O nás: Na bezpečnosti nám záležíO nás: Na bezpečnosti nám záleží Podporujeme naše válečné veterányPodporujeme naše válečné veterány Výzva 2015: Drony – dobrý sluha, ale zlý pán!Výzva 2015: Drony – dobrý sluha, ale zlý pán!

Policie nedodržela vlastní zásady a postupy zákroku proti aktivnímu střelci.

 26. 02. 2015      925 komentářů

Včera jsme zde napsali, že policie nese spoluvinu na úmrtí osmi osob v Uherském Brodě, protože první hlídka rezignovala na úkol šílence eliminovat. Okamžitě se strhla vlna protiargumentů ospravědlňujících policejní postup. Dokumenty přímo z dílny PČR ale dokazují, že hlídka měla zasáhnout.

„Poté, co budovu školy obsadili ozbrojení pachatelé – aktivní střelci, kteří bezhlavě stříleli po všech lidech, které v budově potkali, a ve škole vypukla panika, oznámil událost na linku 158 ředitel školy. Operační důstojník, který oznámení přijal, vyslal okamžitě na místo hlídky policistů, které byly k místu události nejblíže. Instruoval je o všem, co se od ředitele dozvěděl. Úkolem policistů bylo co nejrychleji v neznámé budově nalézt a zneškodnit všechny střelce a zabránit tak umírání a zranění dalších lidí – studentů, učitelů.“(1)

Policie nacvičuje zákrok proti aktivnímu střelci (zdroj PARDUBICKYKRAJ.CZ)
Policie nacvičuje zákrok proti aktivnímu střelci (zdroj PARDUBICKYKRAJ.CZ)

Citace výše popisuje scénář, který se velmi podobně odehrál již několikrát v zahraničí. Že se jednou něco podobného přihodí i u nás, se očekávalo. Proto v roce 2013 „policejní prezident uložil provést na každém krajském ředitelství policie cvičení zaměřené na téma „zákrok proti aktivnímu střelci““ (2). Výše popsanou variantu nacvičovali konkrétně pardubičtí policisté, a sice počátkem října 2014. Všimněte si, že se nikde nepíše o čekání na zásahovku, protože to v tomto případě nutně znamená nárůst počtu obětí.

Jak totiž vyplývá z policejní charakteristiky aktivního střelce, „jeho cílem bývá usmrtit co nejvíce osob ještě předtím, než bude zastaven policií nebo ukončí sám svůj život sebevraždou.“ Útoky přitom v průměru trvají 13 minut. A proto: „Policie ČR musí reagovat velmi rychle; prioritou na místě je okamžitá eliminace aktivního útočníka tak, aby mu zabránila v dalším pokračování jeho jednání; speciální policejní jednotky zpravidla zasahují až v druhém sledu.“ (2)

Nyní se podívejme přímo na policejní metodiku, aktualizovanou naposledy před pouhým rokem…

Činnost při řešení mimořádné události lze rozdělit do dílčích etap:

a) eliminace aktivního střelce, b) vyžádání součinnosti složek IZS v rámci eliminace aktivního střelce, c) záchranné a likvidační práce (zpravidla až po eliminaci aktivního střelce), d) psychosociální pomoc osobám zasažených MU, e) předání místa zásahu orgánům činným v trestním řízení.

Eliminace má nejvyšší prioritu a nesnese odkladu, přičemž příslušníci Policie ČR (dále jen „policisté“) vůči aktivnímu střelci využívají všech zákonných oprávnění vůči „nebezpečným pachatelům“ - při případném, velmi pravděpodobném použití služební zbraně dbají policisté přiměřené opatrnosti vůči ostatním přítomným osobám, aby neohrozili jejich životy a zdraví. (3)

A teď se podívejme na interpretaci NEzásahu krajským velitelem zlínské policie Jaromírem Tkadlečkem…

"Policisté dorazili na místo. Byli vystrojení neprůstřelnými vestami, které vozíme v našich služebních autech. Oba měli zbraň v ruce a přibližovali se k tomu prostoru…" Jak víme, vmžiku se od prostoru zase vzdalovali, což velitel omlouvá: „Je třeba si uvědomit, že pachatel měl situaci na rozdíl od nich zvládnutou a věděl, co se chystá. Zahájil na ně okamžitě palbu, policisté použili zákonné výzvy, na které pachatel nereagoval. Oba dva vyhodnocovali použití zbraně. Osoba ale střílela z protilehlého rohu restauračního zařízení, kryla se za barovým pultem a byla z ní vidět pouze hlava a ruka, která střílela ze střelné zbraně. Restaurace v té době byla plná různě ležících, sedících lidí, o kterých ti policisté nemohli vědět, jestli jsou živí, zranění nebo mrtví.“ (4)

Četl si pan Tkadleček a jeho podřízení onu metodiku? Opravdu je zaskočilo, že aktivní střelec byl aktivní, tj. střílel? Čekali, že uposlechne výzvu, aby toho zanechal? Střelecký trénink je u policie sice zanedbáván, ale opravdu je problém pálit na protilehlý roh, pokusit se trefit hlavu nebo ruku pachatele a naopak nezasáhnout oběti na zemi? Nakonec vyhodnocení stavu obětí se objevuje v obhajobě uprchlé hlídky jak v kontextu, že se bála zasáhnout žijící, tak že považovala všechny za mrtvé. Metodika ale podobné spekulace vůbec nepřipouští, zopakujme: eliminace má nejvyšší prioritu a nesnese odkladu.

Závěrem...

Vážení obhájci policejního zásahu v Uherském Brodě, o čem se tu chcete bavit dnes, jaké argumenty si vycucáte z prstu, jakými nadávkami očastujete autorku článku? Můžete pokračovat, ale nemůžete vyhrát. Většina vašich argumentů o průběhu události je v rozporu nejen s líčením svědků, ale dokonce i se sdělením krajského policejního ředitele. Autorce vyčítáte neznalost policejních postupů, naopak sami překrucujete policejní metodiku. A některé komentáře jsou opravdu děsivé - například upřímná neochota riskovat za policejní plat život nebo bezelstné vysvětlení, že máme více kategorií policistů, přičemž s některými by kolegové nešli společně ani na záchod, natož do zákroku.

Svádíte vinu na systém, finance, politiky – protože vám chybí vesty, zbraně, náboje a výcvik. Jenže tahle situace se cvičila a hlídka přiměřeně vybavena byla. Dalajláma řekl: Když poznáte, že jste učinili chybu, přijměte ihned kroky k její nápravě. Pokud nechceme, aby se uherskobrodské selhání opakovalo, bude si muset policie nejprve přiznat, že to selhání bylo. Když to neudělá, nebude důvod všechny ty uváděné „systémové“ nedostatky zlepšovat. A příště se na ně vymluvíte zase. Ach jo…

 

zdroje

1)      http://www.policie.cz/clanek/cviceni-aktivni-strelec-2013.aspx

2)      http://www.unbr.cz/Data/files/Konf%20MEKA%202014/9%20Hofmanov%C3%A1.pdf

3)      http://metodika.cahd.cz/stc/STC%2014-IZS%20AMOK.pdf

4)      http://tn.nova.cz/clanek/proc-strelce-nezabila-prvni-hlidka-sef-policie-promluvil.html

 

 

Policie nacvičuje zásah proti aktivnímu střelci

Komentáře

lhschellerand

18. 11. 2018

[b][url=http://www.spyderfordiscount.top/pt/]jaquetas spyder[/url][/b][b][url=http://www.spyderfordiscount.top/pt/]jaquetas spyde<ul><li><strong><a href="http://www.spyderfordiscount.top/pt/">jaquetas spyder</a></strong></li><li><strong><a href="http://www.spyderfordiscount.top/pt/">jaquetas spyder</a></strong></li><li><strong><a href="http://www.spyderfordiscount.top/pt/">outlet jaquetas spyder</a></strong></li></ul><br> <strong><a href="http://www.spyderfordiscount.top/pt/">jaqueta camisola spyder</a></strong><br> <strong><a href="http://www.spyderfordiscount.top/pt/">jaqueta spyder para as mulheres</a></strong><br>

lhschellerand

18. 11. 2018

[b]<a href="http://www.spyderfordiscount.top/pt/">jaquetas spyder</a>[/b][b][url=http://www.spyderfordiscount.top/pt/]jaquetas spyder[/url][/b][b][url=http://www.spyderfordiscount.top/pt/]outlet jaquetas spyder[/url][/b] [b][url=http://www.spyderfordiscount.top/pt/]jaquetas spyder[/url][/b][b][url=http://www.spyderfordiscount.top/pt/]jaquetas spyder[/url][/b][b][url=http://www.spyderfordiscount.top/pt/]outlet jaquetas spyder[/url][/b] [b][url=http://www.spyderfordiscount.top/pt/]jaqueta camisola spyder[/url][/b] [b][url=http://www.spyderfordiscount.top/pt/]jaqueta spyder para as mulheres[/url][/b] [url=http://uggsbootsonsale89.webs.com] spyder blog [/url] [url=http://dressclothes1.webs.com] spyder [/url] [url=http://nikeoutletonline801.webs.com] About blog [/url]

lhschellerand

17. 11. 2018

[b][url=http://jreplicawatches.co/]high qual<strong><a href="http://jreplicawatches.co/">high quality replica watches</a></strong> <br> <strong><a href="http://jreplicawatches.co/">fake watches</a></strong> <br>

lhschellerand

17. 11. 2018

[b][url=http://jreplicawatches.co/]replica rolex[/url][/b] [b][url=http://jreplicawatches.co/]replica watches[/url][/b] [b][url=http://jreplicawatches.co/]replica u boat watches[/url][/b] Zenith Classic Series 18.2010.681/91.C493 automatic mechanical male table (Zenith) - $216.00 : TITLE, SITE_TAGLINE US Dollar Euro GB Pound Canadian Dollar Australian Dollar Jappen Yen Norske Krone Swedish Krone Danish Krone CNY Categories [url=http://www.jreplicawatches.co/chopard-watches-c-1222.html]Chopard watches[/url] <a class="category-top" href="http://www.jreplicawatches.co/zenith-watches-c-1258.html"><span class="category-subs-parent">Zenith watches</span></a> [url=http://www.jreplicawatches.co/zenith-watches-captain-c-1258_1262.html]Captain[/url] [url=http://www.jreplicawatches.co/zenith-watches-classic-c-1258_1261.html]Classic[/url] [url=http://www.jreplicawatches.co/zenith-watches-elprimero-c-1258_1259.html]ELPRIMERO[/url] <a class="category-products" href="http://www.jreplicawatches.co/zenith-watches-machinery-c-1258_1260.html">Machinery</a> [url=http://www.jreplicawatches.co/zenith-watches-pilot-c-1258_1265.html]Pilot[/url] [url=http://www.jreplicawatches.co/a-lange-söhne-c-1151.html]A. Lange & Söhne[/url] [url=http://www.jreplicawatches.co/audemars-piguet-c-1165.html]Audemars Piguet[/url] [url=http://www.jreplicawatches.co/blancpain-watches-c-1186.html]Blancpain watches[/url] [url=http://www.jreplicawatches.co/breguet-watches-c-1191.html]Breguet watches[/url] [url=http://www.jreplicawatches.co/breitling-watches-c-1231.html]Breitling watches[/url] <a class="category-top" href="http://www.jreplicawatches.co/cartier-watches-c-1294.html">Cartier watches</a> [url=http://www.jreplicawatches.co/franck-muller-watches-c-1159.html]Franck Muller watches[/url] <a class="category-top" href="http://www.jreplicawatches.co/iwc-watches-c-1286.html">IWC watches</a> [url=http://www.jreplicawatches.co/jaegerlecoultre-c-1167.html]Jaeger-LeCoultre[/url] [url=http://www.jreplicawatches.co/longines-watches-c-1404.html]Longines watches[/url] [url=http://www.jreplicawatches.co/montblanc-watches-c-1279.html]Montblanc watches[/url] <a class="category-top" href="http://www.jreplicawatches.co/omega-watches-c-1329.html">Omega watches</a> [url=http://www.jreplicawatches.co/patek-philippe-c-1207.html]Patek Philippe[/url] [url=http://www.jreplicawatches.co/piaget-watches-c-1170.html]Piaget watches[/url] [url=http://www.jreplicawatches.co/pre-version-c-1.html]Pre Version[/url] [url=http://www.jreplicawatches.co/rado-watches-c-1394.html]Rado watches[/url] <a class="category-top" href="http://www.jreplicawatches.co/tag-heuer-watches-c-1270.html">TAG Heuer watches</a> <a class="category-top" href="http://www.jreplicawatches.co/tissot-watches-c-1420.html">Tissot watches</a> [url=http://www.jreplicawatches.co/tudor-watches-c-1312.html]Tudor watches[/url] [url=http://www.jreplicawatches.co/ulysse-nardin-c-1216.html]Ulysse Nardin[/url] [url=http://www.jreplicawatches.co/union-watches-c-1084.html]Union watches[/url] [url=http://www.jreplicawatches.co/vacheron-constantin-c-1198.html]Vacheron Constantin[/url] Featured - [url=http://www.jreplicawatches.co/featured_products.html] [more][/url] [url=http://www.jreplicawatches.co/tissot-library-map-series-t0354391603100-mens-quartz-watch-tissot-p-22400.html][img]http://www.jreplicawatches.co/images/_small//replicawatches_/Tissot-watches/Library-map-series/Tissot-library-map-series-T035-439-16-031-00-Mens-9.jpg[/img]Tissot library map series T035.439.16.031.00 Mens quartz watch (Tissot)[/url]<a class="sidebox-products" href="http://www.jreplicawatches.co/tissot-library-map-series-t0354391603100-mens-quartz-watch-tissot-p-22400.html">Tissot library map series T035.439.16.031.00 Mens quartz watch (Tissot)</a>$2,709.00 $183.00Save: 93% off[url=http://www.jreplicawatches.co/tissot-flamingo-series-t0032096611200-ladies-quartz-watch-tissot-p-22796.html][img]http://www.jreplicawatches.co/images/_small//replicawatches_/Tissot-watches/Flamingo/Tissot-Flamingo-series-T003-209-66-112-00-Ladies-10.jpg[/img]Tissot Flamingo series T003.209.66.112.00 Ladies quartz watch (Tissot)[/url] [url=http://www.jreplicawatches.co/tissot-flamingo-series-t0032096611200-ladies-quartz-watch-tissot-p-22796.html]Tissot Flamingo series T003.209.66.112.00 Ladies quartz watch (Tissot)[/url]$2,152.00 $174.00Save: 92% off[url=http://www.jreplicawatches.co/15867200-omega-constellation-ladies-quartz-omega-p-20227.html][img]http://www.jreplicawatches.co/images/_small//replicawatches_/Omega-watches/Constellation/1586-72-00-Omega-Constellation-Ladies-Quartz-10.jpg[/img]1586.72.00 Omega Constellation Ladies Quartz (OMEGA)[/url]<a class="sidebox-products" href="http://www.jreplicawatches.co/15867200-omega-constellation-ladies-quartz-omega-p-20227.html">1586.72.00 Omega Constellation Ladies Quartz (OMEGA)</a>$27,856.00 $239.00Save: 99% off [url=http://www.jreplicawatches.co/]Home[/url] :: [url=http://www.jreplicawatches.co/zenith-watches-c-1258.html]Zenith watches[/url] :: [url=http://www.jreplicawatches.co/zenith-watches-classic-c-1258_1261.html]Classic[/url] :: Zenith Classic Series 18.2010.681/91.C493 automatic mechanical male table (Zenith) .jqzoom{ float:left; position:relative; padding:0px; cursor:pointer; width:301px; height:300px; } <a href="http://www.jreplicawatches.co/zenith-classic-series-18201068191c493-automatic-mechanical-male-table-zenith-p-18035.html" ><img src="http://www.jreplicawatches.co/images//replicawatches_/Zenith-watches/Classic/Zenith-Classic-Series-18-2010-681-91-C493.jpg" alt="Zenith Classic Series 18.2010.681/91.C493 automatic mechanical male table (Zenith)" jqimg="images//replicawatches_/Zenith-watches/Classic/Zenith-Classic-Series-18-2010-681-91-C493.jpg" id="jqzoomimg"></a> Zenith Classic Series 18.2010.681/91.C493 automatic mechanical male table (Zenith) $82,040.00 $216.00Save: 100% off Add to Cart: Description[/b] Elegant and quiet dignity gorgeous models 1 seconds minimalist , simple second hand scale , more pure style 2. 18Kt rose gold case with a rare alligator , extravagance extraordinary choice 3 Revenge of type pointer classic roses , roses adorn the dial type scale Golden Arrow Product Code : 7268 Brand Zenith Style Male table Movement Mechanical watches Watchband Leather strap Series Classic Series [b]Zenith 18.2010.681/91.C493 [ Introduction][/b] [b]Zenith CLASS classic series : simple and stylish interpretation [/b]fashion business people need to be a perfect combination of elegance and luxury , to see details of the elegant , understated luxury calmly see . Pure style, minimalist , minimalist fashion - Zenith CLASS classic series conveys a classic elegance and luxurious blend of philosophy . CLASS classic series but also the achievements of excellence in the pursuit of the essence of Zenith professional qualities, has become a classic choice for business people fashion wrist . [b]Zenith 18.2010.681/91.C493: show classic series of tolerance and taste [/b]This section 18.2010.681/91.C493, the classic series of minimalist style perfectly. Quiet and elegant black dial , without any extra ornate . Minimalist second hand scale , more taste and tolerance. Revenge of type pointer classic roses , rose gold arrow type scale embellished dial, highlight the extraordinary charm , sharp shape also can make people stay awake . Rose gold case around the dial , gorgeous noble , even more fashionable. Black alligator strap , calm and reserved reveals wild , show charming classic style. [b][ Information ] Zenith 18.2010.681/91.C493[/b] Style: Men's Watch Movement: Automatic mechanical movement Case : 18Kt Rose Gold Crown: Normal crown Table at the end : through the end of Crystal: Sapphire crystal glass Dial: Black Strap: alligator strap Clasp : Buckle Waterproof: 50 meters [url=http://www.jreplicawatches.co/zenith-classic-series-18201068191c493-automatic-mechanical-male-table-zenith-p-18035.html][img]http://www.jreplicawatches.co/images/replicawatches_/Zenith-watches/Classic/Zenith-Classic-Series-18-2010-681-91-C493-1.jpg[/img]ltf-119l-4a[/url] [url=http://www.jreplicawatches.co/images//replicawatches_/Zenith-watches/Classic/Zenith-Classic-Series-18-2010-681-91-C493.jpg][img]http://www.jreplicawatches.co/images//replicawatches_/Zenith-watches/Classic/Zenith-Classic-Series-18-2010-681-91-C493.jpg[/img]/replicawatches_/Zenith-watches/Classic/Zenith-Classic-Series-18-2010-681-91-C493.jpg[/url] Related Products [url=http://www.jreplicawatches.co/zenith-classic-series-03202067021m2020-automatic-mechanical-male-table-zenith-p-18040.html][img]http://www.jreplicawatches.co/images/_small//replicawatches_/Zenith-watches/Classic/Zenith-Classic-Series-03-2020-670-21-M2020.jpg[/img]Zenith Classic Series 03.2020.670/21.M2020 automatic mechanical male table (Zenith)[/url] [url=http://www.jreplicawatches.co/zenith-classic-series-03202067021m2020-automatic-mechanical-male-table-zenith-p-18040.html]Zenith Classic Series 03.2020.670/21.M2020 automatic mechanical male table (Zenith)[/url] <a href="http://www.jreplicawatches.co/zenith-classic-series-03201068121c493-men-automatic-mechanical-watch-zenith-p-18039.html"><img src="http://www.jreplicawatches.co/images/_small//replicawatches_/Zenith-watches/Classic/Zenith-Classic-Series-03-2010-681-21-C493-men.jpg" alt="Zenith Classic Series 03.2010.681/21.C493 men automatic mechanical watch (Zenith)" title=" Zenith Classic Series 03.2010.681/21.C493 men automatic mechanical watch (Zenith) " width="155" height="200" /></a><a href="http://www.jreplicawatches.co/zenith-classic-series-03201068121c493-men-automatic-mechanical-watch-zenith-p-18039.html">Zenith Classic Series 03.2010.681/21.C493 men automatic mechanical watch (Zenith)</a> [url=http://www.jreplicawatches.co/zenith-classic-series-03204140051c496-automatic-mechanical-male-table-zenith-p-18041.html][img]http://www.jreplicawatches.co/images/_small//replicawatches_/Zenith-watches/Classic/Zenith-Classic-Series-03-2041-400-51-C496.jpg[/img]Zenith Classic Series 03.2041.400/51.C496 automatic mechanical male table (Zenith)[/url] [url=http://www.jreplicawatches.co/zenith-classic-series-03204140051c496-automatic-mechanical-male-table-zenith-p-18041.html]Zenith Classic Series 03.2041.400/51.C496 automatic mechanical male table (Zenith)[/url] [url=http://www.jreplicawatches.co/zenith-classic-series-18201068191c493-automatic-mechanical-male-table-zenith-p-18035.html][img]http://www.jreplicawatches.co/images/_small//replicawatches_/Zenith-watches/Classic/Zenith-Classic-Series-18-2010-681-91-C493.jpg[/img]Zenith Classic Series 18.2010.681/91.C493 automatic mechanical male table (Zenith)[/url] [url=http://www.jreplicawatches.co/zenith-classic-series-18201068191c493-automatic-mechanical-male-table-zenith-p-18035.html]Zenith Classic Series 18.2010.681/91.C493 automatic mechanical male table (Zenith)[/url] [url=http://www.jreplicawatches.co/index.php?main_page=product_reviews_write&amp;products_id=18035][img]http://www.jreplicawatches.co/includes/templates/polo/buttons/english/button_write_review.gif[/img]Write Review[/url] <a href="http://www.jreplicawatches.co/index.php">Home</a> [url=http://www.jreplicawatches.co/index.php?main_page=shippinginfo]Shipping[/url] [url=http://www.jreplicawatches.co/index.php?main_page=Payment_Methods]Wholesale[/url] [url=http://www.jreplicawatches.co/index.php?main_page=shippinginfo]Order Tracking[/url] [url=http://www.jreplicawatches.co/index.php?main_page=Coupons]Coupons[/url] [url=http://www.jreplicawatches.co/index.php?main_page=Payment_Methods]Payment Methods[/url] [url=http://www.jreplicawatches.co/index.php?main_page=contact_us]Contact Us[/url] [url=http://www.jreplicawatches.co/news/]News[/url] [url=http://www.jreplicawatches.co/zenith-classic-series-18201068191c493-automatic-mechanical-male-table-zenith-p-18035.html][/url] Copyright © 2012-2014 All Rights Reserved. [b][url=http://jreplicawatches.co/]high quality replica watches[/url][/b] [b]<a href="http://jreplicawatches.co/">fake watches</a>[/b]

lhschellerand

16. 11. 2018

[b][url=http://monclerjackets.top/]Cheap Moncler Jackets outlet online[/url][/b] [b][url=http://monclerjackets.top/]Cheap Moncler[/url][/b] [b][url=http://monclerjackets.top/]Cheap Moncler Jackets outlet online[/url][/b] 2013 New! Moncler Faucon Women Down Jacket Zip With Belt Black [7d59] - $274.00 : Professional Moncler Down Jacket Outlet Store, jakkedanmark.org US Dollar Euro GB Pound Canadian Dollar Australian Dollar Jappen Yen Norske Krone Swedish Krone Danish Krone CNY Categories [url=http://www.jakkedanmark.org/moncler-men-c-1.html]Moncler Men[/url] [url=http://www.jakkedanmark.org/moncler-women-c-14.html]Moncler Women[/url] [url=http://www.jakkedanmark.org/moncler-women-coats-womens-c-14_15.html]Coats Womens[/url] [url=http://www.jakkedanmark.org/moncler-women-jackets-womens-c-14_16.html]Jackets Womens[/url] [url=http://www.jakkedanmark.org/moncler-women-vests-womens-c-14_17.html]Vests Womens[/url] [url=http://www.jakkedanmark.org/moncler-women-womens-c-14_9.html]Womens[/url] Featured - [url=http://www.jakkedanmark.org/featured_products.html] [more][/url] <a href="http://www.jakkedanmark.org/moncler-down-vest-unisex-glossy-hooded-zip-purple-p-809.html"><img src="http://www.jakkedanmark.org/images//moncler_13/Moncler-Men/Moncler-Down-Vest-Unisex-Glossy-Hooded-Zip-Purple-1.jpg" alt="Moncler Down Vest Unisex Glossy Hooded Zip Purple [c361]" title=" Moncler Down Vest Unisex Glossy Hooded Zip Purple [c361] " width="130" height="156" /></a>[url=http://www.jakkedanmark.org/moncler-down-vest-unisex-glossy-hooded-zip-purple-p-809.html]Moncler Down Vest Unisex Glossy Hooded Zip Purple [c361][/url]$560.00 $199.00Save: 64% off[url=http://www.jakkedanmark.org/moncler-mari-women-coat-euramerican-style-dark-blue-p-571.html][img]http://www.jakkedanmark.org/images//moncler_13/Moncler-Women/Moncler-Mari-Women-Coat-Euramerican-Style-Dark.jpg[/img]Moncler Mari Women Coat Euramerican Style Dark Blue [fb80][/url] [url=http://www.jakkedanmark.org/moncler-mari-women-coat-euramerican-style-dark-blue-p-571.html]Moncler Mari Women Coat Euramerican Style Dark Blue [fb80][/url]$856.00 $270.00Save: 68% off[url=http://www.jakkedanmark.org/moncler-coats-women-pure-color-hooded-fashion-coffee-p-668.html][img]http://www.jakkedanmark.org/images//moncler_13/Moncler-Women/Moncler-Coats-Women-Pure-Color-Hooded-Fashion.jpg[/img]Moncler Coats Women Pure Color Hooded Fashion Coffee [a1df][/url]<a class="sidebox-products" href="http://www.jakkedanmark.org/moncler-coats-women-pure-color-hooded-fashion-coffee-p-668.html">Moncler Coats Women Pure Color Hooded Fashion Coffee [a1df]</a>$855.00 $286.00Save: 67% off [url=http://www.jakkedanmark.org/]Home[/url] :: [url=http://www.jakkedanmark.org/moncler-women-c-14.html]Moncler Women[/url] :: [url=http://www.jakkedanmark.org/moncler-women-jackets-womens-c-14_16.html]Jackets Womens[/url] :: 2013 New! Moncler Faucon Women Down Jacket Zip With Belt Black [7d59] .jqzoom{ float:left; position:relative; padding:0px; cursor:pointer; width:301px; height:300px; } [url=http://www.jakkedanmark.org/2013-new-moncler-faucon-women-down-jacket-zip-with-belt-black-p-399.html][img]http://www.jakkedanmark.org/images//moncler_13/Moncler-Women/2013-New-Moncler-Faucon-Women-Down-Jacket-Zip-8.jpg[/img]2013 New! Moncler Faucon Women Down Jacket Zip With Belt Black [7d59][/url] 2013 New! Moncler Faucon Women Down Jacket Zip With Belt Black [7d59] $982.00 $274.00Save: 72% off Please Choose: WOMEN SIZE L M S XL Add to Cart: Description[/b] [b]Moncler the origins[/b]The origins of the name reveal its roots: indeed the Moncler brand was established about sixty years ago from an abbreviation of Monestier de Clermont, a mountain village near Grenoble in France. It was here that in 1952, René Ramillon and Andrè Vincent founded the Company, which was initially dedicated to sporting garments for mountaineering.With the first class material,fashion in design and comfortable for wear,&#39;[b]2013 New! Moncler Faucon Women Down Jacket Zip With Belt Black[/b]&#39; are filling with the white goose down,very comfortable for wearing,it is a nice choice for people if they are looking for the world fashion,they will lead the market fashion this winter,you should not miss it,welcome to come to our website to get the &#39;[b]Moncler Faucon Jackets Womens[/b]&#39;.and enjoy the feeling they bring to you.Brand: MonclerSleeve: Long SleeveFiller: 90% white goose downLining Material: PolyesterStyle segments: EnglandFabric Material: NylonPlate type: Slim typeDry clean or machine washSignature logo patchFabric Material:NylonLining Material:PolyesterBrand new with retail packingWith tagWhy choose us:--All our goods with the quality ensure by &#39;[b]Moncler Faucon Down Jackets Womens[/b]&#39;,luxurious and stylish.- Offer fast shipping to all over the world.- All the goods have are brand new,filling witn the white goose down,light in weight as well as stylish.- All the materials are through the careful selection and the top grade.- Guarantee fast ship.--We send out the package within 24 hours after the payment.4-7 days to worldwide.--100% Satisfaction and Quality Guarantee.--Any quality problem,we accept 15-day exchange or refund. [url=http://www.jakkedanmark.org/images//moncler_13/Moncler-Women/2013-New-Moncler-Faucon-Women-Down-Jacket-Zip-8.jpg] [url=http://www.jakkedanmark.org/2013-new-moncler-faucon-women-down-jacket-zip-with-belt-black-p-399.html][img]http://www.jakkedanmark.org/images//moncler_13/Moncler-Women/2013-New-Moncler-Faucon-Women-Down-Jacket-Zip-8.jpg[/img]/moncler_13/Moncler-Women/2013-New-Moncler-Faucon-Women-Down-Jacket-Zip-8.jpg[/url] Related Products [url=http://www.jakkedanmark.org/moncler-bady-winter-women-down-jacket-zip-hooded-navy-blue-p-580.html][img]http://www.jakkedanmark.org/images//moncler_13/Moncler-Women/Moncler-Bady-Winter-Women-Down-Jacket-Zip-Hooded-15.jpg[/img]Moncler Bady Winter Women Down Jacket Zip Hooded Navy Blue [c549][/url] [url=http://www.jakkedanmark.org/moncler-bady-winter-women-down-jacket-zip-hooded-navy-blue-p-580.html]Moncler Bady Winter Women Down Jacket Zip Hooded Navy Blue [c549][/url] [url=http://www.jakkedanmark.org/moncler-adour-euramerican-style-women-jackets-belt-blue-p-375.html][img]http://www.jakkedanmark.org/images//moncler_13/Moncler-Women/Moncler-Adour-Euramerican-Style-Women-Jackets.jpg[/img]Moncler Adour Euramerican Style Women Jackets Belt Blue [1cb9][/url] [url=http://www.jakkedanmark.org/moncler-adour-euramerican-style-women-jackets-belt-blue-p-375.html]Moncler Adour Euramerican Style Women Jackets Belt Blue [1cb9][/url] [url=http://www.jakkedanmark.org/moncler-epine-jackets-for-womens-windproof-collar-zip-black-p-628.html][img]http://www.jakkedanmark.org/images//moncler_13/Moncler-Women/Moncler-Epine-Jackets-For-Womens-Windproof-Collar-1.jpg[/img]Moncler Epine Jackets For Womens Windproof Collar Zip Black [ff97][/url] [url=http://www.jakkedanmark.org/moncler-epine-jackets-for-womens-windproof-collar-zip-black-p-628.html]Moncler Epine Jackets For Womens Windproof Collar Zip Black [ff97][/url] [url=http://www.jakkedanmark.org/moncler-alpin-classic-eider-down-jackets-women-fur-collar-blue-p-418.html][img]http://www.jakkedanmark.org/images//moncler_13/Moncler-Women/Moncler-Alpin-Classic-Eider-Down-Jackets-Women.jpg[/img]Moncler Alpin Classic Eider Down Jackets Women Fur Collar Blue [d1e7][/url] [url=http://www.jakkedanmark.org/moncler-alpin-classic-eider-down-jackets-women-fur-collar-blue-p-418.html]Moncler Alpin Classic Eider Down Jackets Women Fur Collar Blue [d1e7][/url] [url=http://www.jakkedanmark.org/index.php?main_page=product_reviews_write&amp;products_id=399&amp;number_of_uploads=0][img]http://www.jakkedanmark.org/includes/templates/polo/buttons/english/button_write_review.gif[/img]Write Review[/url] [url=http://www.jakkedanmark.org/index.php]Home[/url] [url=http://www.jakkedanmark.org/index.php?main_page=shippinginfo]Shipping[/url] [url=http://www.jakkedanmark.org/index.php?main_page=Payment_Methods]Wholesale[/url] [url=http://www.jakkedanmark.org/index.php?main_page=shippinginfo]Order Tracking[/url] [url=http://www.jakkedanmark.org/index.php?main_page=Coupons]Coupons[/url] [url=http://www.jakkedanmark.org/index.php?main_page=Payment_Methods]Payment Methods[/url] [url=http://www.jakkedanmark.org/index.php?main_page=contact_us]Contact Us[/url] [url=http://www.jakkedanmark.org/index.php?main_page=Size]Size Chart[/url] <a href="http://www.monclerpaschere.co/" target="_blank">Moncler Men Coats</a> [url=http://www.monclerpaschere.co/]Moncler Men Jackets[/url] [url=http://www.monclerpaschere.co/]Moncler Women Coats[/url] [url=http://www.monclerpaschere.co/]Moncler Women Jackets[/url] [url=http://www.monclerpaschere.co/]Moncler Vest[/url] [url=http://www.jakkedanmark.org/2013-new-moncler-faucon-women-down-jacket-zip-with-belt-black-p-399.html][/url] Copyright © 2012-2014 All Rights Reserved. [b][url=http://monclerjackets.top/]moncler sale[/url][/b] [b][url=http://monclerjackets.top/]moncler outlet store[/url][/b]

lhschellerand

16. 11. 2018

[b]<a href="http://monclerjackets.top/">mon<strong><a href="http://monclerjackets.top/">moncler sale</a></strong> <br> <strong><a href="http://monclerjackets.top/">moncler outlet store</a></strong> <br>

lhschellerand

15. 11. 2018

[b][url=http://es.bestsellwedding.com/]Comprar Vest<strong><a href="http://es.bestsellwedding.com/">Comprar Vestidos de novia</a></strong><br> <strong><a href="http://www.bestsellwedding.com/es/">Comprar Vestidos de novia</a></strong><br>

lhschellerand

15. 11. 2018

[b]<a href="http://www.bestsellwedding.com/es/">Boda Outlet fábrica del vestido</a>[/b][b]<a href="http://es.bestsellwedding.com/">Boda Outlet fábrica del vestido</a>[/b][b]<a href="http://www.bestsellwedding.com/es/">Boda Outlet fábrica del vestido</a>[/b] Vestidos para ocasiones especiales 2013 #sddm { margin: 0 auto; padding: 0; z-index: 30; background-color:#F4F4F4; width: 80px; height:23px; float: right; margin-right: 70px;} #sddm li { margin: 0; padding: 0; list-style: none; float: left; font: bold 12px arial} #sddm li a { display: block; margin: 0 1px 0 0; padding: 4px 10px; width: 60px; background: #242424; color: #000; text-align: center; text-decoration: none} #sddm li a:hover { background: #49A3FF} #sddm div { position: absolute; visibility: hidden; margin: 0; padding: 0; background: #EAEBD8; border: 1px solid #5970B2} #sddm div a { position: relative; display: block; margin: 0; padding: 5px 10px; width: auto; white-space: nowrap; text-align: left; text-decoration: none; background: #EAEBD8; color: #2875DE; font: 12px arial} #sddm div a:hover { background: #49A3FF; color: #FFF} [url=http://es.bestsellwedding.com/]Language[/url] [url=http://es.bestsellwedding.com/de/] [img]http://es.bestsellwedding.com/langimg/gericon.gif[/img]DeutschDeutsch[/url] [url=http://es.bestsellwedding.com/fr/] [img]http://es.bestsellwedding.com/langimg/fricon.gif[/img]FrançaisFrançais[/url] <a href="http://es.bestsellwedding.com/it/"> <img src="http://es.bestsellwedding.com/langimg/iticon.gif" alt="italiano" title=" italiano " height="15" width="24">Italiano</a> <a href="http://es.bestsellwedding.com/es/"> <img src="http://es.bestsellwedding.com/langimg/esicon.gif" alt="Español" title=" Español " height="15" width="24">Español</a> [url=http://es.bestsellwedding.com/pt/] [img]http://es.bestsellwedding.com/langimg/pticon.gif[/img]PortuguêsPortuguês[/url] [url=http://es.bestsellwedding.com/jp/] [img]http://es.bestsellwedding.com/langimg/jpicon.gif[/img]日本語日本語[/url] <a href="http://es.bestsellwedding.com/ru/"> <img src="http://es.bestsellwedding.com/langimg/ruicon.gif" alt="russian" title=" russian " height="15" width="24">Russian</a> [url=http://es.bestsellwedding.com/ar/] [img]http://es.bestsellwedding.com/langimg/aricon.gif[/img]arabicArabic[/url] [url=http://es.bestsellwedding.com/no/] [img]http://es.bestsellwedding.com/langimg/noicon.gif[/img]norwegianNorwegian[/url] [url=http://es.bestsellwedding.com/sv/] [img]http://es.bestsellwedding.com/langimg/svicon.gif[/img]swedishSwedish[/url] [url=http://es.bestsellwedding.com/da/] [img]http://es.bestsellwedding.com/langimg/daicon.gif[/img]danishDanish[/url] [url=http://es.bestsellwedding.com/nl/] [img]http://es.bestsellwedding.com/langimg/nlicon.gif[/img]NederlandsNederlands[/url] [url=http://es.bestsellwedding.com/fi/] [img]http://es.bestsellwedding.com/langimg/fiicon.gif[/img]finlandFinland[/url] [url=http://es.bestsellwedding.com/ie/] [img]http://es.bestsellwedding.com/langimg/gaicon.gif[/img]irelandIreland[/url] [url=http://es.bestsellwedding.com/] [img]http://es.bestsellwedding.com/langimg/icon.gif[/img]EnglishEnglish[/url] [url=http://es.bestsellwedding.com/index.php?main_page=Payment_Methods]Pago | [/url] [url=http://es.bestsellwedding.com/index.php?main_page=shippinginfo]Envío y devoluciones | [/url] [url=http://es.bestsellwedding.com/index.php?main_page=Payment_Methods]Venta al por mayor | [/url] [url=http://es.bestsellwedding.com/index.php?main_page=contact_us]Contáctenos[/url] Welcome! [url=http://www.bestsellwedding.com/es/index.php?main_page=login]Registrarse[/url] o [url=http://www.bestsellwedding.com/es/index.php?main_page=create_account]Registro[/url] [url=http://www.bestsellwedding.com/es/index.php?main_page=shopping_cart][img]http://es.bestsellwedding.com/includes/templates/polo/images/spacer.gif[/img]Desarrollado por Zen Cart :: El arte de E-Commerce[/url]Tu carrito esta vacío [url=http://www.bestsellwedding.com/es/][img]http://es.bestsellwedding.com/includes/templates/polo/images/logo.gif[/img]Desarrollado por Zen Cart :: El arte de E-Commerce[/url] [url=http://es.bestsellwedding.com/index.php]Casa[/url] [url=http://es.bestsellwedding.com/wedding-dresses-c-1.html]Vestidos de novia[/url] [url=http://es.bestsellwedding.com/wedding-party-dresses-c-14.html]Vestidos de fiesta de la boda[/url] [url=http://es.bestsellwedding.com/special-occasion-dresses-c-19.html]Vestidos para ocasiones especiales[/url] [url=http://es.bestsellwedding.com/wedding-dresses-a-line-wedding-dresses-c-1_2.html]A vestidos de novia de línea[/url] [url=http://es.bestsellwedding.com/wedding-dresses-ball-gown-wedding-dresses-c-1_7.html]Vestidos de boda del vestido de bola[/url] [url=http://es.bestsellwedding.com/wedding-dresses-beach-wedding-dresses-c-1_3.html]Vestidos de boda en la playa[/url] [url=http://es.bestsellwedding.com/wedding-dresses-colored-wedding-dresses-c-1_5.html]Vestidos de novia de color[/url] [url=http://es.bestsellwedding.com/wedding-dresses-fairy-tale-wedding-dresses-c-1_6.html]Vestidos de boda del cuento de hadas[/url] [url=http://es.bestsellwedding.com/wedding-dresses-lace-wedding-dress-c-1_4.html]Vestido de encaje[/url] [url=http://es.bestsellwedding.com/wedding-dresses-reception-dresses-c-1_5.html]Vestidos de recepción[/url] [url=http://es.bestsellwedding.com/wedding-dresses-mermaid-wedding-dresses-c-1_10.html]Vestidos de boda de la sirena[/url] [url=http://es.bestsellwedding.com/wedding-dresses-petite-wedding-dresses-c-1_13.html]Vestidos de novia petite[/url] [url=http://es.bestsellwedding.com/wedding-dresses-plus-size-wedding-dresses-c-1_12.html]Más vestidos de boda del tamaño[/url] [url=http://es.bestsellwedding.com/wedding-dresses-princess-wedding-dresses-c-1_8.html]Vestidos de novia de la Princesa[/url] [url=http://es.bestsellwedding.com/wedding-dresses-sheathcolumn-wedding-dresses-c-1_9.html]Columna / vestidos de novia de la vaina[/url] [url=http://es.bestsellwedding.com/wedding-dresses-short-wedding-dresses-c-1_11.html]Vestidos de novia cortos[/url] [url=http://es.bestsellwedding.com/wedding-party-dresses-bridesmaid-dresses-c-14_15.html]Vestidos de dama de honor[/url] [url=http://es.bestsellwedding.com/wedding-party-dresses-flower-girl-dresses-c-14_17.html]Vestidos de niña[/url] [url=http://es.bestsellwedding.com/wedding-party-dresses-mother-of-the-bride-dresses-c-14_16.html]Madre de la novia[/url] <a href="http://es.bestsellwedding.com/wedding-party-dresses-wedding-guest-dresses-c-14_18.html">Vestidos de boda de los huéspedes</a>[url=http://es.bestsellwedding.com/special-occasion-dresses-cocktail-dresses-c-19_21.html]Vestidos de cóctel[/url] [url=http://es.bestsellwedding.com/special-occasion-dresses-dresses-for-weddings-c-19_23.html]Vestidos para bodas[/url] [url=http://es.bestsellwedding.com/special-occasion-dresses-evening-dresses-c-19_24.html]Vestidos de noche[/url] [url=http://es.bestsellwedding.com/special-occasion-dresses-graduation-dresses-c-19_25.html]Vestidos de graduación[/url] [url=http://es.bestsellwedding.com/special-occasion-dresses-homecoming-dresses-c-19_26.html]Fiesta de antiguos alumnos[/url] [url=http://es.bestsellwedding.com/special-occasion-dresses-party-dresses-c-19_20.html]Vestidos de fiesta[/url] [url=http://es.bestsellwedding.com/special-occasion-dresses-prom-dresses-c-19_22.html]Trajes de gala[/url] [url=http://es.bestsellwedding.com/special-occasion-dresses-quinceanera-dresses-c-19_27.html]Vestidos de quinceañera[/url] Divisas US Dollar Euro GB Pound Canadian Dollar Australian Dollar Jappen Yen Norske Krone Swedish Krone Danish Krone CNY Productos [url=http://www.bestsellwedding.com/es/vestidos-para-ocasiones-especiales-c-19.html]Vestidos para ocasiones especiales[/url] [url=http://www.bestsellwedding.com/es/vestidos-para-ocasiones-especiales-fiesta-de-antiguos-alumnos-c-19_26.html]Fiesta de antiguos alumnos[/url] [url=http://www.bestsellwedding.com/es/vestidos-para-ocasiones-especiales-vestidos-de-baile-c-19_22.html]Vestidos de baile[/url] [url=http://www.bestsellwedding.com/es/vestidos-para-ocasiones-especiales-vestidos-de-cóctel-c-19_21.html]Vestidos de cóctel[/url] [url=http://www.bestsellwedding.com/es/vestidos-para-ocasiones-especiales-vestidos-de-fiesta-c-19_20.html]Vestidos de Fiesta[/url] [url=http://www.bestsellwedding.com/es/vestidos-para-ocasiones-especiales-vestidos-de-graduación-c-19_25.html]Vestidos de Graduación[/url] [url=http://www.bestsellwedding.com/es/vestidos-para-ocasiones-especiales-vestidos-de-noche-c-19_24.html]Vestidos de noche[/url] [url=http://www.bestsellwedding.com/es/vestidos-para-ocasiones-especiales-vestidos-de-quinceañera-c-19_27.html]Vestidos de quinceañera[/url] [url=http://www.bestsellwedding.com/es/vestidos-para-ocasiones-especiales-vestidos-para-bodas-c-19_23.html]Vestidos para bodas[/url] [url=http://www.bestsellwedding.com/es/vestidos-del-banquete-de-boda-c-14.html]Vestidos del banquete de boda[/url] [url=http://www.bestsellwedding.com/es/vestidos-de-novia-c-1.html]vestidos de novia[/url] Los más vendidos [url=http://www.bestsellwedding.com/es/gris-sirena-palabra-de-longitud-tafetán-vestido-de-un-hombro-asequible-con-lentejuelas-1b8a-p-4098.html] [url=http://es.bestsellwedding.com/special-occasion-dresses-c-19.html][img]http://es.bestsellwedding.com/images/_small//dress12/Special-Occasion/Affordable-Grey-Mermaid-Floor-length-Taffeta-One-4.jpg[/img]Gris sirena palabra de longitud tafetán vestido de un hombro asequible con lentejuelas [1b8a][/url]Gris sirena palabra de longitud tafetán vestido de un hombro asequible con lentejuelas [1b8a][/url] &euro;357.12 &euro;246.45Ahorre: 31% descuento[url=http://www.bestsellwedding.com/es/bargain-negro-una-línea-asimétrica-tafetán-vestido-de-un-hombro-con-flores-567f-p-2749.html] [url=http://es.bestsellwedding.com/special-occasion-dresses-c-19.html][img]http://es.bestsellwedding.com/images/_small//dress12/Special-Occasion/Bargain-Black-A-line-Asymmetrical-Taffeta-One-4.jpg[/img]Bargain Negro una línea asimétrica tafetán vestido de un hombro con flores [567f][/url]Bargain Negro una línea asimétrica tafetán vestido de un hombro con flores [567f][/url] &euro;389.67 &euro;267.84Ahorre: 31% descuento<a href="http://www.bestsellwedding.com/es/couture-amarillo-una-línea-de-palabra-de-longitud-gasa-vestido-sin-tirantes-con-capas-dfe8-p-3327.html"> <a href="http://es.bestsellwedding.com/special-occasion-dresses-c-19.html" ><img src="http://es.bestsellwedding.com/images/_small//dress12/Special-Occasion/Couture-Yellow-A-line-Floor-length-Chiffon-4.jpg" alt="Couture amarillo una línea de palabra de longitud gasa vestido sin tirantes con capas [dfe8]" title=" Couture amarillo una línea de palabra de longitud gasa vestido sin tirantes con capas [dfe8] " width="130" height="195" /></a>Couture amarillo una línea de palabra de longitud gasa vestido sin tirantes con capas [dfe8][/url] &euro;410.13 &euro;273.42Ahorre: 33% descuento Destacado - <a href="http://www.bestsellwedding.com/es/featured_products.html"> [todos]</a> [url=http://www.bestsellwedding.com/es/sirena-palabra-de-longitud-satinado-vestido-de-plaza-de-plata-hermosa-con-las-perlas-de-imitación-1ace-p-659.html][img]http://es.bestsellwedding.com/images/_small//dress12/Wedding-Dresses/Beautiful-Silver-Mermaid-Floor-length-Satin-12.jpg[/img]Sirena palabra de longitud satinado vestido de Plaza de plata hermosa con las perlas de imitación [1ace][/url] [url=http://www.bestsellwedding.com/es/sirena-palabra-de-longitud-satinado-vestido-de-plaza-de-plata-hermosa-con-las-perlas-de-imitación-1ace-p-659.html]Sirena palabra de longitud satinado vestido de Plaza de plata hermosa con las perlas de imitación [1ace][/url]&euro;367.35 &euro;251.10Ahorre: 32% descuento[url=http://www.bestsellwedding.com/es/tobillo-de-longitud-vestido-de-novia-clásico-blanco-de-la-bola-del-vestido-de-encaje-con-flores-c765-p-94.html][img]http://es.bestsellwedding.com/images/_small//dress12/Wedding-Dresses/Classic-White-Ball-Gown-Ankle-length-Lace-4.jpg[/img]Tobillo de longitud vestido de novia clásico blanco de la bola del vestido de encaje con flores [c765][/url] [url=http://www.bestsellwedding.com/es/tobillo-de-longitud-vestido-de-novia-clásico-blanco-de-la-bola-del-vestido-de-encaje-con-flores-c765-p-94.html]Tobillo de longitud vestido de novia clásico blanco de la bola del vestido de encaje con flores [c765][/url]&euro;365.49 &euro;249.24Ahorre: 32% descuento[url=http://www.bestsellwedding.com/es/blanco-descuento-una-línea-de-piso-longitud-gasa-vestido-sin-tirantes-con-appliques-9b3b-p-42.html][img]http://es.bestsellwedding.com/images/_small//dress12/Wedding-Dresses/Discount-White-A-line-Floor-length-Chiffon-6.jpg[/img]Blanco descuento Una línea de piso - longitud gasa vestido sin tirantes con Appliques [9b3b][/url] [url=http://www.bestsellwedding.com/es/blanco-descuento-una-línea-de-piso-longitud-gasa-vestido-sin-tirantes-con-appliques-9b3b-p-42.html]Blanco descuento Una línea de piso - longitud gasa vestido sin tirantes con Appliques [9b3b][/url]&euro;382.23 &euro;257.61Ahorre: 33% descuento [url=http://www.bestsellwedding.com/es/]Casa[/url] :: Vestidos para ocasiones especiales Vestidos para ocasiones especiales Filter Results by: Artículos que empiezan por ... A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Mostrando de [b]1[/b] al [b]18[/b] (de [b]2817[/b] productos) 1[/b] [url=http://www.bestsellwedding.com/es/vestidos-para-ocasiones-especiales-c-19.html?page=2&sort=20a]2[/url] [url=http://www.bestsellwedding.com/es/vestidos-para-ocasiones-especiales-c-19.html?page=3&sort=20a]3[/url] [url=http://www.bestsellwedding.com/es/vestidos-para-ocasiones-especiales-c-19.html?page=4&sort=20a]4[/url] [url=http://www.bestsellwedding.com/es/vestidos-para-ocasiones-especiales-c-19.html?page=5&sort=20a]5[/url] [url=http://www.bestsellwedding.com/es/vestidos-para-ocasiones-especiales-c-19.html?page=6&sort=20a]...[/url] [url=http://www.bestsellwedding.com/es/vestidos-para-ocasiones-especiales-c-19.html?page=157&sort=20a]157[/url] <a href="http://www.bestsellwedding.com/es/vestidos-para-ocasiones-especiales-c-19.html?page=2&sort=20a" title=" Página siguiente ">[Siguiente &gt;&gt;]</a> [url=http://www.bestsellwedding.com/es/a-orange-piso-de-la-envoltura-de-longitud-satinado-con-cuello-en-v-vestido-con-diamantes-de-imitación-9b0e-p-5124.html][img]http://es.bestsellwedding.com/images/_small//dress12/Special-Occasion/Cheap-Orange-Sheath-Floor-length-Satin-V-neck-6.jpg[/img]A Orange piso de la envoltura de longitud satinado con cuello en V vestido con diamantes de imitación [9b0e][/url] [url=http://www.bestsellwedding.com/es/a-orange-piso-de-la-envoltura-de-longitud-satinado-con-cuello-en-v-vestido-con-diamantes-de-imitación-9b0e-p-5124.html]A Orange piso de la envoltura de longitud satinado con cuello en V vestido con diamantes de imitación [9b0e][/url]&euro;358.05 &euro;241.80Ahorre: 32% descuento [url=http://www.bestsellwedding.com/es/a-line-de-la-gasa-de-la-pisolongitud-del-v-cuello-púrpura-de-lujo-con-cristales-6faa-p-4300.html][img]http://es.bestsellwedding.com/images/_small//dress12/Special-Occasion/Fancy-Purple-A-line-Floor-length-Chiffon-V-neck-10.jpg[/img]A- line de la gasa de la Piso-longitud del V- cuello púrpura de lujo con cristales [6faa][/url]<a href="http://www.bestsellwedding.com/es/a-line-de-la-gasa-de-la-pisolongitud-del-v-cuello-púrpura-de-lujo-con-cristales-6faa-p-4300.html">A- line de la gasa de la Piso-longitud del V- cuello púrpura de lujo con cristales [6faa]</a>&euro;386.88 &euro;264.12Ahorre: 32% descuento [url=http://www.bestsellwedding.com/es/a-line-de-la-gasa-de-la-rodillalongitud-vestido-increíble-v-cuello-de-múltiples-colores-con-el-arco-af10-p-3980.html][img]http://es.bestsellwedding.com/images/_small//dress12/Special-Occasion/Amazing-Multi-Colours-A-line-Knee-length-Chiffon-4.jpg[/img]A- line de la gasa de la rodilla-longitud vestido increíble V - cuello de múltiples colores con el arco [af10][/url] [url=http://www.bestsellwedding.com/es/a-line-de-la-gasa-de-la-rodillalongitud-vestido-increíble-v-cuello-de-múltiples-colores-con-el-arco-af10-p-3980.html]A- line de la gasa de la rodilla-longitud vestido increíble V - cuello de múltiples colores con el arco [af10][/url]&euro;362.70 &euro;244.59Ahorre: 33% descuento [url=http://www.bestsellwedding.com/es/a-línea-verde-del-tobillo-de-longitud-gasa-vestido-de-un-hombro-con-lentejuelas-a777-p-3745.html][img]http://es.bestsellwedding.com/images/_small//dress12/Special-Occasion/Cheap-Green-A-line-Ankle-length-Chiffon-One-6.jpg[/img]A- línea verde del tobillo de longitud gasa vestido de un hombro con lentejuelas [a777][/url] [url=http://www.bestsellwedding.com/es/a-línea-verde-del-tobillo-de-longitud-gasa-vestido-de-un-hombro-con-lentejuelas-a777-p-3745.html]A- línea verde del tobillo de longitud gasa vestido de un hombro con lentejuelas [a777][/url]&euro;370.14 &euro;244.59Ahorre: 34% descuento <a href="http://www.bestsellwedding.com/es/aline-satén-sin-mangas-de-longitud-suelo-spaghetti-straps-vestidos-de-baile-9ea8-p-2617.html"><div style="vertical-align: middle;height:250px"><img src="http://es.bestsellwedding.com/images/_small//dress12/Special-Occasion/Affordable-A-line-Sleeveless-Satin-Floor-length-12.jpg" alt="A-Line satén sin mangas de longitud suelo spaghetti straps vestidos de baile [9ea8]" title=" A-Line satén sin mangas de longitud suelo spaghetti straps vestidos de baile [9ea8] " width="167" height="250" class="listingProductImage" id="listimg" /></div></a><a href="http://www.bestsellwedding.com/es/aline-satén-sin-mangas-de-longitud-suelo-spaghetti-straps-vestidos-de-baile-9ea8-p-2617.html">A-Line satén sin mangas de longitud suelo spaghetti straps vestidos de baile [9ea8]</a>&euro;360.84 &euro;243.66Ahorre: 32% descuento <a href="http://www.bestsellwedding.com/es/affordable-a-line-sin-mangas-de-satén-hasta-los-pies-de-un-hombro-vestidos-de-noche-4af8-p-2618.html"><div style="vertical-align: middle;height:250px"><img src="http://es.bestsellwedding.com/images/_small//dress12/Special-Occasion/Affordable-A-line-Sleeveless-Satin-Floor-length-16.jpg" alt="Affordable A- line sin mangas de satén hasta los pies de un hombro Vestidos de noche [4af8]" title=" Affordable A- line sin mangas de satén hasta los pies de un hombro Vestidos de noche [4af8] " width="167" height="250" class="listingProductImage" id="listimg" /></div></a>[url=http://www.bestsellwedding.com/es/affordable-a-line-sin-mangas-de-satén-hasta-los-pies-de-un-hombro-vestidos-de-noche-4af8-p-2618.html]Affordable A- line sin mangas de satén hasta los pies de un hombro Vestidos de noche [4af8][/url]&euro;409.20 &euro;274.35Ahorre: 33% descuento [url=http://www.bestsellwedding.com/es/affordable-a-línea-verde-short-elástico-tejido-vestido-sin-tirantes-de-raso-con-volantes-18d7-p-4865.html][img]http://es.bestsellwedding.com/images/_small//dress12/Special-Occasion/Affordable-Green-A-line-Short-Elastic-Woven-Satin-6.jpg[/img]Affordable A- Línea verde Short elástico tejido vestido sin tirantes de raso con volantes [18d7][/url] [url=http://www.bestsellwedding.com/es/affordable-a-línea-verde-short-elástico-tejido-vestido-sin-tirantes-de-raso-con-volantes-18d7-p-4865.html]Affordable A- Línea verde Short elástico tejido vestido sin tirantes de raso con volantes [18d7][/url]&euro;351.54 &euro;238.08Ahorre: 32% descuento [url=http://www.bestsellwedding.com/es/affordable-mini-sin-mangas-de-satén-columna-v-cuello-vestidos-de-cóctel-1fdc-p-2631.html][img]http://es.bestsellwedding.com/images/_small//dress12/Special-Occasion/Affordable-Mini-Sleeveless-Satin-Column-V-neck-6.jpg[/img]Affordable Mini sin mangas de satén Columna V - cuello Vestidos de cóctel [1fdc][/url] [url=http://www.bestsellwedding.com/es/affordable-mini-sin-mangas-de-satén-columna-v-cuello-vestidos-de-cóctel-1fdc-p-2631.html]Affordable Mini sin mangas de satén Columna V - cuello Vestidos de cóctel [1fdc][/url]&euro;362.70 &euro;249.24Ahorre: 31% descuento [url=http://www.bestsellwedding.com/es/allure-a-line-sin-mangas-de-gasa-palabra-de-longitud-sin-tirantes-de-vestidos-de-baile-c9df-p-2640.html][img]http://es.bestsellwedding.com/images/_small//dress12/Special-Occasion/Allure-A-line-Sleeveless-Chiffon-Floor-length-4.jpg[/img]Allure A- line sin mangas de gasa palabra de longitud sin tirantes de vestidos de baile [c9df][/url] [url=http://www.bestsellwedding.com/es/allure-a-line-sin-mangas-de-gasa-palabra-de-longitud-sin-tirantes-de-vestidos-de-baile-c9df-p-2640.html]Allure A- line sin mangas de gasa palabra de longitud sin tirantes de vestidos de baile [c9df][/url]&euro;361.77 &euro;245.52Ahorre: 32% descuento [url=http://www.bestsellwedding.com/es/allure-azul-cortocircuito-de-la-envoltura-de-raso-vestido-con-cuello-en-v-con-abalorios-6acf-p-4915.html][img]http://es.bestsellwedding.com/images/_small//dress12/Special-Occasion/Allure-Blue-Sheath-Short-Satin-V-neck-Dress-With-2.jpg[/img]Allure azul cortocircuito de la envoltura de raso vestido con cuello en V con abalorios [6acf][/url] [url=http://www.bestsellwedding.com/es/allure-azul-cortocircuito-de-la-envoltura-de-raso-vestido-con-cuello-en-v-con-abalorios-6acf-p-4915.html]Allure azul cortocircuito de la envoltura de raso vestido con cuello en V con abalorios [6acf][/url]&euro;405.48 &euro;277.14Ahorre: 32% descuento [url=http://www.bestsellwedding.com/es/allure-azul-cortocircuito-de-la-envoltura-de-tejido-elástico-vestido-sin-tirantes-de-raso-con-volantes-69b1-p-3766.html][img]http://es.bestsellwedding.com/images/_small//dress12/Special-Occasion/Allure-Blue-Sheath-Short-Elastic-Woven-Satin-8.jpg[/img]Allure azul cortocircuito de la envoltura de tejido elástico vestido sin tirantes de raso con volantes [69b1][/url] [url=http://www.bestsellwedding.com/es/allure-azul-cortocircuito-de-la-envoltura-de-tejido-elástico-vestido-sin-tirantes-de-raso-con-volantes-69b1-p-3766.html]Allure azul cortocircuito de la envoltura de tejido elástico vestido sin tirantes de raso con volantes [69b1][/url]&euro;393.39 &euro;269.70Ahorre: 31% descuento <a href="http://www.bestsellwedding.com/es/allure-azul-una-línea-de-palabra-de-longitud-tafetán-vestido-sin-tirantes-con-lentejuelas-d6b5-p-5048.html"><div style="vertical-align: middle;height:250px"><img src="http://es.bestsellwedding.com/images/_small//dress12/Special-Occasion/Allure-Blue-A-line-Floor-length-Taffeta-Strapless-4.jpg" alt="Allure Azul una línea de palabra de longitud tafetán vestido sin tirantes con lentejuelas [d6b5]" title=" Allure Azul una línea de palabra de longitud tafetán vestido sin tirantes con lentejuelas [d6b5] " width="167" height="250" class="listingProductImage" id="listimg" /></div></a>[url=http://www.bestsellwedding.com/es/allure-azul-una-línea-de-palabra-de-longitud-tafetán-vestido-sin-tirantes-con-lentejuelas-d6b5-p-5048.html]Allure Azul una línea de palabra de longitud tafetán vestido sin tirantes con lentejuelas [d6b5][/url]&euro;365.49 &euro;245.52Ahorre: 33% descuento [url=http://www.bestsellwedding.com/es/allure-blanca-una-línea-de-palabra-de-longitud-vestido-sin-tirantes-de-la-gasa-con-pliegues-bc6f-p-5170.html][img]http://es.bestsellwedding.com/images/_small//dress12/Special-Occasion/Allure-White-A-line-Floor-length-Chiffon-4.jpg[/img]Allure Blanca una línea de palabra de longitud vestido sin tirantes de la gasa con pliegues [bc6f][/url] [url=http://www.bestsellwedding.com/es/allure-blanca-una-línea-de-palabra-de-longitud-vestido-sin-tirantes-de-la-gasa-con-pliegues-bc6f-p-5170.html]Allure Blanca una línea de palabra de longitud vestido sin tirantes de la gasa con pliegues [bc6f][/url]&euro;407.34 &euro;277.14Ahorre: 32% descuento [url=http://www.bestsellwedding.com/es/allure-blanco-cortocircuito-de-la-envoltura-del-vestido-sin-tirantes-de-la-gasa-con-bordado-9c4d-p-5352.html][img]http://es.bestsellwedding.com/images/_small//dress12/Special-Occasion/Allure-White-Sheath-Short-Chiffon-Strapless-Dress-4.jpg[/img]Allure Blanco cortocircuito de la envoltura del vestido sin tirantes de la gasa con bordado [9c4d][/url] [url=http://www.bestsellwedding.com/es/allure-blanco-cortocircuito-de-la-envoltura-del-vestido-sin-tirantes-de-la-gasa-con-bordado-9c4d-p-5352.html]Allure Blanco cortocircuito de la envoltura del vestido sin tirantes de la gasa con bordado [9c4d][/url]&euro;367.35 &euro;249.24Ahorre: 32% descuento [url=http://www.bestsellwedding.com/es/allure-blanco-piso-de-la-envoltura-de-longitud-satinado-vestido-de-espaguetis-correas-con-los-granos-d93e-p-5256.html][img]http://es.bestsellwedding.com/images/_small//dress12/Special-Occasion/Allure-White-Sheath-Floor-length-Satin-Spaghetti-4.jpg[/img]Allure Blanco piso de la envoltura de longitud satinado vestido de espaguetis correas con los granos [d93e][/url] [url=http://www.bestsellwedding.com/es/allure-blanco-piso-de-la-envoltura-de-longitud-satinado-vestido-de-espaguetis-correas-con-los-granos-d93e-p-5256.html]Allure Blanco piso de la envoltura de longitud satinado vestido de espaguetis correas con los granos [d93e][/url]&euro;360.84 &euro;239.94Ahorre: 34% descuento [url=http://www.bestsellwedding.com/es/allure-blanco-piso-de-la-envoltura-de-longitud-satinado-vestido-joya-con-cristales-df9d-p-5339.html][img]http://es.bestsellwedding.com/images/_small//dress12/Special-Occasion/Allure-White-Sheath-Floor-length-Satin-Jewel-4.jpg[/img]Allure Blanco piso de la envoltura de longitud satinado vestido joya con cristales [df9d][/url] [url=http://www.bestsellwedding.com/es/allure-blanco-piso-de-la-envoltura-de-longitud-satinado-vestido-joya-con-cristales-df9d-p-5339.html]Allure Blanco piso de la envoltura de longitud satinado vestido joya con cristales [df9d][/url]&euro;376.65 &euro;254.82Ahorre: 32% descuento [url=http://www.bestsellwedding.com/es/allure-blue-ball-vestido-palabra-de-longitud-vestido-de-tafetán-del-halter-con-lentejuelas-af6d-p-5060.html][img]http://es.bestsellwedding.com/images/_small//dress12/Special-Occasion/Allure-Blue-Ball-Gown-Floor-length-Taffeta-Halter-4.jpg[/img]Allure Blue Ball vestido palabra de longitud vestido de tafetán del halter con lentejuelas [af6d][/url] [url=http://www.bestsellwedding.com/es/allure-blue-ball-vestido-palabra-de-longitud-vestido-de-tafetán-del-halter-con-lentejuelas-af6d-p-5060.html]Allure Blue Ball vestido palabra de longitud vestido de tafetán del halter con lentejuelas [af6d][/url]&euro;374.79 &euro;246.45Ahorre: 34% descuento <a href="http://www.bestsellwedding.com/es/allure-bola-anaranjada-del-vestido-palabra-de-longitud-vestido-de-tafetán-con-bordado-3dba-p-4058.html"><div style="vertical-align: middle;height:250px"><img src="http://es.bestsellwedding.com/images/_small//dress12/Special-Occasion/Allure-Orange-Ball-Gown-Floor-length-Taffeta-4.jpg" alt="Allure bola anaranjada del vestido palabra de longitud vestido de tafetán con bordado [3dba]" title=" Allure bola anaranjada del vestido palabra de longitud vestido de tafetán con bordado [3dba] " width="167" height="250" class="listingProductImage" id="listimg" /></div></a><a href="http://www.bestsellwedding.com/es/allure-bola-anaranjada-del-vestido-palabra-de-longitud-vestido-de-tafetán-con-bordado-3dba-p-4058.html">Allure bola anaranjada del vestido palabra de longitud vestido de tafetán con bordado [3dba]</a>&euro;362.70 &euro;240.87Ahorre: 34% descuento Mostrando de [b]1[/b] al [b]18[/b] (de [b]2817[/b] productos) 1[/b] [url=http://www.bestsellwedding.com/es/vestidos-para-ocasiones-especiales-c-19.html?page=2&sort=20a]2[/url] [url=http://www.bestsellwedding.com/es/vestidos-para-ocasiones-especiales-c-19.html?page=3&sort=20a]3[/url] [url=http://www.bestsellwedding.com/es/vestidos-para-ocasiones-especiales-c-19.html?page=4&sort=20a]4[/url] [url=http://www.bestsellwedding.com/es/vestidos-para-ocasiones-especiales-c-19.html?page=5&sort=20a]5[/url] [url=http://www.bestsellwedding.com/es/vestidos-para-ocasiones-especiales-c-19.html?page=6&sort=20a]...[/url] <a href="http://www.bestsellwedding.com/es/vestidos-para-ocasiones-especiales-c-19.html?page=157&sort=20a" title=" Página 157 ">157</a> [url=http://www.bestsellwedding.com/es/vestidos-para-ocasiones-especiales-c-19.html?page=2&sort=20a][Siguiente &gt;&gt;][/url] [url=http://es.bestsellwedding.com/index.php][/url]LAS CATEGORÍAS<a href="http://www.weddingdresses4sale.com/es/wedding-dresses-c-1.html">Vestidos de novia</a> [url=http://www.weddingdresses4sale.com/es/wedding-party-dresses-c-14.html]Vestidos de fiesta de la boda[/url] [url=http://www.weddingdresses4sale.com/es/special-occasion-dresses-c-19.html]Vestidos para ocasiones especiales[/url]Información[url=http://es.bestsellwedding.com/index.php?main_page=Payment_Methods]Pago[/url] [url=http://es.bestsellwedding.com/index.php?main_page=shippinginfo]Envío y devoluciones[/url] Servicio al cliente[url=http://es.bestsellwedding.com/index.php?main_page=contact_us]Contáctenos[/url] [url=http://es.bestsellwedding.com/index.php?main_page=Payment_Methods]Venta al por mayor[/url] Pago&amp;Envío [url=http://es.bestsellwedding.com/special-occasion-dresses-c-19.html][img]http://es.bestsellwedding.com/includes/templates/polo/images/payment-shipping.png[/img][/url] Derechos de autor y copia; 2013-2015[url=http://es.bestsellwedding.com/#]Vestidos de novia en línea tienda Outlet[/url]. Energizado por[url=http://es.bestsellwedding.com/#]Vestidos de novia de la tienda en línea, Inc.[/url] [b][url=http://es.bestsellwedding.com/]Comprar Vestidos de novia[/url][/b] [b][url=http://www.bestsellwedding.com/es/]Comprar Vestidos de novia[/url][/b]

lhschellerand

13. 11. 2018

[b][url=http://www.topreplicawatches.cn/]swiss repl<strong><a href="http://www.topreplicawatches.cn/">swiss replica watches aaa+</a></strong> <br> <strong><a href="http://www.topreplicawatches.cn/">swiss replica watches</a></strong> <br>

lhschellerand

13. 11. 2018

[b][url=http://www.topreplicawatches.cn/]watches[/url][/b] [b][url=http://www.topreplicawatches.cn/]watches[/url][/b] [b][url=http://www.topreplicawatches.cn/]swiss Mechanical movement replica watches[/url][/b] Replica 278943-2001 Chopard Happy Sport watch series [c37b] - $232.00 : Zen Cart!, The Art of E-commerce US Dollar Euro GB Pound Canadian Dollar Australian Dollar Jappen Yen Norske Krone Swedish Krone Danish Krone CNY Categories [url=http://www.topreplicawatches.cn/replica-rolex-new-c-1938.html]Replica Rolex New[/url] [url=http://www.topreplicawatches.cn/audemars-piguet-watches-c-9.html]Audemars Piguet watches[/url] [url=http://www.topreplicawatches.cn/bellross-watches-c-6.html]Bell&Ross watches[/url] [url=http://www.topreplicawatches.cn/breitling-watches-c-133.html]Breitling Watches[/url] [url=http://www.topreplicawatches.cn/chopard-watches-c-10.html]Chopard watches[/url] [url=http://www.topreplicawatches.cn/chopard-watches-animal-world-series-c-10_1313.html]Animal World Series[/url] [url=http://www.topreplicawatches.cn/chopard-watches-classic-racing-series-c-10_410.html]Classic racing series[/url] [url=http://www.topreplicawatches.cn/chopard-watches-classic-series-c-10_1792.html]CLASSIC Series[/url] [url=http://www.topreplicawatches.cn/chopard-watches-elton-john-wrist-series-c-10_908.html]Elton John Wrist Series[/url] [url=http://www.topreplicawatches.cn/chopard-watches-happy-sport-series-c-10_413.html]Happy Sport Series[/url] <a class="category-products" href="http://www.topreplicawatches.cn/chopard-watches-high-jewellery-series-c-10_415.html">High Jewellery Series</a> [url=http://www.topreplicawatches.cn/chopard-watches-imperiale-series-c-10_416.html]Imperiale Series[/url] [url=http://www.topreplicawatches.cn/chopard-watches-luc-series-c-10_409.html]L.U.C Series[/url] [url=http://www.topreplicawatches.cn/chopard-watches-ms-series-c-10_200.html]Ms. series[/url] [url=http://www.topreplicawatches.cn/ms-series-animal-world-series-c-10_200_1379.html]Animal World Series[/url] [url=http://www.topreplicawatches.cn/ms-series-classic-womens-series-c-10_200_414.html]Classic Women's Series[/url] [url=http://www.topreplicawatches.cn/ms-series-happy-diamonds-series-c-10_200_559.html]Happy Diamonds Series[/url] <a class="category-products" href="http://www.topreplicawatches.cn/ms-series-happy-sport-series-c-10_200_408.html"><span class="category-subs-selected">Happy Sport Series</span></a> [url=http://www.topreplicawatches.cn/ms-series-ice-cube-series-c-10_200_1236.html]Ice Cube Series[/url] [url=http://www.topreplicawatches.cn/ms-series-imperiale-series-c-10_200_201.html]Imperiale Series[/url] [url=http://www.topreplicawatches.cn/ms-series-la-strada-series-c-10_200_1794.html]La Strada Series[/url] [url=http://www.topreplicawatches.cn/ms-series-two-o-ten-series-c-10_200_1221.html]Two O Ten series[/url] [url=http://www.topreplicawatches.cn/ms-series-your-hour-series-c-10_200_1795.html]Your Hour Series[/url] [url=http://www.topreplicawatches.cn/emporio-armani-watches-c-7.html]Emporio Armani watches[/url] [url=http://www.topreplicawatches.cn/ferrari-watches-c-8.html]Ferrari watches[/url] [url=http://www.topreplicawatches.cn/franck-muller-watches-c-13.html]Franck Muller watches[/url] <a class="category-top" href="http://www.topreplicawatches.cn/hublot-watches-c-1.html">Hublot watches</a> [url=http://www.topreplicawatches.cn/longines-watches-c-4.html]Longines watches[/url] [url=http://www.topreplicawatches.cn/omega-watches-c-46.html]Omega watches[/url] [url=http://www.topreplicawatches.cn/patek-philippe-watches-c-28.html]Patek Philippe watches[/url] [url=http://www.topreplicawatches.cn/porsche-design-watches-c-29.html]Porsche Design watches[/url] [url=http://www.topreplicawatches.cn/rado-watches-c-175.html]Rado Watches[/url] [url=http://www.topreplicawatches.cn/rado-watches-c-98.html]Rado watches[/url] [url=http://www.topreplicawatches.cn/rolex-watches-c-33.html]Rolex watches[/url] [url=http://www.topreplicawatches.cn/tag-heuer-watches-c-432.html]TAG Heuer watches[/url] <a class="category-top" href="http://www.topreplicawatches.cn/tag-heuer-watches-c-84.html">Tag Heuer watches</a> [url=http://www.topreplicawatches.cn/tudor-watches-c-446.html]Tudor watches[/url] [url=http://www.topreplicawatches.cn/uboat-watches-c-111.html]U-Boat watches[/url] [url=http://www.topreplicawatches.cn/ulysse-nardin-watches-c-15.html]Ulysse Nardin watches[/url] [url=http://www.topreplicawatches.cn/ulyssenardin-watches-c-114.html]Ulysse-nardin watches[/url] Featured - [url=http://www.topreplicawatches.cn/featured_products.html] [more][/url] [url=http://www.topreplicawatches.cn/replica-hublot-big-bang-44mm-watch-series-311px1180px-07a7-p-20267.html][img]http://www.topreplicawatches.cn/images/_small//xwatches_/Hublot-watches/Big-Bang-series/Big-Bang-44mm-Series/Replica-Hublot-Big-Bang-44mm-watch-series-311-PX-1.jpg[/img]Replica Hublot Big Bang 44mm watch series 311.PX.1180.PX [07a7][/url] [url=http://www.topreplicawatches.cn/replica-hublot-big-bang-44mm-watch-series-311px1180px-07a7-p-20267.html]Replica Hublot Big Bang 44mm watch series 311.PX.1180.PX [07a7][/url]$145,827.00 $293.00Save: 100% off<a href="http://www.topreplicawatches.cn/brilliant-rolex-masterpiece-replica-2671-movement-gold-diamond-bezel-mop-dialsr888-pdrw1688-ea07-p-4380.html"><img src="http://www.topreplicawatches.cn/images/_small//watch_28/Rolex/Rolex-Masterpiece/Brilliant-Rolex-Masterpiece-Replica-2671-Movement-12.jpg" alt="Brilliant Rolex Masterpiece Replica 2671 Movement Gold Diamond Bezel MOP Dial|SR888 - PDRW1688 [ea07]" title=" Brilliant Rolex Masterpiece Replica 2671 Movement Gold Diamond Bezel MOP Dial|SR888 - PDRW1688 [ea07] " width="80" height="80" style="position:relative" onmouseover="showtrail('images/_small//watch_28/Rolex/Rolex-Masterpiece//Brilliant-Rolex-Masterpiece-Replica-2671-Movement-12.jpg','Brilliant Rolex Masterpiece Replica 2671 Movement Gold Diamond Bezel MOP Dial|SR888 - PDRW1688 [ea07]',80,80,300,300,this,0,0,80,80);" onmouseout="hidetrail();" /></a>[url=http://www.topreplicawatches.cn/brilliant-rolex-masterpiece-replica-2671-movement-gold-diamond-bezel-mop-dialsr888-pdrw1688-ea07-p-4380.html]Brilliant Rolex Masterpiece Replica 2671 Movement Gold Diamond Bezel MOP Dial|SR888 - PDRW1688 [ea07][/url]$1,462.00 $297.00Save: 80% off<a href="http://www.topreplicawatches.cn/replica-omega-de-ville-watch-coaxial-automatic-blue-mop-dial-015b-p-5091.html"><img src="http://www.topreplicawatches.cn/images/_small//watch_28/Omega/Omega-De-Ville-Watch/Replica-Omega-De-Ville-Watch-Co-Axial-Automatic-5.jpg" alt="Replica Omega De Ville Watch Co-Axial Automatic Blue MOP Dial [015b]" title=" Replica Omega De Ville Watch Co-Axial Automatic Blue MOP Dial [015b] " width="100" height="75" style="position:relative" onmouseover="showtrail('images/_small//watch_28/Omega/Omega-De-Ville-Watch//Replica-Omega-De-Ville-Watch-Co-Axial-Automatic-5.jpg','Replica Omega De Ville Watch Co-Axial Automatic Blue MOP Dial [015b]',100,75,300,225,this,0,0,100,75);" onmouseout="hidetrail();" /></a>[url=http://www.topreplicawatches.cn/replica-omega-de-ville-watch-coaxial-automatic-blue-mop-dial-015b-p-5091.html]Replica Omega De Ville Watch Co-Axial Automatic Blue MOP Dial [015b][/url]$1,682.00 $225.00Save: 87% off <a href="http://www.topreplicawatches.cn/">Home</a> :: [url=http://www.topreplicawatches.cn/chopard-watches-c-10.html]Chopard watches[/url] :: <a href="http://www.topreplicawatches.cn/chopard-watches-ms-series-c-10_200.html">Ms. series</a> :: [url=http://www.topreplicawatches.cn/ms-series-happy-sport-series-c-10_200_408.html]Happy Sport Series[/url] :: Replica 278943-2001 Chopard Happy Sport watch series [c37b] .jqzoom{ float:left; position:relative; padding:0px; cursor:pointer; width:301px; height:450px; } <a href="http://www.topreplicawatches.cn/replica-2789432001-chopard-happy-sport-watch-series-c37b-p-10463.html" ><img src="http://www.topreplicawatches.cn/images//xwatches_/Chopard-watches/Ms-series/Happy-Sport-Series/Replica-278943-2001-Chopard-Happy-Sport-watch.jpg" alt="Replica 278943-2001 Chopard Happy Sport watch series [c37b]" jqimg="images//xwatches_/Chopard-watches/Ms-series/Happy-Sport-Series/Replica-278943-2001-Chopard-Happy-Sport-watch.jpg" id="jqzoomimg"></a> Replica 278943-2001 Chopard Happy Sport watch series [c37b] $93,455.00 $232.00Save: 100% off Add to Cart: Description[/b] [b]Basic Information[/b] [b]Code:[/b]278943-2001 [b]Brand:[/b]Chopin [b]Series:[/b]Ms. [b]Style:[/b]Quartz, Ms.[b]Material:[/b]18k white gold - diamond steel 0 [b]Price[/b]Provide accurate prices, [b]RMB:[/b] ¥ 163,000 2009-06 [b]Euro:[/b] No [b]HK :[/b] No Price is the official media, the public price is for reference only , please go to your local store to discuss the transaction price . [b]Movement[/b] [b]Produced Manufacturer:[/b]No [b]Based movement :[/b]No [b]Movement Type:[/b]No [b]Exterior[/b] [b]Case material:[/b]18k white gold - diamond steel [b]Color of the dial :[/b]Silver [b]Shape of the dial :[/b]Round [b]Dial Material :[/b]Diamonds set with diamonds and activities [b]Strap Color:[/b]White [b]Strap:[/b]Leather belt [b]Clasp material:[/b]18k White Gold - Steel [b]Function[/b] Date Display Brand Profile Chopin Chopard Began in 1860 Chopard Chopard Brand Profile In 1860 , the road is easy Aires . Chopin in the Swiss Jura mountains Song Wei wrapped small village founded Egypt Chopin , Chopin specialized in producing pocket watches and chronometers . Chopard watch superb craftsmanship enjoys an outstanding reputation in the gold pocket watch . In 1976, Chopard Happy Diamonds series launched on the dial ... More >> Chopin Brands <a target="_blank" href="http://www.topreplicawatches.cn/images//xwatches_/Chopard-watches/Ms-series/Happy-Sport-Series/Replica-278943-2001-Chopard-Happy-Sport-watch.jpg"> <a href="http://www.topreplicawatches.cn/replica-2789432001-chopard-happy-sport-watch-series-c37b-p-10463.html" ><img src="http://www.topreplicawatches.cn/images//xwatches_/Chopard-watches/Ms-series/Happy-Sport-Series/Replica-278943-2001-Chopard-Happy-Sport-watch.jpg" width=500px alt="/xwatches_/Chopard-watches/Ms-series/Happy-Sport-Series/Replica-278943-2001-Chopard-Happy-Sport-watch.jpg"/></a> Related Products [url=http://www.topreplicawatches.cn/replica-2885062006-chopard-happy-sport-watch-series-7a4d-p-10581.html][img]http://www.topreplicawatches.cn/images/_small//xwatches_/Chopard-watches/Ms-series/Happy-Sport-Series/Replica-288506-2006-Chopard-Happy-Sport-watch.jpg[/img]Replica 288506-2006 Chopard Happy Sport watch series [7a4d][/url] [url=http://www.topreplicawatches.cn/replica-2885062006-chopard-happy-sport-watch-series-7a4d-p-10581.html]Replica 288506-2006 Chopard Happy Sport watch series [7a4d][/url] [url=http://www.topreplicawatches.cn/replica-2835700001-chopard-happy-sport-watch-series-2751-p-10505.html][img]http://www.topreplicawatches.cn/images/_small//xwatches_/Chopard-watches/Ms-series/Happy-Sport-Series/Replica-283570-0001-Chopard-Happy-Sport-watch.jpg[/img]Replica 283570-0001 Chopard Happy Sport watch series [2751][/url] [url=http://www.topreplicawatches.cn/replica-2835700001-chopard-happy-sport-watch-series-2751-p-10505.html]Replica 283570-0001 Chopard Happy Sport watch series [2751][/url] <a href="http://www.topreplicawatches.cn/replica-2770790002-chopard-happy-sport-watch-series-df7c-p-10476.html"><img src="http://www.topreplicawatches.cn/images/_small//xwatches_/Chopard-watches/Ms-series/Happy-Sport-Series/Replica-277079-0002-Chopard-Happy-Sport-watch.jpg" alt="Replica 277079-0002 Chopard Happy Sport watch series [df7c]" title=" Replica 277079-0002 Chopard Happy Sport watch series [df7c] " width="134" height="200" /></a>[url=http://www.topreplicawatches.cn/replica-2770790002-chopard-happy-sport-watch-series-df7c-p-10476.html]Replica 277079-0002 Chopard Happy Sport watch series [df7c][/url] [url=http://www.topreplicawatches.cn/replica-2884482001-chopard-happy-sport-watch-series-1601-p-10502.html][img]http://www.topreplicawatches.cn/images/_small//xwatches_/Chopard-watches/Ms-series/Happy-Sport-Series/Replica-288448-2001-Chopard-Happy-Sport-watch.jpg[/img]Replica 288448-2001 Chopard Happy Sport watch series [1601][/url] [url=http://www.topreplicawatches.cn/replica-2884482001-chopard-happy-sport-watch-series-1601-p-10502.html]Replica 288448-2001 Chopard Happy Sport watch series [1601][/url] [url=http://www.topreplicawatches.cn/index.php?main_page=product_reviews_write&amp;products_id=10463][img]http://www.topreplicawatches.cn/includes/templates/polo/buttons/english/button_write_review.gif[/img]Write Review[/url] <a href="http://www.topreplicawatches.cn/index.php">Home</a> [url=http://www.topreplicawatches.cn/index.php?main_page=shippinginfo]Shipping[/url] [url=http://www.topreplicawatches.cn/index.php?main_page=Payment_Methods]Wholesale[/url] [url=http://www.topreplicawatches.cn/index.php?main_page=shippinginfo]Order Tracking[/url] [url=http://www.topreplicawatches.cn/index.php?main_page=Coupons]Coupons[/url] [url=http://www.topreplicawatches.cn/index.php?main_page=Payment_Methods]Payment Methods[/url] [url=http://www.topreplicawatches.cn/index.php?main_page=contact_us]Contact Us[/url] [url=http://www.wingswatches.co/]REPLICA OMEGA[/url] [url=http://www.wingswatches.co/]REPLICA PATEK PHILIPPE [/url] [url=http://www.wingswatches.co/]REPLICA ROLEX[/url] <a href="http://www.wingswatches.co/" target="_blank">REPLICA watches</a> <a href="http://www.wingswatches.co/" target="_blank">REPLICA BREITLING </a> [url=http://www.topreplicawatches.cn/replica-2789432001-chopard-happy-sport-watch-series-c37b-p-10463.html][/url] Copyright © 2012-2015 All Rights Reserved. [b][url=http://www.topreplicawatches.cn/]swiss replica watches aaa+[/url][/b] [b][url=http://www.topreplicawatches.cn/]swiss replica watches[/url][/b]

Pro přidání komentáře musíte být přihlášený.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací