O nás: Na bezpečnosti nám záležíO nás: Na bezpečnosti nám záleží Podporujeme naše válečné veterányPodporujeme naše válečné veterány Výzva 2015: Drony – dobrý sluha, ale zlý pán!Výzva 2015: Drony – dobrý sluha, ale zlý pán!

POSTAPO – díl 3: Krátkodobé a dlouhodobé násilí

 30. 11. 2015      28 komentářů

Nuže, po dvoutýdenní pauze se vracím od proti-teroristické vsuvky k původnímu seriálu post-apokalyptických situací. Jak jsme si ale řekli v úvodu, postupujeme od těch mírnějších, ne nutně zasahujících fatálně celé lidstvo. Tématem krátkodobé násilí myslím občanské nepokoje, revoluce, bouře… A dlouhodobé násilí je válka. Tam, kde žijete.

Předchozí díl řešil náhlé lokálně ohraničené katastrofy – od exploze plynu ve vašem domě po nějaké ty povodně, které smetou celou vaši vísku. První minuty, možná hodiny, je to hrůza, ale když přežijete, posléze se o vás postará fungující záchranný systém. Takové občanské nepokoje, neřku-li válka, to už je na dny, týdny, měsíce, možná roky…

A mimo jiné znamenají, že váš region nebo rovnou celý stát se nachází v rozkladu, takže vás nikdo nezachraňuje. Zažít je přitom můžete s docela velkou pravděpodobností jednak při dovolené v nějaké té méně stabilní destinaci, nedávno během návštěvy příbuzných na východě Ukrajiny, a jak se tak koukám na vývoj EU, tak do pár let i v „pohodlí“ domova.

Na první pohled je rozdíl oproti nějakému přírodnímu živlu v tom, že se nesnažíte utéct, ale naopak zamknout a zabednit doma, než se to přežene. Kdo by taky vbíhal do cesty rozvášněnému a nepřátelsky naladěnému davu, doprostřed přestřelky nebo spršky bomb? Pravdou ale je, že doma v bezpečí nejste, protože dříve či později dav zaklepe na dveře a dělostřelecký granát prosviští vaším oknem. A hlavně vám dojdou zásoby.

Jugoslávie

Zabarikádováni doma

Přesto, co udělat v první fázi, kdy se opravdu vyplatí nevystrkovat hlavu na ulici, je nasnadě… Zavřete a zatarasíte dveře a okna. Když to bude možné - promenádovat se u oken - přelepíte je lepenkou, aby v nich roztříštěné sklo zůstávalo viset. Zatemněte je. Bohužel nepředpokládám, že budete mít doma prkna, abyste je před okna natloukli – ačkoli nějaké police a dvířka od nábytku se asi najdou (pokud tedy nemáte vše z IKEA, pak je to marná námaha).

V dalším sledu můžete vyhodnotit zásoby potravin. Kdybyste se dostali ještě zavčasu do obchoďáku, kde už ale rabují ti chladnokrevnější jedinci, tak berte jen konzervy a balenou vodu. Tu si natočte i z kohoutku, co jen nádoby v domácnosti poberou. Nezapomínejte totiž, že mezi prvními bude z provozu vyřazena trafačka. Všechno v lednici se zkazí, zřejmě si nebudete schopni nic ohřát, taky čerpadlo na vodu se zastaví (beztak tu vodu brzy někdo z/na/kazí). Přestane jít topení a co je asi nejhorší – nebude čím splachovat záchod. Blé!

Takže přemýšlejte a plánujte. Ne že si první den celá rodina toaletu nezvratně zaplníte. Všichni pěkně na kýbl nebo do hrnce a kdykoli to lze, šup s tím z okna. V nádržce WC si nechte oněch deset litrů vody na důležitější věci. Současně asi zjistíte, že doma zas tolik trvanlivých a „ready-to-eat“ potravin nemáte, takže od počátku omezte konzumaci jídla a i té vody. Budete mít sice méně energie, ale taky déle vydržíte a budete méně často potřebovat vykonat potřebu.

Zásoby potravin konzumujte od těch nejrychleji se kazících a současně nejtěžších, protože v druhé fázi vás čeká přesun do bezpečnějšího a hojnějšího místa. I na něj budete muset vzít zásoby, což jsou ty trvanlivější a hlavně lehké. Znám docela dost lidí, kteří na podobné situace zodpovědně myslí – jenže zásobují se jednostranně, buď třeba jen trenčanskými párky nebo MRE, což jsou americké vojenské dávky potravin. Je třeba uznat, že větší cit pro kombinaci „jídla k uskladnění“ mají ženy, ostatně bývají to ony, kdo řídí skladbu stravy i za všedních dní tak, aby se jí vyhazovalo minimum.

Přesun za lepším

Zabarikádovaní doma, nejspíš zalezlí ve vaně (ne napuštěné, ale dobře kryje, obvykle ani v koupelně nemáte okna) budete mít trochu času rozmyslet, co a jak dál. Evakuační zavazadlo byste správně (resp. podle předchozího článku) měli mít sbaleno, teď ho můžete prověřit a rozšířit. Už původně by mělo stačit na dva až tři dny. Tedy úprk do sklepa při bombardování nebo rychlý přesun mimo město.

Konečně oceníte, že jste si sehnali klasické rádio na baterky. A ty baterky! Nebo rádio na kličku. Pokud nechcete jít na ulici a halekat na snajpra na střeše, jak to vypadá na jihozápadní výpadovce z města, tak rozhlas je jedinou šancí, jak životně důležité informace získat. Ale pozor, jak je vyhodnotíte – a to nejen pokud si omylem naladíte propagandu nepřítele.

Jestli si myslíte, že když se situace na pár dnů zklidní, odvážíte se ven a za několikanásobek běžné ceny tam seženete chleba nebo další konzervy, že je to znamení dál vytrvat, tak jste blázni. Za „poslední“ peníze si sice zásoby kupte, ale na přesun a ne prvořadě. Totiž peníze a cennosti budete potřebovat na někoho, kdo vás dostane pryč. A tomu taky nedávejte všechny, budete potřebovat ještě na úplatky pro hlídky na checkpointech. A ani těm nedávejte všechny, protože budete potřebovat finance i na přežití tam, kam utečete.

A hodně peněz, protože v dobách nedostatku je hyperinflace, takže šperky, elektronika i ty konzervy mají vyšší cenu než papírky sotva existujícího státu ve šrajtofli. A všechno, co má nějakou cenu, si dobře poschovávejte i na těch "nejblbějších" místech. Jestli se chcete s někým poradit, tak pozvěte na skleničku toho týpka na baru, co už evidentně několikrát seděl, nebo nějakého toho uprchlíka (nemáte-li v okolí syrského, postačí i jugoslávský).

Málem bych zapomněl – kam tedy budete utíkat? To záleží samozřejmě na tom, jaká situace panuje jinde. I kdyby všude v dosahu (ve státě, na kontinentě) víceméně stejně špatná, tak aspoň z města na venkov. Ideálně k příbuzným, kteří tam žijí, mají slepice, králíky, zahrádku, studnu… A také mimo strategické oblasti, o něž by se mohly strhnout boje. Varování pro Pražáky: To, že máte tetu v Brně neznamená, že za ní utíkáte na venkov.

Pod čarou…

Hodně lidí je dnes motivováno k pořízení zbrojního průkazu představou, že se jejich ulicí dříve či později povalí dav islámských bojovníků. No… Je trochu bláhové si myslet, že když odpravíte pár lidí pod svým balkonem během občanských nepokojů, tak vás většina přeživších následně nezlynčuje. Dále, pokud by šlo o regulérní válku, tak jakmile se nepřátelská strana dostane k databázi držitelů zbrojních průkazů, tak si vaše zbraně přijde důrazně vyzvednout.

Z toho plyne, že je dobré mít zbraně, které jsou účinné, ale nepodléhají registraci. Třeba kuše. Nebo nejsou registrované – tedy třeba nelegálně obstaraná pistole – k čemuž vás ale nemohu navádět, protože jde o trestný čin. Dále z toho plyne, že takové zbraně mohou sloužit jako poslední záchrana, pak (teprve) vám nikdo nic vyčítat nebude. Ale pozor – pokud je použijete k aktivnímu od/boji, pak i podle Ženevských konvencí se stáváte bojovníkem a slitování jde stranou.

A pak ještě jedna poněkud eklující se otázka, leč setkal jsem se s ní: Jak ochránit ženy před znásilněním? Na ty civilizovanější muže, které cestou můžete potkat, by mohla platit menstruace, sic by šlo o vložky polité kečupem. Ale ruku na srdce, tohle nevadí ani spoustě normálních lidí. Tak potom informace, že trpí pohlavní chorobou. Na to ovšem existují kondomy. Možná nějaké ošklivé nalíčení pohlavních otvorů (šedivé šminky)? Vážně nevím, je to prostě ošklivé téma. Až budeme v některém z dalších dílů řešit apokalypsu kvůli zombíkům nebo pádu meteoritu, bude to lepší...

 autor: Robert Klus

Ukrajina

Komentáře

lhschellerand

10. 12. 2016

[b][url=http://www.replicawatchfake.me/copy-franck-muller-c-103.html]Copy<strong><a href="http://www.replicawatchfake.me/copy-franck-muller-c-103.html">Copy Franck Muller for women</a></strong> <br> <strong><a href="http://www.replicawatchfake.me/copy-franck-muller-c-103.html">Copy Franck Muller crazy hour</a></strong> <br>

lhschellerand

10. 12. 2016

<strong><a href="http://www.replicawatchfake.me/copy-graham-watches-c-202.html">fake Replica Graham watches for sale</a></strong> | <strong><a href="http://www.replicawatchfake.me/copy-graham-watches-c-202.html">Copy Graham watches on sale</a></strong> | <strong><a href="http://www.replicawatchfake.me/copy-graham-watches-c-202.html">fake Replica Graham watches for sale</a></strong> <br> <title>Un negozio orologi, miglior replica watches online per uomini e donne</title> <meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=utf-8" /> <meta name="keywords" content="replica orologi, orologi rolex, orologi Omega, Rolex falsi, orologi Omega replica, orologi falsi, copiare orologi" /> <meta name="description" content="Guarda vendita online di Quality Assurance, con orologi svizzeri e orologi da uomo. Spedizione gratuita" /> <meta http-equiv="imagetoolbar" content="no" /> <base href="http://www.truestarbewell.com/it/" /> <link rel="canonical" href="http://www.truestarbewell.com/it/" /> <link rel="stylesheet" type="text/css" href="http://www.truestarbewell.com/it/includes/templates/polo/css/style_imagehover.css" /> <link rel="stylesheet" type="text/css" href="http://www.truestarbewell.com/it/includes/templates/polo/css/stylesheet.css" /> <link rel="stylesheet" type="text/css" href="http://www.truestarbewell.com/it/includes/templates/polo/css/stylesheet_css_buttons.css" /> <link rel="stylesheet" type="text/css" media="print" href="http://www.truestarbewell.com/it/includes/templates/polo/css/print_stylesheet.css" /> <div style="margin:0 auto; clear:both;"><div id="lang_main_page" style="padding-top:10px; clear:both;text-align:center;margin-right:auto;margin-left:auto;"> <b>language:</b> <a href="http://www.replicawatchfake.me/de/"> <img src="http://www.truestarbewell.com/it/langimg/gericon.gif" alt="Deutsch" title=" Deutsch " height="15" width="24"></a>&nbsp;&nbsp; <a href="http://www.replicawatchfake.me/fr/"> <img src="http://www.truestarbewell.com/it/langimg/fricon.gif" alt="Français" title=" Français " height="15" width="24"></a>&nbsp;&nbsp; <a href="http://www.replicawatchfake.me/it/"> <img src="http://www.truestarbewell.com/it/langimg/iticon.gif" alt="italiano" title=" italiano " height="15" width="24"></a>&nbsp;&nbsp; <a href="http://www.replicawatchfake.me/es/"> <img src="http://www.truestarbewell.com/it/langimg/esicon.gif" alt="Español" title=" Español " height="15" width="24"></a>&nbsp;&nbsp; <a href="http://www.replicawatchfake.me/pt/"> <img src="http://www.truestarbewell.com/it/langimg/pticon.gif" alt="Português" title=" Português " height="15" width="24"></a>&nbsp;&nbsp; <a href="http://www.replicawatchfake.me/jp/"> <img src="http://www.truestarbewell.com/it/langimg/jpicon.gif" alt="日本語" title=" 日本語 " height="14" width="24"></a>&nbsp;&nbsp; <a href="http://www.replicawatchfake.me/ru/"> <img src="http://www.truestarbewell.com/it/langimg/ruicon.gif" alt="russian" title=" russian " height="15" width="24"></a>&nbsp;&nbsp; <a href="http://www.replicawatchfake.me/ar/"> <img src="http://www.truestarbewell.com/it/langimg/aricon.gif" alt="arabic" title=" arabic " height="15" width="24"></a>&nbsp;&nbsp; <a href="http://www.replicawatchfake.me/no/"> <img src="http://www.truestarbewell.com/it/langimg/noicon.gif" alt="norwegian" title=" norwegian " height="15" width="24"></a>&nbsp;&nbsp; <a href="http://www.replicawatchfake.me/sv/"> <img src="http://www.truestarbewell.com/it/langimg/svicon.gif" alt="swedish" title=" swedish " height="15" width="24"></a>&nbsp;&nbsp; <a href="http://www.replicawatchfake.me/da/"> <img src="http://www.truestarbewell.com/it/langimg/daicon.gif" alt="danish" title=" danish " height="15" width="24"></a>&nbsp;&nbsp; <a href="http://www.replicawatchfake.me/nl/"> <img src="http://www.truestarbewell.com/it/langimg/nlicon.gif" alt="Nederlands" title=" Nederlands" height="15" width="24"></a>&nbsp;&nbsp; <a href="http://www.replicawatchfake.me/fi/"> <img src="http://www.truestarbewell.com/it/langimg/fiicon.gif" alt="finland" title=" finland " height="15" width="24"></a>&nbsp;&nbsp; <a href="http://www.replicawatchfake.me/ie/"> <img src="http://www.truestarbewell.com/it/langimg/gaicon.gif" alt="ireland" title=" ireland " height="15" width="24"></a>&nbsp;&nbsp; <a href="http://www.replicawatchfake.me/"> <img src="http://www.truestarbewell.com/it/langimg/icon.gif" alt="English" title=" English " height="15" width="24"></a>&nbsp;&nbsp; </div></div> <div> <div id="head"> <div id="head_right"> <div id="head_right_top"> </div> <div id="head_right_bottom"> <div id="head_right_bottom_left"> Welcome! <a href="http://www.truestarbewell.com/it/index.php?main_page=login">Registrati</a> o <a href="http://www.truestarbewell.com/it/index.php?main_page=create_account">Registrazione</a> </div> <div id="head_right_bottom_right"> <div id="cartBoxEmpty"><a href="http://www.truestarbewell.com/it/index.php?main_page=shopping_cart"><img class="cart-icon empty float-left" src="http://www.truestarbewell.com/it/includes/templates/polo/images/spacer.gif" /></a>Il tuo carrello è vuoto</div> </div> </div> </div> <div id="head_left"> <a href="http://www.truestarbewell.com/it/"><img src="http://www.truestarbewell.com/it/includes/templates/polo/images/logo.gif" alt="Powered by Zen Cart :: L'Arte dell'E-commerce" title=" Powered by Zen Cart :: L'Arte dell'E-commerce " width="163" height="62" /></a></div> <div id="head_center"> <form name="quick_find_header" action="http://www.truestarbewell.com/it/index.php?main_page=advanced_search_result" method="get"><input type="hidden" name="main_page" value="advanced_search_result" /><input type="hidden" name="search_in_description" value="1" /><div class="search-header-input"><input type="text" name="keyword" size="32" maxlength="130" value="Ricerca..." onfocus="if (this.value == 'Ricerca...') this.value = '';" onblur="if (this.value == '') this.value = 'Ricerca...';" /></div><div class="button-search-header"><input type="image" src="http://www.truestarbewell.com/it/includes/templates/polo/images/search_header_button.gif" value="Serch" /></div></form> </div> <div class="clear" style="clear:both"></div> <div id="header_menu"> <ul id="lists"> <div class="menu-middle"><ul> <li class="is-here"><a href="http://www.truestarbewell.com/it/index.php">casa</a></li> <li class="menu-mitop" style="width:280px"><a href="http://www.truestarbewell.com/it/patek-philippe-c-1207.html">Top Orologi di marca</a></li> <li class="menu-mitop" style="width:280px"><a href="http://www.truestarbewell.com/it/omega-watches-c-1329.html">Orologi di lusso di marca</a></li> <li class="menu-mitop" style="width:350px"><a href="http://www.truestarbewell.com/it/longines-watches-c-1404.html">Mid-range Orologi di lusso</a></li></ul></div> <div class="hidemenu"><ul class="hideul" id="hidul1"> <li><a href="http://www.truestarbewell.com/it/replica-patek-philippe-watches-c-172.html">Replica Patek Philippe</a></li> <li><a href="http://www.truestarbewell.com/it/replica-a-lange-sohne-watches-c-84.html">Replica A. Lange&amp;Sohne</a></li> <li><a href="http://www.truestarbewell.com/it/replica-audemars-piguet-watches-c-35.html">Replica Audemars Piguet</a></li> <li><a href="http://www.truestarbewell.com/it/replica-blancpain-watches-c-53.html">replica Blancpain</a></li> <li><a href="http://www.truestarbewell.com/it/replica-breguet-watches-c-226.html">replica Breguet</a></li> <li><a href="http://www.truestarbewell.com/it/replica-glashutte-watches-c-13.html">replica Glashutte</a></li> <li><a href="http://www.truestarbewell.com/it/replica-jaeger-lecoultre-watches-c-68.html">Jaeger-LeCoultre</a></li> <li><a href="http://www.truestarbewell.com/it/replica-piaget-watches-c-165.html">replica Piaget</a></li> <li><a href="http://www.truestarbewell.com/it/replica-vacheron-constantin-watches-c-134.html">Vacheron Constantin</a></li></ul><ul class="hideul" id="hidul2"><li><a href="http://www.truestarbewell.com/it/replica-cartier-watches-c-33.html">Orologi Replica Cartier</a></li> <li><a href="http://www.truestarbewell.com/it/replica-rolex-watches-c-1.html">Orologi Rolex Replica</a></li> <li><a href="http://www.truestarbewell.com/it/replica-omega-watches-c-44.html">Replica orologi Omega</a></li> <li><a href="http://www.truestarbewell.com/it/replica-iwc-watches-c-169.html">Orologi Replica IWC</a></li> <li><a href="http://www.truestarbewell.com/it/replica-panerai-watches-c-110.html">Orologi Repliche Panerai</a></li> <li><a href="http://www.truestarbewell.com/it/replica-tag-heuer-watches-c-26.html">Replica TAG Heuer</a></li> <li><a href="http://www.truestarbewell.com/it/chanel-watches-c-1226.html">Replica orologi Chanel</a></li> <li><a href="http://www.truestarbewell.com/it/replica-ulysse-nardin-watches-c-66.html">Repliche Ulysse Nardin</a></li></ul><ul class="hideul" id="hidul3"><li><a href="http://www.truestarbewell.com/it/replica-longines-watches-c-39.html">Orologi Longines</a></li></ul> <div id="head_center"></div> </div> </ul> </div> <div class="clear" style="clear:both"></div> <div id="bottom_ad"> <p> <a href="http://www.truestarbewell.com/it/replica-rolex-watches-c-1.html"><img src="http://www.truestarbewell.com/it/includes/templates/polo/images/001.jpg" width="160" height="65" border="0"></a> <a href="http://www.truestarbewell.com/it/replica-iwc-watches-c-169.html"><img src="http://www.truestarbewell.com/it/includes/templates/polo/images/002.jpg" width="160" height="65" border="0"></a> <a href="http://www.truestarbewell.com/it/replica-omega-watches-c-44.html"><img src="http://www.truestarbewell.com/it/includes/templates/polo/images/003.jpg" width="160" height="65" border="0"></a> <a href="http://www.truestarbewell.com/it/replica-patek-philippe-watches-c-172.html"><img src="http://www.truestarbewell.com/it/includes/templates/polo/images/004.jpg" width="160" height="65" border="0"></a> <a href="http://www.truestarbewell.com/it/replica-tag-heuer-watches-c-26.html"><img src="http://www.truestarbewell.com/it/includes/templates/polo/images/005.jpg" width="160" height="65" border="0"></a> <a href="http://www.truestarbewell.com/it/replica-cartier-watches-c-33.html"><img src="http://www.truestarbewell.com/it/includes/templates/polo/images/006.jpg" width="160" height="65" border="0"></a> </p> </div> </div> <div class="clear" style="clear:both"></div> <div id="banner"> </div> <div id="content"> <table width="100%" border="0" cellspacing="0" cellpadding="0" id="contentMainWrapper"> <tr> <td id="navColumnOne" class="columnLeft" style="width: 210px"> <div id="navColumnOneWrapper" style="width: 210px"> <div class="leftBoxContainer" id="currencies" style="width: 210px"> <div class="sidebox-header-left "><h3 class="leftBoxHeading " id="currenciesHeading"><label>Valute</label></h3></div> <div id="currenciesContent" class="sideBoxContent centeredContent"><form name="currencies_form" action="http://www.truestarbewell.com/it/" method="get"><select name="currency" onchange="this.form.submit();"> <option value="USD">US Dollar</option> <option value="EUR" selected="selected">Euro</option> <option value="GBP">GB Pound</option> <option value="CAD">Canadian Dollar</option> <option value="AUD">Australian Dollar</option> <option value="JPY">Jappen Yen</option> <option value="NOK">Norske Krone</option> <option value="SEK">Swedish Krone</option> <option value="DKK">Danish Krone</option> <option value="CNY">CNY</option> </select> <input type="hidden" name="main_page" value="index" /></form></div></div> <div class="leftBoxContainer" id="categories" style="width: 210px"> <div class="sidebox-header-left main-sidebox-header-left"><h3 class="leftBoxHeading main-sidebox-header-right" id="categoriesHeading">Categorie</h3></div> <div id="categoriesContent" class="sideBoxContent"> <div class="categories-top-list no-dots"><a class="category-top" href="http://www.truestarbewell.com/it/orologi-copy-chopard-c-146.html">Orologi Copy Chopard</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.truestarbewell.com/it/orologi-copy-hublot-c-242.html">Orologi Copy Hublot</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.truestarbewell.com/it/copia-audemars-piguet-c-35.html">Copia Audemars Piguet</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.truestarbewell.com/it/copia-baume-mercier-c-22.html">Copia Baume Mercier</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.truestarbewell.com/it/copia-bedat-co-orologi-c-88.html">Copia Bedat Co orologi</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.truestarbewell.com/it/copia-bell-ross-c-95.html">Copia Bell Ross</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.truestarbewell.com/it/copia-blancpain-c-53.html">copia Blancpain</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.truestarbewell.com/it/copia-breitling-c-15.html">copia Breitling</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.truestarbewell.com/it/copia-chronoswiss-c-17.html">copia Chronoswiss</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.truestarbewell.com/it/copia-gaga-milano-c-206.html">Copia GaGa Milano</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.truestarbewell.com/it/copia-girard-perregaux-c-11.html">Copia Girard Perregaux</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.truestarbewell.com/it/copia-glashutte-c-13.html">copia Glashutte</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.truestarbewell.com/it/copia-harry-winston-c-138.html">Copia Harry Winston</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.truestarbewell.com/it/copia-jacob-co-orologi-c-99.html">Copia Jacob Co orologi</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.truestarbewell.com/it/copia-orologi-corum-c-60.html">Copia orologi Corum</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.truestarbewell.com/it/copia-orologi-hamilton-c-24.html">Copia orologi Hamilton</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.truestarbewell.com/it/copia-orologi-movado-c-50.html">Copia orologi Movado</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.truestarbewell.com/it/copia-orologi-omega-c-44.html">Copia orologi Omega</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.truestarbewell.com/it/copia-orologi-rado-c-141.html">Copia orologi Rado</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.truestarbewell.com/it/copia-orologi-tudor-c-121.html">Copia orologi Tudor</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.truestarbewell.com/it/copia-orologi-u-boat-c-55.html">Copia orologi U -Boat</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.truestarbewell.com/it/copia-orologi-zenith-c-20.html">Copia orologi Zenith</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.truestarbewell.com/it/copia-patek-philippe-c-172.html">Copia Patek Philippe</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.truestarbewell.com/it/copia-porsche-design-c-151.html">Copia Porsche Design</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.truestarbewell.com/it/copia-richard-mille-c-273.html">Copia Richard Mille</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.truestarbewell.com/it/copia-roger-dubuis-c-64.html">Copia Roger Dubuis</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.truestarbewell.com/it/copia-tag-heuer-c-26.html">Copia Tag Heuer</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.truestarbewell.com/it/copia-ulysse-nardin-c-66.html">Copia Ulysse Nardin</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.truestarbewell.com/it/copia-wyler-geneve-c-74.html">Copia Wyler Geneve</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.truestarbewell.com/it/copy-franck-muller-c-103.html">Copy Franck Muller</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.truestarbewell.com/it/orologi-copy-breguet-c-226.html">Orologi Copy Breguet</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.truestarbewell.com/it/orologi-copy-graham-c-202.html">Orologi Copy Graham</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.truestarbewell.com/it/orologi-copy-longines-c-39.html">Orologi Copy Longines</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.truestarbewell.com/it/orologi-copy-michele-c-29.html">Orologi Copy Michele</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.truestarbewell.com/it/orologi-copy-rolex-c-1.html">Orologi Copy Rolex</a></div> </div></div> <div class="leftBoxContainer" id="bestsellers" style="width: 210px"> <div class="sidebox-header-left "><h3 class="leftBoxHeading " id="bestsellersHeading">Bestseller</h3></div> <div id="bestsellersContent" class="sideBoxContent"> <div class="wrapper"> <ol> <li><a href="http://www.truestarbewell.com/it/jacob-co-quenttin-quenttin-wg-carica-manuale-cinturino-in-gomma-nera-bralecet-orologio-p-3002.html"> <a href="http://www.replicawatchfake.me/it/" ><img src="http://www.truestarbewell.com/it/images/_small/LImages/jacob-co-quenttin-wg-0047.jpg" alt="Jacob Co Quenttin Quenttin WG carica manuale Cinturino in gomma nera Bralecet Orologio" title=" Jacob Co Quenttin Quenttin WG carica manuale Cinturino in gomma nera Bralecet Orologio " width="59" height="80" style="position:relative" onmouseover="showtrail('images/_small/LImages//jacob-co-quenttin-wg-0047.jpg','Jacob Co Quenttin Quenttin WG carica manuale Cinturino in gomma nera Bralecet Orologio',59,80,222,300,this,0,0,59,80);" onmouseout="hidetrail();" /></a><br />Jacob Co Quenttin Quenttin WG carica manuale Cinturino in gomma nera Bralecet Orologio</a> <br /><span class="normalprice">&euro;1,925.10 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">&euro;293.88</span><span class="productPriceDiscount"><br />Risparmi:&nbsp;85% sconto</span></li><li><a href="http://www.truestarbewell.com/it/hamilton-ventura-h24211732-lunetta-in-acciaio-inossidabile-svizzero-al-quarzo-quadrante-nero-poligono-orologio-p-4109.html"> <a href="http://www.replicawatchfake.me/it/" ><img src="http://www.truestarbewell.com/it/images/_small/LImages/hamilton-h24211732-71828.jpg" alt="Hamilton Ventura H24211732 lunetta in acciaio inossidabile svizzero al quarzo Quadrante nero Poligono Orologio" title=" Hamilton Ventura H24211732 lunetta in acciaio inossidabile svizzero al quarzo Quadrante nero Poligono Orologio " width="56" height="80" style="position:relative" onmouseover="showtrail('images/_small/LImages//hamilton-h24211732-71828.jpg','Hamilton Ventura H24211732 lunetta in acciaio inossidabile svizzero al quarzo Quadrante nero Poligono Orologio',56,80,210,300,this,0,0,56,80);" onmouseout="hidetrail();" /></a><br />Hamilton Ventura H24211732 lunetta in acciaio inossidabile svizzero al quarzo Quadrante nero Poligono Orologio</a> <br /><span class="normalprice">&euro;1,566.12 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">&euro;270.63</span><span class="productPriceDiscount"><br />Risparmi:&nbsp;83% sconto</span></li><li><a href="http://www.truestarbewell.com/it/chronoswiss-chronoscope-regolatore-ch-7523-cd-quadrante-nero-orologio-automatico-bracciale-p-6235.html"> <a href="http://www.replicawatchfake.me/it/" ><img src="http://www.truestarbewell.com/it/images/_small/LImages/chronoswiss-ch-7523-cd-33335.jpg" alt="Chronoswiss Chronoscope Regolatore CH 7523 CD Quadrante Nero Orologio Automatico Bracciale" title=" Chronoswiss Chronoscope Regolatore CH 7523 CD Quadrante Nero Orologio Automatico Bracciale " width="48" height="80" style="position:relative" onmouseover="showtrail('images/_small/LImages//chronoswiss-ch-7523-cd-33335.jpg','Chronoswiss Chronoscope Regolatore CH 7523 CD Quadrante Nero Orologio Automatico Bracciale',47,80,179,300,this,0,0,47,80);" onmouseout="hidetrail();" /></a><br />Chronoswiss Chronoscope Regolatore CH 7523 CD Quadrante Nero Orologio Automatico Bracciale</a> <br /><span class="normalprice">&euro;1,220.16 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">&euro;242.73</span><span class="productPriceDiscount"><br />Risparmi:&nbsp;80% sconto</span></li></ol> </div> </div></div> <div class="leftBoxContainer" id="featured" style="width: 210px"> <div class="sidebox-header-left "><h3 class="leftBoxHeading " id="featuredHeading">Vetrina - <a href="http://www.truestarbewell.com/it/featured_products.html">&nbsp;&nbsp;[vedi]</a></h3></div> <div class="sideBoxContent centeredContent"><a href="http://www.truestarbewell.com/it/glashutte-senatore-karree-3942535204-argento-automatico-quadrante-lunetta-in-acciaio-inossidabile-della-vigilanza-p-643.html"><img src="http://www.truestarbewell.com/it/images/_small/LImages/glashutte-39-42-53-52-04-70839.jpg" alt="Glashutte senatore Karree 39-42-53-52-04 Argento automatico quadrante lunetta in acciaio inossidabile della vigilanza" title=" Glashutte senatore Karree 39-42-53-52-04 Argento automatico quadrante lunetta in acciaio inossidabile della vigilanza " width="43" height="80" style="position:relative" onmouseover="showtrail('images/_small/LImages//glashutte-39-42-53-52-04-70839.jpg','Glashutte senatore Karree 39-42-53-52-04 Argento automatico quadrante lunetta in acciaio inossidabile della vigilanza',43,80,162,300,this,0,0,43,80);" onmouseout="hidetrail();" /></a><a class="sidebox-products" href="http://www.truestarbewell.com/it/glashutte-senatore-karree-3942535204-argento-automatico-quadrante-lunetta-in-acciaio-inossidabile-della-vigilanza-p-643.html">Glashutte senatore Karree 39-42-53-52-04 Argento automatico quadrante lunetta in acciaio inossidabile della vigilanza</a><div><span class="normalprice">&euro;2,411.49 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">&euro;270.63</span><span class="productPriceDiscount"><br />Risparmi:&nbsp;89% sconto</span></div></div><div class="sideBoxContent centeredContent"><a href="http://www.truestarbewell.com/it/glashutte-panomaticreserve-6501010104-mens-carica-manuale-18kt-lunetta-in-oro-rosa-orologio-p-4204.html"><img src="http://www.truestarbewell.com/it/images/_small/LImages/glashutte-65-01-01-01-04-44909.jpg" alt="Glashutte PanoMaticReserve 65-01-01-01-04 Mens carica manuale 18kt lunetta in oro rosa Orologio" title=" Glashutte PanoMaticReserve 65-01-01-01-04 Mens carica manuale 18kt lunetta in oro rosa Orologio " width="45" height="80" style="position:relative" onmouseover="showtrail('images/_small/LImages//glashutte-65-01-01-01-04-44909.jpg','Glashutte PanoMaticReserve 65-01-01-01-04 Mens carica manuale 18kt lunetta in oro rosa Orologio',44,80,167,300,this,0,0,44,80);" onmouseout="hidetrail();" /></a><a class="sidebox-products" href="http://www.truestarbewell.com/it/glashutte-panomaticreserve-6501010104-mens-carica-manuale-18kt-lunetta-in-oro-rosa-orologio-p-4204.html">Glashutte PanoMaticReserve 65-01-01-01-04 Mens carica manuale 18kt lunetta in oro rosa Orologio</a><div><span class="normalprice">&euro;2,122.26 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">&euro;260.40</span><span class="productPriceDiscount"><br />Risparmi:&nbsp;88% sconto</span></div></div><div class="sideBoxContent centeredContent"><a href="http://www.truestarbewell.com/it/glashutte-panoretrograph-6001030306-carica-manuale-18k-lunetta-in-oro-rosa-mens-watch-p-2634.html"><img src="http://www.truestarbewell.com/it/images/_small/LImages/glashutte-60-01-03-03-06-14554.jpg" alt="Glashutte PanoRetroGraph 60-01-03-03-06 carica manuale 18K lunetta in oro rosa Mens Watch" title=" Glashutte PanoRetroGraph 60-01-03-03-06 carica manuale 18K lunetta in oro rosa Mens Watch " width="48" height="80" style="position:relative" onmouseover="showtrail('images/_small/LImages//glashutte-60-01-03-03-06-14554.jpg','Glashutte PanoRetroGraph 60-01-03-03-06 carica manuale 18K lunetta in oro rosa Mens Watch',48,80,180,300,this,0,0,48,80);" onmouseout="hidetrail();" /></a><a class="sidebox-products" href="http://www.truestarbewell.com/it/glashutte-panoretrograph-6001030306-carica-manuale-18k-lunetta-in-oro-rosa-mens-watch-p-2634.html">Glashutte PanoRetroGraph 60-01-03-03-06 carica manuale 18K lunetta in oro rosa Mens Watch</a><div><span class="normalprice">&euro;1,924.17 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">&euro;286.44</span><span class="productPriceDiscount"><br />Risparmi:&nbsp;85% sconto</span></div></div></div> </div></td> <td id="columnCenter" valign="top"> <div class="centerColumn" id="indexDefault"> <div id="indexDefaultMainContent" class="content"></div> <div class="centerBoxWrapper" id="whatsNew"> <h2 class="centerBoxHeading">Le novit&agrave; di settembre</h2><div class="centerBoxContentsNew centeredContent back" style="width:33%;"><a href="http://www.truestarbewell.com/it/breitling-skyracer-a2736223f532-pro2-mens-del-braccialetto-quadrante-bianco-orologio-automatico-p-5017.html"><div style="vertical-align: middle;height:150px"><img src="http://www.truestarbewell.com/it/images/_small/LImages/breitling-a2736223-f532-pro2-224034.jpg" alt="Breitling Skyracer A2736223.F532 - PRO2 Mens del braccialetto quadrante bianco Orologio Automatico" title=" Breitling Skyracer A2736223.F532 - PRO2 Mens del braccialetto quadrante bianco Orologio Automatico " width="113" height="150" /></div></a><br /><a href="http://www.truestarbewell.com/it/breitling-skyracer-a2736223f532-pro2-mens-del-braccialetto-quadrante-bianco-orologio-automatico-p-5017.html">Breitling Skyracer A2736223.F532 - PRO2 Mens del braccialetto quadrante bianco Orologio Automatico</a><br /><span class="normalprice">&euro;3,870.66 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">&euro;271.56</span><span class="productPriceDiscount"><br />Risparmi:&nbsp;93% sconto</span></div> <div class="centerBoxContentsNew centeredContent back" style="width:33%;"><a href="http://www.truestarbewell.com/it/michele-mww06f000008-ceramica-bralecet-donna-rettangolo-orologio-p-5014.html"><div style="vertical-align: middle;height:150px"><img src="http://www.truestarbewell.com/it/images/_small/LImages/michele-mww06f000008-114649.jpg" alt="Michele MWW06F000008 Ceramica Bralecet Donna Rettangolo Orologio" title=" Michele MWW06F000008 Ceramica Bralecet Donna Rettangolo Orologio " width="80" height="150" /></div></a><br /><a href="http://www.truestarbewell.com/it/michele-mww06f000008-ceramica-bralecet-donna-rettangolo-orologio-p-5014.html">Michele MWW06F000008 Ceramica Bralecet Donna Rettangolo Orologio</a><br /><span class="normalprice">&euro;1,448.01 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">&euro;253.89</span><span class="productPriceDiscount"><br />Risparmi:&nbsp;82% sconto</span></div> <div class="centerBoxContentsNew centeredContent back" style="width:33%;"><a href="http://www.truestarbewell.com/it/fagioli-michele-tahitian-jelly-mww12f000003-gomma-bralecet-tondo-svizzero-al-quarzo-orologio-da-donna-p-5012.html"><div style="vertical-align: middle;height:150px"><img src="http://www.truestarbewell.com/it/images/_small/LImages/michele-mww12f000003-114840.jpg" alt="Fagioli Michele Tahitian Jelly MWW12F000003 gomma Bralecet tondo svizzero al quarzo Orologio da donna" title=" Fagioli Michele Tahitian Jelly MWW12F000003 gomma Bralecet tondo svizzero al quarzo Orologio da donna " width="93" height="150" /></div></a><br /><a href="http://www.truestarbewell.com/it/fagioli-michele-tahitian-jelly-mww12f000003-gomma-bralecet-tondo-svizzero-al-quarzo-orologio-da-donna-p-5012.html">Fagioli Michele Tahitian Jelly MWW12F000003 gomma Bralecet tondo svizzero al quarzo Orologio da donna</a><br /><span class="normalprice">&euro;2,856.03 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">&euro;252.03</span><span class="productPriceDiscount"><br />Risparmi:&nbsp;91% sconto</span></div> <br class="clearBoth" /><div class="centerBoxContentsNew centeredContent back" style="width:33%;"><a href="http://www.truestarbewell.com/it/omega-constellation-ladies-12671000-womens-giallo-oro-quadrante-poligono-vigilanza-p-5007.html"><div style="vertical-align: middle;height:150px"><img src="http://www.truestarbewell.com/it/images/_small/LImages/omega-1267-10-00-05015.jpg" alt="Omega Constellation Ladies 1267.10.00 Womens giallo / oro Quadrante Poligono vigilanza" title=" Omega Constellation Ladies 1267.10.00 Womens giallo / oro Quadrante Poligono vigilanza " width="101" height="150" /></div></a><br /><a href="http://www.truestarbewell.com/it/omega-constellation-ladies-12671000-womens-giallo-oro-quadrante-poligono-vigilanza-p-5007.html">Omega Constellation Ladies 1267.10.00 Womens giallo / oro Quadrante Poligono vigilanza</a><br /><span class="normalprice">&euro;1,840.47 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">&euro;273.42</span><span class="productPriceDiscount"><br />Risparmi:&nbsp;85% sconto</span></div> <div class="centerBoxContentsNew centeredContent back" style="width:33%;"><a href="http://www.truestarbewell.com/it/tag-heuer-carrera-cav511afc6225-cassa-in-acciaio-rotonda-di-cuoio-bralecet-vigilanza-p-5011.html"><div style="vertical-align: middle;height:150px"><img src="http://www.truestarbewell.com/it/images/_small/LImages/tag-heuer-cav511a-fc6225-30637.jpg" alt="Tag Heuer Carrera CAV511A.FC6225 Cassa in acciaio rotonda di cuoio Bralecet vigilanza" title=" Tag Heuer Carrera CAV511A.FC6225 Cassa in acciaio rotonda di cuoio Bralecet vigilanza " width="115" height="150" /></div></a><br /><a href="http://www.truestarbewell.com/it/tag-heuer-carrera-cav511afc6225-cassa-in-acciaio-rotonda-di-cuoio-bralecet-vigilanza-p-5011.html">Tag Heuer Carrera CAV511A.FC6225 Cassa in acciaio rotonda di cuoio Bralecet vigilanza</a><br /><span class="normalprice">&euro;1,988.34 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">&euro;272.49</span><span class="productPriceDiscount"><br />Risparmi:&nbsp;86% sconto</span></div> <div class="centerBoxContentsNew centeredContent back" style="width:33%;"><a href="http://www.truestarbewell.com/it/glashutte-senatore-karree-10008010104-quadrante-bianco-oro-giallo-automatico-orologio-p-5016.html"><div style="vertical-align: middle;height:150px"><img src="http://www.truestarbewell.com/it/images/_small/LImages/glashutte-100-08-01-01-04-10020.jpg" alt="Glashutte senatore Karree 100-08-01-01-04 Quadrante Bianco Oro Giallo Automatico Orologio" title=" Glashutte senatore Karree 100-08-01-01-04 Quadrante Bianco Oro Giallo Automatico Orologio " width="113" height="150" /></div></a><br /><a href="http://www.truestarbewell.com/it/glashutte-senatore-karree-10008010104-quadrante-bianco-oro-giallo-automatico-orologio-p-5016.html">Glashutte senatore Karree 100-08-01-01-04 Quadrante Bianco Oro Giallo Automatico Orologio</a><br /><span class="normalprice">&euro;1,216.44 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">&euro;240.87</span><span class="productPriceDiscount"><br />Risparmi:&nbsp;80% sconto</span></div> <br class="clearBoth" /> </div> <div class="centerBoxWrapper" id="featuredProducts"> <h2 class="centerBoxHeading">Prodotti in vetrina</h2><div class="centerBoxContentsFeatured centeredContent back" style="width:33%;"><a href="http://www.truestarbewell.com/it/breitling-crosswind-e76321-speciale-acciaio-inossidabile-bralecet-quadrante-blu-mens-orologio-automatico-p-2595.html"><div style="vertical-align: middle;height:150px"><img src="http://www.truestarbewell.com/it/images/_small/LImages/breitling-e76321-231050.jpg" alt="Breitling Crosswind E76321 speciale acciaio inossidabile Bralecet Quadrante Blu Mens Orologio automatico" title=" Breitling Crosswind E76321 speciale acciaio inossidabile Bralecet Quadrante Blu Mens Orologio automatico " width="92" height="150" /></div></a><br /><a href="http://www.truestarbewell.com/it/breitling-crosswind-e76321-speciale-acciaio-inossidabile-bralecet-quadrante-blu-mens-orologio-automatico-p-2595.html">Breitling Crosswind E76321 speciale acciaio inossidabile Bralecet Quadrante Blu Mens Orologio automatico</a><br /><span class="normalprice">&euro;2,522.16 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">&euro;227.85</span><span class="productPriceDiscount"><br />Risparmi:&nbsp;91% sconto</span></div> <div class="centerBoxContentsFeatured centeredContent back" style="width:33%;"><a href="http://www.truestarbewell.com/it/girard-perregaux-wwtc-4980052654-ba6a-quadrante-nero-automatico-rotonda-mens-watch-p-3800.html"><div style="vertical-align: middle;height:150px"><img src="http://www.truestarbewell.com/it/images/_small/LImages/girard-perregaux-49800-52-654-ba6a-00910.jpg" alt="Girard Perregaux WW.TC 49800-52-654- BA6A quadrante nero automatico rotonda Mens Watch" title=" Girard Perregaux WW.TC 49800-52-654- BA6A quadrante nero automatico rotonda Mens Watch " width="100" height="150" /></div></a><br /><a href="http://www.truestarbewell.com/it/girard-perregaux-wwtc-4980052654-ba6a-quadrante-nero-automatico-rotonda-mens-watch-p-3800.html">Girard Perregaux WW.TC 49800-52-654- BA6A quadrante nero automatico rotonda Mens Watch</a><br /><span class="normalprice">&euro;3,109.92 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">&euro;228.78</span><span class="productPriceDiscount"><br />Risparmi:&nbsp;93% sconto</span></div> <div class="centerBoxContentsFeatured centeredContent back" style="width:33%;"><a href="http://www.truestarbewell.com/it/girard-perregaux-worldwide-time-control-4980052654-ba6a-automatic-mens-rotonda-orologio-p-2825.html"><div style="vertical-align: middle;height:150px"><img src="http://www.truestarbewell.com/it/images/_small/LImages/girard-perregaux-49800-52-654-ba6a-221748.jpg" alt="Girard Perregaux Worldwide Time Control 49800-52-654- BA6A Automatic Mens rotonda Orologio" title=" Girard Perregaux Worldwide Time Control 49800-52-654- BA6A Automatic Mens rotonda Orologio " width="99" height="150" /></div></a><br /><a href="http://www.truestarbewell.com/it/girard-perregaux-worldwide-time-control-4980052654-ba6a-automatic-mens-rotonda-orologio-p-2825.html">Girard Perregaux Worldwide Time Control 49800-52-654- BA6A Automatic Mens rotonda Orologio</a><br /><span class="normalprice">&euro;1,482.42 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">&euro;232.50</span><span class="productPriceDiscount"><br />Risparmi:&nbsp;84% sconto</span></div> <br class="clearBoth" /><div class="centerBoxContentsFeatured centeredContent back" style="width:33%;"><a href="http://www.truestarbewell.com/it/girard-perregaux-vintage-1945-90285-52-651-baea-automatic-mens-quadrante-nero-orologio-p-3799.html"><div style="vertical-align: middle;height:150px"><img src="http://www.truestarbewell.com/it/images/_small/LImages/girard-perregaux-90285-52-651-baea-75310.jpg" alt="Girard Perregaux Vintage 1945 90285 -52- 651- BAEA Automatic Mens Quadrante Nero Orologio" title=" Girard Perregaux Vintage 1945 90285 -52- 651- BAEA Automatic Mens Quadrante Nero Orologio " width="89" height="150" /></div></a><br /><a href="http://www.truestarbewell.com/it/girard-perregaux-vintage-1945-90285-52-651-baea-automatic-mens-quadrante-nero-orologio-p-3799.html">Girard Perregaux Vintage 1945 90285 -52- 651- BAEA Automatic Mens Quadrante Nero Orologio</a><br /><span class="normalprice">&euro;1,850.70 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">&euro;259.47</span><span class="productPriceDiscount"><br />Risparmi:&nbsp;86% sconto</span></div> <div class="centerBoxContentsFeatured centeredContent back" style="width:33%;"><a href="http://www.truestarbewell.com/it/girard-perregaux-classique-elegance-4952553631-bk6a-quadrante-nero-quadrante-rotondo-vigilanza-di-mens-p-3805.html"><div style="vertical-align: middle;height:150px"><img src="http://www.truestarbewell.com/it/images/_small/LImages/girard-perregaux-49525-53-631-bk6a-25333.jpg" alt="Girard Perregaux Classique Elegance 49525-53-631- BK6A quadrante nero quadrante rotondo vigilanza di Mens" title=" Girard Perregaux Classique Elegance 49525-53-631- BK6A quadrante nero quadrante rotondo vigilanza di Mens " width="98" height="150" /></div></a><br /><a href="http://www.truestarbewell.com/it/girard-perregaux-classique-elegance-4952553631-bk6a-quadrante-nero-quadrante-rotondo-vigilanza-di-mens-p-3805.html">Girard Perregaux Classique Elegance 49525-53-631- BK6A quadrante nero quadrante rotondo vigilanza di Mens</a><br /><span class="normalprice">&euro;2,408.70 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">&euro;234.36</span><span class="productPriceDiscount"><br />Risparmi:&nbsp;90% sconto</span></div> <div class="centerBoxContentsFeatured centeredContent back" style="width:33%;"><a href="http://www.truestarbewell.com/it/omega-planet-ocean-29105182-quadrante-nero-mens-lunetta-in-acciaio-inossidabile-gomma-bralecet-orologio-p-2377.html"><div style="vertical-align: middle;height:150px"><img src="http://www.truestarbewell.com/it/images/_small/LImages/omega-2910-51-82-43224.jpg" alt="Omega Planet Ocean 2910.51.82 quadrante nero Mens lunetta in acciaio inossidabile gomma Bralecet Orologio" title=" Omega Planet Ocean 2910.51.82 quadrante nero Mens lunetta in acciaio inossidabile gomma Bralecet Orologio " width="105" height="150" /></div></a><br /><a href="http://www.truestarbewell.com/it/omega-planet-ocean-29105182-quadrante-nero-mens-lunetta-in-acciaio-inossidabile-gomma-bralecet-orologio-p-2377.html">Omega Planet Ocean 2910.51.82 quadrante nero Mens lunetta in acciaio inossidabile gomma Bralecet Orologio</a><br /><span class="normalprice">&euro;2,706.30 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">&euro;228.78</span><span class="productPriceDiscount"><br />Risparmi:&nbsp;92% sconto</span></div> <br class="clearBoth" /><div class="centerBoxContentsFeatured centeredContent back" style="width:33%;"><a href="http://www.truestarbewell.com/it/audemars-piguet-deva-signore-67461bcz0c02lz01-womens-leather-bralecet-quartz-watch-p-2439.html"><div style="vertical-align: middle;height:150px"><img src="http://www.truestarbewell.com/it/images/_small/LImages/audemars-piguet-67461bc-z-0c02lz-01-15749.jpg" alt="Audemars Piguet Deva signore 67461BC.Z.0C02LZ.01 Womens Leather Bralecet Quartz Watch" title=" Audemars Piguet Deva signore 67461BC.Z.0C02LZ.01 Womens Leather Bralecet Quartz Watch " width="113" height="150" /></div></a><br /><a href="http://www.truestarbewell.com/it/audemars-piguet-deva-signore-67461bcz0c02lz01-womens-leather-bralecet-quartz-watch-p-2439.html">Audemars Piguet Deva signore 67461BC.Z.0C02LZ.01 Womens Leather Bralecet Quartz Watch</a><br /><span class="normalprice">&euro;1,265.73 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">&euro;225.99</span><span class="productPriceDiscount"><br />Risparmi:&nbsp;82% sconto</span></div> <div class="centerBoxContentsFeatured centeredContent back" style="width:33%;"><a href="http://www.truestarbewell.com/it/bedat-co-bedat-no7-718011100-automatico-quadrato-quadrante-bianco-orologio-p-2485.html"><div style="vertical-align: middle;height:150px"><img src="http://www.truestarbewell.com/it/images/_small/LImages/bedat-co-718-011-100-12719.jpg" alt="Bedat Co Bedat No.7 718.011.100 automatico Quadrato quadrante bianco Orologio" title=" Bedat Co Bedat No.7 718.011.100 automatico Quadrato quadrante bianco Orologio " width="100" height="150" /></div></a><br /><a href="http://www.truestarbewell.com/it/bedat-co-bedat-no7-718011100-automatico-quadrato-quadrante-bianco-orologio-p-2485.html">Bedat Co Bedat No.7 718.011.100 automatico Quadrato quadrante bianco Orologio</a><br /><span class="normalprice">&euro;1,656.33 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">&euro;226.92</span><span class="productPriceDiscount"><br />Risparmi:&nbsp;86% sconto</span></div> <div class="centerBoxContentsFeatured centeredContent back" style="width:33%;"><a href="http://www.truestarbewell.com/it/girard-perregaux-laureato-evo3-8018021611-21a-titanio-automatico-poligono-vigilanza-p-3747.html"><div style="vertical-align: middle;height:150px"><img src="http://www.truestarbewell.com/it/images/_small/LImages/girard-perregaux-80180-21-611-21a-22356.jpg" alt="Girard Perregaux Laureato EVO3 80180-21-611- 21A Titanio Automatico Poligono vigilanza" title=" Girard Perregaux Laureato EVO3 80180-21-611- 21A Titanio Automatico Poligono vigilanza " width="91" height="150" /></div></a><br /><a href="http://www.truestarbewell.com/it/girard-perregaux-laureato-evo3-8018021611-21a-titanio-automatico-poligono-vigilanza-p-3747.html">Girard Perregaux Laureato EVO3 80180-21-611- 21A Titanio Automatico Poligono vigilanza</a><br /><span class="normalprice">&euro;2,923.92 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">&euro;228.78</span><span class="productPriceDiscount"><br />Risparmi:&nbsp;92% sconto</span></div> <br class="clearBoth" /> </div> </div> </td> </tr> </table> </div> \ n<div id="navSuppWrapper"><br class="clearBoth" /><div id="navSupp" style=" margin-bottom:10px; margin-top:8px; width:100%; text-align:center;"> <a style="color:#000; font:12px;" href="http://www.truestarbewell.com/it/index.php">casa</a>&nbsp;&nbsp; <a style="color:#000; font:12px;" href="http://www.truestarbewell.com/it/index.php?main_page=shippinginfo">Spedizione</a>&nbsp;&nbsp; <a style="color:#000; font:12px;" href="http://www.truestarbewell.com/it/index.php?main_page=Payment_Methods">Commercio all'ingrosso</a>&nbsp;&nbsp; <a style="color:#000; font:12px;" href="http://www.truestarbewell.com/it/index.php?main_page=shippinginfo">Tracciamento dell'ordine</a>&nbsp;&nbsp; <a style="color:#000; font:12px;" href="http://www.truestarbewell.com/it/index.php?main_page=Coupons">Buoni</a>&nbsp;&nbsp; <a style="color:#000; font:12px;" href="http://www.truestarbewell.com/it/index.php?main_page=Payment_Methods">Metodi di pagamento</a>&nbsp;&nbsp; <a style="color:#000; font:12px;" href="http://www.truestarbewell.com/it/index.php?main_page=contact_us">Contattaci</a>&nbsp;&nbsp; </div><div style=" margin-bottom:10px; margin-top:10px; width:100%; text-align:center;"><a style="font-weight:bold; color:#000;" href="http://www.copyomegawatches.com/it/" target="_blank">REPLICA OMEGA</a>&nbsp;&nbsp; <a style="font-weight:bold; color:#000;" href="http://www.replicapatekwatches.com/it/" target="_blank">REPLICA Patek Philippe</a>&nbsp;&nbsp; <a style="font-weight:bold; color:#000;" href="http://www.copyrolexshop.com/it/" target="_blank">REPLICA ROLEX</a>&nbsp;&nbsp; <a style="font-weight:bold; color:#000;" href="http://www.bestiwcwatches.com/it/" target="_blank">REPLICA IWC</a>&nbsp;&nbsp; <a style="font-weight:bold; color:#000;" href="http://www.cartieronlinesale.com/it/" target="_blank">Replica Cartier</a>&nbsp;&nbsp; <a style="font-weight:bold; color:#000;" href="http://www.worthfakewatches.com/it/top-brand-watches-c-1.html" target="_blank">Orologi di marca TOP</a>&nbsp;&nbsp; </div><DIV align="center"> <a href="http://www.replicawatchfake.me/it/" ><IMG src="http://www.truestarbewell.com/it/includes/templates/polo/images/payment.png" width="672" height="58"></a></DIV> <div align="center" style="color:#000;">Copyright © 2012 Tutti i diritti riservati .</div> </div> </div> <strong><a href="http://www.replicawatchfake.me/copy-franck-muller-c-103.html">Copy Franck Muller for women</a></strong> <br> <strong><a href="http://www.replicawatchfake.me/copy-franck-muller-c-103.html">Copy Franck Muller crazy hour</a></strong> <br> <br><br><a href="http://footballboots73.webs.com"> orologi Omega replica blog </a><br><br><a href="http://monclerman172.webs.com"> copiare orologi </a><br><br><a href="http://tiffanysilver162.webs.com"> About replicawatchfake.me blog </a>

lhschellerand

23. 09. 2016

[b][url=http://www.omegawatchesprice.com/pt/]1000 omeg<strong><a href="http://www.omegawatchesprice.com/pt/">1000 omega relógios</a></strong><br> <strong><a href="http://www.omegawatchesprice.com/pt/omega-basel-c-1.html">omega 2013</a></strong><br>

lhschellerand

23. 09. 2016

<strong><a href="http://www.omegawatchesprice.com/pt/">omega replica</a></strong> | <strong><a href="http://www.omegawatchesprice.com/pt/">omega replica</a></strong> | <strong><a href="http://www.omegawatchesprice.com/pt/">cópia omega relógios</a></strong><br> <title>Omega Basel</title> <meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=UTF-8" /> <meta name="keywords" content="Omega Basel" /> <meta name="description" content="" /> <meta http-equiv="imagetoolbar" content="no" /> <base href="http://www.omegawatchesprice.com/pt/" /> <link rel="canonical" href="http://www.omegawatchesprice.com/pt/omega-basel-c-1.html" /> <link rel="stylesheet" type="text/css" href="http://www.omegawatchesprice.com/pt/includes/templates/dresses/css/style_imagehover.css" /> <link rel="stylesheet" type="text/css" href="http://www.omegawatchesprice.com/pt/includes/templates/dresses/css/stylesheet.css" /> <link rel="stylesheet" type="text/css" href="http://www.omegawatchesprice.com/pt/includes/templates/dresses/css/stylesheet_css_buttons.css" /> <link rel="stylesheet" type="text/css" media="print" href="http://www.omegawatchesprice.com/pt/includes/templates/dresses/css/print_stylesheet.css" /> <div style="margin:0 auto; clear:both;"><div id="lang_main_page" style="padding-top:10px; clear:both;text-align:center;margin-right:auto;margin-left:auto;"> <b>language:</b> <a href="http://www.omegawatchesprice.com/de/"> <img src="http://www.omegawatchesprice.com/pt/langimg/gericon.gif" alt="Deutsch" title=" Deutsch " height="15" width="24"></a>&nbsp;&nbsp; <a href="http://www.omegawatchesprice.com/fr/"> <img src="http://www.omegawatchesprice.com/pt/langimg/fricon.gif" alt="Français" title=" Français " height="15" width="24"></a>&nbsp;&nbsp; <a href="http://www.omegawatchesprice.com/it/"> <img src="http://www.omegawatchesprice.com/pt/langimg/iticon.gif" alt="italiano" title=" italiano " height="15" width="24"></a>&nbsp;&nbsp; <a href="http://www.omegawatchesprice.com/es/"> <img src="http://www.omegawatchesprice.com/pt/langimg/esicon.gif" alt="Español" title=" Español " height="15" width="24"></a>&nbsp;&nbsp; <a href="http://www.omegawatchesprice.com/pt/"> <img src="http://www.omegawatchesprice.com/pt/langimg/pticon.gif" alt="Português" title=" Português " height="15" width="24"></a>&nbsp;&nbsp; <a href="http://www.omegawatchesprice.com/jp/"> <img src="http://www.omegawatchesprice.com/pt/langimg/jpicon.gif" alt="日本語" title=" 日本語 " height="14" width="24"></a>&nbsp;&nbsp; <a href="http://www.omegawatchesprice.com/ru/"> <img src="http://www.omegawatchesprice.com/pt/langimg/ruicon.gif" alt="russian" title=" russian " height="15" width="24"></a>&nbsp;&nbsp; <a href="http://www.omegawatchesprice.com/ar/"> <img src="http://www.omegawatchesprice.com/pt/langimg/aricon.gif" alt="arabic" title=" arabic " height="15" width="24"></a>&nbsp;&nbsp; <a href="http://www.omegawatchesprice.com/no/"> <img src="http://www.omegawatchesprice.com/pt/langimg/noicon.gif" alt="norwegian" title=" norwegian " height="15" width="24"></a>&nbsp;&nbsp; <a href="http://www.omegawatchesprice.com/sv/"> <img src="http://www.omegawatchesprice.com/pt/langimg/svicon.gif" alt="swedish" title=" swedish " height="15" width="24"></a>&nbsp;&nbsp; <a href="http://www.omegawatchesprice.com/da/"> <img src="http://www.omegawatchesprice.com/pt/langimg/daicon.gif" alt="danish" title=" danish " height="15" width="24"></a>&nbsp;&nbsp; <a href="http://www.omegawatchesprice.com/nl/"> <img src="http://www.omegawatchesprice.com/pt/langimg/nlicon.gif" alt="Nederlands" title=" Nederlands" height="15" width="24"></a>&nbsp;&nbsp; <a href="http://www.omegawatchesprice.com/fi/"> <img src="http://www.omegawatchesprice.com/pt/langimg/fiicon.gif" alt="finland" title=" finland " height="15" width="24"></a>&nbsp;&nbsp; <a href="http://www.omegawatchesprice.com/ie/"> <img src="http://www.omegawatchesprice.com/pt/langimg/gaicon.gif" alt="ireland" title=" ireland " height="15" width="24"></a>&nbsp;&nbsp; <a href="http://www.omegawatchesprice.com/"> <img src="http://www.omegawatchesprice.com/pt/langimg/icon.gif" alt="English" title=" English " height="15" width="24"></a>&nbsp;&nbsp; </div></div> <div id="header_wrapper"> <div id="header_warpper"> <div id="header_inner"> <p id="logo"><a href="http://www.omegawatchesprice.com/pt/"><img src="http://www.omegawatchesprice.com/pt/includes/templates/dresses/images/logo.gif" alt="Desenvolvido por Zen Cart :: A arte do E-Commerce" title=" Desenvolvido por Zen Cart :: A arte do E-Commerce " width="314" height="73" /></a></p> <p class="header_contact"> <a href="http://www.omegawatchesprice.com/pt/index.php?main_page=Payment_Methods">Atacado</a> <a href="http://www.omegawatchesprice.com/pt/index.php?main_page=shippinginfo">Informação de Envio</a> <a href="http://www.omegawatchesprice.com/pt/index.php?main_page=Payment_Methods">Métodos de Pagamento</a> <a href="http://www.omegawatchesprice.com/pt/index.php?main_page=contact_us">Nos contate </a> </p> <div class="header_call"> Welcome GUEST, PLEASE <a href="http://www.omegawatchesprice.com/pt/index.php?main_page=login">Assinar em</a> ou <a href="http://www.omegawatchesprice.com/pt/index.php?main_page=create_account">Register</a> </div> <div id="divCart"> <span><div id="cartBoxEmpty"><a href="http://www.omegawatchesprice.com/pt/index.php?main_page=shopping_cart">Shopping Bag:</a>&nbsp&nbsp(Seu carrinho está vazio)</div> </span> </div> <div id="header_search"> <form name="quick_find_header" action="http://www.omegawatchesprice.com/pt/index.php?main_page=advanced_search_result" method="get"><input type="hidden" name="main_page" value="advanced_search_result" /><input type="hidden" name="search_in_description" value="1" /><div class="search-header-input"><input type="text" name="keyword" size="36" maxlength="130" value="Pesquisa..." onfocus="if (this.value == 'Pesquisa...') this.value = '';" onblur="if (this.value == '') this.value = 'Pesquisa...';" /></div><input class="button-search-header" type="image" src="http://www.omegawatchesprice.com/pt/includes/templates/dresses/images/111.png" value="Serch" /></form> </div> </div> </div> <div class="clear"></div> <div id="header_menu"> <ul id="lists"> <div class="menu-middle"><ul> <li class="is-here"><a href="http://www.omegawatchesprice.com/pt/index.php">Casa</a></li> <li class="is-here" ><a href="http://www.omegawatchesprice.com/pt/omega-basel-c-1.html">Basel 2013</a></li> <li class="is-here" ><a href="http://www.omegawatchesprice.com/pt/omega-seamaster-c-4.html">Omega Seamaster</a></li> <li class="is-here" ><a href="http://www.omegawatchesprice.com/pt/omega-speedmaster-c-8.html">Speedmaster Omega</a></li> <li class="is-here" ><a href="http://www.omegawatchesprice.com/pt/omega-deville-c-11.html">Omega de-ville</a></li> <li class="is-here" ><a href="http://www.omegawatchesprice.com/pt/omega-specialities-c-6.html">especialidades Omega</a></li></ul></div> <div class="hidemenu"><ul class="hideul" id="hidul1"> <li><a href="http://www.omegawatchesprice.com/pt/omega-basel-omega-seamaster-c-1_2.html">Omega Seamaster</a></li> <li><a href="http://www.omegawatchesprice.com/pt/omega-basel-omega-deville-c-1_3.html">Omega De Ville</a></li></ul><ul class="hideul" id="hidul2"> <li><a href="http://www.omegawatchesprice.com/pt/omega-seamaster-aquaterra150m-c-4_15.html">seamaster aqua-terra-150-m</a></li> <li><a href="http://www.omegawatchesprice.com/pt/omega-seamaster-diver300m-c-4_19.html">seamaster diver-300-m</a></li> <li><a href="http://www.omegawatchesprice.com/pt/omega-seamaster-planetocean600m-c-4_5.html">seamaster planeta-oceano-600-m</a></li> <li><a href="http://www.omegawatchesprice.com/pt/omega-seamaster-ploprof1200m-c-4_14.html">seamaster Ploprof-1200-m</a></li></ul><ul class="hideul" id="hidul3"> <li><a href="http://www.omegawatchesprice.com/pt/omega-speedmaster-broadarrow-c-8_20.html">speedmaster amplo seta</a></li> <li><a href="http://www.omegawatchesprice.com/pt/omega-speedmaster-datedaydate-c-8_22.html">speedmaster data-day-date</a></li> <li><a href="http://www.omegawatchesprice.com/pt/omega-speedmaster-hbsia-c-8_23.html">speedmaster hb-sia</a></li> <li><a href="http://www.omegawatchesprice.com/pt/omega-speedmaster-moonwatch-c-8_9.html">Moonwatch Speedmaster</a></li> <li><a href="http://www.omegawatchesprice.com/pt/omega-speedmaster-racing-c-8_21.html">corridas de speedmaster</a></li> <li><a href="http://www.omegawatchesprice.com/pt/omega-speedmaster-speedmaster57-c-8_13.html">speedmaster57 Speedmaster</a></li></ul><ul class="hideul" id="hidul4"> <li><a href="http://www.omegawatchesprice.com/pt/omega-deville-chronoscope-c-11_27.html">de ville Chronoscope</a></li> <li><a href="http://www.omegawatchesprice.com/pt/omega-deville-hourvision-c-11_12.html">de ville hourvision</a></li> <li><a href="http://www.omegawatchesprice.com/pt/omega-deville-ladymatic-c-11_16.html">de ville Ladymatic</a></li> <li><a href="http://www.omegawatchesprice.com/pt/omega-deville-prestige-c-11_25.html">de prestige ville</a></li> <li><a href="http://www.omegawatchesprice.com/pt/omega-deville-tourbillon-c-11_26.html">de ville turbilhão</a></li></ul><ul class="hideul" id="hidul5"> <li><a href="http://www.omegawatchesprice.com/pt/omega-specialities-olympiccollection-c-6_7.html">Coleção Olímpicos Omega</a></li> <li><a href="http://www.omegawatchesprice.com/pt/omega-specialities-museum-c-6_10.html">museu Omega</a></li></ul> </div> </ul> </div> </div> <div class="clear"></div> <div id="mainWrapper"> <table width="100%" border="0" cellspacing="0" cellpadding="0" id="contentMainWrapper"> <tr> <td id="navColumnOne" class="columnLeft" style="width: "> <div id="navColumnOneWrapper" style="width: 220px"> <div class="leftBoxContainer" id="currencies" style="width: 220px"> <div class="sidebox-header-left "><h3 class="leftBoxHeading " id="currenciesHeading"><label>Moedas</label></h3></div> <div id="currenciesContent" class="sideBoxContent centeredContent"><form name="currencies_form" action="http://www.omegawatchesprice.com/pt/" method="get"><select name="currency" onchange="this.form.submit();"> <option value="USD" selected="selected">US Dollar</option> <option value="EUR">Euro</option> <option value="GBP">GB Pound</option> <option value="CAD">Canadian Dollar</option> <option value="AUD">Australian Dollar</option> <option value="JPY">Jappen Yen</option> <option value="NOK">Norske Krone</option> <option value="SEK">Swedish Krone</option> <option value="DKK">Danish Krone</option> <option value="CNY">CNY</option> </select> <input type="hidden" name="main_page" value="index" /><input type="hidden" name="cPath" value="1" /></form></div></div> <div class="leftBoxContainer" id="categories" style="width: 220px"> <div class="sidebox-header-left main-sidebox-header-left"><h3 class="leftBoxHeading main-sidebox-header-right" id="categoriesHeading">Categorias</h3></div> <div id="categoriesContent" class="sideBoxContent"> <div class="categories-top-list no-dots"><a class="category-top" href="http://www.omegawatchesprice.com/pt/omega-basel-c-1.html"><span class="category-subs-parent">Omega Basel</span></a></div> <div class="subcategory"><a class="category-products" href="http://www.omegawatchesprice.com/pt/omega-basel-omega-de-ville-c-1_3.html">omega de- ville</a></div> <div class="subcategory"><a class="category-products" href="http://www.omegawatchesprice.com/pt/omega-basel-omega-seamaster-c-1_2.html">Omega Seamaster</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.omegawatchesprice.com/pt/omega-de-ville-c-11.html">Omega de- ville</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.omegawatchesprice.com/pt/especialidades-omega-c-6.html">especialidades Omega</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.omegawatchesprice.com/pt/omega-constellation-c-17.html">Omega Constellation</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.omegawatchesprice.com/pt/omega-seamaster-c-4.html">Omega Seamaster</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.omegawatchesprice.com/pt/omega-speedmaster-c-8.html">Omega Speedmaster</a></div> </div></div> <div class="leftBoxContainer" id="featured" style="width: 220px"> <div class="sidebox-header-left "><h3 class="leftBoxHeading " id="featuredHeading">Destaques - <a href="http://www.omegawatchesprice.com/pt/featured_products.html">&nbsp;&nbsp;[mais]</a></h3></div> <div class="sideBoxContent centeredContent"><a href="http://www.omegawatchesprice.com/pt/alta-qualidade-replica-omega-seamaster-ploprof-1200-m-omega-co-axial-55-x-48-mm-aço-22430552101001-5e21-p-15.html"><img src="http://www.omegawatchesprice.com/pt/images/_small//omega_copy_/seamaster/Replica-Omega-Seamaster-Ploprof-1200-M-Omega-Co.jpg" alt="Alta qualidade Replica Omega Seamaster Ploprof 1200 M Omega Co -Axial 55 x 48 mm - aço - 224.30.55.21.01.001 [5e21]" title=" Alta qualidade Replica Omega Seamaster Ploprof 1200 M Omega Co -Axial 55 x 48 mm - aço - 224.30.55.21.01.001 [5e21] " width="130" height="179" /></a><a class="sidebox-products" href="http://www.omegawatchesprice.com/pt/alta-qualidade-replica-omega-seamaster-ploprof-1200-m-omega-co-axial-55-x-48-mm-aço-22430552101001-5e21-p-15.html">Alta qualidade Replica Omega Seamaster Ploprof 1200 M Omega Co -Axial 55 x 48 mm - aço - 224.30.55.21.01.001 [5e21]</a><div><span class="normalprice">$12,935.00 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">$197.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Poupe:&nbsp;98% menos</span></div></div><div class="sideBoxContent centeredContent"><a href="http://www.omegawatchesprice.com/pt/alta-qualidade-replica-omega-seamaster-planet-ocean-600-m-omega-co-axial-chronograph-455-milímetros-de-aço-23230465101001-aa92-p-16.html"><img src="http://www.omegawatchesprice.com/pt/images/_small//omega_copy_/seamaster/Replica-Omega-Seamaster-Planet-Ocean-600-M-Omega-19.jpg" alt="Alta qualidade Replica Omega Seamaster Planet Ocean 600 M Omega Co -Axial Chronograph 45,5 milímetros - de aço - 232.30.46.51.01.001 [aa92]" title=" Alta qualidade Replica Omega Seamaster Planet Ocean 600 M Omega Co -Axial Chronograph 45,5 milímetros - de aço - 232.30.46.51.01.001 [aa92] " width="130" height="179" /></a><a class="sidebox-products" href="http://www.omegawatchesprice.com/pt/alta-qualidade-replica-omega-seamaster-planet-ocean-600-m-omega-co-axial-chronograph-455-milímetros-de-aço-23230465101001-aa92-p-16.html">Alta qualidade Replica Omega Seamaster Planet Ocean 600 M Omega Co -Axial Chronograph 45,5 milímetros - de aço - 232.30.46.51.01.001 [aa92]</a><div><span class="normalprice">$14,208.00 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">$190.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Poupe:&nbsp;99% menos</span></div></div><div class="sideBoxContent centeredContent"><a href="http://www.omegawatchesprice.com/pt/alta-qualidade-replica-omega-seamaster-aqua-terra-150-m-co-axial-chronograph-44-milímetros-aço-ouro-vermelho-em-tira-de-couro-23123445006001-8c8f-p-17.html"><img src="http://www.omegawatchesprice.com/pt/images/_small//omega_copy_/seamaster/Replica-Omega-Seamaster-Aqua-Terra-150-M-Co-Axial.jpg" alt="Alta qualidade Replica Omega Seamaster Aqua Terra 150 M Co -Axial Chronograph 44 milímetros - Aço - ouro vermelho em tira de couro - 231.23.44.50.06.001 [8c8f]" title=" Alta qualidade Replica Omega Seamaster Aqua Terra 150 M Co -Axial Chronograph 44 milímetros - Aço - ouro vermelho em tira de couro - 231.23.44.50.06.001 [8c8f] " width="130" height="179" /></a><a class="sidebox-products" href="http://www.omegawatchesprice.com/pt/alta-qualidade-replica-omega-seamaster-aqua-terra-150-m-co-axial-chronograph-44-milímetros-aço-ouro-vermelho-em-tira-de-couro-23123445006001-8c8f-p-17.html">Alta qualidade Replica Omega Seamaster Aqua Terra 150 M Co -Axial Chronograph 44 milímetros - Aço - ouro vermelho em tira de couro - 231.23.44.50.06.001 [8c8f]</a><div><span class="normalprice">$11,510.00 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">$195.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Poupe:&nbsp;98% menos</span></div></div></div> </div></td> <td id="columnCenter" valign="top"> <div id="navBreadCrumb"> <a href="http://www.omegawatchesprice.com/pt/">Casa</a>&nbsp;::&nbsp; Omega Basel </div> <div class="centerColumn" id="indexProductList"> <h1 id="productListHeading">Omega Basel</h1> <form name="filter" action="http://www.omegawatchesprice.com/pt/" method="get"><input type="hidden" name="main_page" value="index" /><input type="hidden" name="cPath" value="1" /><input type="hidden" name="sort" value="20a" /></form> <br class="clearBoth" /> <div id="productListing"> <div id="productsListingTopNumber" class="navSplitPagesResult back">Exibindo de <strong>1</strong> a <strong>8</strong> (num total de <strong>8</strong> produtos)</div> <div id="productsListingListingTopLinks" class="navSplitPagesLinks forward"> &nbsp;</div> <br class="clearBoth" /> <div class="centerBoxContentsProducts centeredContent back" style="width:32.5%;"><a href="http://www.omegawatchesprice.com/pt/alta-qualidade-replica-omega-de-ville-ladymatic-omega-co-axial-34-milímetros-pulseira-de-couro-42532342056001-2345-p-7.html"><div style="vertical-align: middle;height:248px"><img src="http://www.omegawatchesprice.com/pt/images/_small//omega_copy_/Omega-Basel/omega-de-ville/Replica-Omega-De-Ville-Ladymatic-Omega-Co-Axial.jpg" alt="Alta qualidade Replica Omega De Ville Ladymatic Omega Co -Axial 34 milímetros - Pulseira de couro - 425.32.34.20.56.001 [2345]" title=" Alta qualidade Replica Omega De Ville Ladymatic Omega Co -Axial 34 milímetros - Pulseira de couro - 425.32.34.20.56.001 [2345] " width="180" height="248" class="listingProductImage" id="listimg" /></div></a><br /><h3 class="itemTitle"><a href="http://www.omegawatchesprice.com/pt/alta-qualidade-replica-omega-de-ville-ladymatic-omega-co-axial-34-milímetros-pulseira-de-couro-42532342056001-2345-p-7.html">Alta qualidade Replica Omega De Ville Ladymatic Omega Co -Axial 34 milímetros - Pulseira de couro - 425.32.34.20.56.001 [2345]</a></h3><div class="listingDescription"></div><br /><span class="normalprice">$18,821.00 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">$242.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Poupe:&nbsp;99% menos</span><br /><br /><a href="http://www.omegawatchesprice.com/pt/omega-basel-c-1.html?products_id=7&action=buy_now&sort=20a"><img src="http://www.omegawatchesprice.com/pt/includes/templates/dresses/buttons/portugues/button_buy_now.gif" alt="Comprar agora" title=" Comprar agora " width="111" height="27" class="listingBuyNowButton" /></a><br /><br /></div> <div class="centerBoxContentsProducts centeredContent back" style="width:32.5%;"><a href="http://www.omegawatchesprice.com/pt/alta-qualidade-replica-omega-seamaster-aqua-terra-150-m-omega-co-axial-daydate-415-milímetros-de-aço-23110422202001-bf76-p-5.html"><div style="vertical-align: middle;height:248px"><img src="http://www.omegawatchesprice.com/pt/images/_small//omega_copy_/Omega-Basel/omega-seamaster/Replica-Omega-Seamaster-Aqua-Terra-150-M-Omega-Co.jpg" alt="Alta qualidade Replica Omega Seamaster Aqua Terra 150 M Omega Co -Axial Day-Date 41,5 milímetros - de aço - 231.10.42.22.02.001 [bf76]" title=" Alta qualidade Replica Omega Seamaster Aqua Terra 150 M Omega Co -Axial Day-Date 41,5 milímetros - de aço - 231.10.42.22.02.001 [bf76] " width="180" height="248" class="listingProductImage" id="listimg" /></div></a><br /><h3 class="itemTitle"><a href="http://www.omegawatchesprice.com/pt/alta-qualidade-replica-omega-seamaster-aqua-terra-150-m-omega-co-axial-daydate-415-milímetros-de-aço-23110422202001-bf76-p-5.html">Alta qualidade Replica Omega Seamaster Aqua Terra 150 M Omega Co -Axial Day-Date 41,5 milímetros - de aço - 231.10.42.22.02.001 [bf76]</a></h3><div class="listingDescription"></div><br /><span class="normalprice">$14,152.00 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">$192.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Poupe:&nbsp;99% menos</span><br /><br /><a href="http://www.omegawatchesprice.com/pt/omega-basel-c-1.html?products_id=5&action=buy_now&sort=20a"><img src="http://www.omegawatchesprice.com/pt/includes/templates/dresses/buttons/portugues/button_buy_now.gif" alt="Comprar agora" title=" Comprar agora " width="111" height="27" class="listingBuyNowButton" /></a><br /><br /></div> <div class="centerBoxContentsProducts centeredContent back" style="width:32.5%;"><a href="http://www.omegawatchesprice.com/pt/alta-qualidade-replica-omega-seamaster-aqua-terra-150-m-omega-co-axial-daydate-415-milímetros-ouro-vermelho-em-tira-de-couro-23153422202001-543e-p-8.html"><div style="vertical-align: middle;height:248px"><img src="http://www.omegawatchesprice.com/pt/images/_small//omega_copy_/Omega-Basel/omega-seamaster/Replica-Omega-Seamaster-Aqua-Terra-150-M-Omega-Co-2.jpg" alt="Alta qualidade Replica Omega Seamaster Aqua Terra 150 M Omega Co -Axial Day-Date 41,5 milímetros - Ouro vermelho em tira de couro - 231.53.42.22.02.001 [543e]" title=" Alta qualidade Replica Omega Seamaster Aqua Terra 150 M Omega Co -Axial Day-Date 41,5 milímetros - Ouro vermelho em tira de couro - 231.53.42.22.02.001 [543e] " width="180" height="248" class="listingProductImage" id="listimg" /></div></a><br /><h3 class="itemTitle"><a href="http://www.omegawatchesprice.com/pt/alta-qualidade-replica-omega-seamaster-aqua-terra-150-m-omega-co-axial-daydate-415-milímetros-ouro-vermelho-em-tira-de-couro-23153422202001-543e-p-8.html">Alta qualidade Replica Omega Seamaster Aqua Terra 150 M Omega Co -Axial Day-Date 41,5 milímetros - Ouro vermelho em tira de couro - 231.53.42.22.02.001 [543e]</a></h3><div class="listingDescription"></div><br /><span class="normalprice">$11,182.00 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">$191.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Poupe:&nbsp;98% menos</span><br /><br /><a href="http://www.omegawatchesprice.com/pt/omega-basel-c-1.html?products_id=8&action=buy_now&sort=20a"><img src="http://www.omegawatchesprice.com/pt/includes/templates/dresses/buttons/portugues/button_buy_now.gif" alt="Comprar agora" title=" Comprar agora " width="111" height="27" class="listingBuyNowButton" /></a><br /><br /></div> <br class="clearBoth" /><div class="centerBoxContentsProducts centeredContent back" style="width:32.5%;"><a href="http://www.omegawatchesprice.com/pt/alta-qualidade-replica-omega-seamaster-diver-300-m-co-axial-chronograph-44-milímetros-de-aço-21230445001002-04a1-p-3.html"><div style="vertical-align: middle;height:248px"><img src="http://www.omegawatchesprice.com/pt/images/_small//omega_copy_/Omega-Basel/omega-seamaster/Replica-Omega-Seamaster-Diver-300-M-Co-Axial.jpg" alt="Alta qualidade Replica Omega Seamaster Diver 300 M Co -Axial Chronograph 44 milímetros - de aço - 212.30.44.50.01.002 [04a1]" title=" Alta qualidade Replica Omega Seamaster Diver 300 M Co -Axial Chronograph 44 milímetros - de aço - 212.30.44.50.01.002 [04a1] " width="180" height="248" class="listingProductImage" id="listimg" /></div></a><br /><h3 class="itemTitle"><a href="http://www.omegawatchesprice.com/pt/alta-qualidade-replica-omega-seamaster-diver-300-m-co-axial-chronograph-44-milímetros-de-aço-21230445001002-04a1-p-3.html">Alta qualidade Replica Omega Seamaster Diver 300 M Co -Axial Chronograph 44 milímetros - de aço - 212.30.44.50.01.002 [04a1]</a></h3><div class="listingDescription"></div><br /><span class="normalprice">$9,424.00 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">$191.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Poupe:&nbsp;98% menos</span><br /><br /><a href="http://www.omegawatchesprice.com/pt/omega-basel-c-1.html?products_id=3&action=buy_now&sort=20a"><img src="http://www.omegawatchesprice.com/pt/includes/templates/dresses/buttons/portugues/button_buy_now.gif" alt="Comprar agora" title=" Comprar agora " width="111" height="27" class="listingBuyNowButton" /></a><br /><br /></div> <div class="centerBoxContentsProducts centeredContent back" style="width:32.5%;"><a href="http://www.omegawatchesprice.com/pt/alta-qualidade-replica-omega-seamaster-diver-300-m-co-axial-chronograph-44-milímetros-de-aço-21230445003001-9061-p-4.html"><div style="vertical-align: middle;height:248px"><img src="http://www.omegawatchesprice.com/pt/images/_small//omega_copy_/Omega-Basel/omega-seamaster/Replica-Omega-Seamaster-Diver-300-M-Co-Axial-2.jpg" alt="Alta qualidade Replica Omega Seamaster Diver 300 M Co -Axial Chronograph 44 milímetros - de aço - 212.30.44.50.03.001 [9061]" title=" Alta qualidade Replica Omega Seamaster Diver 300 M Co -Axial Chronograph 44 milímetros - de aço - 212.30.44.50.03.001 [9061] " width="180" height="248" class="listingProductImage" id="listimg" /></div></a><br /><h3 class="itemTitle"><a href="http://www.omegawatchesprice.com/pt/alta-qualidade-replica-omega-seamaster-diver-300-m-co-axial-chronograph-44-milímetros-de-aço-21230445003001-9061-p-4.html">Alta qualidade Replica Omega Seamaster Diver 300 M Co -Axial Chronograph 44 milímetros - de aço - 212.30.44.50.03.001 [9061]</a></h3><div class="listingDescription"></div><br /><span class="normalprice">$12,510.00 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">$215.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Poupe:&nbsp;98% menos</span><br /><br /><a href="http://www.omegawatchesprice.com/pt/omega-basel-c-1.html?products_id=4&action=buy_now&sort=20a"><img src="http://www.omegawatchesprice.com/pt/includes/templates/dresses/buttons/portugues/button_buy_now.gif" alt="Comprar agora" title=" Comprar agora " width="111" height="27" class="listingBuyNowButton" /></a><br /><br /></div> <div class="centerBoxContentsProducts centeredContent back" style="width:32.5%;"><a href="http://www.omegawatchesprice.com/pt/alta-qualidade-replica-omega-seamaster-diver-etnz-limited-edition-300-m-co-axial-chronograph-44-milímetros-pulseira-de-borracha-21232445001001-7871-p-1.html"><div style="vertical-align: middle;height:248px"><img src="http://www.omegawatchesprice.com/pt/images/_small//omega_copy_/Omega-Basel/omega-seamaster/Replica-Omega-Seamaster-Diver-ETNZ-LIMITED.jpg" alt="Alta qualidade Replica Omega Seamaster Diver ETNZ LIMITED EDITION 300 M Co -Axial Chronograph 44 milímetros - pulseira de borracha - 212.32.44.50.01.001 [7871]" title=" Alta qualidade Replica Omega Seamaster Diver ETNZ LIMITED EDITION 300 M Co -Axial Chronograph 44 milímetros - pulseira de borracha - 212.32.44.50.01.001 [7871] " width="180" height="248" class="listingProductImage" id="listimg" /></div></a><br /><h3 class="itemTitle"><a href="http://www.omegawatchesprice.com/pt/alta-qualidade-replica-omega-seamaster-diver-etnz-limited-edition-300-m-co-axial-chronograph-44-milímetros-pulseira-de-borracha-21232445001001-7871-p-1.html">Alta qualidade Replica Omega Seamaster Diver ETNZ LIMITED EDITION 300 M Co -Axial Chronograph 44 milímetros - pulseira de borracha - 212.32.44.50.01.001 [7871]</a></h3><div class="listingDescription"></div><br /><span class="normalprice">$12,539.00 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">$191.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Poupe:&nbsp;98% menos</span><br /><br /><a href="http://www.omegawatchesprice.com/pt/omega-basel-c-1.html?products_id=1&action=buy_now&sort=20a"><img src="http://www.omegawatchesprice.com/pt/includes/templates/dresses/buttons/portugues/button_buy_now.gif" alt="Comprar agora" title=" Comprar agora " width="111" height="27" class="listingBuyNowButton" /></a><br /><br /></div> <br class="clearBoth" /><div class="centerBoxContentsProducts centeredContent back" style="width:32.5%;"><a href="http://www.omegawatchesprice.com/pt/alta-qualidade-replica-omega-seamaster-planet-ocean-600-m-omega-co-axial-375-milímetros-ouro-vermelho-em-tira-de-couro-23263382001001-e7a0-p-2.html"><div style="vertical-align: middle;height:248px"><img src="http://www.omegawatchesprice.com/pt/images/_small//omega_copy_/Omega-Basel/omega-seamaster/Replica-Omega-Seamaster-Planet-Ocean-600-M-Omega.jpg" alt="Alta qualidade Replica Omega Seamaster Planet Ocean 600 M Omega Co -Axial 37,5 milímetros - Ouro vermelho em tira de couro - 232.63.38.20.01.001 [e7a0]" title=" Alta qualidade Replica Omega Seamaster Planet Ocean 600 M Omega Co -Axial 37,5 milímetros - Ouro vermelho em tira de couro - 232.63.38.20.01.001 [e7a0] " width="180" height="248" class="listingProductImage" id="listimg" /></div></a><br /><h3 class="itemTitle"><a href="http://www.omegawatchesprice.com/pt/alta-qualidade-replica-omega-seamaster-planet-ocean-600-m-omega-co-axial-375-milímetros-ouro-vermelho-em-tira-de-couro-23263382001001-e7a0-p-2.html">Alta qualidade Replica Omega Seamaster Planet Ocean 600 M Omega Co -Axial 37,5 milímetros - Ouro vermelho em tira de couro - 232.63.38.20.01.001 [e7a0]</a></h3><div class="listingDescription"></div><br /><span class="normalprice">$9,453.00 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">$190.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Poupe:&nbsp;98% menos</span><br /><br /><a href="http://www.omegawatchesprice.com/pt/omega-basel-c-1.html?products_id=2&action=buy_now&sort=20a"><img src="http://www.omegawatchesprice.com/pt/includes/templates/dresses/buttons/portugues/button_buy_now.gif" alt="Comprar agora" title=" Comprar agora " width="111" height="27" class="listingBuyNowButton" /></a><br /><br /></div> <div class="centerBoxContentsProducts centeredContent back" style="width:32.5%;"><a href="http://www.omegawatchesprice.com/pt/alta-qualidade-replica-omega-seamaster-planet-ocean-600-m-omega-co-axial-gmt-435-milímetros-de-aço-23230442203001-0cd6-p-6.html"><div style="vertical-align: middle;height:248px"><img src="http://www.omegawatchesprice.com/pt/images/_small//omega_copy_/Omega-Basel/omega-seamaster/Replica-Omega-Seamaster-Planet-Ocean-600-M-Omega-3.jpg" alt="Alta qualidade Replica Omega Seamaster Planet Ocean 600 M Omega Co- axial GMT 43,5 milímetros - de aço - 232.30.44.22.03.001 [0cd6]" title=" Alta qualidade Replica Omega Seamaster Planet Ocean 600 M Omega Co- axial GMT 43,5 milímetros - de aço - 232.30.44.22.03.001 [0cd6] " width="180" height="248" class="listingProductImage" id="listimg" /></div></a><br /><h3 class="itemTitle"><a href="http://www.omegawatchesprice.com/pt/alta-qualidade-replica-omega-seamaster-planet-ocean-600-m-omega-co-axial-gmt-435-milímetros-de-aço-23230442203001-0cd6-p-6.html">Alta qualidade Replica Omega Seamaster Planet Ocean 600 M Omega Co- axial GMT 43,5 milímetros - de aço - 232.30.44.22.03.001 [0cd6]</a></h3><div class="listingDescription"></div><br /><span class="normalprice">$10,749.00 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">$200.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Poupe:&nbsp;98% menos</span><br /><br /><a href="http://www.omegawatchesprice.com/pt/omega-basel-c-1.html?products_id=6&action=buy_now&sort=20a"><img src="http://www.omegawatchesprice.com/pt/includes/templates/dresses/buttons/portugues/button_buy_now.gif" alt="Comprar agora" title=" Comprar agora " width="111" height="27" class="listingBuyNowButton" /></a><br /><br /></div> <br class="clearBoth" /> <div id="productsListingBottomNumber" class="navSplitPagesResult back">Exibindo de <strong>1</strong> a <strong>8</strong> (num total de <strong>8</strong> produtos)</div> <div id="productsListingListingBottomLinks" class="navSplitPagesLinks forward"> &nbsp;</div> <br class="clearBoth" /> </div> </div> </td> </tr> </table> <div id="navSuppWrapper"><div id="navSupp"><ul><li><a href="http://www.omegawatchesprice.com/pt/index.php">Casa</a></li> <li>&nbsp;&nbsp;&nbsp;<a href="http://www.omegawatchesprice.com/pt/index.php?main_page=shippinginfo">Remessa</a></li> <li>&nbsp;&nbsp;&nbsp;<a href="http://www.omegawatchesprice.com/pt/index.php?main_page=Payment_Methods">Atacado</a></li> <li>&nbsp;&nbsp;&nbsp;<a href="http://www.omegawatchesprice.com/pt/index.php?main_page=shippinginfo">Rastrear Pedido</a></li> <li>&nbsp;&nbsp;&nbsp;<a href="http://www.omegawatchesprice.com/pt/index.php?main_page=Coupons">cupons</a></li> <li>&nbsp;&nbsp;&nbsp;<a href="http://www.omegawatchesprice.com/pt/index.php?main_page=Payment_Methods">Métodos de Pagamento</a></li> <li>&nbsp;&nbsp;&nbsp;<a href="http://www.omegawatchesprice.com/pt/index.php?main_page=contact_us">Nos contate</a></li> </ul></div><div style=" margin-bottom:10px; margin-top:10px; width:100%; text-align:center;"> <a style=" font-weight:bold;" href="http://www.speedomegawatches.com/pt/" target="_blank">relógios Omega</a>&nbsp;&nbsp; <a style=" font-weight:bold;" href="http://www.speedomegawatches.com/pt/" target="_blank">Imite OMEGA</a>&nbsp;&nbsp; <a style=" font-weight:bold;" href="http://www.speedomegawatches.com/pt/" target="_blank">OMEGA relógios caros</a>&nbsp;&nbsp; <a style=" font-weight:bold;" href="http://www.speedomegawatches.com/pt/" target="_blank">OMEGA 2012</a>&nbsp;&nbsp; <a style=" font-weight:bold;" href="http://www.speedomegawatches.com/pt/" target="_blank">OMEGA HOMENS RELÓGIOS</a>&nbsp;&nbsp; <a style=" font-weight:bold;" href="http://www.speedomegawatches.com/pt/" target="_blank">ALTA imitar OMEGA</a>&nbsp;&nbsp; </div><DIV align="center"> <a href="http://www.omegawatchesprice.com/pt/omega-basel-c-1.html" ><IMG src="http://www.omegawatchesprice.com/pt/includes/templates/dresses/images/payment_shipping_logo.png" width="474" height="64"></a></DIV> <div align="center">© Copyright 2012 Todos os direitos reservados.</div> </div> </div> <strong><a href="http://www.omegawatchesprice.com/pt/">1000 omega relógios</a></strong><br> <strong><a href="http://www.omegawatchesprice.com/pt/omega-basel-c-1.html">omega 2013</a></strong><br> <br><br><a href="http://uggsoutlet748.webs.com"> Basel blog </a><br><br><a href="http://SportsShoesOutletShop0.webs.com"> Basel </a><br><br><a href="http://seamasteromega6.webs.com"> About omegawatchesprice.com blog </a>

lhschellerand

15. 04. 2016

[b][url=http://www.watcheswomen.top/]cartier watch<strong><a href="http://www.watcheswomen.top/">cartier watches on sale</a></strong> <br> <strong><a href="http://www.watcheswomen.top/">watches stores in los angeles</a></strong> <br>

lhschellerand

15. 04. 2016

<strong><a href="http://www.watcheswomen.top/">fake watches</a></strong> <br> <strong><a href="http://www.watcheswomen.top/">replica watches</a></strong> <br> <strong><a href="http://www.watcheswomen.top/">fake watches</a></strong> <br> <br> <title>Replica Rolex Deep Sea Series 116 660 men automatic mechanical watches (rolex) - $204.00 : Replica Watches, watcheswomen.top</title> <meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=UTF-8" /> <meta name="keywords" content="Replica Rolex Deep Sea Series 116 660 men automatic mechanical watches (rolex) Omega Watches Tissot Watches Longines Watches Montblanc Watches Tudor Watches IWC Watches TAG Heuer radar Watches Vacheron Constantin Panerai Watches Rome Watches Jaeger-LeCoultre Watches Breitling Watches Patek Philippe Hermes Watches Nomos Watches Glashütte Watches Piaget Watches Breguet Watches Chopard Watches Audemars Piguet Rolex Watches Cartier Watches Blancpain Watches Replica Watches" /> <meta name="description" content="Replica Watches Replica Rolex Deep Sea Series 116 660 men automatic mechanical watches (rolex) - [Rolex 116660&nbsp;Brief introduction] A pressure unfathomable place. Rolex watches a process of extraordinary divers, equipment Ringlock patent system, which is a nitrogen alloy inner ring, light and indestructible. It can withstand the force of more than three tons, and up to 3,900 meters deep. When the Language environment, reliable and robust critical time, professional " /> <meta http-equiv="imagetoolbar" content="no" /> <base href="http://www.watcheswomen.top/" /> <link rel="canonical" href="http://www.watcheswomen.top/replica-rolex-deep-sea-series-116-660-men-automatic-mechanical-watches-rolex-p-7027.html" /> <link rel="stylesheet" type="text/css" href="http://www.watcheswomen.top/includes/templates/polo/css/style_imagehover.css" /> <link rel="stylesheet" type="text/css" href="http://www.watcheswomen.top/includes/templates/polo/css/stylesheet.css" /> <link rel="stylesheet" type="text/css" href="http://www.watcheswomen.top/includes/templates/polo/css/stylesheet_css_buttons.css" /> <link rel="stylesheet" type="text/css" media="print" href="http://www.watcheswomen.top/includes/templates/polo/css/print_stylesheet.css" /> <div style="margin:0 auto; clear:both;"><div id="lang_main_page" style="padding-top:10px; clear:both;text-align:center;margin-right:auto;margin-left:auto;"> <b>language:</b> <a href="http://www.watcheswomen.top/de/"> <img src="http://www.watcheswomen.top/langimg/gericon.gif" alt="Deutsch" title=" Deutsch " height="15" width="24"></a>&nbsp;&nbsp; <a href="http://www.watcheswomen.top/fr/"> <img src="http://www.watcheswomen.top/langimg/fricon.gif" alt="Français" title=" Français " height="15" width="24"></a>&nbsp;&nbsp; <a href="http://www.watcheswomen.top/it/"> <img src="http://www.watcheswomen.top/langimg/iticon.gif" alt="italiano" title=" italiano " height="15" width="24"></a>&nbsp;&nbsp; <a href="http://www.watcheswomen.top/es/"> <img src="http://www.watcheswomen.top/langimg/esicon.gif" alt="Español" title=" Español " height="15" width="24"></a>&nbsp;&nbsp; <a href="http://www.watcheswomen.top/pt/"> <img src="http://www.watcheswomen.top/langimg/pticon.gif" alt="Português" title=" Português " height="15" width="24"></a>&nbsp;&nbsp; <a href="http://www.watcheswomen.top/jp/"> <img src="http://www.watcheswomen.top/langimg/jpicon.gif" alt="日本語" title=" 日本語 " height="14" width="24"></a>&nbsp;&nbsp; <a href="http://www.watcheswomen.top/ru/"> <img src="http://www.watcheswomen.top/langimg/ruicon.gif" alt="russian" title=" russian " height="15" width="24"></a>&nbsp;&nbsp; <a href="http://www.watcheswomen.top/ar/"> <img src="http://www.watcheswomen.top/langimg/aricon.gif" alt="arabic" title=" arabic " height="15" width="24"></a>&nbsp;&nbsp; <a href="http://www.watcheswomen.top/no/"> <img src="http://www.watcheswomen.top/langimg/noicon.gif" alt="norwegian" title=" norwegian " height="15" width="24"></a>&nbsp;&nbsp; <a href="http://www.watcheswomen.top/sv/"> <img src="http://www.watcheswomen.top/langimg/svicon.gif" alt="swedish" title=" swedish " height="15" width="24"></a>&nbsp;&nbsp; <a href="http://www.watcheswomen.top/da/"> <img src="http://www.watcheswomen.top/langimg/daicon.gif" alt="danish" title=" danish " height="15" width="24"></a>&nbsp;&nbsp; <a href="http://www.watcheswomen.top/nl/"> <img src="http://www.watcheswomen.top/langimg/nlicon.gif" alt="Nederlands" title=" Nederlands" height="15" width="24"></a>&nbsp;&nbsp; <a href="http://www.watcheswomen.top/fi/"> <img src="http://www.watcheswomen.top/langimg/fiicon.gif" alt="finland" title=" finland " height="15" width="24"></a>&nbsp;&nbsp; <a href="http://www.watcheswomen.top/ie/"> <img src="http://www.watcheswomen.top/langimg/gaicon.gif" alt="ireland" title=" ireland " height="15" width="24"></a>&nbsp;&nbsp; <a href="http://www.watcheswomen.top/"> <img src="http://www.watcheswomen.top/langimg/icon.gif" alt="English" title=" English " height="15" width="24"></a>&nbsp;&nbsp; </div></div> <div> <div id="head"> <div id="head_right"> <div id="head_right_top"> <div id="head_right_bottom"> <div id="head_right_bottom_left"> Welcome! <a href="http://www.watcheswomen.top/index.php?main_page=login">Sign In</a> or <a href="http://www.watcheswomen.top/index.php?main_page=create_account">Register</a> </div> <div id="head_right_bottom_right"> <div id="cartBoxEmpty"><a href="http://www.watcheswomen.top/index.php?main_page=shopping_cart"><img class="cart-icon empty float-left" src="http://www.watcheswomen.top/includes/templates/polo/images/spacer.gif" /></a>Your cart is empty</div> </div> </div> <div id="head_left"> <a href="http://www.watcheswomen.top/"><img src="http://www.watcheswomen.top/includes/templates/polo/images/logo.gif" alt="Powered by Zen Cart :: The Art of E-Commerce" title=" Powered by Zen Cart :: The Art of E-Commerce " width="186" height="75" /></a></div> <div id="head_center"> <form name="quick_find_header" action="http://www.watcheswomen.top/index.php?main_page=advanced_search_result" method="get"><input type="hidden" name="main_page" value="advanced_search_result" /><input type="hidden" name="search_in_description" value="1" /><div class="search-header-input"><input type="text" name="keyword" size="32" maxlength="130" value="Search..." onfocus="if (this.value == 'Search...') this.value = '';" onblur="if (this.value == '') this.value = 'Search...';" /></div><div class="button-search-header"><input type="image" src="http://www.watcheswomen.top/includes/templates/polo/images/search_header_button.gif" value="Serch" /></div></form> </div> </div> </div> <div id ="head_ad"> <a href="http://www.watcheswomen.top/replica-rolex-deep-sea-series-116-660-men-automatic-mechanical-watches-rolex-p-7027.html" ><img src="http://www.watcheswomen.top/includes/templates/polo/images/head_back.png"></a> </div> <div id="head_bg"> <div class="clear" style="clear:both"></div> <div id="header_menu"> <ul id="lists"> <div class="menu-middle"> <ul> <li class="is-here"><a href="http://www.watcheswomen.top/index.php">Home</a></li> <li class="menu-mitop"><a href="http://www.watcheswomen.top/replica-rolex-c-315.html">Replica Rolex Watches</a></li> <li class="menu-mitop"><a href="http://www.watcheswomen.top/replica-omega-c-1.html">Replica OMEGA Watches</a></li> <li class="menu-mitop"><a href="http://www.watcheswomen.top/replica-panerai-c-191.html">Replica panerai Watches</a></li> </ul> </div> </ul> </div> <div class="clear" style="clear:both"></div> <div id="content"> <table width="100%" border="0" cellspacing="0" cellpadding="0" id="contentMainWrapper"> <tr> <td id="navColumnOne" class="columnLeft" style="width: 220px"> <div id="navColumnOneWrapper" style="width: 220px"> <div class="leftBoxContainer" id="currencies" style="width: 220px"> <div class="sidebox-header-left "><h3 class="leftBoxHeading " id="currenciesHeading"><label>Currencies</label></h3></div> <div id="currenciesContent" class="sideBoxContent centeredContent"><form name="currencies_form" action="http://www.watcheswomen.top/" method="get"><select name="currency" onchange="this.form.submit();"> <option value="USD" selected="selected">US Dollar</option> <option value="EUR">Euro</option> <option value="GBP">GB Pound</option> <option value="CAD">Canadian Dollar</option> <option value="AUD">Australian Dollar</option> <option value="JPY">Jappen Yen</option> <option value="NOK">Norske Krone</option> <option value="SEK">Swedish Krone</option> <option value="DKK">Danish Krone</option> <option value="CNY">CNY</option> </select> <input type="hidden" name="main_page" value="product_info" /><input type="hidden" name="products_id" value="7027" /></form></div></div> <div class="leftBoxContainer" id="categories" style="width: 220px"> <div class="sidebox-header-left main-sidebox-header-left"><h3 class="leftBoxHeading main-sidebox-header-right" id="categoriesHeading">Categories</h3></div> <div id="categoriesContent" class="sideBoxContent"> <div class="categories-top-list no-dots"><a class="category-top" href="http://www.watcheswomen.top/vacheron-constantin-c-188.html">Vacheron Constantin</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.watcheswomen.top/hermes-watches-c-258.html">Hermes Watches</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.watcheswomen.top/audemars-piguet-c-313.html">Audemars Piguet</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.watcheswomen.top/blancpain-watches-c-331.html">Blancpain Watches</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.watcheswomen.top/breguet-watches-c-287.html">Breguet Watches</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.watcheswomen.top/breitling-watches-c-200.html">Breitling Watches</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.watcheswomen.top/cartier-watches-c-317.html">Cartier Watches</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.watcheswomen.top/chopard-watches-c-300.html">Chopard Watches</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.watcheswomen.top/glashütte-watches-c-273.html">Glashütte Watches</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.watcheswomen.top/iwc-watches-c-138.html">IWC Watches</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.watcheswomen.top/jaegerlecoultre-watches-c-195.html">Jaeger-LeCoultre Watches</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.watcheswomen.top/longines-watches-c-6.html">Longines Watches</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.watcheswomen.top/montblanc-watches-c-134.html">Montblanc Watches</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.watcheswomen.top/nomos-watches-c-264.html">Nomos Watches</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.watcheswomen.top/omega-watches-c-1.html">Omega Watches</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.watcheswomen.top/panerai-watches-c-191.html">Panerai Watches</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.watcheswomen.top/patek-philippe-c-207.html">Patek Philippe</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.watcheswomen.top/piaget-watches-c-283.html">Piaget Watches</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.watcheswomen.top/radar-watches-c-175.html">radar Watches</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.watcheswomen.top/rolex-watches-c-315.html"><span class="category-subs-parent">Rolex Watches</span></a></div> <div class="subcategory"><a class="category-products" href="http://www.watcheswomen.top/rolex-watches-doses-labor-greenwich-type-ii-series-c-315_442.html">Doses labor Greenwich Type II Series</a></div> <div class="subcategory"><a class="category-products" href="http://www.watcheswomen.top/rolex-watches-ladies-rolex-datejust-c-315_543.html">Ladies Rolex Datejust</a></div> <div class="subcategory"><a class="category-products" href="http://www.watcheswomen.top/rolex-watches-log-pearl-ladies-rolex-series-c-315_547.html">Log pearl ladies Rolex Series</a></div> <div class="subcategory"><a class="category-products" href="http://www.watcheswomen.top/rolex-watches-rolex-air-king-series-c-315_551.html">Rolex Air King Series</a></div> <div class="subcategory"><a class="category-products" href="http://www.watcheswomen.top/rolex-watches-rolex-cellini-series-c-315_516.html">Rolex Cellini Series</a></div> <div class="subcategory"><a class="category-products" href="http://www.watcheswomen.top/rolex-watches-rolex-cosmograph-daytona-c-315_544.html">Rolex Cosmograph Daytona</a></div> <div class="subcategory"><a class="category-products" href="http://www.watcheswomen.top/rolex-watches-rolex-datejust-c-315_316.html">Rolex Datejust</a></div> <div class="subcategory"><a class="category-products" href="http://www.watcheswomen.top/rolex-watches-rolex-datejust-31-c-315_539.html">Rolex Datejust 31</a></div> <div class="subcategory"><a class="category-products" href="http://www.watcheswomen.top/rolex-watches-rolex-datejust-oyster-turn0graph-c-315_565.html">Rolex Datejust Oyster TURN-0-GRAPH</a></div> <div class="subcategory"><a class="category-products" href="http://www.watcheswomen.top/rolex-watches-rolex-daydate-ii-c-315_553.html">Rolex Day-Date II</a></div> <div class="subcategory"><a class="category-products" href="http://www.watcheswomen.top/rolex-watches-rolex-dayseries-c-315_338.html">Rolex Day-series</a></div> <div class="subcategory"><a class="category-products" href="http://www.watcheswomen.top/rolex-watches-rolex-daytona-c-315_530.html">Rolex Daytona</a></div> <div class="subcategory"><a class="category-products" href="http://www.watcheswomen.top/rolex-watches-rolex-deep-sea-c-315_570.html"><span class="category-subs-selected">Rolex Deep Sea</span></a></div> <div class="subcategory"><a class="category-products" href="http://www.watcheswomen.top/rolex-watches-rolex-deepsea-c-315_568.html">Rolex DEEPSEA</a></div> <div class="subcategory"><a class="category-products" href="http://www.watcheswomen.top/rolex-watches-rolex-empty-pa-c-315_554.html">Rolex empty Pa</a></div> <div class="subcategory"><a class="category-products" href="http://www.watcheswomen.top/rolex-watches-rolex-explorer-series-c-315_364.html">Rolex Explorer Series</a></div> <div class="subcategory"><a class="category-products" href="http://www.watcheswomen.top/rolex-watches-rolex-milgauss-c-315_542.html">Rolex MILGAUSS</a></div> <div class="subcategory"><a class="category-products" href="http://www.watcheswomen.top/rolex-watches-rolex-oyster-log-c-315_550.html">Rolex Oyster log</a></div> <div class="subcategory"><a class="category-products" href="http://www.watcheswomen.top/rolex-watches-rolex-oyster-perpetual-calendar-c-315_548.html">Rolex Oyster Perpetual Calendar</a></div> <div class="subcategory"><a class="category-products" href="http://www.watcheswomen.top/rolex-watches-rolex-oyster-perpetual-series-c-315_412.html">Rolex Oyster Perpetual Series</a></div> <div class="subcategory"><a class="category-products" href="http://www.watcheswomen.top/rolex-watches-rolex-sky-dweller-c-315_558.html">Rolex sky dweller</a></div> <div class="subcategory"><a class="category-products" href="http://www.watcheswomen.top/rolex-watches-rolex-submariner-c-315_535.html">Rolex Submariner</a></div> <div class="subcategory"><a class="category-products" href="http://www.watcheswomen.top/rolex-watches-rolex-submariner-calendar-c-315_523.html">Rolex Submariner calendar</a></div> <div class="subcategory"><a class="category-products" href="http://www.watcheswomen.top/rolex-watches-rolex-yacht-celebrity-series-c-315_445.html">Rolex Yacht Celebrity Series</a></div> <div class="subcategory"><a class="category-products" href="http://www.watcheswomen.top/rolex-watches-rolex-yacht-mingshi-c-315_534.html">Rolex Yacht Mingshi</a></div> <div class="subcategory"><a class="category-products" href="http://www.watcheswomen.top/rolex-watches-submariner-rolex-datejust-c-315_493.html">Submariner Rolex Datejust</a></div> <div class="subcategory"><a class="category-products" href="http://www.watcheswomen.top/rolex-watches-whole-c-315_319.html">Whole</a></div> <div class="subcategory"><a class="category-products" href="http://www.watcheswomen.top/rolex-watches-yachtmaster-rolex-series-c-315_529.html">YACHT-MASTER Rolex Series</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.watcheswomen.top/rome-watches-c-193.html">Rome Watches</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.watcheswomen.top/tag-heuer-c-169.html">TAG Heuer</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.watcheswomen.top/tissot-watches-c-3.html">Tissot Watches</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.watcheswomen.top/tudor-watches-c-136.html">Tudor Watches</a></div> </div></div> <div class="leftBoxContainer" id="featured" style="width: 220px"> <div class="sidebox-header-left "><h3 class="leftBoxHeading " id="featuredHeading">Featured - <a href="http://www.watcheswomen.top/featured_products.html">&nbsp;&nbsp;[more]</a></h3></div> <div class="sideBoxContent centeredContent"><a href="http://www.watcheswomen.top/replica-tissot-harbour-collection-t0970102211800-ladies-quartz-watch-tissot-p-201.html"><img src="http://www.watcheswomen.top/images/_small//swisswatches_2016_/Tissot-Watches/Tissot-Harbour/Tissot-Harbour-collection-T097-010-22-118-00.jpg" alt="Replica Tissot Harbour collection T097.010.22.118.00 Ladies quartz watch (Tissot)" title=" Replica Tissot Harbour collection T097.010.22.118.00 Ladies quartz watch (Tissot) " width="130" height="130" /></a><a class="sidebox-products" href="http://www.watcheswomen.top/replica-tissot-harbour-collection-t0970102211800-ladies-quartz-watch-tissot-p-201.html">Replica Tissot Harbour collection T097.010.22.118.00 Ladies quartz watch (Tissot)</a><div><span class="normalprice">$1,435.00 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">$240.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Save:&nbsp;83% off</span></div></div><div class="sideBoxContent centeredContent"><a href="http://www.watcheswomen.top/replica-boday-collection-t0604071103100-tissot-mens-automatic-mechanical-watch-tissot-p-195.html"><img src="http://www.watcheswomen.top/images/_small//swisswatches_2016_/Tissot-Watches/Tissot-TIANBO/Bo-day-collection-T060-407-11-031-00-Tissot-Men-s.jpg" alt="Replica Bo-day collection T060.407.11.031.00 Tissot Men's automatic mechanical watch (Tissot)" title=" Replica Bo-day collection T060.407.11.031.00 Tissot Men's automatic mechanical watch (Tissot) " width="130" height="130" /></a><a class="sidebox-products" href="http://www.watcheswomen.top/replica-boday-collection-t0604071103100-tissot-mens-automatic-mechanical-watch-tissot-p-195.html">Replica Bo-day collection T060.407.11.031.00 Tissot Men's automatic mechanical watch (Tissot)</a><div><span class="normalprice">$2,496.00 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">$227.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Save:&nbsp;91% off</span></div></div><div class="sideBoxContent centeredContent"><a href="http://www.watcheswomen.top/replica-longines-dai-chuo-wiener-collection-l51584716-ladies-quartz-watch-longines-p-142.html"><img src="http://www.watcheswomen.top/images/_small//swisswatches_2016_/Longines-Watches/Longines-DolceVita/Longines-Dai-Chuo-Wiener-collection-L5-158-4-71-6.jpg" alt="Replica Longines Dai Chuo Wiener collection L5.158.4.71.6 Ladies quartz watch (Longines)" title=" Replica Longines Dai Chuo Wiener collection L5.158.4.71.6 Ladies quartz watch (Longines) " width="130" height="130" /></a><a class="sidebox-products" href="http://www.watcheswomen.top/replica-longines-dai-chuo-wiener-collection-l51584716-ladies-quartz-watch-longines-p-142.html">Replica Longines Dai Chuo Wiener collection L5.158.4.71.6 Ladies quartz watch (Longines)</a><div><span class="normalprice">$2,803.00 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">$231.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Save:&nbsp;92% off</span></div></div></div> </div></td> <td id="columnCenter" valign="top"> <div id="navBreadCrumb"> <a href="http://www.watcheswomen.top/">Home</a>&nbsp;::&nbsp; <a href="http://www.watcheswomen.top/rolex-watches-c-315.html">Rolex Watches</a>&nbsp;::&nbsp; <a href="http://www.watcheswomen.top/rolex-watches-rolex-deep-sea-c-315_570.html">Rolex Deep Sea</a>&nbsp;::&nbsp; Replica Rolex Deep Sea Series 116 660 men automatic mechanical watches (rolex) </div> <div class="centerColumn" id="productGeneral"> <form name="cart_quantity" action="http://www.watcheswomen.top/replica-rolex-deep-sea-series-116-660-men-automatic-mechanical-watches-rolex-p-7027.html?action=add_product" method="post" enctype="multipart/form-data"> <div style="float:left; width:350px;"> <link rel="stylesheet" href="http://www.watcheswomen.top/style/jqzoom.css" type="text/css" media="screen" /> <link rel="stylesheet" href="http://www.watcheswomen.top/style/jqzoomimages.css" type="text/css" media="screen" /> <style type="text/css"> .jqzoom{ float:left; position:relative; padding:0px; cursor:pointer; width:301px; height:300px; }</style> <div id="productMainImage" class="centeredContent back"> <div class="jqzoom" > <a href="http://www.watcheswomen.top/replica-rolex-deep-sea-series-116-660-men-automatic-mechanical-watches-rolex-p-7027.html" ><img src="http://www.watcheswomen.top/images//swisswatches_2016_/Rolex-Watches/Rolex-Deep-Sea/Rolex-Deep-Sea-Series-116-660-men-automatic.jpg" alt="Replica Rolex Deep Sea Series 116 660 men automatic mechanical watches (rolex)" jqimg="images//swisswatches_2016_/Rolex-Watches/Rolex-Deep-Sea/Rolex-Deep-Sea-Series-116-660-men-automatic.jpg" id="jqzoomimg"></a></div> <div style="clear:both;"></div> <div id='jqzoomimages' class="smallimages"></div> </div> </div> <div style="width:260px; float:left; margin-left:30px; margin-top:15px;" id='pb-left-column'> <div style="font-weight:bold; padding-bottom:10px; font-size:14px;">Replica Rolex Deep Sea Series 116 660 men automatic mechanical watches (rolex)</div> <span id="productPrices" class="productGeneral"> <span class="normalprice">$2,426.00 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">$204.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Save:&nbsp;92% off</span></span> <div id="cartAdd"> Add to Cart: <input type="text" name="cart_quantity" value="1" maxlength="6" size="4" /><br /><br /><input type="hidden" name="products_id" value="7027" /><input type="image" src="http://www.watcheswomen.top/includes/templates/polo/buttons/english/button_in_cart.gif" alt="Add to Cart" title=" Add to Cart " /> </div> <br class="clearBoth" /> </div> <br class="clearBoth" /> <div id="productDescription" class="productGeneral biggerText"> <div class="tabTitles"> <ul> <li> <h4 tid="t1" class="cur"><strong class=""><span>Description</span></strong></h4> </li> </ul> </div> <div class="title"></div> <div class="body"> <div><p>[<strong>Rolex 116660&nbsp;Brief introduction</strong>]</p> <dl> <dd> <ol> <li class="rlx-dfn-sense">A pressure unfathomable place.</li> <li class="rlx-dfn-sense">Rolex watches a process of extraordinary divers, equipment Ringlock patent system, which is a nitrogen alloy inner ring, light and indestructible.</li> <li class="rlx-dfn-sense">It can withstand the force of more than three tons, and up to 3,900 meters deep.</li> <li class="rlx-dfn-sense">When the Language environment, reliable and robust critical time, professional divers are highly regarded.</li> <li class="rlx-dfn-sense">Extreme environments and set.</li> <li class="rlx-dfn-sense">Rolex Road.</li> </ol> </dd> </dl> </div> </div></div> <br class="clearBoth" /> <div id="img_bg" align="center"> <p style='text-align:center;'><a target="_blank" href="http://www.watcheswomen.top/images//swisswatches_2016_/Rolex-Watches/Rolex-Deep-Sea/Rolex-Deep-Sea-Series-116-660-men-automatic.jpg"><img itemprop="image" src="http://www.watcheswomen.top/images//swisswatches_2016_/Rolex-Watches/Rolex-Deep-Sea/Rolex-Deep-Sea-Series-116-660-men-automatic.jpg" width=700px alt="/swisswatches_2016_/Rolex-Watches/Rolex-Deep-Sea/Rolex-Deep-Sea-Series-116-660-men-automatic.jpg"/></a></p><p style='text-align:center;'><a target="_blank" href="http://www.watcheswomen.top/images//swisswatches_2016_/Rolex-Watches/Rolex-Deep-Sea/Rolex-Deep-Sea-Series-116-660-men-automatic-1.jpg"><img itemprop="image" src="http://www.watcheswomen.top/images//swisswatches_2016_/Rolex-Watches/Rolex-Deep-Sea/Rolex-Deep-Sea-Series-116-660-men-automatic-1.jpg" width=700px alt="/swisswatches_2016_/Rolex-Watches/Rolex-Deep-Sea/Rolex-Deep-Sea-Series-116-660-men-automatic-1.jpg"/></a></p><p style='text-align:center;'><a target="_blank" href="http://www.watcheswomen.top/images//swisswatches_2016_/Rolex-Watches/Rolex-Deep-Sea/Rolex-Deep-Sea-Series-116-660-men-automatic-2.jpg"><img itemprop="image" src="http://www.watcheswomen.top/images//swisswatches_2016_/Rolex-Watches/Rolex-Deep-Sea/Rolex-Deep-Sea-Series-116-660-men-automatic-2.jpg" width=700px alt="/swisswatches_2016_/Rolex-Watches/Rolex-Deep-Sea/Rolex-Deep-Sea-Series-116-660-men-automatic-2.jpg"/></a></p> </div> <div class="centerBoxWrapper" id="similar_product"> <h2 class="centerBoxHeading">Related Products</h2> <table><tr> <td style="display:block;float:left;width:24.5%;"> <div style="width:160px;height:200px;"> <a href="http://www.watcheswomen.top/replica-rolex-deep-sea-series-116-660-men-automatic-mechanical-watches-rolex-p-7027.html"><img src="http://www.watcheswomen.top/images/_small//swisswatches_2016_/Rolex-Watches/Rolex-Deep-Sea/Rolex-Deep-Sea-Series-116-660-men-automatic.jpg" alt="Replica Rolex Deep Sea Series 116 660 men automatic mechanical watches (rolex)" title=" Replica Rolex Deep Sea Series 116 660 men automatic mechanical watches (rolex) " width="160" height="160" /></a></div><a href="http://www.watcheswomen.top/replica-rolex-deep-sea-series-116-660-men-automatic-mechanical-watches-rolex-p-7027.html">Replica Rolex Deep Sea Series 116 660 men automatic mechanical watches (rolex)</a> </td> </table> </div> <div id="productReviewLink" class="buttonRow back"><a href="http://www.watcheswomen.top/index.php?main_page=product_reviews_write&amp;products_id=7027"><img src="http://www.watcheswomen.top/includes/templates/polo/buttons/english/button_write_review.gif" alt="Write Review" title=" Write Review " width="98" height="19" /></a></div> <br class="clearBoth" /> </form> </div> </td> </tr> </table> </div> <style> .articles{width:900px; margin:0 auto;} .articles ul{width:900px; } .articles li{width:450px; float:left;} </style> <br style="clear:both;"/> <div id="navSuppWrapper"> <br class="clearBoth" /> <div id="navSupp" style=" margin-bottom:10px; margin-top:8px; width:100%; text-align:center;"> <ul> <li class="is-here"><a href="http://www.watcheswomen.top/index.php">Home</a></li> <li class="menu-mitop" ><a href="http://www.watcheswomen.top/index.php?main_page=shippinginfo" target="_blank">Shipping</a></li> <li class="menu-mitop" ><a href="http://www.watcheswomen.top/index.php?main_page=Payment_Methods" target="_blank">Wholesale</a></li> <li class="menu-mitop" ><a href="http://www.watcheswomen.top/index.php?main_page=shippinginfo" target="_blank">Order Tracking</a></li> <li class="menu-mitop" ><a href="http://www.watcheswomen.top/index.php?main_page=Coupons" target="_blank">Coupons</a></li> <li class="menu-mitop" ><a href="http://www.watcheswomen.top/index.php?main_page=Payment_Methods" target="_blank">Payment Methods</a></li> <li class="menu-mitop" ><a href="http://www.watcheswomen.top/index.php?main_page=contact_us" target="_blank">Contact Us</a></li> </ul> </div> <div class ="foot-tg" style=" margin-bottom:10px; margin-top:10px; width:100%; text-align:center;"> <ul> <li class="menu-mitop" ><a href="http://www.topperfectwatches.com/" target="_blank">REPLICA OMEGA</a></li> <li class="menu-mitop" ><a href="http://www.topperfectwatches.com/" target="_blank">REPLICA PATEK PHILIPPE </a></li> <li class="menu-mitop" ><a href="http://www.topperfectwatches.com/" target="_blank">REPLICA ROLEX</a></li> <li class="menu-mitop" ><a href="http://www.topperfectwatches.com/" target="_blank">REPLICA CARTIER</a></li> <li class="menu-mitop" ><a href="http://www.topperfectwatches.com/" target="_blank">REPLICA BREITLING </a></li> </ul> </div> <DIV align="center"> <a href="http://www.watcheswomen.top/replica-rolex-deep-sea-series-116-660-men-automatic-mechanical-watches-rolex-p-7027.html" ><IMG src="http://www.watcheswomen.top/includes/templates/polo/images/payment.png"></a> </DIV> <div align="center" style="color:#eee;">Copyright © 2012-2014 All Rights Reserved. </div> </div> </div> <strong><a href="http://www.watcheswomen.top/">cartier watches on sale</a></strong> <br> <strong><a href="http://www.watcheswomen.top/">watches stores in los angeles</a></strong> <br> <br><br><a href="http://swimsuits16.webs.com"> watches blog </a><br><br><a href="http://nikefactorystoreshoes2.webs.com"> watches </a><br><br><a href="http://copywatches48.webs.com"> About watcheswomen.top blog </a>

lhschellerand

13. 04. 2016

[b][url=http://www.jimmychooline.top/]discount Jimmy<strong><a href="http://www.jimmychooline.top/">discount Jimmy Choo shoes</a></strong> <br> <strong><a href="http://www.jimmychooline.top/">Jimmy Choo Sandals clearance</a></strong> <br>

lhschellerand

13. 04. 2016

<strong><a href="http://www.jimmychooline.top/">free shipping Jimmy Choo shoes</a></strong> <br> <strong><a href="http://www.jimmychooline.top/">Cheap Giuseppe Zanotti ladies's shoes</a></strong> <br> <strong><a href="http://www.jimmychooline.top/">price cutting Christian Louboutin Pumps</a></strong> <br> <br> <title>Christian Louboutin 8 Mignons 150mm Peep Toe Pumps [Christian Louboutin Pumps] - $180.00 : Jimmy Choo Outlet, jimmychooline.top</title> <meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=UTF-8" /> <meta name="keywords" content="Christian Louboutin 8 Mignons 150mm Peep Toe Pumps [Christian Louboutin Pumps] Jimmy Choo Slingbacks Jimmy Choo Shoes Jimmy Choo Wedges Christian Louboutin Pumps New Jimmy Choo Giuseppe Zanotti Flip Flops Jimmy Choo Boots Jimmy Choo Bridal Shoes Giuseppe Zanotti Flat Giuseppe Zanotti Sandals Jimmy Choo Booties Jimmy Choo Sandals Giuseppe Zanotti Sneakers Giuseppe Zanotti Pumps Giuseppe Zanotti Heelless Jimmy Choo Flats Jimmy Choo Online Stores" /> <meta name="description" content="Jimmy Choo Outlet Christian Louboutin 8 Mignons 150mm Peep Toe Pumps [Christian Louboutin Pumps] - In simple conditions the Louboutin sneakers caters to all sorts of women&#39;s Christian Louboutin 8 Mignons 150mm Peep Toe Pumps requires completely. Chatting about Christian Louboutin Pumps, these are the best type of shoes that matches ant type of occasion. The jimmy choo outlet pumps is often worn that has " /> <meta http-equiv="imagetoolbar" content="no" /> <base href="http://www.jimmychooline.top/" /> <link rel="canonical" href="http://www.jimmychooline.top/christian-louboutin-8-mignons-150mm-peep-toe-pumps-p-381.html" /> <link rel="stylesheet" type="text/css" href="http://www.jimmychooline.top/includes/templates/polo/css/style_imagehover.css" /> <link rel="stylesheet" type="text/css" href="http://www.jimmychooline.top/includes/templates/polo/css/stylesheet.css" /> <link rel="stylesheet" type="text/css" href="http://www.jimmychooline.top/includes/templates/polo/css/stylesheet_css_buttons.css" /> <link rel="stylesheet" type="text/css" media="print" href="http://www.jimmychooline.top/includes/templates/polo/css/print_stylesheet.css" /> <div style="margin:0 auto; clear:both;"><div id="lang_main_page" style="padding-top:10px; clear:both;text-align:center;margin-right:auto;margin-left:auto;"> <b>language:</b> <a href="http://www.jimmychooline.top/de/"> <img src="http://www.jimmychooline.top/langimg/gericon.gif" alt="Deutsch" title=" Deutsch " height="15" width="24"></a>&nbsp;&nbsp; <a href="http://www.jimmychooline.top/fr/"> <img src="http://www.jimmychooline.top/langimg/fricon.gif" alt="Français" title=" Français " height="15" width="24"></a>&nbsp;&nbsp; <a href="http://www.jimmychooline.top/it/"> <img src="http://www.jimmychooline.top/langimg/iticon.gif" alt="italiano" title=" italiano " height="15" width="24"></a>&nbsp;&nbsp; <a href="http://www.jimmychooline.top/es/"> <img src="http://www.jimmychooline.top/langimg/esicon.gif" alt="Español" title=" Español " height="15" width="24"></a>&nbsp;&nbsp; <a href="http://www.jimmychooline.top/pt/"> <img src="http://www.jimmychooline.top/langimg/pticon.gif" alt="Português" title=" Português " height="15" width="24"></a>&nbsp;&nbsp; <a href="http://www.jimmychooline.top/jp/"> <img src="http://www.jimmychooline.top/langimg/jpicon.gif" alt="日本語" title=" 日本語 " height="14" width="24"></a>&nbsp;&nbsp; <a href="http://www.jimmychooline.top/ru/"> <img src="http://www.jimmychooline.top/langimg/ruicon.gif" alt="russian" title=" russian " height="15" width="24"></a>&nbsp;&nbsp; <a href="http://www.jimmychooline.top/ar/"> <img src="http://www.jimmychooline.top/langimg/aricon.gif" alt="arabic" title=" arabic " height="15" width="24"></a>&nbsp;&nbsp; <a href="http://www.jimmychooline.top/no/"> <img src="http://www.jimmychooline.top/langimg/noicon.gif" alt="norwegian" title=" norwegian " height="15" width="24"></a>&nbsp;&nbsp; <a href="http://www.jimmychooline.top/sv/"> <img src="http://www.jimmychooline.top/langimg/svicon.gif" alt="swedish" title=" swedish " height="15" width="24"></a>&nbsp;&nbsp; <a href="http://www.jimmychooline.top/da/"> <img src="http://www.jimmychooline.top/langimg/daicon.gif" alt="danish" title=" danish " height="15" width="24"></a>&nbsp;&nbsp; <a href="http://www.jimmychooline.top/nl/"> <img src="http://www.jimmychooline.top/langimg/nlicon.gif" alt="Nederlands" title=" Nederlands" height="15" width="24"></a>&nbsp;&nbsp; <a href="http://www.jimmychooline.top/fi/"> <img src="http://www.jimmychooline.top/langimg/fiicon.gif" alt="finland" title=" finland " height="15" width="24"></a>&nbsp;&nbsp; <a href="http://www.jimmychooline.top/ie/"> <img src="http://www.jimmychooline.top/langimg/gaicon.gif" alt="ireland" title=" ireland " height="15" width="24"></a>&nbsp;&nbsp; <a href="http://www.jimmychooline.top/"> <img src="http://www.jimmychooline.top/langimg/icon.gif" alt="English" title=" English " height="15" width="24"></a>&nbsp;&nbsp; </div></div> <div> <div id ="head_top"> <div id="head"> <div id="head_center"> <form name="quick_find_header" action="http://www.jimmychooline.top/index.php?main_page=advanced_search_result" method="get"><input type="hidden" name="main_page" value="advanced_search_result" /><input type="hidden" name="search_in_description" value="1" /><div class="search-header-input"><input type="text" name="keyword" size="22" maxlength="130" value="Search..." onfocus="if (this.value == 'Search...') this.value = '';" onblur="if (this.value == '') this.value = 'Search...';" /></div><div class="button-search-header"><input type="image" src="http://www.jimmychooline.top/includes/templates/polo/images/search_header_button.gif" value="Serch" /></div></form> </div> <div class="clearBoth" /></div> <div id="head_right"> <div id="head_right_bottom"> <div id="head_right_bottom_left"> Welcome! <a href="http://www.jimmychooline.top/index.php?main_page=login">Sign In</a> or <a href="http://www.jimmychooline.top/index.php?main_page=create_account">Register</a> </div> <div id="head_right_bottom_right"> <div id="cartBoxEmpty"><a href="http://www.jimmychooline.top/index.php?main_page=shopping_cart"><img class="cart-icon empty float-left" src="http://www.jimmychooline.top/includes/templates/polo/images/spacer.gif" /></a>Your cart is empty</div> </div> </div> </div> <div class="clearBoth" /></div> <div> <div id="nav"> <div id="head_left"> <a href="http://www.jimmychooline.top/"><img src="http://www.jimmychooline.top/includes/templates/polo/images/logo.png" alt="Powered by Zen Cart :: The Art of E-Commerce" title=" Powered by Zen Cart :: The Art of E-Commerce " width="327" height="55" /></a> </div> <ul class="level-0"> <li><a href="http://www.jimmychooline.top/jimmy-choo-bridal-c-1.html">Jimmy Choo Bridal</a></li> <li><a href="http://www.jimmychooline.top/jimmy-choo-pumps-c-4.html">Jimmy Choo Pumps</a></li> </ul> </div> </div> <div class="clearBoth"></div> </div> </div> <div class="clearBoth" /></div> <div id="content"> <table width="100%" border="0" cellspacing="0" cellpadding="0" id="contentMainWrapper"> <tr> <td id="navColumnOne" class="columnLeft" style="width: 220px"> <div id="navColumnOneWrapper" style="width: 220px"> <div class="leftBoxContainer" id="currencies" style="width: 220px"> <div class="sidebox-header-left "><h3 class="leftBoxHeading " id="currenciesHeading"><label>Currencies</label></h3></div> <div id="currenciesContent" class="sideBoxContent centeredContent"><form name="currencies_form" action="http://www.jimmychooline.top/" method="get"><select name="currency" onchange="this.form.submit();"> <option value="USD" selected="selected">US Dollar</option> <option value="EUR">Euro</option> <option value="GBP">GB Pound</option> <option value="CAD">Canadian Dollar</option> <option value="AUD">Australian Dollar</option> <option value="JPY">Jappen Yen</option> <option value="NOK">Norske Krone</option> <option value="SEK">Swedish Krone</option> <option value="DKK">Danish Krone</option> <option value="CNY">CNY</option> </select> <input type="hidden" name="main_page" value="product_info" /><input type="hidden" name="products_id" value="381" /></form></div></div> <div class="leftBoxContainer" id="categories" style="width: 220px"> <div class="sidebox-header-left main-sidebox-header-left"><h3 class="leftBoxHeading main-sidebox-header-right" id="categoriesHeading">Categories</h3></div> <div id="categoriesContent" class="sideBoxContent"> <div class="categories-top-list no-dots"><a class="category-top" href="http://www.jimmychooline.top/jimmy-choo-boots-c-7.html">Jimmy Choo Boots</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.jimmychooline.top/christian-louboutin-pumps-c-4.html"><span class="category-subs-selected">Christian Louboutin Pumps</span></a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.jimmychooline.top/giuseppe-zanotti-flat-c-9.html">Giuseppe Zanotti Flat</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.jimmychooline.top/giuseppe-zanotti-flip-flops-c-6.html">Giuseppe Zanotti Flip Flops</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.jimmychooline.top/giuseppe-zanotti-heelless-c-15.html">Giuseppe Zanotti Heelless</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.jimmychooline.top/giuseppe-zanotti-pumps-c-14.html">Giuseppe Zanotti Pumps</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.jimmychooline.top/giuseppe-zanotti-sandals-c-10.html">Giuseppe Zanotti Sandals</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.jimmychooline.top/giuseppe-zanotti-sneakers-c-13.html">Giuseppe Zanotti Sneakers</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.jimmychooline.top/jimmy-choo-booties-c-11.html">Jimmy Choo Booties</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.jimmychooline.top/jimmy-choo-bridal-shoes-c-8.html">Jimmy Choo Bridal Shoes</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.jimmychooline.top/jimmy-choo-flats-c-16.html">Jimmy Choo Flats</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.jimmychooline.top/jimmy-choo-sandals-c-12.html">Jimmy Choo Sandals</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.jimmychooline.top/jimmy-choo-shoes-c-2.html">Jimmy Choo Shoes</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.jimmychooline.top/jimmy-choo-slingbacks-c-1.html">Jimmy Choo Slingbacks</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.jimmychooline.top/jimmy-choo-wedges-c-3.html">Jimmy Choo Wedges</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.jimmychooline.top/new-jimmy-choo-c-5.html">New Jimmy Choo</a></div> </div></div> <div class="leftBoxContainer" id="featured" style="width: 220px"> <div class="sidebox-header-left "><h3 class="leftBoxHeading " id="featuredHeading">Featured - <a href="http://www.jimmychooline.top/featured_products.html">&nbsp;&nbsp;[more]</a></h3></div> <div class="sideBoxContent centeredContent"><a href="http://www.jimmychooline.top/christian-louboutin-daffodile-160mm-sequins-colorful-pumps-p-12.html"><img src="http://www.jimmychooline.top/images/_small//jimmychoo11/Christian-Louboutin/Christian-Louboutin-Daffodile-160mm-Sequins.jpg" alt="Christian Louboutin Daffodile 160mm Sequins Colorful Pumps" title=" Christian Louboutin Daffodile 160mm Sequins Colorful Pumps " width="130" height="130" /></a><a class="sidebox-products" href="http://www.jimmychooline.top/christian-louboutin-daffodile-160mm-sequins-colorful-pumps-p-12.html">Christian Louboutin Daffodile 160mm Sequins Colorful Pumps</a><div><span class="normalprice">$220.00 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">$177.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Save:&nbsp;20% off</span></div></div><div class="sideBoxContent centeredContent"><a href="http://www.jimmychooline.top/jimmy-choo-nova-glitter-leather-slingbacks-sliver-p-208.html"><img src="http://www.jimmychooline.top/images/_small//jimmychoo11/Jimmy-Choo/Jimmy-Choo-Nova-Glitter-Leather-Slingbacks-Sliver.jpg" alt="Jimmy Choo Nova Glitter Leather Slingbacks Sliver" title=" Jimmy Choo Nova Glitter Leather Slingbacks Sliver " width="130" height="130" /></a><a class="sidebox-products" href="http://www.jimmychooline.top/jimmy-choo-nova-glitter-leather-slingbacks-sliver-p-208.html">Jimmy Choo Nova Glitter Leather Slingbacks Sliver</a><div><span class="normalprice">$214.00 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">$177.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Save:&nbsp;17% off</span></div></div><div class="sideBoxContent centeredContent"><a href="http://www.jimmychooline.top/giuseppe-zanotti-design-zip-leather-sandals-shoes-p-274.html"><img src="http://www.jimmychooline.top/images/_small//jimmychoo11/Giuseppe-Zanotti/Giuseppe-Zanotti-Design-zip-leather-sandals-Shoes.jpg" alt="Giuseppe Zanotti Design zip leather sandals Shoes" title=" Giuseppe Zanotti Design zip leather sandals Shoes " width="130" height="130" /></a><a class="sidebox-products" href="http://www.jimmychooline.top/giuseppe-zanotti-design-zip-leather-sandals-shoes-p-274.html">Giuseppe Zanotti Design zip leather sandals Shoes</a><div>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">$0.00</span></div></div></div> </div></td> <td id="columnCenter" valign="top"> <div id="navBreadCrumb"> <a href="http://www.jimmychooline.top/">Home</a>&nbsp;::&nbsp; <a href="http://www.jimmychooline.top/christian-louboutin-pumps-c-4.html">Christian Louboutin Pumps</a>&nbsp;::&nbsp; Christian Louboutin 8 Mignons 150mm Peep Toe Pumps </div> <div class="centerColumn" id="productGeneral"> <style> #columnCenter { background-color:#fff } </style> <form name="cart_quantity" action="http://www.jimmychooline.top/christian-louboutin-8-mignons-150mm-peep-toe-pumps-p-381.html?action=add_product" method="post" enctype="multipart/form-data"> <div style="float:left; width:350px;"> <link rel="stylesheet" href="http://www.jimmychooline.top/style/jqzoom.css" type="text/css" media="screen" /> <link rel="stylesheet" href="http://www.jimmychooline.top/style/jqzoomimages.css" type="text/css" media="screen" /> <style type="text/css"> .jqzoom{ float:left; position:relative; padding:0px; cursor:pointer; width:301px; height:300px; }</style> <div id="productMainImage" class="centeredContent back"> <div class="jqzoom" > <a href="http://www.jimmychooline.top/christian-louboutin-8-mignons-150mm-peep-toe-pumps-p-381.html" ><img src="http://www.jimmychooline.top/images//jimmychoo11/Christian-Louboutin/Christian-Louboutin-8-Mignons-150mm-Peep-Toe-Pumps.jpg" alt="Christian Louboutin 8 Mignons 150mm Peep Toe Pumps" jqimg="images//jimmychoo11/Christian-Louboutin/Christian-Louboutin-8-Mignons-150mm-Peep-Toe-Pumps.jpg" id="jqzoomimg"></a></div> <div style="clear:both;"></div> <div id='jqzoomimages' class="smallimages"></div> </div> </div> <div style="width:260px; float:left; margin-left:30px; margin-top:15px;" id='pb-left-column'> <div style="font-weight:bold; padding-bottom:10px; font-size:14px;">Christian Louboutin 8 Mignons 150mm Peep Toe Pumps</div> <span id="productPrices" class="productGeneral"> <span class="normalprice">$227.00 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">$180.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Save:&nbsp;21% off</span></span> <div id="cartAdd"> Add to Cart: <input type="text" name="cart_quantity" value="1" maxlength="6" size="4" /><br /><br /><input type="hidden" name="products_id" value="381" /><input type="image" src="http://www.jimmychooline.top/includes/templates/polo/buttons/english/button_in_cart.gif" alt="Add to Cart" title=" Add to Cart " /> </div> <br class="clearBoth" /> </div> <br class="clearBoth" /> <div id="productDescription" class="productGeneral biggerText"> <div class="tabTitles"> <ul> <li> <h4 tid="t1" class="cur"><strong class=""><span>Description</span></strong></h4> </li> </ul> </div> <div style="FONT-FAMILY: Arial; FONT-SIZE: 11pt"> In <span id="spin1">simple</span> <span id="spin2">conditions</span> the Louboutin <span id="spin3">sneakers</span> caters to <span id="spin4">all sorts of</span> women&#39;s Christian Louboutin 8 Mignons 150mm Peep Toe Pumps <span id="spin5" style="BACKGROUND-COLOR: white; CURSOR: default">requires</span> <span id="spin6">completely</span>. <span id="spin7">Chatting</span> about Christian Louboutin Pumps, <span id="spin8">these are</span> <span id="spin9">the best</span> <span id="spin10">type of</span> <span id="spin11">shoes</span> <span id="spin12">that matches</span> ant <span id="spin13">type of</span> <span id="spin14">occasion</span>. The jimmy choo outlet pumps <span id="spin15">is often</span> worn <span id="spin16" style="BACKGROUND-COLOR: white; CURSOR: default">that has a</span> <span id="spin17">pair of</span> <span id="spin18">denims</span> <span id="spin19">as well as</span> <span id="spin20">having a</span> <span id="spin21">organization</span> <span id="spin22">go well with</span>. <span id="spin23">Some of the</span> pumps <span id="spin24">for instance</span> the Peep Toe Pumps and Louboutin Suede <span id="spin25">Red</span> Pumps <span id="spin26">may be</span> <span id="spin27">hugely</span> <span id="spin28">pleasing</span>. The Louboutin <span id="spin29" style="BACKGROUND-COLOR: white; CURSOR: default">purple</span> pumps are <span id="spin30">amongst</span> these <span id="spin31">set of</span> footwear <span id="spin32">that is</span> <span id="spin33">among</span> <span id="spin34">probably the most</span> attracting <span id="spin35">set of</span> <span id="spin36">purple</span> pumps. <span id="spin37">The look</span> <span id="spin38">of the</span> Louboutin <span id="spin39">footwear</span> <span id="spin40">is just</span> so <span id="spin41">excellent</span> that <span id="spin42">somebody</span> can <span id="spin43">don</span> it <span id="spin44">without the need of</span> consulting a <span id="spin45">vogue</span> <span id="spin46">qualified</span>.</div> </div> <br class="clearBoth" /> <div align="center"> <p style='text-align:center;'><a target="_blank" href="http://www.jimmychooline.top/images//jimmychoo11/Christian-Louboutin/Christian-Louboutin-8-Mignons-150mm-Peep-Toe-Pumps.jpg"> <a href="http://www.jimmychooline.top/christian-louboutin-8-mignons-150mm-peep-toe-pumps-p-381.html" ><img src="http://www.jimmychooline.top/images//jimmychoo11/Christian-Louboutin/Christian-Louboutin-8-Mignons-150mm-Peep-Toe-Pumps.jpg" width=650px alt="/jimmychoo11/Christian-Louboutin/Christian-Louboutin-8-Mignons-150mm-Peep-Toe-Pumps.jpg"/></a></p><p style='text-align:center;'><a target="_blank" href="http://www.jimmychooline.top/images//jimmychoo11/Christian-Louboutin/Christian-Louboutin-8-Mignons-150mm-Peep-Toe-Pumps-1.jpg"> <a href="http://www.jimmychooline.top/christian-louboutin-8-mignons-150mm-peep-toe-pumps-p-381.html" ><img src="http://www.jimmychooline.top/images//jimmychoo11/Christian-Louboutin/Christian-Louboutin-8-Mignons-150mm-Peep-Toe-Pumps-1.jpg" width=650px alt="/jimmychoo11/Christian-Louboutin/Christian-Louboutin-8-Mignons-150mm-Peep-Toe-Pumps-1.jpg"/></a></p><p style='text-align:center;'><a target="_blank" href="http://www.jimmychooline.top/images//jimmychoo11/Christian-Louboutin/Christian-Louboutin-8-Mignons-150mm-Peep-Toe-Pumps-2.jpg"> <a href="http://www.jimmychooline.top/christian-louboutin-8-mignons-150mm-peep-toe-pumps-p-381.html" ><img src="http://www.jimmychooline.top/images//jimmychoo11/Christian-Louboutin/Christian-Louboutin-8-Mignons-150mm-Peep-Toe-Pumps-2.jpg" width=650px alt="/jimmychoo11/Christian-Louboutin/Christian-Louboutin-8-Mignons-150mm-Peep-Toe-Pumps-2.jpg"/></a></p><p style='text-align:center;'><a target="_blank" href="http://www.jimmychooline.top/images//jimmychoo11/Christian-Louboutin/Christian-Louboutin-8-Mignons-150mm-Peep-Toe-Pumps-3.jpg"> <a href="http://www.jimmychooline.top/christian-louboutin-8-mignons-150mm-peep-toe-pumps-p-381.html" ><img src="http://www.jimmychooline.top/images//jimmychoo11/Christian-Louboutin/Christian-Louboutin-8-Mignons-150mm-Peep-Toe-Pumps-3.jpg" width=650px alt="/jimmychoo11/Christian-Louboutin/Christian-Louboutin-8-Mignons-150mm-Peep-Toe-Pumps-3.jpg"/></a></p><p style='text-align:center;'><a target="_blank" href="http://www.jimmychooline.top/images//jimmychoo11/Christian-Louboutin/Christian-Louboutin-8-Mignons-150mm-Peep-Toe-Pumps-4.jpg"> <a href="http://www.jimmychooline.top/christian-louboutin-8-mignons-150mm-peep-toe-pumps-p-381.html" ><img src="http://www.jimmychooline.top/images//jimmychoo11/Christian-Louboutin/Christian-Louboutin-8-Mignons-150mm-Peep-Toe-Pumps-4.jpg" width=650px alt="/jimmychoo11/Christian-Louboutin/Christian-Louboutin-8-Mignons-150mm-Peep-Toe-Pumps-4.jpg"/></a></p> </div> <ul id="productDetailsList" class="floatingBox back"> <li>Model: Christian Louboutin Pumps</li> </ul> <br class="clearBoth" /> <div class="centerBoxWrapper" id="similar_product"> <h2 class="centerBoxHeading">Related Products</h2> <table><tr> <td style="display:block;float:left;width:24.5%;"> <div style="width:160px;height:200px;"> <a href="http://www.jimmychooline.top/christian-louboutin-dillian-flower-pumps-black-p-244.html"><img src="http://www.jimmychooline.top/images/_small//jimmychoo11/Christian-Louboutin/Christian-Louboutin-Dillian-Flower-Pumps-Black.jpg" alt="Christian Louboutin Dillian Flower Pumps Black" title=" Christian Louboutin Dillian Flower Pumps Black " width="160" height="160" /></a></div><a href="http://www.jimmychooline.top/christian-louboutin-dillian-flower-pumps-black-p-244.html">Christian Louboutin Dillian Flower Pumps Black</a> </td> <td style="display:block;float:left;width:24.5%;"> <div style="width:160px;height:200px;"> <a href="http://www.jimmychooline.top/christian-louboutin-bianca-140mm-pumps-leopard-p-227.html"><img src="http://www.jimmychooline.top/images/_small//jimmychoo11/Christian-Louboutin/Christian-Louboutin-Bianca-140mm-Pumps-Leopard.jpg" alt="Christian Louboutin Bianca 140mm Pumps Leopard" title=" Christian Louboutin Bianca 140mm Pumps Leopard " width="160" height="160" /></a></div><a href="http://www.jimmychooline.top/christian-louboutin-bianca-140mm-pumps-leopard-p-227.html">Christian Louboutin Bianca 140mm Pumps Leopard</a> </td> <td style="display:block;float:left;width:24.5%;"> <div style="width:160px;height:200px;"> <a href="http://www.jimmychooline.top/christian-louboutin-daffodil-160-suede-platform-pumps-black-p-450.html"><img src="http://www.jimmychooline.top/images/_small//jimmychoo11/Christian-Louboutin/Christian-Louboutin-Daffodil-160-Suede-Platform.jpg" alt="Christian Louboutin Daffodil 160 Suede Platform Pumps Black" title=" Christian Louboutin Daffodil 160 Suede Platform Pumps Black " width="160" height="160" /></a></div><a href="http://www.jimmychooline.top/christian-louboutin-daffodil-160-suede-platform-pumps-black-p-450.html">Christian Louboutin Daffodil 160 Suede Platform Pumps Black</a> </td> <td style="display:block;float:left;width:24.5%;"> <div style="width:160px;height:200px;"> <a href="http://www.jimmychooline.top/christian-louboutin-bollywoody-150mm-peep-toe-pumps-turquoise-p-132.html"><img src="http://www.jimmychooline.top/images/_small//jimmychoo11/Christian-Louboutin/Christian-Louboutin-Bollywoody-150mm-Peep-Toe.jpg" alt="Christian Louboutin Bollywoody 150mm Peep Toe Pumps Turquoise" title=" Christian Louboutin Bollywoody 150mm Peep Toe Pumps Turquoise " width="160" height="160" /></a></div><a href="http://www.jimmychooline.top/christian-louboutin-bollywoody-150mm-peep-toe-pumps-turquoise-p-132.html">Christian Louboutin Bollywoody 150mm Peep Toe Pumps Turquoise</a> </td> </table> </div> <div id="productReviewLink" class="buttonRow back"><a href="http://www.jimmychooline.top/index.php?main_page=product_reviews_write&amp;products_id=381"><img src="http://www.jimmychooline.top/includes/templates/polo/buttons/english/button_write_review.gif" alt="Write Review" title=" Write Review " width="98" height="19" /></a></div> <br class="clearBoth" /> </form> </div> </td> </tr> </table> </div> <div id ="foot_top"> <div class="footer-container"> <div id="footer" class="footer"> <div class="col4-set"> <div class="col-1"> <h4>THE CATEGORIES</h4> <ul class="links"> <li><a href="http://www.outletjimmychoo.com/" target="_blank">Jimmy Choo Shoes</a></li> <li><a href="http://www.outletjimmychoo.com/" target="_blank">NEW JIMMY CHOO Shoes</a></li> <li><a href="http://www.outletjimmychoo.com/" target="_blank">Christian Louboutin Shoes</a></li> <li><a href="http://www.outletjimmychoo.com/" target="_blank">Christian Louboutin New</a></li> </ul> </div> <div class="col-2"> <h4>Information</h4> <ul class="links"> <li><a href="http://www.jimmychooline.top/index.php?main_page=Payment_Methods">Payment</a></li> <li><a href="http://www.jimmychooline.top/index.php?main_page=shippinginfo">Shipping & Returns</a></li> </ul> </div> <div class="col-3"> <h4>Customer Service</h4> <ul class="links"> <li><a href="http://www.jimmychooline.top/index.php?main_page=contact_us">Contact Us</a></li> <li><a href="http://www.jimmychooline.top/index.php?main_page=Payment_Methods">Wholesale</a></li> </ul> </div> <div class="col-4"> <h4>Payment &amp; Shipping</h4> <a href="http://www.jimmychooline.top/christian-louboutin-8-mignons-150mm-peep-toe-pumps-p-381.html" ><img src="http://www.jimmychooline.top/includes/templates/polo/images/payment-shipping.png"></a> </div> </div> <div class="add"> Copyright &copy; 2014-2015 <a href="http://www.jimmychooline.top/#" target="_blank">Jimmy Choo Outlet Store Online</a>. Powered by <a href="http://www.jimmychooline.top/#" target="_blank">Jimmy Choo Clearance Store Online,Inc.</a> </div> </div> </div> </div> </div> <strong><a href="http://www.jimmychooline.top/">discount Jimmy Choo shoes</a></strong> <br> <strong><a href="http://www.jimmychooline.top/">Jimmy Choo Sandals clearance</a></strong> <br> <br><br><a href="http://chanelaaareplica0.webs.com"> shoes blog </a><br><br><a href="http://swissreplicawatches0.webs.com"> shoes </a><br><br><a href="http://uggsonsalecheap37.webs.com"> About jimmychooline.top blog </a>

Pro přidání komentáře musíte být přihlášený.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací