O nás: Na bezpečnosti nám záležíO nás: Na bezpečnosti nám záleží Podporujeme naše válečné veterányPodporujeme naše válečné veterány Výzva 2015: Drony – dobrý sluha, ale zlý pán!Výzva 2015: Drony – dobrý sluha, ale zlý pán!

Šetření policejního postupu v Brodě: Co je horšího než smrt?

 01. 04. 2015      615 komentářů

Asi nikdo si nedělal iluze, že výsledky vyšetřování uherskobrodské tragédie vyústí v policejní sebereflexi. Že ale budou výsledkem „zjištění", jež do celého příběhu vnesou ještě více nejasností a pochybností, muselo vyvést z míry i zarputilé pesimisty. Vyjmenováváme největší nejasnosti...

V prezentaci hlavních zjištění, která je ke stažení zde, uhodí jako první do očí fakt, že policie neví, kolik ran střelec vypálil před jejím příjezdem: „cca 12:36 hod. střelba (20 – 25 výstřelů)". Tak kolik? Pod střelcem zůstaly nábojnice a kulky se nacházely v tělech obětí nebo ve zdech. Chce nám snad policie tvrdit, že někdo z prchajících hostů restaurace si vzal nábojnici na památku? Že to někdo „koupil", ale nevyhledal lékařské ošetření? I kdyby, bude platit vyšší součet. Tedy znovu: Kolik?

Alespoň, že se policie dopočítala, kolik zásahů si odnesla prchající účetní (nebo lékaři něco přehlédli?). Zase ale nemá jasno v čase, kdy se tak stalo: „12:36 – 12:47 hod. střelba na paní účetní (6 výstřelů)." Rozptyl 11 minut je poněkud hodně. Policii pomůžeme - jelikož souběžně sdělila, že účetní byla postřelena poté, kdy už policie věděla, co se děje, bylo to nejdříve ve 12:38. A zároveň se zraněná účetní vypotácela ven rovnou ke zdravotnickým záchranářům. Tak snad záchranka zná přesný čas... mimochodem, má to sem 4 minuty (bez majáků; stejně jako policie).

brodzprava_00
Foto: Brod - dojezd policie

Na 12:47 se zároveň datuje příjezd první policejní hlídky. Zatímco svědci bezprostředně po tragédii tvrdili, že se na místě střílelo, dokonce ještě poté, co se tato hlídka vydala do restaurace, načež se stáhla a ocitla opět venku, policie nám tvrdí, že po příjezdu této hlídky padl už jediný výstřel – na ni samou. Leda – ta úvaha se jaksi nabízí – padlo před dojezdem hlídky oněch 20 výstřelů, kdežto zbylých 5 už za její přítomnosti. Ale co další tři oběti – byly již skutečně mrtvé?

Bohužel, policie v závěrech svého šetření neuvedla, kolikrát a kam byly oběti zasaženy. Na jedné straně se od počátku tváří, že jim už nebylo pomoci, na straně druhé svoji nečinnost omlouvám tím, že se bála, aby jim sama neublížila. Občan musí logicky dospět k závěru, že je více ohrožen policisty než šíleným střelcem...

Tedy k činnosti policie na místě. První hlídka přijíždí ve 12:47, podle předpisů má vyhledat a eliminovat střelce. Bohužel končí u vyhledání (to se považuje za splnění předpisů). Poté, co na ni vypálí jedinou ránu, stahuje se: „nemohli zákrok dokončit, aniž by ohrozili osoby, které měly být v restauraci," tvrdí policie.

Rána patrně prošla dekorační tabulí u vstupu do restaurace a o málo minula policistu, který tam nahlížel. Na dosah měl jednu oběť a pozoroval střelce, jak na něj míří. Proč po něm policista také nezkusil vystřelit? Držel v té době vůbec v ruce služební zbraň? Kde stál jeho kolega? O tom výsledky šetření mlčí.

brodzprava_01
Foto: Brod - plánek restaurace

Kromě toho „nevěděli, zda je pachatel sám či jich je víc", dokonce se mohli bát, že jde o teroristický útok. Co na tom, že ve „12:38 hod. policie přijala první oznámení: uvnitř asi 20 osob, střílející muž." V bujné fantazii hlídky tam mohla být horda džihádistů. Dalším důvodem, proč nedokončili zákrok, byla skutečnost, že v zádech měli další vchod do restaurace. Nabízí se otázka: Proč jím tedy nevnikli dovnitř, když už pozici střelce zjistili a tento vstup by je lépe kryl?

Ze situačního kontextu se naopak zdá, že policie skutečně nemohla bezpečně vysvobodit muže schovaného na toaletě. A jak sama přiznává, chybovala při komunikaci s ním. Mimochodem, věděla o něm od 12:43, ale příliš se podle toho nechovala. Tento svědek je navíc přesvědčen – což zopakoval v reakci na tiskovou konferenci – že policie mohla a měla zasáhnout, nejen kvůli němu samému. Že se měla za čím krýt a mohla využít některý ze tří vchodů do restaurace. Vlastně v ČT24 řekl, že si policie vymýšlí. Vraťme se tedy k vyšetřovací zprávě...

Ve 12:53 přijela na místo první posila – vedoucí místního oddělení a jeho zástupce. Zjišťuje si informace a vyhodnocuje je tak, že proti střelci zasáhne (mimo jiné už ví o zadním vchodu do budovy). „Vedoucí oddělení informuje operačního důstojníka o plánu provést zákrok, správnost jeho rozhodnutí však operační důstojník zpochybní, a to s ohledem na hosty v restauraci – aby se nestalo ještě něco horšího." Už chápete, proč se v nadpisu článku ptáme, co je horšího než smrt?

Operační důstojník tedy nesouhlasí, protože je to ale s ohledem na jeho pozici irelevantní, vedoucí zahajuje kolem 13:00 zákrok. „Postup policistů hodnotíme jako správný," konstatuje vyšetřovací zpráva. Jak je možné, že jako správný hodnotí i „nezákrok" první hlídky, která vzala obětem šest minut naděje, nikde osvětleno mimo výmluv na dveře, teroristy a bezpečnost obětí (!) není.

A pak přichází zlom – střelec volá do TV Prima – reportérovi ve 12:56, policie se to dozvídá ve 13:00. A ruší akci, protože „VZNIKÁ BARIKÁDOVÁ SITUACE A ZAČÍNÁ VYJEDNÁVÁNÍ." Jsou zde dvě ale... Jednak hovor trval 4 minuty a až na jeho konci reportér vytočil linku 158. Chvíli muselo trvat, než popsal obsah telefonátu a než se tato informace donesla do Brodu k zasahujícím hlídkám. Je tedy pochopitelné, že policie uvádí počátek zákroku „kolem 13:00". Cožpak ale neví přesně, kdy zahájení akce hlásil vedoucí operačnímu?

brodzprava_02
Foto: Brod - dojezd sanitky

Druhé ale... Reportér, shodou náhod bývalý policista, vypověděl: „V pozadí telefonátu bylo úplné ticho. To znamená, že nemohl být ještě v restauraci. Nebyl slyšet ani žádný provoz z ulice. Buď tedy mohl být v restauraci na toaletě, nebo třeba ve vchodu vedlejšího domu. Bylo to někde, kde byl úplně sám a bylo tam úplné ticho." Mohlo by to znamenat i to, že už byli všechny oběti mrtvé. Také je poněkud zarážející, že střelec klidně prokecal 4 minuty, zatímco je „ohrožován" policejní hlídkou.

O šest minut později začíná vyjednávání: „Pachatel v rámci rozhovorů sděloval vyjednavači, že má pět rukojmí a že nejsou zraněni... souběžně probíhalo i nezávislé zjišťování, zda jsou uvnitř zranění." Jestli filmy o držení rukojmích a únosech v něčem nelžou, tak v tom, že vyjednavači žádají důkaz o tom, že jsou zadržovaní naživu. Co byste usoudili o pachateli, který to nedoloží? Žily v té době ještě některé z obětí a byly třeba v bezvědomí? Byly naopak všechny po smrti? Znovu se vracíme k tomu, že policie tají, jak/nač oběti zemřely a dokonce mlží ohledně počtu vystřelených nábojů.

A ještě jedna elementární informace v policejní zprávě chybí. Kdy spáchal střelec sebevraždu? Bylo to už ve 14:15, kdy přestal brát vyjednavači telefon? Vnikala zásahovka dovnitř o 5 minut později s tímto vědomím? Venku samozřejmě musel být slyšet výstřel. Ne že by to něco na předchozím průběhu události měnilo, ale je zkrátka zvláštní, že to nikde nezaznělo.

Závěr? Nic si z toho nedělejme. Šlo jen o šetření Policejního prezidia. GIBS provádí vlastní šetření a je dost možné, že pakliže budou výsledky opět nedostatečné, vznikne třeba nezávislá parlamentní vyšetřovací komise.

Komentáře

lhschellerand

23. 01. 2018

[b][url=http://ru.copypatekwatches.top/]Patek Philippe Копии часов[/url][/b] [b][url=http://ru.copypatekwatches.top/]Patek Philippe Копии часов[/url][/b] [b][url=http://www.copypatekwatches.top/ru/]Patek Philippe Копии часов[/url][/b] Копировать Patek Philippe 7071R-010 - Розовое золото - Дамы Осложнения - $298.00 : реплики Patek Philippe часы, copypatekwatches.top language: <a href="http://www.copypatekwatches.top/de/"> <img src="http://www.copypatekwatches.top/ru/langimg/gericon.gif" alt="Deutsch" title=" Deutsch " height="15" width="24"></a> <a href="http://www.copypatekwatches.top/fr/"> <img src="http://www.copypatekwatches.top/ru/langimg/fricon.gif" alt="Français" title=" Français " height="15" width="24"></a> [url=http://www.copypatekwatches.top/it/] [img]http://www.copypatekwatches.top/ru/langimg/iticon.gif[/img]italiano[/url] [url=http://www.copypatekwatches.top/es/] [img]http://www.copypatekwatches.top/ru/langimg/esicon.gif[/img]Español[/url] [url=http://www.copypatekwatches.top/pt/] [img]http://www.copypatekwatches.top/ru/langimg/pticon.gif[/img]Português[/url] [url=http://www.copypatekwatches.top/jp/] [img]http://www.copypatekwatches.top/ru/langimg/jpicon.gif[/img]日本語[/url] <a href="http://www.copypatekwatches.top/ru/"> <img src="http://www.copypatekwatches.top/ru/langimg/ruicon.gif" alt="russian" title=" russian " height="15" width="24"></a> [url=http://www.copypatekwatches.top/ar/] [img]http://www.copypatekwatches.top/ru/langimg/aricon.gif[/img]arabic[/url] <a href="http://www.copypatekwatches.top/no/"> <img src="http://www.copypatekwatches.top/ru/langimg/noicon.gif" alt="norwegian" title=" norwegian " height="15" width="24"></a> <a href="http://www.copypatekwatches.top/sv/"> <img src="http://www.copypatekwatches.top/ru/langimg/svicon.gif" alt="swedish" title=" swedish " height="15" width="24"></a> [url=http://www.copypatekwatches.top/da/] [img]http://www.copypatekwatches.top/ru/langimg/daicon.gif[/img]danish[/url] [url=http://www.copypatekwatches.top/nl/] [img]http://www.copypatekwatches.top/ru/langimg/nlicon.gif[/img]Nederlands[/url] [url=http://www.copypatekwatches.top/fi/] [img]http://www.copypatekwatches.top/ru/langimg/fiicon.gif[/img]finland[/url] <a href="http://www.copypatekwatches.top/ie/"> <img src="http://www.copypatekwatches.top/ru/langimg/gaicon.gif" alt="ireland" title=" ireland " height="15" width="24"></a> [url=http://www.copypatekwatches.top/en/] [img]http://www.copypatekwatches.top/ru/langimg/icon.gif[/img]English[/url] [url=http://www.copypatekwatches.top/ru/][img]http://www.copypatekwatches.top/ru/includes/templates/dresses/images/logo.gif[/img]Powered by Zen Cart :: The Art of E-Commerce[/url] [url=http://www.copypatekwatches.top/ru/index.php?main_page=Payment_Methods]Оптовая[/url] [url=http://www.copypatekwatches.top/ru/index.php?main_page=shippinginfo]Информация о доставке[/url] [url=http://www.copypatekwatches.top/ru/index.php?main_page=Payment_Methods]Способы оплаты[/url] [url=http://www.copypatekwatches.top/ru/index.php?main_page=contact_us]Свяжитесь с нами[/url] Welcome GUEST, PLEASE [url=http://www.copypatekwatches.top/ru/index.php?main_page=login]Sign In[/url] or [url=http://www.copypatekwatches.top/ru/index.php?main_page=create_account]Register[/url] [url=http://www.copypatekwatches.top/ru/index.php?main_page=shopping_cart]Shopping Bag:[/url]&nbsp&nbsp(Your cart is empty) [url=http://www.copypatekwatches.top/ru/][b]Главная[/b][/url] [url=http://www.copypatekwatches.top/ru/ladies-watches-c-6.html][b]Реплика часы Patek повелительниц[/b][/url] [url=http://www.copypatekwatches.top/ru/mens-watches-c-1.html][b]Реплика Patek Мужские часы[/b][/url] [url=http://www.copypatekwatches.top/ru/pocket-watches-c-17.html][b]Реплика Patek Карманные часы[/b][/url] Currencies US Dollar Euro GB Pound Canadian Dollar Australian Dollar Jappen Yen Norske Krone Swedish Krone Danish Krone CNY Categories [url=http://www.copypatekwatches.top/ru/Реплика-patek-карманные-часы-c-17.html]Реплика Patek карманные часы[/url] <a class="category-top" href="http://www.copypatekwatches.top/ru/Реплика-patek-Женские-часы-c-6.html"><span class="category-subs-parent">Реплика Patek Женские часы</span></a> [url=http://www.copypatekwatches.top/ru/Реплика-patek-Женские-часы-Реплика-patek-aquanaut-c-6_15.html]Реплика Patek Aquanaut[/url] [url=http://www.copypatekwatches.top/ru/Реплика-patek-Женские-часы-Реплика-patek-calatrava-c-6_14.html]Реплика Patek Calatrava[/url] <a class="category-products" href="http://www.copypatekwatches.top/ru/Реплика-patek-Женские-часы-Реплика-patek-gondolo-c-6_7.html">Реплика Patek Gondolo</a> <a class="category-products" href="http://www.copypatekwatches.top/ru/Реплика-patek-Женские-часы-Реплика-patek-grand-complications-c-6_9.html">Реплика Patek Grand Complications</a> [url=http://www.copypatekwatches.top/ru/Реплика-patek-Женские-часы-Реплика-patek-nautilus-c-6_16.html]Реплика Patek Nautilus[/url] [url=http://www.copypatekwatches.top/ru/Реплика-patek-Женские-часы-Реплика-patek-Двадцать-4-®-c-6_13.html]Реплика Patek Двадцать ~ 4 ®[/url] [url=http://www.copypatekwatches.top/ru/Реплика-patek-Женские-часы-Реплика-patek-Осложнения-c-6_8.html]Реплика Patek Осложнения[/url] <a class="category-top" href="http://www.copypatekwatches.top/ru/Реплика-patek-Мужские-часы-c-1.html">Реплика Patek Мужские часы</a> Featured - [url=http://www.copypatekwatches.top/ru/featured_products.html]more[/url] [url=http://www.copypatekwatches.top/ru/Копировать-patek-philippe-53961g001-Белое-золото-мужчин-осложнения-p-7.html][img]http://www.copypatekwatches.top/ru/images/_small//patek_/Men-s-Watches/Complications/5396-1G-001-White-Gold-Men-Complications-.png[/img]Копировать Patek Philippe 5396/1G-001 - Белое золото - мужчин осложнения[/url] [url=http://www.copypatekwatches.top/ru/Копировать-patek-philippe-53961g001-Белое-золото-мужчин-осложнения-p-7.html]Копировать Patek Philippe 5396/1G-001 - Белое золото - мужчин осложнения[/url]$947.00 $283.00Save: 70% off[url=http://www.copypatekwatches.top/ru/Копировать-patek-philippe-7071g010-Белое-золото-Дамы-Осложнения-p-22.html][img]http://www.copypatekwatches.top/ru/images/_small//patek_/Ladies-Watches/Complications/7071G-010-White-Gold-Ladies-Complications-.png[/img]Копировать Patek Philippe 7071G-010 - Белое золото - Дамы Осложнения[/url] [url=http://www.copypatekwatches.top/ru/Копировать-patek-philippe-7071g010-Белое-золото-Дамы-Осложнения-p-22.html]Копировать Patek Philippe 7071G-010 - Белое золото - Дамы Осложнения[/url]$1,244.00 $241.00Save: 81% off[url=http://www.copypatekwatches.top/ru/Копировать-patek-philippe-4897r001-Розовое-золото-Дамы-calatrava-p-94.html][img]http://www.copypatekwatches.top/ru/images/_small//patek_/Ladies-Watches/Calatrava/4897R-001-Rose-Gold-Ladies-Calatrava-.png[/img]Копировать Patek Philippe 4897R-001 - Розовое золото - Дамы Calatrava[/url] [url=http://www.copypatekwatches.top/ru/Копировать-patek-philippe-4897r001-Розовое-золото-Дамы-calatrava-p-94.html]Копировать Patek Philippe 4897R-001 - Розовое золото - Дамы Calatrava[/url]$798.00 $251.00Save: 69% off [url=http://www.copypatekwatches.top/ru/]Home[/url] :: <a href="http://www.copypatekwatches.top/ru/Реплика-patek-Женские-часы-c-6.html">Реплика Patek Женские часы</a> :: [url=http://www.copypatekwatches.top/ru/Реплика-patek-Женские-часы-Реплика-patek-Осложнения-c-6_8.html]Реплика Patek Осложнения[/url] :: Копировать Patek Philippe 7071R-010 - Розовое золото - Дамы Осложнения Копировать Patek Philippe 7071R-010 - Розовое золото - Дамы Осложнения .jqzoom{ float:left; position:relative; padding:0px; cursor:pointer; width:301px; height:369px; }" [url=http://www.copypatekwatches.top/ru/7071r010-rose-gold-ladies-complications-p-207.html][img]http://www.copypatekwatches.top/ru/images//patek_/Ladies-Watches/Complications/7071R-010-Rose-Gold-Ladies-Complications-.png[/img]Копировать Patek Philippe 7071R-010 - Розовое золото - Дамы Осложнения[/url] $1,323.00 $298.00Save: 77% off Add to Cart: Product Description Движение Механическое движение ручным заводомКалибр CH 29-535 PSКолонным колесом хронографаЦентр стрелка хронографа, 30-минутный счетчикСекунды суб-дискДиаметр: 29,60 ммВысота: 5,35 ммЮвелирные изделия: 33Мосты: 11Части: 269Баланс: GyromaxВибрации / час: 28 800 (4 Гц)Запас хода: 65 часов макс.Hallmark: Patek Philippe печать Технические данные Механическое движение ручным заводом Калибр CH 29-535 PS Ladies First ХронографЦентральная стрелка хронографа и 30-минутный счетчик прошедшего времениСекунды циферблатНаберите фланец установить с 116 бриллиантами (~ 0,55 карата).Серебристо-белый опаловый циферблат с коричневым окрашены час маркеры или черный циферблат с guillochedProng пряжкиСапфир кристалл задняяВодонепроницаемость до 30 мРозовое золотоРазмеры корпуса: 35 × 39 мм [url=http://www.copypatekwatches.top/ru/7071r010-rose-gold-ladies-complications-p-207.html][img]http://www.copypatekwatches.top/ru/images//patek_/Ladies-Watches/Complications/7071R-010-Rose-Gold-Ladies-Complications--1.png[/img]/patek_/Ladies-Watches/Complications/7071R-010-Rose-Gold-Ladies-Complications--1.png[/url] <a href="http://www.copypatekwatches.top/ru/7071r010-rose-gold-ladies-complications-p-207.html" ><img src="http://www.copypatekwatches.top/ru/images//patek_/Ladies-Watches/Complications/7071R-010-Rose-Gold-Ladies-Complications--2.png" alt="/patek_/Ladies-Watches/Complications/7071R-010-Rose-Gold-Ladies-Complications--2.png"/></a> [url=http://www.copypatekwatches.top/ru/7071r010-rose-gold-ladies-complications-p-207.html][img]http://www.copypatekwatches.top/ru/images//patek_/Ladies-Watches/Complications/7071R-001-Rose-Gold-Ladies-Complications--3.png[/img]/patek_/Ladies-Watches/Complications/7071R-001-Rose-Gold-Ladies-Complications--3.png[/url] <a href="http://www.copypatekwatches.top/ru/7071r010-rose-gold-ladies-complications-p-207.html" ><img src="http://www.copypatekwatches.top/ru/images//patek_/Ladies-Watches/Complications/7071G-001-White-Gold-Ladies-Complications--6.png" alt="/patek_/Ladies-Watches/Complications/7071G-001-White-Gold-Ladies-Complications--6.png"/></a> <a href="http://www.copypatekwatches.top/ru/7071r010-rose-gold-ladies-complications-p-207.html" ><img src="http://www.copypatekwatches.top/ru/images//patek_/Ladies-Watches/Complications/7071G-001-White-Gold-Ladies-Complications--7.png" alt="/patek_/Ladies-Watches/Complications/7071G-001-White-Gold-Ladies-Complications--7.png"/></a> [url=http://www.copypatekwatches.top/ru/7071r010-rose-gold-ladies-complications-p-207.html][img]http://www.copypatekwatches.top/ru/images//patek_/Ladies-Watches/Complications/7071G-001-White-Gold-Ladies-Complications--8.png[/img]/patek_/Ladies-Watches/Complications/7071G-001-White-Gold-Ladies-Complications--8.png[/url] [url=http://www.copypatekwatches.top/ru/7071r010-rose-gold-ladies-complications-p-207.html][img]http://www.copypatekwatches.top/ru/images//patek_/Ladies-Watches/Complications/7071G-001-White-Gold-Ladies-Complications--9.png[/img]/patek_/Ladies-Watches/Complications/7071G-001-White-Gold-Ladies-Complications--9.png[/url] <a href="http://www.copypatekwatches.top/ru/7071r010-rose-gold-ladies-complications-p-207.html" ><img src="http://www.copypatekwatches.top/ru/images//patek_/Ladies-Watches/Complications/7071G-001-White-Gold-Ladies-Complications--10.png" alt="/patek_/Ladies-Watches/Complications/7071G-001-White-Gold-Ladies-Complications--10.png"/></a> [url=http://www.copypatekwatches.top/ru/7071r010-rose-gold-ladies-complications-p-207.html][img]http://www.copypatekwatches.top/ru/images//patek_/Ladies-Watches/Complications/7071G-001-White-Gold-Ladies-Complications--11.jpg[/img]/patek_/Ladies-Watches/Complications/7071G-001-White-Gold-Ladies-Complications--11.jpg[/url] [url=http://www.copypatekwatches.top/ru/7071r010-rose-gold-ladies-complications-p-207.html][img]http://www.copypatekwatches.top/ru/images//patek_/Ladies-Watches/Complications/7071G-001-White-Gold-Ladies-Complications--12.jpg[/img]/patek_/Ladies-Watches/Complications/7071G-001-White-Gold-Ladies-Complications--12.jpg[/url] [url=http://www.copypatekwatches.top/ru/7071r010-rose-gold-ladies-complications-p-207.html][img]http://www.copypatekwatches.top/ru/images//patek_/Ladies-Watches/Complications/7071G-001-White-Gold-Ladies-Complications--13.jpg[/img]/patek_/Ladies-Watches/Complications/7071G-001-White-Gold-Ladies-Complications--13.jpg[/url] [url=http://www.copypatekwatches.top/ru/7071r010-rose-gold-ladies-complications-p-207.html][img]http://www.copypatekwatches.top/ru/images//patek_/Ladies-Watches/Complications/7071G-001-White-Gold-Ladies-Complications--14.jpg[/img]/patek_/Ladies-Watches/Complications/7071G-001-White-Gold-Ladies-Complications--14.jpg[/url] [url=http://www.copypatekwatches.top/ru/7071r010-rose-gold-ladies-complications-p-207.html][img]http://www.copypatekwatches.top/ru/images//patek_/Ladies-Watches/Complications/7071G-001-White-Gold-Ladies-Complications--15.jpg[/img]/patek_/Ladies-Watches/Complications/7071G-001-White-Gold-Ladies-Complications--15.jpg[/url] [url=http://www.copypatekwatches.top/ru/7071r010-rose-gold-ladies-complications-p-207.html][img]http://www.copypatekwatches.top/ru/images//patek_/Ladies-Watches/Complications/7071G-001-White-Gold-Ladies-Complications--16.jpg[/img]/patek_/Ladies-Watches/Complications/7071G-001-White-Gold-Ladies-Complications--16.jpg[/url] [url=http://www.copypatekwatches.top/ru/7071r010-rose-gold-ladies-complications-p-207.html][img]http://www.copypatekwatches.top/ru/images//patek_/Ladies-Watches/Complications/7071G-001-White-Gold-Ladies-Complications--17.jpg[/img]/patek_/Ladies-Watches/Complications/7071G-001-White-Gold-Ladies-Complications--17.jpg[/url] [url=http://www.copypatekwatches.top/ru/7071r010-rose-gold-ladies-complications-p-207.html][img]http://www.copypatekwatches.top/ru/images//patek_/Ladies-Watches/Complications/7071G-001-White-Gold-Ladies-Complications--18.jpg[/img]/patek_/Ladies-Watches/Complications/7071G-001-White-Gold-Ladies-Complications--18.jpg[/url] [url=http://www.copypatekwatches.top/ru/7071r010-rose-gold-ladies-complications-p-207.html][img]http://www.copypatekwatches.top/ru/images//patek_/Ladies-Watches/Complications/7071G-001-White-Gold-Ladies-Complications--19.jpg[/img]/patek_/Ladies-Watches/Complications/7071G-001-White-Gold-Ladies-Complications--19.jpg[/url] [url=http://www.copypatekwatches.top/ru/7071r010-rose-gold-ladies-complications-p-207.html][img]http://www.copypatekwatches.top/ru/images//patek_/Ladies-Watches/Complications/7071G-001-White-Gold-Ladies-Complications--20.jpg[/img]/patek_/Ladies-Watches/Complications/7071G-001-White-Gold-Ladies-Complications--20.jpg[/url] [url=http://www.copypatekwatches.top/ru/7071r010-rose-gold-ladies-complications-p-207.html][img]http://www.copypatekwatches.top/ru/images//patek_/Ladies-Watches/Complications/7071G-001-White-Gold-Ladies-Complications--21.jpg[/img]/patek_/Ladies-Watches/Complications/7071G-001-White-Gold-Ladies-Complications--21.jpg[/url] [url=http://www.copypatekwatches.top/ru/7071r010-rose-gold-ladies-complications-p-207.html][img]http://www.copypatekwatches.top/ru/images//patek_/Ladies-Watches/Complications/7071G-001-White-Gold-Ladies-Complications--22.jpg[/img]/patek_/Ladies-Watches/Complications/7071G-001-White-Gold-Ladies-Complications--22.jpg[/url] [url=http://www.copypatekwatches.top/ru/7071r010-rose-gold-ladies-complications-p-207.html][img]http://www.copypatekwatches.top/ru/images//patek_/Ladies-Watches/Complications/7071G-001-White-Gold-Ladies-Complications--23.jpg[/img]/patek_/Ladies-Watches/Complications/7071G-001-White-Gold-Ladies-Complications--23.jpg[/url] <a href="http://www.copypatekwatches.top/ru/7071r010-rose-gold-ladies-complications-p-207.html" ><img src="http://www.copypatekwatches.top/ru/images//patek_/Ladies-Watches/Complications/7071G-001-White-Gold-Ladies-Complications--24.jpg" alt="/patek_/Ladies-Watches/Complications/7071G-001-White-Gold-Ladies-Complications--24.jpg"/></a>[img]http://www.copypatekwatches.top/ru/images//patek_/Ladies-Watches/Complications/7[/img]/patek_/Ladies-Watches/Complications/7 Related Products <a href="http://www.copypatekwatches.top/ru/Копировать-patek-philippe-4968g001-Белое-золото-Дамы-Осложнения-p-19.html"><img src="http://www.copypatekwatches.top/ru/images/_small//patek_/Ladies-Watches/Complications/4968G-001-White-Gold-Ladies-Complications-.png" alt="Копировать Patek Philippe 4968G-001 - Белое золото - Дамы Осложнения" title=" Копировать Patek Philippe 4968G-001 - Белое золото - Дамы Осложнения " width="160" height="139" /></a>[url=http://www.copypatekwatches.top/ru/Копировать-patek-philippe-4968g001-Белое-золото-Дамы-Осложнения-p-19.html]Копировать Patek Philippe 4968G-001 - Белое золото - Дамы Осложнения[/url] [url=http://www.copypatekwatches.top/ru/Копировать-patek-philippe-7071g011-Белое-золото-Дамы-Осложнения-p-23.html][img]http://www.copypatekwatches.top/ru/images/_small//patek_/Ladies-Watches/Complications/7071G-011-White-Gold-Ladies-Complications-.png[/img]Копировать Patek Philippe 7071G-011 - Белое золото - Дамы Осложнения[/url]<a href="http://www.copypatekwatches.top/ru/Копировать-patek-philippe-7071g011-Белое-золото-Дамы-Осложнения-p-23.html">Копировать Patek Philippe 7071G-011 - Белое золото - Дамы Осложнения</a> <a href="http://www.copypatekwatches.top/ru/Копировать-patek-philippe-4934r001-Розовое-золото-Дамы-Осложнения-p-199.html"><img src="http://www.copypatekwatches.top/ru/images/_small//patek_/Ladies-Watches/Complications/4934R-001-Rose-Gold-Ladies-Complications-.png" alt="Копировать Patek Philippe 4934R-001 - Розовое золото - Дамы Осложнения" title=" Копировать Patek Philippe 4934R-001 - Розовое золото - Дамы Осложнения " width="160" height="160" /></a>[url=http://www.copypatekwatches.top/ru/Копировать-patek-philippe-4934r001-Розовое-золото-Дамы-Осложнения-p-199.html]Копировать Patek Philippe 4934R-001 - Розовое золото - Дамы Осложнения[/url] <a href="http://www.copypatekwatches.top/ru/Копировать-patek-philippe-4936r001-Розовое-золото-Дамы-Осложнения-p-200.html"><img src="http://www.copypatekwatches.top/ru/images/_small//patek_/Ladies-Watches/Complications/4936R-001-Rose-Gold-Ladies-Complications-.png" alt="Копировать Patek Philippe 4936R-001 - Розовое золото - Дамы Осложнения" title=" Копировать Patek Philippe 4936R-001 - Розовое золото - Дамы Осложнения " width="160" height="159" /></a>[url=http://www.copypatekwatches.top/ru/Копировать-patek-philippe-4936r001-Розовое-золото-Дамы-Осложнения-p-200.html]Копировать Patek Philippe 4936R-001 - Розовое золото - Дамы Осложнения[/url] <a href="http://www.copypatekwatches.top/ru/index.php">Главная</a> [url=http://www.copypatekwatches.top/ru/index.php?main_page=shippinginfo]Перевозка[/url] [url=http://www.copypatekwatches.top/ru/index.php?main_page=Payment_Methods]Оптовая[/url] [url=http://www.copypatekwatches.top/ru/index.php?main_page=shippinginfo]Отслеживание заказа[/url] [url=http://www.copypatekwatches.top/ru/index.php?main_page=Coupons]купоны[/url] [url=http://www.copypatekwatches.top/ru/index.php?main_page=Payment_Methods]Способы оплаты[/url] [url=http://www.copypatekwatches.top/ru/index.php?main_page=contact_us]Свяжитесь с нами[/url] [url=http://www.replicapatekwatches.com/ru/]ЧАСЫ Patek Philippe[/url] <a style=" font-weight:bold;" href="http://www.replicapatekwatches.com/ru/" target="_blank">ФИЛИПП подражают PATEK</a> [url=http://www.replicapatekwatches.com/ru/]Patek Philippe СКИДКА ЧАСЫ[/url] <a style=" font-weight:bold;" href="http://www.replicapatekwatches.com/ru/" target="_blank">Patek Philippe ДЕШЕВО Stoer</a> [url=http://www.replicapatekwatches.com/ru/]ВЫСОКИЙ Patek Philippe подражают[/url] <a href="http://www.copypatekwatches.top/ru/7071r010-rose-gold-ladies-complications-p-207.html" ><IMG src="http://www.copypatekwatches.top/ru/includes/templates/dresses/images/payment_shipping_logo.png" width="474" height="64"></a> Все права защищены © 2012 Все права защищены. [b][url=http://ru.copypatekwatches.top/]реплики Patek Philippe Calatrava[/url][/b] [b][url=http://www.copypatekwatches.top/ru/]реплики Patek Philippe Calatrava[/url][/b]

lhschellerand

23. 01. 2018

[b][url=http://www.linksoflondonoutletstores.top/ru/] ссылки Л<strong><a href="http://www.linksoflondonoutletstores.top/ru/"> ссылки Лондона кольца </a></strong><br> <strong><a href="http://www.linksoflondonoutletstores.top/ru/"> ссылки Лондона серьги </a></strong><br>

lhschellerand

23. 01. 2018

[b][url=http://www.linksoflondonoutletstores.top/ru/] ссылки Лондона продажи [/url][/b] [b][url=http://www.linksoflondonoutletstores.top/ru/]ссылки Лондона [/url][/b] [b][url=http://www.linksoflondonoutletstores.top/ru/] ссылки Лондон браслет [/url][/b] Ссылки Лондона Шарм - 21-й День рождения - $19.00 : ссылки в лондоне оптом, linksoflondonoutletstores.top US Dollar Euro GB Pound Canadian Dollar Australian Dollar Jappen Yen Norske Krone Swedish Krone Danish Krone CNY Categories [url=http://www.linksoflondonoutletstores.top/ru/Ссылки-Лондона-Браслеты-c-9.html]Ссылки Лондона Браслеты[/url] [url=http://www.linksoflondonoutletstores.top/ru/Ссылки-of-london-Браслеты-c-8.html]Ссылки Of London Браслеты[/url] [url=http://www.linksoflondonoutletstores.top/ru/Ссылки-of-london-Серьги-c-6.html]Ссылки Of London Серьги[/url] [url=http://www.linksoflondonoutletstores.top/ru/Ссылки-Лондона-sweetie-браслет-c-2.html]Ссылки Лондона Sweetie браслет[/url] [url=http://www.linksoflondonoutletstores.top/ru/Ссылки-Лондона-Друзья-браслет-c-1.html]Ссылки Лондона Друзья браслет[/url] [url=http://www.linksoflondonoutletstores.top/ru/Ссылки-Лондона-колец-c-7.html]Ссылки Лондона колец[/url] [url=http://www.linksoflondonoutletstores.top/ru/Ссылки-Лондона-ожерелья-c-5.html]Ссылки Лондона ожерелья[/url] <a class="category-top" href="http://www.linksoflondonoutletstores.top/ru/Ссылки-Лондона-Подвески-c-3.html"><span class="category-subs-selected">Ссылки Лондона Подвески</span></a> [url=http://www.linksoflondonoutletstores.top/ru/Ссылки-Лондона-часы-c-4.html]Ссылки Лондона часы[/url] Featured - <a href="http://www.linksoflondonoutletstores.top/ru/featured_products.html"> [more]</a> <a href="http://www.linksoflondonoutletstores.top/ru/Ссылки-Лондона-дружбы-grey-Браслет-p-1559.html"><img src="http://www.linksoflondonoutletstores.top/ru/images/_small//linkslondon04_jewelry_/Links-of-London/Links-of-London-Friendship-Grey-Bracelet.jpg" alt="Ссылки Лондона дружбы Grey Браслет" title=" Ссылки Лондона дружбы Grey Браслет " width="130" height="130" /></a>[url=http://www.linksoflondonoutletstores.top/ru/Ссылки-Лондона-дружбы-grey-Браслет-p-1559.html]Ссылки Лондона дружбы Grey Браслет[/url]$234.00 $26.00Save: 89% off[url=http://www.linksoflondonoutletstores.top/ru/Ссылки-Лондона-Браслеты-3-Ссылки-Подвески-с-милые-вещи-p-1925.html][img]http://www.linksoflondonoutletstores.top/ru/images/_small//linkslondon04_jewelry_/Links-Of-London/nbsp-nbsp-nbsp/Links-Of-London-Bracelets-3-Links-Charms-with.jpg[/img]Ссылки Лондона Браслеты - 3 Ссылки Подвески с милые вещи[/url]<a class="sidebox-products" href="http://www.linksoflondonoutletstores.top/ru/Ссылки-Лондона-Браслеты-3-Ссылки-Подвески-с-милые-вещи-p-1925.html">Ссылки Лондона Браслеты - 3 Ссылки Подвески с милые вещи</a>$528.00 $63.00Save: 88% off[url=http://www.linksoflondonoutletstores.top/ru/Ссылки-Лондона-очарование-Стрекоза-инкрустированные-бриллиантами-p-172.html][img]http://www.linksoflondonoutletstores.top/ru/images/_small//linkslondon04_jewelry_/Links-Of-London/Links-of-london-charm-Dragonfly-Inlaid-Diamond.jpg[/img]Ссылки Лондона очарование - Стрекоза инкрустированные бриллиантами[/url] [url=http://www.linksoflondonoutletstores.top/ru/Ссылки-Лондона-очарование-Стрекоза-инкрустированные-бриллиантами-p-172.html]Ссылки Лондона очарование - Стрекоза инкрустированные бриллиантами[/url]$287.00 $16.00Save: 94% off [url=http://www.linksoflondonoutletstores.top/ru/]Home[/url] :: [url=http://www.linksoflondonoutletstores.top/ru/Ссылки-Лондона-Подвески-c-3.html]Ссылки Лондона Подвески[/url] :: Ссылки Лондона Шарм - 21-й День рождения .jqzoom{ float:left; position:relative; padding:0px; cursor:pointer; width:301px; height:300px; } [url=http://www.linksoflondonoutletstores.top/ru/Ссылки-Лондона-Шарм-21й-День-рождения-p-126.html][img]http://www.linksoflondonoutletstores.top/ru/images//linkslondon04_jewelry_/Links-Of-London/Links-of-London-Charm-21st-Birthday.jpg[/img]Ссылки Лондона Шарм - 21-й День рождения[/url] Ссылки Лондона Шарм - 21-й День рождения $303.00 $19.00Save: 94% off Add to Cart: [url=http://www.linksoflondonoutletstores.top/ru/Ссылки-Лондона-Шарм-21й-День-рождения-p-126.html][img]http://www.linksoflondonoutletstores.top/ru/rppay/visamastercard.jpg[/img]/linkslondon04_jewelry_/Links-Of-London/Links-of-London-Charm-21st-Birthday.jpg[/url] Ссылки Лондона Шарм - 21-й День рождения , это же твое 21-й день рождения ! Отметить этот особый случай с нашим стерлингового серебра 21-й день рождения очарования, отлично смотрится на любом браслете Ссылки или ожерелье цепи.:*Оценка продукта :* Размер / Размеры: 19 мм* Материал: стерлингового серебра 925* 100% подлинной Аутентичные* Поверхностная обработка антиокислительные* Пойдем со Ссылки Лондона дипломатической почты и подарочной коробке* Производитель: Ссылки ЛондонаПолностью в соответствии с оригинальным дизайном продукта , тонкое мастерство , качество отличное , каждый продукт в течение 24 часов после того, как , лазерная гравировка, предотвратить толстый слой окисления подтверждается и восхитительный корабль безупречный внешний вид , размер, форма , размер, вес и надписи и ни один из оригинал, ссылки .Ссылки Лондона Подвески Заказы обычно погружены вне в 24 часах после полученной компенсации. Доставка по всему миру Express Mail Service , обычно это занимает 3-7 рабочих дней, чтобы прибыть . Отслеживание Количество посылки будут отправлены к вам после доставлено, вы можете отслеживать его в Интернете . [url=http://www.linksoflondonoutletstores.top/ru/images//linkslondon04_jewelry_/Links-Of-London/Links-of-London-Charm-21st-Birthday.jpg] <a href="http://www.linksoflondonoutletstores.top/ru/Ссылки-Лондона-Шарм-21й-День-рождения-p-126.html" ><img src="http://www.linksoflondonoutletstores.top/ru/images//linkslondon04_jewelry_/Links-Of-London/Links-of-London-Charm-21st-Birthday.jpg" width=650px alt="/linkslondon04_jewelry_/Links-Of-London/Links-of-London-Charm-21st-Birthday.jpg"/></a> Related Products [url=http://www.linksoflondonoutletstores.top/ru/Ссылки-Лондона-Шарм-r-письме-p-1731.html][img]http://www.linksoflondonoutletstores.top/ru/images/_small//linkslondon04_jewelry_/Links-Of-London/Links-of-London-Charm-R-letter.jpg[/img]Ссылки Лондона Шарм -R письме[/url] [url=http://www.linksoflondonoutletstores.top/ru/Ссылки-Лондона-Шарм-r-письме-p-1731.html]Ссылки Лондона Шарм -R письме[/url] [url=http://www.linksoflondonoutletstores.top/ru/Ссылки-Лондона-очарование-двухэтажный-автобус-подвесные-p-1649.html][img]http://www.linksoflondonoutletstores.top/ru/images/_small//linkslondon04_jewelry_/Links-Of-London/Links-of-london-charm-Double-Decker-Bus-pendant.jpg[/img]Ссылки Лондона очарование - двухэтажный автобус подвесные[/url] [url=http://www.linksoflondonoutletstores.top/ru/Ссылки-Лондона-очарование-двухэтажный-автобус-подвесные-p-1649.html]Ссылки Лондона очарование - двухэтажный автобус подвесные[/url] <a href="http://www.linksoflondonoutletstores.top/ru/Ссылки-Лондона-очарование-jingle-bell-p-1699.html"><img src="http://www.linksoflondonoutletstores.top/ru/images/_small//linkslondon04_jewelry_/Links-Of-London/Links-of-london-charm-Jingle-Bell.jpg" alt="Ссылки Лондона очарование - Jingle Bell" title=" Ссылки Лондона очарование - Jingle Bell " width="160" height="160" /></a>[url=http://www.linksoflondonoutletstores.top/ru/Ссылки-Лондона-очарование-jingle-bell-p-1699.html]Ссылки Лондона очарование - Jingle Bell[/url] <a href="http://www.linksoflondonoutletstores.top/ru/Ссылки-Лондона-очарование-Подкова-18каратного-золота-и-алмазов-charm-p-210.html"><img src="http://www.linksoflondonoutletstores.top/ru/images/_small//linkslondon04_jewelry_/Links-Of-London/Links-of-london-charm-Horseshoe-18kt-Gold-and.jpg" alt="Ссылки Лондона очарование - Подкова 18-каратного золота и алмазов Charm" title=" Ссылки Лондона очарование - Подкова 18-каратного золота и алмазов Charm " width="160" height="160" /></a>[url=http://www.linksoflondonoutletstores.top/ru/Ссылки-Лондона-очарование-Подкова-18каратного-золота-и-алмазов-charm-p-210.html]Ссылки Лондона очарование - Подкова 18-каратного золота и алмазов Charm[/url] [url=http://www.linksoflondonoutletstores.top/ru/index.php?main_page=product_reviews_write&amp;products_id=126][img]http://www.linksoflondonoutletstores.top/ru/includes/templates/polo/buttons/english/button_write_review.gif[/img]Write Review[/url] [b][url=http://www.linksoflondonoutletstores.top/ru/] ссылки Лондона кольца [/url][/b] [b][url=http://www.linksoflondonoutletstores.top/ru/] ссылки Лондона серьги [/url][/b]

lhschellerand

23. 01. 2018

[b][url=http://www.pandoracharmnecklace.top/ru/]пандора <strong><a href="http://www.pandoracharmnecklace.top/ru/">пандора прелести продажи</a></strong><br> <strong><a href="http://www.pandoracharmnecklace.top/ru/">пандора магазин</a></strong><br>

lhschellerand

23. 01. 2018

[b][url=http://www.pandoracharmnecklace.top/ru/]Пандора кольца[/url][/b] | [b][url=http://www.pandoracharmnecklace.top/ru/]пандора[/url][/b] | [b][url=http://www.pandoracharmnecklace.top/ru/]Пандора прелести[/url][/b] Браслет с застежкой баррель - 590713 - $75.00 : Дешевые Пандоры ювелирные изделия , pandoracharmnecklace.top US Dollar Euro GB Pound Canadian Dollar Australian Dollar Jappen Yen Norske Krone Swedish Krone Danish Krone CNY Categories [url=http://www.pandoracharmnecklace.top/ru/Пандора-Ожерелье-c-16.html]Пандора Ожерелье[/url] [url=http://www.pandoracharmnecklace.top/ru/pandora-Браслеты-c-1.html]Pandora Браслеты[/url] [url=http://www.pandoracharmnecklace.top/ru/pandora-Браслеты-Пандора-essence-Браслеты-c-1_3.html]Пандора Essence Браслеты[/url] [url=http://www.pandoracharmnecklace.top/ru/pandora-Браслеты-Пандора-Шарм-Браслеты-c-1_2.html]Пандора Шарм Браслеты[/url] [url=http://www.pandoracharmnecklace.top/ru/Пандора-бусины-c-4.html]Пандора бусины[/url] <a class="category-top" href="http://www.pandoracharmnecklace.top/ru/Пандора-Кольца-c-12.html">Пандора Кольца</a> [url=http://www.pandoracharmnecklace.top/ru/Пандора-Серьги-c-13.html]Пандора Серьги[/url] Featured - [url=http://www.pandoracharmnecklace.top/ru/featured_products.html] [more][/url] [url=http://www.pandoracharmnecklace.top/ru/Стерлингового-серебра-Чай-или-кофе-горшок-с-14k-gold-790250-p-639.html][img]http://www.pandoracharmnecklace.top/ru/images/_small//pandora01_jewelry_/Beads/Sterling-Silver-Tea-or-Coffee-Pot-with-14K-Gold.jpg[/img]Стерлингового серебра Чай или кофе горшок с 14K Gold - 790250[/url] [url=http://www.pandoracharmnecklace.top/ru/Стерлингового-серебра-Чай-или-кофе-горшок-с-14k-gold-790250-p-639.html]Стерлингового серебра Чай или кофе горшок с 14K Gold - 790250[/url]$68.00 $46.00Save: 32% off[url=http://www.pandoracharmnecklace.top/ru/Дружба-Трехместный-Браун-браслет-с-стерлингового-серебра-застежка-590714cbn-p-16.html][img]http://www.pandoracharmnecklace.top/ru/images/_small//pandora01_jewelry_/Bracelets/Friendship-Triple-Brown-Bracelet-with-Sterling.jpg[/img]Дружба Трехместный Браун браслет с стерлингового серебра застежка - 590714CBN[/url] [url=http://www.pandoracharmnecklace.top/ru/Дружба-Трехместный-Браун-браслет-с-стерлингового-серебра-застежка-590714cbn-p-16.html]Дружба Трехместный Браун браслет с стерлингового серебра застежка - 590714CBN[/url]$91.00 $64.00Save: 30% off[url=http://www.pandoracharmnecklace.top/ru/Браслет-с-застежкой-баррель-590713-p-6.html][img]http://www.pandoracharmnecklace.top/ru/images/_small//pandora01_jewelry_/Bracelets/Bangle-Bracelet-with-barrel-clasp-590713.png[/img]Браслет с застежкой баррель - 590713[/url] [url=http://www.pandoracharmnecklace.top/ru/Браслет-с-застежкой-баррель-590713-p-6.html]Браслет с застежкой баррель - 590713[/url]$105.00 $75.00Save: 29% off[img]http://www.pandoracharmnecklace.top/ru/includes/templates/polo/images/pic01.gif[/img]Браслет с застежкой баррель - 590713[/url] [url=http://www.pandoracharmnecklace.top/ru/][img]http://www.pandoracharmnecklace.top/ru/includes/templates/polo/images/pic02.gif[/img]Браслет с застежкой баррель - 590713[/url] [url=http://www.pandoracharmnecklace.top/ru/]Home[/url] :: [url=http://www.pandoracharmnecklace.top/ru/pandora-Браслеты-c-1.html]Pandora Браслеты[/url] :: Браслет с застежкой баррель - 590713 .jqzoom{ float:left; position:relative; padding:0px; cursor:pointer; width:301px; height:300px; } [url=http://www.pandoracharmnecklace.top/ru/Браслет-с-застежкой-баррель-590713-p-6.html][img]http://www.pandoracharmnecklace.top/ru/images//pandora01_jewelry_/Bracelets/Bangle-Bracelet-with-barrel-clasp-590713.png[/img]Браслет с застежкой баррель - 590713[/url] Браслет с застежкой баррель - 590713 $105.00 $75.00Save: 29% off Add to Cart: [url=http://www.pandoracharmnecklace.top/ru/Браслет-с-застежкой-баррель-590713-p-6.html][img]http://www.pandoracharmnecklace.top/ru/rppay/visamastercard.jpg[/img]/pandora01_jewelry_/Bracelets/Bangle-Bracelet-with-barrel-clasp-590713.png[/url] Браслет с застежкой баррель является одним из наших ручной работы Pandora браслет , который сделан из твердого стерлингового серебра . [url=http://www.pandoracharmnecklace.top/ru/images//pandora01_jewelry_/Bracelets/Bangle-Bracelet-with-barrel-clasp-590713.png] [url=http://www.pandoracharmnecklace.top/ru/Браслет-с-застежкой-баррель-590713-p-6.html][img]http://www.pandoracharmnecklace.top/ru/images//pandora01_jewelry_/Bracelets/Bangle-Bracelet-with-barrel-clasp-590713.png[/img]/pandora01_jewelry_/Bracelets/Bangle-Bracelet-with-barrel-clasp-590713.png[/url] Related Products <a href="http://www.pandoracharmnecklace.top/ru/Интуиция-Трехместный-Фиолетовый-браслет-с-стерлингового-серебра-застежка-590714cpe-p-18.html"><img src="http://www.pandoracharmnecklace.top/ru/images/_small//pandora01_jewelry_/Bracelets/Intuition-Triple-Purple-Bracelet-with-Sterling.jpg" alt="Интуиция Трехместный Фиолетовый браслет с стерлингового серебра застежка - 590714CPE" title=" Интуиция Трехместный Фиолетовый браслет с стерлингового серебра застежка - 590714CPE " width="160" height="153" /></a>[url=http://www.pandoracharmnecklace.top/ru/Интуиция-Трехместный-Фиолетовый-браслет-с-стерлингового-серебра-застежка-590714cpe-p-18.html]Интуиция Трехместный Фиолетовый браслет с стерлингового серебра застежка - 590714CPE[/url] <a href="http://www.pandoracharmnecklace.top/ru/multi-strand-Цвет-шнура-в-Лаванда-limited-edition-590715cla-М-p-27.html"><img src="http://www.pandoracharmnecklace.top/ru/images/_small//pandora01_jewelry_/Bracelets/Multi-Strand-Color-Cord-in-Lavender-Limited.jpg" alt="Multi- Strand Цвет шнура в Лаванда - Limited Edition - 590715CLA -М" title=" Multi- Strand Цвет шнура в Лаванда - Limited Edition - 590715CLA -М " width="160" height="153" /></a>[url=http://www.pandoracharmnecklace.top/ru/multi-strand-Цвет-шнура-в-Лаванда-limited-edition-590715cla-М-p-27.html]Multi- Strand Цвет шнура в Лаванда - Limited Edition - 590715CLA -М[/url] [url=http://www.pandoracharmnecklace.top/ru/Поли-шнура-в-розовый-цвет-390961cpk100-Размер-394-в-p-32.html][img]http://www.pandoracharmnecklace.top/ru/images/_small//pandora01_jewelry_/Bracelets/Poly-Cord-in-Pink-Color-390961CPK-100-Size-39-4-in.jpg[/img]Поли шнура в розовый цвет - 390961CPK-100 - Размер 39.4 в[/url] [url=http://www.pandoracharmnecklace.top/ru/Поли-шнура-в-розовый-цвет-390961cpk100-Размер-394-в-p-32.html]Поли шнура в розовый цвет - 390961CPK-100 - Размер 39.4 в[/url] [url=http://www.pandoracharmnecklace.top/ru/Кожа-Двухместный-браслет-в-Шампани-590705cpl-p-22.html][img]http://www.pandoracharmnecklace.top/ru/images/_small//pandora01_jewelry_/Bracelets/Leather-Double-Bracelet-in-Champagne-590705CPL.jpg[/img]Кожа Двухместный браслет в Шампани - 590705CPL[/url] [url=http://www.pandoracharmnecklace.top/ru/Кожа-Двухместный-браслет-в-Шампани-590705cpl-p-22.html]Кожа Двухместный браслет в Шампани - 590705CPL[/url] [url=http://www.pandoracharmnecklace.top/ru/index.php?main_page=product_reviews_write&amp;products_id=6][img]http://www.pandoracharmnecklace.top/ru/includes/templates/polo/buttons/english/button_write_review.gif[/img]Write Review[/url] <a href="http://www.pandoracharmnecklace.top/ru/index.php">Главная</a> [url=http://www.pandoracharmnecklace.top/ru/index.php?main_page=shippinginfo]перевозка[/url] [url=http://www.pandoracharmnecklace.top/ru/index.php?main_page=Payment_Methods]оптовая[/url] [url=http://www.pandoracharmnecklace.top/ru/index.php?main_page=shippinginfo]Отслеживание Заказа[/url] [url=http://www.pandoracharmnecklace.top/ru/index.php?main_page=Coupons]купоны[/url] [url=http://www.pandoracharmnecklace.top/ru/index.php?main_page=Payment_Methods]Способы Оплаты[/url] <a href="http://www.pandoracharmnecklace.top/ru/index.php?main_page=contact_us">Связаться С Нами</a> <a style=" font-weight:bold; color:#fff;" href="http://www.pandoracharmscanadaonline.org/ru/" target="_blank">Новый Pandora ювелирных изделий на выходе</a> [url=http://www.pandoracharmscanadaonline.org/ru/]Пандора Подвески Алфавит[/url] [url=http://www.pandoracharmscanadaonline.org/ru/]Пандора золото и серебро прелести[/url] [url=http://www.pandoracharmscanadaonline.org/ru/]Пандора ожерелье и браслеты[/url] [url=http://www.pandoracharmscanadaonline.org/ru/]Pandora деревянные бусины[/url] <a href="http://www.pandoracharmnecklace.top/ru/Браслет-с-застежкой-баррель-590713-p-6.html" ><IMG src="http://www.pandoracharmnecklace.top/ru/includes/templates/polo/images/payment.png" ></a> Copyright © 2012-2013 Все права защищены . [b][url=http://www.pandoracharmnecklace.top/ru/]пандора прелести продажи[/url][/b] [b][url=http://www.pandoracharmnecklace.top/ru/]пандора магазин[/url][/b]

lhschellerand

23. 01. 2018

[b][url=http://www.philippepatekwatches.top/ru/реплика-патек-дамски<strong><a href="http://www.philippepatekwatches.top/ru/реплика-патек-дамские-часы-c-6.html">Часы patek philippe</a></strong><br> <strong><a href="http://www.philippepatekwatches.top/ru/реплика-патек-дамские-часы-c-6.html">Patek philippe nautilus replica</a></strong><br>

lhschellerand

23. 01. 2018

[b][url=http://www.philippepatekwatches.top/ru/]Patek Philippe часы реплики[/url][/b] | [b][url=http://www.philippepatekwatches.top/ru/]Patek Philippe часы реплики[/url][/b] | [b][url=http://www.philippepatekwatches.top/ru/]Часы patek philippe[/url][/b] Карманные часы US Dollar Euro GB Pound Canadian Dollar Australian Dollar Jappen Yen Norske Krone Swedish Krone Danish Krone CNY Categories [url=http://www.philippepatekwatches.top/ru/реплики-мужчин-часы-patek-c-1.html]реплики мужчин часы Patek [/url] <a class="category-top" href="http://www.philippepatekwatches.top/ru/реплика-патек-дамские-часы-c-6.html">реплика патек дамские часы </a> <a class="category-top" href="http://www.philippepatekwatches.top/ru/реплика-патек-карманные-часы-c-17.html"><span class="category-subs-selected">реплика патек карманные часы </span></a> Featured - [url=http://www.philippepatekwatches.top/ru/featured_products.html]more[/url] [url=http://www.philippepatekwatches.top/ru/Копировать-patek-philippe-7071g010-Белое-золото-Женское-Осложнения-p-22.html][img]http://www.philippepatekwatches.top/ru/images/_small//patek_/Ladies-Watches/Complications/7071G-010-White-Gold-Ladies-Complications-.png[/img]Копировать Patek Philippe 7071G-010 - Белое золото - Женское Осложнения[/url] [url=http://www.philippepatekwatches.top/ru/Копировать-patek-philippe-7071g010-Белое-золото-Женское-Осложнения-p-22.html]Копировать Patek Philippe 7071G-010 - Белое золото - Женское Осложнения [/url]$1,718.00 $241.00Save: 86% off[url=http://www.philippepatekwatches.top/ru/экземпляр-patek-philippe-4897r001-розового-золота-дамы-калатрава-p-94.html][img]http://www.philippepatekwatches.top/ru/images/_small//patek_/Ladies-Watches/Calatrava/4897R-001-Rose-Gold-Ladies-Calatrava-.png[/img]экземпляр Patek Philippe 4897r-001 - розового золота - дамы калатрава[/url] [url=http://www.philippepatekwatches.top/ru/экземпляр-patek-philippe-4897r001-розового-золота-дамы-калатрава-p-94.html]экземпляр Patek Philippe 4897r-001 - розового золота - дамы калатрава [/url]$653.00 $251.00Save: 62% off[url=http://www.philippepatekwatches.top/ru/Копия-patek-philippe-5297g001-Белое-золото-Мужчины-Калатрава-p-47.html][img]http://www.philippepatekwatches.top/ru/images/_small//patek_/Men-s-Watches/Calatrava/5297G-001-White-Gold-Men-Calatrava-.png[/img]Копия Patek Philippe 5297G-001 - Белое золото - Мужчины Калатрава[/url] [url=http://www.philippepatekwatches.top/ru/Копия-patek-philippe-5297g001-Белое-золото-Мужчины-Калатрава-p-47.html]Копия Patek Philippe 5297G-001 - Белое золото - Мужчины Калатрава [/url]$982.00 $270.00Save: 73% off <a href="http://www.philippepatekwatches.top/ru/">Home</a> :: реплика патек карманные часы реплика патек карманные часы Displaying [b]1[/b] to [b]6[/b] (of [b]6[/b] products) [url=http://www.philippepatekwatches.top/ru/Копировать-patek-philippe-972-1j010-Желтое-золото-Мужские-часы-lepine-pocket-p-210.html][img]http://www.philippepatekwatches.top/ru/images/_small//patek_/Pocket-Watches/972-1J-010-Yellow-Gold-Men-Lepine-Pocket-Watches-.png[/img]Копировать Patek Philippe 972 / 1J-010 - Желтое золото - Мужские часы Lepine Pocket[/url] [url=http://www.philippepatekwatches.top/ru/Копировать-patek-philippe-972-1j010-Желтое-золото-Мужские-часы-lepine-pocket-p-210.html]Копировать Patek Philippe 972 / 1J-010 - Желтое золото - Мужские часы Lepine Pocket [/url]движения механическиеКалибр 17...$1,079.00 $224.00Save: 79% off[url=http://www.philippepatekwatches.top/ru/реплика-патек-карманные-часы-c-17.html?products_id=210&action=buy_now&sort=20a][img]http://www.philippepatekwatches.top/ru/includes/templates/dresses/buttons/english/button_buy_now.gif[/img]Buy Now[/url] <a href="http://www.philippepatekwatches.top/ru/Копировать-patek-philippe-973j010-Желтое-золото-Мужские-часы-lepine-pocket-p-211.html"><div style="vertical-align: middle;height:161px"><img src="http://www.philippepatekwatches.top/ru/images/_small//patek_/Pocket-Watches/973J-010-Yellow-Gold-Men-Lepine-Pocket-Watches-.png" alt="Копировать Patek Philippe 973J-010 - Желтое золото - Мужские часы Lepine Pocket" title=" Копировать Patek Philippe 973J-010 - Желтое золото - Мужские часы Lepine Pocket " width="180" height="157" class="listingProductImage" id="listimg" /></div></a>[url=http://www.philippepatekwatches.top/ru/Копировать-patek-philippe-973j010-Желтое-золото-Мужские-часы-lepine-pocket-p-211.html]Копировать Patek Philippe 973J-010 - Желтое золото - Мужские часы Lepine Pocket [/url]движения механическиеКалибр 17...$675.00 $200.00Save: 70% off<a href="http://www.philippepatekwatches.top/ru/реплика-патек-карманные-часы-c-17.html?products_id=211&action=buy_now&sort=20a"><img src="http://www.philippepatekwatches.top/ru/includes/templates/dresses/buttons/english/button_buy_now.gif" alt="Buy Now" title=" Buy Now " width="83" height="22" class="listingBuyNowButton" /></a> <a href="http://www.philippepatekwatches.top/ru/Копировать-patek-philippe-980g010-Белое-золото-Мужские-часыохотники-p-212.html"><div style="vertical-align: middle;height:161px"><img src="http://www.philippepatekwatches.top/ru/images/_small//patek_/Pocket-Watches/980G-010-White-Gold-Men-Hunter-Pocket-Watches-.png" alt="Копировать Patek Philippe 980G-010 - Белое золото - Мужские часы-охотники" title=" Копировать Patek Philippe 980G-010 - Белое золото - Мужские часы-охотники " width="180" height="132" class="listingProductImage" id="listimg" /></div></a>[url=http://www.philippepatekwatches.top/ru/Копировать-patek-philippe-980g010-Белое-золото-Мужские-часыохотники-p-212.html]Копировать Patek Philippe 980G-010 - Белое золото - Мужские часы-охотники [/url]движения механическиеКалибр 17...$1,301.00 $220.00Save: 83% off[url=http://www.philippepatekwatches.top/ru/реплика-патек-карманные-часы-c-17.html?products_id=212&action=buy_now&sort=20a][img]http://www.philippepatekwatches.top/ru/includes/templates/dresses/buttons/english/button_buy_now.gif[/img]Buy Now[/url] [url=http://www.philippepatekwatches.top/ru/Копировать-patek-philippe-980j011-Желтое-золото-Мужские-часы-hunter-pocket-p-214.html][img]http://www.philippepatekwatches.top/ru/images/_small//patek_/Pocket-Watches/980J-011-Yellow-Gold-Men-Hunter-Pocket-Watches-.png[/img]Копировать Patek Philippe 980J-011 - Желтое золото - Мужские часы Hunter Pocket[/url] [url=http://www.philippepatekwatches.top/ru/Копировать-patek-philippe-980j011-Желтое-золото-Мужские-часы-hunter-pocket-p-214.html]Копировать Patek Philippe 980J-011 - Желтое золото - Мужские часы Hunter Pocket [/url]движения механическиеКалибр 17...$501.00 $205.00Save: 59% off[url=http://www.philippepatekwatches.top/ru/реплика-патек-карманные-часы-c-17.html?products_id=214&action=buy_now&sort=20a][img]http://www.philippepatekwatches.top/ru/includes/templates/dresses/buttons/english/button_buy_now.gif[/img]Buy Now[/url] <a href="http://www.philippepatekwatches.top/ru/Копировать-patek-philippe-980r001-Розовое-золото-Мужские-часыохотники-p-213.html"><div style="vertical-align: middle;height:149px"><img src="http://www.philippepatekwatches.top/ru/images/_small//patek_/Pocket-Watches/980R-001-Rose-Gold-Men-Hunter-Pocket-Watches-.png" alt="Копировать Patek Philippe 980R-001 - Розовое золото - Мужские часы-охотники" title=" Копировать Patek Philippe 980R-001 - Розовое золото - Мужские часы-охотники " width="180" height="132" class="listingProductImage" id="listimg" /></div></a>[url=http://www.philippepatekwatches.top/ru/Копировать-patek-philippe-980r001-Розовое-золото-Мужские-часыохотники-p-213.html]Копировать Patek Philippe 980R-001 - Розовое золото - Мужские часы-охотники [/url]движения механическиеКалибр 17...$706.00 $228.00Save: 68% off[url=http://www.philippepatekwatches.top/ru/реплика-патек-карманные-часы-c-17.html?products_id=213&action=buy_now&sort=20a][img]http://www.philippepatekwatches.top/ru/includes/templates/dresses/buttons/english/button_buy_now.gif[/img]Buy Now[/url] [url=http://www.philippepatekwatches.top/ru/Копировать-patek-philippe-983j001-Желтое-золото-Мужские-охотничьи-карманные-часы-p-215.html][img]http://www.philippepatekwatches.top/ru/images/_small//patek_/Pocket-Watches/983J-001-Yellow-Gold-Men-Hunter-Pocket-Watches-.png[/img]Копировать Patek Philippe 983J-001 - Желтое золото - Мужские охотничьи карманные часы[/url] [url=http://www.philippepatekwatches.top/ru/Копировать-patek-philippe-983j001-Желтое-золото-Мужские-охотничьи-карманные-часы-p-215.html]Копировать Patek Philippe 983J-001 - Желтое золото - Мужские охотничьи карманные часы [/url]движения механическиеКалибр 17...$830.00 $234.00Save: 72% off[url=http://www.philippepatekwatches.top/ru/реплика-патек-карманные-часы-c-17.html?products_id=215&action=buy_now&sort=20a][img]http://www.philippepatekwatches.top/ru/includes/templates/dresses/buttons/english/button_buy_now.gif[/img]Buy Now[/url] Displaying [b]1[/b] to [b]6[/b] (of [b]6[/b] products) [url=http://www.philippepatekwatches.top/ru/index.php]Home[/url] [url=http://www.philippepatekwatches.top/ru/index.php?main_page=shippinginfo]Shipping[/url] [url=http://www.philippepatekwatches.top/ru/index.php?main_page=Payment_Methods]Wholesale[/url] [url=http://www.philippepatekwatches.top/ru/index.php?main_page=shippinginfo]Order Tracking[/url] [url=http://www.philippepatekwatches.top/ru/index.php?main_page=Coupons]Coupons[/url] [url=http://www.philippepatekwatches.top/ru/index.php?main_page=Payment_Methods]Payment Methods[/url] [url=http://www.philippepatekwatches.top/ru/index.php?main_page=contact_us]Contact Us[/url] [url=http://www.philippepatekwatches.top/ru/news/]News[/url] [url=http://www.replicapatekwatches.com/]PATEK PHILIPPE WATCHES[/url] [url=http://www.replicapatekwatches.com/]PATEK PHILIPPE IMITATE[/url] <a style=" font-weight:bold;" href="http://www.replicapatekwatches.com/" target="_blank">PATEK PHILIPPE DISCOUNT WATCHES</a> <a style=" font-weight:bold;" href="http://www.replicapatekwatches.com/" target="_blank">PATEK PHILIPPE CHEAP STOER</a> [url=http://www.replicapatekwatches.com/]PATEK PHILIPPE HIGH IMITATE[/url] [url=http://www.philippepatekwatches.top/ru/pocket-watches-c-17.html][/url] Copyright © 2012 All Rights Reserved. [b][url=http://www.philippepatekwatches.top/ru/реплика-патек-дамские-часы-c-6.html]Часы patek philippe[/url][/b] [b][url=http://www.philippepatekwatches.top/ru/реплика-патек-дамские-часы-c-6.html]Patek philippe nautilus replica[/url][/b]

lhschellerand

23. 01. 2018

[b][url=http://www.swissmontres.cn/ru/oris-часы-c-307.htm<strong><a href="http://www.swissmontres.cn/ru/oris-часы-c-307.html">Oris часы женщин</a></strong><br> <strong><a href="http://www.swissmontres.cn/ru/oris-часы-c-307.html">или часы ценой</a></strong><br>

lhschellerand

23. 01. 2018

<strong><a href="http://www.swissmontres.cn/ru/">поддельные часы</a></strong><br> <strong><a href="http://www.swissmontres.cn/ru/"> реплика часы </a></strong><br> <strong><a href="http://www.swissmontres.cn/ru/"> Реплика швейцарские часы </a></strong><br> <br> <title>Baume & Mercier</title> <meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=UTF-8" /> <meta name="keywords" content="Baume & Mercier" /> <meta name="description" content="" /> <meta http-equiv="imagetoolbar" content="no" /> <base href="http://www.swissmontres.cn/ru/" /> <link rel="canonical" href="http://www.swissmontres.cn/ru/baume-mercier-c-175.html" /> <link rel="stylesheet" type="text/css" href="http://www.swissmontres.cn/ru/includes/templates/polo/css/style_imagehover.css" /> <link rel="stylesheet" type="text/css" href="http://www.swissmontres.cn/ru/includes/templates/polo/css/stylesheet.css" /> <link rel="stylesheet" type="text/css" href="http://www.swissmontres.cn/ru/includes/templates/polo/css/stylesheet_css_buttons.css" /> <link rel="stylesheet" type="text/css" media="print" href="http://www.swissmontres.cn/ru/includes/templates/polo/css/print_stylesheet.css" /> <select name="currency" onchange="this.form.submit();"> <option value="USD" selected="selected">US Dollar</option> <option value="EUR">Euro</option> <option value="GBP">GB Pound</option> <option value="CAD">Canadian Dollar</option> <option value="AUD">Australian Dollar</option> <option value="JPY">Jappen Yen</option> <option value="NOK">Norske Krone</option> <option value="SEK">Swedish Krone</option> <option value="DKK">Danish Krone</option> <option value="CNY">CNY</option> </select> <input type="hidden" name="main_page" value="index" /><input type="hidden" name="cPath" value="175" /></form></div></div> <div class="leftBoxContainer" id="categories" style="width: 210px"> <div class="sidebox-header-left main-sidebox-header-left"><h3 class="leftBoxHeading main-sidebox-header-right" id="categoriesHeading">Categories</h3></div> <div id="categoriesContent" class="sideBoxContent"> <div class="categories-top-list no-dots"><a class="category-top" href="http://www.swissmontres.cn/ru/oris-часы-c-307.html">Oris часы</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.swissmontres.cn/ru/vacheron-constantin-c-125.html">Vacheron Constantin</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.swissmontres.cn/ru/a-lange-söhne-c-78.html">A. Lange & Söhne</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.swissmontres.cn/ru/audemars-piguet-c-92.html">Audemars Piguet</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.swissmontres.cn/ru/baume-mercier-c-175.html"><span class="category-subs-parent">Baume & Mercier</span></a></div> <div class="subcategory"><a class="category-products" href="http://www.swissmontres.cn/ru/baume-mercier-baume-mercier-classima-c-175_176.html">Baume & Mercier Classima</a></div> <div class="subcategory"><a class="category-products" href="http://www.swissmontres.cn/ru/baume-mercier-baume-mercier-Ривьера-c-175_178.html">Baume & Mercier Ривьера</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.swissmontres.cn/ru/blancpain-часы-c-113.html">Blancpain часы</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.swissmontres.cn/ru/breguet-часы-c-118.html">Breguet часы</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.swissmontres.cn/ru/breitling-часы-c-158.html">Breitling часы</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.swissmontres.cn/ru/franck-muller-часы-c-86.html">Franck Muller часы</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.swissmontres.cn/ru/frederique-constant-c-305.html">Frederique Constant</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.swissmontres.cn/ru/georg-jensen-часы-c-309.html">Georg Jensen часы</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.swissmontres.cn/ru/girard-perregaux-c-106.html">Girard - Perregaux</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.swissmontres.cn/ru/iwc-часы-c-212.html">IWC часы</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.swissmontres.cn/ru/jacob-jensen-часы-c-18.html">Jacob Jensen часы</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.swissmontres.cn/ru/jaegerlecoultre-c-94.html">Jaeger-LeCoultre</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.swissmontres.cn/ru/maurice-lacroix-c-189.html">Maurice Lacroix</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.swissmontres.cn/ru/omega-часы-c-254.html">Omega часы</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.swissmontres.cn/ru/patek-philippe-c-134.html">Patek Philippe</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.swissmontres.cn/ru/rolex-часы-c-263.html">Rolex часы</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.swissmontres.cn/ru/tag-heuer-часы-c-196.html">TAG Heuer часы</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.swissmontres.cn/ru/tissot-часы-c-345.html">Tissot часы</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.swissmontres.cn/ru/ulysse-nardin-c-143.html">Ulysse Nardin</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.swissmontres.cn/ru/zenith-часы-c-184.html">Zenith часы</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.swissmontres.cn/ru/Картье-часы-c-220.html">Картье часы</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.swissmontres.cn/ru/часы-brunosohnle-c-29.html">часы BrunoSohnle</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.swissmontres.cn/ru/часы-chopard-c-149.html">часы Chopard</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.swissmontres.cn/ru/часы-concord-c-156.html">часы Concord</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.swissmontres.cn/ru/часы-glashütte-c-68.html">часы Glashütte</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.swissmontres.cn/ru/часы-hamilton-c-315.html">часы Hamilton</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.swissmontres.cn/ru/часы-hermes-c-1.html">часы Hermes</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.swissmontres.cn/ru/часы-longines-c-329.html">часы Longines</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.swissmontres.cn/ru/часы-montblanc-c-205.html">часы Montblanc</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.swissmontres.cn/ru/часы-movado-c-287.html">часы Movado</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.swissmontres.cn/ru/часы-panerai-c-168.html">часы Panerai</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.swissmontres.cn/ru/часы-piaget-c-97.html">часы Piaget</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.swissmontres.cn/ru/часы-rado-c-319.html">часы Rado</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.swissmontres.cn/ru/часы-tudor-c-237.html">часы Tudor</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.swissmontres.cn/ru/часы-union-c-11.html">часы Union</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.swissmontres.cn/ru/часы-НОМОС-c-3.html">часы НОМОС</a></div> </div></div> </div></td> <td id="columnCenter" valign="top"> <div id="navBreadCrumb"> <a href="http://www.swissmontres.cn/ru/">Home</a>&nbsp;::&nbsp; Baume & Mercier </div> <div class="centerColumn" id="indexProductList"> <h1 id="productListHeading">Baume & Mercier</h1> <form name="filter" action="http://www.swissmontres.cn/ru/" method="get"><input type="hidden" name="main_page" value="index" /><input type="hidden" name="cPath" value="175" /><input type="hidden" name="sort" value="20a" /></form> <br class="clearBoth" /> <div id="productListing"> <div id="productsListingTopNumber" class="navSplitPagesResult back">Displaying <strong>1</strong> to <strong>12</strong> (of <strong>30</strong> products)</div> <div id="productsListingListingTopLinks" class="navSplitPagesLinks forward"> &nbsp;<strong class="current">1</strong>&nbsp;&nbsp;<a href="http://www.swissmontres.cn/ru/baume-mercier-c-175.html?page=2&sort=20a" title=" Page 2 ">2</a>&nbsp;&nbsp;<a href="http://www.swissmontres.cn/ru/baume-mercier-c-175.html?page=3&sort=20a" title=" Page 3 ">3</a>&nbsp;&nbsp;<a href="http://www.swissmontres.cn/ru/baume-mercier-c-175.html?page=2&sort=20a" title=" Next Page ">[Next&nbsp;&gt;&gt;]</a>&nbsp;</div> <br class="clearBoth" /> <div class="centerBoxContentsProducts centeredContent back" style="width:32.5%;"><a href="http://www.swissmontres.cn/ru/baume-mercier-classima-moao8838-мужчины-автоматические-механические-часы-baume-mercier-p-9207.html"><div style="vertical-align: middle;height:150px"><img src="http://www.swissmontres.cn/ru/images/_small//replicawatches_/Baume-Mercier/Classima/Baume-Mercier-Classima-MOAO8838-men-automatic-3.jpg" alt="Baume & Mercier Classima MOAO8838 мужчины автоматические механические часы ( Baume & Mercier )" title=" Baume & Mercier Classima MOAO8838 мужчины автоматические механические часы ( Baume & Mercier ) " width="150" height="150" class="listingProductImage" id="listimg" /></div></a><br /><h3 class="itemTitle"><a href="http://www.swissmontres.cn/ru/baume-mercier-classima-moao8838-мужчины-автоматические-механические-часы-baume-mercier-p-9207.html">Baume & Mercier Classima MOAO8838 мужчины автоматические механические часы ( Baume & Mercier )</a></h3><div class="listingDescription"></div><br /><span class="normalprice">$7,088.00 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">$217.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Save:&nbsp;97% off</span><br /><br /><a href="http://www.swissmontres.cn/ru/baume-mercier-c-175.html?products_id=9207&action=buy_now&sort=20a"><img src="http://www.swissmontres.cn/ru/includes/templates/polo/buttons/english/button_buy_now.gif" alt="Buy Now" title=" Buy Now " width="83" height="22" class="listingBuyNowButton" /></a><br /><br /></div> <div class="centerBoxContentsProducts centeredContent back" style="width:32.5%;"><a href="http://www.swissmontres.cn/ru/classima-moao8078-мужчины-автоматические-механические-часы-baume-mercier-p-1618.html"><div style="vertical-align: middle;height:150px"><img src="http://www.swissmontres.cn/ru/images/_small//replicawatches_/Baume-Mercier/Classima/Classima-MOAO8078-men-automatic-mechanical-watch-2.jpg" alt="Classima MOAO8078 мужчины автоматические механические часы ( Baume & Mercier )" title=" Classima MOAO8078 мужчины автоматические механические часы ( Baume & Mercier ) " width="150" height="150" class="listingProductImage" id="listimg" /></div></a><br /><h3 class="itemTitle"><a href="http://www.swissmontres.cn/ru/classima-moao8078-мужчины-автоматические-механические-часы-baume-mercier-p-1618.html">Classima MOAO8078 мужчины автоматические механические часы ( Baume & Mercier )</a></h3><div class="listingDescription"></div><br /><span class="normalprice">$5,898.00 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">$224.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Save:&nbsp;96% off</span><br /><br /><a href="http://www.swissmontres.cn/ru/baume-mercier-c-175.html?products_id=1618&action=buy_now&sort=20a"><img src="http://www.swissmontres.cn/ru/includes/templates/polo/buttons/english/button_buy_now.gif" alt="Buy Now" title=" Buy Now " width="83" height="22" class="listingBuyNowButton" /></a><br /><br /></div> <div class="centerBoxContentsProducts centeredContent back" style="width:32.5%;"><a href="http://www.swissmontres.cn/ru/classima-moao8079-мужчины-автоматические-механические-часы-baume-mercier-p-1616.html"><div style="vertical-align: middle;height:150px"><img src="http://www.swissmontres.cn/ru/images/_small//replicawatches_/Baume-Mercier/Classima/Classima-MOAO8079-men-automatic-mechanical-watch-2.jpg" alt="Classima MOAO8079 мужчины автоматические механические часы ( Baume & Mercier )" title=" Classima MOAO8079 мужчины автоматические механические часы ( Baume & Mercier ) " width="150" height="150" class="listingProductImage" id="listimg" /></div></a><br /><h3 class="itemTitle"><a href="http://www.swissmontres.cn/ru/classima-moao8079-мужчины-автоматические-механические-часы-baume-mercier-p-1616.html">Classima MOAO8079 мужчины автоматические механические часы ( Baume & Mercier )</a></h3><div class="listingDescription"></div><br /><span class="normalprice">$7,806.00 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">$236.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Save:&nbsp;97% off</span><br /><br /><a href="http://www.swissmontres.cn/ru/baume-mercier-c-175.html?products_id=1616&action=buy_now&sort=20a"><img src="http://www.swissmontres.cn/ru/includes/templates/polo/buttons/english/button_buy_now.gif" alt="Buy Now" title=" Buy Now " width="83" height="22" class="listingBuyNowButton" /></a><br /><br /></div> <br class="clearBoth" /><div class="centerBoxContentsProducts centeredContent back" style="width:32.5%;"><a href="http://www.swissmontres.cn/ru/classima-moao8462-мужчины-автоматические-механические-часы-baume-mercier-p-1621.html"><div style="vertical-align: middle;height:150px"><img src="http://www.swissmontres.cn/ru/images/_small//replicawatches_/Baume-Mercier/Classima/Classima-MOAO8462-men-automatic-mechanical-watch-2.jpg" alt="Classima MOAO8462 мужчины автоматические механические часы ( Baume & Mercier )" title=" Classima MOAO8462 мужчины автоматические механические часы ( Baume & Mercier ) " width="150" height="150" class="listingProductImage" id="listimg" /></div></a><br /><h3 class="itemTitle"><a href="http://www.swissmontres.cn/ru/classima-moao8462-мужчины-автоматические-механические-часы-baume-mercier-p-1621.html">Classima MOAO8462 мужчины автоматические механические часы ( Baume & Mercier )</a></h3><div class="listingDescription"></div><br /><span class="normalprice">$3,980.00 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">$211.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Save:&nbsp;95% off</span><br /><br /><a href="http://www.swissmontres.cn/ru/baume-mercier-c-175.html?products_id=1621&action=buy_now&sort=20a"><img src="http://www.swissmontres.cn/ru/includes/templates/polo/buttons/english/button_buy_now.gif" alt="Buy Now" title=" Buy Now " width="83" height="22" class="listingBuyNowButton" /></a><br /><br /></div> <div class="centerBoxContentsProducts centeredContent back" style="width:32.5%;"><a href="http://www.swissmontres.cn/ru/classima-moao8485-кварцевые-мужские-часы-baume-baume-mercier-p-1629.html"><div style="vertical-align: middle;height:150px"><img src="http://www.swissmontres.cn/ru/images/_small//replicawatches_/Baume-Mercier/Classima/Classima-MOAO8485-quartz-men-watch-Baume-Baume-2.jpg" alt="Classima MOAO8485 кварцевые мужские часы ( Baume & Baume & Mercier )" title=" Classima MOAO8485 кварцевые мужские часы ( Baume & Baume & Mercier ) " width="150" height="150" class="listingProductImage" id="listimg" /></div></a><br /><h3 class="itemTitle"><a href="http://www.swissmontres.cn/ru/classima-moao8485-кварцевые-мужские-часы-baume-baume-mercier-p-1629.html">Classima MOAO8485 кварцевые мужские часы ( Baume & Baume & Mercier )</a></h3><div class="listingDescription"></div><br /><span class="normalprice">$2,573.00 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">$220.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Save:&nbsp;91% off</span><br /><br /><a href="http://www.swissmontres.cn/ru/baume-mercier-c-175.html?products_id=1629&action=buy_now&sort=20a"><img src="http://www.swissmontres.cn/ru/includes/templates/polo/buttons/english/button_buy_now.gif" alt="Buy Now" title=" Buy Now " width="83" height="22" class="listingBuyNowButton" /></a><br /><br /></div> <div class="centerBoxContentsProducts centeredContent back" style="width:32.5%;"><a href="http://www.swissmontres.cn/ru/classima-moao8590-мужчины-автоматические-механические-часы-baume-mercier-p-1623.html"><div style="vertical-align: middle;height:150px"><img src="http://www.swissmontres.cn/ru/images/_small//replicawatches_/Baume-Mercier/Classima/Classima-MOAO8590-men-automatic-mechanical-watch-2.jpg" alt="Classima MOAO8590 мужчины автоматические механические часы ( Baume & Mercier )" title=" Classima MOAO8590 мужчины автоматические механические часы ( Baume & Mercier ) " width="150" height="150" class="listingProductImage" id="listimg" /></div></a><br /><h3 class="itemTitle"><a href="http://www.swissmontres.cn/ru/classima-moao8590-мужчины-автоматические-механические-часы-baume-mercier-p-1623.html">Classima MOAO8590 мужчины автоматические механические часы ( Baume & Mercier )</a></h3><div class="listingDescription"></div><br /><span class="normalprice">$3,362.00 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">$216.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Save:&nbsp;94% off</span><br /><br /><a href="http://www.swissmontres.cn/ru/baume-mercier-c-175.html?products_id=1623&action=buy_now&sort=20a"><img src="http://www.swissmontres.cn/ru/includes/templates/polo/buttons/english/button_buy_now.gif" alt="Buy Now" title=" Buy Now " width="83" height="22" class="listingBuyNowButton" /></a><br /><br /></div> <br class="clearBoth" /><div class="centerBoxContentsProducts centeredContent back" style="width:32.5%;"><a href="http://www.swissmontres.cn/ru/classima-moao8591-мужчины-автоматические-механические-часы-baume-mercier-p-1614.html"><div style="vertical-align: middle;height:150px"><img src="http://www.swissmontres.cn/ru/images/_small//replicawatches_/Baume-Mercier/Classima/Classima-MOAO8591-men-automatic-mechanical-watch-2.jpg" alt="Classima MOAO8591 мужчины автоматические механические часы ( Baume & Mercier )" title=" Classima MOAO8591 мужчины автоматические механические часы ( Baume & Mercier ) " width="150" height="150" class="listingProductImage" id="listimg" /></div></a><br /><h3 class="itemTitle"><a href="http://www.swissmontres.cn/ru/classima-moao8591-мужчины-автоматические-механические-часы-baume-mercier-p-1614.html">Classima MOAO8591 мужчины автоматические механические часы ( Baume & Mercier )</a></h3><div class="listingDescription"></div><br /><span class="normalprice">$4,768.00 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">$222.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Save:&nbsp;95% off</span><br /><br /><a href="http://www.swissmontres.cn/ru/baume-mercier-c-175.html?products_id=1614&action=buy_now&sort=20a"><img src="http://www.swissmontres.cn/ru/includes/templates/polo/buttons/english/button_buy_now.gif" alt="Buy Now" title=" Buy Now " width="83" height="22" class="listingBuyNowButton" /></a><br /><br /></div> <div class="centerBoxContentsProducts centeredContent back" style="width:32.5%;"><a href="http://www.swissmontres.cn/ru/classima-moao8592-автоматический-стол-механическое-мужчина-baume-baume-mercier-p-1633.html"><div style="vertical-align: middle;height:150px"><img src="http://www.swissmontres.cn/ru/images/_small//replicawatches_/Baume-Mercier/Classima/Classima-MOAO8592-automatic-mechanical-male-table-2.jpg" alt="Classima MOAO8592 автоматический стол механическое мужчина ( Baume & Baume & Mercier )" title=" Classima MOAO8592 автоматический стол механическое мужчина ( Baume & Baume & Mercier ) " width="150" height="150" class="listingProductImage" id="listimg" /></div></a><br /><h3 class="itemTitle"><a href="http://www.swissmontres.cn/ru/classima-moao8592-автоматический-стол-механическое-мужчина-baume-baume-mercier-p-1633.html">Classima MOAO8592 автоматический стол механическое мужчина ( Baume & Baume & Mercier )</a></h3><div class="listingDescription"></div><br /><span class="normalprice">$3,522.00 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">$215.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Save:&nbsp;94% off</span><br /><br /><a href="http://www.swissmontres.cn/ru/baume-mercier-c-175.html?products_id=1633&action=buy_now&sort=20a"><img src="http://www.swissmontres.cn/ru/includes/templates/polo/buttons/english/button_buy_now.gif" alt="Buy Now" title=" Buy Now " width="83" height="22" class="listingBuyNowButton" /></a><br /><br /></div> <div class="centerBoxContentsProducts centeredContent back" style="width:32.5%;"><a href="http://www.swissmontres.cn/ru/classima-moao8639-мужчины-автоматические-механические-часы-baume-mercier-p-1613.html"><div style="vertical-align: middle;height:150px"><img src="http://www.swissmontres.cn/ru/images/_small//replicawatches_/Baume-Mercier/Classima/Classima-MOAO8639-men-automatic-mechanical-watch-2.jpg" alt="Classima MOAO8639 мужчины автоматические механические часы ( Baume & Mercier )" title=" Classima MOAO8639 мужчины автоматические механические часы ( Baume & Mercier ) " width="150" height="150" class="listingProductImage" id="listimg" /></div></a><br /><h3 class="itemTitle"><a href="http://www.swissmontres.cn/ru/classima-moao8639-мужчины-автоматические-механические-часы-baume-mercier-p-1613.html">Classima MOAO8639 мужчины автоматические механические часы ( Baume & Mercier )</a></h3><div class="listingDescription"></div><br /><span class="normalprice">$7,588.00 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">$213.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Save:&nbsp;97% off</span><br /><br /><a href="http://www.swissmontres.cn/ru/baume-mercier-c-175.html?products_id=1613&action=buy_now&sort=20a"><img src="http://www.swissmontres.cn/ru/includes/templates/polo/buttons/english/button_buy_now.gif" alt="Buy Now" title=" Buy Now " width="83" height="22" class="listingBuyNowButton" /></a><br /><br /></div> <br class="clearBoth" /><div class="centerBoxContentsProducts centeredContent back" style="width:32.5%;"><a href="http://www.swissmontres.cn/ru/classima-moao8659-автоматическая-форма-механического-женщины-baume-baume-mercier-p-1636.html"><div style="vertical-align: middle;height:150px"><img src="http://www.swissmontres.cn/ru/images/_small//replicawatches_/Baume-Mercier/Classima/Classima-MOAO8659-automatic-mechanical-female-2.jpg" alt="Classima MOAO8659 автоматическая форма механического женщины ( Baume & Baume & Mercier )" title=" Classima MOAO8659 автоматическая форма механического женщины ( Baume & Baume & Mercier ) " width="150" height="150" class="listingProductImage" id="listimg" /></div></a><br /><h3 class="itemTitle"><a href="http://www.swissmontres.cn/ru/classima-moao8659-автоматическая-форма-механического-женщины-baume-baume-mercier-p-1636.html">Classima MOAO8659 автоматическая форма механического женщины ( Baume & Baume & Mercier )</a></h3><div class="listingDescription"></div><br /><span class="normalprice">$7,315.00 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">$220.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Save:&nbsp;97% off</span><br /><br /><a href="http://www.swissmontres.cn/ru/baume-mercier-c-175.html?products_id=1636&action=buy_now&sort=20a"><img src="http://www.swissmontres.cn/ru/includes/templates/polo/buttons/english/button_buy_now.gif" alt="Buy Now" title=" Buy Now " width="83" height="22" class="listingBuyNowButton" /></a><br /><br /></div> <div class="centerBoxContentsProducts centeredContent back" style="width:32.5%;"><a href="http://www.swissmontres.cn/ru/classima-moao8686-мужчины-автоматические-механические-часы-baume-mercier-p-1627.html"><div style="vertical-align: middle;height:150px"><img src="http://www.swissmontres.cn/ru/images/_small//replicawatches_/Baume-Mercier/Classima/Classima-MOAO8686-men-automatic-mechanical-watch-2.jpg" alt="Classima MOAO8686 мужчины автоматические механические часы ( Baume & Mercier )" title=" Classima MOAO8686 мужчины автоматические механические часы ( Baume & Mercier ) " width="150" height="150" class="listingProductImage" id="listimg" /></div></a><br /><h3 class="itemTitle"><a href="http://www.swissmontres.cn/ru/classima-moao8686-мужчины-автоматические-механические-часы-baume-mercier-p-1627.html">Classima MOAO8686 мужчины автоматические механические часы ( Baume & Mercier )</a></h3><div class="listingDescription"></div><br /><span class="normalprice">$3,366.00 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">$216.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Save:&nbsp;94% off</span><br /><br /><a href="http://www.swissmontres.cn/ru/baume-mercier-c-175.html?products_id=1627&action=buy_now&sort=20a"><img src="http://www.swissmontres.cn/ru/includes/templates/polo/buttons/english/button_buy_now.gif" alt="Buy Now" title=" Buy Now " width="83" height="22" class="listingBuyNowButton" /></a><br /><br /></div> <div class="centerBoxContentsProducts centeredContent back" style="width:32.5%;"><a href="http://www.swissmontres.cn/ru/classima-moao8687-мужчины-кварцевые-часы-baume-mercier-p-9202.html"><div style="vertical-align: middle;height:150px"><img src="http://www.swissmontres.cn/ru/images/_small//replicawatches_/Baume-Mercier/Classima/Classima-MOAO8687-men-quartz-watch-Baume-Mercier--2.jpg" alt="Classima MOAO8687 мужчины кварцевые часы ( Baume & Mercier )" title=" Classima MOAO8687 мужчины кварцевые часы ( Baume & Mercier ) " width="150" height="150" class="listingProductImage" id="listimg" /></div></a><br /><h3 class="itemTitle"><a href="http://www.swissmontres.cn/ru/classima-moao8687-мужчины-кварцевые-часы-baume-mercier-p-9202.html">Classima MOAO8687 мужчины кварцевые часы ( Baume & Mercier )</a></h3><div class="listingDescription"></div><br /><span class="normalprice">$2,582.00 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">$216.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Save:&nbsp;92% off</span><br /><br /><a href="http://www.swissmontres.cn/ru/baume-mercier-c-175.html?products_id=9202&action=buy_now&sort=20a"><img src="http://www.swissmontres.cn/ru/includes/templates/polo/buttons/english/button_buy_now.gif" alt="Buy Now" title=" Buy Now " width="83" height="22" class="listingBuyNowButton" /></a><br /><br /></div> <br class="clearBoth" /> <div id="productsListingBottomNumber" class="navSplitPagesResult back">Displaying <strong>1</strong> to <strong>12</strong> (of <strong>30</strong> products)</div> <div id="productsListingListingBottomLinks" class="navSplitPagesLinks forward"> &nbsp;<strong class="current">1</strong>&nbsp;&nbsp;<a href="http://www.swissmontres.cn/ru/baume-mercier-c-175.html?page=2&sort=20a" title=" Page 2 ">2</a>&nbsp;&nbsp;<a href="http://www.swissmontres.cn/ru/baume-mercier-c-175.html?page=3&sort=20a" title=" Page 3 ">3</a>&nbsp;&nbsp;<a href="http://www.swissmontres.cn/ru/baume-mercier-c-175.html?page=2&sort=20a" title=" Next Page ">[Next&nbsp;&gt;&gt;]</a>&nbsp;</div> <br class="clearBoth" /> </div> </div> </td> </tr> </table> </div> <div id="navSuppWrapper"> <br class="clearBoth" /> <div id="navSupp" style=" margin-bottom:10px; margin-top:8px; width:100%; text-align:center;"> <ul> <li class="is-here"><a href="http://www.swissmontres.cn/ru/index.php">Home</a></li> <li class="menu-mitop" ><a href="http://www.swissmontres.cn/ru/index.php?main_page=shippinginfo" target="_blank">Shipping</a></li> <li class="menu-mitop" ><a href="http://www.swissmontres.cn/ru/index.php?main_page=Payment_Methods" target="_blank">Wholesale</a></li> <li class="menu-mitop" ><a href="http://www.swissmontres.cn/ru/index.php?main_page=shippinginfo" target="_blank">Order Tracking</a></li> <li class="menu-mitop" ><a href="http://www.swissmontres.cn/ru/index.php?main_page=Coupons" target="_blank">Coupons</a></li> <li class="menu-mitop" ><a href="http://www.swissmontres.cn/ru/index.php?main_page=Payment_Methods" target="_blank">Payment Methods</a></li> <li class="menu-mitop" ><a href="http://www.swissmontres.cn/ru/index.php?main_page=contact_us" target="_blank">Contact Us</a></li> </ul> </div> <div class ="foot-tg" style=" margin-bottom:10px; margin-top:10px; width:100%; text-align:center;"> <ul> <li class="menu-mitop" ><a href="http://www.topperfectwatches.com/" target="_blank">REPLICA OMEGA</a></li> <li class="menu-mitop" ><a href="http://www.topperfectwatches.com/" target="_blank">REPLICA PATEK PHILIPPE </a></li> <li class="menu-mitop" ><a href="http://www.topperfectwatches.com/" target="_blank">REPLICA ROLEX</a></li> <li class="menu-mitop" ><a href="http://www.topperfectwatches.com/" target="_blank">REPLICA CARTIER</a></li> <li class="menu-mitop" ><a href="http://www.topperfectwatches.com/" target="_blank">REPLICA BREITLING </a></li> </ul> </div> <DIV align="center"> <a href="http://www.swissmontres.cn/ru/baume-mercier-c-175.html" ><IMG src="http://www.swissmontres.cn/ru/includes/templates/polo/images/payment.png"></a> </DIV> <div align="center" style="color:#eee;">Copyright © 2012-2014 All Rights Reserved. </div> </div> </div> <div id="comm100-button-148"></div> <strong><a href="http://www.swissmontres.cn/ru/oris-часы-c-307.html">Oris часы женщин</a></strong><br> <strong><a href="http://www.swissmontres.cn/ru/oris-часы-c-307.html">или часы ценой</a></strong><br>

lhschellerand

23. 01. 2018

[b][url=http://www.christianlouboutinheels.top/ru/]Christian Louboutin[/url][/b][b][url=http://www.christianlouboutinheels.top/ru/]Christian Louboutin[/url][/b][b][url=ht<ul><li><strong><a href="http://www.christianlouboutinheels.top/ru/">Christian Louboutin</a></strong></li><li><strong><a href="http://www.christianlouboutinheels.top/ru/">Christian Louboutin</a></strong></li><li><strong><a href="http://www.christianlouboutinheels.top/ru/">христианская продажа Louboutin</a></strong></li></ul><br> <strong><a href="http://www.christianlouboutinheels.top/ru/">кристиан лубутен сапоги в 2016 году</a></strong><br> <strong><a href="http://www.christianlouboutinheels.top/ru/">Christian Louboutin интернет-магазин</a></strong><br>

Pro přidání komentáře musíte být přihlášený.

FROGMAN