O nás: Na bezpečnosti nám záležíO nás: Na bezpečnosti nám záleží Podporujeme naše válečné veterányPodporujeme naše válečné veterány Výzva 2015: Drony – dobrý sluha, ale zlý pán!Výzva 2015: Drony – dobrý sluha, ale zlý pán!

Jak správně vybrat zbraň

 10. 04. 2018      0 komentářů

Pokud jste čerstvým držitelem ZP a uvažujete o koupi nové zbraně a váháte, kterou si pořídit, mohlo by vám přijít vhod video, které vám s výběrem může pomoci.

Stejně tak mohou tento návod ocenit ti, kteří již nějaké to „železo" doma mají a váhají, co dalšího si pořídit a podle kterých kritérií si vybírat.

Ve videu najdete srovnání několika pistolí podle jejich využití – osobní ochrana, sportovní střelba, rekreační střelba a podobně.

V tomto návodu najdete rady, jak si správně vybrat novou zbraň. Vždy je ovšem lepší, si vybranou zbraň vyzkoušet. Pokud máte tedy kamaráda, který danou pistoli vlastní, poproste ho, aby vás s ní nechal zastřílet. Nebo navštivte střelnici, kde onu zbraň půjčují.


Video: Jak vybrat pistoli / Průvodce výběrem pistole - Speciál Střelnice HD / YouTube

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací