O nás: Na bezpečnosti nám záležíO nás: Na bezpečnosti nám záleží Podporujeme naše válečné veterányPodporujeme naše válečné veterány Výzva 2015: Drony – dobrý sluha, ale zlý pán!Výzva 2015: Drony – dobrý sluha, ale zlý pán!

Postavte si s dětmi celou armádu ze stavebnice SLUBAN. Nově v ARMY FRIENDLY - sleva 20 %.

 30. 01. 2018      0 komentářů

Sluban je stavebnice kompatibilní s tou nejznámější stavebnicí na světě (prý si hlídá, aby nebyla jmenována), avšak s tím rozdílem, že se nebrání vojenským tématům – naopak, tahle „divize“ patří u Slubanu k těm nejsilnějším. A tak jsme rádi, že těm, kdo slouží, nabízí Sluban-shop.cz nyní slevu 20 %.

…Je tak dalším partnerem programu www.armyfriendly.cz, který provozuje Spolek VLČÍ MÁKY, v oblast hraček úplně prvním. Sleva se vztahuje na „všechny“, tj. od veteránů, přes činné ve službě ozbrojených sil, bezpečnostních sborů a obecně IZS, po jejich přímé rodinné příslušníky. Ke slevě se prokážete až při objednávce, a sice do poznámky k ní odpovědí na to, co máte uvedeno dole na služebním (pracovním) průkaze.

sluban loď

„K Vánocům jsem dostala UH-60L BlackHawk, skládala ho čtyři hodiny, sekla se a dala si další hodinku oprav. Je to možná dětinské, ale toužím po další technice a až vyhrabu ve sklepě svoje staré Lego, zapojím ho do sestavy,“ svěřila se předsedkyně „Máků“ Mirka Pašková. Jinými slovy, paleta vojenských stavebnic Sluban je vskutku široká – od těch nejjednodušších džípů po stíhačky, vrtulníky a několik typů tanků, včetně pohyblivých pásů, až po komplet pozemní armády nebo letadlové lodě „9 v 1“.

sluban uh-60

Vlastně se na Slubanu dá pohybovat skoro vším – od jeho precizně propracovaných panáčků po poklopy na tancích. To se týká i jeho dalších tematických řad, které uspokojí i holčičky (Girl´s Dream) a pacifisty (Town, Farm). Dospěláky nadchne třeba velice věrný a obrovský Titanic. Ceny této stavebnice jsou přitom v porovnání s konkurenčními kompatibilními výrobky výrazně nižší.

sluban titanic

Stavebnice Sluban jsou nyní také v nově otevřeném info centru Spolku VLČÍ MÁKY v Železné Rudě, kde se do programu ARMY FRIENDLY přidala celá řada místních podniků, díky čemuž zde můžete strávit velice výhodnou dovolenou (viz přehledový článek zde). V případě dotazů se obracejte na podpora@spolekvlcimaky.cz

sluban army

sluban sluban-shop.cz army friendly sleva