O nás: Na bezpečnosti nám záležíO nás: Na bezpečnosti nám záleží Podporujeme naše válečné veterányPodporujeme naše válečné veterány Výzva 2015: Drony – dobrý sluha, ale zlý pán!Výzva 2015: Drony – dobrý sluha, ale zlý pán!

Existuje opak post-traumatické stresové poruchy: PTSD vs. PTG – nové vnímání, prevence a léčba.

 14. 12. 2016      275 komentářů

PTSD je velký strašák nejen pro ty, kdo slouží v profesích, v nichž se setkávají se zraněními/úmrtími, resp. jejich vysokým rizikem, ale vůbec pro každého, kdo projde traumatickou situací. Bohužel se o něm v ČR prakticky nemluví. A už vůbec ne o tom, že je do jisté míry řešitelné.

Jak se vůbec díváme na PTSD v ozbrojených silách a bezpečnostních sborech?

Kdykoli přijde řeč na téma PTSD (Posttraumatic Stress Disorder), připomenu, jak jsem před lety slyšela od někoho z čelních představitelů naší armády, že našich vojáků se PTSD netýká, protože jsou psychicky odolnější než vojáci američtí. Formálně dnes armáda výskyt poruchy uznává, ale nemám pocit, že by jej aktivně řešila. Jaká je tedy dnešní praxe?

Pokud se odrazíme od armády, tak mi věřte, že jako předsedkyně Spolku VLČÍ MÁKY se pořád bavím s vojáky, u nichž se PTSD rozvinulo nebo přinejmenším s následky probíhala „porucha adaptace“, přičemž tito nadále svorně říkají, že nekontaktují vojenské psychology, protože jim nevěří.

Toto hned doplním, aby nedošlo k nedorozumění – takoví vojáci v 90 % případů deklarují, že se bojí zanesení informace o „psychickém problému“ do jejich spisu, potažmo sdělení veliteli, což by mohlo ohrozit jejich další službu. Můj osobní dojem je, že asi ve dvou třetinách případů především nevěří, že by jim psycholog (jakýkoli, nejen vojenský) vůbec byl schopen pomoci.

Tato nedůvěra je v naší společnosti silně zakořeněna, dílem snad i kvůli přesvědčení, že psychologie a psychiatrie jsou pavědy, především ale kvůli společenské stigmatizaci. Konzumace antidepresiv i v Česku strmě stoupá, ale kdo se vám k tomu přizná? Panuje všeobecný názor, že když je někdo „na hlavu“, je automaticky nebezpečný a měl by být nejlépe izolován. Případně, má-li někdo „jen depky“, tak je to slaboch. Obě varianty jsou pro vojáka či policistu krajně nepříjemné a možná i skutečně kariéru ohrožující.

Naopak, jako velice dobrou hodnotím situaci u hasičů. Totiž, hasiči mezi sebou vědí a uznávají, že pohled na hrůzy při požárech a autonehodách je přirozeně traumatizující. K jejich povolání to patřilo vždy a denně. Popláčou si, obejmou se, dají si debrief, zajdou do hospody nebo i za svým velitelem či psychologem. Nikdo z kolegů, natož zkušených velitelů, je nepovažuje za divné či méněcenné, pokud jsou dotčeni tím, co při výjezdu zažili.

Tohle je pochopitelně jeden z důležitých faktorů pro prevenci posttraumatické stresové poruchy. Abychom ale byli féroví k vojákům, tak oni v misích také mají debriefy a otevřeně si povídají, problém nastává spíše po návratu domů. To se jako první dostavuje už zmíněná porucha adaptace – „přepnutí se na civilní všední život“, což mimochodem ve slabém odvaru zná každý po návratu z dovolené.

U vojáků onen výrazně hlubší přechod ale trvá týdny, během nich se mohou kupit všelijaké problémy (třeba domácí hádky) a do této nepohody se vrací zážitky z mise, jenže debriefy a jiné podpůrné metody už nejsou armádou realizovány a původní kolektiv se už rozpadl, resp. spolu tráví mnohem méně času. A právě toto období dalších stresů a „osamocení v civilním okolí“ bývá živnou půdou pro rozvoj PTSD.

ptsd

V Americe zašel tento problém tak daleko, že napočítali více sebevražd mezi veterány než úmrtí vojáků nasazených na bojištích. Od té doby je pro ně téma PTSD prioritou, s veterány se snaží být v kontaktu a přirozeně vedou osvětové kampaně, aby tento psychický problém už nebyl stigmatem. Ale co je hlavní, sbírají data a analyzují je. A tak se také nedávno konečně přišlo na to, že šancí zbavit se PTSD je přetransformovat jej v tzv. PTG.

Co je PTG?

Je to zajímavá náhoda – o PTG jsem se dozvěděla na semináři pro zaměstnance Škoda Auto (to já nejsem, ale přednášel tam můj šéf). Vystupoval tam Petr Ludwig, autor bestselleru Konec prokrastinace, jakási aktuální hvězda mezi českými osobními kouči. Prokrastinace, neboli chorobné odkládání povinností, je takový mor dnešní doby, známe ji všichni. Ale na tom daném semináři se Ludwig pustil do tématu subjektivního pocitu štěstí a v něm se jako jednoho z ilustračních příkladů dotkl problematiky PTSD vs. PTG…

PTG je zkratka pro Post-traumatic Growth, tedy posttramatický růst. Vlastně je zvláštní, že ji vědecká obec definovala až velice nedávno, zatímco Nietzeho „Co tě nezabije, to tě posílí“ dávno zlidovělo. Každopádně právě až studiem klientů, kteří se vyléčili z PTSD (nebo se u nich po stejném zážitku PTSD vůbec nerozvinulo), bylo tedy objektivně prokázáno, že se tak stalo díky re-definici postojů vůči důsledkům negativní zkušenosti.

Ostatně, s PTG se setkáváme docela běžně. Spousta lidí, kteří prodělali vážný úraz či nemoc, popř. i ve zdraví přečkali traumatickou zkušenosti, ať šlo o ohrožení vlastního života nebo cizího, potom přehodnotila svůj život. Například se začali více orientovat na rodinu, místo na kariéru. Ve Spolku VLČÍ MÁKY eviduji zvýšené zastoupení takových osob mezi pomáhajícími dobrovolníky ve značné disproporci oproti zastoupení těchto osob v populaci. Jistě to platí v oblasti charity plošně.

Proč tedy všichni na prožité trauma nereagují pozitivní změnou osobnosti? Mimo jiné vyplynula na povrch souvislost už se zmíněnou prokrastinací. Osoby, které jí propadají, také častěji trpí PTSD. Prostě proto, že když čelí problému, zůstanou v něm zaseknuté, jeho řešení odkládají, není to pro ně výzva k překonání, nýbrž stopka. Nedokážou jít dál.

Další dostatečně prokázaný výsledek analýzy dosavadních zkušeností: Aby lidé trauma překonali, potřebují řešit problém v kolektivu, pokud možno „podobně postižených“, k němuž chovají větší důvěru a jehož povzbuzení vnímají jako upřímné a chápající. To tedy jen potvrzuje, proč fungují debriefy a chození s kolegy do hospody, nikoli psychologové. Ale pokud někdo nemá přátele, případně jeho kamarádi nejsou „na to vyprávění“ zvědaví, tak nakonec u psychologa stejně skončí.

K pozitivnímu PTG jsou zapotřebí další osobnostní předpoklady. Například jistá pružnost, přizpůsobivost, „hyperaktivita“. A samozřejmě i povědomí o PTSD a PTG, o tom, co se se mnou děje a jaké mám vyhlídky. Náchylnější k PTSD jsou logicky pesimisté, než životní optimisté… Zrovna v tomto ohledu by tedy Češi měli být k rozvoji poruchy jedním z nejnáchylnějších národů na světě, což zřejmě (a překvapivě) nejsou.

Vrátím se k tomu tvrzení z úvodu, že čeští vojáci oproti americkým PTSD netrpí – čistě hypoteticky by to mohla být pravda, ale musí jít o hypotézu do doby, než si dá někdo tu práci a uskuteční věrohodnou vědeckou studii. To se stalo v případě českých hasičů, Markéta Holubová ve své disertaci porovnala výsledky testů na PTSD a PTG u 2241 hasičů ze šesti evropských zemí a 302 hasičů z Česka.

Výsledek? „U českých hasičů byla sledována nižší míra znovuprožívání a zvýšené dráždivosti, které jsou symptomy posttraumatické stresové poruchy, a naopak vykazovali ve vyšší míře posttraumatický růst. Tento příznivý výsledek může být mimo jiné odrazem kvalitně prováděného výběru příslušníků HZS ČR a dobrou psychologickou péčí o ně. Ta zahrnuje kromě posttraumatické péče (systém CISM) především prevenci ve formě vzdělávání.“ (citováno z webu HZS ČR)

A to je nakonec hlavní výzva tohoto článku. Armáda se svou silnou psychologickou službou a oddělením sociologů by mohla provést rozsáhlé šetření docela snadno. A pokud možno také systémově – když jsem se nedávno bavila s primářkou veteránské nemocnice na Floridě, považovala za nezbytné, aby armáda sledovala své veterány během služby, při jejím ukončení i poté.

Nabízet jim péči psychiatra na letáku (novinka odboru péče o válečné veterány z ledna 2016) je určitě pokrok, ale až příliš často volají do Spolku VLČÍ MÁKY a s prosbou o doporučení civilního psychologa. Tak asi v tom systému resortu obrany pořád něco neklape a rozjet kampaň o PTSD a jeho pozitivní variantě PTG je skvělá příležitost. Ostatně může se jí chopit i ministerstvo zdravotnictví, protože PTSD trpí naprosto tiše a bez pozornosti nejspíš desítky tisíc civilistů, třeba účastníků dopravních nehod a požárů. Je opravdu škoda, že česká společnost a média nanejvýše píší o depresích nebo (vraždících) schizofrenicích. Komu to pomůže? 

DAS_POBS_banner

PTSD PTG

Komentáře

lhschellerand

27. 09. 2018

[b][url=http://www.jakkedanmark.org/it/moncler-donne-c-14.html]Monc<strong><a href="http://www.jakkedanmark.org/it/moncler-donne-c-14.html">Moncler donna cappotto</a></strong><br> <strong><a href="http://www.jakkedanmark.org/it/moncler-donne-c-14.html">confrontare giacca Moncler Donne</a></strong><br>

lhschellerand

27. 09. 2018

[b][url=http://www.jakkedanmark.org/it/moncler-donne-c-14.html]moncler outlet on-line[/url][/b] [b][url=http://www.jakkedanmark.org/it/moncler-donne-c-14.html]moncler outlet[/url][/b] [b]<a href="http://www.jakkedanmark.org/it/moncler-donne-c-14.html">moncler vendita</a>[/b] 2014 Moncler Alisia imbottita Breve Red Jacket 58 [4c8c] - &euro;219.48 : Professionale Moncler Jacket negozio outlet, jakkedanmark.org US Dollar Euro GB Pound Canadian Dollar Australian Dollar Jappen Yen Norske Krone Swedish Krone Danish Krone CNY Categorie [url=http://www.jakkedanmark.org/it/moncler-uomo-c-1.html]Moncler Uomo[/url] [url=http://www.jakkedanmark.org/it/moncler-donne-c-14.html]Moncler Donne[/url] [url=http://www.jakkedanmark.org/it/moncler-donne-cappotti-donna-c-14_15.html]Cappotti Donna[/url] [url=http://www.jakkedanmark.org/it/moncler-donne-giacche-donna-c-14_16.html]Giacche Donna[/url] <a class="category-products" href="http://www.jakkedanmark.org/it/moncler-donne-gilet-donna-c-14_17.html">Gilet Donna</a> <a class="category-subs" href="http://www.jakkedanmark.org/it/moncler-donne-donna-c-14_9.html"><span class="category-subs-parent">Donna</span></a> [url=http://www.jakkedanmark.org/it/donna-piumino-c-14_9_13.html]Piumino[/url] [url=http://www.jakkedanmark.org/it/donna-cappotto-di-down-c-14_9_12.html]Cappotto di Down[/url] [url=http://www.jakkedanmark.org/it/donna-giù-gilet-c-14_9_11.html]Giù Gilet[/url] Vetrina - [url=http://www.jakkedanmark.org/it/featured_products.html] [vedi][/url] [url=http://www.jakkedanmark.org/it/moncler-branson-classiche-da-uomo-piumini-con-cappello-viola-c9d7-p-745.html][img]http://www.jakkedanmark.org/it/images//moncler_13/Moncler-Men/Moncler-Branson-Classic-Men-Down-Jackets-With-Hat-6.jpg[/img]Moncler Branson classiche da uomo piumini con cappello viola [c9d7][/url] [url=http://www.jakkedanmark.org/it/moncler-branson-classiche-da-uomo-piumini-con-cappello-viola-c9d7-p-745.html]Moncler Branson classiche da uomo piumini con cappello viola [c9d7][/url]&euro;794.22 &euro;255.75Risparmi: 68% sconto[url=http://www.jakkedanmark.org/it/moncler-mens-bresle-con-cappuccio-imbottito-corto-cappotto-grigio-03-85bb-p-66.html][img]http://www.jakkedanmark.org/it/images/_small//moncler_1222/MENS/Moncler-Mens-Bresle-Hooded-Padded-Short-Coat-Grey-1.jpg[/img]Moncler Mens Bresle con cappuccio imbottito corto Cappotto Grigio 03 [85bb][/url] [url=http://www.jakkedanmark.org/it/moncler-mens-bresle-con-cappuccio-imbottito-corto-cappotto-grigio-03-85bb-p-66.html]Moncler Mens Bresle con cappuccio imbottito corto Cappotto Grigio 03 [85bb][/url]&euro;676.11 &euro;239.94Risparmi: 65% sconto[url=http://www.jakkedanmark.org/it/2013-nuovi-moncler-donne-giù-faucon-zip-jacket-con-cintura-nera-7d59-p-399.html][img]http://www.jakkedanmark.org/it/images//moncler_13/Moncler-Women/2013-New-Moncler-Faucon-Women-Down-Jacket-Zip-8.jpg[/img]2013 nuovi ! Moncler Donne Giù Faucon Zip Jacket con cintura nera [7d59][/url] [url=http://www.jakkedanmark.org/it/2013-nuovi-moncler-donne-giù-faucon-zip-jacket-con-cintura-nera-7d59-p-399.html]2013 nuovi ! Moncler Donne Giù Faucon Zip Jacket con cintura nera [7d59][/url]&euro;913.26 &euro;254.82Risparmi: 72% sconto [url=http://www.jakkedanmark.org/it/]casa[/url] :: [url=http://www.jakkedanmark.org/it/moncler-donne-c-14.html]Moncler Donne[/url] :: <a href="http://www.jakkedanmark.org/it/moncler-donne-donna-c-14_9.html">Donna</a> :: 2014 Moncler Alisia imbottita Breve Red Jacket 58 [4c8c] .jqzoom{ float:left; position:relative; padding:0px; cursor:pointer; width:301px; height:300px; } [url=http://www.jakkedanmark.org/it/2014-moncler-alisia-imbottita-breve-red-jacket-58-4c8c-p-184.html][img]http://www.jakkedanmark.org/it/images//moncler_1222/WOMENS/2014-Moncler-Alisia-Padded-Short-Jacket-Red-58-1.jpg[/img]2014 Moncler Alisia imbottita Breve Red Jacket 58 [4c8c][/url] 2014 Moncler Alisia imbottita Breve Red Jacket 58 [4c8c] &euro;670.53 &euro;219.48Risparmi: 67% sconto [b]Fai la scelta:[/b] Size 2 3 4 Da inserire: Description[/b] [b]Moncler le origini[/b]Le origini del nome rivelano le sue radici : infatti il marchio Moncler è stata fondata circa 60 anni fa da una abbreviazione di Monestier de Clermont , un villaggio di montagna vicino a Grenoble , in Francia . Fu qui che nel 1952 , René Ramillon e Andre Vincent ha fondato l'azienda , inizialmente dedicato agli indumenti sportivi per l'alpinismo . Dettagli [b]Zip / Automatici / Caselle / Stand collare / Multi floreale colorata / trapuntatura orizzontale / Polsini elasticizzati e orlo / Logo[/b] [b]Dimensioni : 1 / S 2 / M 3 / L 4 / XL[/b] Troverete Giacca Moncler a buon mercato on-line . Scoprirete Moncler vendita in cui scoprirete che a prezzi accessibili . Trovare Moncler a buon mercato on-line è anche probabile che sia una buona idea per voi , al fine di risparmiare denaro . Questo fantastico outlet Moncler offre Moncler con oltre il 70 % di sconto ; più si ottiene , il più scontato è possibile acquisire . Basta avere una prova con questo ottimo best seller Moncler ! Vi piacerà questo outlet Moncler distinto in modo da credere che sia il valore di acquistare a buon mercato Moncler da noi . Sguardo in questo particolare New Style Moncler , si sarà sicuramente piacerà a causa delle sue specifiche forme e colori . Abbiamo anche la raccolta corretta che lo riguardano . Il nostro negozio Moncler vi offre tutti i tipi di Moncler , al fine di soddisfare la vostra richiesta individuale . Moncler consentono di prendere il design e lo stile tradizionale e più recente in tutto il mondo . Questo webstore specifico Moncler può dare un sacco di super -cheap Moncler . [url=http://www.jakkedanmark.org/it/images//moncler_1222/WOMENS/2014-Moncler-Alisia-Padded-Short-Jacket-Red-58-1.jpg] [url=http://www.jakkedanmark.org/it/2014-moncler-alisia-imbottita-breve-red-jacket-58-4c8c-p-184.html][img]http://www.jakkedanmark.org/it/images//moncler_1222/WOMENS/2014-Moncler-Alisia-Padded-Short-Jacket-Red-58-1.jpg[/img]/moncler_1222/WOMENS/2014-Moncler-Alisia-Padded-Short-Jacket-Red-58-1.jpg[/url] [url=http://www.jakkedanmark.org/it/images//moncler_1222/WOMENS/2014-Moncler-Alisia-Padded-Short-Jacket-Red-58-2.jpg] <a href="http://www.jakkedanmark.org/it/2014-moncler-alisia-imbottita-breve-red-jacket-58-4c8c-p-184.html" ><img src="http://www.jakkedanmark.org/it/images//moncler_1222/WOMENS/2014-Moncler-Alisia-Padded-Short-Jacket-Red-58-2.jpg" width=650px alt="/moncler_1222/WOMENS/2014-Moncler-Alisia-Padded-Short-Jacket-Red-58-2.jpg"/></a>[url=http://www.jakkedanmark.org/it/images//moncler_1222/WOMENS/2014-Moncler-Alisia-Padded-Short-Jacket-Red-58-3.jpg] [url=http://www.jakkedanmark.org/it/2014-moncler-alisia-imbottita-breve-red-jacket-58-4c8c-p-184.html][img]http://www.jakkedanmark.org/it/images//moncler_1222/WOMENS/2014-Moncler-Alisia-Padded-Short-Jacket-Red-58-3.jpg[/img]/moncler_1222/WOMENS/2014-Moncler-Alisia-Padded-Short-Jacket-Red-58-3.jpg[/url] [url=http://www.jakkedanmark.org/it/images//moncler_1222/WOMENS/2014-Moncler-Alisia-Padded-Short-Jacket-Red-58-4.jpg] [url=http://www.jakkedanmark.org/it/2014-moncler-alisia-imbottita-breve-red-jacket-58-4c8c-p-184.html][img]http://www.jakkedanmark.org/it/images//moncler_1222/WOMENS/2014-Moncler-Alisia-Padded-Short-Jacket-Red-58-4.jpg[/img]/moncler_1222/WOMENS/2014-Moncler-Alisia-Padded-Short-Jacket-Red-58-4.jpg[/url] [url=http://www.jakkedanmark.org/it/images//moncler_1222/WOMENS/2014-Moncler-Alisia-Padded-Short-Jacket-Red-58-5.jpg] [url=http://www.jakkedanmark.org/it/2014-moncler-alisia-imbottita-breve-red-jacket-58-4c8c-p-184.html][img]http://www.jakkedanmark.org/it/images//moncler_1222/WOMENS/2014-Moncler-Alisia-Padded-Short-Jacket-Red-58-5.jpg[/img]/moncler_1222/WOMENS/2014-Moncler-Alisia-Padded-Short-Jacket-Red-58-5.jpg[/url] [url=http://www.jakkedanmark.org/it/images//moncler_1222/WOMENS/2014-Moncler-Alisia-Padded-Short-Jacket-Red-58-6.jpg] [url=http://www.jakkedanmark.org/it/2014-moncler-alisia-imbottita-breve-red-jacket-58-4c8c-p-184.html][img]http://www.jakkedanmark.org/it/images//moncler_1222/WOMENS/2014-Moncler-Alisia-Padded-Short-Jacket-Red-58-6.jpg[/img]/moncler_1222/WOMENS/2014-Moncler-Alisia-Padded-Short-Jacket-Red-58-6.jpg[/url] [url=http://www.jakkedanmark.org/it/images//moncler_1222/WOMENS/2014-Moncler-Alisia-Padded-Short-Jacket-Red-58-7.jpg] [url=http://www.jakkedanmark.org/it/2014-moncler-alisia-imbottita-breve-red-jacket-58-4c8c-p-184.html][img]http://www.jakkedanmark.org/it/images//moncler_1222/WOMENS/2014-Moncler-Alisia-Padded-Short-Jacket-Red-58-7.jpg[/img]/moncler_1222/WOMENS/2014-Moncler-Alisia-Padded-Short-Jacket-Red-58-7.jpg[/url]<a target="_blank" href="http://www.jakkedanmark.org/it/images//moncler_1222/WOMENS/2014-Moncler-Alisia-Padded-Short-Jacket-Red-58-8.jpg"> <a href="http://www.jakkedanmark.org/it/2014-moncler-alisia-imbottita-breve-red-jacket-58-4c8c-p-184.html" ><img src="http://www.jakkedanmark.org/it/images//moncler_1222/WOMENS/2014-Moncler-Alisia-Padded-Short-Jacket-Red-58-8.jpg" width=650px alt="/moncler_1222/WOMENS/2014-Moncler-Alisia-Padded-Short-Jacket-Red-58-8.jpg"/></a> Related Products [url=http://www.jakkedanmark.org/it/2014-moncler-alisia-cappotto-giallo-per-la-donna-59-1df7-p-183.html][img]http://www.jakkedanmark.org/it/images/_small//moncler_1222/WOMENS/2014-Moncler-Alisia-Overcoat-Yellow-For-Woman-59-1.jpg[/img]2014 Moncler Alisia cappotto giallo per la donna 59 [1df7][/url] [url=http://www.jakkedanmark.org/it/2014-moncler-alisia-cappotto-giallo-per-la-donna-59-1df7-p-183.html]2014 Moncler Alisia cappotto giallo per la donna 59 [1df7][/url] [url=http://www.jakkedanmark.org/it/moncler-nylon-puffer-cap-giacche-per-le-donne-61-912b-p-246.html][img]http://www.jakkedanmark.org/it/images/_small//moncler_1222/WOMENS/Moncler-Nylon-Puffer-Cap-Jackets-For-Womens-61-1.jpg[/img]Moncler Nylon Puffer Cap Giacche per le donne 61 [912b][/url] [url=http://www.jakkedanmark.org/it/moncler-nylon-puffer-cap-giacche-per-le-donne-61-912b-p-246.html]Moncler Nylon Puffer Cap Giacche per le donne 61 [912b][/url] [url=http://www.jakkedanmark.org/it/autentico-moncler-imbottita-sanglante-breve-inverno-cappotto-nero-89-571a-p-206.html][img]http://www.jakkedanmark.org/it/images/_small//moncler_1222/WOMENS/AUTHENTIC-MONCLER-PADDED-SANGLANTE-SHORT-WINTER-1.jpg[/img]AUTENTICO MONCLER IMBOTTITA sanglante BREVE INVERNO CAPPOTTO NERO 89 [571a][/url] [url=http://www.jakkedanmark.org/it/autentico-moncler-imbottita-sanglante-breve-inverno-cappotto-nero-89-571a-p-206.html]AUTENTICO MONCLER IMBOTTITA sanglante BREVE INVERNO CAPPOTTO NERO 89 [571a][/url] <a href="http://www.jakkedanmark.org/it/moncler-navy-mari-cofano-lungo-cappotto-17-ce63-p-269.html"><img src="http://www.jakkedanmark.org/it/images/_small//moncler_1222/WOMENS/Moncler-Womens-Navy-Mari-Long-Hood-Coat-17-1.jpg" alt="Moncler Navy Mari cofano lungo cappotto 17 [ce63]" title=" Moncler Navy Mari cofano lungo cappotto 17 [ce63] " width="160" height="160" /></a>[url=http://www.jakkedanmark.org/it/moncler-navy-mari-cofano-lungo-cappotto-17-ce63-p-269.html]Moncler Navy Mari cofano lungo cappotto 17 [ce63][/url] [url=http://www.jakkedanmark.org/it/index.php?main_page=product_reviews_write&amp;products_id=184&amp;number_of_uploads=0][img]http://www.jakkedanmark.org/it/includes/templates/polo/buttons/italian/button_write_review.gif[/img]Scrivi Recensione[/url] \ n [url=http://www.jakkedanmark.org/it/index.php]casa[/url] [url=http://www.jakkedanmark.org/it/index.php?main_page=shippinginfo]spedizione[/url] [url=http://www.jakkedanmark.org/it/index.php?main_page=Payment_Methods]Commercio all'ingrosso[/url] [url=http://www.jakkedanmark.org/it/index.php?main_page=shippinginfo]Tracciamento dell'ordine[/url] [url=http://www.jakkedanmark.org/it/index.php?main_page=Coupons]Buoni[/url] [url=http://www.jakkedanmark.org/it/index.php?main_page=Payment_Methods]Metodi di pagamento[/url] [url=http://www.jakkedanmark.org/it/index.php?main_page=contact_us]Contattaci[/url] <a href="http://www.jakkedanmark.org/it/index.php?main_page=Size" target="_blank">Tabella di formato</a> [url=http://www.monclerpaschere.co/it/]Moncler Cappotti[/url] [url=http://www.monclerpaschere.co/it/]Moncler Jackets[/url] [url=http://www.monclerpaschere.co/it/]Moncler Cappotti[/url] [url=http://www.monclerpaschere.co/it/]Moncler Jackets[/url] [url=http://www.monclerpaschere.co/it/]Moncler Gilet[/url] [url=http://www.jakkedanmark.org/it/2014-moncler-alisia-imbottita-breve-red-jacket-58-4c8c-p-184.html][/url] Copyright © 2012-2014 Tutti i diritti riservati . [b][url=http://www.jakkedanmark.org/it/moncler-donne-c-14.html]Moncler donna cappotto[/url][/b] [b][url=http://www.jakkedanmark.org/it/moncler-donne-c-14.html]confrontare giacca Moncler Donne[/url][/b]

lhschellerand

07. 09. 2018

[b]<a href="http://www.montblancpen.com.cn<strong><a href="http://www.montblancpen.com.cn/">pens</a></strong> <br> <strong><a href="http://www.montblancpen.com.cn/">mont blanc pens</a></strong> <br>

lhschellerand

07. 09. 2018

[b][url=http://www.montblancpen.com.cn/]montblanc fountain[/url][/b] | [b][url=http://www.montblancpen.com.cn/]montblanc pen[/url][/b] | [b][url=http://www.montblancpen.com.cn/]mont blanc[/url][/b] Montblanc Meisterstuck : Professional montblanc pen stores, montblancpen.com.cn US Dollar Euro GB Pound Canadian Dollar Australian Dollar Jappen Yen Norske Krone Swedish Krone Danish Krone CNY Categories [url=http://www.montblancpen.com.cn/montblanc-princesse-grace-c-4.html]MontBlanc Princesse Grace[/url] [url=http://www.montblancpen.com.cn/meisterstuck-rollerball-c-6.html]Meisterstuck Rollerball[/url] [url=http://www.montblancpen.com.cn/montblanc-boheme-c-22.html]Montblanc Boheme[/url] [url=http://www.montblancpen.com.cn/montblanc-etoile-c-21.html]Montblanc Etoile[/url] [url=http://www.montblancpen.com.cn/montblanc-greta-garbo-c-11.html]Montblanc Greta Garbo[/url] [url=http://www.montblancpen.com.cn/montblanc-johannes-brahms-c-10.html]MontBlanc Johannes Brahms[/url] [url=http://www.montblancpen.com.cn/montblanc-meisterstuck-c-20.html]Montblanc Meisterstuck[/url] [url=http://www.montblancpen.com.cn/montblanc-meisterstuck-montblanc-meisterstuck-ballpoint-c-20_9.html]Montblanc Meisterstuck Ballpoint[/url] <a class="category-products" href="http://www.montblancpen.com.cn/montblanc-meisterstuck-montblanc-meisterstuck-fineliner-c-20_8.html">Montblanc Meisterstuck Fineliner</a> [url=http://www.montblancpen.com.cn/montblanc-meisterstuck-montblanc-meisterstuck-fountain-c-20_7.html]Montblanc Meisterstuck Fountain[/url] [url=http://www.montblancpen.com.cn/montblanc-meisterstuck-montblanc-meisterstuckcils-c-20_5.html]Montblanc Meisterstuckcils[/url] [url=http://www.montblancpen.com.cn/montblanc-starwalker-c-19.html]Montblanc Starwalker[/url] Bestsellers [url=http://www.montblancpen.com.cn/montblanc-meisterstuck-classique-ballpoint-pen-ba15-p-119.html] [url=http://www.montblancpen.com.cn/montblanc-meisterstuck-c-20.html][img]http://www.montblancpen.com.cn/images/_small/images/montblanc_pic/Montblanc-Meisterstuck-Classique-Ballpoint-Pen.jpg[/img]Montblanc Meisterstuck Classique Ballpoint Pen [ba15][/url]Montblanc Meisterstuck Classique Ballpoint Pen [ba15][/url] $502.00 $124.00Save: 75% off<a href="http://www.montblancpen.com.cn/montblanc-meisterstuck-platinumplated-facet-fountain-pen-549c-p-99.html"> <a href="http://www.montblancpen.com.cn/montblanc-meisterstuck-c-20.html" ><img src="http://www.montblancpen.com.cn/images/_small/images/montblanc_pic/Montblanc-Meisterstuck-Platinum-Plated-Facet-Fountain-Pen.jpg" alt="Montblanc Meisterstuck Platinum-Plated Facet Fountain Pen [549c]" title=" Montblanc Meisterstuck Platinum-Plated Facet Fountain Pen [549c] " width="130" height="130" /></a>Montblanc Meisterstuck Platinum-Plated Facet Fountain Pen [549c][/url] $491.00 $122.00Save: 75% off[url=http://www.montblancpen.com.cn/montblanc-meisterstuck-solitaire-rose-gold-barley-ballpoint-pen-79ba-p-140.html] [url=http://www.montblancpen.com.cn/montblanc-meisterstuck-c-20.html][img]http://www.montblancpen.com.cn/images/_small/images/montblanc_pic/Montblanc-Meisterstuck-Solitaire-Rose-Gold-Barley-Ballpoint-Pen.jpg[/img]Montblanc Meisterstuck Solitaire Rose Gold Barley Ballpoint Pen [79ba][/url]Montblanc Meisterstuck Solitaire Rose Gold Barley Ballpoint Pen [79ba][/url] $493.00 $125.00Save: 75% off Featured - [url=http://www.montblancpen.com.cn/featured_products.html] [more][/url] [url=http://www.montblancpen.com.cn/montblanc-meisterstuck-sterling-silver-pencil-e66c-p-53.html][img]http://www.montblancpen.com.cn/images/_small/images/montblanc_pic/Montblanc-Meisterstuck-Sterling-Silver-Pencil.jpg[/img]Montblanc Meisterstuck Sterling Silver Pencil [e66c][/url] [url=http://www.montblancpen.com.cn/montblanc-meisterstuck-sterling-silver-pencil-e66c-p-53.html]Montblanc Meisterstuck Sterling Silver Pencil [e66c][/url]$407.00 $117.00Save: 71% off[url=http://www.montblancpen.com.cn/montblanc-meisterstuck-solitaire-gold-and-black-mechanical-penci-1581-p-50.html][img]http://www.montblancpen.com.cn/images/_small/images/montblanc_pic/Montblanc-Meisterstuck-Solitaire-Gold-And-Black-Mechanical-Pencil.jpg[/img]Montblanc Meisterstuck Solitaire Gold And Black Mechanical Penci [1581][/url] [url=http://www.montblancpen.com.cn/montblanc-meisterstuck-solitaire-gold-and-black-mechanical-penci-1581-p-50.html]Montblanc Meisterstuck Solitaire Gold And Black Mechanical Penci [1581][/url]$406.00 $120.00Save: 70% off[url=http://www.montblancpen.com.cn/montblanc-meisterstuck-stainless-steel-ii-mechanical-pencil-08bb-p-52.html][img]http://www.montblancpen.com.cn/images/_small/images/montblanc_pic/Montblanc-Meisterstuck-Stainless-Steel-II-Mechanical-Pencil.jpg[/img]Montblanc Meisterstuck Stainless Steel II Mechanical Pencil [08bb][/url] [url=http://www.montblancpen.com.cn/montblanc-meisterstuck-stainless-steel-ii-mechanical-pencil-08bb-p-52.html]Montblanc Meisterstuck Stainless Steel II Mechanical Pencil [08bb][/url]$400.00 $119.00Save: 70% off [url=http://www.montblancpen.com.cn/]Home[/url] :: Montblanc Meisterstuck Montblanc Meisterstuck Filter Results by: Items starting with ... A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Displaying [b]1[/b] to [b]21[/b] (of [b]85[/b] products) 1[/b] [url=http://www.montblancpen.com.cn/montblanc-meisterstuck-c-20.html?page=2&sort=20a]2[/url] [url=http://www.montblancpen.com.cn/montblanc-meisterstuck-c-20.html?page=3&sort=20a]3[/url] [url=http://www.montblancpen.com.cn/montblanc-meisterstuck-c-20.html?page=4&sort=20a]4[/url] [url=http://www.montblancpen.com.cn/montblanc-meisterstuck-c-20.html?page=5&sort=20a]5[/url] [url=http://www.montblancpen.com.cn/montblanc-meisterstuck-c-20.html?page=2&sort=20a][Next &gt;&gt;][/url] [url=http://www.montblancpen.com.cn/montblanc-meisterstuck-149-fountain-pen-b54a-p-78.html][img]http://www.montblancpen.com.cn/images/_small/images/montblanc_pic/Montblanc-Meisterstuck-149-Fountain-Pen.jpg[/img]Montblanc Meisterstuck 149 Fountain Pen [b54a][/url] [url=http://www.montblancpen.com.cn/montblanc-meisterstuck-149-fountain-pen-b54a-p-78.html]Montblanc Meisterstuck 149 Fountain Pen [b54a][/url]$494.00 $125.00Save: 75% off[url=http://www.montblancpen.com.cn/montblanc-meisterstuck-c-20.html?products_id=78&action=buy_now&sort=20a][img]http://www.montblancpen.com.cn/includes/templates/polo/buttons/english/button_buy_now.gif[/img]Buy Now[/url] [url=http://www.montblancpen.com.cn/montblanc-meisterstuck-carbon-amp-steel-ballpoint-pen-b016-p-117.html][img]http://www.montblancpen.com.cn/images/_small/images/montblanc_pic/Montblanc-Meisterstuck-Carbon-amp-Steel-Ballpoint-Pen.jpg[/img]Montblanc Meisterstuck Carbon &amp; Steel Ballpoint Pen [b016][/url] [url=http://www.montblancpen.com.cn/montblanc-meisterstuck-carbon-amp-steel-ballpoint-pen-b016-p-117.html]Montblanc Meisterstuck Carbon &amp; Steel Ballpoint Pen [b016][/url]$485.00 $122.00Save: 75% off[url=http://www.montblancpen.com.cn/montblanc-meisterstuck-c-20.html?products_id=117&action=buy_now&sort=20a][img]http://www.montblancpen.com.cn/includes/templates/polo/buttons/english/button_buy_now.gif[/img]Buy Now[/url] [url=http://www.montblancpen.com.cn/montblanc-meisterstuck-carbon-amp-steel-fountain-pen-246b-p-79.html][img]http://www.montblancpen.com.cn/images/_small/images/montblanc_pic/Montblanc-Meisterstuck-Carbon-amp-Steel-Fountain-Pen.jpg[/img]Montblanc Meisterstuck Carbon &amp; Steel Fountain Pen [246b][/url]<a href="http://www.montblancpen.com.cn/montblanc-meisterstuck-carbon-amp-steel-fountain-pen-246b-p-79.html">Montblanc Meisterstuck Carbon &amp; Steel Fountain Pen [246b]</a>$497.00 $129.00Save: 74% off[url=http://www.montblancpen.com.cn/montblanc-meisterstuck-c-20.html?products_id=79&action=buy_now&sort=20a][img]http://www.montblancpen.com.cn/includes/templates/polo/buttons/english/button_buy_now.gif[/img]Buy Now[/url] [url=http://www.montblancpen.com.cn/montblanc-meisterstuck-carbon-amp-steel-pencil-2e41-p-38.html][img]http://www.montblancpen.com.cn/images/_small/images/montblanc_pic/Montblanc-Meisterstuck-Carbon-amp-Steel-Pencil.jpg[/img]Montblanc Meisterstuck Carbon &amp; Steel Pencil [2e41][/url] [url=http://www.montblancpen.com.cn/montblanc-meisterstuck-carbon-amp-steel-pencil-2e41-p-38.html]Montblanc Meisterstuck Carbon &amp; Steel Pencil [2e41][/url]$401.00 $115.00Save: 71% off[url=http://www.montblancpen.com.cn/montblanc-meisterstuck-c-20.html?products_id=38&action=buy_now&sort=20a][img]http://www.montblancpen.com.cn/includes/templates/polo/buttons/english/button_buy_now.gif[/img]Buy Now[/url] [url=http://www.montblancpen.com.cn/montblanc-meisterstuck-ceramics-black-prisma-ballpoint-pen-24f3-p-118.html][img]http://www.montblancpen.com.cn/images/_small/images/montblanc_pic/Montblanc-Meisterstuck-Ceramics-Black-Prisma-Ballpoint-Pen.jpg[/img]Montblanc Meisterstuck Ceramics Black Prisma Ballpoint Pen [24f3][/url] [url=http://www.montblancpen.com.cn/montblanc-meisterstuck-ceramics-black-prisma-ballpoint-pen-24f3-p-118.html]Montblanc Meisterstuck Ceramics Black Prisma Ballpoint Pen [24f3][/url]$485.00 $121.00Save: 75% off[url=http://www.montblancpen.com.cn/montblanc-meisterstuck-c-20.html?products_id=118&action=buy_now&sort=20a][img]http://www.montblancpen.com.cn/includes/templates/polo/buttons/english/button_buy_now.gif[/img]Buy Now[/url] [url=http://www.montblancpen.com.cn/montblanc-meisterstuck-ceramics-black-prisma-fountain-pen-5565-p-80.html][img]http://www.montblancpen.com.cn/images/_small/images/montblanc_pic/Montblanc-Meisterstuck-Ceramics-Black-Prisma-Fountain-Pen.jpg[/img]Montblanc Meisterstuck Ceramics Black Prisma Fountain Pen [5565][/url] [url=http://www.montblancpen.com.cn/montblanc-meisterstuck-ceramics-black-prisma-fountain-pen-5565-p-80.html]Montblanc Meisterstuck Ceramics Black Prisma Fountain Pen [5565][/url]$499.00 $119.00Save: 76% off<a href="http://www.montblancpen.com.cn/montblanc-meisterstuck-c-20.html?products_id=80&action=buy_now&sort=20a"><img src="http://www.montblancpen.com.cn/includes/templates/polo/buttons/english/button_buy_now.gif" alt="Buy Now" title=" Buy Now " width="105" height="24" class="listingBuyNowButton" /></a> [url=http://www.montblancpen.com.cn/montblanc-meisterstuck-ceramics-black-prisma-pencil-3134-p-39.html][img]http://www.montblancpen.com.cn/images/_small/images/montblanc_pic/Montblanc-Meisterstuck-Ceramics-Black-Prisma-Pencil.jpg[/img]Montblanc Meisterstuck Ceramics Black Prisma Pencil [3134][/url]<a href="http://www.montblancpen.com.cn/montblanc-meisterstuck-ceramics-black-prisma-pencil-3134-p-39.html">Montblanc Meisterstuck Ceramics Black Prisma Pencil [3134]</a>$407.00 $114.00Save: 72% off[url=http://www.montblancpen.com.cn/montblanc-meisterstuck-c-20.html?products_id=39&action=buy_now&sort=20a][img]http://www.montblancpen.com.cn/includes/templates/polo/buttons/english/button_buy_now.gif[/img]Buy Now[/url] <a href="http://www.montblancpen.com.cn/montblanc-meisterstuck-classique-ballpoint-pen-ba15-p-119.html"><div style="vertical-align: middle;height:200px"><img src="http://www.montblancpen.com.cn/images/_small/images/montblanc_pic/Montblanc-Meisterstuck-Classique-Ballpoint-Pen.jpg" alt="Montblanc Meisterstuck Classique Ballpoint Pen [ba15]" title=" Montblanc Meisterstuck Classique Ballpoint Pen [ba15] " width="200" height="200" class="listingProductImage" id="listimg" /></div></a>[url=http://www.montblancpen.com.cn/montblanc-meisterstuck-classique-ballpoint-pen-ba15-p-119.html]Montblanc Meisterstuck Classique Ballpoint Pen [ba15][/url]$502.00 $124.00Save: 75% off[url=http://www.montblancpen.com.cn/montblanc-meisterstuck-c-20.html?products_id=119&action=buy_now&sort=20a][img]http://www.montblancpen.com.cn/includes/templates/polo/buttons/english/button_buy_now.gif[/img]Buy Now[/url] [url=http://www.montblancpen.com.cn/montblanc-meisterstuck-classique-fineliner-be3d-p-114.html][img]http://www.montblancpen.com.cn/images/_small/images/montblanc_pic/Montblanc-Meisterstuck-Classique-Fineliner.jpg[/img]Montblanc Meisterstuck Classique Fineliner [be3d][/url]<a href="http://www.montblancpen.com.cn/montblanc-meisterstuck-classique-fineliner-be3d-p-114.html">Montblanc Meisterstuck Classique Fineliner [be3d]</a>$389.00 $113.00Save: 71% off[url=http://www.montblancpen.com.cn/montblanc-meisterstuck-c-20.html?products_id=114&action=buy_now&sort=20a][img]http://www.montblancpen.com.cn/includes/templates/polo/buttons/english/button_buy_now.gif[/img]Buy Now[/url] [url=http://www.montblancpen.com.cn/montblanc-meisterstuck-classique-fountain-pen-9fc4-p-81.html][img]http://www.montblancpen.com.cn/images/_small/images/montblanc_pic/Montblanc-Meisterstuck-Classique-Fountain-Pen.jpg[/img]Montblanc Meisterstuck Classique Fountain Pen [9fc4][/url] [url=http://www.montblancpen.com.cn/montblanc-meisterstuck-classique-fountain-pen-9fc4-p-81.html]Montblanc Meisterstuck Classique Fountain Pen [9fc4][/url]$487.00 $119.00Save: 76% off[url=http://www.montblancpen.com.cn/montblanc-meisterstuck-c-20.html?products_id=81&action=buy_now&sort=20a][img]http://www.montblancpen.com.cn/includes/templates/polo/buttons/english/button_buy_now.gif[/img]Buy Now[/url] [url=http://www.montblancpen.com.cn/montblanc-meisterstuck-classique-pencil-fd25-p-40.html][img]http://www.montblancpen.com.cn/images/_small/images/montblanc_pic/Montblanc-Meisterstuck-Classique-Pencil.jpg[/img]Montblanc Meisterstuck Classique Pencil [fd25][/url]<a href="http://www.montblancpen.com.cn/montblanc-meisterstuck-classique-pencil-fd25-p-40.html">Montblanc Meisterstuck Classique Pencil [fd25]</a>$405.00 $117.00Save: 71% off[url=http://www.montblancpen.com.cn/montblanc-meisterstuck-c-20.html?products_id=40&action=buy_now&sort=20a][img]http://www.montblancpen.com.cn/includes/templates/polo/buttons/english/button_buy_now.gif[/img]Buy Now[/url] [url=http://www.montblancpen.com.cn/montblanc-meisterstuck-diamond-ballpoint-pen-80d0-p-120.html][img]http://www.montblancpen.com.cn/images/_small/images/montblanc_pic/Montblanc-Meisterstuck-Diamond-Ballpoint-Pen.jpg[/img]Montblanc Meisterstuck Diamond Ballpoint Pen [80d0][/url]<a href="http://www.montblancpen.com.cn/montblanc-meisterstuck-diamond-ballpoint-pen-80d0-p-120.html">Montblanc Meisterstuck Diamond Ballpoint Pen [80d0]</a>$496.00 $126.00Save: 75% off[url=http://www.montblancpen.com.cn/montblanc-meisterstuck-c-20.html?products_id=120&action=buy_now&sort=20a][img]http://www.montblancpen.com.cn/includes/templates/polo/buttons/english/button_buy_now.gif[/img]Buy Now[/url] [url=http://www.montblancpen.com.cn/montblanc-meisterstuck-diamond-classique-fountain-pen-0761-p-82.html][img]http://www.montblancpen.com.cn/images/_small/images/montblanc_pic/Montblanc-Meisterstuck-Diamond-Classique-Fountain-Pen.jpg[/img]Montblanc Meisterstuck Diamond Classique Fountain Pen [0761][/url] [url=http://www.montblancpen.com.cn/montblanc-meisterstuck-diamond-classique-fountain-pen-0761-p-82.html]Montblanc Meisterstuck Diamond Classique Fountain Pen [0761][/url]$494.00 $122.00Save: 75% off[url=http://www.montblancpen.com.cn/montblanc-meisterstuck-c-20.html?products_id=82&action=buy_now&sort=20a][img]http://www.montblancpen.com.cn/includes/templates/polo/buttons/english/button_buy_now.gif[/img]Buy Now[/url] <a href="http://www.montblancpen.com.cn/montblanc-meisterstuck-diamond-fountain-pen-c435-p-83.html"><div style="vertical-align: middle;height:200px"><img src="http://www.montblancpen.com.cn/images/_small/images/montblanc_pic/Montblanc-Meisterstuck-Diamond-Fountain-Pen.jpg" alt="Montblanc Meisterstuck Diamond Fountain Pen [c435]" title=" Montblanc Meisterstuck Diamond Fountain Pen [c435] " width="200" height="200" class="listingProductImage" id="listimg" /></div></a>[url=http://www.montblancpen.com.cn/montblanc-meisterstuck-diamond-fountain-pen-c435-p-83.html]Montblanc Meisterstuck Diamond Fountain Pen [c435][/url]$487.00 $116.00Save: 76% off[url=http://www.montblancpen.com.cn/montblanc-meisterstuck-c-20.html?products_id=83&action=buy_now&sort=20a][img]http://www.montblancpen.com.cn/includes/templates/polo/buttons/english/button_buy_now.gif[/img]Buy Now[/url] [url=http://www.montblancpen.com.cn/montblanc-meisterstuck-diamond-le-grand-fountain-pen-0b41-p-84.html][img]http://www.montblancpen.com.cn/images/_small/images/montblanc_pic/Montblanc-Meisterstuck-Diamond-Le-Grand-Fountain-Pen.jpg[/img]Montblanc Meisterstuck Diamond Le Grand Fountain Pen [0b41][/url]<a href="http://www.montblancpen.com.cn/montblanc-meisterstuck-diamond-le-grand-fountain-pen-0b41-p-84.html">Montblanc Meisterstuck Diamond Le Grand Fountain Pen [0b41]</a>$499.00 $131.00Save: 74% off<a href="http://www.montblancpen.com.cn/montblanc-meisterstuck-c-20.html?products_id=84&action=buy_now&sort=20a"><img src="http://www.montblancpen.com.cn/includes/templates/polo/buttons/english/button_buy_now.gif" alt="Buy Now" title=" Buy Now " width="105" height="24" class="listingBuyNowButton" /></a> [url=http://www.montblancpen.com.cn/montblanc-meisterstuck-doue-black-amp-white-ballpoint-pen-08e2-p-121.html][img]http://www.montblancpen.com.cn/images/_small/images/montblanc_pic/Montblanc-Meisterstuck-Doue-Black-amp-White-Ballpoint-Pen.jpg[/img]Montblanc Meisterstuck Doue Black &amp; White Ballpoint Pen [08e2][/url] [url=http://www.montblancpen.com.cn/montblanc-meisterstuck-doue-black-amp-white-ballpoint-pen-08e2-p-121.html]Montblanc Meisterstuck Doue Black &amp; White Ballpoint Pen [08e2][/url]$502.00 $131.00Save: 74% off[url=http://www.montblancpen.com.cn/montblanc-meisterstuck-c-20.html?products_id=121&action=buy_now&sort=20a][img]http://www.montblancpen.com.cn/includes/templates/polo/buttons/english/button_buy_now.gif[/img]Buy Now[/url] [url=http://www.montblancpen.com.cn/montblanc-meisterstuck-doue-black-amp-white-fountain-pen-44d9-p-85.html][img]http://www.montblancpen.com.cn/images/_small/images/montblanc_pic/Montblanc-Meisterstuck-Doue-Black-amp-White-Fountain-Pen.jpg[/img]Montblanc Meisterstuck Doue Black &amp; White Fountain Pen [44d9][/url] [url=http://www.montblancpen.com.cn/montblanc-meisterstuck-doue-black-amp-white-fountain-pen-44d9-p-85.html]Montblanc Meisterstuck Doue Black &amp; White Fountain Pen [44d9][/url]$486.00 $124.00Save: 74% off[url=http://www.montblancpen.com.cn/montblanc-meisterstuck-c-20.html?products_id=85&action=buy_now&sort=20a][img]http://www.montblancpen.com.cn/includes/templates/polo/buttons/english/button_buy_now.gif[/img]Buy Now[/url] [url=http://www.montblancpen.com.cn/montblanc-meisterstuck-doue-geometric-dimension-ballpoint-pen-c2aa-p-122.html][img]http://www.montblancpen.com.cn/images/_small/images/montblanc_pic/Montblanc-Meisterstuck-Doue-Geometric-Dimension-Ballpoint-Pen.jpg[/img]Montblanc Meisterstuck Doue Geometric Dimension Ballpoint Pen [c2aa][/url] [url=http://www.montblancpen.com.cn/montblanc-meisterstuck-doue-geometric-dimension-ballpoint-pen-c2aa-p-122.html]Montblanc Meisterstuck Doue Geometric Dimension Ballpoint Pen [c2aa][/url]$498.00 $121.00Save: 76% off[url=http://www.montblancpen.com.cn/montblanc-meisterstuck-c-20.html?products_id=122&action=buy_now&sort=20a][img]http://www.montblancpen.com.cn/includes/templates/polo/buttons/english/button_buy_now.gif[/img]Buy Now[/url] [url=http://www.montblancpen.com.cn/montblanc-meisterstuck-doue-geometric-dimension-fountain-pen-fdc0-p-87.html][img]http://www.montblancpen.com.cn/images/_small/images/montblanc_pic/Montblanc-Meisterstuck-Doue-Geometric-Dimension-Fountain-Pen.jpg[/img]Montblanc Meisterstuck Doue Geometric Dimension Fountain Pen [fdc0][/url] [url=http://www.montblancpen.com.cn/montblanc-meisterstuck-doue-geometric-dimension-fountain-pen-fdc0-p-87.html]Montblanc Meisterstuck Doue Geometric Dimension Fountain Pen [fdc0][/url]$487.00 $124.00Save: 75% off[img]http://www.montblancpen.com.cn/includes/templates/polo/buttons/english/button_sold_out_sm.gif[/img]Sold Out [url=http://www.montblancpen.com.cn/montblanc-meisterstuck-doue-signum-ballpoint-pen-cbee-p-123.html][img]http://www.montblancpen.com.cn/images/_small/images/montblanc_pic/Montblanc-Meisterstuck-Doue-Signum-Ballpoint-Pen.jpg[/img]Montblanc Meisterstuck Doue Signum Ballpoint Pen [cbee][/url] [url=http://www.montblancpen.com.cn/montblanc-meisterstuck-doue-signum-ballpoint-pen-cbee-p-123.html]Montblanc Meisterstuck Doue Signum Ballpoint Pen [cbee][/url]$493.00 $125.00Save: 75% off[url=http://www.montblancpen.com.cn/montblanc-meisterstuck-c-20.html?products_id=123&action=buy_now&sort=20a][img]http://www.montblancpen.com.cn/includes/templates/polo/buttons/english/button_buy_now.gif[/img]Buy Now[/url] [url=http://www.montblancpen.com.cn/montblanc-meisterstuck-doue-signum-fountain-pen-80cd-p-86.html][img]http://www.montblancpen.com.cn/images/_small/images/montblanc_pic/Montblanc-Meisterstuck-Doue-Signum-Fountain-Pen.jpg[/img]Montblanc Meisterstuck Doue Signum Fountain Pen [80cd][/url] [url=http://www.montblancpen.com.cn/montblanc-meisterstuck-doue-signum-fountain-pen-80cd-p-86.html]Montblanc Meisterstuck Doue Signum Fountain Pen [80cd][/url]$493.00 $128.00Save: 74% off<a href="http://www.montblancpen.com.cn/montblanc-meisterstuck-c-20.html?products_id=86&action=buy_now&sort=20a"><img src="http://www.montblancpen.com.cn/includes/templates/polo/buttons/english/button_buy_now.gif" alt="Buy Now" title=" Buy Now " width="105" height="24" class="listingBuyNowButton" /></a> Displaying [b]1[/b] to [b]21[/b] (of [b]85[/b] products) 1[/b] [url=http://www.montblancpen.com.cn/montblanc-meisterstuck-c-20.html?page=2&sort=20a]2[/url] <a href="http://www.montblancpen.com.cn/montblanc-meisterstuck-c-20.html?page=3&sort=20a" title=" Page 3 ">3</a> [url=http://www.montblancpen.com.cn/montblanc-meisterstuck-c-20.html?page=4&sort=20a]4[/url] <a href="http://www.montblancpen.com.cn/montblanc-meisterstuck-c-20.html?page=5&sort=20a" title=" Page 5 ">5</a> [url=http://www.montblancpen.com.cn/montblanc-meisterstuck-c-20.html?page=2&sort=20a][Next &gt;&gt;][/url] [url=http://www.montblancpen.com.cn/index.php]Home[/url] [url=http://www.montblancpen.com.cn/index.php?main_page=shippinginfo]Shipping[/url] [url=http://www.montblancpen.com.cn/index.php?main_page=Payment_Methods]Wholesale[/url] [url=http://www.montblancpen.com.cn/index.php?main_page=shippinginfo]Order Tracking[/url] [url=http://www.montblancpen.com.cn/index.php?main_page=Coupons]Coupons[/url] [url=http://www.montblancpen.com.cn/index.php?main_page=Payment_Methods]Payment Methods[/url] [url=http://www.montblancpen.com.cn/index.php?main_page=contact_us]Contact Us[/url] [url=http://www.montblancoutlet.co/]Montblanc Ballpoint Pen[/url] [url=http://www.montblancoutlet.co/]Mont Blanc Marlene Dietrich[/url] [url=http://www.montblancoutlet.co/]Mont Blanc Etoile De Pens[/url] [url=http://www.montblancoutlet.co/]Montblanc Fountain Pen[/url] [url=http://www.montblancoutlet.co/]Montblanc Rollerball Pen[/url] [url=http://www.montblancpen.com.cn/montblanc-meisterstuck-c-20.html][/url] Copyright © 2012-2015 All Rights Reserved. [b][url=http://www.montblancpen.com.cn/]pens[/url][/b] [b][url=http://www.montblancpen.com.cn/]mont blanc pens[/url][/b]

lhschellerand

07. 07. 2018

[b][url=http://it.rogervivieroutlet.online/roger-vivier-scarpe-da-tennis-c-6.ht<strong><a href="http://it.rogervivieroutlet.online/roger-vivier-scarpe-da-tennis-c-6.html">cheap sneakers for women</a></strong><br> <strong><a href="http://www.rogervivieroutlet.online/it/roger-vivier-scarpe-da-tennis-c-6.html">cheap sneakers for women</a></strong><br>

lhschellerand

07. 07. 2018

[b][url=http://it.rogervivieroutlet.online/roger-vivier-scarpe-da-tennis-c-6.html]roger vivier sneakers[/url][/b] [b]<a href="http://it.rogervivieroutlet.online/roger-vivier-scarpe-da-tennis-c-6.html">roger vivier sneakers</a>[/b] [b][url=http://www.rogervivieroutlet.online/it/roger-vivier-scarpe-da-tennis-c-6.html]roger vivier sneakers[/url][/b] Sandali Roger Vivier US Dollar Euro GB Pound Canadian Dollar Australian Dollar Jappen Yen Norske Krone Swedish Krone Danish Krone CNY Categorie [url=http://www.rogervivieroutlet.online/it/roger-vivier-boots-c-3.html]Roger Vivier Boots[/url] [url=http://www.rogervivieroutlet.online/it/sandali-roger-vivier-c-5.html]Sandali Roger Vivier[/url] [url=http://www.rogervivieroutlet.online/it/roger-vivier-flats-c-1.html]Roger Vivier Flats[/url] [url=http://www.rogervivieroutlet.online/it/roger-vivier-pompe-c-2.html]Roger Vivier Pompe[/url] [url=http://www.rogervivieroutlet.online/it/roger-vivier-scarpe-da-tennis-c-6.html]Roger Vivier scarpe da tennis[/url] Vetrina - [url=http://www.rogervivieroutlet.online/it/featured_products.html] [vedi][/url] <a href="http://www.rogervivieroutlet.online/it/2014-roger-vivier-piazza-fibbia-geometrici-colori-misti-appartamenti-p-118.html"><img src="http://www.rogervivieroutlet.online/it/images/_small//rv03/Roger-Vivier-Flats/2014-Roger-Vivier-square-buckle-geometric-mixed.jpg" alt="2014 Roger Vivier piazza fibbia geometrici colori misti appartamenti [6fd1]" title=" 2014 Roger Vivier piazza fibbia geometrici colori misti appartamenti [6fd1] " width="130" height="130" /></a><a class="sidebox-products" href="http://www.rogervivieroutlet.online/it/2014-roger-vivier-piazza-fibbia-geometrici-colori-misti-appartamenti-p-118.html">2014 Roger Vivier piazza fibbia geometrici colori misti appartamenti [6fd1]</a>&euro;465.00 &euro;204.60Risparmi: 56% sconto[url=http://www.rogervivieroutlet.online/it/roger-vivier-scarpe-belle-de-nuit-raso-con-strass-fibbia-blu-heels-p-69.html][img]http://www.rogervivieroutlet.online/it/images/_small//rv03/Roger-Vivier-Pumps/Roger-Vivier-Shoes-Belle-de-Nuit-Satin-Rhinestone-42.JPG[/img]Roger Vivier Scarpe Belle de Nuit raso con strass fibbia Blu Heels [a4d9][/url] [url=http://www.rogervivieroutlet.online/it/roger-vivier-scarpe-belle-de-nuit-raso-con-strass-fibbia-blu-heels-p-69.html]Roger Vivier Scarpe Belle de Nuit raso con strass fibbia Blu Heels [a4d9][/url]&euro;640.77 &euro;218.55Risparmi: 66% sconto<a href="http://www.rogervivieroutlet.online/it/roger-vivier-pelle-metallizzata-virgola-sottolineato-argento-scarpe-p-50.html"><img src="http://www.rogervivieroutlet.online/it/images/_small//rv03/Roger-Vivier-Pumps/Roger-Vivier-comma-metallic-leather-pointed-shoes.jpg" alt="Roger Vivier pelle metallizzata virgola sottolineato argento scarpe [7b02]" title=" Roger Vivier pelle metallizzata virgola sottolineato argento scarpe [7b02] " width="130" height="130" /></a><a class="sidebox-products" href="http://www.rogervivieroutlet.online/it/roger-vivier-pelle-metallizzata-virgola-sottolineato-argento-scarpe-p-50.html">Roger Vivier pelle metallizzata virgola sottolineato argento scarpe [7b02]</a>&euro;744.00 &euro;227.85Risparmi: 69% sconto [url=http://www.rogervivieroutlet.online/it/]Casa[/url] :: Sandali Roger Vivier Sandali Roger Vivier Filter Results by: Articoli iniziano con ... A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Visualizzati da [b]1[/b] a [b]12[/b] (di [b]20[/b] articoli) 1[/b] [url=http://www.rogervivieroutlet.online/it/sandali-roger-vivier-c-5.html?page=2&sort=20a]2[/url] [url=http://www.rogervivieroutlet.online/it/sandali-roger-vivier-c-5.html?page=2&sort=20a][Succ. &gt;&gt;][/url] [url=http://www.rogervivieroutlet.online/it/2014-roger-vivier-sandali-roma-oro-p-22.html][img]http://www.rogervivieroutlet.online/it/images/_small//rv03/Roger-Vivier-Sandals/2014-Roger-Vivier-sandals-Rome-gold.jpg[/img]2014 Roger Vivier sandali Roma oro [8fb4][/url] [url=http://www.rogervivieroutlet.online/it/2014-roger-vivier-sandali-roma-oro-p-22.html]2014 Roger Vivier sandali Roma oro [8fb4][/url]&euro;465.00 &euro;203.67Risparmi: 56% sconto [url=http://www.rogervivieroutlet.online/it/2014-sandali-roger-vivier-roma-serpentine-oro-p-44.html][img]http://www.rogervivieroutlet.online/it/images/_small//rv03/Roger-Vivier-Sandals/2014-Roger-Vivier-sandals-Rome-Serpentine-Gold.jpg[/img]2014 sandali Roger Vivier Roma Serpentine oro [22b9][/url] [url=http://www.rogervivieroutlet.online/it/2014-sandali-roger-vivier-roma-serpentine-oro-p-44.html]2014 sandali Roger Vivier Roma Serpentine oro [22b9][/url]&euro;465.00 &euro;199.95Risparmi: 57% sconto [url=http://www.rogervivieroutlet.online/it/cuoio-estate-roger-vivier-sandali-virgola-punta-aperta-con-oro-rosso-p-49.html][img]http://www.rogervivieroutlet.online/it/images/_small//rv03/Roger-Vivier-Sandals/Roger-Vivier-summer-leather-open-toed-comma-21.jpg[/img]cuoio estate Roger Vivier sandali virgola punta aperta con oro rosso [d776][/url] [url=http://www.rogervivieroutlet.online/it/cuoio-estate-roger-vivier-sandali-virgola-punta-aperta-con-oro-rosso-p-49.html]cuoio estate Roger Vivier sandali virgola punta aperta con oro rosso [d776][/url]&euro;418.50 &euro;204.60Risparmi: 51% sconto [url=http://www.rogervivieroutlet.online/it/pelle-estate-roger-vivier-sandali-virgola-punta-aperta-blu-con-argento-p-51.html][img]http://www.rogervivieroutlet.online/it/images/_small//rv03/Roger-Vivier-Sandals/Roger-Vivier-summer-leather-open-toed-comma-42.jpg[/img]pelle estate Roger Vivier sandali virgola punta aperta blu con argento [22e2][/url] [url=http://www.rogervivieroutlet.online/it/pelle-estate-roger-vivier-sandali-virgola-punta-aperta-blu-con-argento-p-51.html]pelle estate Roger Vivier sandali virgola punta aperta blu con argento [22e2][/url]&euro;418.50 &euro;204.60Risparmi: 51% sconto <a href="http://www.rogervivieroutlet.online/it/pelle-estate-roger-vivier-sandali-virgola-punta-aperta-rosso-con-il-nero-p-120.html"><div style="vertical-align: middle;height:200px"><img src="http://www.rogervivieroutlet.online/it/images/_small//rv03/Roger-Vivier-Sandals/Roger-Vivier-summer-leather-open-toed-comma.jpg" alt="pelle estate Roger Vivier sandali virgola punta aperta rosso con il nero [7dee]" title=" pelle estate Roger Vivier sandali virgola punta aperta rosso con il nero [7dee] " width="200" height="200" class="listingProductImage" id="listimg" /></div></a><a href="http://www.rogervivieroutlet.online/it/pelle-estate-roger-vivier-sandali-virgola-punta-aperta-rosso-con-il-nero-p-120.html">pelle estate Roger Vivier sandali virgola punta aperta rosso con il nero [7dee]</a>&euro;418.50 &euro;204.60Risparmi: 51% sconto [url=http://www.rogervivieroutlet.online/it/pelle-roger-vivier-raso-con-fibbia-piatto-rosso-sandali-p-126.html][img]http://www.rogervivieroutlet.online/it/images/_small//rv03/Roger-Vivier-Sandals/Roger-Vivier-Satin-Leather-Buckle-Flat-Red-Sandals-11.jpg[/img]Pelle Roger Vivier raso con fibbia piatto rosso Sandali [90ae][/url] [url=http://www.rogervivieroutlet.online/it/pelle-roger-vivier-raso-con-fibbia-piatto-rosso-sandali-p-126.html]Pelle Roger Vivier raso con fibbia piatto rosso Sandali [90ae][/url]&euro;416.64 &euro;197.16Risparmi: 53% sconto [url=http://www.rogervivieroutlet.online/it/piattaforma-del-cuoio-roger-vivier-prismick-sandali-col-tacco-alto-giallo-p-113.html][img]http://www.rogervivieroutlet.online/it/images/_small//rv03/Roger-Vivier-Sandals/Roger-Vivier-Prismick-Leather-Platform-High-19.jpg[/img]Piattaforma del cuoio Roger Vivier Prismick sandali col tacco alto Giallo [7380][/url] [url=http://www.rogervivieroutlet.online/it/piattaforma-del-cuoio-roger-vivier-prismick-sandali-col-tacco-alto-giallo-p-113.html]Piattaforma del cuoio Roger Vivier Prismick sandali col tacco alto Giallo [7380][/url]&euro;539.40 &euro;260.40Risparmi: 52% sconto [url=http://www.rogervivieroutlet.online/it/piattaforma-del-cuoio-roger-vivier-prismick-sandali-col-tacco-alto-nero-p-98.html][img]http://www.rogervivieroutlet.online/it/images/_small//rv03/Roger-Vivier-Sandals/Roger-Vivier-Prismick-Leather-Platform-High-3.jpg[/img]Piattaforma del cuoio Roger Vivier Prismick sandali col tacco alto nero [44c9][/url] [url=http://www.rogervivieroutlet.online/it/piattaforma-del-cuoio-roger-vivier-prismick-sandali-col-tacco-alto-nero-p-98.html]Piattaforma del cuoio Roger Vivier Prismick sandali col tacco alto nero [44c9][/url]&euro;539.40 &euro;260.40Risparmi: 52% sconto [url=http://www.rogervivieroutlet.online/it/piattaforma-del-cuoio-roger-vivier-prismick-sandali-punta-aperta-bianchi-p-92.html][img]http://www.rogervivieroutlet.online/it/images/_small//rv03/Roger-Vivier-Sandals/Roger-Vivier-Prismick-Leather-Platform-Open-Toe-11.jpg[/img]Piattaforma del cuoio Roger Vivier Prismick sandali punta aperta bianchi [9306][/url] [url=http://www.rogervivieroutlet.online/it/piattaforma-del-cuoio-roger-vivier-prismick-sandali-punta-aperta-bianchi-p-92.html]Piattaforma del cuoio Roger Vivier Prismick sandali punta aperta bianchi [9306][/url]&euro;632.40 &euro;260.40Risparmi: 59% sconto [url=http://www.rogervivieroutlet.online/it/roger-vivier-diamante-ha-sandali-con-tacco-rosa-p-66.html][img]http://www.rogervivieroutlet.online/it/images/_small//rv03/Roger-Vivier-Sandals/Roger-Vivier-Diamond-pointed-high-heeled-sandals-27.jpg[/img]Roger Vivier diamante ha Sandali con tacco rosa [d743][/url] [url=http://www.rogervivieroutlet.online/it/roger-vivier-diamante-ha-sandali-con-tacco-rosa-p-66.html]Roger Vivier diamante ha Sandali con tacco rosa [d743][/url]&euro;455.70 &euro;222.27Risparmi: 51% sconto <a href="http://www.rogervivieroutlet.online/it/roger-vivier-diamante-ha-sandali-tacco-alto-blu-p-33.html"><div style="vertical-align: middle;height:200px"><img src="http://www.rogervivieroutlet.online/it/images/_small//rv03/Roger-Vivier-Sandals/Roger-Vivier-Diamond-pointed-high-heeled-sandals.jpg" alt="Roger Vivier diamante ha sandali tacco alto blu [ef16]" title=" Roger Vivier diamante ha sandali tacco alto blu [ef16] " width="200" height="200" class="listingProductImage" id="listimg" /></div></a>[url=http://www.rogervivieroutlet.online/it/roger-vivier-diamante-ha-sandali-tacco-alto-blu-p-33.html]Roger Vivier diamante ha sandali tacco alto blu [ef16][/url]&euro;455.70 &euro;222.27Risparmi: 51% sconto [url=http://www.rogervivieroutlet.online/it/roger-vivier-diamante-ha-sandali-tacco-alto-nero-p-131.html][img]http://www.rogervivieroutlet.online/it/images/_small//rv03/Roger-Vivier-Sandals/Roger-Vivier-Diamond-pointed-high-heeled-sandals-11.jpg[/img]Roger Vivier diamante ha sandali tacco alto nero [c84c][/url] [url=http://www.rogervivieroutlet.online/it/roger-vivier-diamante-ha-sandali-tacco-alto-nero-p-131.html]Roger Vivier diamante ha sandali tacco alto nero [c84c][/url]&euro;455.70 &euro;218.55Risparmi: 52% sconto Visualizzati da [b]1[/b] a [b]12[/b] (di [b]20[/b] articoli) 1[/b] [url=http://www.rogervivieroutlet.online/it/sandali-roger-vivier-c-5.html?page=2&sort=20a]2[/url] [url=http://www.rogervivieroutlet.online/it/sandali-roger-vivier-c-5.html?page=2&sort=20a][Succ. &gt;&gt;][/url] LE CATEGORIE[url=http://www.rogerviviershoes.cc/it/]ROGER VIVIER SNEAKERS[/url] [url=http://www.rogerviviershoes.cc/it/]APPARTAMENTI Roger Vivier[/url] [url=http://www.rogerviviershoes.cc/it/]SANDALI Roger Vivier[/url]Informazioni<a href="http://www.rogervivieroutlet.online/it/index.php?main_page=Payment_Methods">Pagamento</a> [url=http://www.rogervivieroutlet.online/it/index.php?main_page=shippinginfo]Spedizioni u0026 Resi[/url] Assistenza clienti[url=http://www.rogervivieroutlet.online/it/index.php?main_page=contact_us]Contattaci[/url] <a href="http://www.rogervivieroutlet.online/it/index.php?main_page=Payment_Methods">Vendita all'ingrosso</a> Pagamento&amp;spedizione [url=http://www.rogervivieroutlet.online/it/sandali-roger-vivier-c-5.html][img]http://www.rogervivieroutlet.online/it/includes/templates/polo/images/payment-shipping.png[/img][/url] Copyright u0026 copy; 2016-2017[url=http://www.rogervivieroutlet.online/it/#]ROGER VIVIER Outlet Store online[/url]. Offerto da<a href="http://www.rogervivieroutlet.online/it/#" target="_blank">ROGER VIVIER Online Store, Inc.</a> [b][url=http://it.rogervivieroutlet.online/roger-vivier-scarpe-da-tennis-c-6.html]cheap sneakers for women[/url][/b] [b][url=http://www.rogervivieroutlet.online/it/roger-vivier-scarpe-da-tennis-c-6.html]cheap sneakers for women[/url][/b]

lhschellerand

29. 06. 2018

[b]<a href="http://www.rogervivierstore.net.cn/">Roger<strong><a href="http://www.rogervivierstore.net.cn/">Roger Vivier Shoes Sale</a></strong> <br> <strong><a href="http://www.rogervivierstore.net.cn/">Cheap Roger Vivier Outlet</a></strong> <br>

lhschellerand

29. 06. 2018

[b]<a href="http://www.rogervivierstore.net.cn/">Roger Vivier Shoes</a>[/b] | [b][url=http://www.rogervivierstore.net.cn/]Roger Vivier[/url][/b] | [b][url=http://www.rogervivierstore.net.cn/]Roger Vivier on Sale[/url][/b] Roger Vivier Paris Ouvert Toe High Heels Rouge LIY5XJ [dd22] - &euro;191.58 : magasins Professional Roger Vivier, rogervivierstore.net.cn US Dollar Euro GB Pound Canadian Dollar Australian Dollar Jappen Yen Norske Krone Swedish Krone Danish Krone CNY Cat&eacute;gories <a class="category-top" href="http://www.rogervivierstore.net.cn/fr/roger-vivier-flats-c-1.html">Roger Vivier Flats</a> [url=http://www.rogervivierstore.net.cn/fr/sandales-roger-vivier-c-3.html]Sandales Roger Vivier[/url] [url=http://www.rogervivierstore.net.cn/fr/roger-vivier-bottes-c-4.html]Roger Vivier Bottes[/url] <a class="category-top" href="http://www.rogervivierstore.net.cn/fr/roger-vivier-pompes-c-2.html">Roger Vivier Pompes</a> A la une - [url=http://www.rogervivierstore.net.cn/fr/featured_products.html] [plus][/url] [url=http://www.rogervivierstore.net.cn/fr/roger-vivier-ballernice-cristal-boucle-flats-borland-2vs5yj-9cbe-p-32.html][img]http://www.rogervivierstore.net.cn/fr/images/_small//rv08/Roger-Vivier-Flats/Roger-Vivier-Ballernice-Crystal-Buckle-Flats-2.jpg[/img]Roger Vivier Ballernice Cristal Boucle Flats Borland 2VS5YJ [9cbe][/url] [url=http://www.rogervivierstore.net.cn/fr/roger-vivier-ballernice-cristal-boucle-flats-borland-2vs5yj-9cbe-p-32.html]Roger Vivier Ballernice Cristal Boucle Flats Borland 2VS5YJ [9cbe][/url]&euro;295.74 &euro;191.58Economie : 35%[url=http://www.rogervivierstore.net.cn/fr/roger-vivier-trois-tons-belle-de-jour-pompes-en-daim-v77lv7-e16d-p-34.html][img]http://www.rogervivierstore.net.cn/fr/images/_small//rv08/Roger-Vivier-Pumps/Roger-Vivier-Three-tone-Belle-De-Jour-Suede-Pumps.jpg[/img]Roger Vivier trois tons Belle De Jour pompes en daim V77LV7 [e16d][/url] [url=http://www.rogervivierstore.net.cn/fr/roger-vivier-trois-tons-belle-de-jour-pompes-en-daim-v77lv7-e16d-p-34.html]Roger Vivier trois tons Belle De Jour pompes en daim V77LV7 [e16d][/url]&euro;511.50 &euro;191.58Economie : 63%[url=http://www.rogervivierstore.net.cn/fr/roger-vivier-ballernice-cristal-boucle-flats-vert-o812d3-7d53-p-83.html][img]http://www.rogervivierstore.net.cn/fr/images/_small//rv08/Roger-Vivier-Flats/Roger-Vivier-Ballernice-Crystal-Buckle-Flats-8.jpg[/img]Roger Vivier Ballernice Cristal Boucle Flats Vert O812D3 [7d53][/url] [url=http://www.rogervivierstore.net.cn/fr/roger-vivier-ballernice-cristal-boucle-flats-vert-o812d3-7d53-p-83.html]Roger Vivier Ballernice Cristal Boucle Flats Vert O812D3 [7d53][/url]&euro;295.74 &euro;190.65Economie : 36% [url=http://www.rogervivierstore.net.cn/fr/]Accueil[/url] :: [url=http://www.rogervivierstore.net.cn/fr/sandales-roger-vivier-c-3.html]Sandales Roger Vivier[/url] :: Roger Vivier Paris Ouvert Toe High Heels Rouge LIY5XJ [dd22] .jqzoom{ float:left; position:relative; padding:0px; cursor:pointer; width:301px; height:300px; } [url=http://www.rogervivierstore.net.cn/fr/roger-vivier-paris-ouvert-toe-high-heels-rouge-liy5xj-dd22-p-94.html][img]http://www.rogervivierstore.net.cn/fr/images//rv08/Roger-Vivier-Sandals/Roger-Vivier-Paris-Open-Toe-High-Heels-Red-LIY5XJ.jpg[/img]Roger Vivier Paris Ouvert Toe High Heels Rouge LIY5XJ [dd22][/url] Roger Vivier Paris Ouvert Toe High Heels Rouge LIY5XJ [dd22] &euro;511.50 &euro;191.58Economie : 63% [b]Veuillez S&eacute;lectionner :[/b] Size -- Please Choose Size-- EUR35=US5=UK3 EUR36=US6=UK4 EUR37=US7=UK5 EUR38=US8=UK6 EUR39=US9=UK7 EUR40=US10=UK8 Ajouter au Panier : Roger Vivier Paris Ouvert Toe High Heels Rouge LIY5XJ Caractéristiques de l'objetCondition: Nouveau sans boîte: (. Z wie B. Original-Karton / tasche?) Neuer, unbenutzter und nicht getragener Artikel, ohne teilweise oder nur in Originalverpackung. Originaletiketten u sind. U. nicht mehr am Artikel befestigt. Voir toutes les conditions definitions- ouvre dans une nouvelle fenêtre ou onglet ... Lire moreabout la condition* Marque: Roger Vivier* Shade: Nero* Style: Pompes, Classics* Pays de fabrication: Italie* Taille de chaussures US (Femmes): 3-10* Matériel: cuir verni <a href="http://www.rogervivierstore.net.cn/fr/roger-vivier-paris-ouvert-toe-high-heels-rouge-liy5xj-dd22-p-94.html" ><img src="http://www.rogervivierstore.net.cn/fr/images//rv08/Roger-Vivier-Sandals/Roger-Vivier-Paris-Open-Toe-High-Heels-Red-LIY5XJ.jpg" alt="Roger Vivier Paris Open Toe High Heels Red LIY5XJ" width=600 /></a> Related Products [url=http://www.rogervivierstore.net.cn/fr/roger-vivier-sandales-thong-noir-vg73rw-1970-p-103.html][img]http://www.rogervivierstore.net.cn/fr/images/_small//rv08/Roger-Vivier-Sandals/Roger-Vivier-Sandals-Thong-Black-VG73RW.jpg[/img]Roger Vivier Sandales Thong Noir VG73RW [1970][/url] [url=http://www.rogervivierstore.net.cn/fr/roger-vivier-sandales-thong-noir-vg73rw-1970-p-103.html]Roger Vivier Sandales Thong Noir VG73RW [1970][/url] [url=http://www.rogervivierstore.net.cn/fr/roger-vivier-apricot-suede-leather-sandals-5id1e4-249d-p-107.html][img]http://www.rogervivierstore.net.cn/fr/images/_small//rv08/Roger-Vivier-Sandals/Roger-Vivier-Apricot-Suede-Leather-Sandals-5ID1E4.jpg[/img]Roger Vivier Apricot Suede Leather Sandals 5ID1E4 [249d][/url] [url=http://www.rogervivierstore.net.cn/fr/roger-vivier-apricot-suede-leather-sandals-5id1e4-249d-p-107.html]Roger Vivier Apricot Suede Leather Sandals 5ID1E4 [249d][/url] [url=http://www.rogervivierstore.net.cn/fr/roger-vivier-blanc-ouvert-toe-cheville-kitten-strapped-sandales-adiw4g-5ba4-p-3.html][img]http://www.rogervivierstore.net.cn/fr/images/_small//rv08/Roger-Vivier-Sandals/Roger-Vivier-White-Open-Toe-Ankle-Strapped-Kitten.jpg[/img]Roger Vivier Blanc, Ouvert Toe cheville Kitten Strapped Sandales ADIW4G [5ba4][/url]<a href="http://www.rogervivierstore.net.cn/fr/roger-vivier-blanc-ouvert-toe-cheville-kitten-strapped-sandales-adiw4g-5ba4-p-3.html">Roger Vivier Blanc, Ouvert Toe cheville Kitten Strapped Sandales ADIW4G [5ba4]</a> [url=http://www.rogervivierstore.net.cn/fr/roger-vivier-cristal-swarovski-sandals-rose-s82ijj-6b35-p-65.html][img]http://www.rogervivierstore.net.cn/fr/images/_small//rv08/Roger-Vivier-Sandals/Roger-Vivier-Swarovski-Crystal-Sandals-Pink-S82IJJ.jpg[/img]Roger Vivier cristal Swarovski Sandals Rose S82IJJ [6b35][/url]<a href="http://www.rogervivierstore.net.cn/fr/roger-vivier-cristal-swarovski-sandals-rose-s82ijj-6b35-p-65.html">Roger Vivier cristal Swarovski Sandals Rose S82IJJ [6b35]</a> [url=http://www.rogervivierstore.net.cn/fr/index.php?main_page=product_reviews_write&amp;products_id=94&amp;number_of_uploads=0][img]http://www.rogervivierstore.net.cn/fr/includes/templates/polo/buttons/french/button_write_review.gif[/img]&eacute;crire un avis[/url] LES CATÉGORIES[url=http://www.rogerviviershoes.cc/fr/]ROGER VIVIER SNEAKERS[/url] [url=http://www.rogerviviershoes.cc/fr/]FLATS ROGER VIVIER[/url] [url=http://www.rogerviviershoes.cc/fr/]SANDALES ROGER VIVIER[/url]Information[url=http://www.rogervivierstore.net.cn/fr/index.php?main_page=Payment_Methods]Paiement[/url] [url=http://www.rogervivierstore.net.cn/fr/index.php?main_page=shippinginfo]Expédition u0026 retours[/url] Service Clients[url=http://www.rogervivierstore.net.cn/fr/index.php?main_page=contact_us]Contactez nous[/url] <a href="http://www.rogervivierstore.net.cn/fr/index.php?main_page=Payment_Methods">De gros</a> Paiement&amp;livraison [url=http://www.rogervivierstore.net.cn/fr/roger-vivier-paris-ouvert-toe-high-heels-rouge-liy5xj-dd22-p-94.html][img]http://www.rogervivierstore.net.cn/fr/includes/templates/polo/images/payment-shipping.png[/img][/url] Copyright u0026 copy; 2016-2017[url=http://www.rogervivierstore.net.cn/fr/#]ROGER VIVIER Outlet Store en ligne[/url]. Alimenté par<a href="http://www.rogervivierstore.net.cn/fr/#" target="_blank">ROGER VIVIER Online Store, Inc.</a> [b][url=http://www.rogervivierstore.net.cn/]Roger Vivier Shoes Sale[/url][/b] [b][url=http://www.rogervivierstore.net.cn/]Cheap Roger Vivier Outlet[/url][/b]

lhschellerand

29. 06. 2018

[b][url=http://www.breitlingbentley.co/no/]swiss ko<strong><a href="http://www.breitlingbentley.co/no/">swiss kopi klokker aaa +</a></strong><br> <strong><a href="http://www.breitlingbentley.co/no/">sveitsiske kopi klokker</a></strong><br>

lhschellerand

29. 06. 2018

<strong><a href="http://www.breitlingbentley.co/no/">høy kvalitet kopi klokker for menn</a></strong><br> <strong><a href="http://www.breitlingbentley.co/no/">klokker</a></strong><br> <strong><a href="http://www.breitlingbentley.co/no/">sveitsiske Mekaniske bevegelse kopi klokker</a></strong><br> <br> <title>AAA Replica A. Lange & Söhne</title> <meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=UTF-8" /> <meta name="keywords" content="A. Lange & Söhne , Replica A. Lange & Söhne , kopiere A. Lange & Söhne" /> <meta name="description" content="Høy kvalitet beste kopi A. Lange & Söhne" /> <meta http-equiv="imagetoolbar" content="no" /> <link rel="canonical" href="http://www.breitlingbentley.co/no/a-lange-söhne-c-126.html" /> <link rel="stylesheet" type="text/css" href="http://www.breitlingbentley.co/no/includes/templates/polo/css/style_imagehover.css" /> <link rel="stylesheet" type="text/css" href="http://www.breitlingbentley.co/no/includes/templates/polo/css/stylesheet.css" /> <link rel="stylesheet" type="text/css" href="http://www.breitlingbentley.co/no/includes/templates/polo/css/stylesheet_css_buttons.css" /> <link rel="stylesheet" type="text/css" media="print" href="http://www.breitlingbentley.co/no/includes/templates/polo/css/print_stylesheet.css" /> <select name="currency" onchange="this.form.submit();"> <option value="USD">US Dollar</option> <option value="EUR">Euro</option> <option value="GBP">GB Pound</option> <option value="CAD">Canadian Dollar</option> <option value="AUD">Australian Dollar</option> <option value="JPY">Jappen Yen</option> <option value="NOK" selected="selected">Norske Krone</option> <option value="SEK">Swedish Krone</option> <option value="DKK">Danish Krone</option> <option value="CNY">CNY</option> </select> <input type="hidden" name="main_page" value="index" /><input type="hidden" name="cPath" value="126" /></form></div></div> <div class="leftBoxContainer" id="categories" style="width: 210px"> <div class="sidebox-header-left main-sidebox-header-left"><h3 class="leftBoxHeading main-sidebox-header-right" id="categoriesHeading">Kategorier</h3></div> <div id="categoriesContent" class="sideBoxContent"> <div class="categories-top-list no-dots"><a class="category-top" href="http://www.breitlingbentley.co/no/tag-heuer-klokker-c-432.html">TAG Heuer klokker</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.breitlingbentley.co/no/breitling-klokker-c-133.html">Breitling klokker</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.breitlingbentley.co/no/a-lange-söhne-c-126.html"><span class="category-subs-parent">A. Lange & Söhne</span></a></div> <div class="subcategory"><a class="category-subs" href="http://www.breitlingbentley.co/no/a-lange-söhne-1815-memorial-series-c-126_215.html">1815 Memorial Series</a></div> <div class="subcategory"><a class="category-subs" href="http://www.breitlingbentley.co/no/a-lange-söhne-31-serien-c-126_798.html">31 -serien</a></div> <div class="subcategory"><a class="category-subs" href="http://www.breitlingbentley.co/no/a-lange-söhne-cabaret-serien-c-126_1227.html">Cabaret -serien</a></div> <div class="subcategory"><a class="category-subs" href="http://www.breitlingbentley.co/no/a-lange-söhne-doble-kronografer-series-c-126_757.html">Doble kronografer Series</a></div> <div class="subcategory"><a class="category-subs" href="http://www.breitlingbentley.co/no/a-lange-söhne-edition-homage-to-falange-serien-c-126_1172.html">Edition " Homage To F.A.Lange "-serien</a></div> <div class="subcategory"><a class="category-subs" href="http://www.breitlingbentley.co/no/a-lange-söhne-kalender-series-c-126_789.html">Kalender Series</a></div> <div class="subcategory"><a class="category-subs" href="http://www.breitlingbentley.co/no/a-lange-söhne-lange-pocket-serie-c-126_219.html">Lange pocket serie</a></div> <div class="subcategory"><a class="category-subs" href="http://www.breitlingbentley.co/no/a-lange-söhne-langematik-series-c-126_257.html">Langematik Series</a></div> <div class="subcategory"><a class="category-subs" href="http://www.breitlingbentley.co/no/a-lange-söhne-owl-series-c-126_1476.html">Owl Series</a></div> <div class="subcategory"><a class="category-subs" href="http://www.breitlingbentley.co/no/a-lange-söhne-richard-lange-series-c-126_217.html">Richard Lange Series</a></div> <div class="subcategory"><a class="category-subs" href="http://www.breitlingbentley.co/no/a-lange-söhne-sachsen-serien-c-126_127.html">Sachsen -serien</a></div> <div class="subcategory"><a class="category-subs" href="http://www.breitlingbentley.co/no/a-lange-söhne-tourbograph-pour-le-mérite-serien-c-126_1175.html">Tourbograph "Pour le Mérite "-serien</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.breitlingbentley.co/no/alange-söhne-klokker-c-17.html">A.Lange & Söhne klokker</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.breitlingbentley.co/no/audemars-piguet-klokker-c-9.html">Audemars Piguet klokker</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.breitlingbentley.co/no/bell-ross-klokker-c-6.html">Bell & Ross klokker</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.breitlingbentley.co/no/breguet-klokker-c-2.html">Breguet klokker</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.breitlingbentley.co/no/cartier-klokker-c-52.html">Cartier klokker</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.breitlingbentley.co/no/chopard-klokker-c-10.html">Chopard klokker</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.breitlingbentley.co/no/emporio-armani-klokker-c-7.html">Emporio Armani klokker</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.breitlingbentley.co/no/franck-muller-klokker-c-13.html">Franck Muller klokker</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.breitlingbentley.co/no/hublot-klokker-c-1.html">Hublot klokker</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.breitlingbentley.co/no/iwc-klokker-c-130.html">IWC klokker</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.breitlingbentley.co/no/iwc-klokker-c-72.html">IWC klokker</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.breitlingbentley.co/no/longines-klokker-c-4.html">Longines klokker</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.breitlingbentley.co/no/omega-klokker-c-46.html">Omega klokker</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.breitlingbentley.co/no/panerai-klokker-c-59.html">Panerai klokker</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.breitlingbentley.co/no/patek-philippe-klokker-c-28.html">Patek Philippe klokker</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.breitlingbentley.co/no/piaget-klokker-c-106.html">Piaget klokker</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.breitlingbentley.co/no/rado-klokker-c-175.html">Rado klokker</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.breitlingbentley.co/no/rado-klokker-c-98.html">Rado klokker</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.breitlingbentley.co/no/rolexklokker-c-33.html">Rolex-klokker</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.breitlingbentley.co/no/tag-heuer-klokker-c-84.html">Tag Heuer klokker</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.breitlingbentley.co/no/tudor-klokker-c-446.html">Tudor Klokker</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.breitlingbentley.co/no/u-boat-klokker-c-111.html">U - Boat klokker</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.breitlingbentley.co/no/ulysse-nardin-klokker-c-114.html">Ulysse - Nardin klokker</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.breitlingbentley.co/no/ulysse-nardin-klokker-c-15.html">Ulysse Nardin klokker</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.breitlingbentley.co/no/vacheron-constantin-klokker-c-12.html">Vacheron Constantin klokker</a></div> </div></div> <div class="leftBoxContainer" id="featured" style="width: 210px"> <div class="sidebox-header-left "><h3 class="leftBoxHeading " id="featuredHeading">Utvalgt - <a href="http://www.breitlingbentley.co/no/featured_products.html">&nbsp;&nbsp;[mer]</a></h3></div> <div class="sideBoxContent centeredContent"><a href="http://www.breitlingbentley.co/no/replica-rado-virkelig-tynn-serien-14009573110-klokker-2cde-p-23036.html"><img src="http://www.breitlingbentley.co/no/images/_small//xwatches_/Rado-Watches/True-Thin-Series/Replica-Rado-really-thin-series-140-0957-3-110.jpg" alt="Replica Rado virkelig tynn serien 140.0957.3.110 klokker [2cde]" title=" Replica Rado virkelig tynn serien 140.0957.3.110 klokker [2cde] " width="53" height="80" style="position:relative" onmouseover="showtrail('images/_small//xwatches_/Rado-Watches/True-Thin-Series//Replica-Rado-really-thin-series-140-0957-3-110.jpg','Replica Rado virkelig tynn serien 140.0957.3.110 klokker [2cde]',53,80,171,256,this,0,0,53,80);" onmouseout="hidetrail();" /></a><a class="sidebox-products" href="http://www.breitlingbentley.co/no/replica-rado-virkelig-tynn-serien-14009573110-klokker-2cde-p-23036.html">Replica Rado virkelig tynn serien 140.0957.3.110 klokker [2cde]</a><div><span class="normalprice">NOK 648,323 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">NOK 2,035</span><span class="productPriceDiscount"><br />Du får&nbsp;100% avslag</span></div></div><div class="sideBoxContent centeredContent"><a href="http://www.breitlingbentley.co/no/replica-ulysse-nardin-observatory-opprinnelige-seiling-watch-ur-serien-1183122742-0229-p-17687.html"><img src="http://www.breitlingbentley.co/no/images/_small//xwatches_/Athens-Watches/Nautical-Watch/Original-Marine/Replica-Athens-Observatory-s-original-sailing-8.jpg" alt="Replica Ulysse - Nardin Observatory opprinnelige seiling watch ur serien 1183-122-7/42 [0229]" title=" Replica Ulysse - Nardin Observatory opprinnelige seiling watch ur serien 1183-122-7/42 [0229] " width="53" height="80" style="position:relative" onmouseover="showtrail('images/_small//xwatches_/Athens-Watches/Nautical-Watch/Original-Marine//Replica-Athens-Observatory-s-original-sailing-8.jpg','Replica Ulysse - Nardin Observatory opprinnelige seiling watch ur serien 1183-122-7/42 [0229]',53,80,171,256,this,0,0,53,80);" onmouseout="hidetrail();" /></a><a class="sidebox-products" href="http://www.breitlingbentley.co/no/replica-ulysse-nardin-observatory-opprinnelige-seiling-watch-ur-serien-1183122742-0229-p-17687.html">Replica Ulysse - Nardin Observatory opprinnelige seiling watch ur serien 1183-122-7/42 [0229]</a><div><span class="normalprice">NOK 523,207 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">NOK 2,076</span><span class="productPriceDiscount"><br />Du får&nbsp;100% avslag</span></div></div><div class="sideBoxContent centeredContent"><a href="http://www.breitlingbentley.co/no/brilliant-rolex-datejust-watch-drw3059-c8c2-p-1415.html"><img src="http://www.breitlingbentley.co/no/images/_small//watch_28/Rolex/Rolex-Datejust/Brilliant-Rolex-Datejust-Watch-DRW3059.jpg" alt="Brilliant Rolex Datejust Watch - DRW3059 [c8c2]" title=" Brilliant Rolex Datejust Watch - DRW3059 [c8c2] " width="100" height="75" style="position:relative" onmouseover="showtrail('images/_small//watch_28/Rolex/Rolex-Datejust//Brilliant-Rolex-Datejust-Watch-DRW3059.jpg','Brilliant Rolex Datejust Watch - DRW3059 [c8c2]',100,75,256,192,this,0,0,100,75);" onmouseout="hidetrail();" /></a><a class="sidebox-products" href="http://www.breitlingbentley.co/no/brilliant-rolex-datejust-watch-drw3059-c8c2-p-1415.html">Brilliant Rolex Datejust Watch - DRW3059 [c8c2]</a><div><span class="normalprice">NOK 14,865 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">NOK 1,813</span><span class="productPriceDiscount"><br />Du får&nbsp;88% avslag</span></div></div></div> </div></td> <td id="columnCenter" valign="top"> <div id="navBreadCrumb"> <a href="http://www.breitlingbentley.co/no/">Hjem</a>&nbsp;::&nbsp; A. Lange & Söhne </div> <div class="centerColumn" id="indexProductList"> <h1 id="productListHeading">A. Lange & Söhne</h1> <form name="filter" action="http://www.breitlingbentley.co/no/" method="get"><label class="inputLabel">Filter Results by:</label><input type="hidden" name="main_page" value="index" /><input type="hidden" name="cPath" value="126" /><input type="hidden" name="sort" value="20a" /><select name="alpha_filter_id" onchange="this.form.submit()"> <option value="0">Alle produkter</option> <option value="65">A</option> <option value="66">B</option> <option value="67">C</option> <option value="68">D</option> <option value="69">E</option> <option value="70">F</option> <option value="71">G</option> <option value="72">H</option> <option value="73">I</option> <option value="74">J</option> <option value="75">K</option> <option value="76">L</option> <option value="77">M</option> <option value="78">N</option> <option value="79">O</option> <option value="80">P</option> <option value="81">Q</option> <option value="82">R</option> <option value="83">S</option> <option value="84">T</option> <option value="85">U</option> <option value="86">V</option> <option value="87">W</option> <option value="88">X</option> <option value="89">Y</option> <option value="90">Z</option> <option value="48">0</option> <option value="49">1</option> <option value="50">2</option> <option value="51">3</option> <option value="52">4</option> <option value="53">5</option> <option value="54">6</option> <option value="55">7</option> <option value="56">8</option> <option value="57">9</option> </select> </form> <br class="clearBoth" /> <div id="productListing"> <div id="productsListingTopNumber" class="navSplitPagesResult back">Viser <strong>1</strong> til <strong>12</strong> (av <strong>125</strong> produkter)</div> <div id="productsListingListingTopLinks" class="navSplitPagesLinks forward"> &nbsp;<strong class="current">1</strong>&nbsp;&nbsp;<a href="http://www.breitlingbentley.co/no/a-lange-söhne-c-126.html?page=2&sort=20a" title=" Side 2 ">2</a>&nbsp;&nbsp;<a href="http://www.breitlingbentley.co/no/a-lange-söhne-c-126.html?page=3&sort=20a" title=" Side 3 ">3</a>&nbsp;&nbsp;<a href="http://www.breitlingbentley.co/no/a-lange-söhne-c-126.html?page=4&sort=20a" title=" Side 4 ">4</a>&nbsp;&nbsp;<a href="http://www.breitlingbentley.co/no/a-lange-söhne-c-126.html?page=5&sort=20a" title=" Side 5 ">5</a>&nbsp;<a href="http://www.breitlingbentley.co/no/a-lange-söhne-c-126.html?page=6&sort=20a" title=" Neste sett med 5 sider ">...</a>&nbsp;&nbsp;<a href="http://www.breitlingbentley.co/no/a-lange-söhne-c-126.html?page=11&sort=20a" title=" Side 11 ">11</a>&nbsp;&nbsp;<a href="http://www.breitlingbentley.co/no/a-lange-söhne-c-126.html?page=2&sort=20a" title=" Neste side ">[Neste&nbsp;&gt;&gt;]</a>&nbsp;</div> <br class="clearBoth" /> <div class="centerBoxContentsProducts centeredContent back" style="width:30.5%;"><a href="http://www.breitlingbentley.co/no/replica-a-lange-söhne-pour-le-mérite-watch-serie-701001-18k-gullklokker-7e1f-p-16236.html"><div style="vertical-align: middle;height:200px;"><img src="http://www.breitlingbentley.co/no/images/_small//xwatches_/A-Lange-S-hne/Tourbograph-Pour-le/Pour-le-M-rite/Replica-A-Lange-S-hne-Pour-le-M-rite-watch-series-3.jpg" alt="Replica A. Lange & Söhne &quot;Pour le Mérite &quot; watch serie 701,001 18K gullklokker [7e1f]" title=" Replica A. Lange & Söhne &quot;Pour le Mérite &quot; watch serie 701,001 18K gullklokker [7e1f] " width="134" height="200" class="listingProductImage" id="listimg" /></div></a><br /><h3 class="itemTitle"><a href="http://www.breitlingbentley.co/no/replica-a-lange-söhne-pour-le-mérite-watch-serie-701001-18k-gullklokker-7e1f-p-16236.html">Replica A. Lange & Söhne "Pour le Mérite " watch serie 701,001 18K gullklokker [7e1f]</a></h3><div class="listingDescription"></div><br /><span class="normalprice">NOK 669,368 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">NOK 1,928</span><span class="productPriceDiscount"><br />Du får&nbsp;100% avslag</span><br /><br /><a href="http://www.breitlingbentley.co/no/a-lange-söhne-c-126.html?products_id=16236&action=buy_now&sort=20a"><img src="http://www.breitlingbentley.co/no/includes/templates/polo/buttons/norwegian/button_buy_now.gif" alt="Kjøp nå" title=" Kjøp nå " width="108" height="30" class="listingBuyNowButton" /></a><br /><br /></div> <div class="centerBoxContentsProducts centeredContent back" style="width:30.5%;"><a href="http://www.breitlingbentley.co/no/replica-a-lange-söhne-pour-le-mérite-watch-serie-701005-platina-klokker-337c-p-16235.html"><div style="vertical-align: middle;height:200px;"><img src="http://www.breitlingbentley.co/no/images/_small//xwatches_/A-Lange-S-hne/Tourbograph-Pour-le/Pour-le-M-rite/Replica-A-Lange-S-hne-Pour-le-M-rite-watch-series.jpg" alt="Replica A. Lange & Söhne &quot;Pour le Mérite &quot; watch serie 701,005 platina klokker [337c]" title=" Replica A. Lange & Söhne &quot;Pour le Mérite &quot; watch serie 701,005 platina klokker [337c] " width="134" height="200" class="listingProductImage" id="listimg" /></div></a><br /><h3 class="itemTitle"><a href="http://www.breitlingbentley.co/no/replica-a-lange-söhne-pour-le-mérite-watch-serie-701005-platina-klokker-337c-p-16235.html">Replica A. Lange & Söhne "Pour le Mérite " watch serie 701,005 platina klokker [337c]</a></h3><div class="listingDescription"></div><br /><span class="normalprice">NOK 435,929 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">NOK 2,126</span><span class="productPriceDiscount"><br />Du får&nbsp;100% avslag</span><br /><br /><a href="http://www.breitlingbentley.co/no/a-lange-söhne-c-126.html?products_id=16235&action=buy_now&sort=20a"><img src="http://www.breitlingbentley.co/no/includes/templates/polo/buttons/norwegian/button_buy_now.gif" alt="Kjøp nå" title=" Kjøp nå " width="108" height="30" class="listingBuyNowButton" /></a><br /><br /></div> <div class="centerBoxContentsProducts centeredContent back" style="width:30.5%;"><a href="http://www.breitlingbentley.co/no/replica-a-lange-söhne-1815-chronograph-series-401026-klokker-b8d8-p-16243.html"><div style="vertical-align: middle;height:200px;"><img src="http://www.breitlingbentley.co/no/images/_small//xwatches_/A-Lange-S-hne/1815-Memorial-Series/1815-CHRONOGRAPH/Replica-Lange-1815-CHRONOGRAPH-Series-401-026.jpg" alt="Replica A. Lange & Söhne 1815 CHRONOGRAPH Series 401,026 klokker [b8d8]" title=" Replica A. Lange & Söhne 1815 CHRONOGRAPH Series 401,026 klokker [b8d8] " width="134" height="200" class="listingProductImage" id="listimg" /></div></a><br /><h3 class="itemTitle"><a href="http://www.breitlingbentley.co/no/replica-a-lange-söhne-1815-chronograph-series-401026-klokker-b8d8-p-16243.html">Replica A. Lange & Söhne 1815 CHRONOGRAPH Series 401,026 klokker [b8d8]</a></h3><div class="listingDescription"></div><br /><span class="normalprice">NOK 853,376 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">NOK 1,895</span><span class="productPriceDiscount"><br />Du får&nbsp;100% avslag</span><br /><br /><a href="http://www.breitlingbentley.co/no/a-lange-söhne-c-126.html?products_id=16243&action=buy_now&sort=20a"><img src="http://www.breitlingbentley.co/no/includes/templates/polo/buttons/norwegian/button_buy_now.gif" alt="Kjøp nå" title=" Kjøp nå " width="108" height="30" class="listingBuyNowButton" /></a><br /><br /></div> <br class="clearBoth" /><div class="centerBoxContentsProducts centeredContent back" style="width:30.5%;"><a href="http://www.breitlingbentley.co/no/replica-a-lange-söhne-1815-chronograph-series-401031-klokker-e377-p-15242.html"><div style="vertical-align: middle;height:200px;"><img src="http://www.breitlingbentley.co/no/images/_small//xwatches_/A-Lange-S-hne/1815-Memorial-Series/1815-CHRONOGRAPH/Replica-Lange-1815-CHRONOGRAPH-Series-401-031.jpg" alt="Replica A. Lange & Söhne 1815 CHRONOGRAPH Series 401,031 klokker [e377]" title=" Replica A. Lange & Söhne 1815 CHRONOGRAPH Series 401,031 klokker [e377] " width="134" height="200" class="listingProductImage" id="listimg" /></div></a><br /><h3 class="itemTitle"><a href="http://www.breitlingbentley.co/no/replica-a-lange-söhne-1815-chronograph-series-401031-klokker-e377-p-15242.html">Replica A. Lange & Söhne 1815 CHRONOGRAPH Series 401,031 klokker [e377]</a></h3><div class="listingDescription"></div><br /><span class="normalprice">NOK 572,837 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">NOK 2,076</span><span class="productPriceDiscount"><br />Du får&nbsp;100% avslag</span><br /><br /><a href="http://www.breitlingbentley.co/no/a-lange-söhne-c-126.html?products_id=15242&action=buy_now&sort=20a"><img src="http://www.breitlingbentley.co/no/includes/templates/polo/buttons/norwegian/button_buy_now.gif" alt="Kjøp nå" title=" Kjøp nå " width="108" height="30" class="listingBuyNowButton" /></a><br /><br /></div> <div class="centerBoxContentsProducts centeredContent back" style="width:30.5%;"><a href="http://www.breitlingbentley.co/no/replica-a-lange-söhne-1815-chronograph-series-402026-18k-hvitt-gullklokker-5cfa-p-15220.html"><div style="vertical-align: middle;height:200px;"><img src="http://www.breitlingbentley.co/no/images/_small//xwatches_/A-Lange-S-hne/1815-Memorial-Series/1815-CHRONOGRAPH/Replica-A-Lange-S-hne-1815-CHRONOGRAPH-Series-402.jpg" alt="Replica A. Lange & Söhne 1815 CHRONOGRAPH Series 402,026 18K hvitt gullklokker [5cfa]" title=" Replica A. Lange & Söhne 1815 CHRONOGRAPH Series 402,026 18K hvitt gullklokker [5cfa] " width="134" height="200" class="listingProductImage" id="listimg" /></div></a><br /><h3 class="itemTitle"><a href="http://www.breitlingbentley.co/no/replica-a-lange-söhne-1815-chronograph-series-402026-18k-hvitt-gullklokker-5cfa-p-15220.html">Replica A. Lange & Söhne 1815 CHRONOGRAPH Series 402,026 18K hvitt gullklokker [5cfa]</a></h3><div class="listingDescription"></div><br /><span class="normalprice">NOK 485,526 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">NOK 1,854</span><span class="productPriceDiscount"><br />Du får&nbsp;100% avslag</span><br /><br /><a href="http://www.breitlingbentley.co/no/a-lange-söhne-c-126.html?products_id=15220&action=buy_now&sort=20a"><img src="http://www.breitlingbentley.co/no/includes/templates/polo/buttons/norwegian/button_buy_now.gif" alt="Kjøp nå" title=" Kjøp nå " width="108" height="30" class="listingBuyNowButton" /></a><br /><br /></div> <div class="centerBoxContentsProducts centeredContent back" style="width:30.5%;"><a href="http://www.breitlingbentley.co/no/replica-a-lange-söhne-1815-chronograph-series-402032-18k-rose-gull-klokker-c77a-p-15243.html"><div style="vertical-align: middle;height:200px;"><img src="http://www.breitlingbentley.co/no/images/_small//xwatches_/A-Lange-S-hne/1815-Memorial-Series/1815-CHRONOGRAPH/Replica-A-Lange-S-hne-1815-CHRONOGRAPH-Series-402-8.jpg" alt="Replica A. Lange & Söhne 1815 CHRONOGRAPH Series 402,032 18K rose gull klokker [c77a]" title=" Replica A. Lange & Söhne 1815 CHRONOGRAPH Series 402,032 18K rose gull klokker [c77a] " width="134" height="200" class="listingProductImage" id="listimg" /></div></a><br /><h3 class="itemTitle"><a href="http://www.breitlingbentley.co/no/replica-a-lange-söhne-1815-chronograph-series-402032-18k-rose-gull-klokker-c77a-p-15243.html">Replica A. Lange & Söhne 1815 CHRONOGRAPH Series 402,032 18K rose gull klokker [c77a]</a></h3><div class="listingDescription"></div><br /><span class="normalprice">NOK 606,934 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">NOK 2,044</span><span class="productPriceDiscount"><br />Du får&nbsp;100% avslag</span><br /><br /><a href="http://www.breitlingbentley.co/no/a-lange-söhne-c-126.html?products_id=15243&action=buy_now&sort=20a"><img src="http://www.breitlingbentley.co/no/includes/templates/polo/buttons/norwegian/button_buy_now.gif" alt="Kjøp nå" title=" Kjøp nå " width="108" height="30" class="listingBuyNowButton" /></a><br /><br /></div> <br class="clearBoth" /><div class="centerBoxContentsProducts centeredContent back" style="width:30.5%;"><a href="http://www.breitlingbentley.co/no/replica-a-lange-söhne-1815-månefase-watch-serie-231031-18k-rose-gull-klokker-6cbc-p-15239.html"><div style="vertical-align: middle;height:200px;"><img src="http://www.breitlingbentley.co/no/images/_small//xwatches_/A-Lange-S-hne/1815-Memorial-Series/1815-moon-phase/Replica-A-Lange-S-hne-1815-moon-phase-watch.jpg" alt="Replica A. Lange & Söhne 1815 månefase watch serie 231,031 18K rose gull klokker [6cbc]" title=" Replica A. Lange & Söhne 1815 månefase watch serie 231,031 18K rose gull klokker [6cbc] " width="134" height="200" class="listingProductImage" id="listimg" /></div></a><br /><h3 class="itemTitle"><a href="http://www.breitlingbentley.co/no/replica-a-lange-söhne-1815-månefase-watch-serie-231031-18k-rose-gull-klokker-6cbc-p-15239.html">Replica A. Lange & Söhne 1815 månefase watch serie 231,031 18K rose gull klokker [6cbc]</a></h3><div class="listingDescription"></div><br /><span class="normalprice">NOK 314,331 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">NOK 1,978</span><span class="productPriceDiscount"><br />Du får&nbsp;99% avslag</span><br /><br /><a href="http://www.breitlingbentley.co/no/a-lange-söhne-c-126.html?products_id=15239&action=buy_now&sort=20a"><img src="http://www.breitlingbentley.co/no/includes/templates/polo/buttons/norwegian/button_buy_now.gif" alt="Kjøp nå" title=" Kjøp nå " width="108" height="30" class="listingBuyNowButton" /></a><br /><br /></div> <div class="centerBoxContentsProducts centeredContent back" style="width:30.5%;"><a href="http://www.breitlingbentley.co/no/replica-a-lange-söhne-1815-månefase-watch-serie-231035-platina-klokker-ccbf-p-16225.html"><div style="vertical-align: middle;height:200px;"><img src="http://www.breitlingbentley.co/no/images/_small//xwatches_/A-Lange-S-hne/1815-Memorial-Series/1815-moon-phase/Replica-Lange-1815-moon-phase-watch-series-231-7.jpg" alt="Replica A. Lange & Söhne 1815 månefase watch serie 231,035 platina klokker [ccbf]" title=" Replica A. Lange & Söhne 1815 månefase watch serie 231,035 platina klokker [ccbf] " width="134" height="200" class="listingProductImage" id="listimg" /></div></a><br /><h3 class="itemTitle"><a href="http://www.breitlingbentley.co/no/replica-a-lange-söhne-1815-månefase-watch-serie-231035-platina-klokker-ccbf-p-16225.html">Replica A. Lange & Söhne 1815 månefase watch serie 231,035 platina klokker [ccbf]</a></h3><div class="listingDescription"></div><br /><span class="normalprice">NOK 508,894 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">NOK 1,821</span><span class="productPriceDiscount"><br />Du får&nbsp;100% avslag</span><br /><br /><a href="http://www.breitlingbentley.co/no/a-lange-söhne-c-126.html?products_id=16225&action=buy_now&sort=20a"><img src="http://www.breitlingbentley.co/no/includes/templates/polo/buttons/norwegian/button_buy_now.gif" alt="Kjøp nå" title=" Kjøp nå " width="108" height="30" class="listingBuyNowButton" /></a><br /><br /></div> <div class="centerBoxContentsProducts centeredContent back" style="width:30.5%;"><a href="http://www.breitlingbentley.co/no/replica-a-lange-söhne-1815-phase-serie-212050-klokker-29cd-p-12801.html"><div style="vertical-align: middle;height:200px;"><img src="http://www.breitlingbentley.co/no/images/_small//xwatches_/A-Lange-S-hne/Edition-Homage-To-F/1815-MOONPHASE/Replica-A-Lange-S-hne-1815-MOONPHASE-series-212.jpg" alt="Replica A. Lange & Söhne 1815 phase serie 212,050 Klokker [29cd]" title=" Replica A. Lange & Söhne 1815 phase serie 212,050 Klokker [29cd] " width="134" height="200" class="listingProductImage" id="listimg" /></div></a><br /><h3 class="itemTitle"><a href="http://www.breitlingbentley.co/no/replica-a-lange-söhne-1815-phase-serie-212050-klokker-29cd-p-12801.html">Replica A. Lange & Söhne 1815 phase serie 212,050 Klokker [29cd]</a></h3><div class="listingDescription"></div><br /><span class="normalprice">NOK 1,187,714 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">NOK 2,044</span><span class="productPriceDiscount"><br />Du får&nbsp;100% avslag</span><br /><br /><a href="http://www.breitlingbentley.co/no/a-lange-söhne-c-126.html?products_id=12801&action=buy_now&sort=20a"><img src="http://www.breitlingbentley.co/no/includes/templates/polo/buttons/norwegian/button_buy_now.gif" alt="Kjøp nå" title=" Kjøp nå " width="108" height="30" class="listingBuyNowButton" /></a><br /><br /></div> <br class="clearBoth" /><div class="centerBoxContentsProducts centeredContent back" style="width:30.5%;"><a href="http://www.breitlingbentley.co/no/replica-a-lange-söhne-1815-series-233021-18k-gullklokker-d296-p-15210.html"><div style="vertical-align: middle;height:200px;"><img src="http://www.breitlingbentley.co/no/images/_small//xwatches_/A-Lange-S-hne/1815-Memorial-Series/1815-Series/Replica-A-Lange-S-hne-1815-Series-233-021-18K.jpg" alt="Replica A. Lange & Söhne 1815 Series 233,021 18K gullklokker [d296]" title=" Replica A. Lange & Söhne 1815 Series 233,021 18K gullklokker [d296] " width="134" height="200" class="listingProductImage" id="listimg" /></div></a><br /><h3 class="itemTitle"><a href="http://www.breitlingbentley.co/no/replica-a-lange-söhne-1815-series-233021-18k-gullklokker-d296-p-15210.html">Replica A. Lange & Söhne 1815 Series 233,021 18K gullklokker [d296]</a></h3><div class="listingDescription"></div><br /><span class="normalprice">NOK 976,852 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">NOK 2,126</span><span class="productPriceDiscount"><br />Du får&nbsp;100% avslag</span><br /><br /><a href="http://www.breitlingbentley.co/no/a-lange-söhne-c-126.html?products_id=15210&action=buy_now&sort=20a"><img src="http://www.breitlingbentley.co/no/includes/templates/polo/buttons/norwegian/button_buy_now.gif" alt="Kjøp nå" title=" Kjøp nå " width="108" height="30" class="listingBuyNowButton" /></a><br /><br /></div> <div class="centerBoxContentsProducts centeredContent back" style="width:30.5%;"><a href="http://www.breitlingbentley.co/no/replica-a-lange-söhne-1815-series-233025-platina-klokker-d428-p-15214.html"><div style="vertical-align: middle;height:200px;"><img src="http://www.breitlingbentley.co/no/images/_small//xwatches_/A-Lange-S-hne/1815-Memorial-Series/1815-Series/Replica-A-Lange-S-hne-1815-Series-233-025.jpg" alt="Replica A. Lange & Söhne 1815 Series 233,025 platina klokker [d428]" title=" Replica A. Lange & Söhne 1815 Series 233,025 platina klokker [d428] " width="134" height="200" class="listingProductImage" id="listimg" /></div></a><br /><h3 class="itemTitle"><a href="http://www.breitlingbentley.co/no/replica-a-lange-söhne-1815-series-233025-platina-klokker-d428-p-15214.html">Replica A. Lange & Söhne 1815 Series 233,025 platina klokker [d428]</a></h3><div class="listingDescription"></div><br /><span class="normalprice">NOK 1,253,287 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">NOK 1,887</span><span class="productPriceDiscount"><br />Du får&nbsp;100% avslag</span><br /><br /><a href="http://www.breitlingbentley.co/no/a-lange-söhne-c-126.html?products_id=15214&action=buy_now&sort=20a"><img src="http://www.breitlingbentley.co/no/includes/templates/polo/buttons/norwegian/button_buy_now.gif" alt="Kjøp nå" title=" Kjøp nå " width="108" height="30" class="listingBuyNowButton" /></a><br /><br /></div> <div class="centerBoxContentsProducts centeredContent back" style="width:30.5%;"><a href="http://www.breitlingbentley.co/no/replica-a-lange-söhne-1815-series-233026-18k-hvitt-gullklokker-bc5e-p-7574.html"><div style="vertical-align: middle;height:200px;"><img src="http://www.breitlingbentley.co/no/images/_small//xwatches_/A-Lange-S-hne/1815-Memorial-Series/1815-Series/Replica-A-Lange-S-hne-1815-Series-233-026-18K.jpg" alt="Replica A. Lange & Söhne 1815 Series 233,026 18K hvitt gullklokker [bc5e]" title=" Replica A. Lange & Söhne 1815 Series 233,026 18K hvitt gullklokker [bc5e] " width="134" height="200" class="listingProductImage" id="listimg" /></div></a><br /><h3 class="itemTitle"><a href="http://www.breitlingbentley.co/no/replica-a-lange-söhne-1815-series-233026-18k-hvitt-gullklokker-bc5e-p-7574.html">Replica A. Lange & Söhne 1815 Series 233,026 18K hvitt gullklokker [bc5e]</a></h3><div class="listingDescription"></div><br /><span class="normalprice">NOK 736,170 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">NOK 1,994</span><span class="productPriceDiscount"><br />Du får&nbsp;100% avslag</span><br /><br /><a href="http://www.breitlingbentley.co/no/a-lange-söhne-c-126.html?products_id=7574&action=buy_now&sort=20a"><img src="http://www.breitlingbentley.co/no/includes/templates/polo/buttons/norwegian/button_buy_now.gif" alt="Kjøp nå" title=" Kjøp nå " width="108" height="30" class="listingBuyNowButton" /></a><br /><br /></div> <br class="clearBoth" /> <div id="productsListingBottomNumber" class="navSplitPagesResult back">Viser <strong>1</strong> til <strong>12</strong> (av <strong>125</strong> produkter)</div> <div id="productsListingListingBottomLinks" class="navSplitPagesLinks forward"> &nbsp;<strong class="current">1</strong>&nbsp;&nbsp;<a href="http://www.breitlingbentley.co/no/a-lange-söhne-c-126.html?page=2&sort=20a" title=" Side 2 ">2</a>&nbsp;&nbsp;<a href="http://www.breitlingbentley.co/no/a-lange-söhne-c-126.html?page=3&sort=20a" title=" Side 3 ">3</a>&nbsp;&nbsp;<a href="http://www.breitlingbentley.co/no/a-lange-söhne-c-126.html?page=4&sort=20a" title=" Side 4 ">4</a>&nbsp;&nbsp;<a href="http://www.breitlingbentley.co/no/a-lange-söhne-c-126.html?page=5&sort=20a" title=" Side 5 ">5</a>&nbsp;<a href="http://www.breitlingbentley.co/no/a-lange-söhne-c-126.html?page=6&sort=20a" title=" Neste sett med 5 sider ">...</a>&nbsp;&nbsp;<a href="http://www.breitlingbentley.co/no/a-lange-söhne-c-126.html?page=11&sort=20a" title=" Side 11 ">11</a>&nbsp;&nbsp;<a href="http://www.breitlingbentley.co/no/a-lange-söhne-c-126.html?page=2&sort=20a" title=" Neste side ">[Neste&nbsp;&gt;&gt;]</a>&nbsp;</div> <br class="clearBoth" /> </div> </div> </td> </tr> </table> </div> <style> .articles{width:900px; margin:0 auto;} .articles ul{width:900px; } .articles li{width:450px; float:left;} </style> <br style="clear:both;"/> \ n<div id="navSuppWrapper"><br class="clearBoth" /><div id="navSupp" style=" margin-bottom:10px; margin-top:8px; width:100%; text-align:center;"><ul> <li class="is-here"><a href="http://www.breitlingbentley.co/no/index.php">Hjem</a></li> <li class="menu-mitop" ><a href="http://www.breitlingbentley.co/no/index.php?main_page=shippinginfo" target="_blank">frakt</a></li> <li class="menu-mitop" ><a href="http://www.breitlingbentley.co/no/index.php?main_page=Payment_Methods" target="_blank">engros</a></li> <li class="menu-mitop" ><a href="http://www.breitlingbentley.co/no/index.php?main_page=shippinginfo" target="_blank">Ordresporing</a></li> <li class="menu-mitop" ><a href="http://www.breitlingbentley.co/no/index.php?main_page=Coupons" target="_blank">kuponger</a></li> <li class="menu-mitop" ><a href="http://www.breitlingbentley.co/no/index.php?main_page=Payment_Methods" target="_blank">betalingsmetoder</a></li> <li class="menu-mitop" ><a href="http://www.breitlingbentley.co/no/index.php?main_page=contact_us" target="_blank">Kontakt oss</a></li> </ul></div> <div class ="foot-tg" style=" margin-bottom:10px; margin-top:10px; width:100%; text-align:center;"><ul> <li class="menu-mitop" ><a href="http://www.alegroso.com/no/" target="_blank">REPLICA OMEGA</a></li> <li class="menu-mitop" ><a href="http://www.alegroso.com/no/" target="_blank">REPLICA PATEK PHILIPPE</a></li> <li class="menu-mitop" ><a href="http://www.alegroso.com/no/" target="_blank">Replica Rolex</a></li> <li class="menu-mitop" ><a href="http://www.alegroso.com/no/" target="_blank">Kopi Cartier</a></li> <li class="menu-mitop" ><a href="http://www.alegroso.com/no/" target="_blank">kopi Breitling</a></li></ul></div> <DIV align="center"> <a href="http://www.breitlingbentley.co/no/a-lange-söhne-c-126.html" ><IMG src="http://www.breitlingbentley.co/no/includes/templates/polo/images/payment.png"></a></DIV> <div align="center" style="color:#000;">Copyright © 2012-2015 All Rights Reserved.</div> </div> <div id="comm100-button-55"></div> <strong><a href="http://www.breitlingbentley.co/no/">swiss kopi klokker aaa +</a></strong><br> <strong><a href="http://www.breitlingbentley.co/no/">sveitsiske kopi klokker</a></strong><br>

Pro přidání komentáře musíte být přihlášený.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací