O nás: Na bezpečnosti nám záležíO nás: Na bezpečnosti nám záleží Podporujeme naše válečné veterányPodporujeme naše válečné veterány Výzva 2015: Drony – dobrý sluha, ale zlý pán!Výzva 2015: Drony – dobrý sluha, ale zlý pán!

NATO vydalo oficiální video návod, jak zastavit tanky v lese. Pobavte se a trénujte!

 23. 01. 2017      1 komentářů

Jako vážně? To je první, co vás napadne při přehrání toho videa. Nic proti, samozřejmě můžeme v případě nepřátelské invaze vyběhnout do lesů a zastavovat tam tanky. Kanadští a američtí vojáci tuto taktiku – podle popisku ve videu používanou od časů Římanů - nyní učí kolegy z Pobaltí.

Pokud byste někdo přišel na to, co touto technikou staří Římané zastavovali (protože tanky to asi nebyly), napište nám to do komentáře. Doufáme, že v těchto video návodech bude NATO pokračovat a natočí cvičení jiné velmi tradiční techniky používané vietnamskými soudruhy – ZDBTPL (pro případ že neznáte, jde o zvláště dlouhou bambusovou tyč proti letadlům).

 autor: Redakce

jak zastavit tank v lese
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací