herrliche Piaget Dream-Team No1with Diamond Bezel-White Dial AAA Uhren [Q8V7][/url] [url=http://www.rolexsubmarinerblue.com/de/herrliche-piaget-dreamteam-no1with-diamond-bezelwhite-dial-aaa-uhren-q8v7-p-2811.html]Herrliche Piaget Dream-Team No1with Diamond Bezel-White Dial AAA Uhren [Q8V7][/url]&euro;1,143.90 &euro;208.32Sie sparen 82% ![url=http://www.rolexsubmarinerblue.com/de/replica-piaget-c-91.html?products_id=2811&action=buy_now&sort=20a][img]http://www.rolexsubmarinerblue.com/de/includes/templates/polo/buttons/german/button_buy_now.gif[/img]Jetzt kaufen[/url] Zeige [b]1[/b] bis [b]15[/b] (von [b]30[/b] Artikeln) 1[/b] [url=http://www.rolexsubmarinerblue.com/de/replica-piaget-c-91.html?page=2&sort=20a]2[/url] [url=http://www.rolexsubmarinerblue.com/de/replica-piaget-c-91.html?page=2&sort=20a][Nächste >>][/url] .articles{width:900px; margin:0 auto;} .articles ul{width:900px; } .articles li{width:450px; float:left;} \ n <a href="http://www.rolexsubmarinerblue.com/de/index.php">Zuhause</a> <a href="http://www.rolexsubmarinerblue.com/de/index.php?main_page=shippinginfo" target="_blank">Versand</a> [url=http://www.rolexsubmarinerblue.com/de/index.php?main_page=Payment_Methods]Großhandel[/url] <a href="http://www.rolexsubmarinerblue.com/de/index.php?main_page=shippinginfo" target="_blank">Sendungsverfolgung</a> [url=http://www.rolexsubmarinerblue.com/de/index.php?main_page=Coupons]Gutscheine[/url] [url=http://www.rolexsubmarinerblue.com/de/index.php?main_page=Payment_Methods]Zahlungsarten[/url] [url=http://www.rolexsubmarinerblue.com/de/index.php?main_page=contact_us]Kontaktiere uns[/url] [url=http://www.wingswatches.com/de/]REPLICA OMEGA[/url] [url=http://www.wingswatches.com/de/]Patek Philippe Replica[/url] [url=http://www.wingswatches.com/de/]REPLICA ROLEX[/url] [url=http://www.wingswatches.com/de/]Replica Breitling[/url] [url=http://www.wingswatches.com/de/]REPLICA BREITLING[/url] [url=http://www.rolexsubmarinerblue.com/de/replica-piaget-c-91.html][/url] Copyright © 2012-2015 Alle Rechte vorbehalten. [b][url=http://de.rolexsubmarinerblue.com/]qualitativ hochwertigen Uhren Replika[/url][/b] [b][url=http://www.rolexsubmarinerblue.com/de/]qualitativ hochwertigen Uhren Replika[/url][/b]

lhschellerand

14. 12. 2018

[b]<a href="http://www.tiffanynecklace.ac.cn/"<strong><a href="http://www.tiffanynecklace.ac.cn/">tiffany jewelry</a></strong> <br> <strong><a href="http://www.tiffanynecklace.ac.cn/">tiffany & co</a></strong> <br>

Pro přidání komentáře musíte být přihlášený.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací