O nás: Na bezpečnosti nám záležíO nás: Na bezpečnosti nám záleží Podporujeme naše válečné veterányPodporujeme naše válečné veterány Výzva 2015: Drony – dobrý sluha, ale zlý pán!Výzva 2015: Drony – dobrý sluha, ale zlý pán!

Mimořádná akce na vojenské stavebnice Sluban. Koupí podpoříte válečné veterány.

 30. 03. 2018      0 komentářů

Sluban je stavebnice kompatibilní s tou nejznámější stavebnicí na světě, avšak s tím rozdílem, že se nebrání vojenským tématům. Na charitativním eshopu Spolku VLČÍ MÁKY můžete v časově omezené akci zakoupit vybrané stavebnice věnované sponzorem.

 „K Vánocům jsem dostala UH-60L BlackHawk, skládala ho čtyři hodiny, sekla se a dala si další hodinku oprav. Je to možná dětinské, ale toužím po další technice a až vyhrabu ve sklepě svoje staré Lego, zapojím ho do sestavy,“ svěřila se předsedkyně „Máků“ Mirka Pašková.

Prezentace stavebnic, stejně jako dalších partnerů „army friendly“, je k vidění (případně i koupi) v novém Info centru a charitativním obchodu spolku v Železné Rudě. Nyní byla část stavebnic určena do speciální akce, která má pomoci financovat provoz a zejména program ARMY HELP (viz nedávná výzva v článku zde).

B0285

Panáčci Sluban jsou pohybově flexibilnější. Rovněž součásti vojenské techniky mají řadu pohyblivých součástí a vychytaných detailů. Sluban je cenově dostupný a v časově omezené nabídce našeho charitativního eshopu jsou uvedené stavebnice k mání za zcela výjimečné ceny.

Takže pokud chcete podpořit dobrou věc a zajistit si kvalitní dárek pro děti (nebo hravé dospěláky), rozhodně neváhejte, počet věnovaných stavebnic je omezený.

B0300

sluban akce váleční veteráni spolek vlčí máky

Komentáře

Článek nemá žádný komentář. Buďte první!

Pro přidání komentáře musíte být přihlášený.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací