O nás: Na bezpečnosti nám záležíO nás: Na bezpečnosti nám záleží Podporujeme naše válečné veterányPodporujeme naše válečné veterány Výzva 2015: Drony – dobrý sluha, ale zlý pán!Výzva 2015: Drony – dobrý sluha, ale zlý pán!

Policie ČR vede knoflíkovou válku! Aneb buzerací řadových policistů zakrýt selhání velení.

 07. 09. 2016      2 komentářů

Policie není schopná zabránit svému bývalému příslušníku, aby opakovaně pod vlivem boural. Nebo zabránit únikům ze spisů do médií. Přesto jsou její kontrolní orgány úžasně výkonné. Zvlášť, pokud si řadový policista na služebně rozepne knoflík náprsní kapsy. Přinášíme originální záznam této významné negativní události...

knoflíkáři A

A zde vyjádření příslušníka...

knoflíkáři

Nějaké komentáře a rozbory netřeba. Je to prostě smutné. Policii dnes řídí (a své řadové kolegy šikanují) lidé, kteří se domnívají, že nízkou prestiž policie pozvednou zapnuté knoflíčky. Ať ale najdou občana, který - když potřebuje pomoc a ochranu - hledí na nějaké knoflíčky. Popularitu PČR její vnitřní knoflíková válka rozhodně nezvýší. Právě tady - v nápravě vztahů, odstranění byrokracie a buzerace - by měla začít obroda naší policie. Pak bude mít konečně kapacity věnovat se svému původnímu poslání.

 autor: Redakce

policie čr knoflíková válka