O nás: Na bezpečnosti nám záležíO nás: Na bezpečnosti nám záleží Podporujeme naše válečné veterányPodporujeme naše válečné veterány Výzva 2015: Drony – dobrý sluha, ale zlý pán!Výzva 2015: Drony – dobrý sluha, ale zlý pán!

Nový partner ARMY FRIENDLY: 7 % sleva na nábytek a bytové doplňky v AAAHome.cz

 10. 11. 2018      0 komentářů

Internetový obchod s nábytkem a širokou nabídkou sortimentu pro domácnost AAAHome.cz se zapojil do program slev pro ty, kdo souží, vojáků, policistů, hasičů a dalších ve službě si váží, jeho provozovatelé to chtějí dávat veřejně najevo a samozřejmě jim i slevou trochu usnadnit život. Přičemž sleva 7 % třeba z nové pohovky už je v rodinném rozpočtu docela znát…

Na AAAhome.cz vyberete z nábytku stoly, židle, pohovky, skříně a osvětlení, především ve stylu home decor a vintage. Sic se jedná o originální kousky zahraničních výrobců, obvykle z výběrových materiálů, čemuž odpovídá i cena, naleznete zde i praktické a cenově více než dostupné kousky.

86417-1

police

Opravdu široký je sortiment vybavení domácnosti – od nástěnných hodin, zrcadel a obrazů, přes koupelnový textil a potřeby pro úklid, až po zahradní nábytek, klimatizace či krby. Patrně nejrozsáhlejší kategorií je vybavení do kuchyně – od nádobí a náčiní přes kuchyňský textil, po roboty, mixéry a obecně elektroniku.

Součástí obchodu je i sortiment pro „druhou domácnost“ – myšleno tu letní, ať jde o chatu či kemp – od stanů po sportovní vybavení. V něm se skrývají i netradiční produkty typu elektrické koloběžky. E-shop AAAhome.cz totiž patří mezi největší u nás.

Pátrali jsme proto i pro dárcích vhodných pro děti. Zaujala nás vojenská alternativa na garáže pro autíčka (viz), která je vhodná na cesty s dětmi, protože se sbalí do kufříku v designu vojenského batůžku. A pak školní batoh s motivy komiksů MARVEL (viz).

86387-1

86406-1

Co je podstatné – ať už vás zde zaujme cokoli, pokud jste voják (válečný veterán v.v., AZ), policista, hasič, záchranář ZZS…, můžete při objednávce zadat slevový kód VLCIMAKY a cena se vám automaticky sníží o 7 %. Protože slevový kód je přímo součástí tohoto článku, upozorňujeme, že zákazník, který jej zadá, může být následně vyzván, aby k prokázání nároku na slevu doložil služební, veteránský či jiný adekvátní průkaz.

army friendly spolek vlčí máky aaahome.cz

Komentáře

Článek nemá žádný komentář. Buďte první!

Pro přidání komentáře musíte být přihlášený.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací