O nás: Na bezpečnosti nám záležíO nás: Na bezpečnosti nám záleží Podporujeme naše válečné veterányPodporujeme naše válečné veterány Výzva 2015: Drony – dobrý sluha, ale zlý pán!Výzva 2015: Drony – dobrý sluha, ale zlý pán!

POSTAPO / TERORISMUS – jak být připraven na řádění teroristů (3) – nemoci

 17. 11. 2015      92 komentářů

Pokračuje návod, jak obstát při teroristických útocích - včera jsme skončili u otravných plynů a dnes navazujeme biologickými zbraněmi. Je totiž nesmírně snadné lidi nakazit – nikoli xenofobií, ale kdejakou bakterií či virem. A co když teroristé naplní doporučení svých vůdců, aby nám otrávili vodu, jídlo, vzduch?

Teroristé mají nepřebernou paletu možností – výbušnina a náboje 7,62 jsou poněkud přízemní variantou. Včera jsme odhalili, jak snadno se dostanou k tichým zabijákům – bojovým plynům. A dnes si řekneme něco o dalších nenápadných zabijácích – biologických. Zapomeňte, že nemoci u nás dávno vymýcené přestaly kolovat i na zbytku planety. Zavlečeny sem mohou být i nechtěně. Naopak my sami zde máme zdroje nákaz vhodných k řízenému teroru.

Vražedné bakterie, viry, toxiny…

Sněť slezinná (antrax) – bakterie: Antrax můžete chytit zejména kontaktem s kůží nakaženého přežvýkavce, pozřením jeho masa nebo vody, v níž se vymáchal. A také můžete spóry antraxu vdechnout, což je nejvíce nebezpečné. Dopracovat se tak můžete ke kožní verzi choroby (černé vředy – uhláky, zduření uzlin, poškození sleziny), plicní formě (horečky, zápal plic, otrava organismu) a střevní formě (vředy, krvavé průjmy, srdeční selhání.) Léčbou, avšak s nejistým výsledkem, jsou antibiotika. V roce 2001 rozeslali teroristé několik obálek obsahujících tuto bakterii po USA – vedly k úmrtí adresátů.

Tularemie – bakterie: Jde o známou nemoc zajíců, která se vyskytuje hojně i na našem území. Proto se opravdu nedoporučuje připravit na smetaně ušáčky, které srazíte na okresce. Ani jiné hlodavce a vzdor tomu, že je nejíte, tak od nich pokud možno nechytejte ani klíště a nešahejte na ně. Teroristům by naopak stačilo posbírat zajíce u silnic a naházet je do našich studen, popř. z nich extrahovat pacičky pro štěstí (kdysi oblíbený druh přívěsku na klíče). Onemocnění se u člověka projevuje horečkou, zimnicí, třesavkou, bolestmi kloubů, nočním pocením – no asi jako chřipka. Při plicní formě může být tularemie smrtelná. Léčí se antibiotiky.

zajíc

Mor a cholera – bakterie: Pamatujete na Hanzlíkův song z Noci na Karlštejně „včera z večera, mor a cholera napadly mě, páni…“? Tyto nemoci, stejně jako řadu dalších (černý kašel, pravé neštovice), vnímáme u nás jako vymýcené, ale v rozvojových zemích přežívají. Mor přenášejí blechy na krysách, ale jeho plicní formu lze chytit též při manipulaci s nemocným nebo uhynulým zvířetem. Po hodinách až dnech se projeví třesavkou, horečkou, zduřením uzlin – a bez včasného zahájení léčby následuje rychle smrt. Ostatně ne nadarmo stojí ve většině českých měst morové sloupy, ve středověku tahle bakterie dokázala vymýtit velkou část lidstva. Cholera je zase nemoc z kontaminované vody. Naposled s ní bylo hodně práce po zemětřesení na Haity. Způsobuje těžké průjmy a zvracení vedoucí k dehydrataci a leckdy smrti během několika hodin. Ročně jí podlehnou 2 milióny lidí.

Tyfus – rickettsie: Jde o primitivnější druh bakterie, rozlišujeme skvrnitý a břišní tyfus. Prvý přenášejí vši, blechy, klíšťata. Druhý se šíří hlavně kontaminovanou vodou. Oproti jiným mají obě formy opravdu dlouhou inkubační dobu, totiž 1-2 týdny, takže spíše než s teroristy je třeba obávat se jej v souvislosti s migranty. Způsobuje horečku, zimnici, třesavku. Skvrnitý pak především charakteristickou vyrážku na hrudníku postupující na končetiny (ne však obličej). Za první světové války zabil tři milióny Rusů, na konci druhé světové války řádil mezi vězni v malé terezínské pevnosti. Vakcínu proti němu vymyslel záhy Moravák, což ovšem neznamená, že je tato nemoc globálně vymýcena. Břišní tyfus je naopak hojně rozšířen i nyní, ročně jím onemocní asi 16 milionů lidí. Projevuje se navíc průjmem či naopak zácpou, bolestí břicha.

Virové hemoragické horečky: Jde třeba o Krymskou horečku nebo stále aktuální Ebolu. Viry často šíří hlodavci a hmyz, zrovna u Eboly to ale dosud není jasné. Přenáší se tělními tekutinami nemocného, proto se při poslední epidemii nakazil také nemocniční personál. Příznakem je horečka, jak název napovídá, v těžkém stadiu podkožní krvácení a krvácení orgánů. Mimochodem srovnejte, jaká opatření byla ještě nedávno přijímána kvůli opětovnému vypuknutí eboly – např. kontroly teploty cestujících na letištích – versus víceméně volný průchod neregistrovaných imigrantů napříč Evropou do Německa.

ebola_health_worker_check_temperature_airport_Abidjan_reuters_130814

Botulotoxin a ricin – toxiny: Produkují je živé organismy, třeba rostliny a bakterie, existuje jich obrovské množství a již v malých dávkách bývají smrtelné. Konkrétně botulotoxin je jed z nesprávně tepelně ošetřených konzerv, narazíte na něj ale i v uzeninách, salátech, rybách – také mu říkáme klobásový jed. A pak s ním lze kontaminovat třeba zdroj pitné vody. Smrtelnou dávkou je již 1 mikrogram, vlastně jde o nejtoxičtější známou látku vůbec. „Teoreticky lze několika kilogramy botulotoxinu vyvraždit celé lidstvo.“ Po jeho pozření cítíte nevolnost, slabost, máte průjem, žízeň, dvojité vidění. Z ochabnutí přejdete do křečí, paralýzy a pak konec. Zachránit vás může jen podání séra. Naštěstí není úplně snadné jej řízeně vyrobit, na druhé straně pokud by se někdo dostal ke kontaminované zásobě konzerv, než budou zničeny…

A znáte ricinový olej? Prý je skvělý na vlasy nebo jako projímadlo. Ne tolik už druhý produkt ze semen skočce obecného – protein ricin. Působí za 6-8 hodin, kdy nastanou nevolnost, křeče, horečka a celkový kolaps organismu třetí až šestý den. Po pozření, pokud o něm víte, vyvolejte co nejdříve zvracení. A pro zajímavost – v roce 2012 stanul před soudem muž z Liberce, který doma vyrobil 12 miligramů ricinu, což by stačilo na usmrcení 170 osob. Čtyřem osobám jím ale „jen vyhrožoval“, což po dvou letech vrchnímu soudu stačilo, aby jej zprostil obžaloby.

Plísně (abychom byli kompletní): Všichni jste se asi učili, že díky plísni na chlebu máme penicilin, účinné to antibiotikum. Jenže ne všechny plísně nám pomáhají. Taková sněť bramborová nebo rez obilná mohou mít vražedné účinky. To proto, že také produkují toxiny, např. aflatoxin, který patří mezi nejznámější karcinogeny. V množství, v němž je možné jej „opatřit“ by patrně neměl pro kontaminované osoby bezprostřední následky – každopádně experimentovalo se i s jeho velkokapacitní výrobou jako bojové látky. Hlavně, při dlouhodobé konzumaci může být fatální (metabolizuje se v játrech). Pravda, teroristé naopak touží po okamžitých účincích své akce. A výskyt mykotoxinů v mnoha druzích potravin (obilniny, skořápkové plody, koření) je přísně hlídán…

Nuže, včera jsme probrali, jak to je s jedovatými plyny, dnes biologické zbraně. Jestli si říkáte, že u sebe budete nosit alespoň roušku, tak nezapomínejte, že infekce a viry vstupují do těla všemi sliznicemi, takže byste měli nosit v batůžku i ochranné brýle. Vlastně to není vůbec nadstandard, měli byste je nosit i kvůli poskytování první pomoci jakékoli neznámé osobě na ulici. Stejně tak rukavice, protože dalším místem vstupu mikroorganismů je i drobná záděra. A kontrolujte svoje studny a to, co jíte…

Zítra pokračujeme, přesuneme se už vyloženě k tématu, co dělat, když jste svědek nebo dokonce oběť teroristického útoku. Určitě KEEP CALM, ale projedeme si to samozřejmě podrobněji, nějaké ty scénáře, paniku apod. Jinak citován byl dnes podruhé Ing. Miroslav Kroupa (hasič), konkrétně jeho příspěvek v knize Terorismus a my vydané v reakci na 11. září, z níž ostatně průběžně čerpám.

PS: Předchozí článek vyvolal na facebooku dotazy, jaké si pořídit masky, resp. filtry, jak utěsnit domácnost apod. OK, na závěr připravím ještě nějaký přehled, co nosit u sebe, co mít doma, aby to bylo cenově dostupné a v rámci možností efektivní.

Přehled všech dílů:

POSTAPO / TERORISMUS – mimořádná série, jak být připraven na řádění teroristů (1)

POSTAPO / TERORISMUS – jak být připraven na řádění teroristů (2) – chemické zbraně

POSTAPO / TERORISMUS – jak být připraven na řádění teroristů (3) – nemoci

POSTAPO / TERORISMUS – jak být připraven na řádění teroristů (4) – mentální příprava

POSTAPO / TERORISMUS – jak být připraven na řádění teroristů (5) – ověřeno v praxi

POSTAPO / TERORISMUS – jak být připraven na řádění teroristů (6) – osobní vybavení

 autor: Robert Klus

biologické zbraně a epidemie

Komentáře

lhschellerand

13. 02. 2019

[b][url=http://www.watchesformens.org/]swiss repl<strong><a href="http://www.watchesformens.org/">swiss replica watches aaa+</a></strong> <br> <strong><a href="http://www.watchesformens.org/">swiss replica watches</a></strong> <br>

lhschellerand

13. 02. 2019

[b][url=http://www.watchesformens.org/]high quality replica watches[/url][/b] [b][url=http://www.watchesformens.org/]watches[/url][/b] [b][url=http://www.watchesformens.org/]swiss Mechanical movement replica watches[/url][/b] Copy Breitling Watches Black Dial Leather Band [a18f] - $208.00 : Professional replica watches stores, watchesformens.org US Dollar Euro GB Pound Canadian Dollar Australian Dollar Jappen Yen Norske Krone Swedish Krone Danish Krone CNY Categories [url=http://www.watchesformens.org/replica-breitling-watches-c-2.html]Replica Breitling Watches[/url] [url=http://www.watchesformens.org/replica-cartier-watches-c-4.html]Replica Cartier Watches[/url] [url=http://www.watchesformens.org/replica-audemars-piguet-watches-c-9.html]Replica Audemars Piguet Watches[/url] [url=http://www.watchesformens.org/replica-blancpain-watches-c-11.html]Replica Blancpain Watches[/url] <a class="category-top" href="http://www.watchesformens.org/replica-breguet-watches-c-12.html">Replica Breguet Watches</a> [url=http://www.watchesformens.org/replica-chopard-watches-c-13.html]Replica Chopard Watches[/url] [url=http://www.watchesformens.org/replica-emporio-armani-watches-c-20.html]Replica Emporio Armani Watches[/url] [url=http://www.watchesformens.org/replica-ferrari-watches-c-22.html]Replica Ferrari Watches[/url] [url=http://www.watchesformens.org/replica-franck-muller-watches-c-23.html]Replica Franck Muller Watches[/url] [url=http://www.watchesformens.org/replica-hublot-watches-c-28.html]Replica Hublot Watches[/url] [url=http://www.watchesformens.org/replica-iwc-watches-c-6.html]Replica Iwc Watches[/url] [url=http://www.watchesformens.org/replica-mont-blanc-watches-c-8.html]Replica Mont Blanc Watches[/url] [url=http://www.watchesformens.org/replica-omeag-watches-c-42.html]Replica Omeag Watches[/url] [url=http://www.watchesformens.org/replica-panerai-watches-c-7.html]Replica Panerai Watches[/url] [url=http://www.watchesformens.org/replica-patek-philippe-watches-c-5.html]Replica Patek Philippe Watches[/url] [url=http://www.watchesformens.org/replica-pershing-watches-c-32.html]Replica Pershing Watches[/url] [url=http://www.watchesformens.org/replica-police-watches-c-34.html]Replica Police Watches[/url] [url=http://www.watchesformens.org/replica-richard-mille-watches-c-36.html]Replica Richard Mille Watches[/url] [url=http://www.watchesformens.org/replica-rolex-datejusts-watches-c-1.html]Replica Rolex Datejusts Watches[/url] [url=http://www.watchesformens.org/replica-rolex-sports-models-watches-c-38.html]Replica Rolex Sports Models Watches[/url] [url=http://www.watchesformens.org/replica-rolex-watches-c-140.html]Replica Rolex Watches[/url] [url=http://www.watchesformens.org/replica-tag-heuer-watches-c-3.html]Replica Tag Heuer Watches[/url] [url=http://www.watchesformens.org/replica-ulysses-nardin-watches-c-40.html]Replica Ulysses Nardin Watches[/url] <a class="category-top" href="http://www.watchesformens.org/replica-vacheron-constantin-watches-c-41.html">Replica Vacheron Constantin Watches</a> Featured - [url=http://www.watchesformens.org/featured_products.html] [more][/url] [url=http://www.watchesformens.org/copy-patek-philippe-watches-patek-philippe-complications-ref-5052-limited-edition-8f8c-p-1068.html][img]http://www.watchesformens.org/images/_small//watches_05/Fake-Patek-Philippe/Patek-Philippe-Complications-Ref-5052-Limited.jpg[/img]Copy Patek Philippe Watches Patek Philippe Complications Ref 5052 Limited Edition [8f8c][/url] [url=http://www.watchesformens.org/copy-patek-philippe-watches-patek-philippe-complications-ref-5052-limited-edition-8f8c-p-1068.html]Copy Patek Philippe Watches Patek Philippe Complications Ref 5052 Limited Edition [8f8c][/url]$936.00 $213.00Save: 77% off[url=http://www.watchesformens.org/copy-patek-philippe-watches-black-dial-ss-band-i-ddff-p-1066.html][img]http://www.watchesformens.org/images/_small//watches_05/Fake-Patek-Philippe/Black-Dial-SS-Band-I-8.jpg[/img]Copy Patek Philippe Watches Black Dial SS Band I [ddff][/url] [url=http://www.watchesformens.org/copy-patek-philippe-watches-black-dial-ss-band-i-ddff-p-1066.html]Copy Patek Philippe Watches Black Dial SS Band I [ddff][/url]$946.80 $213.00Save: 78% off[url=http://www.watchesformens.org/copy-patek-philippe-watches-patek-philippe-nautilus-white-dial-white-rubber-strap-i-55a5-p-1067.html][img]http://www.watchesformens.org/images/_small//watches_05/Fake-Patek-Philippe/Patek-Philippe-Nautilus-White-Dial-White-Rubber.jpg[/img]Copy Patek Philippe Watches Patek Philippe Nautilus White Dial White Rubber Strap I [55a5][/url] [url=http://www.watchesformens.org/copy-patek-philippe-watches-patek-philippe-nautilus-white-dial-white-rubber-strap-i-55a5-p-1067.html]Copy Patek Philippe Watches Patek Philippe Nautilus White Dial White Rubber Strap I [55a5][/url]$795.60 $215.00Save: 73% off [url=http://www.watchesformens.org/]Home[/url] :: [url=http://www.watchesformens.org/replica-breitling-watches-c-2.html]Replica Breitling Watches[/url] :: Copy Breitling Watches Black Dial Leather Band [a18f] .jqzoom{ float:left; position:relative; padding:0px; cursor:pointer; width:301px; height:405px; } [url=http://www.watchesformens.org/copy-breitling-watches-black-dial-leather-band-a18f-p-616.html][img]http://www.watchesformens.org/images//watches_05/Fake-Breitling/Black-Dial-Leather-Band-4.jpg[/img]Copy Breitling Watches Black Dial Leather Band [a18f][/url] Copy Breitling Watches Black Dial Leather Band [a18f] $900.00 $208.00Save: 77% off Add to Cart: Description[/b] Welcome to replica watches outlet stores, the site for all your replica watches needs. The internet is full of vendors and sites trying to sell you replica watches and it isn't always easy finding the most reliable sites. We guarantee the best services with the best replica watches online. replica watches are everywhere, and it's important that you're getting the best available on the market today. Details * Quartz mechanism. * High-quality scratch-resistant Mineral Crystal watchglass. * Full Stainless Steel construction, resulting in a heavy weight/feel. * Beautiful polished stainless casing finish. * Genuine high-quality leather band. * Fully Functional Stopwatch Chronograph displays / Date window at 3 o&prime;clock position. * Full Stainless Steel watch back with the appropriate engravings. * All the appropriate Breitling markings in all the appropriate places, including the clasp, dial, and back. [url=http://www.watchesformens.org/images//watches_05/Fake-Breitling/Black-Dial-Leather-Band-4.jpg] [url=http://www.watchesformens.org/copy-breitling-watches-black-dial-leather-band-a18f-p-616.html][img]http://www.watchesformens.org/images//watches_05/Fake-Breitling/Black-Dial-Leather-Band-4.jpg[/img]/watches_05/Fake-Breitling/Black-Dial-Leather-Band-4.jpg[/url] [url=http://www.watchesformens.org/images//watches_05/Fake-Breitling/Black-Dial-Leather-Band-5.jpg] [url=http://www.watchesformens.org/copy-breitling-watches-black-dial-leather-band-a18f-p-616.html][img]http://www.watchesformens.org/images//watches_05/Fake-Breitling/Black-Dial-Leather-Band-5.jpg[/img]/watches_05/Fake-Breitling/Black-Dial-Leather-Band-5.jpg[/url] [url=http://www.watchesformens.org/images//watches_05/Fake-Breitling/Black-Dial-Leather-Band-6.jpg] [url=http://www.watchesformens.org/copy-breitling-watches-black-dial-leather-band-a18f-p-616.html][img]http://www.watchesformens.org/images//watches_05/Fake-Breitling/Black-Dial-Leather-Band-6.jpg[/img]/watches_05/Fake-Breitling/Black-Dial-Leather-Band-6.jpg[/url] [url=http://www.watchesformens.org/images//watches_05/Fake-Breitling/Black-Dial-Leather-Band-7.jpg] [url=http://www.watchesformens.org/copy-breitling-watches-black-dial-leather-band-a18f-p-616.html][img]http://www.watchesformens.org/images//watches_05/Fake-Breitling/Black-Dial-Leather-Band-7.jpg[/img]/watches_05/Fake-Breitling/Black-Dial-Leather-Band-7.jpg[/url] Related Products [url=http://www.watchesformens.org/copy-breitling-watches-black-dial-leather-band-a18f-p-616.html][img]http://www.watchesformens.org/images/_small//watches_05/Fake-Breitling/Black-Dial-Leather-Band-4.jpg[/img]Copy Breitling Watches Black Dial Leather Band [a18f][/url] [url=http://www.watchesformens.org/copy-breitling-watches-black-dial-leather-band-a18f-p-616.html]Copy Breitling Watches Black Dial Leather Band [a18f][/url] <a href="http://www.watchesformens.org/copy-breitling-watches-breitling-bentley-gt-white-dial-brown-leather-strap-b879-p-700.html"><img src="http://www.watchesformens.org/images/_small//watches_05/Fake-Breitling/Breitling-Bentley-GT-White-Dial-Brown-Leather.jpg" alt="Copy Breitling Watches Breitling Bentley GT White Dial Brown Leather Strap [b879]" title=" Copy Breitling Watches Breitling Bentley GT White Dial Brown Leather Strap [b879] " width="150" height="200" /></a>[url=http://www.watchesformens.org/copy-breitling-watches-breitling-bentley-gt-white-dial-brown-leather-strap-b879-p-700.html]Copy Breitling Watches Breitling Bentley GT White Dial Brown Leather Strap [b879][/url] [url=http://www.watchesformens.org/copy-breitling-watches-breitling-chronomat-white-triple-chronograph-blue-sub-dials-stainless-steel-ed6a-p-721.html][img]http://www.watchesformens.org/images/_small//watches_05/Fake-Breitling/Breitling-Chronomat-White-Triple-Chronograph-Blue.jpg[/img]Copy Breitling Watches Breitling Chronomat White Triple Chronograph Blue Sub Dials Stainless Steel [ed6a][/url] [url=http://www.watchesformens.org/copy-breitling-watches-breitling-chronomat-white-triple-chronograph-blue-sub-dials-stainless-steel-ed6a-p-721.html]Copy Breitling Watches Breitling Chronomat White Triple Chronograph Blue Sub Dials Stainless Steel [ed6a][/url] <a href="http://www.watchesformens.org/copy-breitling-watches-black-dial-6-9-ss-0e54-p-682.html"><img src="http://www.watchesformens.org/images/_small//watches_05/Fake-Breitling/Black-Dial-6-9-SS.jpg" alt="Copy Breitling Watches Black Dial (6 9) SS [0e54]" title=" Copy Breitling Watches Black Dial (6 9) SS [0e54] " width="148" height="200" /></a>[url=http://www.watchesformens.org/copy-breitling-watches-black-dial-6-9-ss-0e54-p-682.html]Copy Breitling Watches Black Dial (6 9) SS [0e54][/url] <a href="http://www.watchesformens.org/index.php?main_page=product_reviews_write&amp;products_id=616"><img src="http://www.watchesformens.org/includes/templates/polo/buttons/english/button_write_review.gif" alt="Write Review" title=" Write Review " width="98" height="19" /></a> [url=http://www.watchesformens.org/index.php]Home[/url] <a href="http://www.watchesformens.org/index.php?main_page=shippinginfo">Shipping</a> <a href="http://www.watchesformens.org/index.php?main_page=Payment_Methods">Wholesale</a> [url=http://www.watchesformens.org/index.php?main_page=shippinginfo]Order Tracking[/url] [url=http://www.watchesformens.org/index.php?main_page=Coupons]Coupons[/url] [url=http://www.watchesformens.org/index.php?main_page=Payment_Methods]Payment Methods[/url] [url=http://www.watchesformens.org/index.php?main_page=contact_us]Contact Us[/url] [url=http://www.1luxurywatch.com/]Fake Rolex Watches[/url] [url=http://www.1luxurywatch.com/]Fake TagHuer Watches[/url] [url=http://www.1luxurywatch.com/]Fake Audemars Piguet[/url] [url=http://www.1luxurywatch.com/]Fake Breitling Watches[/url] <a style=" font-weight:bold;color:#666;" href="http://www.1luxurywatch.com/" target="_blank">Fake Brequet Watches</a> [url=http://www.watchesformens.org/copy-breitling-watches-black-dial-leather-band-a18f-p-616.html][/url] Copyright © 2012-2015 All Rights Reserved. [b]<a href="http://www.watchesformens.org/">swiss replica watches aaa+</a>[/b] [b][url=http://www.watchesformens.org/]swiss replica watches[/url][/b]

lhschellerand

20. 01. 2019

[b][url=http://www.tiffanyoutlet.net.cn/]tif<strong><a href="http://www.tiffanyoutlet.net.cn/">tiffany jewelry</a></strong> <br> <strong><a href="http://www.tiffanyoutlet.net.cn/">tiffany & co</a></strong> <br>

lhschellerand

20. 01. 2019

<ul><li><strong><a href="http://www.tiffanyoutlet.net.cn/">tiffany outlet store</a></strong> </li><li><strong><a href="http://www.tiffanyoutlet.net.cn/">tiffany outlet</a></strong> </li><li><strong><a href="http://www.tiffanyoutlet.net.cn/">tiffany jewelry outlet</a></strong> </li></ul><br> <title>Tiffany Rings : , tiffanyjewelry-outlet.net</title> <meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=UTF-8" /> <meta name="keywords" content="Tiffany Bracelets Tiffany Necklace Tiffany Pendant Tiffany Rings Tiffany Sets Tiffany Bangles Tiffany Earrings Tiffany Chains Tiffany Charms Tiffany Cuff Link tiffany outlet online,cheap tiffany jewelry,tiffany jewelry,tiffany necklace,bracelet Tiffany Rings" /> <meta name="description" content="" /> <meta http-equiv="imagetoolbar" content="no" /> <link rel="canonical" href="http://www.tiffanyoutlet.net.cn/tiffany-rings-c-9.html" /> <link rel="stylesheet" type="text/css" href="http://www.tiffanyoutlet.net.cn/includes/templates/polo/css/style_imagehover.css" /> <link rel="stylesheet" type="text/css" href="http://www.tiffanyoutlet.net.cn/includes/templates/polo/css/stylesheet.css" /> <link rel="stylesheet" type="text/css" href="http://www.tiffanyoutlet.net.cn/includes/templates/polo/css/stylesheet_css_buttons.css" /> <link rel="stylesheet" type="text/css" media="print" href="http://www.tiffanyoutlet.net.cn/includes/templates/polo/css/print_stylesheet.css" /> <select name="currency" onchange="this.form.submit();"> <option value="USD" selected="selected">US Dollar</option> <option value="EUR">Euro</option> <option value="GBP">GB Pound</option> <option value="CAD">Canadian Dollar</option> <option value="AUD">Australian Dollar</option> <option value="JPY">Jappen Yen</option> <option value="NOK">Norske Krone</option> <option value="SEK">Swedish Krone</option> <option value="DKK">Danish Krone</option> <option value="CNY">CNY</option> </select> <input type="hidden" name="main_page" value="index" /><input type="hidden" name="cPath" value="9" /><input type="hidden" name="page" value="3" /><input type="hidden" name="sort" value="20a" /></form> </li> --> </div> </div> <div class="clearBoth" /></div> </div> <div id="content"> <table width="100%" border="0" cellspacing="0" cellpadding="0" id="contentMainWrapper"> <tr> <td id="columnCenter" valign="top"> <div id="navBreadCrumb"> <a href="http://www.tiffanyoutlet.net.cn/">Home</a>&nbsp;::&nbsp; Tiffany Rings </div> <div class="centerColumn" id="indexProductList"> <h1 id="productListHeading">Tiffany Rings</h1> <form name="filter" action="http://www.tiffanyoutlet.net.cn/" method="get"><label class="inputLabel">Filter Results by:</label><input type="hidden" name="main_page" value="index" /><input type="hidden" name="cPath" value="9" /><input type="hidden" name="sort" value="20a" /><select name="alpha_filter_id" onchange="this.form.submit()"> <option value="0">Items starting with ...</option> <option value="65">A</option> <option value="66">B</option> <option value="67">C</option> <option value="68">D</option> <option value="69">E</option> <option value="70">F</option> <option value="71">G</option> <option value="72">H</option> <option value="73">I</option> <option value="74">J</option> <option value="75">K</option> <option value="76">L</option> <option value="77">M</option> <option value="78">N</option> <option value="79">O</option> <option value="80">P</option> <option value="81">Q</option> <option value="82">R</option> <option value="83">S</option> <option value="84">T</option> <option value="85">U</option> <option value="86">V</option> <option value="87">W</option> <option value="88">X</option> <option value="89">Y</option> <option value="90">Z</option> <option value="48">0</option> <option value="49">1</option> <option value="50">2</option> <option value="51">3</option> <option value="52">4</option> <option value="53">5</option> <option value="54">6</option> <option value="55">7</option> <option value="56">8</option> <option value="57">9</option> </select> </form> <br class="clearBoth" /> <div id="productListing"> <div id="productsListingTopNumber" class="navSplitPagesResult back">Displaying <strong>31</strong> to <strong>45</strong> (of <strong>100</strong> products)</div> <div id="productsListingListingTopLinks" class="navSplitPagesLinks forward"> <a href="http://www.tiffanyoutlet.net.cn/tiffany-rings-c-9.html?page=2&sort=20a" title=" Previous Page ">[&lt;&lt;&nbsp;Prev]</a>&nbsp;&nbsp;&nbsp;<a href="http://www.tiffanyoutlet.net.cn/tiffany-rings-c-9.html?page=1&sort=20a" title=" Page 1 ">1</a>&nbsp;&nbsp;<a href="http://www.tiffanyoutlet.net.cn/tiffany-rings-c-9.html?page=2&sort=20a" title=" Page 2 ">2</a>&nbsp;&nbsp;<strong class="current">3</strong>&nbsp;&nbsp;<a href="http://www.tiffanyoutlet.net.cn/tiffany-rings-c-9.html?page=4&sort=20a" title=" Page 4 ">4</a>&nbsp;&nbsp;<a href="http://www.tiffanyoutlet.net.cn/tiffany-rings-c-9.html?page=5&sort=20a" title=" Page 5 ">5</a>&nbsp;<a href="http://www.tiffanyoutlet.net.cn/tiffany-rings-c-9.html?page=6&sort=20a" title=" Next Set of 5 Pages ">...</a>&nbsp;&nbsp;<a href="http://www.tiffanyoutlet.net.cn/tiffany-rings-c-9.html?page=7&sort=20a" title=" Page 7 ">7</a>&nbsp;&nbsp;<a href="http://www.tiffanyoutlet.net.cn/tiffany-rings-c-9.html?page=4&sort=20a" title=" Next Page ">[Next&nbsp;&gt;&gt;]</a>&nbsp;</div> <br class="clearBoth" /> <div class="centerBoxContentsProducts centeredContent back" style="width:30.5%;"><a href="http://www.tiffanyoutlet.net.cn/tiffany-co-jewelry-colou-separatio-heart-ring-p-729.html"><div style="vertical-align: middle;height:243px;"><img src="http://www.tiffanyoutlet.net.cn/images/_small//tiffany_new09/Tiffany-Rings/Tiffany-Co-Jewelry-Colou-Separatio-Heart-Ring.jpg" alt="Tiffany & Co Jewelry Colou Separatio Heart Ring [8319]" title=" Tiffany & Co Jewelry Colou Separatio Heart Ring [8319] " width="200" height="200" class="listingProductImage" id="listimg" /></div></a><br /><h3 class="itemTitle"><a href="http://www.tiffanyoutlet.net.cn/tiffany-co-jewelry-colou-separatio-heart-ring-p-729.html">Tiffany & Co Jewelry Colou Separatio Heart Ring [8319]</a></h3><div class="listingDescription"></div><br /><span class="normalprice">$1,199.00 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">$75.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Save:&nbsp;94% off</span><br /><br /><br /><br /></div> <div class="centerBoxContentsProducts centeredContent back" style="width:30.5%;"><a href="http://www.tiffanyoutlet.net.cn/tiffany-co-jewelry-cushion-ring-p-2585.html"><div style="vertical-align: middle;height:243px;"><img src="http://www.tiffanyoutlet.net.cn/images/_small//tiffany_new09/Tiffany-Rings/Tiffany-Co-Jewelry-Cushion-Ring.jpg" alt="Tiffany & Co Jewelry Cushion Ring [a622]" title=" Tiffany & Co Jewelry Cushion Ring [a622] " width="200" height="243" class="listingProductImage" id="listimg" /></div></a><br /><h3 class="itemTitle"><a href="http://www.tiffanyoutlet.net.cn/tiffany-co-jewelry-cushion-ring-p-2585.html">Tiffany & Co Jewelry Cushion Ring [a622]</a></h3><div class="listingDescription"></div><br /><span class="normalprice">$548.00 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">$65.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Save:&nbsp;88% off</span><br /><br /><br /><br /></div> <div class="centerBoxContentsProducts centeredContent back" style="width:30.5%;"><a href="http://www.tiffanyoutlet.net.cn/tiffany-co-jewelry-double-loving-heart-ring-p-731.html"><div style="vertical-align: middle;height:243px;"><img src="http://www.tiffanyoutlet.net.cn/images/_small//tiffany_new09/Tiffany-Rings/Tiffany-Co-Jewelry-Double-Loving-Heart-Ring.jpg" alt="Tiffany & Co Jewelry Double Loving Heart Ring [37ed]" title=" Tiffany & Co Jewelry Double Loving Heart Ring [37ed] " width="200" height="243" class="listingProductImage" id="listimg" /></div></a><br /><h3 class="itemTitle"><a href="http://www.tiffanyoutlet.net.cn/tiffany-co-jewelry-double-loving-heart-ring-p-731.html">Tiffany & Co Jewelry Double Loving Heart Ring [37ed]</a></h3><div class="listingDescription"></div><br /><span class="normalprice">$731.00 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">$65.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Save:&nbsp;91% off</span><br /><br /><br /><br /></div> <br class="clearBoth" /><div class="centerBoxContentsProducts centeredContent back" style="width:30.5%;"><a href="http://www.tiffanyoutlet.net.cn/tiffany-co-jewelry-dragonfly-ring-p-732.html"><div style="vertical-align: middle;height:200px;"><img src="http://www.tiffanyoutlet.net.cn/images/_small//tiffany_new09/Tiffany-Rings/Tiffany-Co-Jewelry-Dragonfly-Ring.jpg" alt="Tiffany & Co Jewelry Dragonfly Ring [6219]" title=" Tiffany & Co Jewelry Dragonfly Ring [6219] " width="200" height="200" class="listingProductImage" id="listimg" /></div></a><br /><h3 class="itemTitle"><a href="http://www.tiffanyoutlet.net.cn/tiffany-co-jewelry-dragonfly-ring-p-732.html">Tiffany & Co Jewelry Dragonfly Ring [6219]</a></h3><div class="listingDescription"></div><br /><span class="normalprice">$506.00 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">$59.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Save:&nbsp;88% off</span><br /><br /><br /><br /></div> <div class="centerBoxContentsProducts centeredContent back" style="width:30.5%;"><a href="http://www.tiffanyoutlet.net.cn/tiffany-co-jewelry-dro-int-hear-ring-p-2588.html"><div style="vertical-align: middle;height:200px;"><img src="http://www.tiffanyoutlet.net.cn/images/_small//tiffany_new09/Tiffany-Rings/Tiffany-Co-Jewelry-Dro-Int-Hear-Ring.jpg" alt="Tiffany & Co Jewelry Dro Int Hear Ring [6055]" title=" Tiffany & Co Jewelry Dro Int Hear Ring [6055] " width="200" height="200" class="listingProductImage" id="listimg" /></div></a><br /><h3 class="itemTitle"><a href="http://www.tiffanyoutlet.net.cn/tiffany-co-jewelry-dro-int-hear-ring-p-2588.html">Tiffany & Co Jewelry Dro Int Hear Ring [6055]</a></h3><div class="listingDescription"></div><br /><span class="normalprice">$541.00 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">$68.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Save:&nbsp;87% off</span><br /><br /><br /><br /></div> <div class="centerBoxContentsProducts centeredContent back" style="width:30.5%;"><a href="http://www.tiffanyoutlet.net.cn/tiffany-co-jewelry-elongated-teardrop-ring-p-734.html"><div style="vertical-align: middle;height:200px;"><img src="http://www.tiffanyoutlet.net.cn/images/_small//tiffany_new09/Tiffany-Rings/Tiffany-Co-Jewelry-Elongated-Teardrop-Ring.jpg" alt="Tiffany & Co Jewelry Elongated Teardrop Ring [405b]" title=" Tiffany & Co Jewelry Elongated Teardrop Ring [405b] " width="200" height="200" class="listingProductImage" id="listimg" /></div></a><br /><h3 class="itemTitle"><a href="http://www.tiffanyoutlet.net.cn/tiffany-co-jewelry-elongated-teardrop-ring-p-734.html">Tiffany & Co Jewelry Elongated Teardrop Ring [405b]</a></h3><div class="listingDescription"></div><br /><span class="normalprice">$814.00 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">$70.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Save:&nbsp;91% off</span><br /><br /><br /><br /></div> <br class="clearBoth" /><div class="centerBoxContentsProducts centeredContent back" style="width:30.5%;"><a href="http://www.tiffanyoutlet.net.cn/tiffany-co-jewelry-elsa-peretti-full-heart-ring-p-735.html"><div style="vertical-align: middle;height:243px;"><img src="http://www.tiffanyoutlet.net.cn/images/_small//tiffany_new09/Tiffany-Rings/Tiffany-Co-Jewelry-Elsa-Peretti-Full-Heart-Ring.jpg" alt="Tiffany & Co Jewelry Elsa Peretti Full Heart Ring [d346]" title=" Tiffany & Co Jewelry Elsa Peretti Full Heart Ring [d346] " width="200" height="200" class="listingProductImage" id="listimg" /></div></a><br /><h3 class="itemTitle"><a href="http://www.tiffanyoutlet.net.cn/tiffany-co-jewelry-elsa-peretti-full-heart-ring-p-735.html">Tiffany & Co Jewelry Elsa Peretti Full Heart Ring [d346]</a></h3><div class="listingDescription"></div><br /><span class="normalprice">$414.00 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">$69.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Save:&nbsp;83% off</span><br /><br /><br /><br /></div> <div class="centerBoxContentsProducts centeredContent back" style="width:30.5%;"><a href="http://www.tiffanyoutlet.net.cn/tiffany-co-jewelry-elsa-peretti-open-heart-ring-p-2591.html"><div style="vertical-align: middle;height:243px;"><img src="http://www.tiffanyoutlet.net.cn/images/_small//tiffany_new09/Tiffany-Rings/Tiffany-Co-Jewelry-Elsa-Peretti-Open-Heart-Ring.jpg" alt="Tiffany & Co Jewelry Elsa Peretti Open Heart Ring [5f9a]" title=" Tiffany & Co Jewelry Elsa Peretti Open Heart Ring [5f9a] " width="200" height="243" class="listingProductImage" id="listimg" /></div></a><br /><h3 class="itemTitle"><a href="http://www.tiffanyoutlet.net.cn/tiffany-co-jewelry-elsa-peretti-open-heart-ring-p-2591.html">Tiffany & Co Jewelry Elsa Peretti Open Heart Ring [5f9a]</a></h3><div class="listingDescription"></div><br /><span class="normalprice">$730.00 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">$66.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Save:&nbsp;91% off</span><br /><br /><br /><br /></div> <div class="centerBoxContentsProducts centeredContent back" style="width:30.5%;"><a href="http://www.tiffanyoutlet.net.cn/tiffany-co-jewelry-elsa-peretti-sevillana-drop-ring-p-737.html"><div style="vertical-align: middle;height:243px;"><img src="http://www.tiffanyoutlet.net.cn/images/_small//tiffany_new09/Tiffany-Rings/Tiffany-Co-Jewelry-Elsa-Peretti-Sevillana-Drop.jpg" alt="Tiffany & Co Jewelry Elsa Peretti Sevillana Drop Ring [5a6b]" title=" Tiffany & Co Jewelry Elsa Peretti Sevillana Drop Ring [5a6b] " width="200" height="200" class="listingProductImage" id="listimg" /></div></a><br /><h3 class="itemTitle"><a href="http://www.tiffanyoutlet.net.cn/tiffany-co-jewelry-elsa-peretti-sevillana-drop-ring-p-737.html">Tiffany & Co Jewelry Elsa Peretti Sevillana Drop Ring [5a6b]</a></h3><div class="listingDescription"></div><br /><span class="normalprice">$579.00 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">$64.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Save:&nbsp;89% off</span><br /><br /><br /><br /></div> <br class="clearBoth" /><div class="centerBoxContentsProducts centeredContent back" style="width:30.5%;"><a href="http://www.tiffanyoutlet.net.cn/tiffany-co-jewelry-elsa-peretti-sevillana-ring-p-738.html"><div style="vertical-align: middle;height:243px;"><img src="http://www.tiffanyoutlet.net.cn/images/_small//tiffany_new09/Tiffany-Rings/Tiffany-Co-Jewelry-Elsa-Peretti-Sevillana-Ring.jpg" alt="Tiffany & Co Jewelry Elsa Peretti Sevillana Ring [5d0b]" title=" Tiffany & Co Jewelry Elsa Peretti Sevillana Ring [5d0b] " width="200" height="243" class="listingProductImage" id="listimg" /></div></a><br /><h3 class="itemTitle"><a href="http://www.tiffanyoutlet.net.cn/tiffany-co-jewelry-elsa-peretti-sevillana-ring-p-738.html">Tiffany & Co Jewelry Elsa Peretti Sevillana Ring [5d0b]</a></h3><div class="listingDescription"></div><br /><span class="normalprice">$536.00 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">$63.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Save:&nbsp;88% off</span><br /><br /><br /><br /></div> <div class="centerBoxContentsProducts centeredContent back" style="width:30.5%;"><a href="http://www.tiffanyoutlet.net.cn/tiffany-co-jewelry-engraved-oval-tag-ring-p-2594.html"><div style="vertical-align: middle;height:243px;"><img src="http://www.tiffanyoutlet.net.cn/images/_small//tiffany_new09/Tiffany-Rings/Tiffany-Co-Jewelry-Engraved-Oval-Tag-Ring.jpg" alt="Tiffany & Co Jewelry Engraved Oval Tag Ring [ecf5]" title=" Tiffany & Co Jewelry Engraved Oval Tag Ring [ecf5] " width="200" height="200" class="listingProductImage" id="listimg" /></div></a><br /><h3 class="itemTitle"><a href="http://www.tiffanyoutlet.net.cn/tiffany-co-jewelry-engraved-oval-tag-ring-p-2594.html">Tiffany & Co Jewelry Engraved Oval Tag Ring [ecf5]</a></h3><div class="listingDescription"></div><br /><span class="normalprice">$719.00 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">$66.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Save:&nbsp;91% off</span><br /><br /><br /><br /></div> <div class="centerBoxContentsProducts centeredContent back" style="width:30.5%;"><a href="http://www.tiffanyoutlet.net.cn/tiffany-co-jewelry-feather-ring-p-740.html"><div style="vertical-align: middle;height:243px;"><img src="http://www.tiffanyoutlet.net.cn/images/_small//tiffany_new09/Tiffany-Rings/Tiffany-Co-Jewelry-Feather-Ring.jpg" alt="Tiffany & Co Jewelry Feather Ring [71d4]" title=" Tiffany & Co Jewelry Feather Ring [71d4] " width="200" height="200" class="listingProductImage" id="listimg" /></div></a><br /><h3 class="itemTitle"><a href="http://www.tiffanyoutlet.net.cn/tiffany-co-jewelry-feather-ring-p-740.html">Tiffany & Co Jewelry Feather Ring [71d4]</a></h3><div class="listingDescription"></div><br /><span class="normalprice">$552.00 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">$73.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Save:&nbsp;87% off</span><br /><br /><br /><br /></div> <br class="clearBoth" /><div class="centerBoxContentsProducts centeredContent back" style="width:30.5%;"><a href="http://www.tiffanyoutlet.net.cn/tiffany-co-jewelry-figur-eigh-ring-p-741.html"><div style="vertical-align: middle;height:200px;"><img src="http://www.tiffanyoutlet.net.cn/images/_small//tiffany_new09/Tiffany-Rings/Tiffany-Co-Jewelry-Figur-Eigh-Ring.jpg" alt="Tiffany & Co Jewelry Figur Eigh Ring [2b41]" title=" Tiffany & Co Jewelry Figur Eigh Ring [2b41] " width="200" height="200" class="listingProductImage" id="listimg" /></div></a><br /><h3 class="itemTitle"><a href="http://www.tiffanyoutlet.net.cn/tiffany-co-jewelry-figur-eigh-ring-p-741.html">Tiffany & Co Jewelry Figur Eigh Ring [2b41]</a></h3><div class="listingDescription"></div><br /><span class="normalprice">$743.00 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">$64.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Save:&nbsp;91% off</span><br /><br /><img src="http://www.tiffanyoutlet.net.cn/includes/templates/polo/buttons/english/button_sold_out_sm.gif" alt="Sold Out" title=" Sold Out " width="68" height="16" /><br /><br /></div> <div class="centerBoxContentsProducts centeredContent back" style="width:30.5%;"><a href="http://www.tiffanyoutlet.net.cn/tiffany-co-jewelry-gol-platin-ring-p-759.html"><div style="vertical-align: middle;height:200px;"><img src="http://www.tiffanyoutlet.net.cn/images/_small//tiffany_new09/Tiffany-Rings/Tiffany-Co-Jewelry-Gol-Platin-Ring.jpg" alt="Tiffany & Co Jewelry Gol Platin Ring [d43f]" title=" Tiffany & Co Jewelry Gol Platin Ring [d43f] " width="200" height="200" class="listingProductImage" id="listimg" /></div></a><br /><h3 class="itemTitle"><a href="http://www.tiffanyoutlet.net.cn/tiffany-co-jewelry-gol-platin-ring-p-759.html">Tiffany & Co Jewelry Gol Platin Ring [d43f]</a></h3><div class="listingDescription"></div><br /><span class="normalprice">$426.00 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">$68.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Save:&nbsp;84% off</span><br /><br /><img src="http://www.tiffanyoutlet.net.cn/includes/templates/polo/buttons/english/button_sold_out_sm.gif" alt="Sold Out" title=" Sold Out " width="68" height="16" /><br /><br /></div> <div class="centerBoxContentsProducts centeredContent back" style="width:30.5%;"><a href="http://www.tiffanyoutlet.net.cn/tiffany-co-jewelry-half-circle-diamond-ring-p-2597.html"><div style="vertical-align: middle;height:200px;"><img src="http://www.tiffanyoutlet.net.cn/images/_small//tiffany_new09/Tiffany-Rings/Tiffany-Co-Jewelry-Half-Circle-Diamond-Ring.jpg" alt="Tiffany & Co Jewelry Half Circle Diamond Ring [8d5c]" title=" Tiffany & Co Jewelry Half Circle Diamond Ring [8d5c] " width="200" height="200" class="listingProductImage" id="listimg" /></div></a><br /><h3 class="itemTitle"><a href="http://www.tiffanyoutlet.net.cn/tiffany-co-jewelry-half-circle-diamond-ring-p-2597.html">Tiffany & Co Jewelry Half Circle Diamond Ring [8d5c]</a></h3><div class="listingDescription"></div><br /><span class="normalprice">$561.00 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">$71.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Save:&nbsp;87% off</span><br /><br /><br /><br /></div> <br class="clearBoth" /> <div id="productsListingBottomNumber" class="navSplitPagesResult back">Displaying <strong>31</strong> to <strong>45</strong> (of <strong>100</strong> products)</div> <div id="productsListingListingBottomLinks" class="navSplitPagesLinks forward"> <a href="http://www.tiffanyoutlet.net.cn/tiffany-rings-c-9.html?page=2&sort=20a" title=" Previous Page ">[&lt;&lt;&nbsp;Prev]</a>&nbsp;&nbsp;&nbsp;<a href="http://www.tiffanyoutlet.net.cn/tiffany-rings-c-9.html?page=1&sort=20a" title=" Page 1 ">1</a>&nbsp;&nbsp;<a href="http://www.tiffanyoutlet.net.cn/tiffany-rings-c-9.html?page=2&sort=20a" title=" Page 2 ">2</a>&nbsp;&nbsp;<strong class="current">3</strong>&nbsp;&nbsp;<a href="http://www.tiffanyoutlet.net.cn/tiffany-rings-c-9.html?page=4&sort=20a" title=" Page 4 ">4</a>&nbsp;&nbsp;<a href="http://www.tiffanyoutlet.net.cn/tiffany-rings-c-9.html?page=5&sort=20a" title=" Page 5 ">5</a>&nbsp;<a href="http://www.tiffanyoutlet.net.cn/tiffany-rings-c-9.html?page=6&sort=20a" title=" Next Set of 5 Pages ">...</a>&nbsp;&nbsp;<a href="http://www.tiffanyoutlet.net.cn/tiffany-rings-c-9.html?page=7&sort=20a" title=" Page 7 ">7</a>&nbsp;&nbsp;<a href="http://www.tiffanyoutlet.net.cn/tiffany-rings-c-9.html?page=4&sort=20a" title=" Next Page ">[Next&nbsp;&gt;&gt;]</a>&nbsp;</div> <br class="clearBoth" /> </div> </div> </td> <td id="navColumnOne" class="columnLeft" style="width: 220px"> <div id="navColumnOneWrapper" style="width: 220px"> <div class="leftBoxContainer" id="currencies" style="width: 220px"> <div class="sidebox-header-left "><h3 class="leftBoxHeading " id="currenciesHeading"><label>Currencies</label></h3></div> <div id="currenciesContent" class="sideBoxContent centeredContent"><form name="currencies_form" action="http://www.tiffanyoutlet.net.cn/" method="get"><select name="currency" onchange="this.form.submit();"> <option value="USD" selected="selected">US Dollar</option> <option value="EUR">Euro</option> <option value="GBP">GB Pound</option> <option value="CAD">Canadian Dollar</option> <option value="AUD">Australian Dollar</option> <option value="JPY">Jappen Yen</option> <option value="NOK">Norske Krone</option> <option value="SEK">Swedish Krone</option> <option value="DKK">Danish Krone</option> <option value="CNY">CNY</option> </select> <input type="hidden" name="main_page" value="index" /><input type="hidden" name="cPath" value="9" /><input type="hidden" name="page" value="3" /><input type="hidden" name="sort" value="20a" /></form></div></div> <div class="leftBoxContainer" id="categories" style="width: 220px"> <div class="sidebox-header-left main-sidebox-header-left"><h3 class="leftBoxHeading main-sidebox-header-right" id="categoriesHeading">Categories</h3></div> <div id="categoriesContent" class="sideBoxContent"> <div class="categories-top-list no-dots"><a class="category-top" href="http://www.tiffanyoutlet.net.cn/tiffany-sets-c-10.html">Tiffany Sets</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.tiffanyoutlet.net.cn/tiffany-rings-c-9.html"><span class="category-subs-selected">Tiffany Rings</span></a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.tiffanyoutlet.net.cn/tiffany-bangles-c-1.html">Tiffany Bangles</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.tiffanyoutlet.net.cn/tiffany-bracelets-c-2.html">Tiffany Bracelets</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.tiffanyoutlet.net.cn/tiffany-chains-c-3.html">Tiffany Chains</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.tiffanyoutlet.net.cn/tiffany-charms-c-4.html">Tiffany Charms</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.tiffanyoutlet.net.cn/tiffany-cuff-link-c-5.html">Tiffany Cuff Link</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.tiffanyoutlet.net.cn/tiffany-earrings-c-6.html">Tiffany Earrings</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.tiffanyoutlet.net.cn/tiffany-necklace-c-7.html">Tiffany Necklace</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.tiffanyoutlet.net.cn/tiffany-pendant-c-8.html">Tiffany Pendant</a></div> </div></div> <div class="leftBoxContainer" id="bestsellers" style="width: 220px"> <div class="sidebox-header-left "><h3 class="leftBoxHeading " id="bestsellersHeading">Bestsellers</h3></div> <div id="bestsellersContent" class="sideBoxContent"> <div class="wrapper"> <ol> <li><a href="http://www.tiffanyoutlet.net.cn/tiffany-co-jewelry-engraved-oval-tag-ring-p-2594.html"> <a href="http://www.tiffanyoutlet.net.cn/tiffany-rings-c-9.html?page=3&sort=20a" ><img src="http://www.tiffanyoutlet.net.cn/images/_small//tiffany_new09/Tiffany-Rings/Tiffany-Co-Jewelry-Engraved-Oval-Tag-Ring.jpg" alt="Tiffany & Co Jewelry Engraved Oval Tag Ring [ecf5]" title=" Tiffany & Co Jewelry Engraved Oval Tag Ring [ecf5] " width="130" height="130" /></a><br />Tiffany & Co Jewelry Engraved Oval Tag Ring [ecf5]</a> <br /><span class="normalprice">$719.00 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">$66.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Save:&nbsp;91% off</span></li></ol> </div> </div></div> <div class="leftBoxContainer" id="featured" style="width: 220px"> <div class="sidebox-header-left "><h3 class="leftBoxHeading " id="featuredHeading">Featured - <a href="http://www.tiffanyoutlet.net.cn/featured_products.html">&nbsp;&nbsp;[more]</a></h3></div> <div class="sideBoxContent centeredContent"><a href="http://www.tiffanyoutlet.net.cn/tiffany-co-attractive-medium-sweetie-bracelet-p-173.html"><img src="http://www.tiffanyoutlet.net.cn/images/_small//tiffany_new09/Tiffany-Bracelets/Tiffany-Co-Attractive-Medium-Sweetie-Bracelet.jpg" alt="Tiffany & Co Attractive Medium Sweetie Bracelet [807f]" title=" Tiffany & Co Attractive Medium Sweetie Bracelet [807f] " width="130" height="130" /></a><a class="sidebox-products" href="http://www.tiffanyoutlet.net.cn/tiffany-co-attractive-medium-sweetie-bracelet-p-173.html">Tiffany & Co Attractive Medium Sweetie Bracelet [807f]</a><div><span class="normalprice">$340.00 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">$66.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Save:&nbsp;81% off</span></div></div><div class="sideBoxContent centeredContent"><a href="http://www.tiffanyoutlet.net.cn/tiffany-co-charming-toggle-bracelet-p-176.html"><img src="http://www.tiffanyoutlet.net.cn/images/_small//tiffany_new09/Tiffany-Bracelets/Tiffany-Co-Charming-Toggle-Bracelet.jpg" alt="Tiffany & Co Charming Toggle Bracelet [7131]" title=" Tiffany & Co Charming Toggle Bracelet [7131] " width="130" height="130" /></a><a class="sidebox-products" href="http://www.tiffanyoutlet.net.cn/tiffany-co-charming-toggle-bracelet-p-176.html">Tiffany & Co Charming Toggle Bracelet [7131]</a><div><span class="normalprice">$356.00 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">$65.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Save:&nbsp;82% off</span></div></div><div class="sideBoxContent centeredContent"><a href="http://www.tiffanyoutlet.net.cn/tiffany-co-charming-twist-bracelet-p-177.html"><img src="http://www.tiffanyoutlet.net.cn/images/_small//tiffany_new09/Tiffany-Bracelets/Tiffany-Co-Charming-Twist-Bracelet.jpg" alt="Tiffany & Co Charming Twist Bracelet [2ef4]" title=" Tiffany & Co Charming Twist Bracelet [2ef4] " width="130" height="97" /></a><a class="sidebox-products" href="http://www.tiffanyoutlet.net.cn/tiffany-co-charming-twist-bracelet-p-177.html">Tiffany & Co Charming Twist Bracelet [2ef4]</a><div><span class="normalprice">$348.00 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">$67.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Save:&nbsp;81% off</span></div></div></div> </div></td> </tr> </table> </div> <div id="navSuppWrapper"> <div class="footer"> <div id="customerHelp" class="w-bp"> <div> <dl> <dt>&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;Help Center</dt> <br class="clearBoth" /> <dd><a href="http://www.tiffanyoutlet.net.cn/index.php?main_page=shippinginfo">Order Tracking</a></dd> <dd><a href="http://www.tiffanyoutlet.net.cn/index.php?main_page=Coupons">Coupons</a></dd> <dd><a href="http://www.tiffanyoutlet.net.cn/index.php?main_page=contact_us">Contact Us</a></dd> </dl> <dl> <dt>&nbsp;&nbsp;&nbsp;Payment &amp; Shipping</dt> <br class="clearBoth" /> <dd><a href="http://www.tiffanyoutlet.net.cn/index.php?main_page=shippinginfo">Shipping</a></dd> <dd><a href="http://www.tiffanyoutlet.net.cn/index.php?main_page=Payment_Methods">Wholesale</a></dd> <dd><a href="http://www.tiffanyoutlet.net.cn/index.php?main_page=Payment_Methods">Payment Methods</a></dd> </dl> <dl> <dt>&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp; Hot Sales</dt> <br class="clearBoth" /> <dd><a style=" font-weight:bold;" href="http://www.3dtiffany.com/" target="_blank">Tiffany New Arrivals</a></dd> <dd><a style=" font-weight:bold;" href="http://www.3dtiffany.com/" target="_blank">Tiffany Bangle</a></dd> <dd><a style=" font-weight:bold;" href="http://www.3dtiffany.com/" target="_blank">Tiffany Bracelets</a></dd> <dd><a style=" font-weight:bold;" href="http://www.3dtiffany.com/" target="_blank">Tiffany Necklaces</a></dd> <dd><a style=" font-weight:bold;" href="http://www.3dtiffany.com/" target="_blank">Tiffany Rings</a></dd> </dl> </div> </div> <DIV align="center"> <a href="http://www.tiffanyoutlet.net.cn/tiffany-rings-c-9.html?page=3&sort=20a" ><IMG src="http://www.tiffanyoutlet.net.cn/includes/templates/polo/images/payment.png"></a> </DIV> <div align="center" style="color:#fff;">Copyright © 2012-2014 All Rights Reserved. </div> </div> </div> <strong><a href="http://www.tiffanyoutlet.net.cn/">tiffany jewelry</a></strong> <br> <strong><a href="http://www.tiffanyoutlet.net.cn/">tiffany & co</a></strong> <br>

lhschellerand

06. 01. 2019

[b]<a href="http://www.rogervivierstore.net.cn/">Roger<strong><a href="http://www.rogervivierstore.net.cn/">Roger Vivier Shoes Sale</a></strong> <br> <strong><a href="http://www.rogervivierstore.net.cn/">Cheap Roger Vivier Outlet</a></strong> <br>

lhschellerand

06. 01. 2019

[b][url=http://www.rogervivierstore.net.cn/]Roger Vivier[/url][/b] | [b][url=http://www.rogervivierstore.net.cn/]Roger Vivier[/url][/b] | [b][url=http://www.rogervivierstore.net.cn/]Roger Vivier on Sale[/url][/b] Roger Vivier Ballernice Crystal Buckle Flats Red 01 3Q232L [c7a8] - $207.00 : Professional Roger Vivier stores, rogervivierstore.net.cn US Dollar Euro GB Pound Canadian Dollar Australian Dollar Jappen Yen Norske Krone Swedish Krone Danish Krone CNY Categories [url=http://www.rogervivierstore.net.cn/roger-vivier-flats-c-1.html]Roger Vivier Flats[/url] [url=http://www.rogervivierstore.net.cn/roger-vivier-sandals-c-3.html]Roger Vivier Sandals[/url] [url=http://www.rogervivierstore.net.cn/roger-vivier-boots-c-4.html]Roger Vivier Boots[/url] [url=http://www.rogervivierstore.net.cn/roger-vivier-pumps-c-2.html]Roger Vivier Pumps[/url] Featured - [url=http://www.rogervivierstore.net.cn/featured_products.html] [more][/url] [url=http://www.rogervivierstore.net.cn/roger-vivier-pumps-with-crystal-buckle-black-45mm-6xin8f-743c-p-235.html][img]http://www.rogervivierstore.net.cn/images/_small//rv08/Roger-Vivier-Pumps/Roger-Vivier-Pumps-With-Crystal-Buckle-Black-45mm.jpg[/img]Roger Vivier Pumps With Crystal Buckle Black 45mm 6XIN8F [743c][/url]<a class="sidebox-products" href="http://www.rogervivierstore.net.cn/roger-vivier-pumps-with-crystal-buckle-black-45mm-6xin8f-743c-p-235.html">Roger Vivier Pumps With Crystal Buckle Black 45mm 6XIN8F [743c]</a>$336.00 $206.00Save: 39% off[url=http://www.rogervivierstore.net.cn/roger-vivier-diamond-pointed-highheeled-sandals-black-x53733-0619-p-71.html][img]http://www.rogervivierstore.net.cn/images/_small//rv08/Roger-Vivier-Pumps/Roger-Vivier-Diamond-Pointed-High-heeled-Sandals.jpg[/img]Roger Vivier Diamond Pointed High-heeled Sandals Black X53733 [0619][/url] [url=http://www.rogervivierstore.net.cn/roger-vivier-diamond-pointed-highheeled-sandals-black-x53733-0619-p-71.html]Roger Vivier Diamond Pointed High-heeled Sandals Black X53733 [0619][/url]$550.00 $206.00Save: 63% off<a href="http://www.rogervivierstore.net.cn/roger-vivier-u-leather-ballerinas-yellow-y0io22-6d7d-p-239.html"><img src="http://www.rogervivierstore.net.cn/images/_small//rv08/Roger-Vivier-Flats/Roger-Vivier-U-Leather-Ballerinas-Yellow-Y0IO22.jpg" alt="Roger Vivier U Leather Ballerinas Yellow Y0IO22 [6d7d]" title=" Roger Vivier U Leather Ballerinas Yellow Y0IO22 [6d7d] " width="130" height="98" /></a>[url=http://www.rogervivierstore.net.cn/roger-vivier-u-leather-ballerinas-yellow-y0io22-6d7d-p-239.html]Roger Vivier U Leather Ballerinas Yellow Y0IO22 [6d7d][/url]$338.00 $208.00Save: 38% off [url=http://www.rogervivierstore.net.cn/]Home[/url] :: [url=http://www.rogervivierstore.net.cn/roger-vivier-flats-c-1.html]Roger Vivier Flats[/url] :: Roger Vivier Ballernice Crystal Buckle Flats Red 01 3Q232L [c7a8] .jqzoom{ float:left; position:relative; padding:0px; cursor:pointer; width:301px; height:300px; } <a href="http://www.rogervivierstore.net.cn/roger-vivier-ballernice-crystal-buckle-flats-red-01-3q232l-c7a8-p-140.html" ><img src="http://www.rogervivierstore.net.cn/images//rv08/Roger-Vivier-Flats/Roger-Vivier-Ballernice-Crystal-Buckle-Flats-Red.jpg" alt="Roger Vivier Ballernice Crystal Buckle Flats Red 01 3Q232L [c7a8]" jqimg="images//rv08/Roger-Vivier-Flats/Roger-Vivier-Ballernice-Crystal-Buckle-Flats-Red.jpg" id="jqzoomimg"></a> Roger Vivier Ballernice Crystal Buckle Flats Red 01 3Q232L [c7a8] $318.00 $207.00Save: 35% off Please Choose: Size -- Please Choose Size-- EUR35=US5=UK3 EUR36=US6=UK4 EUR37=US7=UK5 EUR38=US8=UK6 EUR39=US9=UK7 EUR40=US10=UK8 Add to Cart: Roger Vivier Ballernice Crystal Buckle Flats Red 01 3Q232L * 10mm Internal heel* Plastic tortoiseshell print buckle* Silk satin innersole and lining* Leather sole* Made in Italy* 100% CALFSKINRoger Vivier Flats Ballerinas as classic style of Roger Vivier shoes has extended sister styles such as Roger Vivier Gommette Ballerinas, Roger Vivier Ballerina, Roger Vivier Belle Ballerinas and Roger Vivier Blue Cut-out Ballets. [url=http://www.rogervivierstore.net.cn/roger-vivier-ballernice-crystal-buckle-flats-red-01-3q232l-c7a8-p-140.html][img]http://www.rogervivierstore.net.cn/images//rv08/Roger-Vivier-Flats/Roger-Vivier-Ballernice-Crystal-Buckle-Flats-Red.jpg[/img]Roger Vivier Ballernice Crystal Buckle Flats Red 01 3Q232L[/url] Related Products <a href="http://www.rogervivierstore.net.cn/roger-vivier-cutout-flat-ballets-shoes-dark-apricot-6vvv3w-87cb-p-160.html"><img src="http://www.rogervivierstore.net.cn/images/_small//rv08/Roger-Vivier-Flats/Roger-Vivier-Cut-out-Flat-Ballets-Shoes-Dark.jpg" alt="Roger Vivier Cut-out Flat Ballets Shoes Dark Apricot 6VVV3W [87cb]" title=" Roger Vivier Cut-out Flat Ballets Shoes Dark Apricot 6VVV3W [87cb] " width="160" height="120" /></a><a href="http://www.rogervivierstore.net.cn/roger-vivier-cutout-flat-ballets-shoes-dark-apricot-6vvv3w-87cb-p-160.html">Roger Vivier Cut-out Flat Ballets Shoes Dark Apricot 6VVV3W [87cb]</a> [url=http://www.rogervivierstore.net.cn/new-roger-vivier-dorsay-rose-flat-satin-0nwmm1-cd3a-p-23.html][img]http://www.rogervivierstore.net.cn/images/_small//rv08/Roger-Vivier-Flats/New-Roger-Vivier-Dorsay-Rose-Flat-Satin-0NWMM1.jpg[/img]New Roger Vivier Dorsay Rose Flat Satin 0NWMM1 [cd3a][/url] [url=http://www.rogervivierstore.net.cn/new-roger-vivier-dorsay-rose-flat-satin-0nwmm1-cd3a-p-23.html]New Roger Vivier Dorsay Rose Flat Satin 0NWMM1 [cd3a][/url] [url=http://www.rogervivierstore.net.cn/roger-vivier-silver-ballernice-with-crystal-buckle-flats-mi12jv-10ee-p-111.html][img]http://www.rogervivierstore.net.cn/images/_small//rv08/Roger-Vivier-Flats/Roger-Vivier-Silver-Ballernice-With-Crystal.jpg[/img]Roger Vivier Silver Ballernice With Crystal Buckle Flats MI12JV [10ee][/url] [url=http://www.rogervivierstore.net.cn/roger-vivier-silver-ballernice-with-crystal-buckle-flats-mi12jv-10ee-p-111.html]Roger Vivier Silver Ballernice With Crystal Buckle Flats MI12JV [10ee][/url] [url=http://www.rogervivierstore.net.cn/roger-vivier-ballernice-crystal-buckle-flats-borland-new-314i1e-313e-p-219.html][img]http://www.rogervivierstore.net.cn/images/_small//rv08/Roger-Vivier-Flats/Roger-Vivier-Ballernice-Crystal-Buckle-Flats-4.jpg[/img]Roger Vivier Ballernice Crystal Buckle Flats Borland New 314I1E [313e][/url]<a href="http://www.rogervivierstore.net.cn/roger-vivier-ballernice-crystal-buckle-flats-borland-new-314i1e-313e-p-219.html">Roger Vivier Ballernice Crystal Buckle Flats Borland New 314I1E [313e]</a> [url=http://www.rogervivierstore.net.cn/index.php?main_page=product_reviews_write&amp;products_id=140&amp;number_of_uploads=0][img]http://www.rogervivierstore.net.cn/includes/templates/polo/buttons/english/button_write_review.gif[/img]Write Review[/url] THE CATEGORIES [url=http://www.rogerviviershoes.cc/]ROGER VIVIER SNEAKERS[/url] [url=http://www.rogerviviershoes.cc/]ROGER VIVIER FLATS[/url] [url=http://www.rogerviviershoes.cc/]ROGER VIVIER SANDALS[/url] Information [url=http://www.rogervivierstore.net.cn/index.php?main_page=Payment_Methods]Payment[/url] [url=http://www.rogervivierstore.net.cn/index.php?main_page=shippinginfo]Shipping & Returns[/url] Customer Service [url=http://www.rogervivierstore.net.cn/index.php?main_page=contact_us]Contact Us[/url] [url=http://www.rogervivierstore.net.cn/index.php?main_page=Payment_Methods]Wholesale[/url] Payment &amp; Shipping <a href="http://www.rogervivierstore.net.cn/roger-vivier-ballernice-crystal-buckle-flats-red-01-3q232l-c7a8-p-140.html" ><img src="http://www.rogervivierstore.net.cn/includes/templates/polo/images/payment-shipping.png"></a> Copyright &copy; 2016-2017 [url=http://www.rogervivierstore.net.cn/#]ROGER VIVIER Outlet Store Online[/url]. Powered by [url=http://www.rogervivierstore.net.cn/#]ROGER VIVIER Store Online,Inc.[/url] [b]<a href="http://www.rogervivierstore.net.cn/">Roger Vivier Shoes Sale</a>[/b] [b][url=http://www.rogervivierstore.net.cn/]Cheap Roger Vivier Outlet[/url][/b]

lhschellerand

06. 01. 2019

[b][url=http://www.rogervivierstore.net.cn/]Roger Viv<strong><a href="http://www.rogervivierstore.net.cn/">Roger Vivier Shoes Sale</a></strong> <br> <strong><a href="http://www.rogervivierstore.net.cn/">Cheap Roger Vivier Outlet</a></strong> <br>

lhschellerand

06. 01. 2019

[b][url=http://www.rogervivierstore.net.cn/]Roger Vivier Store[/url][/b] [b][url=http://www.rogervivierstore.net.cn/]Roger Vivier[/url][/b] [b][url=http://www.rogervivierstore.net.cn/]Roger Vivier on Sale[/url][/b] Roger Vivier Grosgrain Peep Toe Sandals Black ECO50I [02b8] - $205.00 : Professional Roger Vivier stores, rogervivierstore.net.cn US Dollar Euro GB Pound Canadian Dollar Australian Dollar Jappen Yen Norske Krone Swedish Krone Danish Krone CNY Categories [url=http://www.rogervivierstore.net.cn/roger-vivier-flats-c-1.html]Roger Vivier Flats[/url] [url=http://www.rogervivierstore.net.cn/roger-vivier-sandals-c-3.html]Roger Vivier Sandals[/url] [url=http://www.rogervivierstore.net.cn/roger-vivier-boots-c-4.html]Roger Vivier Boots[/url] [url=http://www.rogervivierstore.net.cn/roger-vivier-pumps-c-2.html]Roger Vivier Pumps[/url] Featured - [url=http://www.rogervivierstore.net.cn/featured_products.html] [more][/url] [url=http://www.rogervivierstore.net.cn/roger-vivier-paris-open-toe-high-heels-red-liy5xj-dd22-p-94.html][img]http://www.rogervivierstore.net.cn/images/_small//rv08/Roger-Vivier-Sandals/Roger-Vivier-Paris-Open-Toe-High-Heels-Red-LIY5XJ.jpg[/img]Roger Vivier Paris Open Toe High Heels Red LIY5XJ [dd22][/url] [url=http://www.rogervivierstore.net.cn/roger-vivier-paris-open-toe-high-heels-red-liy5xj-dd22-p-94.html]Roger Vivier Paris Open Toe High Heels Red LIY5XJ [dd22][/url]$550.00 $206.00Save: 63% off<a href="http://www.rogervivierstore.net.cn/roger-vivier-pumps-with-crystal-buckle-pink-120mm-72o838-75f1-p-86.html"><img src="http://www.rogervivierstore.net.cn/images/_small//rv08/Roger-Vivier-Pumps/Roger-Vivier-Pumps-With-Crystal-Buckle-Pink-120mm.jpg" alt="Roger Vivier Pumps With Crystal Buckle Pink 120mm 72O838 [75f1]" title=" Roger Vivier Pumps With Crystal Buckle Pink 120mm 72O838 [75f1] " width="130" height="86" /></a>[url=http://www.rogervivierstore.net.cn/roger-vivier-pumps-with-crystal-buckle-pink-120mm-72o838-75f1-p-86.html]Roger Vivier Pumps With Crystal Buckle Pink 120mm 72O838 [75f1][/url]$550.00 $206.00Save: 63% off<a href="http://www.rogervivierstore.net.cn/roger-vivier-ballernice-crystal-buckle-flats-blue-01-120246-395b-p-42.html"><img src="http://www.rogervivierstore.net.cn/images/_small//rv08/Roger-Vivier-Flats/Roger-Vivier-Ballernice-Crystal-Buckle-Flats-Blue.jpg" alt="Roger Vivier Ballernice Crystal Buckle Flats Blue 01 120246 [395b]" title=" Roger Vivier Ballernice Crystal Buckle Flats Blue 01 120246 [395b] " width="130" height="193" /></a>[url=http://www.rogervivierstore.net.cn/roger-vivier-ballernice-crystal-buckle-flats-blue-01-120246-395b-p-42.html]Roger Vivier Ballernice Crystal Buckle Flats Blue 01 120246 [395b][/url]$318.00 $210.00Save: 34% off <a href="http://www.rogervivierstore.net.cn/">Home</a> :: [url=http://www.rogervivierstore.net.cn/roger-vivier-sandals-c-3.html]Roger Vivier Sandals[/url] :: Roger Vivier Grosgrain Peep Toe Sandals Black ECO50I [02b8] .jqzoom{ float:left; position:relative; padding:0px; cursor:pointer; width:301px; height:300px; } <a href="http://www.rogervivierstore.net.cn/roger-vivier-grosgrain-peep-toe-sandals-black-eco50i-02b8-p-35.html" ><img src="http://www.rogervivierstore.net.cn/images//rv08/Roger-Vivier-Sandals/Roger-Vivier-Grosgrain-Peep-Toe-Sandals-Black.jpg" alt="Roger Vivier Grosgrain Peep Toe Sandals Black ECO50I [02b8]" jqimg="images//rv08/Roger-Vivier-Sandals/Roger-Vivier-Grosgrain-Peep-Toe-Sandals-Black.jpg" id="jqzoomimg"></a> Roger Vivier Grosgrain Peep Toe Sandals Black ECO50I [02b8] $550.00 $205.00Save: 63% off Please Choose: Size -- Please Choose Size-- EUR35=US5=UK3 EUR36=US6=UK4 EUR37=US7=UK5 EUR38=US8=UK6 EUR39=US9=UK7 EUR40=US10=UK8 Add to Cart: Roger Vivier Grosgrain Peep Toe Sandals Black ECO50I * Leather ballerinas. * Tonal signature buckle on top. * Rounded cap. * Leather/rubber upper. * Leather/textile in sole. * Rubber sole. <a href="http://www.rogervivierstore.net.cn/roger-vivier-grosgrain-peep-toe-sandals-black-eco50i-02b8-p-35.html" ><img src="http://www.rogervivierstore.net.cn/images//rv08/Roger-Vivier-Sandals/Roger-Vivier-Grosgrain-Peep-Toe-Sandals-Black.jpg" alt="Roger Vivier Grosgrain Peep Toe Sandals Black ECO50I" /></a> Related Products [url=http://www.rogervivierstore.net.cn/roger-vivier-striped-sueded-leather-genziana-sandals-c058id-9839-p-96.html][img]http://www.rogervivierstore.net.cn/images/_small//rv08/Roger-Vivier-Sandals/Roger-Vivier-Striped-Sueded-Leather-Genziana-2.jpg[/img]Roger Vivier Striped Sueded Leather Genziana Sandals C058ID [9839][/url]<a href="http://www.rogervivierstore.net.cn/roger-vivier-striped-sueded-leather-genziana-sandals-c058id-9839-p-96.html">Roger Vivier Striped Sueded Leather Genziana Sandals C058ID [9839]</a> [url=http://www.rogervivierstore.net.cn/roger-vivier-paris-open-toe-high-heels-black-jw2sy6-bbb3-p-10.html][img]http://www.rogervivierstore.net.cn/images/_small//rv08/Roger-Vivier-Sandals/Roger-Vivier-Paris-Open-Toe-High-Heels-Black.jpg[/img]Roger Vivier Paris Open Toe High Heels Black JW2SY6 [bbb3][/url] [url=http://www.rogervivierstore.net.cn/roger-vivier-paris-open-toe-high-heels-black-jw2sy6-bbb3-p-10.html]Roger Vivier Paris Open Toe High Heels Black JW2SY6 [bbb3][/url] [url=http://www.rogervivierstore.net.cn/roger-vivier-sandals-prismick-leather-suede-yellow-120mm-w5h5ol-253a-p-141.html][img]http://www.rogervivierstore.net.cn/images/_small//rv08/Roger-Vivier-Sandals/Roger-Vivier-Sandals-Prismick-Leather-Suede.jpg[/img]Roger Vivier Sandals Prismick Leather Suede Yellow 120mm W5H5OL [253a][/url] [url=http://www.rogervivierstore.net.cn/roger-vivier-sandals-prismick-leather-suede-yellow-120mm-w5h5ol-253a-p-141.html]Roger Vivier Sandals Prismick Leather Suede Yellow 120mm W5H5OL [253a][/url] [url=http://www.rogervivierstore.net.cn/roger-vivier-leather-drill-pumps-black-rfqu6m-5883-p-188.html][img]http://www.rogervivierstore.net.cn/images/_small//rv08/Roger-Vivier-Sandals/Roger-Vivier-Leather-Drill-Pumps-Black-RFQU6M.jpg[/img]Roger Vivier Leather Drill Pumps Black RFQU6M [5883][/url] [url=http://www.rogervivierstore.net.cn/roger-vivier-leather-drill-pumps-black-rfqu6m-5883-p-188.html]Roger Vivier Leather Drill Pumps Black RFQU6M [5883][/url] [url=http://www.rogervivierstore.net.cn/index.php?main_page=product_reviews_write&amp;products_id=35&amp;number_of_uploads=0][img]http://www.rogervivierstore.net.cn/includes/templates/polo/buttons/english/button_write_review.gif[/img]Write Review[/url] THE CATEGORIES [url=http://www.rogerviviershoes.cc/]ROGER VIVIER SNEAKERS[/url] [url=http://www.rogerviviershoes.cc/]ROGER VIVIER FLATS[/url] [url=http://www.rogerviviershoes.cc/]ROGER VIVIER SANDALS[/url] Information [url=http://www.rogervivierstore.net.cn/index.php?main_page=Payment_Methods]Payment[/url] [url=http://www.rogervivierstore.net.cn/index.php?main_page=shippinginfo]Shipping & Returns[/url] Customer Service [url=http://www.rogervivierstore.net.cn/index.php?main_page=contact_us]Contact Us[/url] [url=http://www.rogervivierstore.net.cn/index.php?main_page=Payment_Methods]Wholesale[/url] Payment &amp; Shipping [url=http://www.rogervivierstore.net.cn/roger-vivier-grosgrain-peep-toe-sandals-black-eco50i-02b8-p-35.html][img]http://www.rogervivierstore.net.cn/includes/templates/polo/images/payment-shipping.png[/img][/url] Copyright &copy; 2016-2017 <a href="http://www.rogervivierstore.net.cn/#" target="_blank">ROGER VIVIER Outlet Store Online</a>. Powered by [url=http://www.rogervivierstore.net.cn/#]ROGER VIVIER Store Online,Inc.[/url] [b][url=http://www.rogervivierstore.net.cn/]Roger Vivier Shoes Sale[/url][/b] [b][url=http://www.rogervivierstore.net.cn/]Cheap Roger Vivier Outlet[/url][/b]

lhschellerand

06. 01. 2019

[b]<a href="http://watchlove.michaelkorsph.com/">swiss <strong><a href="http://watchlove.michaelkorsph.com/">swiss replica watches aaa+</a></strong> <br> <strong><a href="http://watchlove.michaelkorsph.com/">swiss replica watches</a></strong> <br>

lhschellerand

06. 01. 2019

<ul><li><strong><a href="http://watchlove.michaelkorsph.com/">swiss Mechanical movement replica watches</a></strong> </li><li><strong><a href="http://watchlove.michaelkorsph.com/">watches</a></strong> </li><li><strong><a href="http://watchlove.michaelkorsph.com/">swiss Mechanical movement replica watches</a></strong> </li></ul><br> <title>World Famous Replica Watches made in Swiss, Rolex and Omega Replica Watches</title> <meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=UTF-8" /> <meta name="keywords" content="We offer Replica watches,Replica watches for sale,Replica watches on sale,Replica watch,Replica rolex watches,cheap rolex watches,Replica rolex,fake watches,fake rolex watches,cheap rolex watches,fake rolex,fake watch,replica breitling,fake breitling,replica omega watches,fake watches for sale,fake watches on sale" /> <meta name="description" content="Luxury Rolex and Omega Replica Watches. High quality, low price, fast shipping. All Swiss Rolex watches in our website are quality guaranteed which were made by the 1:1 genuine Rolex watch standard." /> <meta http-equiv="imagetoolbar" content="no" /> <link rel="canonical" href="http://watchlove.michaelkorsph.com/" /> <link rel="stylesheet" type="text/css" href="http://watchlove.michaelkorsph.com/includes/templates/polo/css/style_imagehover.css" /> <link rel="stylesheet" type="text/css" href="http://watchlove.michaelkorsph.com/includes/templates/polo/css/stylesheet.css" /> <link rel="stylesheet" type="text/css" href="http://watchlove.michaelkorsph.com/includes/templates/polo/css/stylesheet_css_buttons.css" /> <link rel="stylesheet" type="text/css" media="print" href="http://watchlove.michaelkorsph.com/includes/templates/polo/css/print_stylesheet.css" /> <select name="currency" onchange="this.form.submit();"> <option value="USD" selected="selected">US Dollar</option> <option value="EUR">Euro</option> <option value="GBP">GB Pound</option> <option value="CAD">Canadian Dollar</option> <option value="AUD">Australian Dollar</option> <option value="JPY">Jappen Yen</option> <option value="NOK">Norske Krone</option> <option value="SEK">Swedish Krone</option> <option value="DKK">Danish Krone</option> <option value="CNY">CNY</option> </select> <input type="hidden" name="main_page" value="index" /></form></div></div> <div class="leftBoxContainer" id="categories" style="width: 220px"> <div class="sidebox-header-left main-sidebox-header-left"><h3 class="leftBoxHeading main-sidebox-header-right" id="categoriesHeading">Categories</h3></div> <div id="categoriesContent" class="sideBoxContent"> <div class="categories-top-list no-dots"><a class="category-top" href="http://watchlove.michaelkorsph.com/replica-omega-c-16.html">Replica Omega</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://watchlove.michaelkorsph.com/replica-audemars-piguet-c-55.html">Replica Audemars Piguet</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://watchlove.michaelkorsph.com/new-replica-omega-c-93.html">New Replica Omega</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://watchlove.michaelkorsph.com/new-replica-rolex-c-102.html">New Replica Rolex</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://watchlove.michaelkorsph.com/replica-bell-ross-c-59.html">Replica Bell Ross</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://watchlove.michaelkorsph.com/replica-breitling-c-25.html">Replica Breitling</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://watchlove.michaelkorsph.com/replica-chopard-c-71.html">Replica Chopard</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://watchlove.michaelkorsph.com/replica-emporio-armani-c-72.html">Replica Emporio Armani</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://watchlove.michaelkorsph.com/replica-ferrari-c-73.html">Replica Ferrari</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://watchlove.michaelkorsph.com/replica-franck-muller-c-74.html">Replica Franck Muller</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://watchlove.michaelkorsph.com/replica-hublot-c-75.html">Replica Hublot</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://watchlove.michaelkorsph.com/replica-longines-c-84.html">Replica Longines</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://watchlove.michaelkorsph.com/replica-rolex-c-1.html">Replica Rolex</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://watchlove.michaelkorsph.com/replica-tag-heuer-c-17.html">Replica TAG Heuer</a></div> </div></div> <div class="leftBoxContainer" id="bestsellers" style="width: 220px"> <div class="sidebox-header-left "><h3 class="leftBoxHeading " id="bestsellersHeading">Bestsellers</h3></div> <div id="bestsellersContent" class="sideBoxContent"> <div class="wrapper"> <ol> <li><a href="http://watchlove.michaelkorsph.com/gorgeous-omega-seamaster-planet-ocean-chronograph-automatic-square-diamon-aaa-watches-h8j8-p-463.html"> <a href="http://watchlove.michaelkorsph.com" ><img src="http://watchlove.michaelkorsph.com/images/_small//watches_54/Omega-266-/Gorgeous-Omega-Seamaster-Planet-Ocean-Chronograph.jpg" alt="Gorgeous Omega Seamaster Planet Ocean Chronograph Automatic Square Diamon AAA Watches [H8J8]" title=" Gorgeous Omega Seamaster Planet Ocean Chronograph Automatic Square Diamon AAA Watches [H8J8] " width="130" height="98" /></a><br />Gorgeous Omega Seamaster Planet Ocean Chronograph Automatic Square Diamon AAA Watches [H8J8]</a> <br /><span class="normalprice">$797.50 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">$213.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Save:&nbsp;73% off</span></li></ol> </div> </div></div> <div class="leftBoxContainer" id="featured" style="width: 220px"> <div class="sidebox-header-left "><h3 class="leftBoxHeading " id="featuredHeading">Featured - <a href="http://watchlove.michaelkorsph.com/featured_products.html">&nbsp;&nbsp;[more]</a></h3></div> <div class="sideBoxContent centeredContent"><a href="http://watchlove.michaelkorsph.com/modern-audemars-piguet-royal-oak-offshore-aaa-watches-q9n8-p-1810.html"><img src="http://watchlove.michaelkorsph.com/images/_small//watches_54/Audemars-Piguet-246-/Modern-Audemars-Piguet-Royal-Oak-Offshore-AAA-48.jpg" alt="Modern Audemars Piguet Royal Oak Offshore AAA Watches [Q9N8]" title=" Modern Audemars Piguet Royal Oak Offshore AAA Watches [Q9N8] " width="130" height="195" /></a><a class="sidebox-products" href="http://watchlove.michaelkorsph.com/modern-audemars-piguet-royal-oak-offshore-aaa-watches-q9n8-p-1810.html">Modern Audemars Piguet Royal Oak Offshore AAA Watches [Q9N8]</a><div><span class="normalprice">$797.50 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">$240.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Save:&nbsp;70% off</span></div></div><div class="sideBoxContent centeredContent"><a href="http://watchlove.michaelkorsph.com/modern-audemars-piguet-royal-oak-alinghi-working-chronograph-pvd-aaa-watches-m4m6-p-1809.html"><img src="http://watchlove.michaelkorsph.com/images/_small//watches_54/Audemars-Piguet-246-/Modern-Audemars-Piguet-Royal-Oak-Alinghi-Working.jpg" alt="Modern Audemars Piguet Royal Oak Alinghi Working Chronograph PVD AAA Watches [M4M6]" title=" Modern Audemars Piguet Royal Oak Alinghi Working Chronograph PVD AAA Watches [M4M6] " width="130" height="98" /></a><a class="sidebox-products" href="http://watchlove.michaelkorsph.com/modern-audemars-piguet-royal-oak-alinghi-working-chronograph-pvd-aaa-watches-m4m6-p-1809.html">Modern Audemars Piguet Royal Oak Alinghi Working Chronograph PVD AAA Watches [M4M6]</a><div><span class="normalprice">$797.50 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">$244.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Save:&nbsp;69% off</span></div></div><div class="sideBoxContent centeredContent"><a href="http://watchlove.michaelkorsph.com/modern-audemars-piguet-royal-oak-offshore-aaa-watches-b7v6-p-1807.html"><img src="http://watchlove.michaelkorsph.com/images/_small//watches_54/Audemars-Piguet-246-/Modern-Audemars-Piguet-Royal-Oak-Offshore-AAA.jpg" alt="Modern Audemars Piguet Royal Oak Offshore AAA Watches [B7V6]" title=" Modern Audemars Piguet Royal Oak Offshore AAA Watches [B7V6] " width="130" height="195" /></a><a class="sidebox-products" href="http://watchlove.michaelkorsph.com/modern-audemars-piguet-royal-oak-offshore-aaa-watches-b7v6-p-1807.html">Modern Audemars Piguet Royal Oak Offshore AAA Watches [B7V6]</a><div><span class="normalprice">$797.50 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">$242.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Save:&nbsp;70% off</span></div></div></div> </div></td> <td id="columnCenter" valign="top"> <div class="centerColumn" id="indexDefault"> <div id="indexDefaultMainContent"></div> <div class="centerBoxWrapper" id="featuredProducts"> <h2 class="centerBoxHeading">Featured Products</h2><div class="centerBoxContentsFeatured centeredContent back" style="width:33%;"><a href="http://watchlove.michaelkorsph.com/gorgeous-omega-deville-aaa-watches-q8t7-p-448.html"><div style="vertical-align: middle;height:250px;"><img src="http://watchlove.michaelkorsph.com/images/_small//watches_54/Omega-266-/Gorgeous-Omega-Deville-AAA-Watches-Q8T7-.jpg" alt="Gorgeous Omega Deville AAA Watches [Q8T7]" title=" Gorgeous Omega Deville AAA Watches [Q8T7] " width="167" height="250" /></div></a><br /><a href="http://watchlove.michaelkorsph.com/gorgeous-omega-deville-aaa-watches-q8t7-p-448.html">Gorgeous Omega Deville AAA Watches [Q8T7]</a><br /><span class="normalprice">$803.00 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">$210.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Save:&nbsp;74% off</span></div> <div class="centerBoxContentsFeatured centeredContent back" style="width:33%;"><a href="http://watchlove.michaelkorsph.com/gorgeous-omega-seamaster-aaa-watches-v7t8-p-453.html"><div style="vertical-align: middle;height:250px;"><img src="http://watchlove.michaelkorsph.com/images/_small//watches_54/Omega-266-/Gorgeous-Omega-Seamaster-AAA-Watches-V7T8-.jpg" alt="Gorgeous Omega Seamaster AAA Watches [V7T8]" title=" Gorgeous Omega Seamaster AAA Watches [V7T8] " width="167" height="250" /></div></a><br /><a href="http://watchlove.michaelkorsph.com/gorgeous-omega-seamaster-aaa-watches-v7t8-p-453.html">Gorgeous Omega Seamaster AAA Watches [V7T8]</a><br /><span class="normalprice">$797.50 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">$211.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Save:&nbsp;74% off</span></div> <div class="centerBoxContentsFeatured centeredContent back" style="width:33%;"><a href="http://watchlove.michaelkorsph.com/gorgeous-omega-de-ville-automatic-with-black-dial-aaa-watches-x9w1-p-445.html"><div style="vertical-align: middle;height:250px;"><img src="http://watchlove.michaelkorsph.com/images/_small//watches_54/Omega-266-/Gorgeous-Omega-De-Ville-Automatic-with-Black-Dial.jpg" alt="Gorgeous Omega De Ville Automatic with Black Dial AAA Watches [X9W1]" title=" Gorgeous Omega De Ville Automatic with Black Dial AAA Watches [X9W1] " width="200" height="150" /></div></a><br /><a href="http://watchlove.michaelkorsph.com/gorgeous-omega-de-ville-automatic-with-black-dial-aaa-watches-x9w1-p-445.html">Gorgeous Omega De Ville Automatic with Black Dial AAA Watches [X9W1]</a><br /><span class="normalprice">$698.50 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">$214.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Save:&nbsp;69% off</span></div> <br class="clearBoth" /><div class="centerBoxContentsFeatured centeredContent back" style="width:33%;"><a href="http://watchlove.michaelkorsph.com/gorgeous-omega-seamaster-aqua-terra-big-size-automatic-two-tone-with-white-dial-aaa-watches-e1a6-p-456.html"><div style="vertical-align: middle;height:250px;"><img src="http://watchlove.michaelkorsph.com/images/_small//watches_54/Omega-266-/Gorgeous-Omega-Seamaster-Aqua-Terra-Big-Size.jpg" alt="Gorgeous Omega Seamaster Aqua Terra Big Size Automatic Two Tone with White Dial AAA Watches [E1A6]" title=" Gorgeous Omega Seamaster Aqua Terra Big Size Automatic Two Tone with White Dial AAA Watches [E1A6] " width="200" height="150" /></div></a><br /><a href="http://watchlove.michaelkorsph.com/gorgeous-omega-seamaster-aqua-terra-big-size-automatic-two-tone-with-white-dial-aaa-watches-e1a6-p-456.html">Gorgeous Omega Seamaster Aqua Terra Big Size Automatic Two Tone with White Dial AAA Watches [E1A6]</a><br /><span class="normalprice">$797.50 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">$217.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Save:&nbsp;73% off</span></div> <div class="centerBoxContentsFeatured centeredContent back" style="width:33%;"><a href="http://watchlove.michaelkorsph.com/gorgeous-omega-deville-aaa-watches-w9c4-p-446.html"><div style="vertical-align: middle;height:250px;"><img src="http://watchlove.michaelkorsph.com/images/_small//watches_54/Omega-266-/Gorgeous-Omega-Deville-AAA-Watches-W9C4-.jpg" alt="Gorgeous Omega Deville AAA Watches [W9C4]" title=" Gorgeous Omega Deville AAA Watches [W9C4] " width="167" height="250" /></div></a><br /><a href="http://watchlove.michaelkorsph.com/gorgeous-omega-deville-aaa-watches-w9c4-p-446.html">Gorgeous Omega Deville AAA Watches [W9C4]</a><br /><span class="normalprice">$803.00 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">$216.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Save:&nbsp;73% off</span></div> <div class="centerBoxContentsFeatured centeredContent back" style="width:33%;"><a href="http://watchlove.michaelkorsph.com/gorgeous-omega-seamaster-aaa-watches-v5c6-p-452.html"><div style="vertical-align: middle;height:250px;"><img src="http://watchlove.michaelkorsph.com/images/_small//watches_54/Omega-266-/Gorgeous-Omega-Seamaster-AAA-Watches-V5C6-.jpg" alt="Gorgeous Omega Seamaster AAA Watches [V5C6]" title=" Gorgeous Omega Seamaster AAA Watches [V5C6] " width="167" height="250" /></div></a><br /><a href="http://watchlove.michaelkorsph.com/gorgeous-omega-seamaster-aaa-watches-v5c6-p-452.html">Gorgeous Omega Seamaster AAA Watches [V5C6]</a><br /><span class="normalprice">$797.50 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">$211.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Save:&nbsp;74% off</span></div> <br class="clearBoth" /><div class="centerBoxContentsFeatured centeredContent back" style="width:33%;"><a href="http://watchlove.michaelkorsph.com/gorgeous-omega-seamaster-chronograph-automatic-with-black-dial-aaa-watches-h3p8-p-457.html"><div style="vertical-align: middle;height:150px;"><img src="http://watchlove.michaelkorsph.com/images/_small//watches_54/Omega-266-/Gorgeous-Omega-Seamaster-Chronograph-Automatic.jpg" alt="Gorgeous Omega Seamaster Chronograph Automatic with Black Dial AAA Watches [H3P8]" title=" Gorgeous Omega Seamaster Chronograph Automatic with Black Dial AAA Watches [H3P8] " width="200" height="150" /></div></a><br /><a href="http://watchlove.michaelkorsph.com/gorgeous-omega-seamaster-chronograph-automatic-with-black-dial-aaa-watches-h3p8-p-457.html">Gorgeous Omega Seamaster Chronograph Automatic with Black Dial AAA Watches [H3P8]</a><br /><span class="normalprice">$797.50 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">$216.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Save:&nbsp;73% off</span></div> <div class="centerBoxContentsFeatured centeredContent back" style="width:33%;"><a href="http://watchlove.michaelkorsph.com/gorgeous-omega-seamaster-americas-cup-working-chronograph-with-black-dial-aaa-watches-n7h5-p-454.html"><div style="vertical-align: middle;height:150px;"><img src="http://watchlove.michaelkorsph.com/images/_small//watches_54/Omega-266-/Gorgeous-Omega-Seamaster-America-s-Cup-Working.jpg" alt="Gorgeous Omega Seamaster America's Cup Working Chronograph with Black Dial AAA Watches [N7H5]" title=" Gorgeous Omega Seamaster America's Cup Working Chronograph with Black Dial AAA Watches [N7H5] " width="200" height="150" /></div></a><br /><a href="http://watchlove.michaelkorsph.com/gorgeous-omega-seamaster-americas-cup-working-chronograph-with-black-dial-aaa-watches-n7h5-p-454.html">Gorgeous Omega Seamaster America's Cup Working Chronograph with Black Dial AAA Watches [N7H5]</a><br /><span class="normalprice">$797.50 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">$217.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Save:&nbsp;73% off</span></div> <div class="centerBoxContentsFeatured centeredContent back" style="width:33%;"><a href="http://watchlove.michaelkorsph.com/gorgeous-omega-hour-vision-see-thru-case-automatic-rose-gold-case-aaa-watches-g2n9-p-447.html"><div style="vertical-align: middle;height:150px;"><img src="http://watchlove.michaelkorsph.com/images/_small//watches_54/Omega-266-/Gorgeous-Omega-Hour-Vision-See-Thru-Case.jpg" alt="Gorgeous Omega Hour Vision See Thru Case Automatic Rose Gold Case AAA Watches [G2N9]" title=" Gorgeous Omega Hour Vision See Thru Case Automatic Rose Gold Case AAA Watches [G2N9] " width="200" height="150" /></div></a><br /><a href="http://watchlove.michaelkorsph.com/gorgeous-omega-hour-vision-see-thru-case-automatic-rose-gold-case-aaa-watches-g2n9-p-447.html">Gorgeous Omega Hour Vision See Thru Case Automatic Rose Gold Case AAA Watches [G2N9]</a><br /><span class="normalprice">$698.50 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">$217.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Save:&nbsp;69% off</span></div> <br class="clearBoth" /><div class="centerBoxContentsFeatured centeredContent back" style="width:33%;"><a href="http://watchlove.michaelkorsph.com/gorgeous-omega-seamaster-aaa-watches-c6q1-p-450.html"><div style="vertical-align: middle;height:250px;"><img src="http://watchlove.michaelkorsph.com/images/_small//watches_54/Omega-266-/Gorgeous-Omega-Seamaster-AAA-Watches-C6Q1-.jpg" alt="Gorgeous Omega Seamaster AAA Watches [C6Q1]" title=" Gorgeous Omega Seamaster AAA Watches [C6Q1] " width="167" height="250" /></div></a><br /><a href="http://watchlove.michaelkorsph.com/gorgeous-omega-seamaster-aaa-watches-c6q1-p-450.html">Gorgeous Omega Seamaster AAA Watches [C6Q1]</a><br /><span class="normalprice">$797.50 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">$212.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Save:&nbsp;73% off</span></div> <div class="centerBoxContentsFeatured centeredContent back" style="width:33%;"><a href="http://watchlove.michaelkorsph.com/gorgeous-omega-seamaster-americas-cup-chronograph-automatic-with-blue-dial-aaa-watches-w2n7-p-455.html"><div style="vertical-align: middle;height:250px;"><img src="http://watchlove.michaelkorsph.com/images/_small//watches_54/Omega-266-/Gorgeous-Omega-Seamaster-Americas-Cup-Chronograph.jpg" alt="Gorgeous Omega Seamaster Americas Cup Chronograph Automatic with Blue Dial AAA Watches [W2N7]" title=" Gorgeous Omega Seamaster Americas Cup Chronograph Automatic with Blue Dial AAA Watches [W2N7] " width="200" height="150" /></div></a><br /><a href="http://watchlove.michaelkorsph.com/gorgeous-omega-seamaster-americas-cup-chronograph-automatic-with-blue-dial-aaa-watches-w2n7-p-455.html">Gorgeous Omega Seamaster Americas Cup Chronograph Automatic with Blue Dial AAA Watches [W2N7]</a><br /><span class="normalprice">$797.50 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">$215.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Save:&nbsp;73% off</span></div> <div class="centerBoxContentsFeatured centeredContent back" style="width:33%;"><a href="http://watchlove.michaelkorsph.com/gorgeous-omega-deville-aaa-watches-c4v4-p-444.html"><div style="vertical-align: middle;height:250px;"><img src="http://watchlove.michaelkorsph.com/images/_small//watches_54/Omega-266-/Gorgeous-Omega-Deville-AAA-Watches-C4V4-.jpg" alt="Gorgeous Omega Deville AAA Watches [C4V4]" title=" Gorgeous Omega Deville AAA Watches [C4V4] " width="167" height="250" /></div></a><br /><a href="http://watchlove.michaelkorsph.com/gorgeous-omega-deville-aaa-watches-c4v4-p-444.html">Gorgeous Omega Deville AAA Watches [C4V4]</a><br /><span class="normalprice">$803.00 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">$213.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Save:&nbsp;73% off</span></div> <br class="clearBoth" /> </div> <div class="centerBoxWrapper" id="whatsNew"> <h2 class="centerBoxHeading">New Products For April</h2><div class="centerBoxContentsNew centeredContent back" style="width:33%;"><a href="http://watchlove.michaelkorsph.com/12320276055001-copy-omega-watches-constellation-ladies-quartz-watch-efab-p-3806.html"><div style="vertical-align: middle;height:200px;"><img src="http://watchlove.michaelkorsph.com/images/_small//replicawatches_/Omega-watches/Constellation/Series-123-20-27-60-55-001-Omega-Constellation-3.jpg" alt="123.20.27.60.55.001 Copy Omega Watches Constellation Ladies Quartz watch [efab]" title=" 123.20.27.60.55.001 Copy Omega Watches Constellation Ladies Quartz watch [efab] " width="200" height="200" /></div></a><br /><a href="http://watchlove.michaelkorsph.com/12320276055001-copy-omega-watches-constellation-ladies-quartz-watch-efab-p-3806.html">123.20.27.60.55.001 Copy Omega Watches Constellation Ladies Quartz watch [efab]</a><br /><span class="normalprice">$5,127.00 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">$205.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Save:&nbsp;96% off</span></div> <div class="centerBoxContentsNew centeredContent back" style="width:33%;"><a href="http://watchlove.michaelkorsph.com/omega-watches-copy-seamaster-automatic-mechanical-watch-2123041200100521230362051001-couple-d5d4-p-3805.html"><div style="vertical-align: middle;height:200px;"><img src="http://watchlove.michaelkorsph.com/images/_small//replicawatches_/Omega-watches/Seamaster/Omega-Seamaster-automatic-mechanical-watch-212-30-6.jpg" alt="Omega Watches Copy Seamaster automatic mechanical watch 212.30.41.20.01.005/212.30.36.20.51.001 couple [d5d4]" title=" Omega Watches Copy Seamaster automatic mechanical watch 212.30.41.20.01.005/212.30.36.20.51.001 couple [d5d4] " width="200" height="200" /></div></a><br /><a href="http://watchlove.michaelkorsph.com/omega-watches-copy-seamaster-automatic-mechanical-watch-2123041200100521230362051001-couple-d5d4-p-3805.html">Omega Watches Copy Seamaster automatic mechanical watch 212.30.41.20.01.005/212.30.36.20.51.001 couple [d5d4]</a><br /><span class="normalprice">$10,436.00 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">$345.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Save:&nbsp;97% off</span></div> <div class="centerBoxContentsNew centeredContent back" style="width:33%;"><a href="http://watchlove.michaelkorsph.com/copy-omega-watches-constellation-ladies-12350272058001-automatic-mechanical-watches-a177-p-3802.html"><div style="vertical-align: middle;height:200px;"><img src="http://watchlove.michaelkorsph.com/images/_small//replicawatches_/Omega-watches/Constellation/Omega-Constellation-Ladies-123-50-27-20-58-001-4.jpg" alt="Copy Omega Watches Constellation Ladies 123.50.27.20.58.001 Automatic mechanical watches [a177]" title=" Copy Omega Watches Constellation Ladies 123.50.27.20.58.001 Automatic mechanical watches [a177] " width="200" height="200" /></div></a><br /><a href="http://watchlove.michaelkorsph.com/copy-omega-watches-constellation-ladies-12350272058001-automatic-mechanical-watches-a177-p-3802.html">Copy Omega Watches Constellation Ladies 123.50.27.20.58.001 Automatic mechanical watches [a177]</a><br /><span class="normalprice">$23,674.00 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">$207.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Save:&nbsp;99% off</span></div> <br class="clearBoth" /><div class="centerBoxContentsNew centeredContent back" style="width:33%;"><a href="http://watchlove.michaelkorsph.com/omega-watches-copy-specialities-12255196099002-quartz-female-watch-77af-p-3804.html"><div style="vertical-align: middle;height:250px;"><img src="http://watchlove.michaelkorsph.com/images/_small//replicawatches_/Omega-watches/Specialities/Specialities-122-55-19-60-99-002-Omega-quartz-2.jpg" alt="Omega Watches Copy Specialities 122.55.19.60.99.002 quartz female watch [77af]" title=" Omega Watches Copy Specialities 122.55.19.60.99.002 quartz female watch [77af] " width="161" height="250" /></div></a><br /><a href="http://watchlove.michaelkorsph.com/omega-watches-copy-specialities-12255196099002-quartz-female-watch-77af-p-3804.html">Omega Watches Copy Specialities 122.55.19.60.99.002 quartz female watch [77af]</a><br /><span class="normalprice">$125,577.00 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">$251.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Save:&nbsp;100% off</span></div> <div class="centerBoxContentsNew centeredContent back" style="width:33%;"><a href="http://watchlove.michaelkorsph.com/omega-watches-copy-seamaster-23110422106001-mens-automatic-mechanical-watches-8525-p-3801.html"><div style="vertical-align: middle;height:250px;"><img src="http://watchlove.michaelkorsph.com/images/_small//replicawatches_/Omega-watches/Seamaster/Omega-Seamaster-231-10-42-21-06-001-men-s-10.jpg" alt="Omega Watches Copy Seamaster 231.10.42.21.06.001 men's automatic mechanical watches [8525]" title=" Omega Watches Copy Seamaster 231.10.42.21.06.001 men's automatic mechanical watches [8525] " width="200" height="200" /></div></a><br /><a href="http://watchlove.michaelkorsph.com/omega-watches-copy-seamaster-23110422106001-mens-automatic-mechanical-watches-8525-p-3801.html">Omega Watches Copy Seamaster 231.10.42.21.06.001 men's automatic mechanical watches [8525]</a><br /><span class="normalprice">$5,685.00 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">$222.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Save:&nbsp;96% off</span></div> <div class="centerBoxContentsNew centeredContent back" style="width:33%;"><a href="http://watchlove.michaelkorsph.com/quartz-11417141-copy-omega-watches-constellation-ladies-watch-a683-p-3800.html"><div style="vertical-align: middle;height:250px;"><img src="http://watchlove.michaelkorsph.com/images/_small//replicawatches_/Omega-watches/Constellation/Quartz-1141-71-41-Omega-Constellation-Ladies-1.jpg" alt="Quartz 1141.71.41 Copy Omega Watches Constellation Ladies Watch [a683]" title=" Quartz 1141.71.41 Copy Omega Watches Constellation Ladies Watch [a683] " width="68" height="250" /></div></a><br /><a href="http://watchlove.michaelkorsph.com/quartz-11417141-copy-omega-watches-constellation-ladies-watch-a683-p-3800.html">Quartz 1141.71.41 Copy Omega Watches Constellation Ladies Watch [a683]</a><br /><span class="normalprice">$13,098.00 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">$203.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Save:&nbsp;98% off</span></div> <br class="clearBoth" /> </div> </div> </td> </tr> </table> </div> <div id="navSuppWrapper"> <br class="clearBoth" /> <div id="navSupp" style=" margin-bottom:10px; margin-top:8px; width:100%; text-align:center;"> <ul> <li class="is-here"><a href="http://watchlove.michaelkorsph.com/index.php">Home</a></li> <li class="menu-mitop" ><a href="http://watchlove.michaelkorsph.com/index.php?main_page=shippinginfo" target="_blank">Shipping</a></li> <li class="menu-mitop" ><a href="http://watchlove.michaelkorsph.com/index.php?main_page=Payment_Methods" target="_blank">Wholesale</a></li> <li class="menu-mitop" ><a href="http://watchlove.michaelkorsph.com/index.php?main_page=shippinginfo" target="_blank">Order Tracking</a></li> <li class="menu-mitop" ><a href="http://watchlove.michaelkorsph.com/index.php?main_page=Coupons" target="_blank">Coupons</a></li> <li class="menu-mitop" ><a href="http://watchlove.michaelkorsph.com/index.php?main_page=Payment_Methods" target="_blank">Payment Methods</a></li> <li class="menu-mitop" ><a href="http://watchlove.michaelkorsph.com/index.php?main_page=contact_us" target="_blank">Contact Us</a></li> </ul> </div> <div class ="foot-tg" style=" margin-bottom:10px; margin-top:10px; width:100%; text-align:center;"> <ul> <li class="menu-mitop" ><a href="http://www.wingswatches.com/" target="_blank">REPLICA OMEGA</a></li> <li class="menu-mitop" ><a href="http://www.wingswatches.com/" target="_blank">REPLICA PATEK PHILIPPE </a></li> <li class="menu-mitop" ><a href="http://www.wingswatches.com/" target="_blank">REPLICA ROLEX</a></li> <li class="menu-mitop" ><a href="http://www.wingswatches.com/" target="_blank">REPLICA WATCHES</a></li> <li class="menu-mitop" ><a href="http://www.wingswatches.com/" target="_blank">REPLICA BREITLING </a></li> </ul> </div> <DIV align="center"> <a href="http://watchlove.michaelkorsph.com" ><IMG src="http://watchlove.michaelkorsph.com/includes/templates/polo/images/payment.png"></a> </DIV> <div align="center" style="color:#000;">Copyright © 2012-2015 All Rights Reserved. </div> </div> <strong><a href="http://watchlove.michaelkorsph.com/">swiss replica watches aaa+</a></strong> <br> <strong><a href="http://watchlove.michaelkorsph.com/">swiss replica watches</a></strong> <br>

Pro přidání komentáře musíte být přihlášený.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací