Pravidla

 

Dodržujte slušnost a zákony: Samozřejmě prvním pravidlem je slušnost a dodržování zákonů - vyvarujte se, prosím, urážlivých výroků, vyřizování účtů, propagace různých ilegálních politických hnutí a vůbec všech dalších věcí, které jsou v rozporu s obecnou slušností a zákony České republiky. Provozovatel serveru OZBROJENESLOZKY.cz nezodpovídá za podané komentáře uživatelů!

 

Dbejte pokynů správců webu: Správa OZBROJENESLOZKY.cz si vyhrazuje právo smazat jakýkoliv obsah webu (komentáře), který je dle jejího názoru v rozporu se zákony, slušnými mravy nebo je jinak nevhodný. Zároveň si vyhrazujeme právo znemožnit přístup uživatelům, kteří se zachovají výše uvedeným způsobem, a to například zablokováním registrace, emailové schránky nebo IP adresy.

 

 

Uchovávání informací o regisrovaných uživatelích: U každého regisgrovaného uživatele jsou ukládány jeho kontaktní údaje (jméno, e-mail, telefon). Dané údaje slouží pouze k našim interním účelům (vytvoření uživatelského účtu, info mailing o produktech/projektech provozovatele apod.) a nebudou poskytnuta třetí straně. Na požádání uživatele budou uchovávané informace smazány z databáze.