O nás: Na bezpečnosti nám záležíO nás: Na bezpečnosti nám záleží Podporujeme naše válečné veterányPodporujeme naše válečné veterány Výzva 2015: Drony – dobrý sluha, ale zlý pán!Výzva 2015: Drony – dobrý sluha, ale zlý pán!

Policie ČR vede knoflíkovou válku! Aneb buzerací řadových policistů zakrýt selhání velení.

 07. 09. 2016      2 komentářů

Policie není schopná zabránit svému bývalému příslušníku, aby opakovaně pod vlivem boural. Nebo zabránit únikům ze spisů do médií. Přesto jsou její kontrolní orgány úžasně výkonné. Zvlášť, pokud si řadový policista na služebně rozepne knoflík náprsní kapsy. Přinášíme originální záznam této významné negativní události...

knoflíkáři A

A zde vyjádření příslušníka...

knoflíkáři

Nějaké komentáře a rozbory netřeba. Je to prostě smutné. Policii dnes řídí (a své řadové kolegy šikanují) lidé, kteří se domnívají, že nízkou prestiž policie pozvednou zapnuté knoflíčky. Ať ale najdou občana, který - když potřebuje pomoc a ochranu - hledí na nějaké knoflíčky. Popularitu PČR její vnitřní knoflíková válka rozhodně nezvýší. Právě tady - v nápravě vztahů, odstranění byrokracie a buzerace - by měla začít obroda naší policie. Pak bude mít konečně kapacity věnovat se svému původnímu poslání.

 autor: Redakce

policie čr knoflíková válka

Komentáře

Nostromo

11. 09. 2016

S rozepnutými knoflíčky je příslušník hastroš? To snad nemyslíš vážně?!!! Nejsou to hloupé kecy ze strany příslušníka, ale v prvé řadě jsou to hloupé kecy a buzerace ze strany nadřízených. Důležité věci se totiž neřeší, protože by za to musel někdo vzít odpovědnost a to se nikomu z těch papalášů nechce i když jsou za to placení,řeší právě takovéhle malichernosti a s prominutím píčoviny, které nemají vliv na jednání a odbornost policisty a jiných příslušníků ozbrojených sborů.

Kepke

11. 09. 2016

Ackoliv ma policista pravdu v tom, co se tyka povesti teto firmy, kterou dehonestuji zejmena vyroky politiku a spousta nekompetentnich sluzebnchi funkcionaru na postech, kde uz davno nemaji co delat, mel by vynechat hloupe kecy a radne se do sluzby ustrojit. S nadrizenymi a kontrolnimi organy (ani s obcany) by nemel jednat jako hastros. Myslim, ze tady micha jablka s hruskami.

Pro přidání komentáře musíte být přihlášený.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací