O nás: Na bezpečnosti nám záležíO nás: Na bezpečnosti nám záleží Podporujeme naše válečné veterányPodporujeme naše válečné veterány Výzva 2015: Drony – dobrý sluha, ale zlý pán!Výzva 2015: Drony – dobrý sluha, ale zlý pán!

Šetření policejního postupu v Brodě: Co je horšího než smrt?

 01. 04. 2015      796 komentářů

Asi nikdo si nedělal iluze, že výsledky vyšetřování uherskobrodské tragédie vyústí v policejní sebereflexi. Že ale budou výsledkem „zjištění", jež do celého příběhu vnesou ještě více nejasností a pochybností, muselo vyvést z míry i zarputilé pesimisty. Vyjmenováváme největší nejasnosti...

V prezentaci hlavních zjištění, která je ke stažení zde, uhodí jako první do očí fakt, že policie neví, kolik ran střelec vypálil před jejím příjezdem: „cca 12:36 hod. střelba (20 – 25 výstřelů)". Tak kolik? Pod střelcem zůstaly nábojnice a kulky se nacházely v tělech obětí nebo ve zdech. Chce nám snad policie tvrdit, že někdo z prchajících hostů restaurace si vzal nábojnici na památku? Že to někdo „koupil", ale nevyhledal lékařské ošetření? I kdyby, bude platit vyšší součet. Tedy znovu: Kolik?

Alespoň, že se policie dopočítala, kolik zásahů si odnesla prchající účetní (nebo lékaři něco přehlédli?). Zase ale nemá jasno v čase, kdy se tak stalo: „12:36 – 12:47 hod. střelba na paní účetní (6 výstřelů)." Rozptyl 11 minut je poněkud hodně. Policii pomůžeme - jelikož souběžně sdělila, že účetní byla postřelena poté, kdy už policie věděla, co se děje, bylo to nejdříve ve 12:38. A zároveň se zraněná účetní vypotácela ven rovnou ke zdravotnickým záchranářům. Tak snad záchranka zná přesný čas... mimochodem, má to sem 4 minuty (bez majáků; stejně jako policie).

brodzprava_00
Foto: Brod - dojezd policie

Na 12:47 se zároveň datuje příjezd první policejní hlídky. Zatímco svědci bezprostředně po tragédii tvrdili, že se na místě střílelo, dokonce ještě poté, co se tato hlídka vydala do restaurace, načež se stáhla a ocitla opět venku, policie nám tvrdí, že po příjezdu této hlídky padl už jediný výstřel – na ni samou. Leda – ta úvaha se jaksi nabízí – padlo před dojezdem hlídky oněch 20 výstřelů, kdežto zbylých 5 už za její přítomnosti. Ale co další tři oběti – byly již skutečně mrtvé?

Bohužel, policie v závěrech svého šetření neuvedla, kolikrát a kam byly oběti zasaženy. Na jedné straně se od počátku tváří, že jim už nebylo pomoci, na straně druhé svoji nečinnost omlouvám tím, že se bála, aby jim sama neublížila. Občan musí logicky dospět k závěru, že je více ohrožen policisty než šíleným střelcem...

Tedy k činnosti policie na místě. První hlídka přijíždí ve 12:47, podle předpisů má vyhledat a eliminovat střelce. Bohužel končí u vyhledání (to se považuje za splnění předpisů). Poté, co na ni vypálí jedinou ránu, stahuje se: „nemohli zákrok dokončit, aniž by ohrozili osoby, které měly být v restauraci," tvrdí policie.

Rána patrně prošla dekorační tabulí u vstupu do restaurace a o málo minula policistu, který tam nahlížel. Na dosah měl jednu oběť a pozoroval střelce, jak na něj míří. Proč po něm policista také nezkusil vystřelit? Držel v té době vůbec v ruce služební zbraň? Kde stál jeho kolega? O tom výsledky šetření mlčí.

brodzprava_01
Foto: Brod - plánek restaurace

Kromě toho „nevěděli, zda je pachatel sám či jich je víc", dokonce se mohli bát, že jde o teroristický útok. Co na tom, že ve „12:38 hod. policie přijala první oznámení: uvnitř asi 20 osob, střílející muž." V bujné fantazii hlídky tam mohla být horda džihádistů. Dalším důvodem, proč nedokončili zákrok, byla skutečnost, že v zádech měli další vchod do restaurace. Nabízí se otázka: Proč jím tedy nevnikli dovnitř, když už pozici střelce zjistili a tento vstup by je lépe kryl?

Ze situačního kontextu se naopak zdá, že policie skutečně nemohla bezpečně vysvobodit muže schovaného na toaletě. A jak sama přiznává, chybovala při komunikaci s ním. Mimochodem, věděla o něm od 12:43, ale příliš se podle toho nechovala. Tento svědek je navíc přesvědčen – což zopakoval v reakci na tiskovou konferenci – že policie mohla a měla zasáhnout, nejen kvůli němu samému. Že se měla za čím krýt a mohla využít některý ze tří vchodů do restaurace. Vlastně v ČT24 řekl, že si policie vymýšlí. Vraťme se tedy k vyšetřovací zprávě...

Ve 12:53 přijela na místo první posila – vedoucí místního oddělení a jeho zástupce. Zjišťuje si informace a vyhodnocuje je tak, že proti střelci zasáhne (mimo jiné už ví o zadním vchodu do budovy). „Vedoucí oddělení informuje operačního důstojníka o plánu provést zákrok, správnost jeho rozhodnutí však operační důstojník zpochybní, a to s ohledem na hosty v restauraci – aby se nestalo ještě něco horšího." Už chápete, proč se v nadpisu článku ptáme, co je horšího než smrt?

Operační důstojník tedy nesouhlasí, protože je to ale s ohledem na jeho pozici irelevantní, vedoucí zahajuje kolem 13:00 zákrok. „Postup policistů hodnotíme jako správný," konstatuje vyšetřovací zpráva. Jak je možné, že jako správný hodnotí i „nezákrok" první hlídky, která vzala obětem šest minut naděje, nikde osvětleno mimo výmluv na dveře, teroristy a bezpečnost obětí (!) není.

A pak přichází zlom – střelec volá do TV Prima – reportérovi ve 12:56, policie se to dozvídá ve 13:00. A ruší akci, protože „VZNIKÁ BARIKÁDOVÁ SITUACE A ZAČÍNÁ VYJEDNÁVÁNÍ." Jsou zde dvě ale... Jednak hovor trval 4 minuty a až na jeho konci reportér vytočil linku 158. Chvíli muselo trvat, než popsal obsah telefonátu a než se tato informace donesla do Brodu k zasahujícím hlídkám. Je tedy pochopitelné, že policie uvádí počátek zákroku „kolem 13:00". Cožpak ale neví přesně, kdy zahájení akce hlásil vedoucí operačnímu?

brodzprava_02
Foto: Brod - dojezd sanitky

Druhé ale... Reportér, shodou náhod bývalý policista, vypověděl: „V pozadí telefonátu bylo úplné ticho. To znamená, že nemohl být ještě v restauraci. Nebyl slyšet ani žádný provoz z ulice. Buď tedy mohl být v restauraci na toaletě, nebo třeba ve vchodu vedlejšího domu. Bylo to někde, kde byl úplně sám a bylo tam úplné ticho." Mohlo by to znamenat i to, že už byli všechny oběti mrtvé. Také je poněkud zarážející, že střelec klidně prokecal 4 minuty, zatímco je „ohrožován" policejní hlídkou.

O šest minut později začíná vyjednávání: „Pachatel v rámci rozhovorů sděloval vyjednavači, že má pět rukojmí a že nejsou zraněni... souběžně probíhalo i nezávislé zjišťování, zda jsou uvnitř zranění." Jestli filmy o držení rukojmích a únosech v něčem nelžou, tak v tom, že vyjednavači žádají důkaz o tom, že jsou zadržovaní naživu. Co byste usoudili o pachateli, který to nedoloží? Žily v té době ještě některé z obětí a byly třeba v bezvědomí? Byly naopak všechny po smrti? Znovu se vracíme k tomu, že policie tají, jak/nač oběti zemřely a dokonce mlží ohledně počtu vystřelených nábojů.

A ještě jedna elementární informace v policejní zprávě chybí. Kdy spáchal střelec sebevraždu? Bylo to už ve 14:15, kdy přestal brát vyjednavači telefon? Vnikala zásahovka dovnitř o 5 minut později s tímto vědomím? Venku samozřejmě musel být slyšet výstřel. Ne že by to něco na předchozím průběhu události měnilo, ale je zkrátka zvláštní, že to nikde nezaznělo.

Závěr? Nic si z toho nedělejme. Šlo jen o šetření Policejního prezidia. GIBS provádí vlastní šetření a je dost možné, že pakliže budou výsledky opět nedostatečné, vznikne třeba nezávislá parlamentní vyšetřovací komise.

Komentáře

lhschellerand

13. 02. 2019

[b]<a href="http://www.partwatchesus.net/">swiss r<strong><a href="http://www.partwatchesus.net/">swiss replica watches aaa+</a></strong> <br> <strong><a href="http://www.partwatchesus.net/">swiss replica watches</a></strong> <br>

lhschellerand

13. 02. 2019

[b][url=http://www.partwatchesus.net/]high quality replica watches for men[/url][/b] [b][url=http://www.partwatchesus.net/]watches[/url][/b] [b][url=http://www.partwatchesus.net/]swiss Mechanical movement replica watches[/url][/b] Replica Rolex DEEPSEA series 116660-98210 men automatic mechanical watch (Rolex) [9b21] - $217.00 : Zen Cart!, The Art of E-commerce US Dollar Euro GB Pound Canadian Dollar Australian Dollar Jappen Yen Norske Krone Swedish Krone Danish Krone CNY Categories [url=http://www.partwatchesus.net/rolex-watches-c-1062.html]Rolex watches[/url] <a class="category-products" href="http://www.partwatchesus.net/rolex-watches-rolex-cellini-collection-c-1062_1069.html">Rolex cellini collection</a> <a class="category-products" href="http://www.partwatchesus.net/rolex-watches-rolex-cellini-collection-prince-c-1062_1071.html">Rolex cellini collection prince</a> [url=http://www.partwatchesus.net/rolex-watches-rolex-cosmograph-daytona-c-1062_1075.html]Rolex cosmograph daytona[/url] [url=http://www.partwatchesus.net/rolex-watches-rolex-datejust-c-1062_1063.html]Rolex datejust[/url] [url=http://www.partwatchesus.net/rolex-watches-rolex-daydate-c-1062_1064.html]Rolex day-date[/url] [url=http://www.partwatchesus.net/rolex-watches-rolex-daytona-c-1062_1067.html]Rolex daytona[/url] [url=http://www.partwatchesus.net/rolex-watches-rolex-deepsea-c-1062_1072.html]Rolex deepsea[/url] [url=http://www.partwatchesus.net/rolex-watches-rolex-explorer-c-1062_1076.html]Rolex explorer[/url] [url=http://www.partwatchesus.net/rolex-watches-rolex-gmtmaster-ii-c-1062_1077.html]Rolex gmt-master ii[/url] <a class="category-products" href="http://www.partwatchesus.net/rolex-watches-rolex-ladydatejust-c-1062_1073.html">Rolex lady-datejust</a> [url=http://www.partwatchesus.net/rolex-watches-rolex-ladydatejust-pearlmaster-c-1062_1074.html]Rolex lady-datejust pearlmaster[/url] <a class="category-products" href="http://www.partwatchesus.net/rolex-watches-rolex-milgauss-c-1062_1070.html">Rolex milgauss</a> [url=http://www.partwatchesus.net/rolex-watches-rolex-oyster-perpetual-c-1062_1066.html]Rolex oyster perpetual[/url] [url=http://www.partwatchesus.net/rolex-watches-rolex-skydweller-c-1062_1079.html]Rolex sky-dweller[/url] [url=http://www.partwatchesus.net/rolex-watches-rolex-submariner-c-1062_1065.html]Rolex submariner[/url] [url=http://www.partwatchesus.net/rolex-watches-rolex-submariner-date-c-1062_1078.html]Rolex submariner date[/url] [url=http://www.partwatchesus.net/rolex-watches-rolex-yachtmaster-c-1062_1068.html]Rolex yacht-master[/url] [url=http://www.partwatchesus.net/a-lange-söhne-c-877.html]A. Lange & Söhne[/url] [url=http://www.partwatchesus.net/audemars-piguet-c-891.html]Audemars Piguet[/url] [url=http://www.partwatchesus.net/breguet-watches-c-917.html]Breguet watches[/url] [url=http://www.partwatchesus.net/breitling-watches-c-957.html]Breitling watches[/url] [url=http://www.partwatchesus.net/cartier-watches-c-1019.html]Cartier watches[/url] [url=http://www.partwatchesus.net/chopard-watches-c-948.html]Chopard watches[/url] [url=http://www.partwatchesus.net/franck-muller-watches-c-885.html]Franck Muller watches[/url] [url=http://www.partwatchesus.net/iwc-watches-c-1011.html]IWC watches[/url] [url=http://www.partwatchesus.net/longines-watches-c-1128.html]Longines watches[/url] [url=http://www.partwatchesus.net/montblanc-watches-c-1004.html]Montblanc watches[/url] [url=http://www.partwatchesus.net/omega-watches-c-1053.html]Omega watches[/url] [url=http://www.partwatchesus.net/panerai-watches-c-967.html]Panerai watches[/url] [url=http://www.partwatchesus.net/patek-philippe-c-933.html]Patek Philippe[/url] <a class="category-top" href="http://www.partwatchesus.net/piaget-watches-c-896.html">Piaget watches</a> [url=http://www.partwatchesus.net/pre-watches-c-799.html]Pre Watches[/url] [url=http://www.partwatchesus.net/rado-watches-c-1118.html]Rado watches[/url] [url=http://www.partwatchesus.net/tag-heuer-watches-c-995.html]TAG Heuer watches[/url] [url=http://www.partwatchesus.net/tudor-watches-c-1036.html]Tudor watches[/url] [url=http://www.partwatchesus.net/ulysse-nardin-c-942.html]Ulysse Nardin[/url] Featured - [url=http://www.partwatchesus.net/featured_products.html] [more][/url] [url=http://www.partwatchesus.net/replica-rado-ceramica-r21-714-15-2-mens-quartz-watch-rado-de72-p-13019.html][img]http://www.partwatchesus.net/images/_small//replicawatches_/Rado-watches/Ceramica/Rado-Ceramica-R21-714-15-2-Men-s-quartz-watch-2.jpg[/img]Replica Rado Ceramica R21 714 15 2 Men's quartz watch (Rado) [de72][/url]<a class="sidebox-products" href="http://www.partwatchesus.net/replica-rado-ceramica-r21-714-15-2-mens-quartz-watch-rado-de72-p-13019.html">Replica Rado Ceramica R21 714 15 2 Men's quartz watch (Rado) [de72]</a>$39,639.00 $215.00Save: 99% off<a href="http://www.partwatchesus.net/replica-l22570876-the-longines-master-collection-watchmaking-tradition-watches-313d-p-108.html"><img src="http://www.partwatchesus.net/images/_small//longines_watches_/Watches-Collection/The-Longines-Master/L2-257-0-87-6-The-Longines-Master-Collection.jpg" alt="Replica L2.257.0.87.6 - The Longines Master Collection - Watchmaking Tradition - Watches [313d]" title=" Replica L2.257.0.87.6 - The Longines Master Collection - Watchmaking Tradition - Watches [313d] " width="138" height="200" /></a>[url=http://www.partwatchesus.net/replica-l22570876-the-longines-master-collection-watchmaking-tradition-watches-313d-p-108.html]Replica L2.257.0.87.6 - The Longines Master Collection - Watchmaking Tradition - Watches [313d][/url]$4,047.00 $212.00Save: 95% off[url=http://www.partwatchesus.net/replica-longines-dolcevita-l51580796-ladies-quartz-watch-longines-8b7c-p-13413.html][img]http://www.partwatchesus.net/images/_small//replicawatches_/Longines-watches/DolceVita/Longines-DolceVita-L5-158-0-79-6-Ladies-quartz-2.jpg[/img]Replica Longines DolceVita L5.158.0.79.6 Ladies quartz watch (Longines) [8b7c][/url] [url=http://www.partwatchesus.net/replica-longines-dolcevita-l51580796-ladies-quartz-watch-longines-8b7c-p-13413.html]Replica Longines DolceVita L5.158.0.79.6 Ladies quartz watch (Longines) [8b7c][/url]$39,188.00 $216.00Save: 99% off [url=http://www.partwatchesus.net/]Home[/url] :: [url=http://www.partwatchesus.net/rolex-watches-c-1062.html]Rolex watches[/url] :: [url=http://www.partwatchesus.net/rolex-watches-rolex-deepsea-c-1062_1072.html]Rolex deepsea[/url] :: Replica Rolex DEEPSEA series 116660-98210 men automatic mechanical watch (Rolex) [9b21] .jqzoom{ float:left; position:relative; padding:0px; cursor:pointer; width:301px; height:300px; } <a href="http://www.partwatchesus.net/replica-rolex-deepsea-series-11666098210-men-automatic-mechanical-watch-rolex-9b21-p-12515.html" ><img src="http://www.partwatchesus.net/images//replicawatches_/Rolex-watches/DEEPSEA/Rolex-DEEPSEA-series-116660-98210-men-automatic.jpg" alt="Replica Rolex DEEPSEA series 116660-98210 men automatic mechanical watch (Rolex) [9b21]" jqimg="images//replicawatches_/Rolex-watches/DEEPSEA/Rolex-DEEPSEA-series-116660-98210-men-automatic.jpg" id="jqzoomimg"></a> Replica Rolex DEEPSEA series 116660-98210 men automatic mechanical watch (Rolex) [9b21] $128,270.00 $217.00Save: 100% off Add to Cart: [url=http://www.partwatchesus.net/replica-rolex-deepsea-series-11666098210-men-automatic-mechanical-watch-rolex-9b21-p-12515.html][img]http://www.partwatchesus.net/rppay/visamastercard.jpg[/img][/url] 3900m water depth diving performance can not exceed 1. 3900m water depth, especially designed for underwater explorers limit 2 double extension system unique bracelet design, comfortable wearing experience 3 blue light material, titanium metal back cover , you can not go beyond the superior performance Product Code : 568 Brand Rolex Sex Male table Movement Mechanical watches Phenotypic Round Dial Black Series DEEPSEA Series Size 44mm Function Instantly change the calendar display COSC certification Case 904L stainless steel and titanium alloy case Surface / Mirror Sapphire crystal glass Clasp Rolex Glidelock buckle with fine-tuning the system and Oyster Festival discount chain stretching Waterproof Water depth of 3900 meters / 12800 feet with a helium valve shoot Outer Unidirectional rotating outer ring with a black ceramic Cerachrom word Rolex Deepsea series : deep-sea submersible at best Rolex Deepsea ultimate adventure specially designed for underwater . Intricate three piece case construction - Ringlock system so that the watch can withstand the enormous pressure water depth of 3,900 meters . Rolex Deepsea outer ring inlaid with black Cerachrom words ring scratch damage and titanium caseback. In addition , the watch is also equipped with a unique double extension system bracelet designed to allow divers even wearing a wetsuit , can still experience the comfortable feeling to wear the watch . Rolex Deepsea Series: painstakingly created Rolex Deepsea series will dive down to a depth of 3900 meters . In order to achieve this depth , Rolex broke through several technical difficulties , high-performance stainless steel ring between the crystal and the back cover, ensure that the glass and case easily withstand water pressure ; arched blue crystal glass surface than other tables thicker section , under pressure doubled ; case cover with titanium has a very high resistance to corrosion , and is equipped with high performance 904L stainless steel ring fixed . [b][ Rolex Deepsea116660-98210 product information ][/b] Rolex Deepsea series will dive down to a depth of 3900 meters . In order to achieve this depth , Rolex broke through several technical difficulties , high-performance stainless steel ring between the crystal and the back cover, ensure that the glass and case easily withstand water pressure ; arched blue crystal glass surface than other tables thicker section , under pressure doubled ; case cover with titanium has a very high resistance to corrosion , and is equipped with high performance 904L stainless steel ring fixed . [b] <a href="http://www.partwatchesus.net/replica-rolex-deepsea-series-11666098210-men-automatic-mechanical-watch-rolex-9b21-p-12515.html" ><img width="500" height="500" src="http://www.partwatchesus.net/images/replicawatches_/Rolex-watches/DEEPSEA/Rolex-DEEPSEA-series-116660-98210-men-automatic.jpg" alt="" /></a> [url=http://www.partwatchesus.net/replica-rolex-deepsea-series-11666098210-men-automatic-mechanical-watch-rolex-9b21-p-12515.html][img]http://www.partwatchesus.net/images/replicawatches_/Rolex-watches/DEEPSEA/Rolex-DEEPSEA-series-116660-98210-men-automatic-1.jpg[/img][/url] [url=http://www.partwatchesus.net/replica-rolex-deepsea-series-11666098210-men-automatic-mechanical-watch-rolex-9b21-p-12515.html][img]http://www.partwatchesus.net/images/replicawatches_/Rolex-watches/DEEPSEA/Rolex-DEEPSEA-series-116660-98210-men-automatic-2.jpg[/img][/url] [url=http://www.partwatchesus.net/replica-rolex-deepsea-series-11666098210-men-automatic-mechanical-watch-rolex-9b21-p-12515.html][img]http://www.partwatchesus.net/images/replicawatches_/Rolex-watches/DEEPSEA/Rolex-DEEPSEA-series-116660-98210-men-automatic-3.jpg[/img][/url] <a href="http://www.partwatchesus.net/replica-rolex-deepsea-series-11666098210-men-automatic-mechanical-watch-rolex-9b21-p-12515.html" ><img src="http://www.partwatchesus.net/images/replicawatches_/Rolex-watches/DEEPSEA/Rolex-DEEPSEA-series-116660-98210-men-automatic-4.jpg" style="width: 700px; height: 396px" alt="" /></a> <a href="http://www.partwatchesus.net/replica-rolex-deepsea-series-11666098210-men-automatic-mechanical-watch-rolex-9b21-p-12515.html" ><img width="700" height="318" src="http://www.partwatchesus.net/images/replicawatches_/Rolex-watches/DEEPSEA/Rolex-DEEPSEA-series-116660-98210-men-automatic-5.jpg" alt="" /></a> [url=http://www.partwatchesus.net/replica-rolex-deepsea-series-11666098210-men-automatic-mechanical-watch-rolex-9b21-p-12515.html][img]http://www.partwatchesus.net/images/replicawatches_/Rolex-watches/DEEPSEA/Rolex-DEEPSEA-series-116660-98210-men-automatic-6.jpg[/img][/url] [url=http://www.partwatchesus.net/replica-rolex-deepsea-series-11666098210-men-automatic-mechanical-watch-rolex-9b21-p-12515.html][img]http://www.partwatchesus.net/images/replicawatches_/Rolex-watches/DEEPSEA/Rolex-DEEPSEA-series-116660-98210-men-automatic-7.jpg[/img][/url] [url=http://www.partwatchesus.net/replica-rolex-deepsea-series-11666098210-men-automatic-mechanical-watch-rolex-9b21-p-12515.html][img]http://www.partwatchesus.net/images/replicawatches_/Rolex-watches/DEEPSEA/Rolex-DEEPSEA-series-116660-98210-men-automatic-8.jpg[/img][/url] [url=http://www.partwatchesus.net/replica-rolex-deepsea-series-11666098210-men-automatic-mechanical-watch-rolex-9b21-p-12515.html][img]http://www.partwatchesus.net/images/replicawatches_/Rolex-watches/DEEPSEA/Rolex-DEEPSEA-series-116660-98210-men-automatic-9.jpg[/img][/url] <a href="http://www.partwatchesus.net/replica-rolex-deepsea-series-11666098210-men-automatic-mechanical-watch-rolex-9b21-p-12515.html" ><img width="700" height="412" src="http://www.partwatchesus.net/images/replicawatches_/Rolex-watches/DEEPSEA/Rolex-DEEPSEA-series-116660-98210-men-automatic-10.jpg" alt="" /></a> [url=http://www.partwatchesus.net/replica-rolex-deepsea-series-11666098210-men-automatic-mechanical-watch-rolex-9b21-p-12515.html][img]http://www.partwatchesus.net/images/replicawatches_/Rolex-watches/DEEPSEA/Rolex-DEEPSEA-series-116660-98210-men-automatic-11.jpg[/img][/url] Related Products [url=http://www.partwatchesus.net/replica-rolex-deepsea-series-11666098210-men-automatic-mechanical-watch-rolex-9b21-p-12515.html][img]http://www.partwatchesus.net/images/_small//replicawatches_/Rolex-watches/DEEPSEA/Rolex-DEEPSEA-series-116660-98210-men-automatic.jpg[/img]Replica Rolex DEEPSEA series 116660-98210 men automatic mechanical watch (Rolex) [9b21][/url] [url=http://www.partwatchesus.net/replica-rolex-deepsea-series-11666098210-men-automatic-mechanical-watch-rolex-9b21-p-12515.html]Replica Rolex DEEPSEA series 116660-98210 men automatic mechanical watch (Rolex) [9b21][/url] [url=http://www.partwatchesus.net/index.php?main_page=product_reviews_write&amp;products_id=12515][img]http://www.partwatchesus.net/includes/templates/polo/buttons/english/button_write_review.gif[/img]Write Review[/url] .articles{width:900px; margin:0 auto;} .articles ul{width:900px; } .articles li{width:450px; float:left;} [url=http://www.partwatchesus.net/index.php]Home[/url] [url=http://www.partwatchesus.net/index.php?main_page=shippinginfo]Shipping[/url] <a style="color:#000; font:12px;" href="http://www.partwatchesus.net/index.php?main_page=Payment_Methods">Wholesale</a> [url=http://www.partwatchesus.net/index.php?main_page=shippinginfo]Order Tracking[/url] [url=http://www.partwatchesus.net/index.php?main_page=Coupons]Coupons[/url] [url=http://www.partwatchesus.net/index.php?main_page=Payment_Methods]Payment Methods[/url] [url=http://www.partwatchesus.net/index.php?main_page=contact_us]Contact Us[/url] [url=http://www.copyomegawatches.com/]REPLICA OMEGA[/url] [url=http://www.replicapatekwatches.com/]REPLICA PATEK PHILIPPE [/url] [url=http://www.copyrolexshop.com/]REPLICA ROLEX [/url] [url=http://www.iwcwatchtop.org]REPLICA IWC [/url] [url=http://www.cartieronlinesale.com/]REPLICA CARTIER [/url] [url=http://www.bestreplicawatches.org/]TOP BRAND WATCHES [/url] [url=http://www.partwatchesus.net/replica-rolex-deepsea-series-11666098210-men-automatic-mechanical-watch-rolex-9b21-p-12515.html][/url] Copyright © 2012 All Rights Reserved. [b][url=http://www.partwatchesus.net/]swiss replica watches aaa+[/url][/b] [b][url=http://www.partwatchesus.net/]swiss replica watches[/url][/b]

lhschellerand

08. 02. 2019

[b][url=http://www.rogerviviershoes.net/da/roger-vivier-tasker-c-6.html]<strong><a href="http://www.rogerviviershoes.net/da/roger-vivier-tasker-c-6.html">- roger vivier poser</a></strong><br> <strong><a href="http://www.rogerviviershoes.net/da/roger-vivier-tasker-c-6.html">roger vivier poser online lager</a></strong><br>

lhschellerand

08. 02. 2019

<strong><a href="http://www.rogerviviershoes.net/da/">roger vivier for kvinder</a></strong><br> <strong><a href="http://www.rogerviviershoes.net/da/">roger vivier for kvinder</a></strong><br> <strong><a href="http://www.rogerviviershoes.net/da/">roger vivier poser til salg</a></strong><br> <br> <title>Sko, PUMPER</title> <meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=UTF-8" /> <meta name="keywords" content="Sko, PUMPER" /> <meta name="description" content="" /> <meta http-equiv="imagetoolbar" content="no" /> <link rel="canonical" href="http://www.rogerviviershoes.net/da/roger-vivier-pumps-c-3.html" /> <link rel="stylesheet" type="text/css" href="http://www.rogerviviershoes.net/da/includes/templates/polo/css/style_imagehover.css" /> <link rel="stylesheet" type="text/css" href="http://www.rogerviviershoes.net/da/includes/templates/polo/css/stylesheet.css" /> <link rel="stylesheet" type="text/css" href="http://www.rogerviviershoes.net/da/includes/templates/polo/css/stylesheet_css_buttons.css" /> <link rel="stylesheet" type="text/css" href="http://www.rogerviviershoes.net/da/includes/templates/polo/css/stylesheet_topmenu.css" /> <link rel="stylesheet" type="text/css" media="print" href="http://www.rogerviviershoes.net/da/includes/templates/polo/css/print_stylesheet.css" /> <select name="currency" onchange="this.form.submit();"> <option value="USD">US Dollar</option> <option value="EUR">Euro</option> <option value="GBP">GB Pound</option> <option value="CAD">Canadian Dollar</option> <option value="AUD">Australian Dollar</option> <option value="JPY">Jappen Yen</option> <option value="NOK">Norske Krone</option> <option value="SEK">Swedish Krone</option> <option value="DKK" selected="selected">Danish Krone</option> <option value="CNY">CNY</option> </select> <input type="hidden" name="main_page" value="index" /><input type="hidden" name="cPath" value="3" /></form></div></div> <div class="leftBoxContainer" id="categories" style="width: 220px"> <div class="sidebox-header-left main-sidebox-header-left"><h3 class="leftBoxHeading main-sidebox-header-right" id="categoriesHeading">Kategorier</h3></div> <div id="categoriesContent" class="sideBoxContent"> <div class="categories-top-list no-dots"><a class="category-top" href="http://www.rogerviviershoes.net/da/roger-vivier-ballerinas-c-2.html">ROGER VIVIER Ballerinas</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.rogerviviershoes.net/da/roger-vivier-pumper-c-8.html">Roger Vivier Pumper</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.rogerviviershoes.net/da/roger-lauren-sandaler-c-4.html">ROGER Lauren SANDALER</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.rogerviviershoes.net/da/roger-vivier-boots-c-7.html">Roger Vivier Boots</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.rogerviviershoes.net/da/roger-vivier-flats-c-5.html">Roger Vivier Flats</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.rogerviviershoes.net/da/roger-vivier-pumps-c-3.html"><span class="category-subs-selected">ROGER VIVIER PUMPS</span></a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.rogerviviershoes.net/da/roger-vivier-sandaler-c-9.html">Roger Vivier Sandaler</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.rogerviviershoes.net/da/roger-vivier-tasker-c-6.html">Roger Vivier Tasker</a></div> </div></div> </div></td> <td id="columnCenter" valign="top"> <div id="navBreadCrumb"> <a href="http://www.rogerviviershoes.net/da/">Hjem</a>&nbsp;::&nbsp; ROGER VIVIER PUMPS </div> <div class="centerColumn" id="indexProductList"> <h1 id="productListHeading">ROGER VIVIER PUMPS</h1> <form name="filter" action="http://www.rogerviviershoes.net/da/" method="get"><label class="inputLabel">Filter Results by:</label><input type="hidden" name="main_page" value="index" /><input type="hidden" name="cPath" value="3" /><input type="hidden" name="sort" value="20a" /><select name="alpha_filter_id" onchange="this.form.submit()"> <option value="0">Items starting with ...</option> <option value="65">A</option> <option value="66">B</option> <option value="67">C</option> <option value="68">D</option> <option value="69">E</option> <option value="70">F</option> <option value="71">G</option> <option value="72">H</option> <option value="73">I</option> <option value="74">J</option> <option value="75">K</option> <option value="76">L</option> <option value="77">M</option> <option value="78">N</option> <option value="79">O</option> <option value="80">P</option> <option value="81">Q</option> <option value="82">R</option> <option value="83">S</option> <option value="84">T</option> <option value="85">U</option> <option value="86">V</option> <option value="87">W</option> <option value="88">X</option> <option value="89">Y</option> <option value="90">Z</option> <option value="48">0</option> <option value="49">1</option> <option value="50">2</option> <option value="51">3</option> <option value="52">4</option> <option value="53">5</option> <option value="54">6</option> <option value="55">7</option> <option value="56">8</option> <option value="57">9</option> </select> </form> <br class="clearBoth" /> <div id="productListing"> <div id="productsListingTopNumber" class="navSplitPagesResult back">Viser <strong>1</strong> til <strong>15</strong> (ud af <strong>30</strong> produkter)</div> <div id="productsListingListingTopLinks" class="navSplitPagesLinks forward"> &nbsp;<strong class="current">1</strong>&nbsp;&nbsp;<a href="http://www.rogerviviershoes.net/da/roger-vivier-pumps-c-3.html?page=2&sort=20a" title=" Side 2 ">2</a>&nbsp;&nbsp;<a href="http://www.rogerviviershoes.net/da/roger-vivier-pumps-c-3.html?page=2&sort=20a" title=" N&aelig;ste side ">[N&aelig;ste&nbsp;&gt;&gt;]</a>&nbsp;</div> <br class="clearBoth" /> <div class="centerBoxContentsProducts centeredContent back" style="width:32.5%;"><a href="http://www.rogerviviershoes.net/da/roger-vivier-belle-de-nuit-pumper-i-patent-leather-pink-0244-p-3010.html"><div style="vertical-align: middle;height:200px"><img src="http://www.rogerviviershoes.net/da/images/_small//rv011/SHOES/PUMPS/Roger-Vivier-Belle-De-Nuit-Pumps-In-Patent-48.jpg" alt="Roger Vivier Belle de Nuit Pumper I Patent Leather Pink [0244]" title=" Roger Vivier Belle de Nuit Pumper I Patent Leather Pink [0244] " width="200" height="200" class="listingProductImage" id="listimg" /></div></a><br /><h3 class="itemTitle"><a href="http://www.rogerviviershoes.net/da/roger-vivier-belle-de-nuit-pumper-i-patent-leather-pink-0244-p-3010.html">Roger Vivier Belle de Nuit Pumper I Patent Leather Pink [0244]</a></h3><div class="listingDescription"></div><br /><span class="normalprice">DKK 1,792 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">DKK 1,453</span><span class="productPriceDiscount"><br />Spar:&nbsp;19% off</span><br /><br /><br /><br /></div> <div class="centerBoxContentsProducts centeredContent back" style="width:32.5%;"><a href="http://www.rogerviviershoes.net/da/roger-vivier-belle-de-nuit-pumper-i-patent-læder-sort-23ec-p-3029.html"><div style="vertical-align: middle;height:200px"><img src="http://www.rogerviviershoes.net/da/images/_small//rv011/SHOES/PUMPS/Roger-Vivier-Belle-De-Nuit-Pumps-In-Patent-16.jpg" alt="Roger Vivier Belle de Nuit Pumper I Patent Læder Sort [23ec]" title=" Roger Vivier Belle de Nuit Pumper I Patent Læder Sort [23ec] " width="200" height="200" class="listingProductImage" id="listimg" /></div></a><br /><h3 class="itemTitle"><a href="http://www.rogerviviershoes.net/da/roger-vivier-belle-de-nuit-pumper-i-patent-læder-sort-23ec-p-3029.html">Roger Vivier Belle de Nuit Pumper I Patent Læder Sort [23ec]</a></h3><div class="listingDescription"></div><br /><span class="normalprice">DKK 1,834 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">DKK 1,545</span><span class="productPriceDiscount"><br />Spar:&nbsp;16% off</span><br /><br /><br /><br /></div> <div class="centerBoxContentsProducts centeredContent back" style="width:32.5%;"><a href="http://www.rogerviviershoes.net/da/roger-vivier-belle-de-nuit-pumper-i-patent-læder-sort-ce4b-p-3003.html"><div style="vertical-align: middle;height:200px"><img src="http://www.rogerviviershoes.net/da/images/_small//rv011/SHOES/PUMPS/Roger-Vivier-Belle-De-Nuit-Pumps-In-Patent-32.jpg" alt="Roger Vivier Belle de Nuit Pumper I Patent Læder Sort [ce4b]" title=" Roger Vivier Belle de Nuit Pumper I Patent Læder Sort [ce4b] " width="200" height="200" class="listingProductImage" id="listimg" /></div></a><br /><h3 class="itemTitle"><a href="http://www.rogerviviershoes.net/da/roger-vivier-belle-de-nuit-pumper-i-patent-læder-sort-ce4b-p-3003.html">Roger Vivier Belle de Nuit Pumper I Patent Læder Sort [ce4b]</a></h3><div class="listingDescription"></div><br /><span class="normalprice">DKK 1,827 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">DKK 1,453</span><span class="productPriceDiscount"><br />Spar:&nbsp;20% off</span><br /><br /><br /><br /></div> <br class="clearBoth" /><div class="centerBoxContentsProducts centeredContent back" style="width:32.5%;"><a href="http://www.rogerviviershoes.net/da/roger-vivier-belle-de-nuit-pumper-i-patent-læder-wine-red-8889-p-3026.html"><div style="vertical-align: middle;height:200px"><img src="http://www.rogerviviershoes.net/da/images/_small//rv011/SHOES/PUMPS/Roger-Vivier-Belle-De-Nuit-Pumps-In-Patent.jpg" alt="Roger Vivier Belle de Nuit Pumper I Patent Læder Wine Red [8889]" title=" Roger Vivier Belle de Nuit Pumper I Patent Læder Wine Red [8889] " width="200" height="200" class="listingProductImage" id="listimg" /></div></a><br /><h3 class="itemTitle"><a href="http://www.rogerviviershoes.net/da/roger-vivier-belle-de-nuit-pumper-i-patent-læder-wine-red-8889-p-3026.html">Roger Vivier Belle de Nuit Pumper I Patent Læder Wine Red [8889]</a></h3><div class="listingDescription"></div><br /><span class="normalprice">DKK 1,764 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">DKK 1,474</span><span class="productPriceDiscount"><br />Spar:&nbsp;16% off</span><br /><br /><br /><br /></div> <div class="centerBoxContentsProducts centeredContent back" style="width:32.5%;"><a href="http://www.rogerviviershoes.net/da/roger-vivier-belle-de-nuit-pumper-i-suede-grey-6f13-p-2967.html"><div style="vertical-align: middle;height:200px"><img src="http://www.rogerviviershoes.net/da/images/_small//rv011/SHOES/PUMPS/Roger-Vivier-Belle-De-Nuit-Pumps-In-Suede-Grey-16.jpg" alt="Roger Vivier Belle de Nuit Pumper I Suede Grey [6f13]" title=" Roger Vivier Belle de Nuit Pumper I Suede Grey [6f13] " width="200" height="200" class="listingProductImage" id="listimg" /></div></a><br /><h3 class="itemTitle"><a href="http://www.rogerviviershoes.net/da/roger-vivier-belle-de-nuit-pumper-i-suede-grey-6f13-p-2967.html">Roger Vivier Belle de Nuit Pumper I Suede Grey [6f13]</a></h3><div class="listingDescription"></div><br /><span class="normalprice">DKK 1,848 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">DKK 1,531</span><span class="productPriceDiscount"><br />Spar:&nbsp;17% off</span><br /><br /><br /><br /></div> <div class="centerBoxContentsProducts centeredContent back" style="width:32.5%;"><a href="http://www.rogerviviershoes.net/da/roger-vivier-belle-de-nuit-pumper-i-suede-grey-a742-p-2999.html"><div style="vertical-align: middle;height:200px"><img src="http://www.rogerviviershoes.net/da/images/_small//rv011/SHOES/PUMPS/Roger-Vivier-Belle-De-Nuit-Pumps-In-Suede-Grey.jpg" alt="Roger Vivier Belle de Nuit Pumper I Suede Grey [a742]" title=" Roger Vivier Belle de Nuit Pumper I Suede Grey [a742] " width="200" height="200" class="listingProductImage" id="listimg" /></div></a><br /><h3 class="itemTitle"><a href="http://www.rogerviviershoes.net/da/roger-vivier-belle-de-nuit-pumper-i-suede-grey-a742-p-2999.html">Roger Vivier Belle de Nuit Pumper I Suede Grey [a742]</a></h3><div class="listingDescription"></div><br /><span class="normalprice">DKK 1,820 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">DKK 1,460</span><span class="productPriceDiscount"><br />Spar:&nbsp;20% off</span><br /><br /><br /><br /></div> <br class="clearBoth" /><div class="centerBoxContentsProducts centeredContent back" style="width:32.5%;"><a href="http://www.rogerviviershoes.net/da/roger-vivier-belle-vivier-pumper-i-patent-læder-himlen-blå-5615-p-2986.html"><div style="vertical-align: middle;height:200px"><img src="http://www.rogerviviershoes.net/da/images/_small//rv011/SHOES/PUMPS/Roger-Vivier-Belle-Vivier-Pumps-In-Patent-Leather-16.jpg" alt="Roger Vivier Belle Vivier Pumper I Patent Læder himlen blå [5615" title=" Roger Vivier Belle Vivier Pumper I Patent Læder himlen blå [5615 " width="200" height="200" class="listingProductImage" id="listimg" /></div></a><br /><h3 class="itemTitle"><a href="http://www.rogerviviershoes.net/da/roger-vivier-belle-vivier-pumper-i-patent-læder-himlen-blå-5615-p-2986.html">Roger Vivier Belle Vivier Pumper I Patent Læder himlen blå [5615</a></h3><div class="listingDescription"></div><br /><span class="normalprice">DKK 1,848 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">DKK 1,510</span><span class="productPriceDiscount"><br />Spar:&nbsp;18% off</span><br /><br /><br /><br /></div> <div class="centerBoxContentsProducts centeredContent back" style="width:32.5%;"><a href="http://www.rogerviviershoes.net/da/roger-vivier-belle-vivier-pumper-i-patent-læder-hvid-8e0a-p-2992.html"><div style="vertical-align: middle;height:200px"><img src="http://www.rogerviviershoes.net/da/images/_small//rv011/SHOES/PUMPS/Roger-Vivier-Belle-Vivier-Pumps-In-Patent-Leather.jpg" alt="Roger Vivier Belle Vivier Pumper I Patent Læder Hvid [8e0a]" title=" Roger Vivier Belle Vivier Pumper I Patent Læder Hvid [8e0a] " width="200" height="200" class="listingProductImage" id="listimg" /></div></a><br /><h3 class="itemTitle"><a href="http://www.rogerviviershoes.net/da/roger-vivier-belle-vivier-pumper-i-patent-læder-hvid-8e0a-p-2992.html">Roger Vivier Belle Vivier Pumper I Patent Læder Hvid [8e0a]</a></h3><div class="listingDescription"></div><br /><span class="normalprice">DKK 1,855 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">DKK 1,524</span><span class="productPriceDiscount"><br />Spar:&nbsp;18% off</span><br /><br /><br /><br /></div> <div class="centerBoxContentsProducts centeredContent back" style="width:32.5%;"><a href="http://www.rogerviviershoes.net/da/roger-vivier-belle-vivier-pumper-i-patent-læder-palegodenrod-b8-p-3027.html"><div style="vertical-align: middle;height:200px"><img src="http://www.rogerviviershoes.net/da/images/_small//rv011/SHOES/PUMPS/Roger-Vivier-Belle-Vivier-Pumps-In-Patent-Leather-48.jpg" alt="Roger Vivier Belle Vivier Pumper I Patent Læder Palegodenrod [b8" title=" Roger Vivier Belle Vivier Pumper I Patent Læder Palegodenrod [b8 " width="200" height="200" class="listingProductImage" id="listimg" /></div></a><br /><h3 class="itemTitle"><a href="http://www.rogerviviershoes.net/da/roger-vivier-belle-vivier-pumper-i-patent-læder-palegodenrod-b8-p-3027.html">Roger Vivier Belle Vivier Pumper I Patent Læder Palegodenrod [b8</a></h3><div class="listingDescription"></div><br /><span class="normalprice">DKK 1,891 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">DKK 1,510</span><span class="productPriceDiscount"><br />Spar:&nbsp;20% off</span><br /><br /><br /><br /></div> <br class="clearBoth" /><div class="centerBoxContentsProducts centeredContent back" style="width:32.5%;"><a href="http://www.rogerviviershoes.net/da/roger-vivier-belle-vivier-pumper-i-patent-læder-sort-6c3c-p-3018.html"><div style="vertical-align: middle;height:200px"><img src="http://www.rogerviviershoes.net/da/images/_small//rv011/SHOES/PUMPS/Roger-Vivier-Belle-Vivier-Pumps-In-Patent-Leather-32.jpg" alt="Roger Vivier Belle Vivier Pumper I Patent Læder Sort [6c3c]" title=" Roger Vivier Belle Vivier Pumper I Patent Læder Sort [6c3c] " width="200" height="200" class="listingProductImage" id="listimg" /></div></a><br /><h3 class="itemTitle"><a href="http://www.rogerviviershoes.net/da/roger-vivier-belle-vivier-pumper-i-patent-læder-sort-6c3c-p-3018.html">Roger Vivier Belle Vivier Pumper I Patent Læder Sort [6c3c]</a></h3><div class="listingDescription"></div><br /><span class="normalprice">DKK 1,884 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">DKK 1,545</span><span class="productPriceDiscount"><br />Spar:&nbsp;18% off</span><br /><br /><br /><br /></div> <div class="centerBoxContentsProducts centeredContent back" style="width:32.5%;"><a href="http://www.rogerviviershoes.net/da/roger-vivier-belle-vivier-pumper-i-suede-black-b549-p-3015.html"><div style="vertical-align: middle;height:200px"><img src="http://www.rogerviviershoes.net/da/images/_small//rv011/SHOES/PUMPS/Roger-Vivier-Belle-Vivier-Pumps-In-Suede-Black.jpg" alt="Roger Vivier Belle Vivier Pumper I Suede Black [b549]" title=" Roger Vivier Belle Vivier Pumper I Suede Black [b549] " width="200" height="200" class="listingProductImage" id="listimg" /></div></a><br /><h3 class="itemTitle"><a href="http://www.rogerviviershoes.net/da/roger-vivier-belle-vivier-pumper-i-suede-black-b549-p-3015.html">Roger Vivier Belle Vivier Pumper I Suede Black [b549]</a></h3><div class="listingDescription"></div><br /><span class="normalprice">DKK 1,870 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">DKK 1,524</span><span class="productPriceDiscount"><br />Spar:&nbsp;18% off</span><br /><br /><br /><br /></div> <div class="centerBoxContentsProducts centeredContent back" style="width:32.5%;"><a href="http://www.rogerviviershoes.net/da/roger-vivier-belle-vivier-pumper-i-suede-brown-42dd-p-3002.html"><div style="vertical-align: middle;height:200px"><img src="http://www.rogerviviershoes.net/da/images/_small//rv011/SHOES/PUMPS/Roger-Vivier-Belle-Vivier-Pumps-In-Suede-Brown.jpg" alt="Roger Vivier Belle Vivier Pumper I Suede Brown [42dd]" title=" Roger Vivier Belle Vivier Pumper I Suede Brown [42dd] " width="200" height="200" class="listingProductImage" id="listimg" /></div></a><br /><h3 class="itemTitle"><a href="http://www.rogerviviershoes.net/da/roger-vivier-belle-vivier-pumper-i-suede-brown-42dd-p-3002.html">Roger Vivier Belle Vivier Pumper I Suede Brown [42dd]</a></h3><div class="listingDescription"></div><br /><span class="normalprice">DKK 1,905 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">DKK 1,510</span><span class="productPriceDiscount"><br />Spar:&nbsp;21% off</span><br /><br /><br /><br /></div> <br class="clearBoth" /><div class="centerBoxContentsProducts centeredContent back" style="width:32.5%;"><a href="http://www.rogerviviershoes.net/da/roger-vivier-belle-vivier-trompette-pumper-i-patent-læder-blå-3-p-2990.html"><div style="vertical-align: middle;height:200px"><img src="http://www.rogerviviershoes.net/da/images/_small//rv011/SHOES/PUMPS/Roger-Vivier-Belle-Vivier-Trompette-Pumps-In-16.jpg" alt="Roger Vivier Belle Vivier Trompette Pumper I Patent Læder Blå [3" title=" Roger Vivier Belle Vivier Trompette Pumper I Patent Læder Blå [3 " width="200" height="200" class="listingProductImage" id="listimg" /></div></a><br /><h3 class="itemTitle"><a href="http://www.rogerviviershoes.net/da/roger-vivier-belle-vivier-trompette-pumper-i-patent-læder-blå-3-p-2990.html">Roger Vivier Belle Vivier Trompette Pumper I Patent Læder Blå [3</a></h3><div class="listingDescription"></div><br /><span class="normalprice">DKK 1,806 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">DKK 1,460</span><span class="productPriceDiscount"><br />Spar:&nbsp;19% off</span><br /><br /><br /><br /></div> <div class="centerBoxContentsProducts centeredContent back" style="width:32.5%;"><a href="http://www.rogerviviershoes.net/da/roger-vivier-belle-vivier-trompette-pumper-i-patent-læder-sort-p-2968.html"><div style="vertical-align: middle;height:200px"><img src="http://www.rogerviviershoes.net/da/images/_small//rv011/SHOES/PUMPS/Roger-Vivier-Belle-Vivier-Trompette-Pumps-In.jpg" alt="Roger Vivier Belle Vivier Trompette Pumper I Patent Læder Sort [" title=" Roger Vivier Belle Vivier Trompette Pumper I Patent Læder Sort [ " width="200" height="200" class="listingProductImage" id="listimg" /></div></a><br /><h3 class="itemTitle"><a href="http://www.rogerviviershoes.net/da/roger-vivier-belle-vivier-trompette-pumper-i-patent-læder-sort-p-2968.html">Roger Vivier Belle Vivier Trompette Pumper I Patent Læder Sort [</a></h3><div class="listingDescription"></div><br /><span class="normalprice">DKK 1,785 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">DKK 1,453</span><span class="productPriceDiscount"><br />Spar:&nbsp;19% off</span><br /><br /><br /><br /></div> <div class="centerBoxContentsProducts centeredContent back" style="width:32.5%;"><a href="http://www.rogerviviershoes.net/da/roger-vivier-konge-pumper-i-satin-med-rhinestones-black-2972-p-2966.html"><div style="vertical-align: middle;height:200px"><img src="http://www.rogerviviershoes.net/da/images/_small//rv011/SHOES/PUMPS/Roger-Vivier-King-Pumps-In-Satin-With-Rhinestones-16.jpg" alt="Roger Vivier konge Pumper I satin med rhinestones Black [2972]" title=" Roger Vivier konge Pumper I satin med rhinestones Black [2972] " width="200" height="200" class="listingProductImage" id="listimg" /></div></a><br /><h3 class="itemTitle"><a href="http://www.rogerviviershoes.net/da/roger-vivier-konge-pumper-i-satin-med-rhinestones-black-2972-p-2966.html">Roger Vivier konge Pumper I satin med rhinestones Black [2972]</a></h3><div class="listingDescription"></div><br /><span class="normalprice">DKK 2,448 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">DKK 2,018</span><span class="productPriceDiscount"><br />Spar:&nbsp;18% off</span><br /><br /><br /><br /></div> <br class="clearBoth" /> <div id="productsListingBottomNumber" class="navSplitPagesResult back">Viser <strong>1</strong> til <strong>15</strong> (ud af <strong>30</strong> produkter)</div> <div id="productsListingListingBottomLinks" class="navSplitPagesLinks forward"> &nbsp;<strong class="current">1</strong>&nbsp;&nbsp;<a href="http://www.rogerviviershoes.net/da/roger-vivier-pumps-c-3.html?page=2&sort=20a" title=" Side 2 ">2</a>&nbsp;&nbsp;<a href="http://www.rogerviviershoes.net/da/roger-vivier-pumps-c-3.html?page=2&sort=20a" title=" N&aelig;ste side ">[N&aelig;ste&nbsp;&gt;&gt;]</a>&nbsp;</div> <br class="clearBoth" /> </div> </div> </td> </tr> </table> </div> <div class="footer-container"> <div id="footer" class="footer"> <div class="col4-set"> <div class="col-1"> <h4>KATEGORIERNE</h4> <ul class="links"> <li><a href="http://www.roger-vivier.top/da/">ROGER VIVIER SNEAKERS</a></li> <li><a href="http://www.roger-vivier.top/da/">ROGER VIVIER lejligheder</a></li> <li><a href="http://www.roger-vivier.top/da/">ROGER VIVIER sandaler</a></li> </ul> </div> <div class="col-2"> <h4>oplysninger</h4> <ul class="links"> <li><a href="http://www.rogerviviershoes.net/da/index.php?main_page=Payment_Methods">betaling</a></li> <li><a href="http://www.rogerviviershoes.net/da/index.php?main_page=shippinginfo">Shipping & returnerer</a></li> </ul> </div> <div class="col-3"> <h4>kundeservice</h4> <ul class="links"> <li><a href="http://www.rogerviviershoes.net/da/index.php?main_page=contact_us">Kontakt os</a></li> <li><a href="http://www.rogerviviershoes.net/da/index.php?main_page=Payment_Methods">engros</a></li> </ul> </div> <div class="col-4"> <h4>betaling&amp; Shipping</h4> <a href="http://www.rogerviviershoes.net/da/roger-vivier-pumps-c-3.html" ><img src="http://www.rogerviviershoes.net/da/includes/templates/polo/images/payment-shipping.png"></a> </div> </div> <div class="add"> Copyright © 2016-2017<a href="http://www.rogerviviershoes.net/da/#" target="_blank">ROGER VIVIER Outlet butik Online</a>. Drevet af<a href="http://www.rogerviviershoes.net/da/#" target="_blank">ROGER VIVIER butik Online, Inc.</a> </div> </div> </div> </div> </div> <div id="comm100-button-148"></div> <strong><a href="http://www.rogerviviershoes.net/da/roger-vivier-tasker-c-6.html">- roger vivier poser</a></strong><br> <strong><a href="http://www.rogerviviershoes.net/da/roger-vivier-tasker-c-6.html">roger vivier poser online lager</a></strong><br> <br><br><a href="http://topbrandwatches267.webs.com"> PUMPER blog </a><br><br><a href="http://bestreplicawatchessite947.webs.com"> PUMPER </a><br><br><a href="http://uggsonsalekids4.webs.com"> About rogerviviershoes.net blog </a>

lhschellerand

29. 01. 2019

[b][url=http://www.timberlandfemme.top/ie/]bróga lasc<strong><a href="http://www.timberlandfemme.top/ie/">bróga lascaine Timberland</a></strong><br> <strong><a href="http://www.timberlandfemme.top/ie/">buataisí Timberland lascaine</a></strong><br>

lhschellerand

29. 01. 2019

[b][url=http://www.timberlandfemme.top/ie/]Timberland[/url][/b] [b][url=http://www.timberlandfemme.top/ie/]Timberland[/url][/b] [b][url=http://www.timberlandfemme.top/ie/]bróga Timberland[/url][/b] 6 [912675] - &euro;129.27 : Timberland , timberlandfemme.top US Dollar Euro GB Pound Canadian Dollar Australian Dollar Jappen Yen Norske Krone Swedish Krone Danish Krone CNY Categories [url=http://www.timberlandfemme.top/ie/buataisí-mban-timberland-c-7.html]Buataisí mBan Timberland [/url] <a class="category-top" href="http://www.timberlandfemme.top/ie/buataisí-mens-timberland-c-1.html"><span class="category-subs-parent">Buataisí Mens Timberland </span></a> [url=http://www.timberlandfemme.top/ie/buataisí-mens-timberland-buataisí-fir-timberland-6-inch-c-1_4.html]Buataisí Fir Timberland 6 Inch [/url] <a class="category-products" href="http://www.timberlandfemme.top/ie/buataisí-mens-timberland-buataisí-fir-timberland-bád-c-1_2.html">Buataisí Fir Timberland Bád </a> [url=http://www.timberlandfemme.top/ie/buataisí-mens-timberland-buataisí-fir-timberland-euro-hiker-c-1_3.html]Buataisí Fir Timberland Euro Hiker [/url] [url=http://www.timberlandfemme.top/ie/buataisí-mens-timberland-buataisí-fir-timberland-nellie-chukka-c-1_6.html]Buataisí Fir Timberland Nellie Chukka [/url] <a class="category-products" href="http://www.timberlandfemme.top/ie/buataisí-mens-timberland-fir-timberland-trá-bróga-c-1_12.html">Fir Timberland Trá Bróga </a> [url=http://www.timberlandfemme.top/ie/buataisí-mens-timberland-men-timberland-earthkeepers-c-1_5.html]Men Timberland Earthkeepers [/url] <a class="category-products" href="http://www.timberlandfemme.top/ie/buataisí-mens-timberland-men-timberland-roll-buataisí-barr-c-1_10.html">Men Timberland Roll Buataisí Barr </a> <a href="http://www.timberlandfemme.top/ie/">Home</a> :: [url=http://www.timberlandfemme.top/ie/buataisí-mens-timberland-c-1.html]Buataisí Mens Timberland [/url] :: <a href="http://www.timberlandfemme.top/ie/buataisí-mens-timberland-buataisí-fir-timberland-6-inch-c-1_4.html">Buataisí Fir Timberland 6 Inch </a> :: 6 .jqzoom{ float:left; position:relative; padding:0px; cursor:pointer; width:301px; height:300px; } [url=http://www.timberlandfemme.top/ie/6--p-19.html][img]http://www.timberlandfemme.top/ie/images//timberland118/Mens-Timberland/Men-Timberland-6/Timberland-Men-6-Inch-Boots-Nubuck-Black.jpg[/img]6 [/url] 6 &euro;152.52 &euro;129.27Save: 15% off Please Choose: Size US 10-UK 9-EUR 44 US 11-UK 10-EUR 45 US 7-UK 6-EUR 40 US 8-UK 7-EUR 41 US 8.5-UK 7.5-EUR 42 US 9-UK 8-EUR 43 US 9.5-UK 8.5-EUR 43 Add to Cart: [url=http://www.timberlandfemme.top/ie/6--p-19.html][img]http://www.timberlandfemme.top/ie/rppay/visamastercard.jpg[/img]/timberland118/Mens-Timberland/Men-Timberland-6/Timberland-Men-6-Inch-Boots-Nubuck-Black.jpg[/url] 6 [url=http://www.timberlandfemme.top/ie/images//timberland118/Mens-Timberland/Men-Timberland-6/Timberland-Men-6-Inch-Boots-Nubuck-Black.jpg][img]http://www.timberlandfemme.top/ie/images//timberland118/Mens-Timberland/Men-Timberland-6/Timberland-Men-6-Inch-Boots-Nubuck-Black.jpg[/img]/timberland118/Mens-Timberland/Men-Timberland-6/Timberland-Men-6-Inch-Boots-Nubuck-Black.jpg[/url] Model: 912675 Related Products <a href="http://www.timberlandfemme.top/ie/teicneoirí-timberland-6-bealach-inis-dubh-dearg-p-149.html"><img src="http://www.timberlandfemme.top/ie/images/_small//timberland118/Mens-Timberland/Men-Timberland-6/Timberland-Mens-6-Inch-Boots-Black-Red.jpg" alt="Teicneoirí Timberland 6 Bealach Inis Dubh Dearg" title=" Teicneoirí Timberland 6 Bealach Inis Dubh Dearg " width="160" height="120" /></a><a href="http://www.timberlandfemme.top/ie/teicneoirí-timberland-6-bealach-inis-dubh-dearg-p-149.html">Teicneoirí Timberland 6 Bealach Inis Dubh Dearg </a> [url=http://www.timberlandfemme.top/ie/timberland-fir-6-inch-boots-brown-cruithneacht-bán-p-116.html][img]http://www.timberlandfemme.top/ie/images/_small//timberland118/Mens-Timberland/Men-Timberland-6/Timberland-Men-6-Inch-Boots-Brown-Wheat-White.jpg[/img]Timberland Fir 6 Inch Boots Brown Cruithneacht Bán[/url]<a href="http://www.timberlandfemme.top/ie/timberland-fir-6-inch-boots-brown-cruithneacht-bán-p-116.html">Timberland Fir 6 Inch Boots Brown Cruithneacht Bán </a> [url=http://www.timberlandfemme.top/ie/fir-beaga-6-timberland-dark-blue-white-p-245.html][img]http://www.timberlandfemme.top/ie/images/_small//timberland118/Mens-Timberland/Men-Timberland-6/Timberland-Men-6-Inch-Boots-Dark-Blue-White.jpg[/img]Fir Beaga 6 Timberland Dark Blue White[/url] [url=http://www.timberlandfemme.top/ie/fir-beaga-6-timberland-dark-blue-white-p-245.html]Fir Beaga 6 Timberland Dark Blue White [/url] [url=http://www.timberlandfemme.top/ie/fir-timberland-6-boinn-inis-gach-bán-p-191.html][img]http://www.timberlandfemme.top/ie/images/_small//timberland118/Mens-Timberland/Men-Timberland-6/Timberland-Men-6-Inch-Boots-All-White.jpg[/img]Fir Timberland 6 Boinn Inis Gach Bán[/url]<a href="http://www.timberlandfemme.top/ie/fir-timberland-6-boinn-inis-gach-bán-p-191.html">Fir Timberland 6 Boinn Inis Gach Bán </a> <a href="http://www.timberlandfemme.top/ie/index.php?main_page=product_reviews_write&amp;products_id=19&amp;number_of_uploads=0"><img src="http://www.timberlandfemme.top/ie/includes/templates/polo/buttons/english/button_write_review.gif" alt="Write Review" title=" Write Review " width="98" height="19" /></a> [url=http://www.timberlandfemme.top/ie/index.php]Home[/url] [url=http://www.timberlandfemme.top/ie/index.php?main_page=shippinginfo]Shipping[/url] [url=http://www.timberlandfemme.top/ie/index.php?main_page=Payment_Methods]Wholesale[/url] [url=http://www.timberlandfemme.top/ie/index.php?main_page=shippinginfo]Order Tracking[/url] [url=http://www.timberlandfemme.top/ie/index.php?main_page=Coupons]Coupons[/url] <a style="color:#000; font:12px;" href="http://www.timberlandfemme.top/ie/index.php?main_page=Payment_Methods">Payment Methods</a> [url=http://www.timberlandfemme.top/ie/index.php?main_page=contact_us]Contact Us[/url] [url=http://www.timberlandfemme.top/ie/6--p-19.html][/url] Copyright © 2012 All Rights Reserved. [b][url=http://www.timberlandfemme.top/ie/]bróga lascaine Timberland[/url][/b] [b][url=http://www.timberlandfemme.top/ie/]buataisí Timberland lascaine[/url][/b] [url=http://uggsonsalekids26.webs.com] Timberland blog [/url] [url=http://cheapclothing6.webs.com] ghairmiúil [/url] <a href="http://monclerjacketsformen45.webs.com"> About timberlandfemme.top blog </a>

lhschellerand

20. 01. 2019

[b][url=http://www.watchesreplic.cn]best swiss <strong><a href="http://www.watchesreplic.cn">best swiss replica watches</a></strong> <br> <strong><a href="http://www.watchesreplic.cn">best replica watches</a></strong> <br>

lhschellerand

20. 01. 2019

<strong><a href="http://www.watchesreplic.cn">/ watches price</a></strong> <br> <strong><a href="http://www.watchesreplic.cn">/ watches price</a></strong> <br> <strong><a href="http://www.watchesreplic.cn">best replica watches</a></strong> <br> <br> <title>Longines watches</title> <meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=UTF-8" /> <meta name="keywords" content="Longines watches" /> <meta name="description" content="" /> <meta http-equiv="imagetoolbar" content="no" /> <link rel="canonical" href="http://www.watchesreplic.cn/longines-watches-c-822.html" /> <link rel="stylesheet" type="text/css" href="http://www.watchesreplic.cn/includes/templates/polo/css/style_imagehover.css" /> <link rel="stylesheet" type="text/css" href="http://www.watchesreplic.cn/includes/templates/polo/css/stylesheet.css" /> <link rel="stylesheet" type="text/css" href="http://www.watchesreplic.cn/includes/templates/polo/css/stylesheet_css_buttons.css" /> <link rel="stylesheet" type="text/css" media="print" href="http://www.watchesreplic.cn/includes/templates/polo/css/print_stylesheet.css" /> <select name="currency" onchange="this.form.submit();"> <option value="USD" selected="selected">US Dollar</option> <option value="EUR">Euro</option> <option value="GBP">GB Pound</option> <option value="CAD">Canadian Dollar</option> <option value="AUD">Australian Dollar</option> <option value="JPY">Jappen Yen</option> <option value="NOK">Norske Krone</option> <option value="SEK">Swedish Krone</option> <option value="DKK">Danish Krone</option> <option value="CNY">CNY</option> </select> <input type="hidden" name="main_page" value="index" /><input type="hidden" name="cPath" value="822" /><input type="hidden" name="page" value="2" /><input type="hidden" name="sort" value="20a" /></form></div></div> <div class="leftBoxContainer" id="categories" style="width: 210px"> <div class="sidebox-header-left main-sidebox-header-left"><h3 class="leftBoxHeading main-sidebox-header-right" id="categoriesHeading">Categories</h3></div> <div id="categoriesContent" class="sideBoxContent"> <div class="categories-top-list no-dots"><a class="category-top" href="http://www.watchesreplic.cn/longines-watches-c-822.html"><span class="category-subs-parent">Longines watches</span></a></div> <div class="subcategory"><a class="category-products" href="http://www.watchesreplic.cn/longines-watches-admiral-series-c-822_1264.html">Admiral Series</a></div> <div class="subcategory"><a class="category-products" href="http://www.watchesreplic.cn/longines-watches-aksoy-mia-series-c-822_906.html">Aksoy Mia series</a></div> <div class="subcategory"><a class="category-products" href="http://www.watchesreplic.cn/longines-watches-beja-series-c-822_1796.html">Beja Series</a></div> <div class="subcategory"><a class="category-products" href="http://www.watchesreplic.cn/longines-watches-classic-retro-series-c-822_1133.html">Classic retro series</a></div> <div class="subcategory"><a class="category-products" href="http://www.watchesreplic.cn/longines-watches-collection-c-822_1134.html">Collection</a></div> <div class="subcategory"><a class="category-products" href="http://www.watchesreplic.cn/longines-watches-conquest-series-c-822_1135.html">Conquest Series</a></div> <div class="subcategory"><a class="category-products" href="http://www.watchesreplic.cn/longines-watches-dolcevita-c-822_1136.html">DolceVita</a></div> <div class="subcategory"><a class="category-products" href="http://www.watchesreplic.cn/longines-watches-elegant-series-c-822_2079.html">Elegant Series</a></div> <div class="subcategory"><a class="category-products" href="http://www.watchesreplic.cn/longines-watches-flag-series-c-822_883.html">Flag series</a></div> <div class="subcategory"><a class="category-products" href="http://www.watchesreplic.cn/longines-watches-heart-month-series-c-822_890.html">Heart month series</a></div> <div class="subcategory"><a class="category-products" href="http://www.watchesreplic.cn/longines-watches-ka-lan-series-c-822_891.html">Ka Lan series</a></div> <div class="subcategory"><a class="category-products" href="http://www.watchesreplic.cn/longines-watches-kang-platinum-series-c-822_1253.html">Kang Platinum Series</a></div> <div class="subcategory"><a class="category-products" href="http://www.watchesreplic.cn/longines-watches-law-ya-series-c-822_823.html">Law Ya Series</a></div> <div class="subcategory"><a class="category-products" href="http://www.watchesreplic.cn/longines-watches-les-elégantes-series-c-822_2506.html">Les Elégantes Series</a></div> <div class="subcategory"><a class="category-products" href="http://www.watchesreplic.cn/longines-watches-les-ravissantes-series-c-822_2505.html">les ravissantes Series</a></div> <div class="subcategory"><a class="category-products" href="http://www.watchesreplic.cn/longines-watches-magnificent-series-c-822_1351.html">Magnificent series</a></div> <div class="subcategory"><a class="category-products" href="http://www.watchesreplic.cn/longines-watches-master-collection-c-822_844.html">Master Collection</a></div> <div class="subcategory"><a class="category-products" href="http://www.watchesreplic.cn/longines-watches-paris-stud-series-c-822_1377.html">Paris stud series</a></div> <div class="subcategory"><a class="category-products" href="http://www.watchesreplic.cn/longines-watches-qinyun-series-c-822_848.html">Qinyun Series</a></div> <div class="subcategory"><a class="category-products" href="http://www.watchesreplic.cn/longines-watches-speed-​​series-c-822_1741.html">Speed ​​Series</a></div> <div class="subcategory"><a class="category-subs" href="http://www.watchesreplic.cn/longines-watches-sports-series-c-822_1285.html">Sports Series</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.watchesreplic.cn/bell-ross-watches-c-1269.html">Bell & Ross watches</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.watchesreplic.cn/audemars-piguet-watches-c-934.html">Audemars Piguet watches</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.watchesreplic.cn/blancpain-watches-c-841.html">Blancpain watches</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.watchesreplic.cn/breguet-watches-c-893.html">Breguet watches</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.watchesreplic.cn/breitling-watches-c-827.html">Breitling Watches</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.watchesreplic.cn/chopard-watches-c-900.html">Chopard watches</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.watchesreplic.cn/franck-muller-watches-c-1254.html">Franck Muller watches</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.watchesreplic.cn/hublot-watches-c-1081.html">Hublot watches</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.watchesreplic.cn/omega-watches-c-816.html">Omega watches</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.watchesreplic.cn/patek-philippe-watches-c-855.html">Patek Philippe watches</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.watchesreplic.cn/pre-watches-c-804.html">Pre Watches</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.watchesreplic.cn/rado-watches-c-873.html">Rado Watches</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.watchesreplic.cn/richard-miller-watches-c-1442.html">Richard Miller watches</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.watchesreplic.cn/rolex-watches-c-807.html">Rolex watches</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.watchesreplic.cn/tag-heuer-watches-c-1137.html">TAG Heuer watches</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.watchesreplic.cn/tudor-watches-c-1151.html">Tudor watches</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.watchesreplic.cn/ulyssenardin-watches-c-805.html">Ulysse-nardin watches</a></div> </div></div> <div class="leftBoxContainer" id="featured" style="width: 210px"> <div class="sidebox-header-left "><h3 class="leftBoxHeading " id="featuredHeading">Featured - <a href="http://www.watchesreplic.cn/featured_products.html">&nbsp;&nbsp;[more]</a></h3></div> <div class="sideBoxContent centeredContent"><a href="http://www.watchesreplic.cn/patek-philippe-skeleton-automatic-rose-gold-case-with-roman-markersleather-strap-b8c7-p-8098.html"><img src="http://www.watchesreplic.cn/images//watch005_/Patek-Philippe/classics-others/Patek-Philippe-Skeleton-Automatic-Rose-Gold-Case-11.jpg" alt="Patek Philippe Skeleton Automatic Rose Gold Case with Roman Markers-Leather Strap [b8c7]" title=" Patek Philippe Skeleton Automatic Rose Gold Case with Roman Markers-Leather Strap [b8c7] " width="200" height="200" /></a><a class="sidebox-products" href="http://www.watchesreplic.cn/patek-philippe-skeleton-automatic-rose-gold-case-with-roman-markersleather-strap-b8c7-p-8098.html">Patek Philippe Skeleton Automatic Rose Gold Case with Roman Markers-Leather Strap [b8c7]</a><div><span class="normalprice">$3,457.00 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">$211.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Save:&nbsp;94% off</span></div></div><div class="sideBoxContent centeredContent"><a href="http://www.watchesreplic.cn/patek-philippe-classic-automatic-pvd-case-roman-markers-with-black-dialleather-strap-ca63-p-8111.html"><img src="http://www.watchesreplic.cn/images//watch005_/Patek-Philippe/classics-others/Patek-Philippe-Classic-Automatic-PVD-Case-Roman.jpg" alt="Patek Philippe Classic Automatic PVD Case Roman Markers with Black Dial-Leather Strap [ca63]" title=" Patek Philippe Classic Automatic PVD Case Roman Markers with Black Dial-Leather Strap [ca63] " width="200" height="200" /></a><a class="sidebox-products" href="http://www.watchesreplic.cn/patek-philippe-classic-automatic-pvd-case-roman-markers-with-black-dialleather-strap-ca63-p-8111.html">Patek Philippe Classic Automatic PVD Case Roman Markers with Black Dial-Leather Strap [ca63]</a><div><span class="normalprice">$3,214.00 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">$219.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Save:&nbsp;93% off</span></div></div><div class="sideBoxContent centeredContent"><a href="http://www.watchesreplic.cn/rolex-datejust-automatic-two-tone-diamond-markers-with-blue-dial-183d-p-8229.html"><img src="http://www.watchesreplic.cn/images//watch005_/Rolex/Datejust/Rolex-Datejust-Automatic-Two-Tone-Diamond-Markers-178.jpg" alt="Rolex Datejust Automatic Two Tone Diamond Markers with Blue Dial [183d]" title=" Rolex Datejust Automatic Two Tone Diamond Markers with Blue Dial [183d] " width="200" height="200" /></a><a class="sidebox-products" href="http://www.watchesreplic.cn/rolex-datejust-automatic-two-tone-diamond-markers-with-blue-dial-183d-p-8229.html">Rolex Datejust Automatic Two Tone Diamond Markers with Blue Dial [183d]</a><div><span class="normalprice">$1,007.00 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">$209.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Save:&nbsp;79% off</span></div></div></div> </div></td> <td id="columnCenter" valign="top"> <div id="navBreadCrumb"> <a href="http://www.watchesreplic.cn/">Home</a>&nbsp;::&nbsp; Longines watches </div> <div class="centerColumn" id="indexProductList"> <h1 id="productListHeading">Longines watches</h1> <div id="indexProductListCatDescription" class="content">Longines Replica Watches Outlet For Sale, Wholesale Longines Watches</br> Replica watches are on sale now. Buy top quality at amazing cheap price. All the Longines watches shown on our site are available. Longines Men’s and Women’s replica watches really show off your class and style. our website is showcasing an amazing and ingenious collection of Longines replica watches for men and women. Beautifully crafted with style in mind, Longines watches are an all-time favorite for all age groups. Longines replica watches are in store now. </div> <form name="filter" action="http://www.watchesreplic.cn/" method="get"><label class="inputLabel">Filter Results by:</label><input type="hidden" name="main_page" value="index" /><input type="hidden" name="cPath" value="822" /><input type="hidden" name="sort" value="20a" /><select name="alpha_filter_id" onchange="this.form.submit()"> <option value="0">Items starting with ...</option> <option value="65">A</option> <option value="66">B</option> <option value="67">C</option> <option value="68">D</option> <option value="69">E</option> <option value="70">F</option> <option value="71">G</option> <option value="72">H</option> <option value="73">I</option> <option value="74">J</option> <option value="75">K</option> <option value="76">L</option> <option value="77">M</option> <option value="78">N</option> <option value="79">O</option> <option value="80">P</option> <option value="81">Q</option> <option value="82">R</option> <option value="83">S</option> <option value="84">T</option> <option value="85">U</option> <option value="86">V</option> <option value="87">W</option> <option value="88">X</option> <option value="89">Y</option> <option value="90">Z</option> <option value="48">0</option> <option value="49">1</option> <option value="50">2</option> <option value="51">3</option> <option value="52">4</option> <option value="53">5</option> <option value="54">6</option> <option value="55">7</option> <option value="56">8</option> <option value="57">9</option> </select> </form> <br class="clearBoth" /> <div id="productListing"> <div id="productsListingTopNumber" class="navSplitPagesResult back">Displaying <strong>16</strong> to <strong>30</strong> (of <strong>954</strong> products)</div> <div id="productsListingListingTopLinks" class="navSplitPagesLinks forward"> <a href="http://www.watchesreplic.cn/longines-watches-c-822.html?page=1&sort=20a" title=" Previous Page ">[&lt;&lt;&nbsp;Prev]</a>&nbsp;&nbsp;&nbsp;<a href="http://www.watchesreplic.cn/longines-watches-c-822.html?page=1&sort=20a" title=" Page 1 ">1</a>&nbsp;&nbsp;<strong class="current">2</strong>&nbsp;&nbsp;<a href="http://www.watchesreplic.cn/longines-watches-c-822.html?page=3&sort=20a" title=" Page 3 ">3</a>&nbsp;&nbsp;<a href="http://www.watchesreplic.cn/longines-watches-c-822.html?page=4&sort=20a" title=" Page 4 ">4</a>&nbsp;&nbsp;<a href="http://www.watchesreplic.cn/longines-watches-c-822.html?page=5&sort=20a" title=" Page 5 ">5</a>&nbsp;<a href="http://www.watchesreplic.cn/longines-watches-c-822.html?page=6&sort=20a" title=" Next Set of 5 Pages ">...</a>&nbsp;&nbsp;<a href="http://www.watchesreplic.cn/longines-watches-c-822.html?page=64&sort=20a" title=" Page 64 ">64</a>&nbsp;&nbsp;<a href="http://www.watchesreplic.cn/longines-watches-c-822.html?page=3&sort=20a" title=" Next Page ">[Next&nbsp;&gt;&gt;]</a>&nbsp;</div> <br class="clearBoth" /> <div class="centerBoxContentsProducts centeredContent back" style="width:32.5%;"><a href="http://www.watchesreplic.cn/copy-classic-retro-series-l27304580-longines-watches-c41b-p-10832.html"><div style="vertical-align: middle;height:220px"><img src="http://www.watchesreplic.cn/images//xwatches_/Longines-watches/Classic-retro-series/Replica-Classic-retro-series-L2-730-4-58-0-1.jpg" alt="Copy Classic retro series L2.730.4.58.0 Longines watches [c41b]" title=" Copy Classic retro series L2.730.4.58.0 Longines watches [c41b] " width="147" height="220" class="listingProductImage" id="listimg" /></div></a><br /><h3 class="itemTitle"><a href="http://www.watchesreplic.cn/copy-classic-retro-series-l27304580-longines-watches-c41b-p-10832.html">Copy Classic retro series L2.730.4.58.0 Longines watches [c41b]</a></h3><div class="listingDescription">Basic Information Code: L2.730.4.58.0 ...</div><br /><span class="normalprice">$69,913.00 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">$211.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Save:&nbsp;100% off</span><br /><br /><a href="http://www.watchesreplic.cn/longines-watches-c-822.html?products_id=10832&action=buy_now&sort=20a&page=2"><img src="http://www.watchesreplic.cn/includes/templates/polo/buttons/english/button_buy_now.gif" alt="Buy Now" title=" Buy Now " width="83" height="22" class="listingBuyNowButton" /></a><br /><br /></div> <div class="centerBoxContentsProducts centeredContent back" style="width:32.5%;"><a href="http://www.watchesreplic.cn/copy-classic-retro-series-l27304780-longines-watches-ac89-p-10835.html"><div style="vertical-align: middle;height:220px"><img src="http://www.watchesreplic.cn/images//xwatches_/Longines-watches/Classic-retro-series/Replica-Classic-retro-series-L2-730-4-78-0-1.jpg" alt="Copy Classic retro series L2.730.4.78.0 Longines watches [ac89]" title=" Copy Classic retro series L2.730.4.78.0 Longines watches [ac89] " width="147" height="220" class="listingProductImage" id="listimg" /></div></a><br /><h3 class="itemTitle"><a href="http://www.watchesreplic.cn/copy-classic-retro-series-l27304780-longines-watches-ac89-p-10835.html">Copy Classic retro series L2.730.4.78.0 Longines watches [ac89]</a></h3><div class="listingDescription">Basic Information Code: L2.730.4.78.0 ...</div><br /><span class="normalprice">$124,667.00 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">$220.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Save:&nbsp;100% off</span><br /><br /><a href="http://www.watchesreplic.cn/longines-watches-c-822.html?products_id=10835&action=buy_now&sort=20a&page=2"><img src="http://www.watchesreplic.cn/includes/templates/polo/buttons/english/button_buy_now.gif" alt="Buy Now" title=" Buy Now " width="83" height="22" class="listingBuyNowButton" /></a><br /><br /></div> <div class="centerBoxContentsProducts centeredContent back" style="width:32.5%;"><a href="http://www.watchesreplic.cn/copy-classic-retro-series-l27308110-longines-watches-bbcb-p-10847.html"><div style="vertical-align: middle;height:220px"><img src="http://www.watchesreplic.cn/images//xwatches_/Longines-watches/Classic-retro-series/Replica-Classic-retro-series-L2-730-8-11-0-1.jpg" alt="Copy Classic retro series L2.730.8.11.0 Longines watches [bbcb]" title=" Copy Classic retro series L2.730.8.11.0 Longines watches [bbcb] " width="147" height="220" class="listingProductImage" id="listimg" /></div></a><br /><h3 class="itemTitle"><a href="http://www.watchesreplic.cn/copy-classic-retro-series-l27308110-longines-watches-bbcb-p-10847.html">Copy Classic retro series L2.730.8.11.0 Longines watches [bbcb]</a></h3><div class="listingDescription">Basic Information Code: L2.730.8.11.0 ...</div><br /><span class="normalprice">$48,680.00 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">$248.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Save:&nbsp;99% off</span><br /><br /><a href="http://www.watchesreplic.cn/longines-watches-c-822.html?products_id=10847&action=buy_now&sort=20a&page=2"><img src="http://www.watchesreplic.cn/includes/templates/polo/buttons/english/button_buy_now.gif" alt="Buy Now" title=" Buy Now " width="83" height="22" class="listingBuyNowButton" /></a><br /><br /></div> <br class="clearBoth" /><div class="centerBoxContentsProducts centeredContent back" style="width:32.5%;"><a href="http://www.watchesreplic.cn/copy-classic-retro-series-l27314532-longines-watches-f6d1-p-10801.html"><div style="vertical-align: middle;height:220px"><img src="http://www.watchesreplic.cn/images//xwatches_/Longines-watches/Classic-retro-series/Replica-Classic-retro-series-L2-731-4-53-2.jpg" alt="Copy Classic retro series L2.731.4.53.2 Longines watches [f6d1]" title=" Copy Classic retro series L2.731.4.53.2 Longines watches [f6d1] " width="147" height="220" class="listingProductImage" id="listimg" /></div></a><br /><h3 class="itemTitle"><a href="http://www.watchesreplic.cn/copy-classic-retro-series-l27314532-longines-watches-f6d1-p-10801.html">Copy Classic retro series L2.731.4.53.2 Longines watches [f6d1]</a></h3><div class="listingDescription">Basic Information Code: L2.731.4.53.2 ...</div><br /><span class="normalprice">$7,650.00 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">$207.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Save:&nbsp;97% off</span><br /><br /><a href="http://www.watchesreplic.cn/longines-watches-c-822.html?products_id=10801&action=buy_now&sort=20a&page=2"><img src="http://www.watchesreplic.cn/includes/templates/polo/buttons/english/button_buy_now.gif" alt="Buy Now" title=" Buy Now " width="83" height="22" class="listingBuyNowButton" /></a><br /><br /></div> <div class="centerBoxContentsProducts centeredContent back" style="width:32.5%;"><a href="http://www.watchesreplic.cn/copy-classic-retro-series-l27334520-longines-watches-c7fc-p-10825.html"><div style="vertical-align: middle;height:220px"><img src="http://www.watchesreplic.cn/images//xwatches_/Longines-watches/Classic-retro-series/Replica-Classic-retro-series-L2-733-4-52-0-1.jpg" alt="Copy Classic retro series L2.733.4.52.0 Longines watches [c7fc]" title=" Copy Classic retro series L2.733.4.52.0 Longines watches [c7fc] " width="147" height="220" class="listingProductImage" id="listimg" /></div></a><br /><h3 class="itemTitle"><a href="http://www.watchesreplic.cn/copy-classic-retro-series-l27334520-longines-watches-c7fc-p-10825.html">Copy Classic retro series L2.733.4.52.0 Longines watches [c7fc]</a></h3><div class="listingDescription">Basic Information Code: L2.733.4.52.0 ...</div><br /><span class="normalprice">$29,655.00 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">$216.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Save:&nbsp;99% off</span><br /><br /><a href="http://www.watchesreplic.cn/longines-watches-c-822.html?products_id=10825&action=buy_now&sort=20a&page=2"><img src="http://www.watchesreplic.cn/includes/templates/polo/buttons/english/button_buy_now.gif" alt="Buy Now" title=" Buy Now " width="83" height="22" class="listingBuyNowButton" /></a><br /><br /></div> <div class="centerBoxContentsProducts centeredContent back" style="width:32.5%;"><a href="http://www.watchesreplic.cn/copy-classic-retro-series-l27334722-longines-watches-ce78-p-10074.html"><div style="vertical-align: middle;height:220px"><img src="http://www.watchesreplic.cn/images//xwatches_/Longines-watches/Classic-retro-series/Replica-Classic-retro-series-L2-733-4-72-2.jpg" alt="Copy Classic retro series L2.733.4.72.2 Longines watches [ce78]" title=" Copy Classic retro series L2.733.4.72.2 Longines watches [ce78] " width="147" height="220" class="listingProductImage" id="listimg" /></div></a><br /><h3 class="itemTitle"><a href="http://www.watchesreplic.cn/copy-classic-retro-series-l27334722-longines-watches-ce78-p-10074.html">Copy Classic retro series L2.733.4.72.2 Longines watches [ce78]</a></h3><div class="listingDescription">Basic Information Code: L2.733.4.72.2 ...</div><br /><span class="normalprice">$34,489.00 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">$211.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Save:&nbsp;99% off</span><br /><br /><a href="http://www.watchesreplic.cn/longines-watches-c-822.html?products_id=10074&action=buy_now&sort=20a&page=2"><img src="http://www.watchesreplic.cn/includes/templates/polo/buttons/english/button_buy_now.gif" alt="Buy Now" title=" Buy Now " width="83" height="22" class="listingBuyNowButton" /></a><br /><br /></div> <br class="clearBoth" /><div class="centerBoxContentsProducts centeredContent back" style="width:32.5%;"><a href="http://www.watchesreplic.cn/copy-classic-retro-series-l27338722-longines-watches-c85a-p-10808.html"><div style="vertical-align: middle;height:220px"><img src="http://www.watchesreplic.cn/images//xwatches_/Longines-watches/Classic-retro-series/Replica-Classic-retro-series-L2-733-8-72-2.jpg" alt="Copy Classic retro series L2.733.8.72.2 Longines watches [c85a]" title=" Copy Classic retro series L2.733.8.72.2 Longines watches [c85a] " width="147" height="220" class="listingProductImage" id="listimg" /></div></a><br /><h3 class="itemTitle"><a href="http://www.watchesreplic.cn/copy-classic-retro-series-l27338722-longines-watches-c85a-p-10808.html">Copy Classic retro series L2.733.8.72.2 Longines watches [c85a]</a></h3><div class="listingDescription">Basic Information Code: L2.733.8.72.2 ...</div><br /><span class="normalprice">$46,941.00 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">$224.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Save:&nbsp;100% off</span><br /><br /><a href="http://www.watchesreplic.cn/longines-watches-c-822.html?products_id=10808&action=buy_now&sort=20a&page=2"><img src="http://www.watchesreplic.cn/includes/templates/polo/buttons/english/button_buy_now.gif" alt="Buy Now" title=" Buy Now " width="83" height="22" class="listingBuyNowButton" /></a><br /><br /></div> <div class="centerBoxContentsProducts centeredContent back" style="width:32.5%;"><a href="http://www.watchesreplic.cn/copy-classic-retro-series-l27414732-longines-watches-6aeb-p-10820.html"><div style="vertical-align: middle;height:220px"><img src="http://www.watchesreplic.cn/images//xwatches_/Longines-watches/Classic-retro-series/Replica-Classic-retro-series-L2-741-4-73-2-1.jpg" alt="Copy Classic retro series L2.741.4.73.2 Longines watches [6aeb]" title=" Copy Classic retro series L2.741.4.73.2 Longines watches [6aeb] " width="147" height="220" class="listingProductImage" id="listimg" /></div></a><br /><h3 class="itemTitle"><a href="http://www.watchesreplic.cn/copy-classic-retro-series-l27414732-longines-watches-6aeb-p-10820.html">Copy Classic retro series L2.741.4.73.2 Longines watches [6aeb]</a></h3><div class="listingDescription">Basic Information Code: L2.741.4.73.2 ...</div><br /><span class="normalprice">$31,544.00 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">$249.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Save:&nbsp;99% off</span><br /><br /><a href="http://www.watchesreplic.cn/longines-watches-c-822.html?products_id=10820&action=buy_now&sort=20a&page=2"><img src="http://www.watchesreplic.cn/includes/templates/polo/buttons/english/button_buy_now.gif" alt="Buy Now" title=" Buy Now " width="83" height="22" class="listingBuyNowButton" /></a><br /><br /></div> <div class="centerBoxContentsProducts centeredContent back" style="width:32.5%;"><a href="http://www.watchesreplic.cn/copy-classic-retro-series-l27424560-longines-watches-95ba-p-10826.html"><div style="vertical-align: middle;height:220px"><img src="http://www.watchesreplic.cn/images//xwatches_/Longines-watches/Classic-retro-series/Replica-Classic-retro-series-L2-742-4-56-0-1.jpg" alt="Copy Classic retro series L2.742.4.56.0 Longines watches [95ba]" title=" Copy Classic retro series L2.742.4.56.0 Longines watches [95ba] " width="147" height="220" class="listingProductImage" id="listimg" /></div></a><br /><h3 class="itemTitle"><a href="http://www.watchesreplic.cn/copy-classic-retro-series-l27424560-longines-watches-95ba-p-10826.html">Copy Classic retro series L2.742.4.56.0 Longines watches [95ba]</a></h3><div class="listingDescription">Basic Information Code: L2.742.4.56.0 ...</div><br /><span class="normalprice">$32,387.00 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">$205.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Save:&nbsp;99% off</span><br /><br /><a href="http://www.watchesreplic.cn/longines-watches-c-822.html?products_id=10826&action=buy_now&sort=20a&page=2"><img src="http://www.watchesreplic.cn/includes/templates/polo/buttons/english/button_buy_now.gif" alt="Buy Now" title=" Buy Now " width="83" height="22" class="listingBuyNowButton" /></a><br /><br /></div> <br class="clearBoth" /><div class="centerBoxContentsProducts centeredContent back" style="width:32.5%;"><a href="http://www.watchesreplic.cn/copy-classic-retro-series-l27424762-longines-watches-9cc6-p-10819.html"><div style="vertical-align: middle;height:220px"><img src="http://www.watchesreplic.cn/images//xwatches_/Longines-watches/Classic-retro-series/Replica-Classic-retro-series-L2-742-4-76-2.jpg" alt="Copy Classic retro series L2.742.4.76.2 Longines watches [9cc6]" title=" Copy Classic retro series L2.742.4.76.2 Longines watches [9cc6] " width="147" height="220" class="listingProductImage" id="listimg" /></div></a><br /><h3 class="itemTitle"><a href="http://www.watchesreplic.cn/copy-classic-retro-series-l27424762-longines-watches-9cc6-p-10819.html">Copy Classic retro series L2.742.4.76.2 Longines watches [9cc6]</a></h3><div class="listingDescription">Basic Information Code: L2.742.4.76.2 ...</div><br /><span class="normalprice">$18,317.00 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">$215.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Save:&nbsp;99% off</span><br /><br /><a href="http://www.watchesreplic.cn/longines-watches-c-822.html?products_id=10819&action=buy_now&sort=20a&page=2"><img src="http://www.watchesreplic.cn/includes/templates/polo/buttons/english/button_buy_now.gif" alt="Buy Now" title=" Buy Now " width="83" height="22" class="listingBuyNowButton" /></a><br /><br /></div> <div class="centerBoxContentsProducts centeredContent back" style="width:32.5%;"><a href="http://www.watchesreplic.cn/copy-classic-retro-series-l27428762-longines-watches-8d5c-p-10827.html"><div style="vertical-align: middle;height:220px"><img src="http://www.watchesreplic.cn/images//xwatches_/Longines-watches/Classic-retro-series/Replica-Classic-retro-series-L2-742-8-76-2.jpg" alt="Copy Classic retro series L2.742.8.76.2 Longines watches [8d5c]" title=" Copy Classic retro series L2.742.8.76.2 Longines watches [8d5c] " width="147" height="220" class="listingProductImage" id="listimg" /></div></a><br /><h3 class="itemTitle"><a href="http://www.watchesreplic.cn/copy-classic-retro-series-l27428762-longines-watches-8d5c-p-10827.html">Copy Classic retro series L2.742.8.76.2 Longines watches [8d5c]</a></h3><div class="listingDescription">Basic Information Code: L2.742.8.76.2 ...</div><br /><span class="normalprice">$81,862.00 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">$247.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Save:&nbsp;100% off</span><br /><br /><a href="http://www.watchesreplic.cn/longines-watches-c-822.html?products_id=10827&action=buy_now&sort=20a&page=2"><img src="http://www.watchesreplic.cn/includes/templates/polo/buttons/english/button_buy_now.gif" alt="Buy Now" title=" Buy Now " width="83" height="22" class="listingBuyNowButton" /></a><br /><br /></div> <div class="centerBoxContentsProducts centeredContent back" style="width:32.5%;"><a href="http://www.watchesreplic.cn/copy-classic-retro-series-l27444562-longines-watches-9bf6-p-10842.html"><div style="vertical-align: middle;height:220px"><img src="http://www.watchesreplic.cn/images//xwatches_/Longines-watches/Classic-retro-series/Replica-Classic-retro-series-L2-744-4-56-2.jpg" alt="Copy Classic retro series L2.744.4.56.2 Longines watches [9bf6]" title=" Copy Classic retro series L2.744.4.56.2 Longines watches [9bf6] " width="147" height="220" class="listingProductImage" id="listimg" /></div></a><br /><h3 class="itemTitle"><a href="http://www.watchesreplic.cn/copy-classic-retro-series-l27444562-longines-watches-9bf6-p-10842.html">Copy Classic retro series L2.744.4.56.2 Longines watches [9bf6]</a></h3><div class="listingDescription">Basic Information Code: L2.744.4.56.2 ...</div><br /><span class="normalprice">$71,987.00 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">$238.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Save:&nbsp;100% off</span><br /><br /><a href="http://www.watchesreplic.cn/longines-watches-c-822.html?products_id=10842&action=buy_now&sort=20a&page=2"><img src="http://www.watchesreplic.cn/includes/templates/polo/buttons/english/button_buy_now.gif" alt="Buy Now" title=" Buy Now " width="83" height="22" class="listingBuyNowButton" /></a><br /><br /></div> <br class="clearBoth" /><div class="centerBoxContentsProducts centeredContent back" style="width:32.5%;"><a href="http://www.watchesreplic.cn/copy-classic-retro-series-l27454732-longines-watches-41ae-p-10798.html"><div style="vertical-align: middle;height:220px"><img src="http://www.watchesreplic.cn/images//xwatches_/Longines-watches/Classic-retro-series/Replica-Classic-retro-series-L2-745-4-73-2.jpg" alt="Copy Classic retro series L2.745.4.73.2 Longines watches [41ae]" title=" Copy Classic retro series L2.745.4.73.2 Longines watches [41ae] " width="147" height="220" class="listingProductImage" id="listimg" /></div></a><br /><h3 class="itemTitle"><a href="http://www.watchesreplic.cn/copy-classic-retro-series-l27454732-longines-watches-41ae-p-10798.html">Copy Classic retro series L2.745.4.73.2 Longines watches [41ae]</a></h3><div class="listingDescription">Basic Information Code: L2.745.4.73.2 ...</div><br /><span class="normalprice">$12,646.00 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">$210.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Save:&nbsp;98% off</span><br /><br /><a href="http://www.watchesreplic.cn/longines-watches-c-822.html?products_id=10798&action=buy_now&sort=20a&page=2"><img src="http://www.watchesreplic.cn/includes/templates/polo/buttons/english/button_buy_now.gif" alt="Buy Now" title=" Buy Now " width="83" height="22" class="listingBuyNowButton" /></a><br /><br /></div> <div class="centerBoxContentsProducts centeredContent back" style="width:32.5%;"><a href="http://www.watchesreplic.cn/copy-classic-retro-series-l27474524-longines-watches-2fd8-p-9510.html"><div style="vertical-align: middle;height:220px"><img src="http://www.watchesreplic.cn/images//xwatches_/Longines-watches/Classic-retro-series/Replica-Classic-retro-series-L2-747-4-52-4.jpg" alt="Copy Classic retro series L2.747.4.52.4 Longines watches [2fd8]" title=" Copy Classic retro series L2.747.4.52.4 Longines watches [2fd8] " width="147" height="220" class="listingProductImage" id="listimg" /></div></a><br /><h3 class="itemTitle"><a href="http://www.watchesreplic.cn/copy-classic-retro-series-l27474524-longines-watches-2fd8-p-9510.html">Copy Classic retro series L2.747.4.52.4 Longines watches [2fd8]</a></h3><div class="listingDescription">Basic Information Code: L2.747.4.52.4 ...</div><br /><span class="normalprice">$13,451.00 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">$210.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Save:&nbsp;98% off</span><br /><br /><a href="http://www.watchesreplic.cn/longines-watches-c-822.html?products_id=9510&action=buy_now&sort=20a&page=2"><img src="http://www.watchesreplic.cn/includes/templates/polo/buttons/english/button_buy_now.gif" alt="Buy Now" title=" Buy Now " width="83" height="22" class="listingBuyNowButton" /></a><br /><br /></div> <div class="centerBoxContentsProducts centeredContent back" style="width:32.5%;"><a href="http://www.watchesreplic.cn/copy-classic-retro-series-l27474722-longines-watches-e2e0-p-10019.html"><div style="vertical-align: middle;height:220px"><img src="http://www.watchesreplic.cn/images//xwatches_/Longines-watches/Classic-retro-series/Replica-Classic-retro-series-L2-747-4-72-2.jpg" alt="Copy Classic retro series L2.747.4.72.2 Longines watches [e2e0]" title=" Copy Classic retro series L2.747.4.72.2 Longines watches [e2e0] " width="147" height="220" class="listingProductImage" id="listimg" /></div></a><br /><h3 class="itemTitle"><a href="http://www.watchesreplic.cn/copy-classic-retro-series-l27474722-longines-watches-e2e0-p-10019.html">Copy Classic retro series L2.747.4.72.2 Longines watches [e2e0]</a></h3><div class="listingDescription">Basic Information Code: L2.747.4.72.2 ...</div><br /><span class="normalprice">$11,260.00 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">$212.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Save:&nbsp;98% off</span><br /><br /><a href="http://www.watchesreplic.cn/longines-watches-c-822.html?products_id=10019&action=buy_now&sort=20a&page=2"><img src="http://www.watchesreplic.cn/includes/templates/polo/buttons/english/button_buy_now.gif" alt="Buy Now" title=" Buy Now " width="83" height="22" class="listingBuyNowButton" /></a><br /><br /></div> <br class="clearBoth" /> <div id="productsListingBottomNumber" class="navSplitPagesResult back">Displaying <strong>16</strong> to <strong>30</strong> (of <strong>954</strong> products)</div> <div id="productsListingListingBottomLinks" class="navSplitPagesLinks forward"> <a href="http://www.watchesreplic.cn/longines-watches-c-822.html?page=1&sort=20a" title=" Previous Page ">[&lt;&lt;&nbsp;Prev]</a>&nbsp;&nbsp;&nbsp;<a href="http://www.watchesreplic.cn/longines-watches-c-822.html?page=1&sort=20a" title=" Page 1 ">1</a>&nbsp;&nbsp;<strong class="current">2</strong>&nbsp;&nbsp;<a href="http://www.watchesreplic.cn/longines-watches-c-822.html?page=3&sort=20a" title=" Page 3 ">3</a>&nbsp;&nbsp;<a href="http://www.watchesreplic.cn/longines-watches-c-822.html?page=4&sort=20a" title=" Page 4 ">4</a>&nbsp;&nbsp;<a href="http://www.watchesreplic.cn/longines-watches-c-822.html?page=5&sort=20a" title=" Page 5 ">5</a>&nbsp;<a href="http://www.watchesreplic.cn/longines-watches-c-822.html?page=6&sort=20a" title=" Next Set of 5 Pages ">...</a>&nbsp;&nbsp;<a href="http://www.watchesreplic.cn/longines-watches-c-822.html?page=64&sort=20a" title=" Page 64 ">64</a>&nbsp;&nbsp;<a href="http://www.watchesreplic.cn/longines-watches-c-822.html?page=3&sort=20a" title=" Next Page ">[Next&nbsp;&gt;&gt;]</a>&nbsp;</div> <br class="clearBoth" /> </div> </div> </td> </tr> </table> </div> <div id="navSuppWrapper"> <br class="clearBoth" /> <div id="navSupp" style=" margin-bottom:10px; margin-top:8px; width:100%; text-align:center;"> <a style="color:#000; font:12px;" href="http://www.watchesreplic.cn/index.php">Home</a>&nbsp;&nbsp; <a style="color:#000; font:12px;" href="http://www.watchesreplic.cn/index.php?main_page=shippinginfo">Shipping</a>&nbsp;&nbsp; <a style="color:#000; font:12px;" href="http://www.watchesreplic.cn/index.php?main_page=Payment_Methods">Wholesale</a>&nbsp;&nbsp; <a style="color:#000; font:12px;" href="http://www.watchesreplic.cn/index.php?main_page=shippinginfo">Order Tracking</a>&nbsp;&nbsp; <a style="color:#000; font:12px;" href="http://www.watchesreplic.cn/index.php?main_page=Coupons">Coupons</a>&nbsp;&nbsp; <a style="color:#000; font:12px;" href="http://www.watchesreplic.cn/index.php?main_page=Payment_Methods">Payment Methods</a>&nbsp;&nbsp; <a style="color:#000; font:12px;" href="http://www.watchesreplic.cn/index.php?main_page=contact_us">Contact Us</a>&nbsp;&nbsp; </div> <div style=" margin-bottom:10px; margin-top:10px; width:100%; text-align:center;"> <a style="font-weight:bold; color:#000;" href="http://www.1luxurywatch.com" target="_blank">REPLICA OMEGA</a> &nbsp;&nbsp; <a style="font-weight:bold; color:#000;" href="http://www.1luxurywatch.com" target="_blank">REPLICA PATEK PHILIPPE </a> &nbsp;&nbsp; <a style="font-weight:bold; color:#000;" href="http://www.1luxurywatch.com" target="_blank">REPLICA ROLEX </a> &nbsp;&nbsp; <a style="font-weight:bold; color:#000;" href="http://www.1luxurywatch.com" target="_blank">REPLICA WATCHES </a>&nbsp;&nbsp; <a style="font-weight:bold; color:#000;" href="http://www.1luxurywatch.com" target="_blank">TOP BRAND WATCHES </a>&nbsp;&nbsp; </div> <DIV align="center"> <a href="http://www.watchesreplic.cn/longines-watches-c-822.html?page=2&sort=20a" ><IMG src="http://www.watchesreplic.cn/includes/templates/polo/images/payment.png" ></a> </DIV> <div align="center" style="color:#000;">Copyright © 2015 All Rights Reserved. </div> </div> </div> <strong><a href="http://www.watchesreplic.cn">best swiss replica watches</a></strong> <br> <strong><a href="http://www.watchesreplic.cn">best replica watches</a></strong> <br>

lhschellerand

06. 01. 2019

[b][url=http://www.rolexmenwatchescopy.co/]swiss repl<strong><a href="http://www.rolexmenwatchescopy.co/">swiss replica watches aaa+</a></strong> <br> <strong><a href="http://www.rolexmenwatchescopy.co/">swiss replica watches</a></strong> <br>

lhschellerand

06. 01. 2019

<strong><a href="http://www.rolexmenwatchescopy.co/">watches</a></strong> <br> <strong><a href="http://www.rolexmenwatchescopy.co/">watches</a></strong> <br> <strong><a href="http://www.rolexmenwatchescopy.co/">swiss Mechanical movement replica watches</a></strong> <br> <br> <title>Rado DiaStar Watch Authentic Ceramic Black Dial [fd6e] [4164] - $209.00 : TITLE, SITE_TAGLINE</title> <meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=UTF-8" /> <meta name="keywords" content="Rado DiaStar Watch Authentic Ceramic Black Dial [fd6e] [4164] Longines Watches Armani Watches Patek Watches Omega Watches Ferrari Watches Audemars Piguet Watches Breguet Watches Chopard Watches Franck Muller Watches Rado Watches U-Boat Watches Ulysse Nardin Watches Bell & Ross Watches Breitling Watches TAG Heuer Watches Rolex Watches Replica Rolex New CUSTOM_KEYWORDS" /> <meta name="description" content="TITLE Rado DiaStar Watch Authentic Ceramic Black Dial [fd6e] [4164] - Rado DiaStar Watch Authentic Ceramic Black Dial Description Rado is a Swiss manufacturer of watches, with headquarters in Lengnau, Switzerland. It is noted for its use of scratch-proof materials, a field in which it is considered a pioneer. " /> <meta http-equiv="imagetoolbar" content="no" /> <link rel="canonical" href="http://www.rolexmenwatchescopy.co/rado-diastar-watch-authentic-ceramic-black-dial-fd6e-p-4738.html" /> <link rel="stylesheet" type="text/css" href="http://www.rolexmenwatchescopy.co/includes/templates/polo/css/style_imagehover.css" /> <link rel="stylesheet" type="text/css" href="http://www.rolexmenwatchescopy.co/includes/templates/polo/css/stylesheet.css" /> <link rel="stylesheet" type="text/css" href="http://www.rolexmenwatchescopy.co/includes/templates/polo/css/stylesheet_css_buttons.css" /> <link rel="stylesheet" type="text/css" media="print" href="http://www.rolexmenwatchescopy.co/includes/templates/polo/css/print_stylesheet.css" /> <select name="currency" onchange="this.form.submit();"> <option value="USD" selected="selected">US Dollar</option> <option value="EUR">Euro</option> <option value="GBP">GB Pound</option> <option value="CAD">Canadian Dollar</option> <option value="AUD">Australian Dollar</option> <option value="JPY">Jappen Yen</option> <option value="NOK">Norske Krone</option> <option value="SEK">Swedish Krone</option> <option value="DKK">Danish Krone</option> <option value="CNY">CNY</option> </select> <input type="hidden" name="main_page" value="product_info" /><input type="hidden" name="products_id" value="4738" /></form></div></div> <div class="leftBoxContainer" id="categories" style="width: 210px"> <div class="sidebox-header-left main-sidebox-header-left"><h3 class="leftBoxHeading main-sidebox-header-right" id="categoriesHeading">Categories</h3></div> <div id="categoriesContent" class="sideBoxContent"> <div class="categories-top-list no-dots"><a class="category-top" href="http://www.rolexmenwatchescopy.co/rado-watches-c-413.html"><span class="category-subs-parent">Rado Watches</span></a></div> <div class="subcategory"><a class="category-subs" href="http://www.rolexmenwatchescopy.co/rado-watches-couple-watches-c-413_419.html">Couple Watches</a></div> <div class="subcategory"><a class="category-subs" href="http://www.rolexmenwatchescopy.co/rado-watches-mens-watches-c-413_414.html"><span class="category-subs-parent">Mens Watches</span></a></div> <div class="subcategory"><a class="category-products" href="http://www.rolexmenwatchescopy.co/mens-watches-rado-diastar-c-413_414_415.html"><span class="category-subs-selected">Rado DiaStar</span></a></div> <div class="subcategory"><a class="category-products" href="http://www.rolexmenwatchescopy.co/mens-watches-rado-sintra-c-413_414_418.html">Rado Sintra</a></div> <div class="subcategory"><a class="category-subs" href="http://www.rolexmenwatchescopy.co/rado-watches-womens-watches-c-413_416.html">Womens Watches</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.rolexmenwatchescopy.co/franck-muller-watches-c-347.html">Franck Muller Watches</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.rolexmenwatchescopy.co/armani-watches-c-13.html">Armani Watches</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.rolexmenwatchescopy.co/audemars-piguet-watches-c-259.html">Audemars Piguet Watches</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.rolexmenwatchescopy.co/bell-ross-watches-c-465.html">Bell & Ross Watches</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.rolexmenwatchescopy.co/breguet-watches-c-280.html">Breguet Watches</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.rolexmenwatchescopy.co/breitling-watches-c-469.html">Breitling Watches</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.rolexmenwatchescopy.co/chopard-watches-c-299.html">Chopard Watches</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.rolexmenwatchescopy.co/ferrari-watches-c-235.html">Ferrari Watches</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.rolexmenwatchescopy.co/longines-watches-c-1.html">Longines Watches</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.rolexmenwatchescopy.co/omega-watches-c-203.html">Omega Watches</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.rolexmenwatchescopy.co/patek-watches-c-173.html">Patek Watches</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.rolexmenwatchescopy.co/replica-rolex-new-c-749.html">Replica Rolex New</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.rolexmenwatchescopy.co/rolex-watches-c-630.html">Rolex Watches</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.rolexmenwatchescopy.co/tag-heuer-watches-c-520.html">TAG Heuer Watches</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.rolexmenwatchescopy.co/uboat-watches-c-425.html">U-Boat Watches</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.rolexmenwatchescopy.co/ulysse-nardin-watches-c-432.html">Ulysse Nardin Watches</a></div> </div></div> <div class="leftBoxContainer" id="featured" style="width: 210px"> <div class="sidebox-header-left "><h3 class="leftBoxHeading " id="featuredHeading">Featured - <a href="http://www.rolexmenwatchescopy.co/featured_products.html">&nbsp;&nbsp;[more]</a></h3></div> <div class="sideBoxContent centeredContent"><a href="http://www.rolexmenwatchescopy.co/de-ville-coaxial-chronoscope-fd4a-p-2183.html"><img src="http://www.rolexmenwatchescopy.co/images/_small//omega_copy_/gents/deville/De-Ville-Co-Axial-Chronoscope--20.png" alt="De Ville Co-Axial Chronoscope [fd4a]" title=" De Ville Co-Axial Chronoscope [fd4a] " width="145" height="200" /></a><a class="sidebox-products" href="http://www.rolexmenwatchescopy.co/de-ville-coaxial-chronoscope-fd4a-p-2183.html"> De Ville Co-Axial Chronoscope [fd4a]</a><div><span class="normalprice">$693.00 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">$213.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Save:&nbsp;69% off</span></div></div><div class="sideBoxContent centeredContent"><a href="http://www.rolexmenwatchescopy.co/de-ville-coaxial-chronoscope-9612-p-2181.html"><img src="http://www.rolexmenwatchescopy.co/images/_small//omega_copy_/gents/deville/De-Ville-Co-Axial-Chronoscope--12.png" alt="De Ville Co-Axial Chronoscope [9612]" title=" De Ville Co-Axial Chronoscope [9612] " width="145" height="200" /></a><a class="sidebox-products" href="http://www.rolexmenwatchescopy.co/de-ville-coaxial-chronoscope-9612-p-2181.html"> De Ville Co-Axial Chronoscope [9612]</a><div><span class="normalprice">$560.00 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">$200.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Save:&nbsp;64% off</span></div></div></div> </div></td> <td id="columnCenter" valign="top"> <div id="navBreadCrumb"> <a href="http://www.rolexmenwatchescopy.co/">Home</a>&nbsp;::&nbsp; <a href="http://www.rolexmenwatchescopy.co/rado-watches-c-413.html">Rado Watches</a>&nbsp;::&nbsp; <a href="http://www.rolexmenwatchescopy.co/rado-watches-mens-watches-c-413_414.html">Mens Watches</a>&nbsp;::&nbsp; <a href="http://www.rolexmenwatchescopy.co/mens-watches-rado-diastar-c-413_414_415.html">Rado DiaStar</a>&nbsp;::&nbsp; Rado DiaStar Watch Authentic Ceramic Black Dial [fd6e] </div> <div class="centerColumn" id="productGeneral"> <form name="cart_quantity" action="http://www.rolexmenwatchescopy.co/rado-diastar-watch-authentic-ceramic-black-dial-fd6e-p-4738.html?action=add_product&number_of_uploads=0" method="post" enctype="multipart/form-data"> <div style="float:left; width:350px;"> <link rel="stylesheet" href="http://www.rolexmenwatchescopy.co/style/jqzoom.css" type="text/css" media="screen" /> <link rel="stylesheet" href="http://www.rolexmenwatchescopy.co/style/jqzoomimages.css" type="text/css" media="screen" /> <style type="text/css"> .jqzoom{ float:left; position:relative; padding:0px; cursor:pointer; width:301px; height:300px; }</style> <div id="productMainImage" class="centeredContent back"> <div class="jqzoom" > <a href="http://www.rolexmenwatchescopy.co/rado-diastar-watch-authentic-ceramic-black-dial-fd6e-p-4738.html" ><img src="http://www.rolexmenwatchescopy.co/images//watches0003_/Rado-Watches/Rado-DiaStar-Watch-Authentic-Ceramic-Black-Dial-20.jpg" alt="Rado DiaStar Watch Authentic Ceramic Black Dial [fd6e]" jqimg="images//watches0003_/Rado-Watches/Rado-DiaStar-Watch-Authentic-Ceramic-Black-Dial-20.jpg" id="jqzoomimg"></a></div> <div style="clear:both;"></div> <div id='jqzoomimages' class="smallimages"></div> </div> </div> <div style="width:260px; float:left; margin-left:30px; margin-top:15px;" id='pb-left-column'> <div style="font-weight:bold; padding-bottom:10px; font-size:14px;">Rado DiaStar Watch Authentic Ceramic Black Dial [fd6e]</div> <span id="productPrices" class="productGeneral"> <span class="normalprice">$757.00 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">$209.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Save:&nbsp;72% off</span></span> <div id="productAttributes"> <h3 id="attribsOptionsText">Please Choose: </h3> <div class="wrapperAttribsOptions"> <h4 class="optionName back">Dial Color</h4> <div class="back"> <input type="radio" name="id[5]" value="7" checked="checked" id="attrib-5-7" /><label class="attribsRadioButton" for="attrib-5-7">Black</label> </div>&nbsp; <br class="clearBoth" /> </div> <br class="clearBoth" /> <div class="wrapperAttribsOptions"> <h4 class="optionName back">Gender</h4> <div class="back"> <input type="radio" name="id[2]" value="18" checked="checked" id="attrib-2-18" /><label class="attribsRadioButton" for="attrib-2-18">Mens Watches</label> </div>&nbsp; <br class="clearBoth" /> </div> <br class="clearBoth" /> <div class="wrapperAttribsOptions"> <h4 class="optionName back">Dial Shape</h4> <div class="back"> <input type="radio" name="id[3]" value="19" checked="checked" id="attrib-3-19" /><label class="attribsRadioButton" for="attrib-3-19">Square</label> </div>&nbsp; <br class="clearBoth" /> </div> <br class="clearBoth" /> <div class="wrapperAttribsOptions"> <h4 class="optionName back">Strap</h4> <div class="back"> <input type="radio" name="id[4]" value="27" checked="checked" id="attrib-4-27" /><label class="attribsRadioButton" for="attrib-4-27">Ceramic</label> </div>&nbsp; <br class="clearBoth" /> </div> <br class="clearBoth" /> </div> <div id="cartAdd"> Add to Cart: <input type="text" name="cart_quantity" value="1" maxlength="6" size="4" /><br /><br /><input type="hidden" name="products_id" value="4738" /><input type="image" src="http://www.rolexmenwatchescopy.co/includes/templates/polo/buttons/english/button_in_cart.gif" alt="Add to Cart" title=" Add to Cart " /> </div> <br class="clearBoth" /> </div> <br class="clearBoth" /> <div id="productDescription" class="productGeneral biggerText"> <span id ="product_tab"> <div class="tabTitles"> <ul> <li> <h4 tid="t1" class="cur"><strong class=""><span>Description</span></strong></h4> </li> </ul> </div> <h2>Rado DiaStar Watch Authentic Ceramic Black Dial Description</h2> <p>Rado is a Swiss manufacturer of watches, with headquarters in Lengnau, Switzerland. It is noted for its use of scratch-proof materials, a field in which it is considered a pioneer.</p> <p></p> <p>Top quality Japanese Quartz Movement Authentic Ceramic Case <br />Scratch Proof Authentic Ceramic Strap<br />Scratch Proof Mineral crystal scratch durable glass face<br />Water-Resistant<br />Man Size: 30x27 mm</p></div> </span> <br class="clearBoth" /> <div align="center"> <p style='text-align:center;'><a target="_blank" href="http://www.rolexmenwatchescopy.co/images//watches0003_/Rado-Watches/Rado-DiaStar-Watch-Authentic-Ceramic-Black-Dial-20.jpg"> <a href="http://www.rolexmenwatchescopy.co/rado-diastar-watch-authentic-ceramic-black-dial-fd6e-p-4738.html" ><img src="http://www.rolexmenwatchescopy.co/images//watches0003_/Rado-Watches/Rado-DiaStar-Watch-Authentic-Ceramic-Black-Dial-20.jpg" width=500px alt="/watches0003_/Rado-Watches/Rado-DiaStar-Watch-Authentic-Ceramic-Black-Dial-20.jpg"/></a></p><p style='text-align:center;'><a target="_blank" href="http://www.rolexmenwatchescopy.co/images//watches0003_/Rado-Watches/Rado-DiaStar-Watch-Authentic-Ceramic-Black-Dial-21.jpg"> <a href="http://www.rolexmenwatchescopy.co/rado-diastar-watch-authentic-ceramic-black-dial-fd6e-p-4738.html" ><img src="http://www.rolexmenwatchescopy.co/images//watches0003_/Rado-Watches/Rado-DiaStar-Watch-Authentic-Ceramic-Black-Dial-21.jpg" width=500px alt="/watches0003_/Rado-Watches/Rado-DiaStar-Watch-Authentic-Ceramic-Black-Dial-21.jpg"/></a></p><p style='text-align:center;'><a target="_blank" href="http://www.rolexmenwatchescopy.co/images//watches0003_/Rado-Watches/Rado-DiaStar-Watch-Authentic-Ceramic-Black-Dial-22.jpg"> <a href="http://www.rolexmenwatchescopy.co/rado-diastar-watch-authentic-ceramic-black-dial-fd6e-p-4738.html" ><img src="http://www.rolexmenwatchescopy.co/images//watches0003_/Rado-Watches/Rado-DiaStar-Watch-Authentic-Ceramic-Black-Dial-22.jpg" width=500px alt="/watches0003_/Rado-Watches/Rado-DiaStar-Watch-Authentic-Ceramic-Black-Dial-22.jpg"/></a></p><p style='text-align:center;'><a target="_blank" href="http://www.rolexmenwatchescopy.co/images//watches0003_/Rado-Watches/Rado-DiaStar-Watch-Authentic-Ceramic-Black-Dial-23.jpg"> <a href="http://www.rolexmenwatchescopy.co/rado-diastar-watch-authentic-ceramic-black-dial-fd6e-p-4738.html" ><img src="http://www.rolexmenwatchescopy.co/images//watches0003_/Rado-Watches/Rado-DiaStar-Watch-Authentic-Ceramic-Black-Dial-23.jpg" width=500px alt="/watches0003_/Rado-Watches/Rado-DiaStar-Watch-Authentic-Ceramic-Black-Dial-23.jpg"/></a></p> </div> <ul id="productDetailsList" class="floatingBox back"> <li>Model: 4164</li> </ul> <br class="clearBoth" /> <div class="centerBoxWrapper" id="similar_product"> <h2 class="centerBoxHeading">Related Products</h2> <table><tr> <td style="display:block;float:left;width:24.5%;"> <div style="width:160px;height:200px;"> <a href="http://www.rolexmenwatchescopy.co/rado-diastar-watch-original-series-swiss-eta-movement-authentic-ceramic-86d3-p-4760.html"><img src="http://www.rolexmenwatchescopy.co/images/_small//watches0003_/Rado-Watches/Rado-DiaStar-Watch-Original-Series-Swiss-ETA-4.jpg" alt="Rado DiaStar Watch Original Series Swiss ETA Movement Authentic Ceramic [86d3]" title=" Rado DiaStar Watch Original Series Swiss ETA Movement Authentic Ceramic [86d3] " width="160" height="120" /></a></div><a href="http://www.rolexmenwatchescopy.co/rado-diastar-watch-original-series-swiss-eta-movement-authentic-ceramic-86d3-p-4760.html">Rado DiaStar Watch Original Series Swiss ETA Movement Authentic Ceramic [86d3]</a> </td> <td style="display:block;float:left;width:24.5%;"> <div style="width:160px;height:200px;"> <a href="http://www.rolexmenwatchescopy.co/rado-diastar-watch-authentic-ceramic-black-dial-8189-p-4671.html"><img src="http://www.rolexmenwatchescopy.co/images/_small//watches0003_/Rado-Watches/Rado-DiaStar-Watch-Authentic-Ceramic-Black-Dial-4.jpg" alt="Rado DiaStar Watch Authentic Ceramic Black Dial [8189]" title=" Rado DiaStar Watch Authentic Ceramic Black Dial [8189] " width="160" height="120" /></a></div><a href="http://www.rolexmenwatchescopy.co/rado-diastar-watch-authentic-ceramic-black-dial-8189-p-4671.html">Rado DiaStar Watch Authentic Ceramic Black Dial [8189]</a> </td> <td style="display:block;float:left;width:24.5%;"> <div style="width:160px;height:200px;"> <a href="http://www.rolexmenwatchescopy.co/rado-diastar-watch-swiss-eta-movement-authentic-ceramic-diamond-marking-8c1e-p-4712.html"><img src="http://www.rolexmenwatchescopy.co/images/_small//watches0003_/Rado-Watches/Rado-DiaStar-Watch-Swiss-ETA-Movement-Authentic-24.jpg" alt="Rado DiaStar Watch Swiss ETA Movement Authentic Ceramic Diamond Marking [8c1e]" title=" Rado DiaStar Watch Swiss ETA Movement Authentic Ceramic Diamond Marking [8c1e] " width="160" height="120" /></a></div><a href="http://www.rolexmenwatchescopy.co/rado-diastar-watch-swiss-eta-movement-authentic-ceramic-diamond-marking-8c1e-p-4712.html">Rado DiaStar Watch Swiss ETA Movement Authentic Ceramic Diamond Marking [8c1e]</a> </td> <td style="display:block;float:left;width:24.5%;"> <div style="width:160px;height:200px;"> <a href="http://www.rolexmenwatchescopy.co/rado-diastar-watch-swiss-eta-movement-authentic-ceramic-diamond-bezel-man-size-f5de-p-4676.html"><img src="http://www.rolexmenwatchescopy.co/images/_small//watches0003_/Rado-Watches/Rado-DiaStar-Watch-Swiss-ETA-Movement-Authentic-4.jpg" alt="Rado DiaStar Watch Swiss ETA Movement Authentic Ceramic Diamond Bezel Man Size [f5de]" title=" Rado DiaStar Watch Swiss ETA Movement Authentic Ceramic Diamond Bezel Man Size [f5de] " width="160" height="120" /></a></div><a href="http://www.rolexmenwatchescopy.co/rado-diastar-watch-swiss-eta-movement-authentic-ceramic-diamond-bezel-man-size-f5de-p-4676.html">Rado DiaStar Watch Swiss ETA Movement Authentic Ceramic Diamond Bezel Man Size [f5de]</a> </td> </table> </div> <div id="productReviewLink" class="buttonRow back"><a href="http://www.rolexmenwatchescopy.co/index.php?main_page=product_reviews_write&amp;products_id=4738&amp;number_of_uploads=0"><img src="http://www.rolexmenwatchescopy.co/includes/templates/polo/buttons/english/button_write_review.gif" alt="Write Review" title=" Write Review " width="98" height="19" /></a></div> <br class="clearBoth" /> </form> </div> </td> </tr> </table> </div> <style> .articles{width:900px; margin:0 auto;} .articles ul{width:900px; } .articles li{width:450px; float:left;} </style> <br style="clear:both;"/> <div id="navSuppWrapper"> <br class="clearBoth" /> <div id="navSupp" style=" margin-bottom:10px; margin-top:8px; width:100%; text-align:center;"> <ul> <li class="is-here"><a href="http://www.rolexmenwatchescopy.co/index.php">Home</a></li> <li class="menu-mitop" ><a href="http://www.rolexmenwatchescopy.co/index.php?main_page=shippinginfo" target="_blank">Shipping</a></li> <li class="menu-mitop" ><a href="http://www.rolexmenwatchescopy.co/index.php?main_page=Payment_Methods" target="_blank">Wholesale</a></li> <li class="menu-mitop" ><a href="http://www.rolexmenwatchescopy.co/index.php?main_page=shippinginfo" target="_blank">Order Tracking</a></li> <li class="menu-mitop" ><a href="http://www.rolexmenwatchescopy.co/index.php?main_page=Coupons" target="_blank">Coupons</a></li> <li class="menu-mitop" ><a href="http://www.rolexmenwatchescopy.co/index.php?main_page=Payment_Methods" target="_blank">Payment Methods</a></li> <li class="menu-mitop" ><a href="http://www.rolexmenwatchescopy.co/index.php?main_page=contact_us" target="_blank">Contact Us</a></li> </ul> </div> <div class ="foot-tg" style=" margin-bottom:10px; margin-top:10px; width:100%; text-align:center;"> <ul> <li class="menu-mitop" ><a href="http://www.lisasorganics.org/" target="_blank">REPLICA OMEGA</a></li> <li class="menu-mitop" ><a href="http://www.lisasorganics.org/" target="_blank">REPLICA PATEK PHILIPPE </a></li> <li class="menu-mitop" ><a href="http://www.lisasorganics.org/" target="_blank">REPLICA ROLEX</a></li> <li class="menu-mitop" ><a href="http://www.lisasorganics.org/" target="_blank">REPLICA WATCHES</a></li> <li class="menu-mitop" ><a href="http://www.lisasorganics.org/" target="_blank">REPLICA BREITLING </a></li> </ul> </div> <DIV align="center"> <a href="http://www.rolexmenwatchescopy.co/rado-diastar-watch-authentic-ceramic-black-dial-fd6e-p-4738.html" ><IMG src="http://www.rolexmenwatchescopy.co/includes/templates/polo/images/payment.png"></a> </DIV> <div align="center" style="color:#000;">Copyright © 2012-2015 All Rights Reserved. </div> </div> <strong><a href="http://www.rolexmenwatchescopy.co/">swiss replica watches aaa+</a></strong> <br> <strong><a href="http://www.rolexmenwatchescopy.co/">swiss replica watches</a></strong> <br>

Pro přidání komentáře musíte být přihlášený.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací