O nás: Na bezpečnosti nám záležíO nás: Na bezpečnosti nám záleží Podporujeme naše válečné veterányPodporujeme naše válečné veterány Výzva 2015: Drony – dobrý sluha, ale zlý pán!Výzva 2015: Drony – dobrý sluha, ale zlý pán!

Nové bezpečnostní riziko: média, která nám zamlčují pravdu o hrozbách islamismu

 28. 01. 2015      15 komentářů

Víte o tom, že muslimové minulý týden v Berlíně probodli dítě těsně před porodem v břiše mladé Němky, kterou posléze upálili zaživa? Viděli jste už nějaké celé(!) video uřezávání hlav zajatců islamistů? Že ne? Je to tím, že média místo role hlídacího psa demokracie hlídají především politicky korektní zobrazování muslimů.

Nedávno jsme varovali před sociálními sítěmi, že neblokují (resp. úmyslně až se zpožděním) účty radikálů a jejich závadný obsah (článek zde). Na druhou stranu je to důkazem, že všechna ta zvěrstva na fotografiích a videích k dispozici jsou, ale média demokratických zemí je záměrně nepřebírají nebo konečné zobrazení cenzurují. Nechávají nás žít ve sladké nevědomosti, a my proto jdeme jako ovce na porážku. Pojďme si uvést příklady ...

Mord v Berlíně

Když si tohle spojení zadáte do googlu v němčině, vyběhnou vám odkazy na všechny německé deníky - od pátku hlavní téma. Například zde Morgenpost. Ale u nás ticho po pěšině. Jediný, kdo nabízí článek, je TN.cz zde, takže si přečtěte, oč jde (a šiřte dál).

islam_hlavy_01
Foto: Místo činu, kde byla zamordovaná těhotná dívka nalezena

Evidentně o tom tedy ví TV NOVA, ale v Televizních novinách ticho po pěšině. Tak jako na jiných televizních stanicích. Ještě se pokusil to vydat Týden zde, ale jak vidíte, vlastní článek záhy stáhnul. I kdyby byl původně napsaný „špatně", co mu proboha brání převzít a přeložit informaci ze seriózních německých médií?

Karikatura Mohameda

iDnes není Charlie Jeden z blogerů iDnes napsal naprosto korektní (posuďte sami) článek Oblíbené omyly Islamofyliků a doplnil jej o na internetu běžně dostupnou karikaturu Mohameda. Člověk by čekal, že deník, který se chlubí, jak vyvěsil na své budově plachtu Je suis Charlie, se zastává svobody slova včetně práva publikovat karikatury proroka. Ale prd, ve skutečnosti právo na karikatury Mohameda neuznává a článek svého blogera stáhnul – dočtete se o tom zde. Normální pokrytectví a cenzura ze strany Mladé Fronty Dnes.

Opravdu islamisté uřezávají zajatcům hlavy?

Je vrcholem, když se množí teorie spiknutí o tom, že Islámský stát ve skutečnosti západní zajatce nezabíjí. Ale není se co divit, když naše média zobrazí nejvýše fotku nebo předmluvu vraha před tím, než se nožem vůbec přiblíží k hrdlu oběti. Nevycházejí ani fotky hlav nabodaných na kůly a podobně. Pusťte si třeba toto od 10. minuty (pro silnější povahy).

islam
Foto: Momentka z drsného videa hromadné popravy

A jestli je to podvrh, tak by měl ISIS dostat Oscara za efekty. Jak dohledáte ostatní? Zadejte na youtube třeba "full video ISIS beheaded" – samozřejmě ta videa budou blokovaná – tak se podívejte na komentáře, v nichž obvykle najdete link na jiné (necenzurované) uložiště videa.

Co z toho plyne?

Že se naše vláda (a není v tom sama) bojí názoru vlastních občanů, a proto ani nechce, aby si jej utvořili. Mediální fronta cítí zodpovědnost za sluníčkový běh dějin a také zavázanost vládě, takže drží hubu a krok. Nádavkem vystupuje zaujatě proti iniciativám typu Islám v ČR nechceme nebo Pegida – banalizuje počet demonstrantů, označuje je za nácky.

Ostrakizována byla i Jana Černochová, starostka Prahy 2 a poslankyně, která patří v dnešním parlamentu k nejslušnějším a jako jedna z opravdu mála bojuje například za naše novodobé veterány či Aktivní zálohy. Média z nás normálních dělají pomalu větší hrozbu než z islamistů. Až se navýší rozpočet tajným službám, jak schválila vláda, vsaďte se, že budou o to víc sledovat právě nás. Provinění se jmenuje „zájem na obraně ČR". Hledejte si informace sami, třeba na www.ozbrojeneslozky.cz, sdílejte a publikujte vlastní názor.

medajlonek_paskova

Komentáře

Přemek

18. 01. 2018

Lence, co žije v Německu a problémy s muslimi nemá, bych rád připoměl slova padajícího z nejvyššího patra Empire State Building: "Ještě je to dobrý..." Strategický projekt Evropského Islámského Chalífátu pod vedením "bílého" islámu íránského se sice značně zadrhl a v nejbližších letech přímo nehrozí, ale to neznamená, že byl zrušen a že dekadentní evropská civilizace může v klidu rozšiřovat portfolio nemravností a plýtvání. Není od věci se seznámit s poslední zprávou Římského klubu...

Přemek

18. 01. 2018

K roli Íránu pouze tolik, že to je globální elitou designované globální centrum pro islámský svět. Zoroastriáni mají svůj ideově a mnohdy i vědomostně omezený svět...

Přemek

18. 01. 2018

Upozorňuji nejen na toto médii doslova zmanipulovaně interpretované téma, takových témat je více. Také jste si povšimli drtivé převahy mladých vcelku dobře živených Afričanů a Asiatů v imigračních vlnách? Pročpak asi ti nejsilnější prchají od svých rodin? Také byste to udělali? Takže cui prodest? Třeba těm kteří to řídí prostřednictvím falešných informací o Evropě a o lidských právech, pomocí převaděčských a vyděračských band a díky slabosti evropských politických elit, které připomínají někoho, komu to vlastně takto vyhovuje?

Ahura Mazda

09. 03. 2016

Prosím přečtěte si toto: http://cestsvobodarespekt.cz/v-boji-proti-isis-muze-vyznamnou-roli-sehrat-iran/ Autorem jsem já osobně, jako vyznáním zoroastrian používám zde nick Ahura Mazda

Ibn Warraq (CZ)

09. 02. 2015

Vážená paní autorko, souhlasím s Vámi, že migrace muslimů do Evropy představuje zásadní bezpečnostní problém. Začal jsem letos v lednu, těsně před událostmi v Charlie Hebdo, psát na toto téma weblog. Může Vás zajímati a třeba v něm najdete i inspiraci ku dalšímu psaní. Jeho adresa je: https://ibnwarraqcz.wordpress.com/wp-admin Krásný den přeje Ibn Warraq (CZ)

DanMari

02. 02. 2015

Dobrý večer... Myslím si, že s Islámistickým světem už se to táhne docela dlouho a,že si každý může utvořit svůj vlastní názor...já zastávám cestu... jsi v Islámu respektuj jejich náboženstvi, oblečeni a vše co se respektovat má.....jsi li v Čechách dělej to samé.....uctívej kultůru, zákony a vše co uctívat máš. Ať seš kdo seš.........

songle

02. 02. 2015

Zdravím všechny! Mám takový pocit, že obě dámy, Anna i Lenka, přijaly víru v Korán a již se podařilo jim "vymýt mozky", nebo musí být (omlouvám se za svoji upřímnost) naprosto stupidní. Obě sice mají pravdu v tom, že není muslim jako muslim, právě tak jako není cikán jako cikán, ale také si musí uvědomit, při současném dění ve světě, že pro Evropu Islám skutečně hrozbou je a OBROVSKOU, při soudobé migraci muslimů do Evropy!!! Samozřejmě, že tou hrozbou jsou islámští radikálové, ale ať si obě dámy dají ruku na srdce - dokáží ony ukázat prstem a 100%ně označit, který z nich je ten "hodný" a který "zlý"??? Jsem naprosto přesvědčen, že nikoli. Paní Lenka, žijící v Německu, údajně s muslimy problém nemá, ale také to může být jen to pověstné "ticho před bouří" !!! A buď žije v nevědomosti, nebo záměrně lže! Mám příbuzné ve Stuttgartu a vím, že se tam již dost "šušká"... Paní Anno, že náš národ česká média plně informují a naopak nedesinformují ??? Paní Anno, nebuďte k smíchu!!! Mám jiné informace a přímo od zdroje. Jeden můj kamarád (sloužili jsme spolu u PČR) se nechal najmout do Armády ČR a odletěl na misi do Afghánistánu na pomoc v boji těch "hodných" muslimů proti radikálním vrahům. Již druhá mise se mu stala osudnou...je pravdou, že právě jemu právě nebyla hlava uříznuta od těla, ale možná si vzpomenete na krátký článek v tisku, nebo krátký šot v TV před pár lety, že JEEP s českou posádkou najel na minu...tehdy ostatní členové posádky naštěstí přežili, ale ON, jmenoval se Martin Štěrba, to štěstí neměl...druhý kamarád, jehož z pochopitelných důvodů jmenovat nebudu, je nasazován do Afghánistánu pravidelně a podotýkám, není to žoldák!!! Je příslušníkem (a úmyslně nenapíši jaké) jedné speciální jednotky spadající pod MVČR. Tak mi, prosím, sdělte, proč asi tak MVČR neinformuje český národ, nasazuje členy svých speciálních jednotek do těchto islámských zemí??? A mohu vám oběma říci, že jsem viděl fotografie z mobilu právě tohoto druhého kamaráda, a to, co jsem viděl je totožnou obdobou toho, co zde vidíme na videu...a proto si 100%ně stojím za tím, že Džihád a právo Šaría je skutečnou hrozbou a vrací lidstvo do dob středověku !!!

lenka

02. 02. 2015

Zlo, jsou lidi jako jste vy (ganz) neinformovani, pouze hystericky reagujici na spatne prelozene informace. Uz jen na link mord in Berlin je vse psane. I Frau Merkel rika otevrene ze islam patri k nemecku!!! Mozna by se melo ve skolach vice vyucovat!!! Uz jen priklad ze kazdej muslim neni terorista jako kazdej nemec nacista a jako kazda ceska holka neni kurva!!!! Vsude jsou zli lidi ale nemuzeme to hodit do jednoho pytle!!! Natolik intelligence musime mit.

Ganz

01. 02. 2015

Lenko,to,že sem napíšete německy,neznamená,že je to relevantní informace,pokud neuvedete zdroj ze kterého čerpáte!!!Mohu vědět ve které části Německa žijete,bývalý ost nebo west?Možná v tuto chvíli s Muslimy nemáte,což může mit mnoho příčin a důvodů!!! Každopádně Islám je zlo a stejně jako jsem reagoval na Annu,musim i na Vás,takže tim,že habitats oči před zlem,ono nezmizí… jenom mu pomáhate a je lhostejno,že jde,prozatím,kolem Vás!!!

lenka

01. 02. 2015

Ganz informace v nemeckem jazyce jsou uplne jineeeeee!!!!!!!! Anna ma ve vsem pravdu

Pro přidání komentáře musíte být přihlášený.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací