O nás: Na bezpečnosti nám záležíO nás: Na bezpečnosti nám záleží Podporujeme naše válečné veterányPodporujeme naše válečné veterány Výzva 2015: Drony – dobrý sluha, ale zlý pán!Výzva 2015: Drony – dobrý sluha, ale zlý pán!

Já se ještě učila, že PČR je represivní složkou. Humanismus ale postihl už i ji.

 13. 06. 2016      13 komentářů

Šílenec stojí na cimbuří, háže na kolemjdoucí i policisty cihly (zásah smrtelný, jako kdyby střílel), ale x hodin se jím zabývá policejní vyjednavač a zaměstnanci v objektu mu nosí jídlo, pití a cigarety. Ad absurdum dovedená ukázka, jak už se policisté kvůli lidskoprávním aktivistům bojí si i uprdnout.

Jde o atypický případ, ale demonstrujme si absurditu dnešní doby právě na něm…

Co se má říkat: Momentálně psychicky rozrušený člověk se pokouší ukrýt před nesnesitelným tlakem kapitalistické společnosti na věžičce, která se ovšem nachází v tak nedobrém stavu, že z ní odpadávají stavební součásti a dokonce hrozí, že dotyčný přepadne a zraní se.

Pravda: Nebezpečný magor vniknul neoprávněně do objektu, vylezl na uzavřenou věžičku a pokouší se usmrtit kolemjdoucí civilisty a posléze zasahují policisty házením stavebního materiálu.

Co se má říkat: Tento muž, bezesporu oběť diskriminace a sociálního útisku (zřejmě cizí státní příslušník marně hledající zastání v xenofobní ČR), je vystaven riziku pádu z věžičky, čemuž se policie snaží ze všech sil zabránit.

Pravda: Tenhle magor (dost možná opilý/zfetovaný, zřejmě ilegál z některé země bývalého SSSR) vyhrožuje sebevraždou, aby se vyhnul trestnímu stíhání, případně aby mohl dál ohrožovat okolí.

Co se má říkat: Policie povzbudila obětavé zaměstnance pracující v objektu, aby muži v nesnázích zabezpečili jídlo, stravu a cigarety, což by mu zabezpečilo větší psychickou pohodu a dostatek energie pro vyjednávání.

Pravda: Policie nezabránila kontaktu vysoce nebezpečného pachatele vícenásobného pokusu o těžké ublížení na zdraví s nezúčastněnými pracovníky objektu, čímž tímto je samé vystavila dalšímu riziku, nevyužila příležitosti přimět dotyčného vzdát se, naopak mu poskytla zázemí, aby nadále ohrožoval okolí i sám sebe.

A tak by se dalo pokračovat.

Právo na život, důstojnost, všeobecnou pohodu, mají přeci všichni a grázlové zejména…

Když si vzpomenu na tragédii v Uherském Brodě, tak nechci domýšlet, kam dál dojde policejní liknavost a předpodělanost, pokud se něco takového opět zopakuje. Nejde o to, kolik lidí je nějaký magor schopen zabít, hlavní je, aby nezabil chudák sám sebe, aby dostal šanci pokecat si s policejním psychologem. Ostatně nabízím pár komentářů z FB, které to podle mě vystihují a asi je psali i sami policisté:

„Není důležitá pravda, ale správný politický názor. Není důležitá spravedlnost a ochrana společnosti, ale politická korektnost a ochrana menšin na úkor většiny.“

„U policie se dávají tresty za to, že si opilec v cele SÁM lehne na zem a policista jej hned nezvedne. Údajně podle závazného pokynu nesmí být člověk omezený na osobní svobodě v nedůstojné pozici, a to ani když se do ní přivede vlastním přičiněním. Dokážete si představit, co by následovalo, kdyby po tomto šílenci někdo vystřelil?“

„To je už v metodice, že nemůžeme drbana připoutat k záchodu, aby to nebylo nedůstojné, a taky máme zvažovat použití pout. Pašíci si stěžovali, že mají odřené ruce, když si "nenápadně" rvali ty pouta dolů.“

„Momentálně se u policie razí sluníčková doktrína, že šílence ani kytkou neuhodíš.“

„Na co dnes potřebujeme URNU a vyjednávače, to před 25 lety zvládali zkušení policajti z místního oddělení… prostě by mu ji flákli a hotovo.“

„Následně takovej policajt bude třeba ze strany GIBS obviněný... a pak bude 2 až 3 roky chodit k soudu s nejistým výsledkem, jestli si třeba i pár let neodsedí, protože zákrok byl třeba nepřiměřený atd...“

„Několik hodin vyjednávat s člověkem, který jiné ohrožuje házením cihel, je šaškárna a opravdu by to chtělo razantnější zákrok.“

„Předposranost odpovědného policejního funkcionáře je neskutečná! Ale co bychom chtěli po dnešní PČR, že?“

Média pod tlakem sluníčkářů systematicky podrývají akceschopnost policie.

Nejde zdaleka jen o toho magora na věžičce. To je jen pěkná ilustrace dlouhodobého trendu. Jak mohl být, sakra, potrestán policista, který zadržel jiného magora, jenž vyhrožoval, že se vrhne pod kola prezidentské kolony? Jenže média to podala tak, že ten magor chtěl vyjádřit svůj názor, napsaný na holém těle – jaksi už ale pomlčela, že to tělo chtěl rozpliznout o prezidentskou limuzínu.

A co všechna ta videa, kde ožralí řidiči i střízliví hejsci a „hatefree“ demonstranti a demonstrantky páchající okaté přestupky, policistům nadávají, vyhrožují, neuposlechnou opakované výzvy, ba policisty fyzicky napadají, zatímco tito policisté s nimi donekonečna vyjednávají a dělají, že neslyší, nevidí, protože jsou opravdu paralyzování strachem, že je bude x měsíců popotahovat inspekce a pomlouvat redaktoři z Respektu a podobných sluníčkových médií?

Kamarádíčci těch šmejdů to točí a když policisti po dlouhých minutách provedou zadržení, tak u toho řvou jak orangutani, že je to policejní násilí. A ještě než se vyřvou, už posílají ta videa do médií a spřáteleným politikům a lidskoprávním aktivistům a kdekomu dalšímu, kdo stejně jako oni nikdy neprodukoval sebemenší hodnoty, jen tyje z dotací jako zaměstnanec neziskovek anebo i těch médií živených z inzerce státních podniků, potažmo Babišem nebo Bakalou…

Což všechno normální slušný občan pracující v soukromém sektoru platí daněmi ze své skutečně výdělečné a smysluplné práce. Ten občan, který by byl rád, kdyby policie chránila jeho, a sice efektivně a beze strachu, že za to těmi vyžírky bude popotahována.

Ten občan, který při reflexi, že policie a stát vůbec nejsou akceschopné, si musí najít čas a vyšetřit peníze, aby si udělal zbrojní průkaz a koupil zbraň – nedávno jsem na střeleckém výcviku potkala kluka, který na dotaz lektora, kdo má jaké důvody pro zbroják, odpověděl: „Já jsem sluníčkář, ale už se taky bojím.“ Diktátem dalších dobrotrusů z EU ale i jemu bude možná zakázáno právo na vlastní obranu.

Policie je vystavena doslova lynči. Armáda se z něj vymanila nedávno, díky vnějším vlivům. Ale jak zachránit policii?

Je to paradox, ale výboji Ruska a migrační krizí se tu po letech pohnulo k lepšímu veřejné mínění o armádě. Důvěru kolem 60-70 % sice měla vždy, ale teď jí lidé přejí i větší rozpočet a také více fandí NATO (bohužel úměrně tomu, že roste také počet fandů Putina). Škoda, že na to vláda nereaguje a vzdor proklamacím reálně armádě vůbec peníze nepřidává (psali jsme tu několikrát). Jenže ten paradox pokračuje tím, že potřeba na někom se vybít – ze strany médií a pacifistů – se tedy o to více zaměřuje na policii.

To je šílené. Policie měla dlouho po roce 89 stigma, za které mohla její povaha za totality. Jasně, že bylo blbý, jak dělala disidentům domovní prohlídky a zvala si je dokola na výslechy, taky bylo blbý, že zmlátila studenty na Národní. Ve skutečnosti už ale bylo OK, že ji Bublan s Paroubkem poslali proti feťákům okupujícím cizí louku na Czechteku. Jenže v podání médií to bylo „zase mlátí naše děti“…

No a tak se mohlo dopustit, že:

  • můžete beztrestně vyfakovat obyčejného slušného kluka v policejní uniformě, který vás požádá při dopravní kontrole o ukázání řidičáku;
  • obsadit cizí barák a ještě si proti policii objednat pár aktivistických politiků a známých hudebníků a samozřejmě novinářů, které si nikdo netroufne vyvést;
  • počkat, až na nepovolenou demonstraci dorazí Kalousek, aby zařval, že přeci za pár minut prolomíte policejní zátarasy.
  • Atd. atp.

Takže můžete policisty rovnou zkusit zabít svržením cihly, zatímco spoléháte, že oni vám musí zajistit pití, jídlo a cigarety - divím se, že ne i další cihly – abyste v tom mohli pokračovat. Prostě je můžete v rámci svobody všehomíra odstavit z cesty hned nebo jim ukončit kariéru podnětem na GIBS a oslovením médií bezprostředně poté.

Hurá lidi, vylikvidujme PČR dřív, než se rozpadne z jiných důvodů sama… Fakt ráda bych viděla, komu volají všichni ti „svoboda versus policejní stát“, když je někdo okrade, nabourá, vyloupí… Taky novináře z Respektu a kamarády z neziskovek? A ti jsou připraveni trestný čin vyšetřit a pachatele zadržet?

Chtěli to z ministerstva změnit heslem „pomáhat a chránit“, jenže od té doby si kdekdo volá policisty, aby mu pomohli řešit banální problémy, šli za něj vysvětlit sousedům, že jim příliš nahlas hraje televize, našli zatoulaného psa, nasadili sousedovi botičku, protože se z práce vrátil pozdě večer a nenašel už slušný parkovací flek… Běda, jak se policii do téhle šikany nechce, protože udavači v druhém kole (po udání souseda) nabonzují ne-zasahující policisty.

Lidi, co se to děje? Dřív jsme se policistů báli. To také není správné, správný je respekt. Jenže dnes zažíváme o hodně horší stažení žaludku, když nastoupí do autobusu revizor (i ti s lístkem), než když přijde policista, kdy následuje absolutní apatie. Sice se říká, že každý si buduje autoritu především sám, ale v případě PČR mě nenapadá mnoho případů, kdy by se o autoritu připravili sami policisté. Vždy to byli politici, média, potažmo policejní papaláši přitakávající těm politikům a médiím.

To není dobře. Znamená to, že policie přestává plnit svou preventivní i represivní roli. Když se něco semele, stáhne se. A člověk, bez ohledu na to, zda jí fandil nebo hanil, se jí pak jednoho dne nedovolá. Tohle opravdu chceme?

šílenec házel z věžičky cihly policie

Komentáře

lhschellerand

31. 03. 2018

[b][url=http://www.ipens.top/]pens<strong><a href="http://www.ipens.top/">pens</a></strong> <br> <strong><a href="http://www.ipens.top/">mont blanc pens</a></strong> <br>

lhschellerand

31. 03. 2018

<strong><a href="http://www.ipens.top/">mont blanc</a></strong> | <strong><a href="http://www.ipens.top/">montblanc pen</a></strong> | <strong><a href="http://www.ipens.top/">mont blanc</a></strong> <br> <title>Montblanc Meisterstuck,Montblanc Meisterstuck Hot sale</title> <meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=UTF-8" /> <meta name="keywords" content="Montblanc Meisterstuck For cheap,Montblanc Meisterstuck Online Store" /> <meta name="description" content="" /> <meta http-equiv="imagetoolbar" content="no" /> <link rel="canonical" href="http://www.ipens.top/montblanc-meisterstuck-c-1.html" /> <link rel="stylesheet" type="text/css" href="http://www.ipens.top/includes/templates/polo/css/style_imagehover.css" /> <link rel="stylesheet" type="text/css" href="http://www.ipens.top/includes/templates/polo/css/stylesheet.css" /> <link rel="stylesheet" type="text/css" href="http://www.ipens.top/includes/templates/polo/css/stylesheet_css_buttons.css" /> <link rel="stylesheet" type="text/css" media="print" href="http://www.ipens.top/includes/templates/polo/css/print_stylesheet.css" /> <select name="currency" onchange="this.form.submit();"> <option value="USD" selected="selected">US Dollar</option> <option value="EUR">Euro</option> <option value="GBP">GB Pound</option> <option value="CAD">Canadian Dollar</option> <option value="AUD">Australian Dollar</option> <option value="JPY">Jappen Yen</option> <option value="NOK">Norske Krone</option> <option value="SEK">Swedish Krone</option> <option value="DKK">Danish Krone</option> <option value="CNY">CNY</option> </select> <input type="hidden" name="main_page" value="index" /><input type="hidden" name="cPath" value="1" /><input type="hidden" name="page" value="2" /><input type="hidden" name="sort" value="20a" /></form></div></div> <div class="leftBoxContainer" id="categories" style="width: 220px"> <div class="sidebox-header-left main-sidebox-header-left"><h3 class="leftBoxHeading main-sidebox-header-right" id="categoriesHeading">Categories</h3></div> <div id="categoriesContent" class="sideBoxContent"> <div class="categories-top-list no-dots"><a class="category-top" href="http://www.ipens.top/montblanc-pen-c-11.html">Montblanc Pen</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.ipens.top/montblanc-boheme-c-2.html">Montblanc Boheme</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.ipens.top/montblanc-meisterstuck-c-1.html"><span class="category-subs-parent">Montblanc Meisterstuck</span></a></div> <div class="subcategory"><a class="category-products" href="http://www.ipens.top/montblanc-meisterstuck-nbspnbspnbspmontblanc-ballpoint-pen-c-1_4.html">&nbsp;&nbsp;|_&nbsp;Montblanc Ballpoint Pen</a></div> <div class="subcategory"><a class="category-products" href="http://www.ipens.top/montblanc-meisterstuck-nbspnbspnbspmontblanc-fountain-pen-c-1_5.html">&nbsp;&nbsp;|_&nbsp;Montblanc Fountain Pen</a></div> <div class="subcategory"><a class="category-products" href="http://www.ipens.top/montblanc-meisterstuck-nbspnbspnbspmontblanc-rollerball-pen-c-1_6.html">&nbsp;&nbsp;|_&nbsp;Montblanc Rollerball Pen</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.ipens.top/montblanc-starwalker-c-7.html">Montblanc Starwalker</a></div> </div></div> <div class="leftBoxContainer" id="bestsellers" style="width: 220px"> <div class="sidebox-header-left "><h3 class="leftBoxHeading " id="bestsellersHeading">Bestsellers</h3></div> <div id="bestsellersContent" class="sideBoxContent"> <div class="wrapper"> <ol> <li><a href="http://www.ipens.top/montblanc-rollerball-pen-08576-meisterstuck-doue-signum-p-201.html"> <a href="http://www.ipens.top/montblanc-meisterstuck-c-1.html?page=2&sort=20a" ><img src="http://www.ipens.top/images/_small//ml_20/Montblanc/nbsp-nbsp-nbsp/Montblanc-Rollerball-Pen-08576-Meisterstuck-Doue.jpg" alt="Montblanc Rollerball Pen 08576 Meisterstuck Doue Signum [9291]" title=" Montblanc Rollerball Pen 08576 Meisterstuck Doue Signum [9291] " width="130" height="34" /></a><br />Montblanc Rollerball Pen 08576 Meisterstuck Doue Signum [9291]</a> <br /><span class="normalprice">$946.00 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">$122.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Save:&nbsp;87% off</span></li><li><a href="http://www.ipens.top/montblanc-fountain-pen-12090-meisterstuck-le-grand-traveller-p-191.html"> <a href="http://www.ipens.top/montblanc-meisterstuck-c-1.html?page=2&sort=20a" ><img src="http://www.ipens.top/images/_small//ml_20/Montblanc/nbsp-nbsp-nbsp/Montblanc-Fountain-Pen-12090-Meisterstuck-Le.jpg" alt="Montblanc Fountain Pen 12090 Meisterstuck Le Grand Traveller [b46b]" title=" Montblanc Fountain Pen 12090 Meisterstuck Le Grand Traveller [b46b] " width="130" height="34" /></a><br />Montblanc Fountain Pen 12090 Meisterstuck Le Grand Traveller [b46b]</a> <br /><span class="normalprice">$940.00 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">$111.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Save:&nbsp;88% off</span></li></ol> </div> </div></div> <div class="leftBoxContainer" id="featured" style="width: 220px"> <div class="sidebox-header-left "><h3 class="leftBoxHeading " id="featuredHeading">Featured - <a href="http://www.ipens.top/featured_products.html">&nbsp;&nbsp;[more]</a></h3></div> <div class="sideBoxContent centeredContent"><a href="http://www.ipens.top/montblanc-pen-104303-etoile-precieuse-p-86.html"><img src="http://www.ipens.top/images/_small//ml_20/Montblanc/Montblanc-Pen-104303-Etoile-Precieuse.jpg" alt="Montblanc Pen 104303 Etoile Precieuse [c23c]" title=" Montblanc Pen 104303 Etoile Precieuse [c23c] " width="130" height="34" /></a><a class="sidebox-products" href="http://www.ipens.top/montblanc-pen-104303-etoile-precieuse-p-86.html">Montblanc Pen 104303 Etoile Precieuse [c23c]</a><div><span class="normalprice">$889.00 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">$117.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Save:&nbsp;87% off</span></div></div><div class="sideBoxContent centeredContent"><a href="http://www.ipens.top/montblanc-pen-104542-meisterstuck-doue-silver-barley-p-89.html"><img src="http://www.ipens.top/images/_small//ml_20/Montblanc/Montblanc-Pen-104542-Meisterstuck-Doue-Silver.jpg" alt="Montblanc Pen 104542 Meisterstuck Doue Silver Barley [edb5]" title=" Montblanc Pen 104542 Meisterstuck Doue Silver Barley [edb5] " width="130" height="34" /></a><a class="sidebox-products" href="http://www.ipens.top/montblanc-pen-104542-meisterstuck-doue-silver-barley-p-89.html">Montblanc Pen 104542 Meisterstuck Doue Silver Barley [edb5]</a><div><span class="normalprice">$939.00 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">$115.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Save:&nbsp;88% off</span></div></div><div class="sideBoxContent centeredContent"><a href="http://www.ipens.top/montblanc-pen-104545-meisterstuck-doue-silver-barley-p-88.html"><img src="http://www.ipens.top/images/_small//ml_20/Montblanc/Montblanc-Pen-104545-Meisterstuck-Doue-Silver.jpg" alt="Montblanc Pen 104545 Meisterstuck Doue Silver Barley [46d0]" title=" Montblanc Pen 104545 Meisterstuck Doue Silver Barley [46d0] " width="130" height="34" /></a><a class="sidebox-products" href="http://www.ipens.top/montblanc-pen-104545-meisterstuck-doue-silver-barley-p-88.html">Montblanc Pen 104545 Meisterstuck Doue Silver Barley [46d0]</a><div><span class="normalprice">$900.00 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">$107.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Save:&nbsp;88% off</span></div></div></div> </div></td> <td id="columnCenter" valign="top"> <div id="navBreadCrumb"> <a href="http://www.ipens.top/">Home</a>&nbsp;::&nbsp; Montblanc Meisterstuck </div> <div class="centerColumn" id="indexProductList"> <h1 id="productListHeading">Montblanc Meisterstuck</h1> <form name="filter" action="http://www.ipens.top/" method="get"><label class="inputLabel">Filter Results by:</label><input type="hidden" name="main_page" value="index" /><input type="hidden" name="cPath" value="1" /><input type="hidden" name="sort" value="20a" /><select name="alpha_filter_id" onchange="this.form.submit()"> <option value="0">Items starting with ...</option> <option value="65">A</option> <option value="66">B</option> <option value="67">C</option> <option value="68">D</option> <option value="69">E</option> <option value="70">F</option> <option value="71">G</option> <option value="72">H</option> <option value="73">I</option> <option value="74">J</option> <option value="75">K</option> <option value="76">L</option> <option value="77">M</option> <option value="78">N</option> <option value="79">O</option> <option value="80">P</option> <option value="81">Q</option> <option value="82">R</option> <option value="83">S</option> <option value="84">T</option> <option value="85">U</option> <option value="86">V</option> <option value="87">W</option> <option value="88">X</option> <option value="89">Y</option> <option value="90">Z</option> <option value="48">0</option> <option value="49">1</option> <option value="50">2</option> <option value="51">3</option> <option value="52">4</option> <option value="53">5</option> <option value="54">6</option> <option value="55">7</option> <option value="56">8</option> <option value="57">9</option> </select> </form> <br class="clearBoth" /> <div id="productListing"> <div id="productsListingTopNumber" class="navSplitPagesResult back">Displaying <strong>19</strong> to <strong>36</strong> (of <strong>36</strong> products)</div> <div id="productsListingListingTopLinks" class="navSplitPagesLinks forward"> <a href="http://www.ipens.top/montblanc-meisterstuck-c-1.html?page=1&sort=20a" title=" Previous Page ">[&lt;&lt;&nbsp;Prev]</a>&nbsp;&nbsp;&nbsp;<a href="http://www.ipens.top/montblanc-meisterstuck-c-1.html?page=1&sort=20a" title=" Page 1 ">1</a>&nbsp;&nbsp;<strong class="current">2</strong>&nbsp;</div> <br class="clearBoth" /> <div class="centerBoxContentsProducts centeredContent back" style="width:30.5%;"><a href="http://www.ipens.top/montblanc-fountain-pen-12090-meisterstuck-le-grand-traveller-p-191.html"><div style="vertical-align: middle;height:53px"><img src="http://www.ipens.top/images/_small//ml_20/Montblanc/nbsp-nbsp-nbsp/Montblanc-Fountain-Pen-12090-Meisterstuck-Le.jpg" alt="Montblanc Fountain Pen 12090 Meisterstuck Le Grand Traveller [b46b]" title=" Montblanc Fountain Pen 12090 Meisterstuck Le Grand Traveller [b46b] " width="200" height="53" class="listingProductImage" id="listimg" /></div></a><br /><h3 class="itemTitle"><a href="http://www.ipens.top/montblanc-fountain-pen-12090-meisterstuck-le-grand-traveller-p-191.html">Montblanc Fountain Pen 12090 Meisterstuck Le Grand Traveller [b46b]</a></h3><div class="listingDescription"></div><br /><span class="normalprice">$940.00 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">$111.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Save:&nbsp;88% off</span><br /><br /><a href="http://www.ipens.top/montblanc-meisterstuck-c-1.html?products_id=191&action=buy_now&sort=20a&page=2"><img src="http://www.ipens.top/includes/templates/polo/buttons/english/button_buy_now.gif" alt="Buy Now" title=" Buy Now " width="129" height="26" class="listingBuyNowButton" /></a><br /><br /></div> <div class="centerBoxContentsProducts centeredContent back" style="width:30.5%;"><a href="http://www.ipens.top/montblanc-fountain-pen-16661-meisterstuck-doue-sterling-silver-p-192.html"><div style="vertical-align: middle;height:53px"><img src="http://www.ipens.top/images/_small//ml_20/Montblanc/nbsp-nbsp-nbsp/Montblanc-Fountain-Pen-16661-Meisterstuck-Doue.jpg" alt="Montblanc Fountain Pen 16661 Meisterstuck Doue Sterling Silver [6fec]" title=" Montblanc Fountain Pen 16661 Meisterstuck Doue Sterling Silver [6fec] " width="200" height="53" class="listingProductImage" id="listimg" /></div></a><br /><h3 class="itemTitle"><a href="http://www.ipens.top/montblanc-fountain-pen-16661-meisterstuck-doue-sterling-silver-p-192.html">Montblanc Fountain Pen 16661 Meisterstuck Doue Sterling Silver [6fec]</a></h3><div class="listingDescription"></div><br /><span class="normalprice">$905.00 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">$112.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Save:&nbsp;88% off</span><br /><br /><a href="http://www.ipens.top/montblanc-meisterstuck-c-1.html?products_id=192&action=buy_now&sort=20a&page=2"><img src="http://www.ipens.top/includes/templates/polo/buttons/english/button_buy_now.gif" alt="Buy Now" title=" Buy Now " width="129" height="26" class="listingBuyNowButton" /></a><br /><br /></div> <div class="centerBoxContentsProducts centeredContent back" style="width:30.5%;"><a href="http://www.ipens.top/montblanc-fountain-pen-17313-meisterstuck-doue-sterling-silver-p-194.html"><div style="vertical-align: middle;height:53px"><img src="http://www.ipens.top/images/_small//ml_20/Montblanc/nbsp-nbsp-nbsp/Montblanc-Fountain-Pen-17313-Meisterstuck-Doue.jpg" alt="Montblanc Fountain Pen 17313 Meisterstuck Doue Sterling Silver [99cc]" title=" Montblanc Fountain Pen 17313 Meisterstuck Doue Sterling Silver [99cc] " width="200" height="53" class="listingProductImage" id="listimg" /></div></a><br /><h3 class="itemTitle"><a href="http://www.ipens.top/montblanc-fountain-pen-17313-meisterstuck-doue-sterling-silver-p-194.html">Montblanc Fountain Pen 17313 Meisterstuck Doue Sterling Silver [99cc]</a></h3><div class="listingDescription"></div><br /><span class="normalprice">$947.00 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">$113.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Save:&nbsp;88% off</span><br /><br /><a href="http://www.ipens.top/montblanc-meisterstuck-c-1.html?products_id=194&action=buy_now&sort=20a&page=2"><img src="http://www.ipens.top/includes/templates/polo/buttons/english/button_buy_now.gif" alt="Buy Now" title=" Buy Now " width="129" height="26" class="listingBuyNowButton" /></a><br /><br /></div> <br class="clearBoth" /><div class="centerBoxContentsProducts centeredContent back" style="width:30.5%;"><a href="http://www.ipens.top/montblanc-fountain-pen-18010-meisterstuck-platinum-p-195.html"><div style="vertical-align: middle;height:53px"><img src="http://www.ipens.top/images/_small//ml_20/Montblanc/nbsp-nbsp-nbsp/Montblanc-Fountain-Pen-18010-Meisterstuck-Platinum.jpg" alt="Montblanc Fountain Pen 18010 Meisterstuck Platinum [6acd]" title=" Montblanc Fountain Pen 18010 Meisterstuck Platinum [6acd] " width="200" height="53" class="listingProductImage" id="listimg" /></div></a><br /><h3 class="itemTitle"><a href="http://www.ipens.top/montblanc-fountain-pen-18010-meisterstuck-platinum-p-195.html">Montblanc Fountain Pen 18010 Meisterstuck Platinum [6acd]</a></h3><div class="listingDescription"></div><br /><span class="normalprice">$967.00 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">$112.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Save:&nbsp;88% off</span><br /><br /><a href="http://www.ipens.top/montblanc-meisterstuck-c-1.html?products_id=195&action=buy_now&sort=20a&page=2"><img src="http://www.ipens.top/includes/templates/polo/buttons/english/button_buy_now.gif" alt="Buy Now" title=" Buy Now " width="129" height="26" class="listingBuyNowButton" /></a><br /><br /></div> <div class="centerBoxContentsProducts centeredContent back" style="width:30.5%;"><a href="http://www.ipens.top/montblanc-fountain-pen-18018-meisterstuck-platinum-p-198.html"><div style="vertical-align: middle;height:53px"><img src="http://www.ipens.top/images/_small//ml_20/Montblanc/nbsp-nbsp-nbsp/Montblanc-Fountain-Pen-18018-Meisterstuck-Platinum.jpg" alt="Montblanc Fountain Pen 18018 Meisterstuck Platinum [4794]" title=" Montblanc Fountain Pen 18018 Meisterstuck Platinum [4794] " width="200" height="53" class="listingProductImage" id="listimg" /></div></a><br /><h3 class="itemTitle"><a href="http://www.ipens.top/montblanc-fountain-pen-18018-meisterstuck-platinum-p-198.html">Montblanc Fountain Pen 18018 Meisterstuck Platinum [4794]</a></h3><div class="listingDescription"></div><br /><span class="normalprice">$937.00 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">$112.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Save:&nbsp;88% off</span><br /><br /><a href="http://www.ipens.top/montblanc-meisterstuck-c-1.html?products_id=198&action=buy_now&sort=20a&page=2"><img src="http://www.ipens.top/includes/templates/polo/buttons/english/button_buy_now.gif" alt="Buy Now" title=" Buy Now " width="129" height="26" class="listingBuyNowButton" /></a><br /><br /></div> <div class="centerBoxContentsProducts centeredContent back" style="width:30.5%;"><a href="http://www.ipens.top/montblanc-fountain-pen-38237-meisterstuck-platinumplated-facet-p-197.html"><div style="vertical-align: middle;height:53px"><img src="http://www.ipens.top/images/_small//ml_20/Montblanc/nbsp-nbsp-nbsp/Montblanc-Fountain-Pen-38237-Meisterstuck.jpg" alt="Montblanc Fountain Pen 38237 Meisterstuck Platinum-Plated Facet [a0d4]" title=" Montblanc Fountain Pen 38237 Meisterstuck Platinum-Plated Facet [a0d4] " width="200" height="53" class="listingProductImage" id="listimg" /></div></a><br /><h3 class="itemTitle"><a href="http://www.ipens.top/montblanc-fountain-pen-38237-meisterstuck-platinumplated-facet-p-197.html">Montblanc Fountain Pen 38237 Meisterstuck Platinum-Plated Facet [a0d4]</a></h3><div class="listingDescription"></div><br /><span class="normalprice">$881.00 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">$119.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Save:&nbsp;86% off</span><br /><br /><a href="http://www.ipens.top/montblanc-meisterstuck-c-1.html?products_id=197&action=buy_now&sort=20a&page=2"><img src="http://www.ipens.top/includes/templates/polo/buttons/english/button_buy_now.gif" alt="Buy Now" title=" Buy Now " width="129" height="26" class="listingBuyNowButton" /></a><br /><br /></div> <br class="clearBoth" /><div class="centerBoxContentsProducts centeredContent back" style="width:30.5%;"><a href="http://www.ipens.top/montblanc-fountain-pen-38245-meisterstuck-platinumplated-facet-p-196.html"><div style="vertical-align: middle;height:53px"><img src="http://www.ipens.top/images/_small//ml_20/Montblanc/nbsp-nbsp-nbsp/Montblanc-Fountain-Pen-38245-Meisterstuck.jpg" alt="Montblanc Fountain Pen 38245 Meisterstuck Platinum-Plated Facet [cdc5]" title=" Montblanc Fountain Pen 38245 Meisterstuck Platinum-Plated Facet [cdc5] " width="200" height="53" class="listingProductImage" id="listimg" /></div></a><br /><h3 class="itemTitle"><a href="http://www.ipens.top/montblanc-fountain-pen-38245-meisterstuck-platinumplated-facet-p-196.html">Montblanc Fountain Pen 38245 Meisterstuck Platinum-Plated Facet [cdc5]</a></h3><div class="listingDescription"></div><br /><span class="normalprice">$915.00 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">$120.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Save:&nbsp;87% off</span><br /><br /><a href="http://www.ipens.top/montblanc-meisterstuck-c-1.html?products_id=196&action=buy_now&sort=20a&page=2"><img src="http://www.ipens.top/includes/templates/polo/buttons/english/button_buy_now.gif" alt="Buy Now" title=" Buy Now " width="129" height="26" class="listingBuyNowButton" /></a><br /><br /></div> <div class="centerBoxContentsProducts centeredContent back" style="width:30.5%;"><a href="http://www.ipens.top/montblanc-rollerball-pen-02865-meisterstuck-platinum-line-classi-p-199.html"><div style="vertical-align: middle;height:53px"><img src="http://www.ipens.top/images/_small//ml_20/Montblanc/nbsp-nbsp-nbsp/Montblanc-Rollerball-Pen-02865-Meisterstuck.jpg" alt="Montblanc Rollerball Pen 02865 Meisterstuck Platinum Line Classi [e509]" title=" Montblanc Rollerball Pen 02865 Meisterstuck Platinum Line Classi [e509] " width="200" height="53" class="listingProductImage" id="listimg" /></div></a><br /><h3 class="itemTitle"><a href="http://www.ipens.top/montblanc-rollerball-pen-02865-meisterstuck-platinum-line-classi-p-199.html">Montblanc Rollerball Pen 02865 Meisterstuck Platinum Line Classi [e509]</a></h3><div class="listingDescription"></div><br /><span class="normalprice">$947.00 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">$108.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Save:&nbsp;89% off</span><br /><br /><a href="http://www.ipens.top/montblanc-meisterstuck-c-1.html?products_id=199&action=buy_now&sort=20a&page=2"><img src="http://www.ipens.top/includes/templates/polo/buttons/english/button_buy_now.gif" alt="Buy Now" title=" Buy Now " width="129" height="26" class="listingBuyNowButton" /></a><br /><br /></div> <div class="centerBoxContentsProducts centeredContent back" style="width:30.5%;"><a href="http://www.ipens.top/montblanc-rollerball-pen-05833-meisterstuck-carbon-and-steel-p-200.html"><div style="vertical-align: middle;height:53px"><img src="http://www.ipens.top/images/_small//ml_20/Montblanc/nbsp-nbsp-nbsp/Montblanc-Rollerball-Pen-05833-Meisterstuck.jpg" alt="Montblanc Rollerball Pen 05833 Meisterstuck Carbon and Steel [292e]" title=" Montblanc Rollerball Pen 05833 Meisterstuck Carbon and Steel [292e] " width="200" height="53" class="listingProductImage" id="listimg" /></div></a><br /><h3 class="itemTitle"><a href="http://www.ipens.top/montblanc-rollerball-pen-05833-meisterstuck-carbon-and-steel-p-200.html">Montblanc Rollerball Pen 05833 Meisterstuck Carbon and Steel [292e]</a></h3><div class="listingDescription"></div><br /><span class="normalprice">$883.00 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">$113.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Save:&nbsp;87% off</span><br /><br /><a href="http://www.ipens.top/montblanc-meisterstuck-c-1.html?products_id=200&action=buy_now&sort=20a&page=2"><img src="http://www.ipens.top/includes/templates/polo/buttons/english/button_buy_now.gif" alt="Buy Now" title=" Buy Now " width="129" height="26" class="listingBuyNowButton" /></a><br /><br /></div> <br class="clearBoth" /><div class="centerBoxContentsProducts centeredContent back" style="width:30.5%;"><a href="http://www.ipens.top/montblanc-rollerball-pen-08576-meisterstuck-doue-signum-p-201.html"><div style="vertical-align: middle;height:53px"><img src="http://www.ipens.top/images/_small//ml_20/Montblanc/nbsp-nbsp-nbsp/Montblanc-Rollerball-Pen-08576-Meisterstuck-Doue.jpg" alt="Montblanc Rollerball Pen 08576 Meisterstuck Doue Signum [9291]" title=" Montblanc Rollerball Pen 08576 Meisterstuck Doue Signum [9291] " width="200" height="53" class="listingProductImage" id="listimg" /></div></a><br /><h3 class="itemTitle"><a href="http://www.ipens.top/montblanc-rollerball-pen-08576-meisterstuck-doue-signum-p-201.html">Montblanc Rollerball Pen 08576 Meisterstuck Doue Signum [9291]</a></h3><div class="listingDescription"></div><br /><span class="normalprice">$946.00 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">$122.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Save:&nbsp;87% off</span><br /><br /><a href="http://www.ipens.top/montblanc-meisterstuck-c-1.html?products_id=201&action=buy_now&sort=20a&page=2"><img src="http://www.ipens.top/includes/templates/polo/buttons/english/button_buy_now.gif" alt="Buy Now" title=" Buy Now " width="129" height="26" class="listingBuyNowButton" /></a><br /><br /></div> <div class="centerBoxContentsProducts centeredContent back" style="width:30.5%;"><a href="http://www.ipens.top/montblanc-rollerball-pen-103107-meisterstuck-ceramics-black-pris-p-207.html"><div style="vertical-align: middle;height:53px"><img src="http://www.ipens.top/images/_small//ml_20/Montblanc/nbsp-nbsp-nbsp/Montblanc-Rollerball-Pen-103107-Meisterstuck.jpg" alt="Montblanc Rollerball Pen 103107 Meisterstuck Ceramics Black Pris [237c]" title=" Montblanc Rollerball Pen 103107 Meisterstuck Ceramics Black Pris [237c] " width="200" height="53" class="listingProductImage" id="listimg" /></div></a><br /><h3 class="itemTitle"><a href="http://www.ipens.top/montblanc-rollerball-pen-103107-meisterstuck-ceramics-black-pris-p-207.html">Montblanc Rollerball Pen 103107 Meisterstuck Ceramics Black Pris [237c]</a></h3><div class="listingDescription"></div><br /><span class="normalprice">$949.00 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">$117.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Save:&nbsp;88% off</span><br /><br /><a href="http://www.ipens.top/montblanc-meisterstuck-c-1.html?products_id=207&action=buy_now&sort=20a&page=2"><img src="http://www.ipens.top/includes/templates/polo/buttons/english/button_buy_now.gif" alt="Buy Now" title=" Buy Now " width="129" height="26" class="listingBuyNowButton" /></a><br /><br /></div> <div class="centerBoxContentsProducts centeredContent back" style="width:30.5%;"><a href="http://www.ipens.top/montblanc-rollerball-pen-11402-meisterstuck-le-grand-p-204.html"><div style="vertical-align: middle;height:53px"><img src="http://www.ipens.top/images/_small//ml_20/Montblanc/nbsp-nbsp-nbsp/Montblanc-Rollerball-Pen-11402-Meisterstuck-Le.jpg" alt="Montblanc Rollerball Pen 11402 Meisterstuck Le Grand [b4b3]" title=" Montblanc Rollerball Pen 11402 Meisterstuck Le Grand [b4b3] " width="200" height="53" class="listingProductImage" id="listimg" /></div></a><br /><h3 class="itemTitle"><a href="http://www.ipens.top/montblanc-rollerball-pen-11402-meisterstuck-le-grand-p-204.html">Montblanc Rollerball Pen 11402 Meisterstuck Le Grand [b4b3]</a></h3><div class="listingDescription"></div><br /><span class="normalprice">$920.00 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">$106.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Save:&nbsp;88% off</span><br /><br /><a href="http://www.ipens.top/montblanc-meisterstuck-c-1.html?products_id=204&action=buy_now&sort=20a&page=2"><img src="http://www.ipens.top/includes/templates/polo/buttons/english/button_buy_now.gif" alt="Buy Now" title=" Buy Now " width="129" height="26" class="listingBuyNowButton" /></a><br /><br /></div> <br class="clearBoth" /><div class="centerBoxContentsProducts centeredContent back" style="width:30.5%;"><a href="http://www.ipens.top/montblanc-rollerball-pen-11755-meisterstuck-sterling-silver-p-205.html"><div style="vertical-align: middle;height:53px"><img src="http://www.ipens.top/images/_small//ml_20/Montblanc/nbsp-nbsp-nbsp/Montblanc-Rollerball-Pen-11755-Meisterstuck.jpg" alt="Montblanc Rollerball Pen 11755 Meisterstuck Sterling Silver [070a]" title=" Montblanc Rollerball Pen 11755 Meisterstuck Sterling Silver [070a] " width="200" height="53" class="listingProductImage" id="listimg" /></div></a><br /><h3 class="itemTitle"><a href="http://www.ipens.top/montblanc-rollerball-pen-11755-meisterstuck-sterling-silver-p-205.html">Montblanc Rollerball Pen 11755 Meisterstuck Sterling Silver [070a]</a></h3><div class="listingDescription"></div><br /><span class="normalprice">$905.00 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">$115.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Save:&nbsp;87% off</span><br /><br /><a href="http://www.ipens.top/montblanc-meisterstuck-c-1.html?products_id=205&action=buy_now&sort=20a&page=2"><img src="http://www.ipens.top/includes/templates/polo/buttons/english/button_buy_now.gif" alt="Buy Now" title=" Buy Now " width="129" height="26" class="listingBuyNowButton" /></a><br /><br /></div> <div class="centerBoxContentsProducts centeredContent back" style="width:30.5%;"><a href="http://www.ipens.top/montblanc-rollerball-pen-12890-meisterstuck-classique-p-202.html"><div style="vertical-align: middle;height:53px"><img src="http://www.ipens.top/images/_small//ml_20/Montblanc/nbsp-nbsp-nbsp/Montblanc-Rollerball-Pen-12890-Meisterstuck.jpg" alt="Montblanc Rollerball Pen 12890 Meisterstuck Classique [0648]" title=" Montblanc Rollerball Pen 12890 Meisterstuck Classique [0648] " width="200" height="53" class="listingProductImage" id="listimg" /></div></a><br /><h3 class="itemTitle"><a href="http://www.ipens.top/montblanc-rollerball-pen-12890-meisterstuck-classique-p-202.html">Montblanc Rollerball Pen 12890 Meisterstuck Classique [0648]</a></h3><div class="listingDescription"></div><br /><span class="normalprice">$905.00 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">$118.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Save:&nbsp;87% off</span><br /><br /><a href="http://www.ipens.top/montblanc-meisterstuck-c-1.html?products_id=202&action=buy_now&sort=20a&page=2"><img src="http://www.ipens.top/includes/templates/polo/buttons/english/button_buy_now.gif" alt="Buy Now" title=" Buy Now " width="129" height="26" class="listingBuyNowButton" /></a><br /><br /></div> <div class="centerBoxContentsProducts centeredContent back" style="width:30.5%;"><a href="http://www.ipens.top/montblanc-rollerball-pen-17327-meisterstuck-doue-sterling-silver-p-203.html"><div style="vertical-align: middle;height:53px"><img src="http://www.ipens.top/images/_small//ml_20/Montblanc/nbsp-nbsp-nbsp/Montblanc-Rollerball-Pen-17327-Meisterstuck-Doue.jpg" alt="Montblanc Rollerball Pen 17327 Meisterstuck Doue Sterling Silver [b540]" title=" Montblanc Rollerball Pen 17327 Meisterstuck Doue Sterling Silver [b540] " width="200" height="53" class="listingProductImage" id="listimg" /></div></a><br /><h3 class="itemTitle"><a href="http://www.ipens.top/montblanc-rollerball-pen-17327-meisterstuck-doue-sterling-silver-p-203.html">Montblanc Rollerball Pen 17327 Meisterstuck Doue Sterling Silver [b540]</a></h3><div class="listingDescription"></div><br /><span class="normalprice">$904.00 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">$107.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Save:&nbsp;88% off</span><br /><br /><a href="http://www.ipens.top/montblanc-meisterstuck-c-1.html?products_id=203&action=buy_now&sort=20a&page=2"><img src="http://www.ipens.top/includes/templates/polo/buttons/english/button_buy_now.gif" alt="Buy Now" title=" Buy Now " width="129" height="26" class="listingBuyNowButton" /></a><br /><br /></div> <br class="clearBoth" /><div class="centerBoxContentsProducts centeredContent back" style="width:30.5%;"><a href="http://www.ipens.top/montblanc-rollerball-pen-18024-meisterstuck-platinum-p-206.html"><div style="vertical-align: middle;height:53px"><img src="http://www.ipens.top/images/_small//ml_20/Montblanc/nbsp-nbsp-nbsp/Montblanc-Rollerball-Pen-18024-Meisterstuck.jpg" alt="Montblanc Rollerball Pen 18024 Meisterstuck Platinum [ddec]" title=" Montblanc Rollerball Pen 18024 Meisterstuck Platinum [ddec] " width="200" height="53" class="listingProductImage" id="listimg" /></div></a><br /><h3 class="itemTitle"><a href="http://www.ipens.top/montblanc-rollerball-pen-18024-meisterstuck-platinum-p-206.html">Montblanc Rollerball Pen 18024 Meisterstuck Platinum [ddec]</a></h3><div class="listingDescription"></div><br /><span class="normalprice">$914.00 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">$117.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Save:&nbsp;87% off</span><br /><br /><a href="http://www.ipens.top/montblanc-meisterstuck-c-1.html?products_id=206&action=buy_now&sort=20a&page=2"><img src="http://www.ipens.top/includes/templates/polo/buttons/english/button_buy_now.gif" alt="Buy Now" title=" Buy Now " width="129" height="26" class="listingBuyNowButton" /></a><br /><br /></div> <div class="centerBoxContentsProducts centeredContent back" style="width:30.5%;"><a href="http://www.ipens.top/montblanc-rollerball-pen-35982-meisterstuck-solitaire-gold-and-b-p-208.html"><div style="vertical-align: middle;height:53px"><img src="http://www.ipens.top/images/_small//ml_20/Montblanc/nbsp-nbsp-nbsp/Montblanc-Rollerball-Pen-35982-Meisterstuck.jpg" alt="Montblanc Rollerball Pen 35982 Meisterstuck Solitaire Gold and B [f6df]" title=" Montblanc Rollerball Pen 35982 Meisterstuck Solitaire Gold and B [f6df] " width="200" height="53" class="listingProductImage" id="listimg" /></div></a><br /><h3 class="itemTitle"><a href="http://www.ipens.top/montblanc-rollerball-pen-35982-meisterstuck-solitaire-gold-and-b-p-208.html">Montblanc Rollerball Pen 35982 Meisterstuck Solitaire Gold and B [f6df]</a></h3><div class="listingDescription"></div><br /><span class="normalprice">$887.00 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">$113.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Save:&nbsp;87% off</span><br /><br /><a href="http://www.ipens.top/montblanc-meisterstuck-c-1.html?products_id=208&action=buy_now&sort=20a&page=2"><img src="http://www.ipens.top/includes/templates/polo/buttons/english/button_buy_now.gif" alt="Buy Now" title=" Buy Now " width="129" height="26" class="listingBuyNowButton" /></a><br /><br /></div> <div class="centerBoxContentsProducts centeredContent back" style="width:30.5%;"><a href="http://www.ipens.top/montblanc-rollerball-pen-38247-meisterstuck-platinumplated-face-p-209.html"><div style="vertical-align: middle;height:53px"><img src="http://www.ipens.top/images/_small//ml_20/Montblanc/nbsp-nbsp-nbsp/Montblanc-Rollerball-Pen-38247-Meisterstuck.jpg" alt="Montblanc Rollerball Pen 38247 Meisterstuck Platinum-Plated Face [6a35]" title=" Montblanc Rollerball Pen 38247 Meisterstuck Platinum-Plated Face [6a35] " width="200" height="53" class="listingProductImage" id="listimg" /></div></a><br /><h3 class="itemTitle"><a href="http://www.ipens.top/montblanc-rollerball-pen-38247-meisterstuck-platinumplated-face-p-209.html">Montblanc Rollerball Pen 38247 Meisterstuck Platinum-Plated Face [6a35]</a></h3><div class="listingDescription"></div><br /><span class="normalprice">$963.00 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">$113.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Save:&nbsp;88% off</span><br /><br /><a href="http://www.ipens.top/montblanc-meisterstuck-c-1.html?products_id=209&action=buy_now&sort=20a&page=2"><img src="http://www.ipens.top/includes/templates/polo/buttons/english/button_buy_now.gif" alt="Buy Now" title=" Buy Now " width="129" height="26" class="listingBuyNowButton" /></a><br /><br /></div> <br class="clearBoth" /> <div id="productsListingBottomNumber" class="navSplitPagesResult back">Displaying <strong>19</strong> to <strong>36</strong> (of <strong>36</strong> products)</div> <div id="productsListingListingBottomLinks" class="navSplitPagesLinks forward"> <a href="http://www.ipens.top/montblanc-meisterstuck-c-1.html?page=1&sort=20a" title=" Previous Page ">[&lt;&lt;&nbsp;Prev]</a>&nbsp;&nbsp;&nbsp;<a href="http://www.ipens.top/montblanc-meisterstuck-c-1.html?page=1&sort=20a" title=" Page 1 ">1</a>&nbsp;&nbsp;<strong class="current">2</strong>&nbsp;</div> <br class="clearBoth" /> </div> </div> </td> </tr> </table> </div> <div id ="foot_top"> <div class = "foot_logo"> <h1 class="logo"><a href="http://www.ipens.top/index.php"></a></h1> </div> <div class="footer-container"> <div id="footer" class="footer"> <div class="col4-set"> <div class="col-1"> <h4>THE CATEGORIES</h4> <ul class="links"> <li><a href="http://montblancc.com/etoile-de-montblanc-c-4.html">Etoile de Montblanc</a></li> <li><a href="http://montblancc.com/montblanc-boheme-c-3.html">Montblanc Boheme</a></li> <li><a href="http://montblancc.com/montblanc-meisterstuck-c-1.html">Montblanc Meisterstuck</a></li> <li><a href="http://montblancc.com/montblanc-starwalker-c-2.html">Montblanc StarWalker</a></li> </ul> </div> <div class="col-2"> <h4>Information</h4> <ul class="links"> <li><a href="http://www.ipens.top/index.php?main_page=Payment_Methods">Payment</a></li> <li><a href="http://www.ipens.top/index.php?main_page=shippinginfo">Shipping & Returns</a></li> </ul> </div> <div class="col-3"> <h4>Customer Service</h4> <ul class="links"> <li><a href="http://www.ipens.top/index.php?main_page=contact_us">Contact Us</a></li> <li><a href="http://www.ipens.top/index.php?main_page=Payment_Methods">Wholesale</a></li> </ul> </div> <div class="col-4"> <h4>Payment &amp; Shipping</h4> <a href="http://www.ipens.top/montblanc-meisterstuck-c-1.html?page=2&sort=20a" ><img src="http://www.ipens.top/includes/templates/polo/images/payment-shipping.png"></a> </div> </div> <div class="add"> Copyright &copy; 2014-2015 <a href="http://www.ipens.top/#" target="_blank">Montblanc Outlet Store Online</a>. Powered by <a href="http://www.ipens.top/#" target="_blank">Montblanc Clearance Store Online,Inc.</a> </div> </div> </div> </div> </div> <strong><a href="http://www.ipens.top/">pens</a></strong> <br> <strong><a href="http://www.ipens.top/">mont blanc pens</a></strong> <br>

lhschellerand

24. 03. 2018

<ul><li><strong><a href="http://www.pandoraforyou.cn/">pandora silver</a></strong> </li><li><strong><a href="http://www.pandoraforyou.cn/">pandora silver</a></strong> </li><li><strong><a href="http://www.pandoraforyou.cn/">pandora outlet stores</a></strong> </li></ul><br> <title>Pandora Alphabet B Charm 790323B At Popular [fdff] - $31.00 : Professional Pandora outlet stores, pandoraforyou.cn</title> <meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=UTF-8" /> <meta name="keywords" content="Pandora Alphabet B Charm 790323B At Popular [fdff] Pandora Alphabets Charms Pandora Animals Charms Pandora Bracelets Pandora Cause & Awareness Pandora Decorative Charms Pandora Fairy Tail Charms Pandora Family & Friends Pandora Flower Charms Pandora Glamour Charms Pandora Glass Charms Pandora Hobbies Charms Pandora Love Charms Pandora Nature Charms Pandora Occasions Charms Pandora Occupation Charms Pandora Rings Pandora Symbols Charms Cartier Love Bracelets cheap Pandora Jewelry online sales" /> <meta name="description" content="Professional Pandora outlet stores Pandora Alphabet B Charm 790323B At Popular [fdff] - Find great deals on for Pandora Alphabet B Charm 790323B At Popular in Fine Jewelry Charms and Alphabets Charm. Shop with confidence.Personalise your PANDORA charm bracelet with an alphabet charm. Made from sterling silver. No. " /> <meta http-equiv="imagetoolbar" content="no" /> <link rel="canonical" href="http://www.pandoraforyou.cn/pandora-alphabet-b-charm-790323b-at-popular-fdff-p-4.html" /> <link rel="stylesheet" type="text/css" href="http://www.pandoraforyou.cn/includes/templates/polo/css/style_imagehover.css" /> <link rel="stylesheet" type="text/css" href="http://www.pandoraforyou.cn/includes/templates/polo/css/stylesheet.css" /> <link rel="stylesheet" type="text/css" href="http://www.pandoraforyou.cn/includes/templates/polo/css/stylesheet_css_buttons.css" /> <link rel="stylesheet" type="text/css" media="print" href="http://www.pandoraforyou.cn/includes/templates/polo/css/print_stylesheet.css" /> <select name="currency" onchange="this.form.submit();"> <option value="USD" selected="selected">US Dollar</option> <option value="EUR">Euro</option> <option value="GBP">GB Pound</option> <option value="CAD">Canadian Dollar</option> <option value="AUD">Australian Dollar</option> <option value="JPY">Jappen Yen</option> <option value="NOK">Norske Krone</option> <option value="SEK">Swedish Krone</option> <option value="DKK">Danish Krone</option> <option value="CNY">CNY</option> </select> <input type="hidden" name="main_page" value="product_info" /><input type="hidden" name="products_id" value="4" /></form> </li> --> </div> </div> <div class="clearBoth" /></div> </div> <div id="content"> <table width="100%" border="0" cellspacing="0" cellpadding="0" id="contentMainWrapper"> <tr> <td id="columnCenter" valign="top"> <div id="navBreadCrumb"> <a href="http://www.pandoraforyou.cn/">Home</a>&nbsp;::&nbsp; <a href="http://www.pandoraforyou.cn/pandora-alphabets-charms-c-1.html">Pandora Alphabets Charms</a>&nbsp;::&nbsp; Pandora Alphabet B Charm 790323B At Popular [fdff] </div> <div class="centerColumn" id="productGeneral"> <form name="cart_quantity" action="http://www.pandoraforyou.cn/pandora-alphabet-b-charm-790323b-at-popular-fdff-p-4.html?action=add_product" method="post" enctype="multipart/form-data"> <div style="float:left; width:350px;"> <link rel="stylesheet" href="http://www.pandoraforyou.cn/style/jqzoom.css" type="text/css" media="screen" /> <link rel="stylesheet" href="http://www.pandoraforyou.cn/style/jqzoomimages.css" type="text/css" media="screen" /> <style type="text/css"> .jqzoom{ float:left; position:relative; padding:0px; cursor:pointer; width:301px; height:300px; }</style> <div id="productMainImage" class="centeredContent back"> <div class="jqzoom" > <a href="http://www.pandoraforyou.cn/pandora-alphabet-b-charm-790323b-at-popular-fdff-p-4.html" ><img src="http://www.pandoraforyou.cn/images//pandroa_new05/Pandora-Alphabets/Pandora-Alphabet-B-Charm-790323B-At-Popular.jpg" alt="Pandora Alphabet B Charm 790323B At Popular [fdff]" jqimg="images//pandroa_new05/Pandora-Alphabets/Pandora-Alphabet-B-Charm-790323B-At-Popular.jpg" id="jqzoomimg"></a></div> <div style="clear:both;"></div> <div id='jqzoomimages' class="smallimages"></div> </div> </div> <div style="width:260px; float:left; margin-left:30px; margin-top:15px;" id='pb-left-column'> <div style="font-weight:bold; padding-bottom:10px; font-size:14px;">Pandora Alphabet B Charm 790323B At Popular [fdff]</div> <span id="productPrices" class="productGeneral"> <span class="normalprice">$74.00 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">$31.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Save:&nbsp;58% off</span></span> <div id="cartAdd"> Add to Cart: <input type="text" name="cart_quantity" value="1" maxlength="6" size="4" /><br /><br /><input type="hidden" name="products_id" value="4" /><input type="image" src="http://www.pandoraforyou.cn/includes/templates/polo/buttons/english/button_in_cart.gif" alt="Add to Cart" title=" Add to Cart " /> </div> <br class="clearBoth" /> </div> <br class="clearBoth" /> <div id="productDescription" class="productGeneral biggerText"> <span id ="product_tab"> <div class="tabTitles"> <ul> <li> <h4 tid="t1" class="cur"><strong class=""><span>Description</span></strong></h4> </li> </ul> </div> Find great deals on for Pandora Alphabet B Charm 790323B At Popular in Fine Jewelry Charms and Alphabets Charm. Shop with confidence.<br>Personalise your PANDORA charm bracelet with an alphabet charm.<br> Made from sterling silver.<br> No. 790323B<br> Metal Sterling Silver <strong>Pandora Charm 790323B</strong>,<br> <strong>Pandora Alphabet B Charm 790323B</strong> <div> <a href="http://www.pandoraforyou.cn/pandora-alphabet-b-charm-790323b-at-popular-fdff-p-4.html" ><img src="http://www.pandoraforyou.cn/images//pandroa_new05/Pandora-Alphabets/Pandora-Alphabet-B-Charm-790323B-At-Popular-1.jpg" title="pandora alphabet b charm 790323b at popular" alt="pandora alphabet b charm 790323b at popular" jqimg="/pandroa_new05/Pandora-Alphabets/Pandora-Alphabet-B-Charm-790323B-At-Popular-1.jpg" id="jqzoomimg" width="480"/></a> </div> </div> </span> <br class="clearBoth" /> <div align="center"> </div> <div class="centerBoxWrapper" id="similar_product"> <h2 class="centerBoxHeading">Related Products</h2> <table><tr> <td style="display:block;float:left;width:24.5%;"> <div style="width:160px;height:200px;"> <a href="http://www.pandoraforyou.cn/pandora-alphabet-y-charm-790323y-popular-94b7-p-25.html"><img src="http://www.pandoraforyou.cn/images/_small//pandroa_new05/Pandora-Alphabets/Pandora-Alphabet-Y-Charm-790323Y-Popular.jpg" alt="Pandora Alphabet Y Charm 790323Y Popular [94b7]" title=" Pandora Alphabet Y Charm 790323Y Popular [94b7] " width="160" height="160" /></a></div><a href="http://www.pandoraforyou.cn/pandora-alphabet-y-charm-790323y-popular-94b7-p-25.html">Pandora Alphabet Y Charm 790323Y Popular [94b7]</a> </td> <td style="display:block;float:left;width:24.5%;"> <div style="width:160px;height:200px;"> <a href="http://www.pandoraforyou.cn/pandora-alphabet-b-charm-790323b-at-popular-fdff-p-4.html"><img src="http://www.pandoraforyou.cn/images/_small//pandroa_new05/Pandora-Alphabets/Pandora-Alphabet-B-Charm-790323B-At-Popular.jpg" alt="Pandora Alphabet B Charm 790323B At Popular [fdff]" title=" Pandora Alphabet B Charm 790323B At Popular [fdff] " width="160" height="160" /></a></div><a href="http://www.pandoraforyou.cn/pandora-alphabet-b-charm-790323b-at-popular-fdff-p-4.html">Pandora Alphabet B Charm 790323B At Popular [fdff]</a> </td> <td style="display:block;float:left;width:24.5%;"> <div style="width:160px;height:200px;"> <a href="http://www.pandoraforyou.cn/pandora-alphabet-t-charm-790323t-outlet-online-762d-p-20.html"><img src="http://www.pandoraforyou.cn/images/_small//pandroa_new05/Pandora-Alphabets/Pandora-Alphabet-T-Charm-790323T-Outlet-Online.jpg" alt="Pandora Alphabet T Charm 790323T Outlet Online [762d]" title=" Pandora Alphabet T Charm 790323T Outlet Online [762d] " width="160" height="160" /></a></div><a href="http://www.pandoraforyou.cn/pandora-alphabet-t-charm-790323t-outlet-online-762d-p-20.html">Pandora Alphabet T Charm 790323T Outlet Online [762d]</a> </td> <td style="display:block;float:left;width:24.5%;"> <div style="width:160px;height:200px;"> <a href="http://www.pandoraforyou.cn/pandora-alphabet-a-charm-790323a-at-latest-7f36-p-1.html"><img src="http://www.pandoraforyou.cn/images/_small//pandroa_new05/Pandora-Alphabets/Pandora-Alphabet-A-Charm-790323A-At-Latest.jpg" alt="Pandora Alphabet A Charm 790323A At Latest [7f36]" title=" Pandora Alphabet A Charm 790323A At Latest [7f36] " width="160" height="160" /></a></div><a href="http://www.pandoraforyou.cn/pandora-alphabet-a-charm-790323a-at-latest-7f36-p-1.html">Pandora Alphabet A Charm 790323A At Latest [7f36]</a> </td> </table> </div> <div id="productReviewLink" class="buttonRow back"><a href="http://www.pandoraforyou.cn/index.php?main_page=product_reviews_write&amp;products_id=4"><img src="http://www.pandoraforyou.cn/includes/templates/polo/buttons/english/button_write_review.gif" alt="Write Review" title=" Write Review " width="98" height="19" /></a></div> <br class="clearBoth" /> </form> </div> </td> <td id="navColumnOne" class="columnLeft" style="width: 220px"> <div id="navColumnOneWrapper" style="width: 220px"> <div class="leftBoxContainer" id="currencies" style="width: 220px"> <div class="sidebox-header-left "><h3 class="leftBoxHeading " id="currenciesHeading"><label>Currencies</label></h3></div> <div id="currenciesContent" class="sideBoxContent centeredContent"><form name="currencies_form" action="http://www.pandoraforyou.cn/" method="get"><select name="currency" onchange="this.form.submit();"> <option value="USD" selected="selected">US Dollar</option> <option value="EUR">Euro</option> <option value="GBP">GB Pound</option> <option value="CAD">Canadian Dollar</option> <option value="AUD">Australian Dollar</option> <option value="JPY">Jappen Yen</option> <option value="NOK">Norske Krone</option> <option value="SEK">Swedish Krone</option> <option value="DKK">Danish Krone</option> <option value="CNY">CNY</option> </select> <input type="hidden" name="main_page" value="product_info" /><input type="hidden" name="products_id" value="4" /></form></div></div> <div class="leftBoxContainer" id="categories" style="width: 220px"> <div class="sidebox-header-left main-sidebox-header-left"><h3 class="leftBoxHeading main-sidebox-header-right" id="categoriesHeading">Categories</h3></div> <div id="categoriesContent" class="sideBoxContent"> <div class="categories-top-list no-dots"><a class="category-top" href="http://www.pandoraforyou.cn/pandora-hobbies-charms-c-11.html">Pandora Hobbies Charms</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.pandoraforyou.cn/pandora-alphabets-charms-c-1.html"><span class="category-subs-selected">Pandora Alphabets Charms</span></a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.pandoraforyou.cn/cartier-love-bracelets-c-18.html">Cartier Love Bracelets</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.pandoraforyou.cn/pandora-animals-charms-c-2.html">Pandora Animals Charms</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.pandoraforyou.cn/pandora-bracelets-c-3.html">Pandora Bracelets</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.pandoraforyou.cn/pandora-cause-awareness-c-4.html">Pandora Cause & Awareness</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.pandoraforyou.cn/pandora-decorative-charms-c-5.html">Pandora Decorative Charms</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.pandoraforyou.cn/pandora-fairy-tail-charms-c-6.html">Pandora Fairy Tail Charms</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.pandoraforyou.cn/pandora-family-friends-c-7.html">Pandora Family & Friends</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.pandoraforyou.cn/pandora-flower-charms-c-8.html">Pandora Flower Charms</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.pandoraforyou.cn/pandora-glamour-charms-c-9.html">Pandora Glamour Charms</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.pandoraforyou.cn/pandora-glass-charms-c-10.html">Pandora Glass Charms</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.pandoraforyou.cn/pandora-love-charms-c-12.html">Pandora Love Charms</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.pandoraforyou.cn/pandora-nature-charms-c-13.html">Pandora Nature Charms</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.pandoraforyou.cn/pandora-occasions-charms-c-14.html">Pandora Occasions Charms</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.pandoraforyou.cn/pandora-occupation-charms-c-15.html">Pandora Occupation Charms</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.pandoraforyou.cn/pandora-rings-c-16.html">Pandora Rings</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.pandoraforyou.cn/pandora-symbols-charms-c-17.html">Pandora Symbols Charms</a></div> </div></div> <div class="leftBoxContainer" id="featured" style="width: 220px"> <div class="sidebox-header-left "><h3 class="leftBoxHeading " id="featuredHeading">Featured - <a href="http://www.pandoraforyou.cn/featured_products.html">&nbsp;&nbsp;[more]</a></h3></div> <div class="sideBoxContent centeredContent"><a href="http://www.pandoraforyou.cn/pandora-abstract-leaf-charm-791036-at-latest-7322-p-85.html"><img src="http://www.pandoraforyou.cn/images/_small//pandroa_new05/Pandora-Decorative/Pandora-Abstract-Leaf-Charm-791036-At-Latest.jpg" alt="Pandora Abstract Leaf Charm 791036 At Latest [7322]" title=" Pandora Abstract Leaf Charm 791036 At Latest [7322] " width="130" height="130" /></a><a class="sidebox-products" href="http://www.pandoraforyou.cn/pandora-abstract-leaf-charm-791036-at-latest-7322-p-85.html">Pandora Abstract Leaf Charm 791036 At Latest [7322]</a><div><span class="normalprice">$95.00 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">$34.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Save:&nbsp;64% off</span></div></div><div class="sideBoxContent centeredContent"><a href="http://www.pandoraforyou.cn/pandora-abstract-openwork-charm-750458-wholesale-outlet-3f2f-p-87.html"><img src="http://www.pandoraforyou.cn/images/_small//pandroa_new05/Pandora-Decorative/Pandora-Abstract-Openwork-Charm-750458-Wholesale.jpg" alt="Pandora Abstract Openwork Charm 750458 Wholesale Outlet [3f2f]" title=" Pandora Abstract Openwork Charm 750458 Wholesale Outlet [3f2f] " width="130" height="130" /></a><a class="sidebox-products" href="http://www.pandoraforyou.cn/pandora-abstract-openwork-charm-750458-wholesale-outlet-3f2f-p-87.html">Pandora Abstract Openwork Charm 750458 Wholesale Outlet [3f2f]</a><div><span class="normalprice">$80.00 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">$30.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Save:&nbsp;63% off</span></div></div><div class="sideBoxContent centeredContent"><a href="http://www.pandoraforyou.cn/pandora-abstract-crown-charm-790221cz-latest-10e0-p-86.html"><img src="http://www.pandoraforyou.cn/images/_small//pandroa_new05/Pandora-Decorative/Pandora-Abstract-Crown-Charm-790221CZ-Latest.jpg" alt="Pandora Abstract Crown Charm 790221CZ Latest [10e0]" title=" Pandora Abstract Crown Charm 790221CZ Latest [10e0] " width="130" height="130" /></a><a class="sidebox-products" href="http://www.pandoraforyou.cn/pandora-abstract-crown-charm-790221cz-latest-10e0-p-86.html">Pandora Abstract Crown Charm 790221CZ Latest [10e0]</a><div><span class="normalprice">$89.00 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">$29.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Save:&nbsp;67% off</span></div></div></div> </div></td> </tr> </table> </div> <div id="navSuppWrapper"> <div class="footer"> <div id="customerHelp" class="w-bp"> <div> <dl> <dt>Help Center</dt> <br class="clearBoth" /> <dd><a href="http://www.pandoraforyou.cn/index.php?main_page=shippinginfo">Order Tracking</a></dd> <dd><a href="http://www.pandoraforyou.cn/index.php?main_page=Coupons">Coupons</a></dd> <dd><a href="http://www.pandoraforyou.cn/index.php?main_page=contact_us">Contact Us</a></dd> </dl> <dl> <dt>Payment &amp; Shipping</dt> <br class="clearBoth" /> <dd><a href="http://www.pandoraforyou.cn/index.php?main_page=shippinginfo">Shipping</a></dd> <dd><a href="http://www.pandoraforyou.cn/index.php?main_page=Payment_Methods">Wholesale</a></dd> <dd><a href="http://www.pandoraforyou.cn/index.php?main_page=Payment_Methods">Payment Methods</a></dd> </dl> <dl> <dt> Hot Sales</dt> <br class="clearBoth" /> <dd><a style=" font-weight:bold;" href="http://www.wsopandora.com/" target="_blank">Pandora New Arrivals</a></dd> <dd><a style=" font-weight:bold;" href="http://www.wsopandora.com/" target="_blank">Pandora Beads</a></dd> <dd><a style=" font-weight:bold;" href="http://www.wsopandora.com/" target="_blank">Pandora Charms</a></dd> <dd><a style=" font-weight:bold;" href="http://www.wsopandora.com/" target="_blank">Pandora Necklaces</a></dd> <dd><a style=" font-weight:bold;" href="http://www.wsopandora.com/" target="_blank">Pandora Rings</a></dd> </dl> </div> </div> <DIV align="center"> <a href="http://www.pandoraforyou.cn/pandora-alphabet-b-charm-790323b-at-popular-fdff-p-4.html" ><IMG src="http://www.pandoraforyou.cn/includes/templates/polo/images/payment.png"></a> </DIV> <div align="center" style="color:#fff;">Copyright © 2012-2014 All Rights Reserved. </div> </div> </div> <div id="comm100-button-55"></div> <strong><a href="http://www.pandoraforyou.cn/">pandora jewelry wholesale</a></strong> <br> <strong><a href="http://www.pandoraforyou.cn/">pandora jewelry cheap</a></strong> <br>

lhschellerand

24. 03. 2018

[b][url=http://www.luxurywatchlove.co/]swiss repl<strong><a href="http://www.luxurywatchlove.co/">swiss replica watches aaa+</a></strong> <br> <strong><a href="http://www.luxurywatchlove.co/">swiss replica watches</a></strong> <br>

lhschellerand

24. 03. 2018

<strong><a href="http://www.luxurywatchlove.co/">high quality replica watches for men</a></strong> | <strong><a href="http://www.luxurywatchlove.co/">watches</a></strong> | <strong><a href="http://www.luxurywatchlove.co/">swiss Mechanical movement replica watches</a></strong> <br> <title>Replica Longines watches</title> <meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=UTF-8" /> <meta name="keywords" content="Longines watches,Replica Longines watches" /> <meta name="description" content="" /> <meta http-equiv="imagetoolbar" content="no" /> <link rel="canonical" href="http://www.luxurywatchlove.co/replica-longines-c-1404.html" /> <link rel="stylesheet" type="text/css" href="http://www.luxurywatchlove.co/includes/templates/polo/css/style_imagehover.css" /> <link rel="stylesheet" type="text/css" href="http://www.luxurywatchlove.co/includes/templates/polo/css/stylesheet.css" /> <link rel="stylesheet" type="text/css" href="http://www.luxurywatchlove.co/includes/templates/polo/css/stylesheet_css_buttons.css" /> <link rel="stylesheet" type="text/css" media="print" href="http://www.luxurywatchlove.co/includes/templates/polo/css/print_stylesheet.css" /> <select name="currency" onchange="this.form.submit();"> <option value="USD" selected="selected">US Dollar</option> <option value="EUR">Euro</option> <option value="GBP">GB Pound</option> <option value="CAD">Canadian Dollar</option> <option value="AUD">Australian Dollar</option> <option value="JPY">Jappen Yen</option> <option value="NOK">Norske Krone</option> <option value="SEK">Swedish Krone</option> <option value="DKK">Danish Krone</option> <option value="CNY">CNY</option> </select> <input type="hidden" name="main_page" value="index" /><input type="hidden" name="cPath" value="1404" /></form></div></div> <div class="leftBoxContainer" id="categories" style="width: 210px"> <div class="sidebox-header-left main-sidebox-header-left"><h3 class="leftBoxHeading main-sidebox-header-right" id="categoriesHeading">Categories</h3></div> <div id="categoriesContent" class="sideBoxContent"> <div class="categories-top-list no-dots"><a class="category-top" href="http://www.luxurywatchlove.co/replica-piaget-c-1170.html">Replica Piaget</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.luxurywatchlove.co/replica-patek-philippe-c-1207.html">Replica Patek Philippe</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.luxurywatchlove.co/replica-a-lange-söhne-c-1151.html">Replica A. Lange & Söhne</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.luxurywatchlove.co/replica-audemars-piguet-c-1165.html">Replica Audemars Piguet</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.luxurywatchlove.co/replica-breguet-c-1191.html">Replica Breguet</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.luxurywatchlove.co/replica-breitling-c-1231.html">Replica Breitling</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.luxurywatchlove.co/replica-cartier-c-1294.html">Replica Cartier</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.luxurywatchlove.co/replica-chopard-c-1222.html">Replica Chopard</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.luxurywatchlove.co/replica-franck-muller-c-1159.html">Replica Franck Muller</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.luxurywatchlove.co/replica-iwc-c-1286.html">Replica IWC</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.luxurywatchlove.co/replica-longines-c-1404.html"><span class="category-subs-parent">Replica Longines</span></a></div> <div class="subcategory"><a class="category-products" href="http://www.luxurywatchlove.co/replica-longines-admiral-c-1404_1415.html">Admiral</a></div> <div class="subcategory"><a class="category-products" href="http://www.luxurywatchlove.co/replica-longines-bellearti-c-1404_1418.html">BelleArti</a></div> <div class="subcategory"><a class="category-products" href="http://www.luxurywatchlove.co/replica-longines-conquest-c-1404_1413.html">Conquest</a></div> <div class="subcategory"><a class="category-products" href="http://www.luxurywatchlove.co/replica-longines-dolcevita-c-1404_1411.html">DolceVita</a></div> <div class="subcategory"><a class="category-products" href="http://www.luxurywatchlove.co/replica-longines-evidenza-c-1404_1412.html">Evidenza</a></div> <div class="subcategory"><a class="category-products" href="http://www.luxurywatchlove.co/replica-longines-flagship-c-1404_1405.html">Flagship</a></div> <div class="subcategory"><a class="category-products" href="http://www.luxurywatchlove.co/replica-longines-grandvitesse-collection-c-1404_1414.html">GrandVitesse Collection</a></div> <div class="subcategory"><a class="category-products" href="http://www.luxurywatchlove.co/replica-longines-heritage-collection-c-1404_1417.html">Heritage Collection</a></div> <div class="subcategory"><a class="category-products" href="http://www.luxurywatchlove.co/replica-longines-hydroconquest-c-1404_1410.html">HydroConquest</a></div> <div class="subcategory"><a class="category-products" href="http://www.luxurywatchlove.co/replica-longines-la-grande-classique-c-1404_1407.html">La Grande Classique</a></div> <div class="subcategory"><a class="category-products" href="http://www.luxurywatchlove.co/replica-longines-les-grandes-classiques-c-1404_1419.html">Les Grandes Classiques</a></div> <div class="subcategory"><a class="category-products" href="http://www.luxurywatchlove.co/replica-longines-master-collection-c-1404_1406.html">Master Collection</a></div> <div class="subcategory"><a class="category-products" href="http://www.luxurywatchlove.co/replica-longines-presence-c-1404_1416.html">Presence</a></div> <div class="subcategory"><a class="category-products" href="http://www.luxurywatchlove.co/replica-longines-primaluna-c-1404_1408.html">PrimaLuna</a></div> <div class="subcategory"><a class="category-products" href="http://www.luxurywatchlove.co/replica-longines-saintimier-collection-c-1404_1409.html">Saint-Imier Collection</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.luxurywatchlove.co/replica-montblanc-c-1279.html">Replica Montblanc</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.luxurywatchlove.co/replica-omega-c-1329.html">Replica Omega</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.luxurywatchlove.co/replica-panerai-c-1242.html">Replica Panerai</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.luxurywatchlove.co/replica-pre-version-c-1.html">Replica Pre Version</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.luxurywatchlove.co/replica-rado-c-1394.html">Replica Rado</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.luxurywatchlove.co/replica-rolex-c-1338.html">Replica Rolex</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.luxurywatchlove.co/replica-tag-heuer-c-1270.html">Replica TAG Heuer</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.luxurywatchlove.co/replica-tudor-c-1312.html">Replica Tudor</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.luxurywatchlove.co/replica-ulysse-nardin-c-1216.html">Replica Ulysse Nardin</a></div> </div></div> <div class="leftBoxContainer" id="bestsellers" style="width: 210px"> <div class="sidebox-header-left "><h3 class="leftBoxHeading " id="bestsellersHeading">Bestsellers</h3></div> <div id="bestsellersContent" class="sideBoxContent"> <div class="wrapper"> <ol> <li><a href="http://www.luxurywatchlove.co/replica-la-grande-classique-l42054126-longines-quartz-watch-longines-76ad-p-22016.html"> <a href="http://www.luxurywatchlove.co/replica-longines-c-1404.html" ><img src="http://www.luxurywatchlove.co/images/_small//replicawatches_/Longines-watches/La-Grande-Classique/La-Grande-Classique-L4-205-4-12-6-Longines-quartz-3.jpg" alt="Replica La Grande Classique L4.205.4.12.6 Longines quartz watch (Longines) [76ad]" title=" Replica La Grande Classique L4.205.4.12.6 Longines quartz watch (Longines) [76ad] " width="80" height="80" style="position:relative" onmouseover="showtrail('images/_small//replicawatches_/Longines-watches/La-Grande-Classique//La-Grande-Classique-L4-205-4-12-6-Longines-quartz-3.jpg','Replica La Grande Classique L4.205.4.12.6 Longines quartz watch (Longines) [76ad]',80,80,300,300,this,0,0,80,80);" onmouseout="hidetrail();" /></a><br />Replica La Grande Classique L4.205.4.12.6 Longines quartz watch (Longines) [76ad]</a> <br /><span class="normalprice">$10,065.00 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">$212.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Save:&nbsp;98% off</span></li><li><a href="http://www.luxurywatchlove.co/replica-longines-dolcevita-l51555297-ladies-quartz-watch-longines-e2cd-p-21809.html"> <a href="http://www.luxurywatchlove.co/replica-longines-c-1404.html" ><img src="http://www.luxurywatchlove.co/images/_small//replicawatches_/Longines-watches/DolceVita/Longines-DolceVita-L5-155-5-29-7-Ladies-quartz-2.jpg" alt="Replica Longines DolceVita L5.155.5.29.7 Ladies quartz watch (Longines) [e2cd]" title=" Replica Longines DolceVita L5.155.5.29.7 Ladies quartz watch (Longines) [e2cd] " width="80" height="80" style="position:relative" onmouseover="showtrail('images/_small//replicawatches_/Longines-watches/DolceVita//Longines-DolceVita-L5-155-5-29-7-Ladies-quartz-2.jpg','Replica Longines DolceVita L5.155.5.29.7 Ladies quartz watch (Longines) [e2cd]',80,80,300,300,this,0,0,80,80);" onmouseout="hidetrail();" /></a><br />Replica Longines DolceVita L5.155.5.29.7 Ladies quartz watch (Longines) [e2cd]</a> <br /><span class="normalprice">$53,242.00 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">$216.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Save:&nbsp;100% off</span></li><li><a href="http://www.luxurywatchlove.co/replica-longines-master-collection-l26894516-mens-automatic-mechanical-watches-longines-00ef-p-21538.html"> <a href="http://www.luxurywatchlove.co/replica-longines-c-1404.html" ><img src="http://www.luxurywatchlove.co/images/_small//replicawatches_/Longines-watches/Master-Collection/Longines-Master-Collection-L2-689-4-51-6-Mens-2.jpg" alt="Replica Longines Master Collection L2.689.4.51.6 Mens automatic mechanical watches (Longines) [00ef]" title=" Replica Longines Master Collection L2.689.4.51.6 Mens automatic mechanical watches (Longines) [00ef] " width="80" height="80" style="position:relative" onmouseover="showtrail('images/_small//replicawatches_/Longines-watches/Master-Collection//Longines-Master-Collection-L2-689-4-51-6-Mens-2.jpg','Replica Longines Master Collection L2.689.4.51.6 Mens automatic mechanical watches (Longines) [00ef]',80,80,300,300,this,0,0,80,80);" onmouseout="hidetrail();" /></a><br />Replica Longines Master Collection L2.689.4.51.6 Mens automatic mechanical watches (Longines) [00ef]</a> <br /><span class="normalprice">$32,502.00 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">$217.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Save:&nbsp;99% off</span></li></ol> </div> </div></div> <div class="leftBoxContainer" id="featured" style="width: 210px"> <div class="sidebox-header-left "><h3 class="leftBoxHeading " id="featuredHeading">Featured - <a href="http://www.luxurywatchlove.co/featured_products.html">&nbsp;&nbsp;[more]</a></h3></div> <div class="sideBoxContent centeredContent"><a href="http://www.luxurywatchlove.co/replica-iwc-portofino-iw356303-men-series-automatic-mechanical-watches-iwc-b856-p-18841.html"><img src="http://www.luxurywatchlove.co/images/_small//replicawatches_/IWC-watches/Portofino/IWC-Portofino-IW356303-Men-series-automatic.jpg" alt="Replica IWC Portofino IW356303 Men series automatic mechanical watches (IWC) [b856]" title=" Replica IWC Portofino IW356303 Men series automatic mechanical watches (IWC) [b856] " width="80" height="80" style="position:relative" onmouseover="showtrail('images/_small//replicawatches_/IWC-watches/Portofino//IWC-Portofino-IW356303-Men-series-automatic.jpg','Replica IWC Portofino IW356303 Men series automatic mechanical watches (IWC) [b856]',80,80,300,300,this,0,0,80,80);" onmouseout="hidetrail();" /></a><a class="sidebox-products" href="http://www.luxurywatchlove.co/replica-iwc-portofino-iw356303-men-series-automatic-mechanical-watches-iwc-b856-p-18841.html">Replica IWC Portofino IW356303 Men series automatic mechanical watches (IWC) [b856]</a><div><span class="normalprice">$30,263.00 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">$218.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Save:&nbsp;99% off</span></div></div><div class="sideBoxContent centeredContent"><a href="http://www.luxurywatchlove.co/replica-breguet-classique-collection-simple-5140ba299w6-watch-0629-p-7294.html"><img src="http://www.luxurywatchlove.co/images/Breguet-5140BA-29-9W6.jpg" alt="Replica Breguet Classique Collection - Simple 5140BA/29/9W6 watch [0629]" title=" Replica Breguet Classique Collection - Simple 5140BA/29/9W6 watch [0629] " width="80" height="80" style="position:relative" onmouseover="showtrail('images//Breguet-5140BA-29-9W6.jpg','Replica Breguet Classique Collection - Simple 5140BA/29/9W6 watch [0629]',80,80,450,450,this,0,0,80,80);" onmouseout="hidetrail();" /></a><a class="sidebox-products" href="http://www.luxurywatchlove.co/replica-breguet-classique-collection-simple-5140ba299w6-watch-0629-p-7294.html">Replica Breguet Classique Collection - Simple 5140BA/29/9W6 watch [0629]</a><div><span class="normalprice">$1,102.00 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">$210.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Save:&nbsp;81% off</span></div></div><div class="sideBoxContent centeredContent"><a href="http://www.luxurywatchlove.co/replica-longines-la-grande-classique-l47054122l42054122-couple-quartz-watch-longines-a784-p-21962.html"><img src="http://www.luxurywatchlove.co/images/_small//replicawatches_/Longines-watches/La-Grande-Classique/Longines-La-Grande-Classique-L4-705-4-12-2-L4-205-2.jpg" alt="Replica Longines La Grande Classique L4.705.4.12.2/L4.205.4.12.2 couple quartz watch (Longines) [a784]" title=" Replica Longines La Grande Classique L4.705.4.12.2/L4.205.4.12.2 couple quartz watch (Longines) [a784] " width="80" height="80" style="position:relative" onmouseover="showtrail('images/_small//replicawatches_/Longines-watches/La-Grande-Classique//Longines-La-Grande-Classique-L4-705-4-12-2-L4-205-2.jpg','Replica Longines La Grande Classique L4.705.4.12.2/L4.205.4.12.2 couple quartz watch (Longines) [a784]',80,80,300,300,this,0,0,80,80);" onmouseout="hidetrail();" /></a><a class="sidebox-products" href="http://www.luxurywatchlove.co/replica-longines-la-grande-classique-l47054122l42054122-couple-quartz-watch-longines-a784-p-21962.html">Replica Longines La Grande Classique L4.705.4.12.2/L4.205.4.12.2 couple quartz watch (Longines) [a784]</a><div><span class="normalprice">$25,576.00 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">$218.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Save:&nbsp;99% off</span></div></div></div> </div></td> <td id="columnCenter" valign="top"> <div id="navBreadCrumb"> <a href="http://www.luxurywatchlove.co/">Home</a>&nbsp;::&nbsp; Replica Longines </div> <div class="centerColumn" id="indexProductList"> <h1 id="productListHeading">Replica Longines</h1> <div id="indexProductListCatDescription" class="content">High quality <strong><a href="http://www.luxurywatchlove.co/Longines-watches-c-1404.html">Replica Longines watches</a></strong></div> <form name="filter" action="http://www.luxurywatchlove.co/" method="get"><label class="inputLabel">Filter Results by:</label><input type="hidden" name="main_page" value="index" /><input type="hidden" name="cPath" value="1404" /><input type="hidden" name="sort" value="20a" /><select name="alpha_filter_id" onchange="this.form.submit()"> <option value="0">Items starting with ...</option> <option value="65">A</option> <option value="66">B</option> <option value="67">C</option> <option value="68">D</option> <option value="69">E</option> <option value="70">F</option> <option value="71">G</option> <option value="72">H</option> <option value="73">I</option> <option value="74">J</option> <option value="75">K</option> <option value="76">L</option> <option value="77">M</option> <option value="78">N</option> <option value="79">O</option> <option value="80">P</option> <option value="81">Q</option> <option value="82">R</option> <option value="83">S</option> <option value="84">T</option> <option value="85">U</option> <option value="86">V</option> <option value="87">W</option> <option value="88">X</option> <option value="89">Y</option> <option value="90">Z</option> <option value="48">0</option> <option value="49">1</option> <option value="50">2</option> <option value="51">3</option> <option value="52">4</option> <option value="53">5</option> <option value="54">6</option> <option value="55">7</option> <option value="56">8</option> <option value="57">9</option> </select> </form> <br class="clearBoth" /> <div id="productListing"> <div id="productsListingTopNumber" class="navSplitPagesResult back">Displaying <strong>1</strong> to <strong>15</strong> (of <strong>800</strong> products)</div> <div id="productsListingListingTopLinks" class="navSplitPagesLinks forward"> &nbsp;<strong class="current">1</strong>&nbsp;&nbsp;<a href="http://www.luxurywatchlove.co/replica-longines-c-1404.html?page=2&sort=20a" title=" Page 2 ">2</a>&nbsp;&nbsp;<a href="http://www.luxurywatchlove.co/replica-longines-c-1404.html?page=3&sort=20a" title=" Page 3 ">3</a>&nbsp;&nbsp;<a href="http://www.luxurywatchlove.co/replica-longines-c-1404.html?page=4&sort=20a" title=" Page 4 ">4</a>&nbsp;&nbsp;<a href="http://www.luxurywatchlove.co/replica-longines-c-1404.html?page=5&sort=20a" title=" Page 5 ">5</a>&nbsp;<a href="http://www.luxurywatchlove.co/replica-longines-c-1404.html?page=6&sort=20a" title=" Next Set of 5 Pages ">...</a>&nbsp;&nbsp;<a href="http://www.luxurywatchlove.co/replica-longines-c-1404.html?page=54&sort=20a" title=" Page 54 ">54</a>&nbsp;&nbsp;<a href="http://www.luxurywatchlove.co/replica-longines-c-1404.html?page=2&sort=20a" title=" Next Page ">[Next&nbsp;&gt;&gt;]</a>&nbsp;</div> <br class="clearBoth" /> <div class="centerBoxContentsProducts centeredContent back" style="width:32.5%;"><a href="http://www.luxurywatchlove.co/replica-la-grande-classique-series-l42594126-longines-quartz-watch-longines-efae-p-21633.html"><div style="vertical-align: middle;height:150px"><img src="http://www.luxurywatchlove.co/images/_small//replicawatches_/Longines-watches/La-Grande-Classique/La-Grande-Classique-Series-L4-259-4-12-6-Longines-7.jpg" alt="Replica La Grande Classique Series L4.259.4.12.6 Longines quartz watch (Longines) [efae]" title=" Replica La Grande Classique Series L4.259.4.12.6 Longines quartz watch (Longines) [efae] " width="150" height="150" class="listingProductImage" id="listimg" /></div></a><br /><h3 class="itemTitle"><a href="http://www.luxurywatchlove.co/replica-la-grande-classique-series-l42594126-longines-quartz-watch-longines-efae-p-21633.html">Replica La Grande Classique Series L4.259.4.12.6 Longines quartz watch (Longines) [efae]</a></h3><div class="listingDescription"></div><br /><span class="normalprice">$8,494.00 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">$218.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Save:&nbsp;97% off</span><br /><br /><a href="http://www.luxurywatchlove.co/replica-longines-c-1404.html?products_id=21633&action=buy_now&sort=20a"><img src="http://www.luxurywatchlove.co/includes/templates/polo/buttons/english/button_buy_now.gif" alt="Buy Now" title=" Buy Now " width="83" height="22" class="listingBuyNowButton" /></a><br /><br /></div> <div class="centerBoxContentsProducts centeredContent back" style="width:32.5%;"><a href="http://www.luxurywatchlove.co/replica-bellearti-l21940834-ladies-quartz-watch-longines-ccdb-p-22231.html"><div style="vertical-align: middle;height:150px"><img src="http://www.luxurywatchlove.co/images/_small//replicawatches_/Longines-watches/BelleArti/BelleArti-L2-194-0-83-4-Ladies-quartz-watch-2.jpg" alt="Replica BelleArti L2.194.0.83.4 Ladies quartz watch (Longines) [ccdb]" title=" Replica BelleArti L2.194.0.83.4 Ladies quartz watch (Longines) [ccdb] " width="150" height="150" class="listingProductImage" id="listimg" /></div></a><br /><h3 class="itemTitle"><a href="http://www.luxurywatchlove.co/replica-bellearti-l21940834-ladies-quartz-watch-longines-ccdb-p-22231.html">Replica BelleArti L2.194.0.83.4 Ladies quartz watch (Longines) [ccdb]</a></h3><div class="listingDescription"></div><br /><span class="normalprice">$25,850.00 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">$210.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Save:&nbsp;99% off</span><br /><br /><a href="http://www.luxurywatchlove.co/replica-longines-c-1404.html?products_id=22231&action=buy_now&sort=20a"><img src="http://www.luxurywatchlove.co/includes/templates/polo/buttons/english/button_buy_now.gif" alt="Buy Now" title=" Buy Now " width="83" height="22" class="listingBuyNowButton" /></a><br /><br /></div> <div class="centerBoxContentsProducts centeredContent back" style="width:32.5%;"><a href="http://www.luxurywatchlove.co/replica-bellearti-l21940836-ladies-quartz-watch-longines-8e9a-p-22243.html"><div style="vertical-align: middle;height:150px"><img src="http://www.luxurywatchlove.co/images/_small//replicawatches_/Longines-watches/BelleArti/BelleArti-L2-194-0-83-6-Ladies-quartz-watch-2.jpg" alt="Replica BelleArti L2.194.0.83.6 Ladies quartz watch (Longines) [8e9a]" title=" Replica BelleArti L2.194.0.83.6 Ladies quartz watch (Longines) [8e9a] " width="150" height="150" class="listingProductImage" id="listimg" /></div></a><br /><h3 class="itemTitle"><a href="http://www.luxurywatchlove.co/replica-bellearti-l21940836-ladies-quartz-watch-longines-8e9a-p-22243.html">Replica BelleArti L2.194.0.83.6 Ladies quartz watch (Longines) [8e9a]</a></h3><div class="listingDescription"></div><br /><span class="normalprice">$32,384.00 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">$209.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Save:&nbsp;99% off</span><br /><br /><a href="http://www.luxurywatchlove.co/replica-longines-c-1404.html?products_id=22243&action=buy_now&sort=20a"><img src="http://www.luxurywatchlove.co/includes/templates/polo/buttons/english/button_buy_now.gif" alt="Buy Now" title=" Buy Now " width="83" height="22" class="listingBuyNowButton" /></a><br /><br /></div> <br class="clearBoth" /><div class="centerBoxContentsProducts centeredContent back" style="width:32.5%;"><a href="http://www.luxurywatchlove.co/replica-bellearti-l21940936-ladies-quartz-watch-longines-4760-p-22251.html"><div style="vertical-align: middle;height:150px"><img src="http://www.luxurywatchlove.co/images/_small//replicawatches_/Longines-watches/BelleArti/BelleArti-L2-194-0-93-6-Ladies-quartz-watch-2.jpg" alt="Replica BelleArti L2.194.0.93.6 Ladies quartz watch (Longines) [4760]" title=" Replica BelleArti L2.194.0.93.6 Ladies quartz watch (Longines) [4760] " width="150" height="150" class="listingProductImage" id="listimg" /></div></a><br /><h3 class="itemTitle"><a href="http://www.luxurywatchlove.co/replica-bellearti-l21940936-ladies-quartz-watch-longines-4760-p-22251.html">Replica BelleArti L2.194.0.93.6 Ladies quartz watch (Longines) [4760]</a></h3><div class="listingDescription"></div><br /><span class="normalprice">$36,135.00 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">$210.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Save:&nbsp;99% off</span><br /><br /><a href="http://www.luxurywatchlove.co/replica-longines-c-1404.html?products_id=22251&action=buy_now&sort=20a"><img src="http://www.luxurywatchlove.co/includes/templates/polo/buttons/english/button_buy_now.gif" alt="Buy Now" title=" Buy Now " width="83" height="22" class="listingBuyNowButton" /></a><br /><br /></div> <div class="centerBoxContentsProducts centeredContent back" style="width:32.5%;"><a href="http://www.luxurywatchlove.co/replica-bellearti-l21944534-ladies-quartz-watch-longines-41e1-p-22246.html"><div style="vertical-align: middle;height:150px"><img src="http://www.luxurywatchlove.co/images/_small//replicawatches_/Longines-watches/BelleArti/BelleArti-L2-194-4-53-4-Ladies-quartz-watch-2.jpg" alt="Replica BelleArti L2.194.4.53.4 Ladies quartz watch (Longines) [41e1]" title=" Replica BelleArti L2.194.4.53.4 Ladies quartz watch (Longines) [41e1] " width="150" height="150" class="listingProductImage" id="listimg" /></div></a><br /><h3 class="itemTitle"><a href="http://www.luxurywatchlove.co/replica-bellearti-l21944534-ladies-quartz-watch-longines-41e1-p-22246.html">Replica BelleArti L2.194.4.53.4 Ladies quartz watch (Longines) [41e1]</a></h3><div class="listingDescription"></div><br /><span class="normalprice">$17,836.00 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">$217.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Save:&nbsp;99% off</span><br /><br /><a href="http://www.luxurywatchlove.co/replica-longines-c-1404.html?products_id=22246&action=buy_now&sort=20a"><img src="http://www.luxurywatchlove.co/includes/templates/polo/buttons/english/button_buy_now.gif" alt="Buy Now" title=" Buy Now " width="83" height="22" class="listingBuyNowButton" /></a><br /><br /></div> <div class="centerBoxContentsProducts centeredContent back" style="width:32.5%;"><a href="http://www.luxurywatchlove.co/replica-bellearti-l21944536-ladies-quartz-watch-longines-8bab-p-22248.html"><div style="vertical-align: middle;height:150px"><img src="http://www.luxurywatchlove.co/images/_small//replicawatches_/Longines-watches/BelleArti/BelleArti-L2-194-4-53-6-Ladies-quartz-watch-2.jpg" alt="Replica BelleArti L2.194.4.53.6 Ladies quartz watch (Longines) [8bab]" title=" Replica BelleArti L2.194.4.53.6 Ladies quartz watch (Longines) [8bab] " width="150" height="150" class="listingProductImage" id="listimg" /></div></a><br /><h3 class="itemTitle"><a href="http://www.luxurywatchlove.co/replica-bellearti-l21944536-ladies-quartz-watch-longines-8bab-p-22248.html">Replica BelleArti L2.194.4.53.6 Ladies quartz watch (Longines) [8bab]</a></h3><div class="listingDescription"></div><br /><span class="normalprice">$19,376.00 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">$222.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Save:&nbsp;99% off</span><br /><br /><a href="http://www.luxurywatchlove.co/replica-longines-c-1404.html?products_id=22248&action=buy_now&sort=20a"><img src="http://www.luxurywatchlove.co/includes/templates/polo/buttons/english/button_buy_now.gif" alt="Buy Now" title=" Buy Now " width="83" height="22" class="listingBuyNowButton" /></a><br /><br /></div> <br class="clearBoth" /><div class="centerBoxContentsProducts centeredContent back" style="width:32.5%;"><a href="http://www.luxurywatchlove.co/replica-bellearti-l21944734-ladies-quartz-watch-longines-90ff-p-22245.html"><div style="vertical-align: middle;height:150px"><img src="http://www.luxurywatchlove.co/images/_small//replicawatches_/Longines-watches/BelleArti/BelleArti-L2-194-4-73-4-Ladies-quartz-watch-2.jpg" alt="Replica BelleArti L2.194.4.73.4 Ladies quartz watch (Longines) [90ff]" title=" Replica BelleArti L2.194.4.73.4 Ladies quartz watch (Longines) [90ff] " width="150" height="150" class="listingProductImage" id="listimg" /></div></a><br /><h3 class="itemTitle"><a href="http://www.luxurywatchlove.co/replica-bellearti-l21944734-ladies-quartz-watch-longines-90ff-p-22245.html">Replica BelleArti L2.194.4.73.4 Ladies quartz watch (Longines) [90ff]</a></h3><div class="listingDescription"></div><br /><span class="normalprice">$13,637.00 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">$224.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Save:&nbsp;98% off</span><br /><br /><a href="http://www.luxurywatchlove.co/replica-longines-c-1404.html?products_id=22245&action=buy_now&sort=20a"><img src="http://www.luxurywatchlove.co/includes/templates/polo/buttons/english/button_buy_now.gif" alt="Buy Now" title=" Buy Now " width="83" height="22" class="listingBuyNowButton" /></a><br /><br /></div> <div class="centerBoxContentsProducts centeredContent back" style="width:32.5%;"><a href="http://www.luxurywatchlove.co/replica-bellearti-l21944736-ladies-quartz-watch-longines-622f-p-22236.html"><div style="vertical-align: middle;height:150px"><img src="http://www.luxurywatchlove.co/images/_small//replicawatches_/Longines-watches/BelleArti/BelleArti-L2-194-4-73-6-Ladies-quartz-watch-2.jpg" alt="Replica BelleArti L2.194.4.73.6 Ladies quartz watch (Longines) [622f]" title=" Replica BelleArti L2.194.4.73.6 Ladies quartz watch (Longines) [622f] " width="150" height="150" class="listingProductImage" id="listimg" /></div></a><br /><h3 class="itemTitle"><a href="http://www.luxurywatchlove.co/replica-bellearti-l21944736-ladies-quartz-watch-longines-622f-p-22236.html">Replica BelleArti L2.194.4.73.6 Ladies quartz watch (Longines) [622f]</a></h3><div class="listingDescription"></div><br /><span class="normalprice">$17,788.00 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">$213.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Save:&nbsp;99% off</span><br /><br /><a href="http://www.luxurywatchlove.co/replica-longines-c-1404.html?products_id=22236&action=buy_now&sort=20a"><img src="http://www.luxurywatchlove.co/includes/templates/polo/buttons/english/button_buy_now.gif" alt="Buy Now" title=" Buy Now " width="83" height="22" class="listingBuyNowButton" /></a><br /><br /></div> <div class="centerBoxContentsProducts centeredContent back" style="width:32.5%;"><a href="http://www.luxurywatchlove.co/replica-bellearti-l21949733-ladies-quartz-watch-longines-0519-p-22238.html"><div style="vertical-align: middle;height:150px"><img src="http://www.luxurywatchlove.co/images/_small//replicawatches_/Longines-watches/BelleArti/BelleArti-L2-194-9-73-3-Ladies-quartz-watch-2.jpg" alt="Replica BelleArti L2.194.9.73.3 Ladies quartz watch (Longines) [0519]" title=" Replica BelleArti L2.194.9.73.3 Ladies quartz watch (Longines) [0519] " width="150" height="150" class="listingProductImage" id="listimg" /></div></a><br /><h3 class="itemTitle"><a href="http://www.luxurywatchlove.co/replica-bellearti-l21949733-ladies-quartz-watch-longines-0519-p-22238.html">Replica BelleArti L2.194.9.73.3 Ladies quartz watch (Longines) [0519]</a></h3><div class="listingDescription"></div><br /><span class="normalprice">$31,623.00 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">$216.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Save:&nbsp;99% off</span><br /><br /><a href="http://www.luxurywatchlove.co/replica-longines-c-1404.html?products_id=22238&action=buy_now&sort=20a"><img src="http://www.luxurywatchlove.co/includes/templates/polo/buttons/english/button_buy_now.gif" alt="Buy Now" title=" Buy Now " width="83" height="22" class="listingBuyNowButton" /></a><br /><br /></div> <br class="clearBoth" /><div class="centerBoxContentsProducts centeredContent back" style="width:32.5%;"><a href="http://www.luxurywatchlove.co/replica-bellearti-l21950834-ladies-quartz-watch-longines-05ff-p-22244.html"><div style="vertical-align: middle;height:150px"><img src="http://www.luxurywatchlove.co/images/_small//replicawatches_/Longines-watches/BelleArti/BelleArti-L2-195-0-83-4-Ladies-quartz-watch-2.jpg" alt="Replica BelleArti L2.195.0.83.4 Ladies quartz watch (Longines) [05ff]" title=" Replica BelleArti L2.195.0.83.4 Ladies quartz watch (Longines) [05ff] " width="150" height="150" class="listingProductImage" id="listimg" /></div></a><br /><h3 class="itemTitle"><a href="http://www.luxurywatchlove.co/replica-bellearti-l21950834-ladies-quartz-watch-longines-05ff-p-22244.html">Replica BelleArti L2.195.0.83.4 Ladies quartz watch (Longines) [05ff]</a></h3><div class="listingDescription"></div><br /><span class="normalprice">$27,443.00 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">$211.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Save:&nbsp;99% off</span><br /><br /><a href="http://www.luxurywatchlove.co/replica-longines-c-1404.html?products_id=22244&action=buy_now&sort=20a"><img src="http://www.luxurywatchlove.co/includes/templates/polo/buttons/english/button_buy_now.gif" alt="Buy Now" title=" Buy Now " width="83" height="22" class="listingBuyNowButton" /></a><br /><br /></div> <div class="centerBoxContentsProducts centeredContent back" style="width:32.5%;"><a href="http://www.luxurywatchlove.co/replica-bellearti-l21950836-ladies-quartz-watch-longines-97fd-p-22234.html"><div style="vertical-align: middle;height:150px"><img src="http://www.luxurywatchlove.co/images/_small//replicawatches_/Longines-watches/BelleArti/BelleArti-L2-195-0-83-6-Ladies-quartz-watch-2.jpg" alt="Replica BelleArti L2.195.0.83.6 Ladies quartz watch (Longines) [97fd]" title=" Replica BelleArti L2.195.0.83.6 Ladies quartz watch (Longines) [97fd] " width="150" height="150" class="listingProductImage" id="listimg" /></div></a><br /><h3 class="itemTitle"><a href="http://www.luxurywatchlove.co/replica-bellearti-l21950836-ladies-quartz-watch-longines-97fd-p-22234.html">Replica BelleArti L2.195.0.83.6 Ladies quartz watch (Longines) [97fd]</a></h3><div class="listingDescription"></div><br /><span class="normalprice">$25,592.00 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">$208.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Save:&nbsp;99% off</span><br /><br /><a href="http://www.luxurywatchlove.co/replica-longines-c-1404.html?products_id=22234&action=buy_now&sort=20a"><img src="http://www.luxurywatchlove.co/includes/templates/polo/buttons/english/button_buy_now.gif" alt="Buy Now" title=" Buy Now " width="83" height="22" class="listingBuyNowButton" /></a><br /><br /></div> <div class="centerBoxContentsProducts centeredContent back" style="width:32.5%;"><a href="http://www.luxurywatchlove.co/replica-bellearti-l21954534-ladies-quartz-watch-longines-675c-p-22260.html"><div style="vertical-align: middle;height:150px"><img src="http://www.luxurywatchlove.co/images/_small//replicawatches_/Longines-watches/BelleArti/BelleArti-L2-195-4-53-4-Ladies-quartz-watch-6.jpg" alt="Replica BelleArti L2.195.4.53.4 Ladies quartz watch (Longines) [675c]" title=" Replica BelleArti L2.195.4.53.4 Ladies quartz watch (Longines) [675c] " width="150" height="150" class="listingProductImage" id="listimg" /></div></a><br /><h3 class="itemTitle"><a href="http://www.luxurywatchlove.co/replica-bellearti-l21954534-ladies-quartz-watch-longines-675c-p-22260.html">Replica BelleArti L2.195.4.53.4 Ladies quartz watch (Longines) [675c]</a></h3><div class="listingDescription"></div><br /><span class="normalprice">$14,301.00 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">$211.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Save:&nbsp;99% off</span><br /><br /><a href="http://www.luxurywatchlove.co/replica-longines-c-1404.html?products_id=22260&action=buy_now&sort=20a"><img src="http://www.luxurywatchlove.co/includes/templates/polo/buttons/english/button_buy_now.gif" alt="Buy Now" title=" Buy Now " width="83" height="22" class="listingBuyNowButton" /></a><br /><br /></div> <br class="clearBoth" /><div class="centerBoxContentsProducts centeredContent back" style="width:32.5%;"><a href="http://www.luxurywatchlove.co/replica-bellearti-l21954536-ladies-quartz-watch-longines-2e04-p-22247.html"><div style="vertical-align: middle;height:150px"><img src="http://www.luxurywatchlove.co/images/_small//replicawatches_/Longines-watches/BelleArti/BelleArti-L2-195-4-53-6-Ladies-quartz-watch-2.jpg" alt="Replica BelleArti L2.195.4.53.6 Ladies quartz watch (Longines) [2e04]" title=" Replica BelleArti L2.195.4.53.6 Ladies quartz watch (Longines) [2e04] " width="150" height="150" class="listingProductImage" id="listimg" /></div></a><br /><h3 class="itemTitle"><a href="http://www.luxurywatchlove.co/replica-bellearti-l21954536-ladies-quartz-watch-longines-2e04-p-22247.html">Replica BelleArti L2.195.4.53.6 Ladies quartz watch (Longines) [2e04]</a></h3><div class="listingDescription"></div><br /><span class="normalprice">$15,132.00 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">$218.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Save:&nbsp;99% off</span><br /><br /><a href="http://www.luxurywatchlove.co/replica-longines-c-1404.html?products_id=22247&action=buy_now&sort=20a"><img src="http://www.luxurywatchlove.co/includes/templates/polo/buttons/english/button_buy_now.gif" alt="Buy Now" title=" Buy Now " width="83" height="22" class="listingBuyNowButton" /></a><br /><br /></div> <div class="centerBoxContentsProducts centeredContent back" style="width:32.5%;"><a href="http://www.luxurywatchlove.co/replica-bellearti-l21954734-ladies-quartz-watch-longines-acf6-p-22239.html"><div style="vertical-align: middle;height:150px"><img src="http://www.luxurywatchlove.co/images/_small//replicawatches_/Longines-watches/BelleArti/BelleArti-L2-195-4-73-4-Ladies-quartz-watch-2.jpg" alt="Replica BelleArti L2.195.4.73.4 Ladies quartz watch (Longines) [acf6]" title=" Replica BelleArti L2.195.4.73.4 Ladies quartz watch (Longines) [acf6] " width="150" height="150" class="listingProductImage" id="listimg" /></div></a><br /><h3 class="itemTitle"><a href="http://www.luxurywatchlove.co/replica-bellearti-l21954734-ladies-quartz-watch-longines-acf6-p-22239.html">Replica BelleArti L2.195.4.73.4 Ladies quartz watch (Longines) [acf6]</a></h3><div class="listingDescription"></div><br /><span class="normalprice">$17,854.00 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">$215.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Save:&nbsp;99% off</span><br /><br /><a href="http://www.luxurywatchlove.co/replica-longines-c-1404.html?products_id=22239&action=buy_now&sort=20a"><img src="http://www.luxurywatchlove.co/includes/templates/polo/buttons/english/button_buy_now.gif" alt="Buy Now" title=" Buy Now " width="83" height="22" class="listingBuyNowButton" /></a><br /><br /></div> <div class="centerBoxContentsProducts centeredContent back" style="width:32.5%;"><a href="http://www.luxurywatchlove.co/replica-bellearti-l21954736-ladies-quartz-watch-longines-b8ec-p-22233.html"><div style="vertical-align: middle;height:150px"><img src="http://www.luxurywatchlove.co/images/_small//replicawatches_/Longines-watches/BelleArti/BelleArti-L2-195-4-73-6-Ladies-quartz-watch-2.jpg" alt="Replica BelleArti L2.195.4.73.6 Ladies quartz watch (Longines) [b8ec]" title=" Replica BelleArti L2.195.4.73.6 Ladies quartz watch (Longines) [b8ec] " width="150" height="150" class="listingProductImage" id="listimg" /></div></a><br /><h3 class="itemTitle"><a href="http://www.luxurywatchlove.co/replica-bellearti-l21954736-ladies-quartz-watch-longines-b8ec-p-22233.html">Replica BelleArti L2.195.4.73.6 Ladies quartz watch (Longines) [b8ec]</a></h3><div class="listingDescription"></div><br /><span class="normalprice">$15,535.00 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">$207.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Save:&nbsp;99% off</span><br /><br /><a href="http://www.luxurywatchlove.co/replica-longines-c-1404.html?products_id=22233&action=buy_now&sort=20a"><img src="http://www.luxurywatchlove.co/includes/templates/polo/buttons/english/button_buy_now.gif" alt="Buy Now" title=" Buy Now " width="83" height="22" class="listingBuyNowButton" /></a><br /><br /></div> <br class="clearBoth" /> <div id="productsListingBottomNumber" class="navSplitPagesResult back">Displaying <strong>1</strong> to <strong>15</strong> (of <strong>800</strong> products)</div> <div id="productsListingListingBottomLinks" class="navSplitPagesLinks forward"> &nbsp;<strong class="current">1</strong>&nbsp;&nbsp;<a href="http://www.luxurywatchlove.co/replica-longines-c-1404.html?page=2&sort=20a" title=" Page 2 ">2</a>&nbsp;&nbsp;<a href="http://www.luxurywatchlove.co/replica-longines-c-1404.html?page=3&sort=20a" title=" Page 3 ">3</a>&nbsp;&nbsp;<a href="http://www.luxurywatchlove.co/replica-longines-c-1404.html?page=4&sort=20a" title=" Page 4 ">4</a>&nbsp;&nbsp;<a href="http://www.luxurywatchlove.co/replica-longines-c-1404.html?page=5&sort=20a" title=" Page 5 ">5</a>&nbsp;<a href="http://www.luxurywatchlove.co/replica-longines-c-1404.html?page=6&sort=20a" title=" Next Set of 5 Pages ">...</a>&nbsp;&nbsp;<a href="http://www.luxurywatchlove.co/replica-longines-c-1404.html?page=54&sort=20a" title=" Page 54 ">54</a>&nbsp;&nbsp;<a href="http://www.luxurywatchlove.co/replica-longines-c-1404.html?page=2&sort=20a" title=" Next Page ">[Next&nbsp;&gt;&gt;]</a>&nbsp;</div> <br class="clearBoth" /> </div> </div> </td> </tr> </table> </div> <div id="navSuppWrapper"> <br class="clearBoth" /> <div id="navSupp" style=" margin-bottom:10px; margin-top:8px; width:100%; text-align:center;"> <a style="color:#000; font:12px;" href="http://www.luxurywatchlove.co/index.php">Home</a> <a style="color:#000; font:12px;" href="http://www.luxurywatchlove.co/index.php?main_page=shippinginfo">Shipping</a> <a style="color:#000; font:12px;" href="http://www.luxurywatchlove.co/index.php?main_page=Payment_Methods">Wholesale</a> <a style="color:#000; font:12px;" href="http://www.luxurywatchlove.co/index.php?main_page=shippinginfo">Order Tracking</a> <a style="color:#000; font:12px;" href="http://www.luxurywatchlove.co/index.php?main_page=Coupons">Coupons</a> <a style="color:#000; font:12px;" href="http://www.luxurywatchlove.co/index.php?main_page=Payment_Methods">Payment Methods</a> <a style="color:#000; font:12px;" href="http://www.luxurywatchlove.co/index.php?main_page=contact_us">Contact Us</a> </div> <div style=" margin-bottom:10px; margin-top:10px; width:100%; text-align:center;"> <a style="font-weight:bold; color:#000;" href="http://www.silwatch.co.uk/" target="_blank">REPLICA OMEGA</a> <a style="font-weight:bold; color:#000;" href="http://www.silwatch.co.uk/" target="_blank">REPLICA PATEK PHILIPPE </a> <a style="font-weight:bold; color:#000;" href="http://www.silwatch.co.uk/" target="_blank">REPLICA ROLEX </a> <a style="font-weight:bold; color:#000;" href="http://www.silwatch.co.uk/" target="_blank">REPLICA IWC </a> <a style="font-weight:bold; color:#000;" href="http://www.silwatch.co.uk/" target="_blank">REPLICA CARTIER </a> <a style="font-weight:bold; color:#000;" href="http://www.silwatch.co.uk" target="_blank">TOP BRAND WATCHES </a> </div> <DIV align="center"> <a href="http://www.luxurywatchlove.co/replica-longines-c-1404.html" ><IMG src="http://www.luxurywatchlove.co/includes/templates/polo/images/payment.png" width="672" height="58"></a> </DIV> <div align="center" style="color:#000;">Copyright © 2012 All Rights Reserved. </div> </div> </div> <div id="comm100-button-55"></div> <strong><a href="http://www.luxurywatchlove.co/">swiss replica watches aaa+</a></strong> <br> <strong><a href="http://www.luxurywatchlove.co/">swiss replica watches</a></strong> <br>

lhschellerand

24. 03. 2018

[b][url=http://www.fakewatchesuk.win/]swiss repli<strong><a href="http://www.fakewatchesuk.win/">swiss replica watches aaa+</a></strong> <br> <strong><a href="http://www.fakewatchesuk.win/">swiss replica watches</a></strong> <br>

lhschellerand

24. 03. 2018

<ul><li><strong><a href="http://www.fakewatchesuk.win/">high quality replica watches</a></strong> </li><li><strong><a href="http://www.fakewatchesuk.win/">watches</a></strong> </li><li><strong><a href="http://www.fakewatchesuk.win/">swiss Mechanical movement replica watches</a></strong> </li></ul><br> <title>Rolex 179159 Ladies President - Ladies Watch [53d6] - $259.00 : replica watches, fakewatchesuk.win</title> <meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=UTF-8" /> <meta name="keywords" content="Rolex 179159 Ladies President - Ladies Watch [53d6] Franck Muller Watches Rolex Watches Rado Watches Breguet Watches Audemars Piguet Swiss Watches Patek Philippe Swiss Watches Ulysse Nardin Watches Franck Muller Swiss Watches Tag Heuer Watches Chopard Watches Hublot Watches Rolex Swiss Watches Blancpain Swiss Watches Breguet Swiss Watches Ulysse Nardin Swiss Watches Blancpain Watches Omega Watches Tudor Watches Bell & Ross Watches Patek Philippe Watches Breitling Watches Omega Swiss Watches Rado Swiss Watches Audemars Piguet Watches Richard Mille Watches Professional watches shop" /> <meta name="description" content="replica watches Rolex 179159 Ladies President - Ladies Watch [53d6] - Item Specifications / Description Name: Rolex 179159 Ladies President - Ladies Watch " /> <meta http-equiv="imagetoolbar" content="no" /> <link rel="canonical" href="http://www.fakewatchesuk.win/rolex-179159-ladies-president-ladies-watch-53d6-p-5527.html" /> <link rel="stylesheet" type="text/css" href="http://www.fakewatchesuk.win/includes/templates/polo/css/style_imagehover.css" /> <link rel="stylesheet" type="text/css" href="http://www.fakewatchesuk.win/includes/templates/polo/css/stylesheet.css" /> <link rel="stylesheet" type="text/css" href="http://www.fakewatchesuk.win/includes/templates/polo/css/stylesheet_css_buttons.css" /> <link rel="stylesheet" type="text/css" media="print" href="http://www.fakewatchesuk.win/includes/templates/polo/css/print_stylesheet.css" /> <select name="currency" onchange="this.form.submit();"> <option value="USD" selected="selected">US Dollar</option> <option value="EUR">Euro</option> <option value="GBP">GB Pound</option> <option value="CAD">Canadian Dollar</option> <option value="AUD">Australian Dollar</option> <option value="JPY">Jappen Yen</option> <option value="NOK">Norske Krone</option> <option value="SEK">Swedish Krone</option> <option value="DKK">Danish Krone</option> <option value="CNY">CNY</option> </select> <input type="hidden" name="main_page" value="product_info" /><input type="hidden" name="products_id" value="5527" /></form></div></div> <div class="leftBoxContainer" id="categories" style="width: 220px"> <div class="sidebox-header-left main-sidebox-header-left"><h3 class="leftBoxHeading main-sidebox-header-right" id="categoriesHeading">Categories</h3></div> <div id="categoriesContent" class="sideBoxContent"> <div class="categories-top-list no-dots"><a class="category-top" href="http://www.fakewatchesuk.win/omega-watches-c-275.html">Omega Watches</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.fakewatchesuk.win/franck-muller-swiss-watches-c-68.html">Franck Muller Swiss Watches</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.fakewatchesuk.win/audemars-piguet-swiss-watches-c-23.html">Audemars Piguet Swiss Watches</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.fakewatchesuk.win/audemars-piguet-watches-c-504.html">Audemars Piguet Watches</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.fakewatchesuk.win/bell-ross-watches-c-297.html">Bell & Ross Watches</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.fakewatchesuk.win/blancpain-swiss-watches-c-145.html">Blancpain Swiss Watches</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.fakewatchesuk.win/blancpain-watches-c-200.html">Blancpain Watches</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.fakewatchesuk.win/breguet-swiss-watches-c-175.html">Breguet Swiss Watches</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.fakewatchesuk.win/breguet-watches-c-21.html">Breguet Watches</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.fakewatchesuk.win/breitling-watches-c-336.html">Breitling Watches</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.fakewatchesuk.win/chopard-watches-c-86.html">Chopard Watches</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.fakewatchesuk.win/franck-muller-watches-c-9.html">Franck Muller Watches</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.fakewatchesuk.win/hublot-watches-c-92.html">Hublot Watches</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.fakewatchesuk.win/omega-swiss-watches-c-352.html">Omega Swiss Watches</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.fakewatchesuk.win/patek-philippe-swiss-watches-c-29.html">Patek Philippe Swiss Watches</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.fakewatchesuk.win/patek-philippe-watches-c-304.html">Patek Philippe Watches</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.fakewatchesuk.win/rado-swiss-watches-c-400.html">Rado Swiss Watches</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.fakewatchesuk.win/rado-watches-c-13.html">Rado Watches</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.fakewatchesuk.win/richard-mille-watches-c-729.html">Richard Mille Watches</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.fakewatchesuk.win/rolex-swiss-watches-c-98.html">Rolex Swiss Watches</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.fakewatchesuk.win/rolex-watches-c-11.html"><span class="category-subs-parent">Rolex Watches</span></a></div> <div class="subcategory"><a class="category-products" href="http://www.fakewatchesuk.win/rolex-watches-rolex-air-king-c-11_670.html">Rolex Air King</a></div> <div class="subcategory"><a class="category-products" href="http://www.fakewatchesuk.win/rolex-watches-rolex-cellini-c-11_88.html">Rolex Cellini</a></div> <div class="subcategory"><a class="category-products" href="http://www.fakewatchesuk.win/rolex-watches-rolex-date-c-11_800.html">Rolex Date</a></div> <div class="subcategory"><a class="category-products" href="http://www.fakewatchesuk.win/rolex-watches-rolex-datejust-ladies-c-11_623.html">Rolex Datejust - Ladies</a></div> <div class="subcategory"><a class="category-products" href="http://www.fakewatchesuk.win/rolex-watches-rolex-datejust-mens-c-11_40.html">Rolex Datejust - Men's</a></div> <div class="subcategory"><a class="category-products" href="http://www.fakewatchesuk.win/rolex-watches-rolex-datejust-midsize-c-11_857.html">Rolex Datejust - Midsize</a></div> <div class="subcategory"><a class="category-products" href="http://www.fakewatchesuk.win/rolex-watches-rolex-datejust-ii-c-11_799.html">Rolex Datejust II</a></div> <div class="subcategory"><a class="category-products" href="http://www.fakewatchesuk.win/rolex-watches-rolex-daytona-c-11_12.html">Rolex Daytona</a></div> <div class="subcategory"><a class="category-products" href="http://www.fakewatchesuk.win/rolex-watches-rolex-explorer-c-11_874.html">Rolex Explorer</a></div> <div class="subcategory"><a class="category-products" href="http://www.fakewatchesuk.win/rolex-watches-rolex-gmt-master-ii-c-11_116.html">Rolex GMT Master II</a></div> <div class="subcategory"><a class="category-products" href="http://www.fakewatchesuk.win/rolex-watches-rolex-masterpiece-mens-c-11_253.html">Rolex Masterpiece - Men's</a></div> <div class="subcategory"><a class="category-products" href="http://www.fakewatchesuk.win/rolex-watches-rolex-milgauss-c-11_873.html">Rolex Milgauss</a></div> <div class="subcategory"><a class="category-products" href="http://www.fakewatchesuk.win/rolex-watches-rolex-oyster-perpetual-c-11_91.html">Rolex Oyster Perpetual</a></div> <div class="subcategory"><a class="category-products" href="http://www.fakewatchesuk.win/rolex-watches-rolex-pearlmaster-ladies-c-11_788.html">Rolex Pearlmaster - Ladies</a></div> <div class="subcategory"><a class="category-products" href="http://www.fakewatchesuk.win/rolex-watches-rolex-president-c-11_786.html">Rolex President</a></div> <div class="subcategory"><a class="category-products" href="http://www.fakewatchesuk.win/rolex-watches-rolex-president-ladies-c-11_38.html"><span class="category-subs-selected">Rolex President - Ladies</span></a></div> <div class="subcategory"><a class="category-products" href="http://www.fakewatchesuk.win/rolex-watches-rolex-president-mens-c-11_252.html">Rolex President - Men's</a></div> <div class="subcategory"><a class="category-products" href="http://www.fakewatchesuk.win/rolex-watches-rolex-president-midsize-c-11_373.html">Rolex President - Midsize</a></div> <div class="subcategory"><a class="category-products" href="http://www.fakewatchesuk.win/rolex-watches-rolex-president-ii-c-11_774.html">Rolex President II</a></div> <div class="subcategory"><a class="category-products" href="http://www.fakewatchesuk.win/rolex-watches-rolex-seadweller-c-11_878.html">Rolex Seadweller</a></div> <div class="subcategory"><a class="category-products" href="http://www.fakewatchesuk.win/rolex-watches-rolex-sport-c-11_737.html">Rolex Sport</a></div> <div class="subcategory"><a class="category-products" href="http://www.fakewatchesuk.win/rolex-watches-rolex-submariner-c-11_802.html">Rolex Submariner</a></div> <div class="subcategory"><a class="category-products" href="http://www.fakewatchesuk.win/rolex-watches-rolex-yachtmaster-c-11_263.html">Rolex Yachtmaster</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.fakewatchesuk.win/tag-heuer-watches-c-84.html">Tag Heuer Watches</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.fakewatchesuk.win/tudor-watches-c-295.html">Tudor Watches</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.fakewatchesuk.win/ulysse-nardin-swiss-watches-c-185.html">Ulysse Nardin Swiss Watches</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.fakewatchesuk.win/ulysse-nardin-watches-c-49.html">Ulysse Nardin Watches</a></div> </div></div> <div class="leftBoxContainer" id="featured" style="width: 220px"> <div class="sidebox-header-left "><h3 class="leftBoxHeading " id="featuredHeading">Featured - <a href="http://www.fakewatchesuk.win/featured_products.html">&nbsp;&nbsp;[more]</a></h3></div> <div class="sideBoxContent centeredContent"><a href="http://www.fakewatchesuk.win/omega-speedmaster-38512012-mens-watch-b1ea-p-11997.html"><img src="http://www.fakewatchesuk.win/images/_small//watches_14/Omega-Replilca/Omega-Speedmaster/Omega-Speedmaster-3851-20-12-Mens-Watch.jpg" alt="Omega Speedmaster 3851.20.12 Mens Watch [b1ea]" title=" Omega Speedmaster 3851.20.12 Mens Watch [b1ea] " width="130" height="130" /></a><a class="sidebox-products" href="http://www.fakewatchesuk.win/omega-speedmaster-38512012-mens-watch-b1ea-p-11997.html">Omega Speedmaster 3851.20.12 Mens Watch [b1ea]</a><div><span class="normalprice">$548.00 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">$251.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Save:&nbsp;54% off</span></div></div><div class="sideBoxContent centeredContent"><a href="http://www.fakewatchesuk.win/omega-mens-stainless-steel-0f24-p-11995.html"><img src="http://www.fakewatchesuk.win/images/_small//watches_14/Omega-Replilca/Omega-Speedmaster/Omega-Mens-Stainless-Steel.jpg" alt="Omega Mens Stainless Steel [0f24]" title=" Omega Mens Stainless Steel [0f24] " width="130" height="130" /></a><a class="sidebox-products" href="http://www.fakewatchesuk.win/omega-mens-stainless-steel-0f24-p-11995.html">Omega Mens Stainless Steel [0f24]</a><div><span class="normalprice">$596.00 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">$263.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Save:&nbsp;56% off</span></div></div><div class="sideBoxContent centeredContent"><a href="http://www.fakewatchesuk.win/omega-speedmaster-black-dial-watch-cf5f-p-8943.html"><img src="http://www.fakewatchesuk.win/images/_small//watches_14/Omega-Replilca/Omega-Speedmaster/Omega-Speedmaster-Black-Dial-Watch.jpg" alt="Omega Speedmaster Black Dial Watch [cf5f]" title=" Omega Speedmaster Black Dial Watch [cf5f] " width="130" height="130" /></a><a class="sidebox-products" href="http://www.fakewatchesuk.win/omega-speedmaster-black-dial-watch-cf5f-p-8943.html">Omega Speedmaster Black Dial Watch [cf5f]</a><div><span class="normalprice">$626.00 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">$292.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Save:&nbsp;53% off</span></div></div><div class="sideBoxContent centeredContent"><a href="http://www.fakewatchesuk.win/omega-specials-51653322002002-crocodile-leather-watch-bf55-p-9162.html"><img src="http://www.fakewatchesuk.win/images/_small//watches_14/Omega-Replilca/Omega-Specials/Omega-Specials-516-53-32-20-02-002-Crocodile.jpg" alt="Omega Specials 516.53.32.20.02.002 Crocodile Leather Watch [bf55]" title=" Omega Specials 516.53.32.20.02.002 Crocodile Leather Watch [bf55] " width="130" height="130" /></a><a class="sidebox-products" href="http://www.fakewatchesuk.win/omega-specials-51653322002002-crocodile-leather-watch-bf55-p-9162.html">Omega Specials 516.53.32.20.02.002 Crocodile Leather Watch [bf55]</a><div><span class="normalprice">$644.00 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">$305.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Save:&nbsp;53% off</span></div></div><div class="sideBoxContent centeredContent"><a href="http://www.fakewatchesuk.win/omega-18k-yellow-gold-specials-3d33-p-9353.html"><img src="http://www.fakewatchesuk.win/images/_small//watches_14/Omega-Replilca/Omega-Specials/Omega-18k-Yellow-Gold-Specials.jpg" alt="Omega 18k Yellow Gold Specials [3d33]" title=" Omega 18k Yellow Gold Specials [3d33] " width="130" height="130" /></a><a class="sidebox-products" href="http://www.fakewatchesuk.win/omega-18k-yellow-gold-specials-3d33-p-9353.html">Omega 18k Yellow Gold Specials [3d33]</a><div><span class="normalprice">$631.00 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">$280.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Save:&nbsp;56% off</span></div></div><div class="sideBoxContent centeredContent"><a href="http://www.fakewatchesuk.win/ladies-omega-38157031-automatic-watch-e7df-p-9155.html"><img src="http://www.fakewatchesuk.win/images/_small//watches_14/Omega-Replilca/Omega-Speedmaster/Ladies-Omega-3815-70-31-Automatic-Watch.jpg" alt="Ladies Omega 3815.70.31 Automatic Watch [e7df]" title=" Ladies Omega 3815.70.31 Automatic Watch [e7df] " width="130" height="130" /></a><a class="sidebox-products" href="http://www.fakewatchesuk.win/ladies-omega-38157031-automatic-watch-e7df-p-9155.html">Ladies Omega 3815.70.31 Automatic Watch [e7df]</a><div><span class="normalprice">$580.00 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">$274.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Save:&nbsp;53% off</span></div></div></div> </div></td> <td id="columnCenter" valign="top"> <div id="navBreadCrumb"> <a href="http://www.fakewatchesuk.win/">Home</a>&nbsp;::&nbsp; <a href="http://www.fakewatchesuk.win/rolex-watches-c-11.html">Rolex Watches</a>&nbsp;::&nbsp; <a href="http://www.fakewatchesuk.win/rolex-watches-rolex-president-ladies-c-11_38.html">Rolex President - Ladies</a>&nbsp;::&nbsp; Rolex 179159 Ladies President - Ladies Watch [53d6] </div> <div class="centerColumn" id="productGeneral"> <form name="cart_quantity" action="http://www.fakewatchesuk.win/rolex-179159-ladies-president-ladies-watch-53d6-p-5527.html?action=add_product" method="post" enctype="multipart/form-data"> <div style="float:left; width:350px;"> <link rel="stylesheet" href="http://www.fakewatchesuk.win/style/jqzoom.css" type="text/css" media="screen" /> <link rel="stylesheet" href="http://www.fakewatchesuk.win/style/jqzoomimages.css" type="text/css" media="screen" /> <style type="text/css"> .jqzoom{ float:left; position:relative; padding:0px; cursor:pointer; width:301px; height:300px; }</style> <div id="productMainImage" class="centeredContent back"> <div class="jqzoom" > <a href="http://www.fakewatchesuk.win/rolex-179159-ladies-president-ladies-watch-53d6-p-5527.html" ><img src="http://www.fakewatchesuk.win/images//watches_14/Rolex-Replilca/Rolex-President/Rolex-179159-Ladies-President-Ladies-Watch.jpg" alt="Rolex 179159 Ladies President - Ladies Watch [53d6]" jqimg="images//watches_14/Rolex-Replilca/Rolex-President/Rolex-179159-Ladies-President-Ladies-Watch.jpg" id="jqzoomimg"></a></div> <div style="clear:both;"></div> <div id='jqzoomimages' class="smallimages"></div> </div> </div> <div style="width:260px; float:left; margin-left:30px; margin-top:15px;" id='pb-left-column'> <div style="font-weight:bold; padding-bottom:10px; font-size:14px;">Rolex 179159 Ladies President - Ladies Watch [53d6]</div> <span id="productPrices" class="productGeneral"> <span class="normalprice">$564.00 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">$259.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Save:&nbsp;54% off</span></span> <div id="cartAdd"> Add to Cart: <input type="text" name="cart_quantity" value="1" maxlength="6" size="4" /><br /><br /><input type="hidden" name="products_id" value="5527" /><input type="image" src="http://www.fakewatchesuk.win/includes/templates/polo/buttons/english/button_in_cart.gif" alt="Add to Cart" title=" Add to Cart " /> </div> <br class="clearBoth" /> </div> <span id="cardshow"> <a href="http://www.fakewatchesuk.win/rolex-179159-ladies-president-ladies-watch-53d6-p-5527.html" ><img src="http://www.fakewatchesuk.win/rppay/visamastercard.jpg"></a></img> </span> <br class="clearBoth" /> <div id="productDescription" class="productGeneral biggerText"> <h2 style="padding-top:20px;">Item Specifications / Description</h2> <ul> <li><span class="title">Name:</span> <span class="date">Rolex 179159 Ladies President - Ladies Watch</span></li> <li><span class="title">Brand Name:</span> <span class="date"><u>Rolex</u></span></li> <li><span class="title">Series:</span> <span class="date"><u>Rolex President - Ladies</u></span></li> <li><span class="title">Gender:</span> <span class="date">Ladies</span></li> <li><span class="title">Model Number:</span> <span class="date"><strong>179159</strong></span></li> <li><span class="title">Movement:</span> <span class="date">Automatic</span></li> <li><span class="title">Dial Color:</span> <span class="date">White Mother of Pearl with Diamonds</span></li> <li><span class="title">Case Size:</span> <span class="date">26mm</span></li> <li><span class="title">Case Material:</span><span class="date">18k White Gold with Diamonds</span></li> <li><span class="title">Bracelet:</span> <span class="date">18k White Gold with Diamonds</span></li> <li><span class="title">Bezel Material:</span> <span class="date">18k White Gold with Diamond</span></li> <li><span class="title">Crystal:</span> <span class="date">Scratch Resistant Sapphire</span></li> <li><span class="title">Water Resistant :</span> <span class="date">100 m/330 ft</span></li> <li><span class="title">Payment :</span> <span class="date">Visa and MasterCard</span></li> <p>Brand new Rolex Oyster Perpetual President woman's watch, Model # 179159.18kt white gold 26 mm case, lugs set with 24 diamonds. 18kt white gold bezel set with 42 round cut diamonds. White Mother of Pearl colored dial with raised diamond hour markers. 18kt white gold hour, minute and second hands. Date display window at 3 o'clock position. Screw-down 18kt white gold crown. Automatic 31-Jewel Chronometer movement. 18kt white gold "Jubilee Karat" bracelet set with 215 round cut diamonds. Hidden deployant buckle. Also known as: 79159, Date Just, Datejust, Date-Just, Presidential </p> </ul> </div> <br class="clearBoth" /> <div id="img_bg" align="center"> <p style='text-align:center;'><a target="_blank" href="http://www.fakewatchesuk.win/images//watches_14/Rolex-Replilca/Rolex-President/Rolex-179159-Ladies-President-Ladies-Watch.jpg"><img itemprop="image" src="http://www.fakewatchesuk.win/images//watches_14/Rolex-Replilca/Rolex-President/Rolex-179159-Ladies-President-Ladies-Watch.jpg" width=700px alt="/watches_14/Rolex-Replilca/Rolex-President/Rolex-179159-Ladies-President-Ladies-Watch.jpg"/></a></p> </div> <div class="centerBoxWrapper" id="similar_product"> <h2 class="centerBoxHeading">Related Products</h2> <table><tr> <td style="display:block;float:left;width:24.5%;"> <div style="width:160px;height:200px;"> <a href="http://www.fakewatchesuk.win/ladies-rolex-179159-18k-white-gold-with-diamonds-watch-cebf-p-5293.html"><img src="http://www.fakewatchesuk.win/images/_small//watches_14/Rolex-Replilca/Rolex-President/Ladies-Rolex-179159-18k-White-Gold-with-Diamonds.jpg" alt="Ladies Rolex 179159 18k White Gold with Diamonds Watch [cebf]" title=" Ladies Rolex 179159 18k White Gold with Diamonds Watch [cebf] " width="160" height="160" /></a></div><a href="http://www.fakewatchesuk.win/ladies-rolex-179159-18k-white-gold-with-diamonds-watch-cebf-p-5293.html">Ladies Rolex 179159 18k White Gold with Diamonds Watch [cebf]</a> </td> <td style="display:block;float:left;width:24.5%;"> <div style="width:160px;height:200px;"> <a href="http://www.fakewatchesuk.win/rolex-179165-18k-rose-gold-president-ladies-watch-6888-p-4163.html"><img src="http://www.fakewatchesuk.win/images/_small//watches_14/Rolex-Replilca/Rolex-President/Rolex-179165-18k-Rose-Gold-President-Ladies-Watch.jpg" alt="Rolex 179165 18k Rose Gold President - Ladies Watch [6888]" title=" Rolex 179165 18k Rose Gold President - Ladies Watch [6888] " width="160" height="160" /></a></div><a href="http://www.fakewatchesuk.win/rolex-179165-18k-rose-gold-president-ladies-watch-6888-p-4163.html">Rolex 179165 18k Rose Gold President - Ladies Watch [6888]</a> </td> <td style="display:block;float:left;width:24.5%;"> <div style="width:160px;height:200px;"> <a href="http://www.fakewatchesuk.win/rolex-ladies-automatic-179158-a089-p-5529.html"><img src="http://www.fakewatchesuk.win/images/_small//watches_14/Rolex-Replilca/Rolex-President/Rolex-Ladies-Automatic-179158.jpg" alt="Rolex Ladies Automatic 179158 [a089]" title=" Rolex Ladies Automatic 179158 [a089] " width="160" height="160" /></a></div><a href="http://www.fakewatchesuk.win/rolex-ladies-automatic-179158-a089-p-5529.html">Rolex Ladies Automatic 179158 [a089]</a> </td> <td style="display:block;float:left;width:24.5%;"> <div style="width:160px;height:200px;"> <a href="http://www.fakewatchesuk.win/rolex-president-ladies-179168-watch-071b-p-29.html"><img src="http://www.fakewatchesuk.win/images/_small//watches_14/Rolex-Replilca/Rolex-President/Rolex-President-Ladies-179168-Watch.jpg" alt="Rolex President - Ladies 179168 Watch [071b]" title=" Rolex President - Ladies 179168 Watch [071b] " width="160" height="160" /></a></div><a href="http://www.fakewatchesuk.win/rolex-president-ladies-179168-watch-071b-p-29.html">Rolex President - Ladies 179168 Watch [071b]</a> </td> </table> </div> <div id="productReviewLink" class="buttonRow back"><a href="http://www.fakewatchesuk.win/index.php?main_page=product_reviews_write&amp;products_id=5527"><img src="http://www.fakewatchesuk.win/includes/templates/polo/buttons/english/button_write_review.gif" alt="Write Review" title=" Write Review " width="98" height="19" /></a></div> <br class="clearBoth" /> </form> </div> </td> </tr> </table> </div> <div id="navSuppWrapper"> <br class="clearBoth" /> <div id="navSupp" style=" margin-bottom:10px; margin-top:8px; width:100%; text-align:center;"> <a style="color:#000; font:12px;" href="http://www.fakewatchesuk.win/index.php">Home</a> <a style="color:#000; font:12px;" href="http://www.fakewatchesuk.win/index.php?main_page=shippinginfo">Shipping</a> <a style="color:#000; font:12px;" href="http://www.fakewatchesuk.win/index.php?main_page=Payment_Methods">Wholesale</a> <a style="color:#000; font:12px;" href="http://www.fakewatchesuk.win/index.php?main_page=shippinginfo">Order Tracking</a> <a style="color:#000; font:12px;" href="http://www.fakewatchesuk.win/index.php?main_page=Coupons">Coupons</a> <a style="color:#000; font:12px;" href="http://www.fakewatchesuk.win/index.php?main_page=Payment_Methods">Payment Methods</a> <a style="color:#000; font:12px;" href="http://www.fakewatchesuk.win/index.php?main_page=contact_us">Contact Us</a> </div> <div style=" margin-bottom:10px; margin-top:10px; width:100%; text-align:center;"> <a style="font-weight:bold; color:#000;" href="http://www.fakedesignerwatches.com/" target="_blank">REPLICA OMEGA</a> <a style="font-weight:bold; color:#000;" href="http://www.fakedesignerwatches.com/" target="_blank">REPLICA PATEK PHILIPPE </a> <a style="font-weight:bold; color:#000;" href="http://www.fakedesignerwatches.com/" target="_blank">REPLICA ROLEX </a> <a style="font-weight:bold; color:#000;" href="http://www.fakedesignerwatches.com/" target="_blank">REPLICA IWC </a> <a style="font-weight:bold; color:#000;" href="http://www.fakedesignerwatches.com/" target="_blank">REPLICA CARTIER </a> <a style="font-weight:bold; color:#000;" href="http://www.fakedesignerwatches.com" target="_blank">TOP BRAND WATCHES </a> </div> <DIV align="center"> <a href="http://www.fakewatchesuk.win/rolex-179159-ladies-president-ladies-watch-53d6-p-5527.html" ><IMG src="http://www.fakewatchesuk.win/includes/templates/polo/images/payment.png" width="672" height="58"></a> </DIV> <div align="center" style="color:#000;">Copyright © 2012-2016 All Rights Reserved. </div> </div> </div> <strong><a href="http://www.fakewatchesuk.win/">swiss replica watches aaa+</a></strong> <br> <strong><a href="http://www.fakewatchesuk.win/">swiss replica watches</a></strong> <br>

lhschellerand

24. 03. 2018

[b][url=http://www.menwatches.co]best swiss r<strong><a href="http://www.menwatches.co">best swiss replica watches</a></strong> <br> <strong><a href="http://www.menwatches.co">best replica watches</a></strong> <br>

lhschellerand

24. 03. 2018

<ul><li><strong><a href="http://www.menwatches.co">swiss Mechanical movement replica watches</a></strong> </li><li><strong><a href="http://www.menwatches.co">/ watches price</a></strong> </li><li><strong><a href="http://www.menwatches.co">best replica watches</a></strong> </li></ul><br> <title>Chopard watches</title> <meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=UTF-8" /> <meta name="keywords" content="Chopard watches" /> <meta name="description" content="" /> <meta http-equiv="imagetoolbar" content="no" /> <link rel="canonical" href="http://www.menwatches.co/chopard-watches-c-900.html" /> <link rel="stylesheet" type="text/css" href="http://www.menwatches.co/includes/templates/polo/css/style_imagehover.css" /> <link rel="stylesheet" type="text/css" href="http://www.menwatches.co/includes/templates/polo/css/stylesheet.css" /> <link rel="stylesheet" type="text/css" href="http://www.menwatches.co/includes/templates/polo/css/stylesheet_css_buttons.css" /> <link rel="stylesheet" type="text/css" media="print" href="http://www.menwatches.co/includes/templates/polo/css/print_stylesheet.css" /> <select name="currency" onchange="this.form.submit();"> <option value="USD" selected="selected">US Dollar</option> <option value="EUR">Euro</option> <option value="GBP">GB Pound</option> <option value="CAD">Canadian Dollar</option> <option value="AUD">Australian Dollar</option> <option value="JPY">Jappen Yen</option> <option value="NOK">Norske Krone</option> <option value="SEK">Swedish Krone</option> <option value="DKK">Danish Krone</option> <option value="CNY">CNY</option> </select> <input type="hidden" name="main_page" value="index" /><input type="hidden" name="cPath" value="900" /></form></div></div> <div class="leftBoxContainer" id="categories" style="width: 210px"> <div class="sidebox-header-left main-sidebox-header-left"><h3 class="leftBoxHeading main-sidebox-header-right" id="categoriesHeading">Categories</h3></div> <div id="categoriesContent" class="sideBoxContent"> <div class="categories-top-list no-dots"><a class="category-top" href="http://www.menwatches.co/audemars-piguet-watches-c-934.html">Audemars Piguet watches</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.menwatches.co/tudor-watches-c-1151.html">Tudor watches</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.menwatches.co/bell-ross-watches-c-1269.html">Bell & Ross watches</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.menwatches.co/blancpain-watches-c-841.html">Blancpain watches</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.menwatches.co/breguet-watches-c-893.html">Breguet watches</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.menwatches.co/breitling-watches-c-827.html">Breitling Watches</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.menwatches.co/chopard-watches-c-900.html"><span class="category-subs-parent">Chopard watches</span></a></div> <div class="subcategory"><a class="category-products" href="http://www.menwatches.co/chopard-watches-animal-world-series-c-900_2021.html">Animal World Series</a></div> <div class="subcategory"><a class="category-subs" href="http://www.menwatches.co/chopard-watches-classic-racing-series-c-900_1115.html">Classic racing series</a></div> <div class="subcategory"><a class="category-products" href="http://www.menwatches.co/chopard-watches-classic-series-c-900_2500.html">CLASSIC Series</a></div> <div class="subcategory"><a class="category-products" href="http://www.menwatches.co/chopard-watches-elton-john-wrist-series-c-900_1616.html">Elton John Wrist Series</a></div> <div class="subcategory"><a class="category-products" href="http://www.menwatches.co/chopard-watches-happy-sport-series-c-900_1118.html">Happy Sport Series</a></div> <div class="subcategory"><a class="category-products" href="http://www.menwatches.co/chopard-watches-high-jewellery-series-c-900_1120.html">High Jewellery Series</a></div> <div class="subcategory"><a class="category-products" href="http://www.menwatches.co/chopard-watches-imperiale-series-c-900_1121.html">Imperiale Series</a></div> <div class="subcategory"><a class="category-products" href="http://www.menwatches.co/chopard-watches-luc-series-c-900_1114.html">L.U.C Series</a></div> <div class="subcategory"><a class="category-subs" href="http://www.menwatches.co/chopard-watches-ms-series-c-900_901.html">Ms. series</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.menwatches.co/franck-muller-watches-c-1254.html">Franck Muller watches</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.menwatches.co/hublot-watches-c-1081.html">Hublot watches</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.menwatches.co/longines-watches-c-822.html">Longines watches</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.menwatches.co/omega-watches-c-816.html">Omega watches</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.menwatches.co/patek-philippe-watches-c-855.html">Patek Philippe watches</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.menwatches.co/pre-watches-c-804.html">Pre Watches</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.menwatches.co/rado-watches-c-873.html">Rado Watches</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.menwatches.co/richard-miller-watches-c-1442.html">Richard Miller watches</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.menwatches.co/rolex-watches-c-807.html">Rolex watches</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.menwatches.co/tag-heuer-watches-c-1137.html">TAG Heuer watches</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.menwatches.co/ulyssenardin-watches-c-805.html">Ulysse-nardin watches</a></div> </div></div> <div class="leftBoxContainer" id="featured" style="width: 210px"> <div class="sidebox-header-left "><h3 class="leftBoxHeading " id="featuredHeading">Featured - <a href="http://www.menwatches.co/featured_products.html">&nbsp;&nbsp;[more]</a></h3></div> <div class="sideBoxContent centeredContent"><a href="http://www.menwatches.co/rolex-daydate-swiss-eta-2836-movement-diamond-bezel-and-dialblack-marking-20e0-p-8191.html"><img src="http://www.menwatches.co/images/_small//watch005_/Rolex/Day-Date/Rolex-Day-Date-Swiss-ETA-2836-Movement-Diamond-251.jpg" alt="Rolex Day-Date Swiss ETA 2836 Movement Diamond Bezel and Dial-Black Marking [20e0]" title=" Rolex Day-Date Swiss ETA 2836 Movement Diamond Bezel and Dial-Black Marking [20e0] " width="200" height="150" /></a><a class="sidebox-products" href="http://www.menwatches.co/rolex-daydate-swiss-eta-2836-movement-diamond-bezel-and-dialblack-marking-20e0-p-8191.html">Rolex Day-Date Swiss ETA 2836 Movement Diamond Bezel and Dial-Black Marking [20e0]</a><div><span class="normalprice">$3,945.00 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">$441.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Save:&nbsp;89% off</span></div></div><div class="sideBoxContent centeredContent"><a href="http://www.menwatches.co/copy-longines-master-collection-l26285327-watches-faec-p-10739.html"><img src="http://www.menwatches.co/images//xwatches_/Longines-watches/Master-Collection/Replica-Longines-Master-Collection-L2-628-5-32-7-1.jpg" alt="Copy Longines Master Collection L2.628.5.32.7 watches [faec]" title=" Copy Longines Master Collection L2.628.5.32.7 watches [faec] " width="133" height="200" /></a><a class="sidebox-products" href="http://www.menwatches.co/copy-longines-master-collection-l26285327-watches-faec-p-10739.html">Copy Longines Master Collection L2.628.5.32.7 watches [faec]</a><div><span class="normalprice">$19,814.00 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">$209.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Save:&nbsp;99% off</span></div></div><div class="sideBoxContent centeredContent"><a href="http://www.menwatches.co/copy-audemars-piguet-jules-audemars-watch-series-26023ptoo1138pt01-75b4-p-21164.html"><img src="http://www.menwatches.co/images//xwatches_/Audemars-Piguet/Classic-Series/Jules-Audemars/Replica-Audemars-Piguet-Jules-Audemars-watch-303.jpg" alt="Copy Audemars Piguet Jules Audemars watch series 26023PT.OO.1138PT.01 [75b4]" title=" Copy Audemars Piguet Jules Audemars watch series 26023PT.OO.1138PT.01 [75b4] " width="200" height="133" /></a><a class="sidebox-products" href="http://www.menwatches.co/copy-audemars-piguet-jules-audemars-watch-series-26023ptoo1138pt01-75b4-p-21164.html">Copy Audemars Piguet Jules Audemars watch series 26023PT.OO.1138PT.01 [75b4]</a><div><span class="normalprice">$117,546.00 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">$217.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Save:&nbsp;100% off</span></div></div></div> </div></td> <td id="columnCenter" valign="top"> <div id="navBreadCrumb"> <a href="http://www.menwatches.co/">Home</a>&nbsp;::&nbsp; Chopard watches </div> <div class="centerColumn" id="indexProductList"> <h1 id="productListHeading">Chopard watches</h1> <div id="indexProductListCatDescription" class="content">Replica Chopard Watches - 1:1 high quality watches</br> Here you can find the best replica Chopard in the our online store. We found 125 Chopard watches for you. If you are looking for an online replica store from where to purchase your fake Chopard watches then our website might just be the right place for you. Our imitation watches site promises to offer you the best deals and the newest high quality Chopard watches. </div> <form name="filter" action="http://www.menwatches.co/" method="get"><label class="inputLabel">Filter Results by:</label><input type="hidden" name="main_page" value="index" /><input type="hidden" name="cPath" value="900" /><input type="hidden" name="sort" value="20a" /><select name="alpha_filter_id" onchange="this.form.submit()"> <option value="0">Items starting with ...</option> <option value="65">A</option> <option value="66">B</option> <option value="67">C</option> <option value="68">D</option> <option value="69">E</option> <option value="70">F</option> <option value="71">G</option> <option value="72">H</option> <option value="73">I</option> <option value="74">J</option> <option value="75">K</option> <option value="76">L</option> <option value="77">M</option> <option value="78">N</option> <option value="79">O</option> <option value="80">P</option> <option value="81">Q</option> <option value="82">R</option> <option value="83">S</option> <option value="84">T</option> <option value="85">U</option> <option value="86">V</option> <option value="87">W</option> <option value="88">X</option> <option value="89">Y</option> <option value="90">Z</option> <option value="48">0</option> <option value="49">1</option> <option value="50">2</option> <option value="51">3</option> <option value="52">4</option> <option value="53">5</option> <option value="54">6</option> <option value="55">7</option> <option value="56">8</option> <option value="57">9</option> </select> </form> <br class="clearBoth" /> <div id="productListing"> <div id="productsListingTopNumber" class="navSplitPagesResult back">Displaying <strong>1</strong> to <strong>18</strong> (of <strong>801</strong> products)</div> <div id="productsListingListingTopLinks" class="navSplitPagesLinks forward"> &nbsp;<strong class="current">1</strong>&nbsp;&nbsp;<a href="http://www.menwatches.co/chopard-watches-c-900.html?page=2&sort=20a" title=" Page 2 ">2</a>&nbsp;&nbsp;<a href="http://www.menwatches.co/chopard-watches-c-900.html?page=3&sort=20a" title=" Page 3 ">3</a>&nbsp;&nbsp;<a href="http://www.menwatches.co/chopard-watches-c-900.html?page=4&sort=20a" title=" Page 4 ">4</a>&nbsp;&nbsp;<a href="http://www.menwatches.co/chopard-watches-c-900.html?page=5&sort=20a" title=" Page 5 ">5</a>&nbsp;<a href="http://www.menwatches.co/chopard-watches-c-900.html?page=6&sort=20a" title=" Next Set of 5 Pages ">...</a>&nbsp;&nbsp;<a href="http://www.menwatches.co/chopard-watches-c-900.html?page=45&sort=20a" title=" Page 45 ">45</a>&nbsp;&nbsp;<a href="http://www.menwatches.co/chopard-watches-c-900.html?page=2&sort=20a" title=" Next Page ">[Next&nbsp;&gt;&gt;]</a>&nbsp;</div> <br class="clearBoth" /> <div class="centerBoxContentsProducts centeredContent back" style="width:32.5%;"><a href="http://www.menwatches.co/copy-1059110001-chopard-happy-diamonds-watch-series-cb84-p-15088.html"><div style="vertical-align: middle;height:220px"><img src="http://www.menwatches.co/images//xwatches_/Chopard-watches/Ms-series/Happy-Diamonds/Replica-105911-0001-Chopard-Happy-Diamonds-watch-1.jpg" alt="Copy 105911-0001 Chopard Happy Diamonds watch series [cb84]" title=" Copy 105911-0001 Chopard Happy Diamonds watch series [cb84] " width="147" height="220" class="listingProductImage" id="listimg" /></div></a><br /><h3 class="itemTitle"><a href="http://www.menwatches.co/copy-1059110001-chopard-happy-diamonds-watch-series-cb84-p-15088.html">Copy 105911-0001 Chopard Happy Diamonds watch series [cb84]</a></h3><div class="listingDescription">Basic Information Code: 105911-0001 ...</div><br /><span class="normalprice">$62,937.00 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">$214.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Save:&nbsp;100% off</span><br /><br /><a href="http://www.menwatches.co/chopard-watches-c-900.html?products_id=15088&action=buy_now&sort=20a"><img src="http://www.menwatches.co/includes/templates/polo/buttons/english/button_buy_now.gif" alt="Buy Now" title=" Buy Now " width="83" height="22" class="listingBuyNowButton" /></a><br /><br /></div> <div class="centerBoxContentsProducts centeredContent back" style="width:32.5%;"><a href="http://www.menwatches.co/copy-1062060001-chopard-happy-diamonds-watch-series-17b7-p-9845.html"><div style="vertical-align: middle;height:220px"><img src="http://www.menwatches.co/images//xwatches_/Chopard-watches/Ms-series/Happy-Diamonds/Replica-106206-0001-Chopard-Happy-Diamonds-watch-1.jpg" alt="Copy 106206-0001 Chopard Happy Diamonds watch series [17b7]" title=" Copy 106206-0001 Chopard Happy Diamonds watch series [17b7] " width="147" height="220" class="listingProductImage" id="listimg" /></div></a><br /><h3 class="itemTitle"><a href="http://www.menwatches.co/copy-1062060001-chopard-happy-diamonds-watch-series-17b7-p-9845.html">Copy 106206-0001 Chopard Happy Diamonds watch series [17b7]</a></h3><div class="listingDescription">Basic Information Code: 106206-0001 ...</div><br /><span class="normalprice">$141,065.00 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">$219.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Save:&nbsp;100% off</span><br /><br /><a href="http://www.menwatches.co/chopard-watches-c-900.html?products_id=9845&action=buy_now&sort=20a"><img src="http://www.menwatches.co/includes/templates/polo/buttons/english/button_buy_now.gif" alt="Buy Now" title=" Buy Now " width="83" height="22" class="listingBuyNowButton" /></a><br /><br /></div> <div class="centerBoxContentsProducts centeredContent back" style="width:32.5%;"><a href="http://www.menwatches.co/copy-1074685001-chopard-two-o-ten-series-watches-0dc1-p-22559.html"><div style="vertical-align: middle;height:220px"><img src="http://www.menwatches.co/images//xwatches_/Chopard-watches/Ms-series/Two-O-Ten-series/Replica-107468-5001-Chopard-Two-O-Ten-series-1.jpg" alt="Copy 107468-5001 Chopard Two O Ten series watches [0dc1]" title=" Copy 107468-5001 Chopard Two O Ten series watches [0dc1] " width="147" height="220" class="listingProductImage" id="listimg" /></div></a><br /><h3 class="itemTitle"><a href="http://www.menwatches.co/copy-1074685001-chopard-two-o-ten-series-watches-0dc1-p-22559.html">Copy 107468-5001 Chopard Two O Ten series watches [0dc1]</a></h3><div class="listingDescription">Basic Information Code: 107468-5001 ...</div><br /><span class="normalprice">$235,252.00 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">$232.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Save:&nbsp;100% off</span><br /><br /><a href="http://www.menwatches.co/chopard-watches-c-900.html?products_id=22559&action=buy_now&sort=20a"><img src="http://www.menwatches.co/includes/templates/polo/buttons/english/button_buy_now.gif" alt="Buy Now" title=" Buy Now " width="83" height="22" class="listingBuyNowButton" /></a><br /><br /></div> <br class="clearBoth" /><div class="centerBoxContentsProducts centeredContent back" style="width:32.5%;"><a href="http://www.menwatches.co/copy-1084642001-chopard-two-o-ten-series-watches-82cc-p-22556.html"><div style="vertical-align: middle;height:220px"><img src="http://www.menwatches.co/images//xwatches_/Chopard-watches/Ms-series/Two-O-Ten-series/Replica-108464-2001-Chopard-Two-O-Ten-series-1.jpg" alt="Copy 108464-2001 Chopard Two O Ten series watches [82cc]" title=" Copy 108464-2001 Chopard Two O Ten series watches [82cc] " width="147" height="220" class="listingProductImage" id="listimg" /></div></a><br /><h3 class="itemTitle"><a href="http://www.menwatches.co/copy-1084642001-chopard-two-o-ten-series-watches-82cc-p-22556.html">Copy 108464-2001 Chopard Two O Ten series watches [82cc]</a></h3><div class="listingDescription">Basic Information Code: 108464-2001 ...</div><br /><span class="normalprice">$143,805.00 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">$202.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Save:&nbsp;100% off</span><br /><br /><a href="http://www.menwatches.co/chopard-watches-c-900.html?products_id=22556&action=buy_now&sort=20a"><img src="http://www.menwatches.co/includes/templates/polo/buttons/english/button_buy_now.gif" alt="Buy Now" title=" Buy Now " width="83" height="22" class="listingBuyNowButton" /></a><br /><br /></div> <div class="centerBoxContentsProducts centeredContent back" style="width:32.5%;"><a href="http://www.menwatches.co/copy-1091191001-chopard-happy-sport-watch-series-c122-p-11886.html"><div style="vertical-align: middle;height:220px"><img src="http://www.menwatches.co/images//xwatches_/Chopard-watches/Ms-series/Happy-Sport-Series/Replica-109119-1001-Chopard-Happy-Sport-watch-1.jpg" alt="Copy 109119-1001 Chopard Happy Sport watch series [c122]" title=" Copy 109119-1001 Chopard Happy Sport watch series [c122] " width="147" height="220" class="listingProductImage" id="listimg" /></div></a><br /><h3 class="itemTitle"><a href="http://www.menwatches.co/copy-1091191001-chopard-happy-sport-watch-series-c122-p-11886.html">Copy 109119-1001 Chopard Happy Sport watch series [c122]</a></h3><div class="listingDescription">Basic Information Code: 109119-1001 ...</div><br /><span class="normalprice">$1,427,458.00 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">$267.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Save:&nbsp;100% off</span><br /><br /><a href="http://www.menwatches.co/chopard-watches-c-900.html?products_id=11886&action=buy_now&sort=20a"><img src="http://www.menwatches.co/includes/templates/polo/buttons/english/button_buy_now.gif" alt="Buy Now" title=" Buy Now " width="83" height="22" class="listingBuyNowButton" /></a><br /><br /></div> <div class="centerBoxContentsProducts centeredContent back" style="width:32.5%;"><a href="http://www.menwatches.co/copy-1091201001-chopard-happy-sport-watch-series-8bd1-p-12025.html"><div style="vertical-align: middle;height:220px"><img src="http://www.menwatches.co/images//xwatches_/Chopard-watches/Ms-series/Happy-Sport-Series/Replica-109120-1001-Chopard-Happy-Sport-watch-1.jpg" alt="Copy 109120-1001 Chopard Happy Sport watch series [8bd1]" title=" Copy 109120-1001 Chopard Happy Sport watch series [8bd1] " width="147" height="220" class="listingProductImage" id="listimg" /></div></a><br /><h3 class="itemTitle"><a href="http://www.menwatches.co/copy-1091201001-chopard-happy-sport-watch-series-8bd1-p-12025.html">Copy 109120-1001 Chopard Happy Sport watch series [8bd1]</a></h3><div class="listingDescription">Basic Information Code: 109120-1001 ...</div><br /><span class="normalprice">$1,118,246.00 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">$274.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Save:&nbsp;100% off</span><br /><br /><a href="http://www.menwatches.co/chopard-watches-c-900.html?products_id=12025&action=buy_now&sort=20a"><img src="http://www.menwatches.co/includes/templates/polo/buttons/english/button_buy_now.gif" alt="Buy Now" title=" Buy Now " width="83" height="22" class="listingBuyNowButton" /></a><br /><br /></div> <br class="clearBoth" /><div class="centerBoxContentsProducts centeredContent back" style="width:32.5%;"><a href="http://www.menwatches.co/copy-1091711001-chopard-happy-sport-watch-series-e533-p-11944.html"><div style="vertical-align: middle;height:220px"><img src="http://www.menwatches.co/images//xwatches_/Chopard-watches/Ms-series/Happy-Sport-Series/Replica-109171-1001-Chopard-Happy-Sport-watch-1.jpg" alt="Copy 109171-1001 Chopard Happy Sport watch series [e533]" title=" Copy 109171-1001 Chopard Happy Sport watch series [e533] " width="147" height="220" class="listingProductImage" id="listimg" /></div></a><br /><h3 class="itemTitle"><a href="http://www.menwatches.co/copy-1091711001-chopard-happy-sport-watch-series-e533-p-11944.html">Copy 109171-1001 Chopard Happy Sport watch series [e533]</a></h3><div class="listingDescription">Basic Information Code: 109171-1001 ...</div><br /><span class="normalprice">$1,069,689.00 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">$288.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Save:&nbsp;100% off</span><br /><br /><a href="http://www.menwatches.co/chopard-watches-c-900.html?products_id=11944&action=buy_now&sort=20a"><img src="http://www.menwatches.co/includes/templates/polo/buttons/english/button_buy_now.gif" alt="Buy Now" title=" Buy Now " width="83" height="22" class="listingBuyNowButton" /></a><br /><br /></div> <div class="centerBoxContentsProducts centeredContent back" style="width:32.5%;"><a href="http://www.menwatches.co/copy-1091891001-chopard-happy-sport-watch-series-4367-p-12027.html"><div style="vertical-align: middle;height:220px"><img src="http://www.menwatches.co/images//xwatches_/Chopard-watches/Ms-series/Happy-Sport-Series/Replica-109189-1001-Chopard-Happy-Sport-watch-1.jpg" alt="Copy 109189-1001 Chopard Happy Sport watch series [4367]" title=" Copy 109189-1001 Chopard Happy Sport watch series [4367] " width="147" height="220" class="listingProductImage" id="listimg" /></div></a><br /><h3 class="itemTitle"><a href="http://www.menwatches.co/copy-1091891001-chopard-happy-sport-watch-series-4367-p-12027.html">Copy 109189-1001 Chopard Happy Sport watch series [4367]</a></h3><div class="listingDescription">Basic Information Code: 109189-1001 ...</div><br /><span class="normalprice">$2,183,472.00 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">$268.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Save:&nbsp;100% off</span><br /><br /><a href="http://www.menwatches.co/chopard-watches-c-900.html?products_id=12027&action=buy_now&sort=20a"><img src="http://www.menwatches.co/includes/templates/polo/buttons/english/button_buy_now.gif" alt="Buy Now" title=" Buy Now " width="83" height="22" class="listingBuyNowButton" /></a><br /><br /></div> <div class="centerBoxContentsProducts centeredContent back" style="width:32.5%;"><a href="http://www.menwatches.co/copy-1091901001-chopard-happy-sport-watch-series-2970-p-11981.html"><div style="vertical-align: middle;height:220px"><img src="http://www.menwatches.co/images//xwatches_/Chopard-watches/Ms-series/Happy-Sport-Series/Replica-109190-1001-Chopard-Happy-Sport-watch-1.jpg" alt="Copy 109190-1001 Chopard Happy Sport watch series [2970]" title=" Copy 109190-1001 Chopard Happy Sport watch series [2970] " width="147" height="220" class="listingProductImage" id="listimg" /></div></a><br /><h3 class="itemTitle"><a href="http://www.menwatches.co/copy-1091901001-chopard-happy-sport-watch-series-2970-p-11981.html">Copy 109190-1001 Chopard Happy Sport watch series [2970]</a></h3><div class="listingDescription">Basic Information Code: 109190-1001 ...</div><br /><span class="normalprice">$4,037,314.00 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">$296.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Save:&nbsp;100% off</span><br /><br /><a href="http://www.menwatches.co/chopard-watches-c-900.html?products_id=11981&action=buy_now&sort=20a"><img src="http://www.menwatches.co/includes/templates/polo/buttons/english/button_buy_now.gif" alt="Buy Now" title=" Buy Now " width="83" height="22" class="listingBuyNowButton" /></a><br /><br /></div> <br class="clearBoth" /><div class="centerBoxContentsProducts centeredContent back" style="width:32.5%;"><a href="http://www.menwatches.co/copy-1091915001-chopard-happy-sport-watch-series-8db5-p-11999.html"><div style="vertical-align: middle;height:220px"><img src="http://www.menwatches.co/images//xwatches_/Chopard-watches/Ms-series/Happy-Sport-Series/Replica-109191-5001-Chopard-Happy-Sport-watch-1.jpg" alt="Copy 109191-5001 Chopard Happy Sport watch series [8db5]" title=" Copy 109191-5001 Chopard Happy Sport watch series [8db5] " width="147" height="220" class="listingProductImage" id="listimg" /></div></a><br /><h3 class="itemTitle"><a href="http://www.menwatches.co/copy-1091915001-chopard-happy-sport-watch-series-8db5-p-11999.html">Copy 109191-5001 Chopard Happy Sport watch series [8db5]</a></h3><div class="listingDescription">Basic Information Code: 109191-5001 ...</div><br /><span class="normalprice">$94,112.00 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">$238.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Save:&nbsp;100% off</span><br /><br /><a href="http://www.menwatches.co/chopard-watches-c-900.html?products_id=11999&action=buy_now&sort=20a"><img src="http://www.menwatches.co/includes/templates/polo/buttons/english/button_buy_now.gif" alt="Buy Now" title=" Buy Now " width="83" height="22" class="listingBuyNowButton" /></a><br /><br /></div> <div class="centerBoxContentsProducts centeredContent back" style="width:32.5%;"><a href="http://www.menwatches.co/copy-1091925002-chopard-happy-sport-watch-series-9519-p-11950.html"><div style="vertical-align: middle;height:220px"><img src="http://www.menwatches.co/images//xwatches_/Chopard-watches/Ms-series/Happy-Sport-Series/Replica-109192-5002-Chopard-Happy-Sport-watch-1.jpg" alt="Copy 109192-5002 Chopard Happy Sport watch series [9519]" title=" Copy 109192-5002 Chopard Happy Sport watch series [9519] " width="147" height="220" class="listingProductImage" id="listimg" /></div></a><br /><h3 class="itemTitle"><a href="http://www.menwatches.co/copy-1091925002-chopard-happy-sport-watch-series-9519-p-11950.html">Copy 109192-5002 Chopard Happy Sport watch series [9519]</a></h3><div class="listingDescription">Basic Information Code: 109192-5002 ...</div><br /><span class="normalprice">$127,156.00 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">$213.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Save:&nbsp;100% off</span><br /><br /><a href="http://www.menwatches.co/chopard-watches-c-900.html?products_id=11950&action=buy_now&sort=20a"><img src="http://www.menwatches.co/includes/templates/polo/buttons/english/button_buy_now.gif" alt="Buy Now" title=" Buy Now " width="83" height="22" class="listingBuyNowButton" /></a><br /><br /></div> <div class="centerBoxContentsProducts centeredContent back" style="width:32.5%;"><a href="http://www.menwatches.co/copy-1092581003-chopard-happy-sport-watch-series-6395-p-12009.html"><div style="vertical-align: middle;height:220px"><img src="http://www.menwatches.co/images//xwatches_/Chopard-watches/Ms-series/Happy-Sport-Series/Replica-109258-1003-Chopard-Happy-Sport-watch-1.jpg" alt="Copy 109258-1003 Chopard Happy Sport watch series [6395]" title=" Copy 109258-1003 Chopard Happy Sport watch series [6395] " width="147" height="220" class="listingProductImage" id="listimg" /></div></a><br /><h3 class="itemTitle"><a href="http://www.menwatches.co/copy-1092581003-chopard-happy-sport-watch-series-6395-p-12009.html">Copy 109258-1003 Chopard Happy Sport watch series [6395]</a></h3><div class="listingDescription">Basic Information Code: 109258-1003 ...</div><br /><span class="normalprice">$1,481,308.00 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">$294.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Save:&nbsp;100% off</span><br /><br /><a href="http://www.menwatches.co/chopard-watches-c-900.html?products_id=12009&action=buy_now&sort=20a"><img src="http://www.menwatches.co/includes/templates/polo/buttons/english/button_buy_now.gif" alt="Buy Now" title=" Buy Now " width="83" height="22" class="listingBuyNowButton" /></a><br /><br /></div> <br class="clearBoth" /><div class="centerBoxContentsProducts centeredContent back" style="width:32.5%;"><a href="http://www.menwatches.co/copy-1093851001-chopard-happy-diamonds-watch-series-a3b1-p-22587.html"><div style="vertical-align: middle;height:220px"><img src="http://www.menwatches.co/images//xwatches_/Chopard-watches/Ms-series/Happy-Diamonds/Replica-109385-1001-Chopard-Happy-Diamonds-watch-1.jpg" alt="Copy 109385-1001 Chopard Happy Diamonds watch series [a3b1]" title=" Copy 109385-1001 Chopard Happy Diamonds watch series [a3b1] " width="147" height="220" class="listingProductImage" id="listimg" /></div></a><br /><h3 class="itemTitle"><a href="http://www.menwatches.co/copy-1093851001-chopard-happy-diamonds-watch-series-a3b1-p-22587.html">Copy 109385-1001 Chopard Happy Diamonds watch series [a3b1]</a></h3><div class="listingDescription">Basic Information Code: 109385-1001 ...</div><br /><span class="normalprice">$343,287.00 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">$243.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Save:&nbsp;100% off</span><br /><br /><a href="http://www.menwatches.co/chopard-watches-c-900.html?products_id=22587&action=buy_now&sort=20a"><img src="http://www.menwatches.co/includes/templates/polo/buttons/english/button_buy_now.gif" alt="Buy Now" title=" Buy Now " width="83" height="22" class="listingBuyNowButton" /></a><br /><br /></div> <div class="centerBoxContentsProducts centeredContent back" style="width:32.5%;"><a href="http://www.menwatches.co/copy-1172810001-chopard-happy-diamonds-watch-series-3257-p-22361.html"><div style="vertical-align: middle;height:220px"><img src="http://www.menwatches.co/images//xwatches_/Chopard-watches/Ms-series/Happy-Diamonds/Replica-117281-0001-Chopard-Happy-Diamonds-watch-1.jpg" alt="Copy 117281-0001 Chopard Happy Diamonds watch series [3257]" title=" Copy 117281-0001 Chopard Happy Diamonds watch series [3257] " width="147" height="220" class="listingProductImage" id="listimg" /></div></a><br /><h3 class="itemTitle"><a href="http://www.menwatches.co/copy-1172810001-chopard-happy-diamonds-watch-series-3257-p-22361.html">Copy 117281-0001 Chopard Happy Diamonds watch series [3257]</a></h3><div class="listingDescription">Basic Information Code: 117281-0001 ...</div><br /><span class="normalprice">$37,458.00 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">$235.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Save:&nbsp;99% off</span><br /><br /><a href="http://www.menwatches.co/chopard-watches-c-900.html?products_id=22361&action=buy_now&sort=20a"><img src="http://www.menwatches.co/includes/templates/polo/buttons/english/button_buy_now.gif" alt="Buy Now" title=" Buy Now " width="83" height="22" class="listingBuyNowButton" /></a><br /><br /></div> <div class="centerBoxContentsProducts centeredContent back" style="width:32.5%;"><a href="http://www.menwatches.co/copy-1174580001-chopard-happy-sport-watch-series-85c1-p-11949.html"><div style="vertical-align: middle;height:220px"><img src="http://www.menwatches.co/images//xwatches_/Chopard-watches/Ms-series/Happy-Sport-Series/Replica-117458-0001-Chopard-Happy-Sport-watch-1.jpg" alt="Copy 117458-0001 Chopard Happy Sport watch series [85c1]" title=" Copy 117458-0001 Chopard Happy Sport watch series [85c1] " width="147" height="220" class="listingProductImage" id="listimg" /></div></a><br /><h3 class="itemTitle"><a href="http://www.menwatches.co/copy-1174580001-chopard-happy-sport-watch-series-85c1-p-11949.html">Copy 117458-0001 Chopard Happy Sport watch series [85c1]</a></h3><div class="listingDescription">Basic Information Code: 117458-0001 ...</div><br /><span class="normalprice">$197,977.00 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">$228.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Save:&nbsp;100% off</span><br /><br /><a href="http://www.menwatches.co/chopard-watches-c-900.html?products_id=11949&action=buy_now&sort=20a"><img src="http://www.menwatches.co/includes/templates/polo/buttons/english/button_buy_now.gif" alt="Buy Now" title=" Buy Now " width="83" height="22" class="listingBuyNowButton" /></a><br /><br /></div> <br class="clearBoth" /><div class="centerBoxContentsProducts centeredContent back" style="width:32.5%;"><a href="http://www.menwatches.co/copy-1174685001-chopard-two-o-ten-series-watches-32de-p-22564.html"><div style="vertical-align: middle;height:220px"><img src="http://www.menwatches.co/images//xwatches_/Chopard-watches/Ms-series/Two-O-Ten-series/Replica-117468-5001-Chopard-Two-O-Ten-series-1.jpg" alt="Copy 117468-5001 Chopard Two O Ten series watches [32de]" title=" Copy 117468-5001 Chopard Two O Ten series watches [32de] " width="147" height="220" class="listingProductImage" id="listimg" /></div></a><br /><h3 class="itemTitle"><a href="http://www.menwatches.co/copy-1174685001-chopard-two-o-ten-series-watches-32de-p-22564.html">Copy 117468-5001 Chopard Two O Ten series watches [32de]</a></h3><div class="listingDescription">Basic Information Code: 117468-5001 ...</div><br /><span class="normalprice">$196,261.00 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">$216.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Save:&nbsp;100% off</span><br /><br /><a href="http://www.menwatches.co/chopard-watches-c-900.html?products_id=22564&action=buy_now&sort=20a"><img src="http://www.menwatches.co/includes/templates/polo/buttons/english/button_buy_now.gif" alt="Buy Now" title=" Buy Now " width="83" height="22" class="listingBuyNowButton" /></a><br /><br /></div> <div class="centerBoxContentsProducts centeredContent back" style="width:32.5%;"><a href="http://www.menwatches.co/copy-1184643001-chopard-two-o-ten-series-watches-047a-p-22339.html"><div style="vertical-align: middle;height:220px"><img src="http://www.menwatches.co/images//xwatches_/Chopard-watches/Ms-series/Two-O-Ten-series/Replica-118464-3001-Chopard-Two-O-Ten-series-1.jpg" alt="Copy 118464-3001 Chopard Two O Ten series watches [047a]" title=" Copy 118464-3001 Chopard Two O Ten series watches [047a] " width="147" height="220" class="listingProductImage" id="listimg" /></div></a><br /><h3 class="itemTitle"><a href="http://www.menwatches.co/copy-1184643001-chopard-two-o-ten-series-watches-047a-p-22339.html">Copy 118464-3001 Chopard Two O Ten series watches [047a]</a></h3><div class="listingDescription">Basic Information Code: 118464-3001 ...</div><br /><span class="normalprice">$62,070.00 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">$235.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Save:&nbsp;100% off</span><br /><br /><a href="http://www.menwatches.co/chopard-watches-c-900.html?products_id=22339&action=buy_now&sort=20a"><img src="http://www.menwatches.co/includes/templates/polo/buttons/english/button_buy_now.gif" alt="Buy Now" title=" Buy Now " width="83" height="22" class="listingBuyNowButton" /></a><br /><br /></div> <div class="centerBoxContentsProducts centeredContent back" style="width:32.5%;"><a href="http://www.menwatches.co/copy-1184643009-chopard-two-o-ten-series-watches-814f-p-22286.html"><div style="vertical-align: middle;height:220px"><img src="http://www.menwatches.co/images//xwatches_/Chopard-watches/Ms-series/Two-O-Ten-series/Replica-118464-3009-Chopard-Two-O-Ten-series-1.jpg" alt="Copy 118464-3009 Chopard Two O Ten series watches [814f]" title=" Copy 118464-3009 Chopard Two O Ten series watches [814f] " width="147" height="220" class="listingProductImage" id="listimg" /></div></a><br /><h3 class="itemTitle"><a href="http://www.menwatches.co/copy-1184643009-chopard-two-o-ten-series-watches-814f-p-22286.html">Copy 118464-3009 Chopard Two O Ten series watches [814f]</a></h3><div class="listingDescription">Basic Information Code: 118464-3009 ...</div><br /><span class="normalprice">$37,372.00 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">$233.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Save:&nbsp;99% off</span><br /><br /><a href="http://www.menwatches.co/chopard-watches-c-900.html?products_id=22286&action=buy_now&sort=20a"><img src="http://www.menwatches.co/includes/templates/polo/buttons/english/button_buy_now.gif" alt="Buy Now" title=" Buy Now " width="83" height="22" class="listingBuyNowButton" /></a><br /><br /></div> <br class="clearBoth" /> <div id="productsListingBottomNumber" class="navSplitPagesResult back">Displaying <strong>1</strong> to <strong>18</strong> (of <strong>801</strong> products)</div> <div id="productsListingListingBottomLinks" class="navSplitPagesLinks forward"> &nbsp;<strong class="current">1</strong>&nbsp;&nbsp;<a href="http://www.menwatches.co/chopard-watches-c-900.html?page=2&sort=20a" title=" Page 2 ">2</a>&nbsp;&nbsp;<a href="http://www.menwatches.co/chopard-watches-c-900.html?page=3&sort=20a" title=" Page 3 ">3</a>&nbsp;&nbsp;<a href="http://www.menwatches.co/chopard-watches-c-900.html?page=4&sort=20a" title=" Page 4 ">4</a>&nbsp;&nbsp;<a href="http://www.menwatches.co/chopard-watches-c-900.html?page=5&sort=20a" title=" Page 5 ">5</a>&nbsp;<a href="http://www.menwatches.co/chopard-watches-c-900.html?page=6&sort=20a" title=" Next Set of 5 Pages ">...</a>&nbsp;&nbsp;<a href="http://www.menwatches.co/chopard-watches-c-900.html?page=45&sort=20a" title=" Page 45 ">45</a>&nbsp;&nbsp;<a href="http://www.menwatches.co/chopard-watches-c-900.html?page=2&sort=20a" title=" Next Page ">[Next&nbsp;&gt;&gt;]</a>&nbsp;</div> <br class="clearBoth" /> </div> </div> </td> </tr> </table> </div> <div id="navSuppWrapper"> <br class="clearBoth" /> <div id="navSupp" style=" margin-bottom:10px; margin-top:8px; width:100%; text-align:center;"> <a style="color:#000; font:12px;" href="http://www.menwatches.co/index.php">Home</a>&nbsp;&nbsp; <a style="color:#000; font:12px;" href="http://www.menwatches.co/index.php?main_page=shippinginfo">Shipping</a>&nbsp;&nbsp; <a style="color:#000; font:12px;" href="http://www.menwatches.co/index.php?main_page=Payment_Methods">Wholesale</a>&nbsp;&nbsp; <a style="color:#000; font:12px;" href="http://www.menwatches.co/index.php?main_page=shippinginfo">Order Tracking</a>&nbsp;&nbsp; <a style="color:#000; font:12px;" href="http://www.menwatches.co/index.php?main_page=Coupons">Coupons</a>&nbsp;&nbsp; <a style="color:#000; font:12px;" href="http://www.menwatches.co/index.php?main_page=Payment_Methods">Payment Methods</a>&nbsp;&nbsp; <a style="color:#000; font:12px;" href="http://www.menwatches.co/index.php?main_page=contact_us">Contact Us</a>&nbsp;&nbsp; </div> <div style=" margin-bottom:10px; margin-top:10px; width:100%; text-align:center;"> <a style="font-weight:bold; color:#000;" href="http://www.1luxurywatch.com" target="_blank">REPLICA OMEGA</a> &nbsp;&nbsp; <a style="font-weight:bold; color:#000;" href="http://www.1luxurywatch.com" target="_blank">REPLICA PATEK PHILIPPE </a> &nbsp;&nbsp; <a style="font-weight:bold; color:#000;" href="http://www.1luxurywatch.com" target="_blank">REPLICA ROLEX </a> &nbsp;&nbsp; <a style="font-weight:bold; color:#000;" href="http://www.1luxurywatch.com" target="_blank">REPLICA WATCHES </a>&nbsp;&nbsp; <a style="font-weight:bold; color:#000;" href="http://www.1luxurywatch.com" target="_blank">TOP BRAND WATCHES </a>&nbsp;&nbsp; </div> <DIV align="center"> <a href="http://www.menwatches.co/chopard-watches-c-900.html" ><IMG src="http://www.menwatches.co/includes/templates/polo/images/payment.png" ></a> </DIV> <div align="center" style="color:#000;">Copyright © 2015 All Rights Reserved. </div> </div> </div> <strong><a href="http://www.menwatches.co">best swiss replica watches</a></strong> <br> <strong><a href="http://www.menwatches.co">best replica watches</a></strong> <br>

lhschellerand

27. 06. 2017

[b][url=http://www.hublotwatchsales.com/]hublot wa<strong><a href="http://www.hublotwatchsales.com/">hublot watches for women</a></strong> <br> <strong><a href="http://www.hublotwatchsales.com/">hublot watches replica</a></strong> <br>

Pro přidání komentáře musíte být přihlášený.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací