O nás: Na bezpečnosti nám záležíO nás: Na bezpečnosti nám záleží Podporujeme naše válečné veterányPodporujeme naše válečné veterány Výzva 2015: Drony – dobrý sluha, ale zlý pán!Výzva 2015: Drony – dobrý sluha, ale zlý pán!

Já se ještě učila, že PČR je represivní složkou. Humanismus ale postihl už i ji.

 13. 06. 2016      4 komentářů

Šílenec stojí na cimbuří, háže na kolemjdoucí i policisty cihly (zásah smrtelný, jako kdyby střílel), ale x hodin se jím zabývá policejní vyjednavač a zaměstnanci v objektu mu nosí jídlo, pití a cigarety. Ad absurdum dovedená ukázka, jak už se policisté kvůli lidskoprávním aktivistům bojí si i uprdnout.

Jde o atypický případ, ale demonstrujme si absurditu dnešní doby právě na něm…

Co se má říkat: Momentálně psychicky rozrušený člověk se pokouší ukrýt před nesnesitelným tlakem kapitalistické společnosti na věžičce, která se ovšem nachází v tak nedobrém stavu, že z ní odpadávají stavební součásti a dokonce hrozí, že dotyčný přepadne a zraní se.

Pravda: Nebezpečný magor vniknul neoprávněně do objektu, vylezl na uzavřenou věžičku a pokouší se usmrtit kolemjdoucí civilisty a posléze zasahují policisty házením stavebního materiálu.

Co se má říkat: Tento muž, bezesporu oběť diskriminace a sociálního útisku (zřejmě cizí státní příslušník marně hledající zastání v xenofobní ČR), je vystaven riziku pádu z věžičky, čemuž se policie snaží ze všech sil zabránit.

Pravda: Tenhle magor (dost možná opilý/zfetovaný, zřejmě ilegál z některé země bývalého SSSR) vyhrožuje sebevraždou, aby se vyhnul trestnímu stíhání, případně aby mohl dál ohrožovat okolí.

Co se má říkat: Policie povzbudila obětavé zaměstnance pracující v objektu, aby muži v nesnázích zabezpečili jídlo, stravu a cigarety, což by mu zabezpečilo větší psychickou pohodu a dostatek energie pro vyjednávání.

Pravda: Policie nezabránila kontaktu vysoce nebezpečného pachatele vícenásobného pokusu o těžké ublížení na zdraví s nezúčastněnými pracovníky objektu, čímž tímto je samé vystavila dalšímu riziku, nevyužila příležitosti přimět dotyčného vzdát se, naopak mu poskytla zázemí, aby nadále ohrožoval okolí i sám sebe.

A tak by se dalo pokračovat.

Právo na život, důstojnost, všeobecnou pohodu, mají přeci všichni a grázlové zejména…

Když si vzpomenu na tragédii v Uherském Brodě, tak nechci domýšlet, kam dál dojde policejní liknavost a předpodělanost, pokud se něco takového opět zopakuje. Nejde o to, kolik lidí je nějaký magor schopen zabít, hlavní je, aby nezabil chudák sám sebe, aby dostal šanci pokecat si s policejním psychologem. Ostatně nabízím pár komentářů z FB, které to podle mě vystihují a asi je psali i sami policisté:

„Není důležitá pravda, ale správný politický názor. Není důležitá spravedlnost a ochrana společnosti, ale politická korektnost a ochrana menšin na úkor většiny.“

„U policie se dávají tresty za to, že si opilec v cele SÁM lehne na zem a policista jej hned nezvedne. Údajně podle závazného pokynu nesmí být člověk omezený na osobní svobodě v nedůstojné pozici, a to ani když se do ní přivede vlastním přičiněním. Dokážete si představit, co by následovalo, kdyby po tomto šílenci někdo vystřelil?“

„To je už v metodice, že nemůžeme drbana připoutat k záchodu, aby to nebylo nedůstojné, a taky máme zvažovat použití pout. Pašíci si stěžovali, že mají odřené ruce, když si "nenápadně" rvali ty pouta dolů.“

„Momentálně se u policie razí sluníčková doktrína, že šílence ani kytkou neuhodíš.“

„Na co dnes potřebujeme URNU a vyjednávače, to před 25 lety zvládali zkušení policajti z místního oddělení… prostě by mu ji flákli a hotovo.“

„Následně takovej policajt bude třeba ze strany GIBS obviněný... a pak bude 2 až 3 roky chodit k soudu s nejistým výsledkem, jestli si třeba i pár let neodsedí, protože zákrok byl třeba nepřiměřený atd...“

„Několik hodin vyjednávat s člověkem, který jiné ohrožuje házením cihel, je šaškárna a opravdu by to chtělo razantnější zákrok.“

„Předposranost odpovědného policejního funkcionáře je neskutečná! Ale co bychom chtěli po dnešní PČR, že?“

Média pod tlakem sluníčkářů systematicky podrývají akceschopnost policie.

Nejde zdaleka jen o toho magora na věžičce. To je jen pěkná ilustrace dlouhodobého trendu. Jak mohl být, sakra, potrestán policista, který zadržel jiného magora, jenž vyhrožoval, že se vrhne pod kola prezidentské kolony? Jenže média to podala tak, že ten magor chtěl vyjádřit svůj názor, napsaný na holém těle – jaksi už ale pomlčela, že to tělo chtěl rozpliznout o prezidentskou limuzínu.

A co všechna ta videa, kde ožralí řidiči i střízliví hejsci a „hatefree“ demonstranti a demonstrantky páchající okaté přestupky, policistům nadávají, vyhrožují, neuposlechnou opakované výzvy, ba policisty fyzicky napadají, zatímco tito policisté s nimi donekonečna vyjednávají a dělají, že neslyší, nevidí, protože jsou opravdu paralyzování strachem, že je bude x měsíců popotahovat inspekce a pomlouvat redaktoři z Respektu a podobných sluníčkových médií?

Kamarádíčci těch šmejdů to točí a když policisti po dlouhých minutách provedou zadržení, tak u toho řvou jak orangutani, že je to policejní násilí. A ještě než se vyřvou, už posílají ta videa do médií a spřáteleným politikům a lidskoprávním aktivistům a kdekomu dalšímu, kdo stejně jako oni nikdy neprodukoval sebemenší hodnoty, jen tyje z dotací jako zaměstnanec neziskovek anebo i těch médií živených z inzerce státních podniků, potažmo Babišem nebo Bakalou…

Což všechno normální slušný občan pracující v soukromém sektoru platí daněmi ze své skutečně výdělečné a smysluplné práce. Ten občan, který by byl rád, kdyby policie chránila jeho, a sice efektivně a beze strachu, že za to těmi vyžírky bude popotahována.

Ten občan, který při reflexi, že policie a stát vůbec nejsou akceschopné, si musí najít čas a vyšetřit peníze, aby si udělal zbrojní průkaz a koupil zbraň – nedávno jsem na střeleckém výcviku potkala kluka, který na dotaz lektora, kdo má jaké důvody pro zbroják, odpověděl: „Já jsem sluníčkář, ale už se taky bojím.“ Diktátem dalších dobrotrusů z EU ale i jemu bude možná zakázáno právo na vlastní obranu.

Policie je vystavena doslova lynči. Armáda se z něj vymanila nedávno, díky vnějším vlivům. Ale jak zachránit policii?

Je to paradox, ale výboji Ruska a migrační krizí se tu po letech pohnulo k lepšímu veřejné mínění o armádě. Důvěru kolem 60-70 % sice měla vždy, ale teď jí lidé přejí i větší rozpočet a také více fandí NATO (bohužel úměrně tomu, že roste také počet fandů Putina). Škoda, že na to vláda nereaguje a vzdor proklamacím reálně armádě vůbec peníze nepřidává (psali jsme tu několikrát). Jenže ten paradox pokračuje tím, že potřeba na někom se vybít – ze strany médií a pacifistů – se tedy o to více zaměřuje na policii.

To je šílené. Policie měla dlouho po roce 89 stigma, za které mohla její povaha za totality. Jasně, že bylo blbý, jak dělala disidentům domovní prohlídky a zvala si je dokola na výslechy, taky bylo blbý, že zmlátila studenty na Národní. Ve skutečnosti už ale bylo OK, že ji Bublan s Paroubkem poslali proti feťákům okupujícím cizí louku na Czechteku. Jenže v podání médií to bylo „zase mlátí naše děti“…

No a tak se mohlo dopustit, že:

  • můžete beztrestně vyfakovat obyčejného slušného kluka v policejní uniformě, který vás požádá při dopravní kontrole o ukázání řidičáku;
  • obsadit cizí barák a ještě si proti policii objednat pár aktivistických politiků a známých hudebníků a samozřejmě novinářů, které si nikdo netroufne vyvést;
  • počkat, až na nepovolenou demonstraci dorazí Kalousek, aby zařval, že přeci za pár minut prolomíte policejní zátarasy.
  • Atd. atp.

Takže můžete policisty rovnou zkusit zabít svržením cihly, zatímco spoléháte, že oni vám musí zajistit pití, jídlo a cigarety - divím se, že ne i další cihly – abyste v tom mohli pokračovat. Prostě je můžete v rámci svobody všehomíra odstavit z cesty hned nebo jim ukončit kariéru podnětem na GIBS a oslovením médií bezprostředně poté.

Hurá lidi, vylikvidujme PČR dřív, než se rozpadne z jiných důvodů sama… Fakt ráda bych viděla, komu volají všichni ti „svoboda versus policejní stát“, když je někdo okrade, nabourá, vyloupí… Taky novináře z Respektu a kamarády z neziskovek? A ti jsou připraveni trestný čin vyšetřit a pachatele zadržet?

Chtěli to z ministerstva změnit heslem „pomáhat a chránit“, jenže od té doby si kdekdo volá policisty, aby mu pomohli řešit banální problémy, šli za něj vysvětlit sousedům, že jim příliš nahlas hraje televize, našli zatoulaného psa, nasadili sousedovi botičku, protože se z práce vrátil pozdě večer a nenašel už slušný parkovací flek… Běda, jak se policii do téhle šikany nechce, protože udavači v druhém kole (po udání souseda) nabonzují ne-zasahující policisty.

Lidi, co se to děje? Dřív jsme se policistů báli. To také není správné, správný je respekt. Jenže dnes zažíváme o hodně horší stažení žaludku, když nastoupí do autobusu revizor (i ti s lístkem), než když přijde policista, kdy následuje absolutní apatie. Sice se říká, že každý si buduje autoritu především sám, ale v případě PČR mě nenapadá mnoho případů, kdy by se o autoritu připravili sami policisté. Vždy to byli politici, média, potažmo policejní papaláši přitakávající těm politikům a médiím.

To není dobře. Znamená to, že policie přestává plnit svou preventivní i represivní roli. Když se něco semele, stáhne se. A člověk, bez ohledu na to, zda jí fandil nebo hanil, se jí pak jednoho dne nedovolá. Tohle opravdu chceme?

šílenec házel z věžičky cihly policie

Komentáře

lhschellerand

27. 06. 2017

[b][url=http://www.hublotwatchsales.com/]hublot wa<strong><a href="http://www.hublotwatchsales.com/">hublot watches for women</a></strong> <br> <strong><a href="http://www.hublotwatchsales.com/">hublot watches replica</a></strong> <br>

lhschellerand

27. 06. 2017

<ul><li><strong><a href="http://www.hublotwatchsales.com/">High Quality Replica Hublot Watches</a></strong> </li><li><strong><a href="http://www.hublotwatchsales.com/">hub lot watches</a></strong> </li><li><strong><a href="http://www.hublotwatchsales.com/">Hublot Watches</a></strong> </li></ul><br> <title>Hublot watches, Classic Fusion Series</title> <meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=UTF-8" /> <meta name="keywords" content="Hublot watches, Classic Fusion Series" /> <meta name="description" content="" /> <meta http-equiv="imagetoolbar" content="no" /> <link rel="canonical" href="http://www.hublotwatchsales.com/hublot-classic-fusion-series-c-1086.html" /> <link rel="stylesheet" type="text/css" href="http://www.hublotwatchsales.com/includes/templates/polo/css/style_imagehover.css" /> <link rel="stylesheet" type="text/css" href="http://www.hublotwatchsales.com/includes/templates/polo/css/stylesheet.css" /> <link rel="stylesheet" type="text/css" href="http://www.hublotwatchsales.com/includes/templates/polo/css/stylesheet_css_buttons.css" /> <link rel="stylesheet" type="text/css" href="http://www.hublotwatchsales.com/includes/templates/polo/css/stylesheet_topmenu.css" /> <link rel="stylesheet" type="text/css" media="print" href="http://www.hublotwatchsales.com/includes/templates/polo/css/print_stylesheet.css" /> <select name="currency" onchange="this.form.submit();"> <option value="USD" selected="selected">US Dollar</option> <option value="EUR">Euro</option> <option value="GBP">GB Pound</option> <option value="CAD">Canadian Dollar</option> <option value="AUD">Australian Dollar</option> <option value="JPY">Jappen Yen</option> <option value="NOK">Norske Krone</option> <option value="SEK">Swedish Krone</option> <option value="DKK">Danish Krone</option> <option value="CNY">CNY</option> </select> <input type="hidden" name="main_page" value="index" /><input type="hidden" name="cPath" value="1086" /></form></div></div> <div class="leftBoxContainer" id="categories" style="width: 210px"> <div class="sidebox-header-left main-sidebox-header-left"><h3 class="leftBoxHeading main-sidebox-header-right" id="categoriesHeading">Categories</h3></div> <div id="categoriesContent" class="sideBoxContent"> <div class="categories-top-list no-dots"><a class="category-top" href="http://www.hublotwatchsales.com/hublot-big-bang-series-c-1082.html">Hublot Big Bang series</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.hublotwatchsales.com/hublot-carbon-series-c-2466.html">Hublot CARBON Series</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.hublotwatchsales.com/hublot-classic-fusion-series-c-1086.html"><span class="category-subs-parent">Hublot Classic Fusion Series</span></a></div> <div class="subcategory"><a class="category-products" href="http://www.hublotwatchsales.com/hublot-classic-fusion-series-classic-fusion-33mm-series-c-1086_2016.html">Classic Fusion 33mm Series</a></div> <div class="subcategory"><a class="category-products" href="http://www.hublotwatchsales.com/hublot-classic-fusion-series-classic-fusion-38mm-series-c-1086_1087.html">Classic Fusion 38mm Series</a></div> <div class="subcategory"><a class="category-products" href="http://www.hublotwatchsales.com/hublot-classic-fusion-series-classic-fusion-45mm-series-c-1086_1088.html">Classic Fusion 45mm Series</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.hublotwatchsales.com/hublot-king-extreme-series-c-1084.html">Hublot King Extreme Series</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.hublotwatchsales.com/hublot-masterpiece-series-c-1085.html">Hublot MasterPiece Series</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.hublotwatchsales.com/hublot-one-million-series-c-2465.html">Hublot ONE MILLION Series</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.hublotwatchsales.com/hublot-steel-white-series-c-2017.html">Hublot Steel White Series</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.hublotwatchsales.com/hublot-zirconium-series-c-1713.html">Hublot Zirconium series</a></div> </div></div> <div class="leftBoxContainer" id="featured" style="width: 210px"> <div class="sidebox-header-left "><h3 class="leftBoxHeading " id="featuredHeading">Featured - <a href="http://www.hublotwatchsales.com/featured_products.html">&nbsp;&nbsp;[more]</a></h3></div> <div class="sideBoxContent centeredContent"><a href="http://www.hublotwatchsales.com/copy-hublot-big-bang-44mm-watch-series-311sm1170sm-f465-p-21666.html"><img src="http://www.hublotwatchsales.com/images/_small//xwatches_/Hublot-watches/Big-Bang-series/Big-Bang-44mm-Series/Replica-Hublot-Big-Bang-44mm-watch-series-311-SM-6.jpg" alt="Copy Hublot Big Bang 44mm watch series 311.SM.1170.SM [f465]" title=" Copy Hublot Big Bang 44mm watch series 311.SM.1170.SM [f465] " width="141" height="200" /></a><a class="sidebox-products" href="http://www.hublotwatchsales.com/copy-hublot-big-bang-44mm-watch-series-311sm1170sm-f465-p-21666.html">Copy Hublot Big Bang 44mm watch series 311.SM.1170.SM [f465]</a><div><span class="normalprice">$103,604.00 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">$234.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Save:&nbsp;100% off</span></div></div><div class="sideBoxContent centeredContent"><a href="http://www.hublotwatchsales.com/copy-hublot-big-bang-41mm-watch-series-341sc5490lr1916-2009-p-21667.html"><img src="http://www.hublotwatchsales.com/images/_small//xwatches_/Hublot-watches/Big-Bang-series/Big-Bang-41mm-Series/Replica-Hublot-Big-Bang-41mm-watch-series-341-SC-2.jpg" alt="Copy Hublot Big Bang 41mm watch series 341.SC.5490.LR.1916 [2009]" title=" Copy Hublot Big Bang 41mm watch series 341.SC.5490.LR.1916 [2009] " width="133" height="200" /></a><a class="sidebox-products" href="http://www.hublotwatchsales.com/copy-hublot-big-bang-41mm-watch-series-341sc5490lr1916-2009-p-21667.html">Copy Hublot Big Bang 41mm watch series 341.SC.5490.LR.1916 [2009]</a><div><span class="normalprice">$147,446.00 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">$210.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Save:&nbsp;100% off</span></div></div><div class="sideBoxContent centeredContent"><a href="http://www.hublotwatchsales.com/copy-hublot-big-bang-41mm-watch-series-341sx7917pr1979-12dc-p-21669.html"><img src="http://www.hublotwatchsales.com/images/_small//xwatches_/Hublot-watches/Big-Bang-series/Big-Bang-41mm-Series/Replica-Hublot-Big-Bang-41mm-watch-series-341-SX-7.jpg" alt="Copy Hublot Big Bang 41mm watch series 341.SX.7917.PR.1979 [12dc]" title=" Copy Hublot Big Bang 41mm watch series 341.SX.7917.PR.1979 [12dc] " width="133" height="200" /></a><a class="sidebox-products" href="http://www.hublotwatchsales.com/copy-hublot-big-bang-41mm-watch-series-341sx7917pr1979-12dc-p-21669.html">Copy Hublot Big Bang 41mm watch series 341.SX.7917.PR.1979 [12dc]</a><div><span class="normalprice">$135,535.00 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">$218.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Save:&nbsp;100% off</span></div></div></div> </div></td> <td id="columnCenter" valign="top"> <div id="navBreadCrumb"> <a href="http://www.hublotwatchsales.com/">Home</a>&nbsp;::&nbsp; Hublot Classic Fusion Series </div> <div class="centerColumn" id="indexProductList"> <h1 id="productListHeading">Hublot Classic Fusion Series</h1> <form name="filter" action="http://www.hublotwatchsales.com/" method="get"><label class="inputLabel">Filter Results by:</label><input type="hidden" name="main_page" value="index" /><input type="hidden" name="cPath" value="1086" /><input type="hidden" name="sort" value="20a" /><select name="alpha_filter_id" onchange="this.form.submit()"> <option value="0">Items starting with ...</option> <option value="65">A</option> <option value="66">B</option> <option value="67">C</option> <option value="68">D</option> <option value="69">E</option> <option value="70">F</option> <option value="71">G</option> <option value="72">H</option> <option value="73">I</option> <option value="74">J</option> <option value="75">K</option> <option value="76">L</option> <option value="77">M</option> <option value="78">N</option> <option value="79">O</option> <option value="80">P</option> <option value="81">Q</option> <option value="82">R</option> <option value="83">S</option> <option value="84">T</option> <option value="85">U</option> <option value="86">V</option> <option value="87">W</option> <option value="88">X</option> <option value="89">Y</option> <option value="90">Z</option> <option value="48">0</option> <option value="49">1</option> <option value="50">2</option> <option value="51">3</option> <option value="52">4</option> <option value="53">5</option> <option value="54">6</option> <option value="55">7</option> <option value="56">8</option> <option value="57">9</option> </select> </form> <br class="clearBoth" /> <div id="productListing"> <div id="productsListingTopNumber" class="navSplitPagesResult back">Displaying <strong>1</strong> to <strong>12</strong> (of <strong>49</strong> products)</div> <div id="productsListingListingTopLinks" class="navSplitPagesLinks forward"> &nbsp;<strong class="current">1</strong>&nbsp;&nbsp;<a href="http://www.hublotwatchsales.com/hublot-classic-fusion-series-c-1086.html?page=2&sort=20a" title=" Page 2 ">2</a>&nbsp;&nbsp;<a href="http://www.hublotwatchsales.com/hublot-classic-fusion-series-c-1086.html?page=3&sort=20a" title=" Page 3 ">3</a>&nbsp;&nbsp;<a href="http://www.hublotwatchsales.com/hublot-classic-fusion-series-c-1086.html?page=4&sort=20a" title=" Page 4 ">4</a>&nbsp;&nbsp;<a href="http://www.hublotwatchsales.com/hublot-classic-fusion-series-c-1086.html?page=5&sort=20a" title=" Page 5 ">5</a>&nbsp;&nbsp;<a href="http://www.hublotwatchsales.com/hublot-classic-fusion-series-c-1086.html?page=2&sort=20a" title=" Next Page ">[Next&nbsp;&gt;&gt;]</a>&nbsp;</div> <br class="clearBoth" /> <div class="centerBoxContentsProducts centeredContent back" style="width:32.5%;"><a href="http://www.hublotwatchsales.com/copy-hublot-classic-fusion-33mm-watch-series-542ox2610ox-23f6-p-15022.html"><div style="vertical-align: middle;height:220px"><img src="http://www.hublotwatchsales.com/images/_small//xwatches_/Hublot-watches/Classic-Fusion/Classic-Fusion-33mm/Replica-Hublot-Classic-Fusion-33mm-watch-series-7.jpg" alt="Copy Hublot Classic Fusion 33mm watch series 542.OX.2610.OX [23f6]" title=" Copy Hublot Classic Fusion 33mm watch series 542.OX.2610.OX [23f6] " width="147" height="220" class="listingProductImage" id="listimg" /></div></a><br /><h3 class="itemTitle"><a href="http://www.hublotwatchsales.com/copy-hublot-classic-fusion-33mm-watch-series-542ox2610ox-23f6-p-15022.html">Copy Hublot Classic Fusion 33mm watch series 542.OX.2610.OX [23f6]</a></h3><div class="listingDescription">Basic Information Code: 542.OX.2610.OX ...</div><br /><span class="normalprice">$292,397.00 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">$213.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Save:&nbsp;100% off</span><br /><br /><a href="http://www.hublotwatchsales.com/hublot-classic-fusion-series-c-1086.html?products_id=15022&action=buy_now&sort=20a"><img src="http://www.hublotwatchsales.com/includes/templates/polo/buttons/english/button_buy_now.gif" alt="Buy Now" title=" Buy Now " width="105" height="24" class="listingBuyNowButton" /></a><br /><br /></div> <div class="centerBoxContentsProducts centeredContent back" style="width:32.5%;"><a href="http://www.hublotwatchsales.com/copy-hublot-classic-fusion-33mm-watch-series-581cm1110rx-a153-p-15019.html"><div style="vertical-align: middle;height:220px"><img src="http://www.hublotwatchsales.com/images/_small//xwatches_/Hublot-watches/Classic-Fusion/Classic-Fusion-33mm/Replica-Hublot-Classic-Fusion-33mm-watch-series-5.jpg" alt="Copy Hublot Classic Fusion 33mm watch series 581.CM.1110.RX [a153]" title=" Copy Hublot Classic Fusion 33mm watch series 581.CM.1110.RX [a153] " width="147" height="220" class="listingProductImage" id="listimg" /></div></a><br /><h3 class="itemTitle"><a href="http://www.hublotwatchsales.com/copy-hublot-classic-fusion-33mm-watch-series-581cm1110rx-a153-p-15019.html">Copy Hublot Classic Fusion 33mm watch series 581.CM.1110.RX [a153]</a></h3><div class="listingDescription">Basic Information Code: 581.CM.1110.RX ...</div><br /><span class="normalprice">$27,906.00 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">$214.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Save:&nbsp;99% off</span><br /><br /><a href="http://www.hublotwatchsales.com/hublot-classic-fusion-series-c-1086.html?products_id=15019&action=buy_now&sort=20a"><img src="http://www.hublotwatchsales.com/includes/templates/polo/buttons/english/button_buy_now.gif" alt="Buy Now" title=" Buy Now " width="105" height="24" class="listingBuyNowButton" /></a><br /><br /></div> <div class="centerBoxContentsProducts centeredContent back" style="width:32.5%;"><a href="http://www.hublotwatchsales.com/copy-hublot-classic-fusion-33mm-watch-series-581no1180rx-0190-p-15020.html"><div style="vertical-align: middle;height:220px"><img src="http://www.hublotwatchsales.com/images/_small//xwatches_/Hublot-watches/Classic-Fusion/Classic-Fusion-33mm/Replica-Hublot-Classic-Fusion-33mm-watch-series-6.jpg" alt="Copy Hublot Classic Fusion 33mm watch series 581.NO.1180.RX [0190]" title=" Copy Hublot Classic Fusion 33mm watch series 581.NO.1180.RX [0190] " width="147" height="220" class="listingProductImage" id="listimg" /></div></a><br /><h3 class="itemTitle"><a href="http://www.hublotwatchsales.com/copy-hublot-classic-fusion-33mm-watch-series-581no1180rx-0190-p-15020.html">Copy Hublot Classic Fusion 33mm watch series 581.NO.1180.RX [0190]</a></h3><div class="listingDescription">Basic Information Code: 581.NO.1180.RX ...</div><br /><span class="normalprice">$33,308.00 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">$242.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Save:&nbsp;99% off</span><br /><br /><a href="http://www.hublotwatchsales.com/hublot-classic-fusion-series-c-1086.html?products_id=15020&action=buy_now&sort=20a"><img src="http://www.hublotwatchsales.com/includes/templates/polo/buttons/english/button_buy_now.gif" alt="Buy Now" title=" Buy Now " width="105" height="24" class="listingBuyNowButton" /></a><br /><br /></div> <br class="clearBoth" /><div class="centerBoxContentsProducts centeredContent back" style="width:32.5%;"><a href="http://www.hublotwatchsales.com/copy-hublot-classic-fusion-33mm-watch-series-581ox1180rx1704-baa0-p-15029.html"><div style="vertical-align: middle;height:220px"><img src="http://www.hublotwatchsales.com/images/_small//xwatches_/Hublot-watches/Classic-Fusion/Classic-Fusion-33mm/Replica-Hublot-Classic-Fusion-33mm-watch-series-9.jpg" alt="Copy Hublot Classic Fusion 33mm watch series 581.OX.1180.RX.1704 [baa0]" title=" Copy Hublot Classic Fusion 33mm watch series 581.OX.1180.RX.1704 [baa0] " width="147" height="220" class="listingProductImage" id="listimg" /></div></a><br /><h3 class="itemTitle"><a href="http://www.hublotwatchsales.com/copy-hublot-classic-fusion-33mm-watch-series-581ox1180rx1704-baa0-p-15029.html">Copy Hublot Classic Fusion 33mm watch series 581.OX.1180.RX.1704 [baa0]</a></h3><div class="listingDescription">Basic Information Code:...</div><br /><span class="normalprice">$101,583.00 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">$238.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Save:&nbsp;100% off</span><br /><br /><a href="http://www.hublotwatchsales.com/hublot-classic-fusion-series-c-1086.html?products_id=15029&action=buy_now&sort=20a"><img src="http://www.hublotwatchsales.com/includes/templates/polo/buttons/english/button_buy_now.gif" alt="Buy Now" title=" Buy Now " width="105" height="24" class="listingBuyNowButton" /></a><br /><br /></div> <div class="centerBoxContentsProducts centeredContent back" style="width:32.5%;"><a href="http://www.hublotwatchsales.com/copy-hublot-classic-fusion-33mm-watch-series-581ox2610rx-a913-p-15023.html"><div style="vertical-align: middle;height:220px"><img src="http://www.hublotwatchsales.com/images/_small//xwatches_/Hublot-watches/Classic-Fusion/Classic-Fusion-33mm/Replica-Hublot-Classic-Fusion-33mm-watch-series-8.jpg" alt="Copy Hublot Classic Fusion 33mm watch series 581.OX.2610.RX [a913]" title=" Copy Hublot Classic Fusion 33mm watch series 581.OX.2610.RX [a913] " width="147" height="220" class="listingProductImage" id="listimg" /></div></a><br /><h3 class="itemTitle"><a href="http://www.hublotwatchsales.com/copy-hublot-classic-fusion-33mm-watch-series-581ox2610rx-a913-p-15023.html">Copy Hublot Classic Fusion 33mm watch series 581.OX.2610.RX [a913]</a></h3><div class="listingDescription">Basic Information Code: 581.OX.2610.RX ...</div><br /><span class="normalprice">$98,591.00 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">$211.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Save:&nbsp;100% off</span><br /><br /><a href="http://www.hublotwatchsales.com/hublot-classic-fusion-series-c-1086.html?products_id=15023&action=buy_now&sort=20a"><img src="http://www.hublotwatchsales.com/includes/templates/polo/buttons/english/button_buy_now.gif" alt="Buy Now" title=" Buy Now " width="105" height="24" class="listingBuyNowButton" /></a><br /><br /></div> <div class="centerBoxContentsProducts centeredContent back" style="width:32.5%;"><a href="http://www.hublotwatchsales.com/copy-hublot-classic-fusion-38mm-watch-series-561cm1110rx-3c01-p-9387.html"><div style="vertical-align: middle;height:220px"><img src="http://www.hublotwatchsales.com/images/_small//xwatches_/Hublot-watches/Classic-Fusion/Classic-Fusion-38mm/Replica-Hublot-Classic-Fusion-38mm-watch-series-6.jpg" alt="Copy Hublot Classic Fusion 38mm watch series 561.CM.1110.RX [3c01]" title=" Copy Hublot Classic Fusion 38mm watch series 561.CM.1110.RX [3c01] " width="147" height="220" class="listingProductImage" id="listimg" /></div></a><br /><h3 class="itemTitle"><a href="http://www.hublotwatchsales.com/copy-hublot-classic-fusion-38mm-watch-series-561cm1110rx-3c01-p-9387.html">Copy Hublot Classic Fusion 38mm watch series 561.CM.1110.RX [3c01]</a></h3><div class="listingDescription">Basic Information Code: 561.CM.1110.RX ...</div><br /><span class="normalprice">$20,191.00 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">$234.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Save:&nbsp;99% off</span><br /><br /><a href="http://www.hublotwatchsales.com/hublot-classic-fusion-series-c-1086.html?products_id=9387&action=buy_now&sort=20a"><img src="http://www.hublotwatchsales.com/includes/templates/polo/buttons/english/button_buy_now.gif" alt="Buy Now" title=" Buy Now " width="105" height="24" class="listingBuyNowButton" /></a><br /><br /></div> <br class="clearBoth" /><div class="centerBoxContentsProducts centeredContent back" style="width:32.5%;"><a href="http://www.hublotwatchsales.com/copy-hublot-classic-fusion-38mm-watch-series-565cm1110lr-9e13-p-13006.html"><div style="vertical-align: middle;height:220px"><img src="http://www.hublotwatchsales.com/images/_small//xwatches_/Hublot-watches/Classic-Fusion/Classic-Fusion-38mm/Replica-Hublot-Classic-Fusion-38mm-watch-series-8.jpg" alt="Copy Hublot Classic Fusion 38mm watch series 565.CM.1110.LR [9e13]" title=" Copy Hublot Classic Fusion 38mm watch series 565.CM.1110.LR [9e13] " width="147" height="220" class="listingProductImage" id="listimg" /></div></a><br /><h3 class="itemTitle"><a href="http://www.hublotwatchsales.com/copy-hublot-classic-fusion-38mm-watch-series-565cm1110lr-9e13-p-13006.html">Copy Hublot Classic Fusion 38mm watch series 565.CM.1110.LR [9e13]</a></h3><div class="listingDescription">Basic Information Code: 565.CM.1110.LR ...</div><br /><span class="normalprice">$65,796.00 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">$211.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Save:&nbsp;100% off</span><br /><br /><a href="http://www.hublotwatchsales.com/hublot-classic-fusion-series-c-1086.html?products_id=13006&action=buy_now&sort=20a"><img src="http://www.hublotwatchsales.com/includes/templates/polo/buttons/english/button_buy_now.gif" alt="Buy Now" title=" Buy Now " width="105" height="24" class="listingBuyNowButton" /></a><br /><br /></div> <div class="centerBoxContentsProducts centeredContent back" style="width:32.5%;"><a href="http://www.hublotwatchsales.com/copy-hublot-classic-fusion-38mm-watch-series-565cp1780lr-1691-p-9391.html"><div style="vertical-align: middle;height:220px"><img src="http://www.hublotwatchsales.com/images/_small//xwatches_/Hublot-watches/Classic-Fusion/Classic-Fusion-38mm/Replica-Hublot-Classic-Fusion-38mm-watch-series-7.jpg" alt="Copy Hublot Classic Fusion 38mm watch series 565.CP.1780.LR [1691]" title=" Copy Hublot Classic Fusion 38mm watch series 565.CP.1780.LR [1691] " width="147" height="220" class="listingProductImage" id="listimg" /></div></a><br /><h3 class="itemTitle"><a href="http://www.hublotwatchsales.com/copy-hublot-classic-fusion-38mm-watch-series-565cp1780lr-1691-p-9391.html">Copy Hublot Classic Fusion 38mm watch series 565.CP.1780.LR [1691]</a></h3><div class="listingDescription">Basic Information Code: 565.CP.1780.LR ...</div><br /><span class="normalprice">$63,469.00 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">$228.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Save:&nbsp;100% off</span><br /><br /><a href="http://www.hublotwatchsales.com/hublot-classic-fusion-series-c-1086.html?products_id=9391&action=buy_now&sort=20a"><img src="http://www.hublotwatchsales.com/includes/templates/polo/buttons/english/button_buy_now.gif" alt="Buy Now" title=" Buy Now " width="105" height="24" class="listingBuyNowButton" /></a><br /><br /></div> <div class="centerBoxContentsProducts centeredContent back" style="width:32.5%;"><a href="http://www.hublotwatchsales.com/copy-hublot-classic-fusion-38mm-watch-series-565px1180lr-466c-p-17076.html"><div style="vertical-align: middle;height:220px"><img src="http://www.hublotwatchsales.com/images/_small//xwatches_/Hublot-watches/Classic-Fusion/Classic-Fusion-38mm/Replica-Hublot-Classic-Fusion-38mm-watch-series-9.jpg" alt="Copy Hublot Classic Fusion 38mm watch series 565.PX.1180.LR [466c]" title=" Copy Hublot Classic Fusion 38mm watch series 565.PX.1180.LR [466c] " width="147" height="220" class="listingProductImage" id="listimg" /></div></a><br /><h3 class="itemTitle"><a href="http://www.hublotwatchsales.com/copy-hublot-classic-fusion-38mm-watch-series-565px1180lr-466c-p-17076.html">Copy Hublot Classic Fusion 38mm watch series 565.PX.1180.LR [466c]</a></h3><div class="listingDescription">Basic Information Code: 565.PX.1180.LR ...</div><br /><span class="normalprice">$110,888.00 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">$208.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Save:&nbsp;100% off</span><br /><br /><a href="http://www.hublotwatchsales.com/hublot-classic-fusion-series-c-1086.html?products_id=17076&action=buy_now&sort=20a"><img src="http://www.hublotwatchsales.com/includes/templates/polo/buttons/english/button_buy_now.gif" alt="Buy Now" title=" Buy Now " width="105" height="24" class="listingBuyNowButton" /></a><br /><br /></div> <br class="clearBoth" /><div class="centerBoxContentsProducts centeredContent back" style="width:32.5%;"><a href="http://www.hublotwatchsales.com/copy-hublot-classic-fusion-38mm-watch-series-565zp1180lr-62f8-p-17081.html"><div style="vertical-align: middle;height:220px"><img src="http://www.hublotwatchsales.com/images/_small//xwatches_/Hublot-watches/Classic-Fusion/Classic-Fusion-38mm/Replica-Hublot-Classic-Fusion-38mm-watch-series-10.jpg" alt="Copy Hublot Classic Fusion 38mm watch series 565.ZP.1180.LR [62f8]" title=" Copy Hublot Classic Fusion 38mm watch series 565.ZP.1180.LR [62f8] " width="147" height="220" class="listingProductImage" id="listimg" /></div></a><br /><h3 class="itemTitle"><a href="http://www.hublotwatchsales.com/copy-hublot-classic-fusion-38mm-watch-series-565zp1180lr-62f8-p-17081.html">Copy Hublot Classic Fusion 38mm watch series 565.ZP.1180.LR [62f8]</a></h3><div class="listingDescription">Basic Information Code: 565.ZP.1180.LR ...</div><br /><span class="normalprice">$59,284.00 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">$216.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Save:&nbsp;100% off</span><br /><br /><a href="http://www.hublotwatchsales.com/hublot-classic-fusion-series-c-1086.html?products_id=17081&action=buy_now&sort=20a"><img src="http://www.hublotwatchsales.com/includes/templates/polo/buttons/english/button_buy_now.gif" alt="Buy Now" title=" Buy Now " width="105" height="24" class="listingBuyNowButton" /></a><br /><br /></div> <div class="centerBoxContentsProducts centeredContent back" style="width:32.5%;"><a href="http://www.hublotwatchsales.com/copy-hublot-classic-fusion-38mm-watch-series-565zx1170lr-10ef-p-17089.html"><div style="vertical-align: middle;height:220px"><img src="http://www.hublotwatchsales.com/images/_small//xwatches_/Hublot-watches/Classic-Fusion/Classic-Fusion-38mm/Replica-Hublot-Classic-Fusion-38mm-watch-series-11.jpg" alt="Copy Hublot Classic Fusion 38mm watch series 565.ZX.1170.LR [10ef]" title=" Copy Hublot Classic Fusion 38mm watch series 565.ZX.1170.LR [10ef] " width="147" height="220" class="listingProductImage" id="listimg" /></div></a><br /><h3 class="itemTitle"><a href="http://www.hublotwatchsales.com/copy-hublot-classic-fusion-38mm-watch-series-565zx1170lr-10ef-p-17089.html">Copy Hublot Classic Fusion 38mm watch series 565.ZX.1170.LR [10ef]</a></h3><div class="listingDescription">Basic Information Code: 565.ZX.1170.LR ...</div><br /><span class="normalprice">$51,671.00 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">$210.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Save:&nbsp;100% off</span><br /><br /><a href="http://www.hublotwatchsales.com/hublot-classic-fusion-series-c-1086.html?products_id=17089&action=buy_now&sort=20a"><img src="http://www.hublotwatchsales.com/includes/templates/polo/buttons/english/button_buy_now.gif" alt="Buy Now" title=" Buy Now " width="105" height="24" class="listingBuyNowButton" /></a><br /><br /></div> <div class="centerBoxContentsProducts centeredContent back" style="width:32.5%;"><a href="http://www.hublotwatchsales.com/copy-hublot-classic-fusion-45mm-watch-series-401mx0123gr-07fa-p-21503.html"><div style="vertical-align: middle;height:220px"><img src="http://www.hublotwatchsales.com/images/_small//xwatches_/Hublot-watches/Classic-Fusion/Classic-Fusion-45mm/Replica-Hublot-Classic-Fusion-45mm-watch-series-81.jpg" alt="Copy Hublot Classic Fusion 45mm watch series 401.MX.0123.GR [07fa]" title=" Copy Hublot Classic Fusion 45mm watch series 401.MX.0123.GR [07fa] " width="250" height="174" class="listingProductImage" id="listimg" /></div></a><br /><h3 class="itemTitle"><a href="http://www.hublotwatchsales.com/copy-hublot-classic-fusion-45mm-watch-series-401mx0123gr-07fa-p-21503.html">Copy Hublot Classic Fusion 45mm watch series 401.MX.0123.GR [07fa]</a></h3><div class="listingDescription">Basic Information Code: 401.MX.0123.GR ...</div><br /><span class="normalprice">$29,547.00 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">$247.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Save:&nbsp;99% off</span><br /><br /><a href="http://www.hublotwatchsales.com/hublot-classic-fusion-series-c-1086.html?products_id=21503&action=buy_now&sort=20a"><img src="http://www.hublotwatchsales.com/includes/templates/polo/buttons/english/button_buy_now.gif" alt="Buy Now" title=" Buy Now " width="105" height="24" class="listingBuyNowButton" /></a><br /><br /></div> <br class="clearBoth" /> <div id="productsListingBottomNumber" class="navSplitPagesResult back">Displaying <strong>1</strong> to <strong>12</strong> (of <strong>49</strong> products)</div> <div id="productsListingListingBottomLinks" class="navSplitPagesLinks forward"> &nbsp;<strong class="current">1</strong>&nbsp;&nbsp;<a href="http://www.hublotwatchsales.com/hublot-classic-fusion-series-c-1086.html?page=2&sort=20a" title=" Page 2 ">2</a>&nbsp;&nbsp;<a href="http://www.hublotwatchsales.com/hublot-classic-fusion-series-c-1086.html?page=3&sort=20a" title=" Page 3 ">3</a>&nbsp;&nbsp;<a href="http://www.hublotwatchsales.com/hublot-classic-fusion-series-c-1086.html?page=4&sort=20a" title=" Page 4 ">4</a>&nbsp;&nbsp;<a href="http://www.hublotwatchsales.com/hublot-classic-fusion-series-c-1086.html?page=5&sort=20a" title=" Page 5 ">5</a>&nbsp;&nbsp;<a href="http://www.hublotwatchsales.com/hublot-classic-fusion-series-c-1086.html?page=2&sort=20a" title=" Next Page ">[Next&nbsp;&gt;&gt;]</a>&nbsp;</div> <br class="clearBoth" /> </div> </div> </td> </tr> </table> </div> <div id ="foot_top"> <div class = "foot_logo"> <h1 class="logo"><a href="http://www.hublotwatchsales.com/index.php"></a></h1> </div> <div class="footer-container"> <div id="footer" class="footer"> <div class="col4-set"> <div class="col-1"> <h4>THE CATEGORIES</h4> <ul class="links"> <li><a href="http://www.hublotwatchsales.com/hublot-big-bang-series-c-1082.html">Hublot Big Bang series</a></li> <li><a href="http://www.hublotwatchsales.com/hublot-classic-fusion-series-c-1086.html">Hublot Classic Fusion Series</a></li> <li><a href="http://www.hublotwatchsales.com/hublot-king-extreme-series-c-1084.html">Hublot King Extreme Series</a></li> <li><a href="http://www.hublotwatchsales.com/hublot-zirconium-series-c-1713.html">Hublot Zirconium series</a></li> </ul> </div> <div class="col-2"> <h4>Information</h4> <ul class="links"> <li><a href="http://www.hublotwatchsales.com/index.php?main_page=Payment_Methods">Payment</a></li> <li><a href="http://www.hublotwatchsales.com/index.php?main_page=shippinginfo">Shipping & Returns</a></li> </ul> </div> <div class="col-3"> <h4>Customer Service</h4> <ul class="links"> <li><a href="http://www.hublotwatchsales.com/index.php?main_page=contact_us">Contact Us</a></li> <li><a href="http://www.hublotwatchsales.com/index.php?main_page=Payment_Methods">Wholesale</a></li> </ul> </div> <div class="col-4"> <h4>Payment &amp; Shipping</h4> <a href="http://www.hublotwatchsales.com/hublot-classic-fusion-series-c-1086.html" ><img src="http://www.hublotwatchsales.com/includes/templates/polo/images/payment-shipping.png"></a> </div> </div> <div class="add"> Copyright &copy; 2014-2017 <a href="http://www.hublotwatchsales.com/#" target="_blank">Hublot Outlet Store Online</a>. Powered by <a href="http://www.hublotwatchsales.com/#" target="_blank">Hublot Clearance Store Online,Inc.</a> </div> </div> </div> </div> </div> <strong><a href="http://www.hublotwatchsales.com/">hublot watches for women</a></strong> <br> <strong><a href="http://www.hublotwatchsales.com/">hublot watches replica</a></strong> <br>

lhschellerand

26. 06. 2017

[b][url=http://watchlove.michaelkorsoutlet.cn/]swiss rep<strong><a href="http://watchlove.michaelkorsoutlet.cn/">swiss replica watches aaa+</a></strong> <br> <strong><a href="http://watchlove.michaelkorsoutlet.cn/">swiss replica watches</a></strong> <br>

lhschellerand

26. 06. 2017

<strong><a href="http://watchlove.michaelkorsoutlet.cn/">swiss Mechanical movement replica watches</a></strong> | <strong><a href="http://watchlove.michaelkorsoutlet.cn/">watches</a></strong> | <strong><a href="http://watchlove.michaelkorsoutlet.cn/">swiss Mechanical movement replica watches</a></strong> <br> <title>Replica Patek Philippe watches</title> <meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=UTF-8" /> <meta name="keywords" content="Patek Philippe watches, Replica Patek Philippe watches" /> <meta name="description" content="" /> <meta http-equiv="imagetoolbar" content="no" /> <link rel="canonical" href="http://watchlove.michaelkorsoutlet.cn/patek-philippe-watches-c-51.html" /> <link rel="stylesheet" type="text/css" href="http://watchlove.michaelkorsoutlet.cn/includes/templates/polo/css/style_imagehover.css" /> <link rel="stylesheet" type="text/css" href="http://watchlove.michaelkorsoutlet.cn/includes/templates/polo/css/stylesheet.css" /> <link rel="stylesheet" type="text/css" href="http://watchlove.michaelkorsoutlet.cn/includes/templates/polo/css/stylesheet_css_buttons.css" /> <link rel="stylesheet" type="text/css" media="print" href="http://watchlove.michaelkorsoutlet.cn/includes/templates/polo/css/print_stylesheet.css" /> <select name="currency" onchange="this.form.submit();"> <option value="USD" selected="selected">US Dollar</option> <option value="EUR">Euro</option> <option value="GBP">GB Pound</option> <option value="CAD">Canadian Dollar</option> <option value="AUD">Australian Dollar</option> <option value="JPY">Jappen Yen</option> <option value="NOK">Norske Krone</option> <option value="SEK">Swedish Krone</option> <option value="DKK">Danish Krone</option> <option value="CNY">CNY</option> </select> <input type="hidden" name="main_page" value="index" /><input type="hidden" name="cPath" value="51" /></form></div></div> <div class="leftBoxContainer" id="categories" style="width: 220px"> <div class="sidebox-header-left main-sidebox-header-left"><h3 class="leftBoxHeading main-sidebox-header-right" id="categoriesHeading">Categories</h3></div> <div id="categoriesContent" class="sideBoxContent"> <div class="categories-top-list no-dots"><a class="category-top" href="http://watchlove.michaelkorsoutlet.cn/tag-heuer-watches-c-333.html">TAG Heuer watches</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://watchlove.michaelkorsoutlet.cn/piaget-watches-c-73.html">Piaget watches</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://watchlove.michaelkorsoutlet.cn/a-lange-söhne-c-15.html">A. Lange & Söhne</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://watchlove.michaelkorsoutlet.cn/audemars-piguet-watches-c-130.html">Audemars Piguet watches</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://watchlove.michaelkorsoutlet.cn/bell-ross-watches-c-465.html">Bell & Ross watches</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://watchlove.michaelkorsoutlet.cn/breguet-watches-c-89.html">Breguet watches</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://watchlove.michaelkorsoutlet.cn/breitling-watches-c-23.html">Breitling Watches</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://watchlove.michaelkorsoutlet.cn/cartier-watches-c-49.html">Cartier watches</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://watchlove.michaelkorsoutlet.cn/chopard-watches-c-96.html">Chopard watches</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://watchlove.michaelkorsoutlet.cn/franck-muller-watches-c-450.html">Franck Muller watches</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://watchlove.michaelkorsoutlet.cn/hublot-watches-c-277.html">Hublot watches</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://watchlove.michaelkorsoutlet.cn/iwc-watches-c-20.html">IWC Watches</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://watchlove.michaelkorsoutlet.cn/longines-watches-c-18.html">Longines watches</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://watchlove.michaelkorsoutlet.cn/montblanc-watches-c-26.html">Montblanc watches</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://watchlove.michaelkorsoutlet.cn/omega-watches-c-12.html">Omega watches</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://watchlove.michaelkorsoutlet.cn/panerai-watches-c-61.html">Panerai watches</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://watchlove.michaelkorsoutlet.cn/patek-philippe-watches-c-51.html"><span class="category-subs-parent">Patek Philippe watches</span></a></div> <div class="subcategory"><a class="category-subs" href="http://watchlove.michaelkorsoutlet.cn/patek-philippe-watches-aquanaut-luce-series-c-51_1151.html">Aquanaut Luce series</a></div> <div class="subcategory"><a class="category-subs" href="http://watchlove.michaelkorsoutlet.cn/patek-philippe-watches-aquanaut-series-c-51_589.html">Aquanaut Series</a></div> <div class="subcategory"><a class="category-products" href="http://watchlove.michaelkorsoutlet.cn/patek-philippe-watches-calendar-series-c-51_150.html">Calendar Series</a></div> <div class="subcategory"><a class="category-subs" href="http://watchlove.michaelkorsoutlet.cn/patek-philippe-watches-classical-sheet-series-c-51_52.html">Classical Sheet Series</a></div> <div class="subcategory"><a class="category-subs" href="http://watchlove.michaelkorsoutlet.cn/patek-philippe-watches-complicated-watches-c-51_109.html">Complicated Watches</a></div> <div class="subcategory"><a class="category-subs" href="http://watchlove.michaelkorsoutlet.cn/patek-philippe-watches-golden-ellipse-series-c-51_651.html">Golden Ellipse Series</a></div> <div class="subcategory"><a class="category-subs" href="http://watchlove.michaelkorsoutlet.cn/patek-philippe-watches-gondolo-series-c-51_152.html">Gondolo series</a></div> <div class="subcategory"><a class="category-subs" href="http://watchlove.michaelkorsoutlet.cn/patek-philippe-watches-hunter-pocket-watch-series-c-51_1460.html">Hunter pocket watch series</a></div> <div class="subcategory"><a class="category-subs" href="http://watchlove.michaelkorsoutlet.cn/patek-philippe-watches-sports-watch-series-c-51_154.html">Sports watch series</a></div> <div class="subcategory"><a class="category-subs" href="http://watchlove.michaelkorsoutlet.cn/patek-philippe-watches-super-complicated-watches-c-51_105.html">Super Complicated Watches</a></div> <div class="subcategory"><a class="category-subs" href="http://watchlove.michaelkorsoutlet.cn/patek-philippe-watches-twenty-4-series-c-51_640.html">Twenty ~ 4 series</a></div> <div class="subcategory"><a class="category-subs" href="http://watchlove.michaelkorsoutlet.cn/patek-philippe-watches-watch-series-c-51_1481.html">Watch series</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://watchlove.michaelkorsoutlet.cn/rado-watches-c-69.html">Rado Watches</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://watchlove.michaelkorsoutlet.cn/richard-miller-watches-c-638.html">Richard Miller watches</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://watchlove.michaelkorsoutlet.cn/rolex-watches-c-3.html">Rolex watches</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://watchlove.michaelkorsoutlet.cn/tudor-watches-c-347.html">Tudor watches</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://watchlove.michaelkorsoutlet.cn/ulyssenardin-watches-c-1.html">Ulysse-nardin watches</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://watchlove.michaelkorsoutlet.cn/vacheron-constantin-watches-c-99.html">Vacheron Constantin watches</a></div> </div></div> <div class="leftBoxContainer" id="featured" style="width: 220px"> <div class="sidebox-header-left "><h3 class="leftBoxHeading " id="featuredHeading">Featured - <a href="http://watchlove.michaelkorsoutlet.cn/featured_products.html">&nbsp;&nbsp;[more]</a></h3></div> <div class="sideBoxContent centeredContent"><a href="http://watchlove.michaelkorsoutlet.cn/replica-piaget-altiplano-watch-enamel-watch-series-g0a37148-p-238.html"><img src="http://watchlove.michaelkorsoutlet.cn/images/_small//xwatches_/Piaget-watches/Altiplano-series/Altiplano-enamel/Replica-Piaget-Altiplano-watch-enamel-watch-1.jpg" alt="Replica Piaget Altiplano watch enamel watch series G0A37148 [5530]" title=" Replica Piaget Altiplano watch enamel watch series G0A37148 [5530] " width="130" height="195" /></a><a class="sidebox-products" href="http://watchlove.michaelkorsoutlet.cn/replica-piaget-altiplano-watch-enamel-watch-series-g0a37148-p-238.html">Replica Piaget Altiplano watch enamel watch series G0A37148 [5530]</a><div><span class="normalprice">$38,659.00 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">$223.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Save:&nbsp;99% off</span></div></div><div class="sideBoxContent centeredContent"><a href="http://watchlove.michaelkorsoutlet.cn/replica-2753211004-chopard-happy-sport-watch-series-p-3078.html"><img src="http://watchlove.michaelkorsoutlet.cn/images/_small//xwatches_/Chopard-watches/Ms-series/Happy-Sport-Series/Replica-275321-1004-Chopard-Happy-Sport-watch.jpg" alt="Replica 275321-1004 Chopard Happy Sport watch series [2984]" title=" Replica 275321-1004 Chopard Happy Sport watch series [2984] " width="130" height="195" /></a><a class="sidebox-products" href="http://watchlove.michaelkorsoutlet.cn/replica-2753211004-chopard-happy-sport-watch-series-p-3078.html">Replica 275321-1004 Chopard Happy Sport watch series [2984]</a><div><span class="normalprice">$88,279.00 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">$227.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Save:&nbsp;100% off</span></div></div><div class="sideBoxContent centeredContent"><a href="http://watchlove.michaelkorsoutlet.cn/replica-series-l81104166-longines-watches-p-6582.html"><img src="http://watchlove.michaelkorsoutlet.cn/images/_small//xwatches_/Longines-watches/Heart-month-series/Replica-Series-L8-110-4-16-6-Longines-watches.jpg" alt="Replica Series L8.110.4.16.6 Longines watches [8461]" title=" Replica Series L8.110.4.16.6 Longines watches [8461] " width="130" height="195" /></a><a class="sidebox-products" href="http://watchlove.michaelkorsoutlet.cn/replica-series-l81104166-longines-watches-p-6582.html">Replica Series L8.110.4.16.6 Longines watches [8461]</a><div><span class="normalprice">$4,494.00 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">$208.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Save:&nbsp;95% off</span></div></div></div> </div></td> <td id="columnCenter" valign="top"> <div id="navBreadCrumb"> <a href="http://watchlove.michaelkorsoutlet.cn/">Home</a>&nbsp;::&nbsp; Patek Philippe watches </div> <div class="centerColumn" id="indexProductList"> <h1 id="productListHeading">Patek Philippe watches</h1> <div id="indexProductListCatDescription" class="content">High quality <strong><a href="http://watchlove.michaelkorsoutlet.cn/Patek-Philippe-watches-c-51.html">Replica Patek Philippe watches</a></strong></div> <form name="filter" action="http://watchlove.michaelkorsoutlet.cn/" method="get"><label class="inputLabel">Filter Results by:</label><input type="hidden" name="main_page" value="index" /><input type="hidden" name="cPath" value="51" /><input type="hidden" name="sort" value="20a" /><select name="alpha_filter_id" onchange="this.form.submit()"> <option value="0">Items starting with ...</option> <option value="65">A</option> <option value="66">B</option> <option value="67">C</option> <option value="68">D</option> <option value="69">E</option> <option value="70">F</option> <option value="71">G</option> <option value="72">H</option> <option value="73">I</option> <option value="74">J</option> <option value="75">K</option> <option value="76">L</option> <option value="77">M</option> <option value="78">N</option> <option value="79">O</option> <option value="80">P</option> <option value="81">Q</option> <option value="82">R</option> <option value="83">S</option> <option value="84">T</option> <option value="85">U</option> <option value="86">V</option> <option value="87">W</option> <option value="88">X</option> <option value="89">Y</option> <option value="90">Z</option> <option value="48">0</option> <option value="49">1</option> <option value="50">2</option> <option value="51">3</option> <option value="52">4</option> <option value="53">5</option> <option value="54">6</option> <option value="55">7</option> <option value="56">8</option> <option value="57">9</option> </select> </form> <br class="clearBoth" /> <div id="productListing"> <div id="productsListingTopNumber" class="navSplitPagesResult back">Displaying <strong>1</strong> to <strong>21</strong> (of <strong>307</strong> products)</div> <div id="productsListingListingTopLinks" class="navSplitPagesLinks forward"> &nbsp;<strong class="current">1</strong>&nbsp;&nbsp;<a href="http://watchlove.michaelkorsoutlet.cn/patek-philippe-watches-c-51.html?page=2&sort=20a" title=" Page 2 ">2</a>&nbsp;&nbsp;<a href="http://watchlove.michaelkorsoutlet.cn/patek-philippe-watches-c-51.html?page=3&sort=20a" title=" Page 3 ">3</a>&nbsp;&nbsp;<a href="http://watchlove.michaelkorsoutlet.cn/patek-philippe-watches-c-51.html?page=4&sort=20a" title=" Page 4 ">4</a>&nbsp;&nbsp;<a href="http://watchlove.michaelkorsoutlet.cn/patek-philippe-watches-c-51.html?page=5&sort=20a" title=" Page 5 ">5</a>&nbsp;<a href="http://watchlove.michaelkorsoutlet.cn/patek-philippe-watches-c-51.html?page=6&sort=20a" title=" Next Set of 5 Pages ">...</a>&nbsp;&nbsp;<a href="http://watchlove.michaelkorsoutlet.cn/patek-philippe-watches-c-51.html?page=15&sort=20a" title=" Page 15 ">15</a>&nbsp;&nbsp;<a href="http://watchlove.michaelkorsoutlet.cn/patek-philippe-watches-c-51.html?page=2&sort=20a" title=" Next Page ">[Next&nbsp;&gt;&gt;]</a>&nbsp;</div> <br class="clearBoth" /> <div class="centerBoxContentsProducts centeredContent back" style="width:30.5%;"><a href="http://watchlove.michaelkorsoutlet.cn/replica-patek-philippe-3738-100-series-3738100g012-platinum-watches-p-4888.html"><div style="vertical-align: middle;height:250px;"><img src="http://watchlove.michaelkorsoutlet.cn/images/_small//xwatches_/Patek-Philippe/Golden-Ellipse/3738-100-series/Replica-Patek-Philippe-3738-100-series-3738-100G.jpg" alt="Replica Patek Philippe 3738 / 100 series 3738/100G-012 platinum watches [314c]" title=" Replica Patek Philippe 3738 / 100 series 3738/100G-012 platinum watches [314c] " width="167" height="250" class="listingProductImage" id="listimg" /></div></a><br /><h3 class="itemTitle"><a href="http://watchlove.michaelkorsoutlet.cn/replica-patek-philippe-3738-100-series-3738100g012-platinum-watches-p-4888.html">Replica Patek Philippe 3738 / 100 series 3738/100G-012 platinum watches [314c]</a></h3><div class="listingDescription"></div><br /><span class="normalprice">$116,718.00 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">$239.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Save:&nbsp;100% off</span><br /><br /><a href="http://watchlove.michaelkorsoutlet.cn/patek-philippe-watches-c-51.html?products_id=4888&action=buy_now&sort=20a"><img src="http://watchlove.michaelkorsoutlet.cn/includes/templates/polo/buttons/english/button_buy_now.gif" alt="Buy Now" title=" Buy Now " width="83" height="22" class="listingBuyNowButton" /></a><br /><br /></div> <div class="centerBoxContentsProducts centeredContent back" style="width:30.5%;"><a href="http://watchlove.michaelkorsoutlet.cn/replica-patek-philippe-3738-100-series-3738100j012-gold-watches-p-4887.html"><div style="vertical-align: middle;height:250px;"><img src="http://watchlove.michaelkorsoutlet.cn/images/_small//xwatches_/Patek-Philippe/Golden-Ellipse/3738-100-series/Replica-Patek-Philippe-3738-100-series-3738-100J.jpg" alt="Replica Patek Philippe 3738 / 100 series 3738/100J-012 gold watches [fcae]" title=" Replica Patek Philippe 3738 / 100 series 3738/100J-012 gold watches [fcae] " width="167" height="250" class="listingProductImage" id="listimg" /></div></a><br /><h3 class="itemTitle"><a href="http://watchlove.michaelkorsoutlet.cn/replica-patek-philippe-3738-100-series-3738100j012-gold-watches-p-4887.html">Replica Patek Philippe 3738 / 100 series 3738/100J-012 gold watches [fcae]</a></h3><div class="listingDescription"></div><br /><span class="normalprice">$123,494.00 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">$206.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Save:&nbsp;100% off</span><br /><br /><a href="http://watchlove.michaelkorsoutlet.cn/patek-philippe-watches-c-51.html?products_id=4887&action=buy_now&sort=20a"><img src="http://watchlove.michaelkorsoutlet.cn/includes/templates/polo/buttons/english/button_buy_now.gif" alt="Buy Now" title=" Buy Now " width="83" height="22" class="listingBuyNowButton" /></a><br /><br /></div> <div class="centerBoxContentsProducts centeredContent back" style="width:30.5%;"><a href="http://watchlove.michaelkorsoutlet.cn/replica-patek-philippe-3738-100-series-3738100p-platinum-watches-p-4889.html"><div style="vertical-align: middle;height:250px;"><img src="http://watchlove.michaelkorsoutlet.cn/images/_small//xwatches_/Patek-Philippe/Golden-Ellipse/3738-100-series/Replica-Patek-Philippe-3738-100-series-3738-100P.jpg" alt="Replica Patek Philippe 3738 / 100 series 3738/100P platinum watches [a9ac]" title=" Replica Patek Philippe 3738 / 100 series 3738/100P platinum watches [a9ac] " width="167" height="250" class="listingProductImage" id="listimg" /></div></a><br /><h3 class="itemTitle"><a href="http://watchlove.michaelkorsoutlet.cn/replica-patek-philippe-3738-100-series-3738100p-platinum-watches-p-4889.html">Replica Patek Philippe 3738 / 100 series 3738/100P platinum watches [a9ac]</a></h3><div class="listingDescription"></div><br /><span class="normalprice">$151,639.00 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">$276.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Save:&nbsp;100% off</span><br /><br /><a href="http://watchlove.michaelkorsoutlet.cn/patek-philippe-watches-c-51.html?products_id=4889&action=buy_now&sort=20a"><img src="http://watchlove.michaelkorsoutlet.cn/includes/templates/polo/buttons/english/button_buy_now.gif" alt="Buy Now" title=" Buy Now " width="83" height="22" class="listingBuyNowButton" /></a><br /><br /></div> <br class="clearBoth" /><div class="centerBoxContentsProducts centeredContent back" style="width:30.5%;"><a href="http://watchlove.michaelkorsoutlet.cn/replica-patek-philippe-3738-100-series-3738100r001-rose-gold-watches-p-3608.html"><div style="vertical-align: middle;height:250px;"><img src="http://watchlove.michaelkorsoutlet.cn/images/_small//xwatches_/Patek-Philippe/Golden-Ellipse/3738-100-series/Replica-Patek-Philippe-3738-100-series-3738-100R.jpg" alt="Replica Patek Philippe 3738 / 100 series 3738/100R-001 rose gold watches [2b4d]" title=" Replica Patek Philippe 3738 / 100 series 3738/100R-001 rose gold watches [2b4d] " width="167" height="250" class="listingProductImage" id="listimg" /></div></a><br /><h3 class="itemTitle"><a href="http://watchlove.michaelkorsoutlet.cn/replica-patek-philippe-3738-100-series-3738100r001-rose-gold-watches-p-3608.html">Replica Patek Philippe 3738 / 100 series 3738/100R-001 rose gold watches [2b4d]</a></h3><div class="listingDescription"></div><br /><span class="normalprice">$117,341.00 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">$222.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Save:&nbsp;100% off</span><br /><br /><a href="http://watchlove.michaelkorsoutlet.cn/patek-philippe-watches-c-51.html?products_id=3608&action=buy_now&sort=20a"><img src="http://watchlove.michaelkorsoutlet.cn/includes/templates/polo/buttons/english/button_buy_now.gif" alt="Buy Now" title=" Buy Now " width="83" height="22" class="listingBuyNowButton" /></a><br /><br /></div> <div class="centerBoxContentsProducts centeredContent back" style="width:30.5%;"><a href="http://watchlove.michaelkorsoutlet.cn/replica-patek-philippe-3939-series-3939hr-rose-gold-watches-p-8561.html"><div style="vertical-align: middle;height:250px;"><img src="http://watchlove.michaelkorsoutlet.cn/images/_small//xwatches_/Patek-Philippe/Super-Complicated/3939-Series/Replica-Patek-Philippe-3939-Series-3939HR-rose.jpg" alt="Replica Patek Philippe 3939 Series 3939HR rose gold watches [40a6]" title=" Replica Patek Philippe 3939 Series 3939HR rose gold watches [40a6] " width="167" height="250" class="listingProductImage" id="listimg" /></div></a><br /><h3 class="itemTitle"><a href="http://watchlove.michaelkorsoutlet.cn/replica-patek-philippe-3939-series-3939hr-rose-gold-watches-p-8561.html">Replica Patek Philippe 3939 Series 3939HR rose gold watches [40a6]</a></h3><div class="listingDescription"></div><br /><span class="normalprice">$41,397.00 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">$226.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Save:&nbsp;99% off</span><br /><br /><a href="http://watchlove.michaelkorsoutlet.cn/patek-philippe-watches-c-51.html?products_id=8561&action=buy_now&sort=20a"><img src="http://watchlove.michaelkorsoutlet.cn/includes/templates/polo/buttons/english/button_buy_now.gif" alt="Buy Now" title=" Buy Now " width="83" height="22" class="listingBuyNowButton" /></a><br /><br /></div> <div class="centerBoxContentsProducts centeredContent back" style="width:30.5%;"><a href="http://watchlove.michaelkorsoutlet.cn/replica-patek-philippe-4897-series-4897r001-rose-gold-watches-p-5470.html"><div style="vertical-align: middle;height:250px;"><img src="http://watchlove.michaelkorsoutlet.cn/images/_small//xwatches_/Patek-Philippe/Classical-Sheet/4897-Series/Replica-Patek-Philippe-4897-Series-4897R-001-rose.jpg" alt="Replica Patek Philippe 4897 Series 4897R-001 rose gold watches [83b8]" title=" Replica Patek Philippe 4897 Series 4897R-001 rose gold watches [83b8] " width="167" height="250" class="listingProductImage" id="listimg" /></div></a><br /><h3 class="itemTitle"><a href="http://watchlove.michaelkorsoutlet.cn/replica-patek-philippe-4897-series-4897r001-rose-gold-watches-p-5470.html">Replica Patek Philippe 4897 Series 4897R-001 rose gold watches [83b8]</a></h3><div class="listingDescription"></div><br /><span class="normalprice">$111,522.00 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">$207.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Save:&nbsp;100% off</span><br /><br /><a href="http://watchlove.michaelkorsoutlet.cn/patek-philippe-watches-c-51.html?products_id=5470&action=buy_now&sort=20a"><img src="http://watchlove.michaelkorsoutlet.cn/includes/templates/polo/buttons/english/button_buy_now.gif" alt="Buy Now" title=" Buy Now " width="83" height="22" class="listingBuyNowButton" /></a><br /><br /></div> <br class="clearBoth" /><div class="centerBoxContentsProducts centeredContent back" style="width:30.5%;"><a href="http://watchlove.michaelkorsoutlet.cn/replica-patek-philippe-4897-series-4897r010-rose-gold-watches-p-62.html"><div style="vertical-align: middle;height:250px;"><img src="http://watchlove.michaelkorsoutlet.cn/images/_small//xwatches_/Patek-Philippe/Classical-Sheet/4897-Series/Replica-Patek-Philippe-4897-Series-4897R-010-rose.jpg" alt="Replica Patek Philippe 4897 Series 4897R-010 rose gold watches [9327]" title=" Replica Patek Philippe 4897 Series 4897R-010 rose gold watches [9327] " width="167" height="250" class="listingProductImage" id="listimg" /></div></a><br /><h3 class="itemTitle"><a href="http://watchlove.michaelkorsoutlet.cn/replica-patek-philippe-4897-series-4897r010-rose-gold-watches-p-62.html">Replica Patek Philippe 4897 Series 4897R-010 rose gold watches [9327]</a></h3><div class="listingDescription"></div><br /><span class="normalprice">$141,649.00 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">$209.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Save:&nbsp;100% off</span><br /><br /><a href="http://watchlove.michaelkorsoutlet.cn/patek-philippe-watches-c-51.html?products_id=62&action=buy_now&sort=20a"><img src="http://watchlove.michaelkorsoutlet.cn/includes/templates/polo/buttons/english/button_buy_now.gif" alt="Buy Now" title=" Buy Now " width="83" height="22" class="listingBuyNowButton" /></a><br /><br /></div> <div class="centerBoxContentsProducts centeredContent back" style="width:30.5%;"><a href="http://watchlove.michaelkorsoutlet.cn/replica-patek-philippe-4907-1-series-49071j001-gold-watch-white-plate-p-8633.html"><div style="vertical-align: middle;height:250px;"><img src="http://watchlove.michaelkorsoutlet.cn/images/_small//xwatches_/Patek-Philippe/Twenty-4-series/4907-1-series/Replica-Patek-Philippe-4907-1-series-4907-1J-001.jpg" alt="Replica Patek Philippe 4907 /1 series 4907/1J-001 gold watch white plate [55c5]" title=" Replica Patek Philippe 4907 /1 series 4907/1J-001 gold watch white plate [55c5] " width="167" height="250" class="listingProductImage" id="listimg" /></div></a><br /><h3 class="itemTitle"><a href="http://watchlove.michaelkorsoutlet.cn/replica-patek-philippe-4907-1-series-49071j001-gold-watch-white-plate-p-8633.html">Replica Patek Philippe 4907 /1 series 4907/1J-001 gold watch white plate [55c5]</a></h3><div class="listingDescription"></div><br /><span class="normalprice">$116,808.00 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">$247.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Save:&nbsp;100% off</span><br /><br /><a href="http://watchlove.michaelkorsoutlet.cn/patek-philippe-watches-c-51.html?products_id=8633&action=buy_now&sort=20a"><img src="http://watchlove.michaelkorsoutlet.cn/includes/templates/polo/buttons/english/button_buy_now.gif" alt="Buy Now" title=" Buy Now " width="83" height="22" class="listingBuyNowButton" /></a><br /><br /></div> <div class="centerBoxContentsProducts centeredContent back" style="width:30.5%;"><a href="http://watchlove.michaelkorsoutlet.cn/replica-patek-philippe-4907-1-series-49071j010-golden-brown-dish-watches-p-8714.html"><div style="vertical-align: middle;height:250px;"><img src="http://watchlove.michaelkorsoutlet.cn/images/_small//xwatches_/Patek-Philippe/Twenty-4-series/4907-1-series/Replica-Patek-Philippe-4907-1-series-4907-1J-010.jpg" alt="Replica Patek Philippe 4907 /1 series 4907/1J-010 golden brown dish watches [9f13]" title=" Replica Patek Philippe 4907 /1 series 4907/1J-010 golden brown dish watches [9f13] " width="167" height="250" class="listingProductImage" id="listimg" /></div></a><br /><h3 class="itemTitle"><a href="http://watchlove.michaelkorsoutlet.cn/replica-patek-philippe-4907-1-series-49071j010-golden-brown-dish-watches-p-8714.html">Replica Patek Philippe 4907 /1 series 4907/1J-010 golden brown dish watches [9f13]</a></h3><div class="listingDescription"></div><br /><span class="normalprice">$155,359.00 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">$278.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Save:&nbsp;100% off</span><br /><br /><a href="http://watchlove.michaelkorsoutlet.cn/patek-philippe-watches-c-51.html?products_id=8714&action=buy_now&sort=20a"><img src="http://watchlove.michaelkorsoutlet.cn/includes/templates/polo/buttons/english/button_buy_now.gif" alt="Buy Now" title=" Buy Now " width="83" height="22" class="listingBuyNowButton" /></a><br /><br /></div> <br class="clearBoth" /><div class="centerBoxContentsProducts centeredContent back" style="width:30.5%;"><a href="http://watchlove.michaelkorsoutlet.cn/replica-patek-philippe-4907-1-series-49071j011-gold-watches-p-6705.html"><div style="vertical-align: middle;height:250px;"><img src="http://watchlove.michaelkorsoutlet.cn/images/_small//xwatches_/Patek-Philippe/Twenty-4-series/4907-1-series/Replica-Patek-Philippe-4907-1-series-4907-1J-011.jpg" alt="Replica Patek Philippe 4907 /1 series 4907/1J-011 gold watches [85a0]" title=" Replica Patek Philippe 4907 /1 series 4907/1J-011 gold watches [85a0] " width="167" height="250" class="listingProductImage" id="listimg" /></div></a><br /><h3 class="itemTitle"><a href="http://watchlove.michaelkorsoutlet.cn/replica-patek-philippe-4907-1-series-49071j011-gold-watches-p-6705.html">Replica Patek Philippe 4907 /1 series 4907/1J-011 gold watches [85a0]</a></h3><div class="listingDescription"></div><br /><span class="normalprice">$100,075.00 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">$244.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Save:&nbsp;100% off</span><br /><br /><a href="http://watchlove.michaelkorsoutlet.cn/patek-philippe-watches-c-51.html?products_id=6705&action=buy_now&sort=20a"><img src="http://watchlove.michaelkorsoutlet.cn/includes/templates/polo/buttons/english/button_buy_now.gif" alt="Buy Now" title=" Buy Now " width="83" height="22" class="listingBuyNowButton" /></a><br /><br /></div> <div class="centerBoxContentsProducts centeredContent back" style="width:30.5%;"><a href="http://watchlove.michaelkorsoutlet.cn/replica-patek-philippe-4908-101-series-4908101g-platinum-watches-p-8731.html"><div style="vertical-align: middle;height:250px;"><img src="http://watchlove.michaelkorsoutlet.cn/images/_small//xwatches_/Patek-Philippe/Twenty-4-series/4908-101-series/Replica-Patek-Philippe-4908-101-series-4908-101G.jpg" alt="Replica Patek Philippe 4908 / 101 series 4908/101G platinum watches [3aa3]" title=" Replica Patek Philippe 4908 / 101 series 4908/101G platinum watches [3aa3] " width="167" height="250" class="listingProductImage" id="listimg" /></div></a><br /><h3 class="itemTitle"><a href="http://watchlove.michaelkorsoutlet.cn/replica-patek-philippe-4908-101-series-4908101g-platinum-watches-p-8731.html">Replica Patek Philippe 4908 / 101 series 4908/101G platinum watches [3aa3]</a></h3><div class="listingDescription"></div><br /><span class="normalprice">$51,283.00 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">$242.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Save:&nbsp;100% off</span><br /><br /><a href="http://watchlove.michaelkorsoutlet.cn/patek-philippe-watches-c-51.html?products_id=8731&action=buy_now&sort=20a"><img src="http://watchlove.michaelkorsoutlet.cn/includes/templates/polo/buttons/english/button_buy_now.gif" alt="Buy Now" title=" Buy Now " width="83" height="22" class="listingBuyNowButton" /></a><br /><br /></div> <div class="centerBoxContentsProducts centeredContent back" style="width:30.5%;"><a href="http://watchlove.michaelkorsoutlet.cn/replica-patek-philippe-4908-101-series-4908101r-rose-gold-watches-p-8736.html"><div style="vertical-align: middle;height:250px;"><img src="http://watchlove.michaelkorsoutlet.cn/images/_small//xwatches_/Patek-Philippe/Twenty-4-series/4908-101-series/Replica-Patek-Philippe-4908-101-series-4908-101R.jpg" alt="Replica Patek Philippe 4908 / 101 series 4908/101R rose gold watches [83bb]" title=" Replica Patek Philippe 4908 / 101 series 4908/101R rose gold watches [83bb] " width="167" height="250" class="listingProductImage" id="listimg" /></div></a><br /><h3 class="itemTitle"><a href="http://watchlove.michaelkorsoutlet.cn/replica-patek-philippe-4908-101-series-4908101r-rose-gold-watches-p-8736.html">Replica Patek Philippe 4908 / 101 series 4908/101R rose gold watches [83bb]</a></h3><div class="listingDescription"></div><br /><span class="normalprice">$29,376.00 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">$237.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Save:&nbsp;99% off</span><br /><br /><a href="http://watchlove.michaelkorsoutlet.cn/patek-philippe-watches-c-51.html?products_id=8736&action=buy_now&sort=20a"><img src="http://watchlove.michaelkorsoutlet.cn/includes/templates/polo/buttons/english/button_buy_now.gif" alt="Buy Now" title=" Buy Now " width="83" height="22" class="listingBuyNowButton" /></a><br /><br /></div> <br class="clearBoth" /><div class="centerBoxContentsProducts centeredContent back" style="width:30.5%;"><a href="http://watchlove.michaelkorsoutlet.cn/replica-patek-philippe-4908-50-series-490850g-platinum-watches-p-8729.html"><div style="vertical-align: middle;height:250px;"><img src="http://watchlove.michaelkorsoutlet.cn/images/_small//xwatches_/Patek-Philippe/Twenty-4-series/4908-50-Series/Replica-Patek-Philippe-4908-50-series-4908-50G.jpg" alt="Replica Patek Philippe 4908 / 50 series 4908/50G platinum watches [664c]" title=" Replica Patek Philippe 4908 / 50 series 4908/50G platinum watches [664c] " width="167" height="250" class="listingProductImage" id="listimg" /></div></a><br /><h3 class="itemTitle"><a href="http://watchlove.michaelkorsoutlet.cn/replica-patek-philippe-4908-50-series-490850g-platinum-watches-p-8729.html">Replica Patek Philippe 4908 / 50 series 4908/50G platinum watches [664c]</a></h3><div class="listingDescription"></div><br /><span class="normalprice">$647,456.00 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">$246.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Save:&nbsp;100% off</span><br /><br /><a href="http://watchlove.michaelkorsoutlet.cn/patek-philippe-watches-c-51.html?products_id=8729&action=buy_now&sort=20a"><img src="http://watchlove.michaelkorsoutlet.cn/includes/templates/polo/buttons/english/button_buy_now.gif" alt="Buy Now" title=" Buy Now " width="83" height="22" class="listingBuyNowButton" /></a><br /><br /></div> <div class="centerBoxContentsProducts centeredContent back" style="width:30.5%;"><a href="http://watchlove.michaelkorsoutlet.cn/replica-patek-philippe-4908-50-series-490850r-rose-gold-watches-p-8734.html"><div style="vertical-align: middle;height:250px;"><img src="http://watchlove.michaelkorsoutlet.cn/images/_small//xwatches_/Patek-Philippe/Twenty-4-series/4908-50-Series/Replica-Patek-Philippe-4908-50-series-4908-50R.jpg" alt="Replica Patek Philippe 4908 / 50 series 4908/50R rose gold watches [0613]" title=" Replica Patek Philippe 4908 / 50 series 4908/50R rose gold watches [0613] " width="167" height="250" class="listingProductImage" id="listimg" /></div></a><br /><h3 class="itemTitle"><a href="http://watchlove.michaelkorsoutlet.cn/replica-patek-philippe-4908-50-series-490850r-rose-gold-watches-p-8734.html">Replica Patek Philippe 4908 / 50 series 4908/50R rose gold watches [0613]</a></h3><div class="listingDescription"></div><br /><span class="normalprice">$740,591.00 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">$276.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Save:&nbsp;100% off</span><br /><br /><a href="http://watchlove.michaelkorsoutlet.cn/patek-philippe-watches-c-51.html?products_id=8734&action=buy_now&sort=20a"><img src="http://watchlove.michaelkorsoutlet.cn/includes/templates/polo/buttons/english/button_buy_now.gif" alt="Buy Now" title=" Buy Now " width="83" height="22" class="listingBuyNowButton" /></a><br /><br /></div> <div class="centerBoxContentsProducts centeredContent back" style="width:30.5%;"><a href="http://watchlove.michaelkorsoutlet.cn/replica-patek-philippe-4908-11-series-490811r010-rose-gold-watches-p-8632.html"><div style="vertical-align: middle;height:250px;"><img src="http://watchlove.michaelkorsoutlet.cn/images/_small//xwatches_/Patek-Philippe/Twenty-4-series/4908-11-Series/Replica-Patek-Philippe-4908-11-series-4908-11R-4.jpg" alt="Replica Patek Philippe 4908 /11 series 4908/11R-010 rose gold watches [bc22]" title=" Replica Patek Philippe 4908 /11 series 4908/11R-010 rose gold watches [bc22] " width="167" height="250" class="listingProductImage" id="listimg" /></div></a><br /><h3 class="itemTitle"><a href="http://watchlove.michaelkorsoutlet.cn/replica-patek-philippe-4908-11-series-490811r010-rose-gold-watches-p-8632.html">Replica Patek Philippe 4908 /11 series 4908/11R-010 rose gold watches [bc22]</a></h3><div class="listingDescription"></div><br /><span class="normalprice">$173,666.00 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">$252.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Save:&nbsp;100% off</span><br /><br /><a href="http://watchlove.michaelkorsoutlet.cn/patek-philippe-watches-c-51.html?products_id=8632&action=buy_now&sort=20a"><img src="http://watchlove.michaelkorsoutlet.cn/includes/templates/polo/buttons/english/button_buy_now.gif" alt="Buy Now" title=" Buy Now " width="83" height="22" class="listingBuyNowButton" /></a><br /><br /></div> <br class="clearBoth" /><div class="centerBoxContentsProducts centeredContent back" style="width:30.5%;"><a href="http://watchlove.michaelkorsoutlet.cn/replica-patek-philippe-4908-11-series-490811r011-rose-gold-watches-p-6663.html"><div style="vertical-align: middle;height:250px;"><img src="http://watchlove.michaelkorsoutlet.cn/images/_small//xwatches_/Patek-Philippe/Twenty-4-series/4908-11-Series/Replica-Patek-Philippe-4908-11-series-4908-11R.jpg" alt="Replica Patek Philippe 4908 /11 series 4908/11R-011 rose gold watches [8b09]" title=" Replica Patek Philippe 4908 /11 series 4908/11R-011 rose gold watches [8b09] " width="167" height="250" class="listingProductImage" id="listimg" /></div></a><br /><h3 class="itemTitle"><a href="http://watchlove.michaelkorsoutlet.cn/replica-patek-philippe-4908-11-series-490811r011-rose-gold-watches-p-6663.html">Replica Patek Philippe 4908 /11 series 4908/11R-011 rose gold watches [8b09]</a></h3><div class="listingDescription"></div><br /><span class="normalprice">$246,907.00 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">$262.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Save:&nbsp;100% off</span><br /><br /><a href="http://watchlove.michaelkorsoutlet.cn/patek-philippe-watches-c-51.html?products_id=6663&action=buy_now&sort=20a"><img src="http://watchlove.michaelkorsoutlet.cn/includes/templates/polo/buttons/english/button_buy_now.gif" alt="Buy Now" title=" Buy Now " width="83" height="22" class="listingBuyNowButton" /></a><br /><br /></div> <div class="centerBoxContentsProducts centeredContent back" style="width:30.5%;"><a href="http://watchlove.michaelkorsoutlet.cn/replica-patek-philippe-4908-200-series-4908200g001-platinum-watches-p-8631.html"><div style="vertical-align: middle;height:250px;"><img src="http://watchlove.michaelkorsoutlet.cn/images/_small//xwatches_/Patek-Philippe/Twenty-4-series/4908-200-series/Replica-Patek-Philippe-4908-200-series-4908-200G.jpg" alt="Replica Patek Philippe 4908 /200 series 4908/200G-001 platinum watches [a850]" title=" Replica Patek Philippe 4908 /200 series 4908/200G-001 platinum watches [a850] " width="167" height="250" class="listingProductImage" id="listimg" /></div></a><br /><h3 class="itemTitle"><a href="http://watchlove.michaelkorsoutlet.cn/replica-patek-philippe-4908-200-series-4908200g001-platinum-watches-p-8631.html">Replica Patek Philippe 4908 /200 series 4908/200G-001 platinum watches [a850]</a></h3><div class="listingDescription"></div><br /><span class="normalprice">$222,483.00 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">$250.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Save:&nbsp;100% off</span><br /><br /><a href="http://watchlove.michaelkorsoutlet.cn/patek-philippe-watches-c-51.html?products_id=8631&action=buy_now&sort=20a"><img src="http://watchlove.michaelkorsoutlet.cn/includes/templates/polo/buttons/english/button_buy_now.gif" alt="Buy Now" title=" Buy Now " width="83" height="22" class="listingBuyNowButton" /></a><br /><br /></div> <div class="centerBoxContentsProducts centeredContent back" style="width:30.5%;"><a href="http://watchlove.michaelkorsoutlet.cn/replica-patek-philippe-4908-200-series-4908200g011-watches-p-19487.html"><div style="vertical-align: middle;height:250px;"><img src="http://watchlove.michaelkorsoutlet.cn/images/_small//xwatches_/Patek-Philippe/Twenty-4-series/4908-200-series/Replica-Patek-Philippe-4908-200-series-4908-200G-1.jpg" alt="Replica Patek Philippe 4908 /200 series 4908/200G-011 watches [19aa]" title=" Replica Patek Philippe 4908 /200 series 4908/200G-011 watches [19aa] " width="167" height="250" class="listingProductImage" id="listimg" /></div></a><br /><h3 class="itemTitle"><a href="http://watchlove.michaelkorsoutlet.cn/replica-patek-philippe-4908-200-series-4908200g011-watches-p-19487.html">Replica Patek Philippe 4908 /200 series 4908/200G-011 watches [19aa]</a></h3><div class="listingDescription"></div><br /><span class="normalprice">$225,294.00 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">$284.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Save:&nbsp;100% off</span><br /><br /><a href="http://watchlove.michaelkorsoutlet.cn/patek-philippe-watches-c-51.html?products_id=19487&action=buy_now&sort=20a"><img src="http://watchlove.michaelkorsoutlet.cn/includes/templates/polo/buttons/english/button_buy_now.gif" alt="Buy Now" title=" Buy Now " width="83" height="22" class="listingBuyNowButton" /></a><br /><br /></div> <br class="clearBoth" /><div class="centerBoxContentsProducts centeredContent back" style="width:30.5%;"><a href="http://watchlove.michaelkorsoutlet.cn/replica-patek-philippe-4909-50-series-490950g001-platinum-watches-p-8722.html"><div style="vertical-align: middle;height:250px;"><img src="http://watchlove.michaelkorsoutlet.cn/images/_small//xwatches_/Patek-Philippe/Twenty-4-series/4909-50-Series/Replica-Patek-Philippe-4909-50-series-4909-50G.jpg" alt="Replica Patek Philippe 4909 / 50 series 4909/50G-001 platinum watches [94cf]" title=" Replica Patek Philippe 4909 / 50 series 4909/50G-001 platinum watches [94cf] " width="167" height="250" class="listingProductImage" id="listimg" /></div></a><br /><h3 class="itemTitle"><a href="http://watchlove.michaelkorsoutlet.cn/replica-patek-philippe-4909-50-series-490950g001-platinum-watches-p-8722.html">Replica Patek Philippe 4909 / 50 series 4909/50G-001 platinum watches [94cf]</a></h3><div class="listingDescription"></div><br /><span class="normalprice">$705,593.00 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">$239.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Save:&nbsp;100% off</span><br /><br /><a href="http://watchlove.michaelkorsoutlet.cn/patek-philippe-watches-c-51.html?products_id=8722&action=buy_now&sort=20a"><img src="http://watchlove.michaelkorsoutlet.cn/includes/templates/polo/buttons/english/button_buy_now.gif" alt="Buy Now" title=" Buy Now " width="83" height="22" class="listingBuyNowButton" /></a><br /><br /></div> <div class="centerBoxContentsProducts centeredContent back" style="width:30.5%;"><a href="http://watchlove.michaelkorsoutlet.cn/replica-patek-philippe-4909-50-series-490950r-rose-gold-watches-p-8730.html"><div style="vertical-align: middle;height:250px;"><img src="http://watchlove.michaelkorsoutlet.cn/images/_small//xwatches_/Patek-Philippe/Twenty-4-series/4909-50-Series/Replica-Patek-Philippe-4909-50-series-4909-50R.jpg" alt="Replica Patek Philippe 4909 / 50 series 4909/50R rose gold watches [b351]" title=" Replica Patek Philippe 4909 / 50 series 4909/50R rose gold watches [b351] " width="167" height="250" class="listingProductImage" id="listimg" /></div></a><br /><h3 class="itemTitle"><a href="http://watchlove.michaelkorsoutlet.cn/replica-patek-philippe-4909-50-series-490950r-rose-gold-watches-p-8730.html">Replica Patek Philippe 4909 / 50 series 4909/50R rose gold watches [b351]</a></h3><div class="listingDescription"></div><br /><span class="normalprice">$654,735.00 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">$263.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Save:&nbsp;100% off</span><br /><br /><a href="http://watchlove.michaelkorsoutlet.cn/patek-philippe-watches-c-51.html?products_id=8730&action=buy_now&sort=20a"><img src="http://watchlove.michaelkorsoutlet.cn/includes/templates/polo/buttons/english/button_buy_now.gif" alt="Buy Now" title=" Buy Now " width="83" height="22" class="listingBuyNowButton" /></a><br /><br /></div> <div class="centerBoxContentsProducts centeredContent back" style="width:30.5%;"><a href="http://watchlove.michaelkorsoutlet.cn/replica-patek-philippe-4910-10-series-491010a001-black-plate-stainless-steel-watches-p-8611.html"><div style="vertical-align: middle;height:250px;"><img src="http://watchlove.michaelkorsoutlet.cn/images/_small//xwatches_/Patek-Philippe/Twenty-4-series/4910-10-Series/Replica-Patek-Philippe-4910-10-series-4910-10A-9.jpg" alt="Replica Patek Philippe 4910 / 10 series 4910/10A-001 black plate stainless steel watches [01e6]" title=" Replica Patek Philippe 4910 / 10 series 4910/10A-001 black plate stainless steel watches [01e6] " width="180" height="108" class="listingProductImage" id="listimg" /></div></a><br /><h3 class="itemTitle"><a href="http://watchlove.michaelkorsoutlet.cn/replica-patek-philippe-4910-10-series-491010a001-black-plate-stainless-steel-watches-p-8611.html">Replica Patek Philippe 4910 / 10 series 4910/10A-001 black plate stainless steel watches [01e6]</a></h3><div class="listingDescription"></div><br /><span class="normalprice">$46,352.00 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">$207.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Save:&nbsp;100% off</span><br /><br /><a href="http://watchlove.michaelkorsoutlet.cn/patek-philippe-watches-c-51.html?products_id=8611&action=buy_now&sort=20a"><img src="http://watchlove.michaelkorsoutlet.cn/includes/templates/polo/buttons/english/button_buy_now.gif" alt="Buy Now" title=" Buy Now " width="83" height="22" class="listingBuyNowButton" /></a><br /><br /></div> <br class="clearBoth" /> <div id="productsListingBottomNumber" class="navSplitPagesResult back">Displaying <strong>1</strong> to <strong>21</strong> (of <strong>307</strong> products)</div> <div id="productsListingListingBottomLinks" class="navSplitPagesLinks forward"> &nbsp;<strong class="current">1</strong>&nbsp;&nbsp;<a href="http://watchlove.michaelkorsoutlet.cn/patek-philippe-watches-c-51.html?page=2&sort=20a" title=" Page 2 ">2</a>&nbsp;&nbsp;<a href="http://watchlove.michaelkorsoutlet.cn/patek-philippe-watches-c-51.html?page=3&sort=20a" title=" Page 3 ">3</a>&nbsp;&nbsp;<a href="http://watchlove.michaelkorsoutlet.cn/patek-philippe-watches-c-51.html?page=4&sort=20a" title=" Page 4 ">4</a>&nbsp;&nbsp;<a href="http://watchlove.michaelkorsoutlet.cn/patek-philippe-watches-c-51.html?page=5&sort=20a" title=" Page 5 ">5</a>&nbsp;<a href="http://watchlove.michaelkorsoutlet.cn/patek-philippe-watches-c-51.html?page=6&sort=20a" title=" Next Set of 5 Pages ">...</a>&nbsp;&nbsp;<a href="http://watchlove.michaelkorsoutlet.cn/patek-philippe-watches-c-51.html?page=15&sort=20a" title=" Page 15 ">15</a>&nbsp;&nbsp;<a href="http://watchlove.michaelkorsoutlet.cn/patek-philippe-watches-c-51.html?page=2&sort=20a" title=" Next Page ">[Next&nbsp;&gt;&gt;]</a>&nbsp;</div> <br class="clearBoth" /> </div> </div> </td> </tr> </table> </div> <div id="navSuppWrapper"> <br class="clearBoth" /> <div id="navSupp" style=" margin-bottom:10px; margin-top:8px; width:100%; text-align:center;"> <ul> <li class="is-here"><a href="http://watchlove.michaelkorsoutlet.cn/index.php">Home</a></li> <li class="menu-mitop" ><a href="http://watchlove.michaelkorsoutlet.cn/index.php?main_page=shippinginfo" target="_blank">Shipping</a></li> <li class="menu-mitop" ><a href="http://watchlove.michaelkorsoutlet.cn/index.php?main_page=Payment_Methods" target="_blank">Wholesale</a></li> <li class="menu-mitop" ><a href="http://watchlove.michaelkorsoutlet.cn/index.php?main_page=shippinginfo" target="_blank">Order Tracking</a></li> <li class="menu-mitop" ><a href="http://watchlove.michaelkorsoutlet.cn/index.php?main_page=Coupons" target="_blank">Coupons</a></li> <li class="menu-mitop" ><a href="http://watchlove.michaelkorsoutlet.cn/index.php?main_page=Payment_Methods" target="_blank">Payment Methods</a></li> <li class="menu-mitop" ><a href="http://watchlove.michaelkorsoutlet.cn/index.php?main_page=contact_us" target="_blank">Contact Us</a></li> </ul> </div> <div class ="foot-tg" style=" margin-bottom:10px; margin-top:10px; width:100%; text-align:center;"> <ul> <li class="menu-mitop" ><a href="http://www.wingswatches.com/" target="_blank">REPLICA OMEGA</a></li> <li class="menu-mitop" ><a href="http://www.wingswatches.com/" target="_blank">REPLICA PATEK PHILIPPE </a></li> <li class="menu-mitop" ><a href="http://www.wingswatches.com/" target="_blank">REPLICA ROLEX</a></li> <li class="menu-mitop" ><a href="http://www.wingswatches.com/" target="_blank">REPLICA CARTIER</a></li> <li class="menu-mitop" ><a href="http://www.wingswatches.com/" target="_blank">REPLICA BREITLING </a></li> </ul> </div> <DIV align="center"> <a href="http://watchlove.michaelkorsoutlet.cn/patek-philippe-watches-c-51.html" ><IMG src="http://watchlove.michaelkorsoutlet.cn/includes/templates/polo/images/payment.png"></a> </DIV> <div align="center" style="color:#000;">Copyright © 2012-2015 All Rights Reserved. </div> </div> <strong><a href="http://watchlove.michaelkorsoutlet.cn/">swiss replica watches aaa+</a></strong> <br> <strong><a href="http://watchlove.michaelkorsoutlet.cn/">swiss replica watches</a></strong> <br>

Pro přidání komentáře musíte být přihlášený.

FROGMAN