O nás: Na bezpečnosti nám záležíO nás: Na bezpečnosti nám záleží Podporujeme naše válečné veterányPodporujeme naše válečné veterány Výzva 2015: Drony – dobrý sluha, ale zlý pán!Výzva 2015: Drony – dobrý sluha, ale zlý pán!

Rozšíření benefitů Opel pro válečné veterány - jen do konce listopadu!

 19. 11. 2015      0 komentářů

Opel nabízí dlouhodobě výrazné slevy na pořízení vozu novodobým válečným veteránům v Česku a na Slovensku. V listopadu, kdy veteráni oslavili 11.11. svůj mezinárodní svátek, vychází Opel vstříc i těm, kdo jeho vůz delší dobu vlastní.

Do konce měsíce je možné u všech autorizovaných prodejců podstoupit bezplatnou zimní prohlídku vozu Opel a uplatnit slevu 15 % na přezutí pneumatik. Při koupi nového vozu obdrží veterán sadu zimních pneumatik zdarma.

Co se týče dlouhodobého programu Oplu určeného veteránům, nabízí trvale řadu výhod od přednostního servisu, přes výhodné financování, až po přestavby vozu pro veterány s hendikepem. Podrobné informace naleznete na www.opel-army.eu

Mottem programu je "Dobrý vůz za dobrou službu". Opel se tak veřejně hlásí k tomu, že nasazení našich vojáků v zahraničních misích je smysluplné a zaslouží společenské uznání. Kromě veteránů nadstandardně podporuje osoby zdravotně znevýhodněné a také pěstounské rodiny.

opel2

 

OPEL ARMY
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací