O nás: Na bezpečnosti nám záležíO nás: Na bezpečnosti nám záleží Podporujeme naše válečné veterányPodporujeme naše válečné veterány Výzva 2015: Drony – dobrý sluha, ale zlý pán!Výzva 2015: Drony – dobrý sluha, ale zlý pán!

Šetření policejního postupu v Brodě: Co je horšího než smrt?

 01. 04. 2015      736 komentářů

Asi nikdo si nedělal iluze, že výsledky vyšetřování uherskobrodské tragédie vyústí v policejní sebereflexi. Že ale budou výsledkem „zjištění", jež do celého příběhu vnesou ještě více nejasností a pochybností, muselo vyvést z míry i zarputilé pesimisty. Vyjmenováváme největší nejasnosti...

V prezentaci hlavních zjištění, která je ke stažení zde, uhodí jako první do očí fakt, že policie neví, kolik ran střelec vypálil před jejím příjezdem: „cca 12:36 hod. střelba (20 – 25 výstřelů)". Tak kolik? Pod střelcem zůstaly nábojnice a kulky se nacházely v tělech obětí nebo ve zdech. Chce nám snad policie tvrdit, že někdo z prchajících hostů restaurace si vzal nábojnici na památku? Že to někdo „koupil", ale nevyhledal lékařské ošetření? I kdyby, bude platit vyšší součet. Tedy znovu: Kolik?

Alespoň, že se policie dopočítala, kolik zásahů si odnesla prchající účetní (nebo lékaři něco přehlédli?). Zase ale nemá jasno v čase, kdy se tak stalo: „12:36 – 12:47 hod. střelba na paní účetní (6 výstřelů)." Rozptyl 11 minut je poněkud hodně. Policii pomůžeme - jelikož souběžně sdělila, že účetní byla postřelena poté, kdy už policie věděla, co se děje, bylo to nejdříve ve 12:38. A zároveň se zraněná účetní vypotácela ven rovnou ke zdravotnickým záchranářům. Tak snad záchranka zná přesný čas... mimochodem, má to sem 4 minuty (bez majáků; stejně jako policie).

brodzprava_00
Foto: Brod - dojezd policie

Na 12:47 se zároveň datuje příjezd první policejní hlídky. Zatímco svědci bezprostředně po tragédii tvrdili, že se na místě střílelo, dokonce ještě poté, co se tato hlídka vydala do restaurace, načež se stáhla a ocitla opět venku, policie nám tvrdí, že po příjezdu této hlídky padl už jediný výstřel – na ni samou. Leda – ta úvaha se jaksi nabízí – padlo před dojezdem hlídky oněch 20 výstřelů, kdežto zbylých 5 už za její přítomnosti. Ale co další tři oběti – byly již skutečně mrtvé?

Bohužel, policie v závěrech svého šetření neuvedla, kolikrát a kam byly oběti zasaženy. Na jedné straně se od počátku tváří, že jim už nebylo pomoci, na straně druhé svoji nečinnost omlouvám tím, že se bála, aby jim sama neublížila. Občan musí logicky dospět k závěru, že je více ohrožen policisty než šíleným střelcem...

Tedy k činnosti policie na místě. První hlídka přijíždí ve 12:47, podle předpisů má vyhledat a eliminovat střelce. Bohužel končí u vyhledání (to se považuje za splnění předpisů). Poté, co na ni vypálí jedinou ránu, stahuje se: „nemohli zákrok dokončit, aniž by ohrozili osoby, které měly být v restauraci," tvrdí policie.

Rána patrně prošla dekorační tabulí u vstupu do restaurace a o málo minula policistu, který tam nahlížel. Na dosah měl jednu oběť a pozoroval střelce, jak na něj míří. Proč po něm policista také nezkusil vystřelit? Držel v té době vůbec v ruce služební zbraň? Kde stál jeho kolega? O tom výsledky šetření mlčí.

brodzprava_01
Foto: Brod - plánek restaurace

Kromě toho „nevěděli, zda je pachatel sám či jich je víc", dokonce se mohli bát, že jde o teroristický útok. Co na tom, že ve „12:38 hod. policie přijala první oznámení: uvnitř asi 20 osob, střílející muž." V bujné fantazii hlídky tam mohla být horda džihádistů. Dalším důvodem, proč nedokončili zákrok, byla skutečnost, že v zádech měli další vchod do restaurace. Nabízí se otázka: Proč jím tedy nevnikli dovnitř, když už pozici střelce zjistili a tento vstup by je lépe kryl?

Ze situačního kontextu se naopak zdá, že policie skutečně nemohla bezpečně vysvobodit muže schovaného na toaletě. A jak sama přiznává, chybovala při komunikaci s ním. Mimochodem, věděla o něm od 12:43, ale příliš se podle toho nechovala. Tento svědek je navíc přesvědčen – což zopakoval v reakci na tiskovou konferenci – že policie mohla a měla zasáhnout, nejen kvůli němu samému. Že se měla za čím krýt a mohla využít některý ze tří vchodů do restaurace. Vlastně v ČT24 řekl, že si policie vymýšlí. Vraťme se tedy k vyšetřovací zprávě...

Ve 12:53 přijela na místo první posila – vedoucí místního oddělení a jeho zástupce. Zjišťuje si informace a vyhodnocuje je tak, že proti střelci zasáhne (mimo jiné už ví o zadním vchodu do budovy). „Vedoucí oddělení informuje operačního důstojníka o plánu provést zákrok, správnost jeho rozhodnutí však operační důstojník zpochybní, a to s ohledem na hosty v restauraci – aby se nestalo ještě něco horšího." Už chápete, proč se v nadpisu článku ptáme, co je horšího než smrt?

Operační důstojník tedy nesouhlasí, protože je to ale s ohledem na jeho pozici irelevantní, vedoucí zahajuje kolem 13:00 zákrok. „Postup policistů hodnotíme jako správný," konstatuje vyšetřovací zpráva. Jak je možné, že jako správný hodnotí i „nezákrok" první hlídky, která vzala obětem šest minut naděje, nikde osvětleno mimo výmluv na dveře, teroristy a bezpečnost obětí (!) není.

A pak přichází zlom – střelec volá do TV Prima – reportérovi ve 12:56, policie se to dozvídá ve 13:00. A ruší akci, protože „VZNIKÁ BARIKÁDOVÁ SITUACE A ZAČÍNÁ VYJEDNÁVÁNÍ." Jsou zde dvě ale... Jednak hovor trval 4 minuty a až na jeho konci reportér vytočil linku 158. Chvíli muselo trvat, než popsal obsah telefonátu a než se tato informace donesla do Brodu k zasahujícím hlídkám. Je tedy pochopitelné, že policie uvádí počátek zákroku „kolem 13:00". Cožpak ale neví přesně, kdy zahájení akce hlásil vedoucí operačnímu?

brodzprava_02
Foto: Brod - dojezd sanitky

Druhé ale... Reportér, shodou náhod bývalý policista, vypověděl: „V pozadí telefonátu bylo úplné ticho. To znamená, že nemohl být ještě v restauraci. Nebyl slyšet ani žádný provoz z ulice. Buď tedy mohl být v restauraci na toaletě, nebo třeba ve vchodu vedlejšího domu. Bylo to někde, kde byl úplně sám a bylo tam úplné ticho." Mohlo by to znamenat i to, že už byli všechny oběti mrtvé. Také je poněkud zarážející, že střelec klidně prokecal 4 minuty, zatímco je „ohrožován" policejní hlídkou.

O šest minut později začíná vyjednávání: „Pachatel v rámci rozhovorů sděloval vyjednavači, že má pět rukojmí a že nejsou zraněni... souběžně probíhalo i nezávislé zjišťování, zda jsou uvnitř zranění." Jestli filmy o držení rukojmích a únosech v něčem nelžou, tak v tom, že vyjednavači žádají důkaz o tom, že jsou zadržovaní naživu. Co byste usoudili o pachateli, který to nedoloží? Žily v té době ještě některé z obětí a byly třeba v bezvědomí? Byly naopak všechny po smrti? Znovu se vracíme k tomu, že policie tají, jak/nač oběti zemřely a dokonce mlží ohledně počtu vystřelených nábojů.

A ještě jedna elementární informace v policejní zprávě chybí. Kdy spáchal střelec sebevraždu? Bylo to už ve 14:15, kdy přestal brát vyjednavači telefon? Vnikala zásahovka dovnitř o 5 minut později s tímto vědomím? Venku samozřejmě musel být slyšet výstřel. Ne že by to něco na předchozím průběhu události měnilo, ale je zkrátka zvláštní, že to nikde nezaznělo.

Závěr? Nic si z toho nedělejme. Šlo jen o šetření Policejního prezidia. GIBS provádí vlastní šetření a je dost možné, že pakliže budou výsledky opět nedostatečné, vznikne třeba nezávislá parlamentní vyšetřovací komise.

Komentáře

lhschellerand

31. 07. 2018

[b][url=http://www.brightreplicawatches.com/nl/]Een kopie <strong><a href="http://www.brightreplicawatches.com/nl/">Een kopie van het horloge en fiscale</a></strong><br> <strong><a href="http://www.brightreplicawatches.com/nl/">Cartier - horloges.</a></strong><br>

lhschellerand

31. 07. 2018

[b][url=http://www.brightreplicawatches.com/nl/]Hublot horloges[/url][/b][b][url=http://www.brightreplicawatches.com/nl/]Rolex - horloges[/url][/b][b][url=http://www.brightreplicawatches.com/nl/]Breitling horloges[/url][/b] Tag Heuer Carrera WV2115.FC6182 Mens Automatic Black Zwitsers ETA 7750 - &euro;187.86 : replica horloges, brightreplicawatches.com US Dollar Euro GB Pound Canadian Dollar Australian Dollar Jappen Yen Norske Krone Swedish Krone Danish Krone CNY Categorie [url=http://www.brightreplicawatches.com/nl/hublot-c-18.html]Hublot[/url] [url=http://www.brightreplicawatches.com/nl/tag-heuer-c-13.html]tag Heuer[/url] [url=http://www.brightreplicawatches.com/nl/tag-heuer-carrera-c-13_14.html]Carrera[/url] [url=http://www.brightreplicawatches.com/nl/tag-heuer-formule-1-c-13_15.html]Formule 1[/url] [url=http://www.brightreplicawatches.com/nl/tag-heuer-link-c-13_16.html]Link[/url] [url=http://www.brightreplicawatches.com/nl/breitling-c-8.html]Breitling[/url] [url=http://www.brightreplicawatches.com/nl/rolex-c-1.html]rolex[/url] Aanbiedingen - [url=http://www.brightreplicawatches.com/nl/featured_products.html] [lees meer][/url] [url=http://www.brightreplicawatches.com/nl/tag-heuer-carrera-wav5112ba0901-mens-automatic-silver-zwitsers-eta-7750-p-399.html][img]http://www.brightreplicawatches.com/nl/images/_small//replicawatches8201_/Tag-Heuer/Carrera/Tag-Heuer-WAV5112-BA0901-Carrera-Mens-Automatic.jpg[/img]Tag Heuer Carrera WAV5112.BA0901 Mens Automatic Silver Zwitsers ETA 7750[/url] [url=http://www.brightreplicawatches.com/nl/tag-heuer-carrera-wav5112ba0901-mens-automatic-silver-zwitsers-eta-7750-p-399.html]Tag Heuer Carrera WAV5112.BA0901 Mens Automatic Silver Zwitsers ETA 7750[/url]&euro;259.47 &euro;180.42Korting: 30%<a href="http://www.brightreplicawatches.com/nl/breitling-chronomat-ab014012-bc04-378a-zwitserse-mens-automatic-black-dial-p-224.html"><img src="http://www.brightreplicawatches.com/nl/images/_small//replicawatches8201_/Breitling/Navitimer/Breitling-Chronomat-AB014012-BC04-378A-Swiss-Mens.jpg" alt="Breitling Chronomat AB014012 / BC04 / 378A Zwitserse Mens Automatic Black Dial" title=" Breitling Chronomat AB014012 / BC04 / 378A Zwitserse Mens Automatic Black Dial " width="130" height="201" /></a>[url=http://www.brightreplicawatches.com/nl/breitling-chronomat-ab014012-bc04-378a-zwitserse-mens-automatic-black-dial-p-224.html]Breitling Chronomat AB014012 / BC04 / 378A Zwitserse Mens Automatic Black Dial[/url]&euro;265.98 &euro;190.65Korting: 28%<a href="http://www.brightreplicawatches.com/nl/rolex-daytona-cosmograph-11652078590-mens-automatic-black-zwitsers-eta-2824-p-41.html"><img src="http://www.brightreplicawatches.com/nl/images/_small//replicawatches8201_/Rolex/Rolex-116520-78590-Daytona-Cosmograph-Mens-13.jpg" alt="Rolex Daytona Cosmograph 116.520-78.590 Mens Automatic Black Zwitsers ETA 2824" title=" Rolex Daytona Cosmograph 116.520-78.590 Mens Automatic Black Zwitsers ETA 2824 " width="130" height="130" /></a><a class="sidebox-products" href="http://www.brightreplicawatches.com/nl/rolex-daytona-cosmograph-11652078590-mens-automatic-black-zwitsers-eta-2824-p-41.html">Rolex Daytona Cosmograph 116.520-78.590 Mens Automatic Black Zwitsers ETA 2824</a>&euro;252.03 &euro;188.79Korting: 25% [url=http://www.brightreplicawatches.com/nl/]Home[/url] :: [url=http://www.brightreplicawatches.com/nl/tag-heuer-c-13.html]tag Heuer[/url] :: [url=http://www.brightreplicawatches.com/nl/tag-heuer-carrera-c-13_14.html]Carrera[/url] :: Tag Heuer Carrera WV2115.FC6182 Mens Automatic Black Zwitsers ETA 7750 .jqzoom{ float:left; position:relative; padding:0px; cursor:pointer; width:301px; height:300px; } [url=http://www.brightreplicawatches.com/nl/tag-heuer-carrera-wv2115fc6182-mens-automatic-black-zwitsers-eta-7750-p-417.html][img]http://www.brightreplicawatches.com/nl/images//replicawatches8201_/Tag-Heuer/Carrera/Tag-Heuer-WV2115-FC6182-Carrera-Mens-Automatic.jpg[/img]Tag Heuer Carrera WV2115.FC6182 Mens Automatic Black Zwitsers ETA 7750[/url] Tag Heuer Carrera WV2115.FC6182 Mens Automatic Black Zwitsers ETA 7750 &euro;272.49 &euro;187.86Korting: 31% In winkelwagentje: Description[/b] Merknaam: Tag Heuer Serie : Tag Heuer Carrera Geslacht: Heren Model nummer: WV2115.FC6182 Beweging : Zwitsers ETA 7750 automatisch uurwerk Materiaal: 316L roestvrij staal Diameter: 39mm Armband Materiaal: Leer Dial Kleur : Wit Crystal : Sapphire crystal Beoordeling: 1 : 1 AAA Hoge kwaliteit horloges [url=http://www.brightreplicawatches.com/nl/images//replicawatches8201_/Tag-Heuer/Carrera/Tag-Heuer-WV2115-FC6182-Carrera-Mens-Automatic.jpg][img]http://www.brightreplicawatches.com/nl/images//replicawatches8201_/Tag-Heuer/Carrera/Tag-Heuer-WV2115-FC6182-Carrera-Mens-Automatic.jpg[/img]/replicawatches8201_/Tag-Heuer/Carrera/Tag-Heuer-WV2115-FC6182-Carrera-Mens-Automatic.jpg[/url] [url=http://www.brightreplicawatches.com/nl/images//replicawatches8201_/Tag-Heuer/Carrera/Tag-Heuer-WV2115-FC6182-Carrera-Mens-Automatic-1.jpg][img]http://www.brightreplicawatches.com/nl/images//replicawatches8201_/Tag-Heuer/Carrera/Tag-Heuer-WV2115-FC6182-Carrera-Mens-Automatic-1.jpg[/img]/replicawatches8201_/Tag-Heuer/Carrera/Tag-Heuer-WV2115-FC6182-Carrera-Mens-Automatic-1.jpg[/url] [url=http://www.brightreplicawatches.com/nl/images//replicawatches8201_/Tag-Heuer/Carrera/Tag-Heuer-WV2115-FC6182-Carrera-Mens-Automatic-2.jpg][img]http://www.brightreplicawatches.com/nl/images//replicawatches8201_/Tag-Heuer/Carrera/Tag-Heuer-WV2115-FC6182-Carrera-Mens-Automatic-2.jpg[/img]/replicawatches8201_/Tag-Heuer/Carrera/Tag-Heuer-WV2115-FC6182-Carrera-Mens-Automatic-2.jpg[/url] [url=http://www.brightreplicawatches.com/nl/images//replicawatches8201_/Tag-Heuer/Carrera/Tag-Heuer-WV2115-FC6182-Carrera-Mens-Automatic-3.jpg][img]http://www.brightreplicawatches.com/nl/images//replicawatches8201_/Tag-Heuer/Carrera/Tag-Heuer-WV2115-FC6182-Carrera-Mens-Automatic-3.jpg[/img]/replicawatches8201_/Tag-Heuer/Carrera/Tag-Heuer-WV2115-FC6182-Carrera-Mens-Automatic-3.jpg[/url] Related Products <a href="http://www.brightreplicawatches.com/nl/tag-heuer-link-wj201aba0591-mens-automatic-black-zwitsers-eta-7750-p-410.html"><img src="http://www.brightreplicawatches.com/nl/images/_small//replicawatches8201_/Tag-Heuer/Carrera/Tag-Heuer-WJ201A-BA0591-Link-Mens-Automatic-Black.jpg" alt="Tag Heuer Link WJ201A.BA0591 Mens Automatic Black Zwitsers ETA 7750" title=" Tag Heuer Link WJ201A.BA0591 Mens Automatic Black Zwitsers ETA 7750 " width="160" height="160" /></a>[url=http://www.brightreplicawatches.com/nl/tag-heuer-link-wj201aba0591-mens-automatic-black-zwitsers-eta-7750-p-410.html]Tag Heuer Link WJ201A.BA0591 Mens Automatic Black Zwitsers ETA 7750[/url] [url=http://www.brightreplicawatches.com/nl/tag-heuer-carrera-cv2015ba0786-mens-automatic-blue-zwitsers-eta-7750-p-422.html][img]http://www.brightreplicawatches.com/nl/images/_small//replicawatches8201_/Tag-Heuer/Carrera/Tag-Heuer-CV2015-BA0786-Carrera-Mens-Automatic.jpg[/img]Tag Heuer Carrera CV2015.BA0786 Mens Automatic Blue Zwitsers ETA 7750[/url] [url=http://www.brightreplicawatches.com/nl/tag-heuer-carrera-cv2015ba0786-mens-automatic-blue-zwitsers-eta-7750-p-422.html]Tag Heuer Carrera CV2015.BA0786 Mens Automatic Blue Zwitsers ETA 7750[/url] [url=http://www.brightreplicawatches.com/nl/tag-heuer-carrera-wav5113fc6231-mens-automatic-brwon-zwitsers-eta-2824-p-402.html][img]http://www.brightreplicawatches.com/nl/images/_small//replicawatches8201_/Tag-Heuer/Carrera/Tag-Heuer-WAV5113-FC6231-Carrera-Mens-Automatic-7.jpg[/img]Tag Heuer Carrera WAV5113.FC6231 Mens Automatic Brwon Zwitsers ETA 2824[/url] [url=http://www.brightreplicawatches.com/nl/tag-heuer-carrera-wav5113fc6231-mens-automatic-brwon-zwitsers-eta-2824-p-402.html]Tag Heuer Carrera WAV5113.FC6231 Mens Automatic Brwon Zwitsers ETA 2824[/url] [url=http://www.brightreplicawatches.com/nl/tag-heuer-carrera-was2151bd0734-mens-automatic-white-swiss-eta-2824-p-396.html][img]http://www.brightreplicawatches.com/nl/images/_small//replicawatches8201_/Tag-Heuer/Carrera/Tag-Heuer-WAS2151-BD0734-Carrera-Mens-Automatic.jpg[/img]Tag Heuer Carrera WAS2151.BD0734 Mens Automatic White Swiss ETA 2824[/url]<a href="http://www.brightreplicawatches.com/nl/tag-heuer-carrera-was2151bd0734-mens-automatic-white-swiss-eta-2824-p-396.html">Tag Heuer Carrera WAS2151.BD0734 Mens Automatic White Swiss ETA 2824</a> [url=http://www.brightreplicawatches.com/nl/index.php?main_page=product_reviews_write&amp;products_id=417][img]http://www.brightreplicawatches.com/nl/includes/templates/polo/buttons/dutch/button_write_review.gif[/img]Schrijf recensie[/url] [url=http://www.brightreplicawatches.com/nl/index.php]Home[/url] [url=http://www.brightreplicawatches.com/nl/index.php?main_page=shippinginfo]Shipping[/url] [url=http://www.brightreplicawatches.com/nl/index.php?main_page=Payment_Methods]Wholesale[/url] [url=http://www.brightreplicawatches.com/nl/index.php?main_page=shippinginfo]Order Tracking[/url] [url=http://www.brightreplicawatches.com/nl/index.php?main_page=Coupons]Coupons[/url] <a href="http://www.brightreplicawatches.com/nl/index.php?main_page=Payment_Methods" target="_blank">Payment Methods</a> [url=http://www.brightreplicawatches.com/nl/index.php?main_page=contact_us]Contact Us[/url] [url=http://www.topperfectwatches.com/]REPLICA OMEGA[/url] [url=http://www.topperfectwatches.com/]REPLICA PATEK PHILIPPE [/url] <a href="http://www.topperfectwatches.com/" target="_blank">REPLICA ROLEX</a> <a href="http://www.topperfectwatches.com/" target="_blank">REPLICA CARTIER</a> <a href="http://www.topperfectwatches.com/" target="_blank">REPLICA BREITLING </a> [url=http://www.brightreplicawatches.com/nl/tag-heuer-carrera-wv2115fc6182-mens-automatic-black-zwitsers-eta-7750-p-417.html][/url] Copyright © 2012-2014 All Rights Reserved. [b][url=http://www.brightreplicawatches.com/nl/]Een kopie van het horloge en fiscale[/url][/b] [b]<a href="http://www.brightreplicawatches.com/nl/">Cartier - horloges.</a>[/b]

lhschellerand

25. 07. 2018

[b][url=http://acquasolamerica.com/newindex]breitling emergency 2 replica[/url][/b] [b][url=http://acquasolamerica.com/newindex]rolex watch<strong><a href="http://acquasolamerica.com/newindex">breitling emergency 2 replica</a></strong><br> <strong><a href="http://acquasolamerica.com/newindex">rolex watches prices canada</a></strong><br> <strong><a href="http://acquasolamerica.com/newindex">replica rolex watches</a></strong><br> <br> <strong><a href="http://acquasolamerica.com/newindex">replica watches online uae</a></strong><br> <strong><a href="http://acquasolamerica.com/newindex">breitling avenger blackbird 44 price</a></strong><br>

lhschellerand

25. 07. 2018

[b][url=http://acquasolamerica.com/newindex]breitling emergency 2 replica[/url][/b] [b][url=http://acquasolamerica.com/newindex]rolex watches prices canada[/url][/b] [b]<a href="http://acquasolamerica.com/newindex">replica rolex watches</a>[/b] [b][url=http://acquasolamerica.com/newindex]breitling emergency 2 replica[/url][/b] [b][url=http://acquasolamerica.com/newindex]rolex watches prices canada[/url][/b] [b][url=http://acquasolamerica.com/newindex]replica rolex watches[/url][/b] [b][url=http://acquasolamerica.com/newindex]replica watches online uae[/url][/b] [b][url=http://acquasolamerica.com/newindex]breitling avenger blackbird 44 price[/url][/b]

lhschellerand

25. 07. 2018

[b][url=http://www.luxurywatches.net.cn/]best swis<strong><a href="http://www.luxurywatches.net.cn/">best swiss replica watches</a></strong> <br> <strong><a href="http://www.luxurywatches.net.cn/">best replica watches</a></strong> <br>

lhschellerand

25. 07. 2018

[b][url=http://www.luxurywatches.net.cn/]watches[/url][/b] | [b][url=http://www.luxurywatches.net.cn/]watches price[/url][/b] | [b][url=http://www.luxurywatches.net.cn/]best replica watches[/url][/b] Copy Watches ROLEX DATEJUST 116234O [9c9b] - $207.00 : Professional replica watches stores, luxurywatches.net.cn #sddm { margin: 0 auto; padding: 0; z-index: 30; background-color:#F4F4F4; width: 80px; height:23px; float: right; margin-right: 70px;} #sddm li { margin: 0; padding: 0; list-style: none; float: left; font: bold 12px arial} #sddm li a { display: block; margin: 0 1px 0 0; padding: 4px 10px; width: 60px; background: #F6F5F5; color: #666; text-align: center; text-decoration: none} #sddm li a:hover { background: #49A3FF} #sddm div { position: absolute; visibility: hidden; margin: 0; padding: 0; background: #EAEBD8; border: 1px solid #5970B2} #sddm div a { position: relative; display: block; margin: 0; padding: 5px 10px; width: auto; white-space: nowrap; text-align: left; text-decoration: none; background: #EAEBD8; color: #2875DE; font: 12px arial} #sddm div a:hover { background: #49A3FF; color: #FFF} [url=http://www.luxurywatches.net.cn/]Language[/url] <a href="http://www.luxurywatches.net.cn/de/"> <img src="http://www.luxurywatches.net.cn/langimg/gericon.gif" alt="Deutsch" title=" Deutsch " height="15" width="24">Deutsch</a> [url=http://www.luxurywatches.net.cn/fr/] [img]http://www.luxurywatches.net.cn/langimg/fricon.gif[/img]FrançaisFrançais[/url] [url=http://www.luxurywatches.net.cn/it/] [img]http://www.luxurywatches.net.cn/langimg/iticon.gif[/img]italianoItaliano[/url] [url=http://www.luxurywatches.net.cn/es/] [img]http://www.luxurywatches.net.cn/langimg/esicon.gif[/img]EspañolEspañol[/url] <a href="http://www.luxurywatches.net.cn/pt/"> <img src="http://www.luxurywatches.net.cn/langimg/pticon.gif" alt="Português" title=" Português " height="15" width="24">Português</a> [url=http://www.luxurywatches.net.cn/jp/] [img]http://www.luxurywatches.net.cn/langimg/jpicon.gif[/img]日本語日本語[/url] [url=http://www.luxurywatches.net.cn/ru/] [img]http://www.luxurywatches.net.cn/langimg/ruicon.gif[/img]russianRussian[/url] [url=http://www.luxurywatches.net.cn/ar/] [img]http://www.luxurywatches.net.cn/langimg/aricon.gif[/img]arabicArabic[/url] [url=http://www.luxurywatches.net.cn/no/] [img]http://www.luxurywatches.net.cn/langimg/noicon.gif[/img]norwegianNorwegian[/url] [url=http://www.luxurywatches.net.cn/sv/] [img]http://www.luxurywatches.net.cn/langimg/svicon.gif[/img]swedishSwedish[/url] <a href="http://www.luxurywatches.net.cn/da/"> <img src="http://www.luxurywatches.net.cn/langimg/daicon.gif" alt="danish" title=" danish " height="15" width="24">Danish</a> [url=http://www.luxurywatches.net.cn/nl/] [img]http://www.luxurywatches.net.cn/langimg/nlicon.gif[/img]NederlandsNederlands[/url] [url=http://www.luxurywatches.net.cn/fi/] [img]http://www.luxurywatches.net.cn/langimg/fiicon.gif[/img]finlandFinland[/url] [url=http://www.luxurywatches.net.cn/ie/] [img]http://www.luxurywatches.net.cn/langimg/gaicon.gif[/img]irelandIreland[/url] [url=http://www.luxurywatches.net.cn/] [img]http://www.luxurywatches.net.cn/langimg/icon.gif[/img]EnglishEnglish[/url] Welcome! [url=http://www.luxurywatches.net.cn/index.php?main_page=login]Sign In[/url] or [url=http://www.luxurywatches.net.cn/index.php?main_page=create_account]Register[/url] [url=http://www.luxurywatches.net.cn/index.php?main_page=shopping_cart][img]http://www.luxurywatches.net.cn/includes/templates/polo/images/spacer.gif[/img]Powered by Zen Cart :: The Art of E-Commerce[/url]Your cart is empty [url=http://www.luxurywatches.net.cn/][img]http://www.luxurywatches.net.cn/includes/templates/polo/images/logo.gif[/img]Powered by Zen Cart :: The Art of E-Commerce[/url] [url=http://www.luxurywatches.net.cn/index.php]Home[/url] <a href="http://www.luxurywatches.net.cn/replica-rolex-watches-c-3.html">Replica Rolex Watches</a> [url=http://www.luxurywatches.net.cn/replica-omega-watches-c-4.html]Replica OMEGA Watches[/url] <a href="http://www.luxurywatches.net.cn/replica-BREITLING-c-2.html">Replica BREITLING Watches</a> Currencies US Dollar Euro GB Pound Canadian Dollar Australian Dollar Jappen Yen Norske Krone Swedish Krone Danish Krone CNY Categories [url=http://www.luxurywatches.net.cn/replica-rolex-watches-c-3.html]Replica ROLEX Watches[/url] [url=http://www.luxurywatches.net.cn/replica-rolex-watches-rolex-datejust-c-3_51.html]Rolex DATEJUST[/url] [url=http://www.luxurywatches.net.cn/replica-rolex-watches-rolex-day-date-c-3_52.html]Rolex DAY DATE[/url] [url=http://www.luxurywatches.net.cn/replica-rolex-watches-rolex-daytona-c-3_53.html]Rolex DAYTONA[/url] [url=http://www.luxurywatches.net.cn/replica-rolex-watches-rolex-explorer-ii-c-3_54.html]Rolex EXPLORER II[/url] [url=http://www.luxurywatches.net.cn/replica-rolex-watches-rolex-gmt-master-ii-c-3_55.html]Rolex GMT MASTER II[/url] [url=http://www.luxurywatches.net.cn/replica-rolex-watches-rolex-oyster-perpetual-c-3_56.html]Rolex OYSTER PERPETUAL[/url] [url=http://www.luxurywatches.net.cn/replica-rolex-watches-rolex-submariner-c-3_57.html]Rolex SUBMARINER[/url] [url=http://www.luxurywatches.net.cn/replica-rolex-watches-rolex-yachtmaster-c-3_58.html]Rolex YACHTMASTER[/url] [url=http://www.luxurywatches.net.cn/replica-hublot-watches-c-6.html]Replica HUBLOT Watches[/url] [url=http://www.luxurywatches.net.cn/replica-audemars-piguet-c-10.html]Replica Audemars PIGUET[/url] [url=http://www.luxurywatches.net.cn/replica-bellross-watches-c-14.html]Replica BELL&ROSS Watches[/url] [url=http://www.luxurywatches.net.cn/replica-breguet-watches-c-15.html]Replica Breguet Watches[/url] [url=http://www.luxurywatches.net.cn/replica-breitling-c-2.html]Replica BREITLING[/url] [url=http://www.luxurywatches.net.cn/replica-chopard-watches-c-17.html]Replica Chopard Watches[/url] [url=http://www.luxurywatches.net.cn/replica-couple-watches-c-19.html]Replica Couple Watches[/url] [url=http://www.luxurywatches.net.cn/replica-omega-watches-c-4.html]Replica OMEGA Watches[/url] <a class="category-top" href="http://www.luxurywatches.net.cn/replica-patek-philippe-c-24.html">Replica PATEK PHILIPPE</a> [url=http://www.luxurywatches.net.cn/replica-swiss-watches-c-30.html]Replica Swiss Watches[/url] [url=http://www.luxurywatches.net.cn/replica-tag-heuer-c-1.html]Replica TAG Heuer[/url] [url=http://www.luxurywatches.net.cn/replica-uboat-watches-c-32.html]Replica U-Boat Watches[/url] [url=http://www.luxurywatches.net.cn/replica-watches-box-c-27.html]Replica Watches Box[/url] Featured - [url=http://www.luxurywatches.net.cn/featured_products.html] [more][/url] <a href="http://www.luxurywatches.net.cn/copy-watches-rolex-datejustturnograph-116263c-p-836.html"><img src="http://www.luxurywatches.net.cn/images/_small//watches_02/ROLEX-watches/ROLEX-DATEJUSTTURN-O-GRAPH-116263C-1.jpg" alt="Copy Watches ROLEX DATEJUSTTURN-O-GRAPH 116263C" title=" Copy Watches ROLEX DATEJUSTTURN-O-GRAPH 116263C " width="130" height="173" /></a>[url=http://www.luxurywatches.net.cn/copy-watches-rolex-datejustturnograph-116263c-p-836.html]Copy Watches ROLEX DATEJUSTTURN-O-GRAPH 116263C[/url]$1,012.00 $213.00Save: 79% off[url=http://www.luxurywatches.net.cn/copy-watches-rolex-datejustturnograph-116263e-p-838.html][img]http://www.luxurywatches.net.cn/images/_small//watches_02/ROLEX-watches/ROLEX-DATEJUSTTURN-O-GRAPH-116263E-1.jpg[/img]Copy Watches ROLEX DATEJUSTTURN-O-GRAPH 116263E[/url] [url=http://www.luxurywatches.net.cn/copy-watches-rolex-datejustturnograph-116263e-p-838.html]Copy Watches ROLEX DATEJUSTTURN-O-GRAPH 116263E[/url]$1,039.00 $206.00Save: 80% off[url=http://www.luxurywatches.net.cn/copy-watches-rolex-daydate-118235a-p-849.html][img]http://www.luxurywatches.net.cn/images/_small//watches_02/ROLEX-watches/ROLEX-DAY-DATE-118235A.jpg[/img]Copy Watches ROLEX DAY-DATE 118235A[/url]<a class="sidebox-products" href="http://www.luxurywatches.net.cn/copy-watches-rolex-daydate-118235a-p-849.html">Copy Watches ROLEX DAY-DATE 118235A</a>$1,066.00 $203.00Save: 81% off [url=http://www.luxurywatches.net.cn/]Home[/url] :: [url=http://www.luxurywatches.net.cn/replica-rolex-watches-c-3.html]Replica ROLEX Watches[/url] :: Copy Watches ROLEX DATEJUST 116234O [9c9b] .jqzoom{ float:left; position:relative; padding:0px; cursor:pointer; width:301px; height:300px; } [url=http://www.luxurywatches.net.cn/copy-watches-rolex-datejust-116234o-p-783.html][img]http://www.luxurywatches.net.cn/images//watches_02/ROLEX-watches/ROLEX-DATEJUST-116234O-3.jpg[/img]Copy Watches ROLEX DATEJUST 116234O [9c9b][/url] Copy Watches ROLEX DATEJUST 116234O [9c9b] $1,013.00 $207.00Save: 80% off Add to Cart: Description[/b] Welcome to replica watches outlet stores, the site for all your replica watches needs. The internet is full of vendors and sites trying to sell you replica watches and it isn't always easy finding the most reliable sites. We guarantee the best services with the best replica watches online. replica watches are everywhere, and it's important that you're getting the best available on the market today.Name DATEJUST Model number 116234O Material Case 18K white gold / stainless steel Belt Stainless steel Dial Color Black Movement Automatic Chronometer with Cal.3135 Waterproof performance 100m water resistant Size Case : 36 mm (excluding crown) Men's Size Glass Sapphire windshield some replica watches Water resistant, but we do not recommend you to swim with the Watch . [url=http://www.luxurywatches.net.cn/images//watches_02/ROLEX-watches/ROLEX-DATEJUST-116234O-3.jpg][img]http://www.luxurywatches.net.cn/images//watches_02/ROLEX-watches/ROLEX-DATEJUST-116234O-3.jpg[/img]/watches_02/ROLEX-watches/ROLEX-DATEJUST-116234O-3.jpg[/url] Related Products [url=http://www.luxurywatches.net.cn/copy-watches-rolex-daytona-116518g-p-885.html][img]http://www.luxurywatches.net.cn/images/_small//watches_02/ROLEX-watches/ROLEX-DAYTONA-116518G.jpg[/img]Copy Watches ROLEX DAYTONA 116518G [ec13][/url] [url=http://www.luxurywatches.net.cn/copy-watches-rolex-daytona-116518g-p-885.html]Copy Watches ROLEX DAYTONA 116518G [ec13][/url] [url=http://www.luxurywatches.net.cn/copy-watches-rolex-daytona-116509g-p-870.html][img]http://www.luxurywatches.net.cn/images/_small//watches_02/ROLEX-watches/ROLEX-DAYTONA-116509G.jpg[/img]Copy Watches ROLEX DAYTONA 116509G [8ea6][/url] [url=http://www.luxurywatches.net.cn/copy-watches-rolex-daytona-116509g-p-870.html]Copy Watches ROLEX DAYTONA 116509G [8ea6][/url] [url=http://www.luxurywatches.net.cn/copy-watches-rolex-submariner-14060-p-1036.html][img]http://www.luxurywatches.net.cn/images/_small//watches_02/ROLEX-watches/ROLEX-SUBMARINER-14060.jpg[/img]Copy Watches ROLEX SUBMARINER 14060 [7457][/url] [url=http://www.luxurywatches.net.cn/copy-watches-rolex-submariner-14060-p-1036.html]Copy Watches ROLEX SUBMARINER 14060 [7457][/url] [url=http://www.luxurywatches.net.cn/copy-watches-rolex-datejust-116200j-p-729.html][img]http://www.luxurywatches.net.cn/images/_small//watches_02/ROLEX-watches/ROLEX-DATEJUST-116200J.jpg[/img]Copy Watches ROLEX DATEJUST 116200J [523d][/url] [url=http://www.luxurywatches.net.cn/copy-watches-rolex-datejust-116200j-p-729.html]Copy Watches ROLEX DATEJUST 116200J [523d][/url] [url=http://www.luxurywatches.net.cn/index.php?main_page=product_reviews_write&amp;products_id=783][img]http://www.luxurywatches.net.cn/includes/templates/polo/buttons/english/button_write_review.gif[/img]Write Review[/url] [url=http://www.luxurywatches.net.cn/index.php]Home[/url] [url=http://www.luxurywatches.net.cn/index.php?main_page=shippinginfo]Shipping[/url] [url=http://www.luxurywatches.net.cn/index.php?main_page=Payment_Methods]Wholesale[/url] [url=http://www.luxurywatches.net.cn/index.php?main_page=shippinginfo]Order Tracking[/url] <a style="color:#000; font:12px;" href="http://www.luxurywatches.net.cn/index.php?main_page=Coupons">Coupons</a> [url=http://www.luxurywatches.net.cn/index.php?main_page=Payment_Methods]Payment Methods[/url] <a style="color:#000; font:12px;" href="http://www.luxurywatches.net.cn/index.php?main_page=contact_us">Contact Us</a> [url=http://www.babel-e.com/]REPLICA OMEGA[/url] [url=http://www.babel-e.com/]REPLICA PATEK PHILIPPE [/url] [url=http://www.babel-e.com/]REPLICA ROLEX [/url] [url=http://www.babel-e.com/]REPLICA WATCHES [/url] [url=http://www.babel-e.com/]REPLICA BREITLING [/url] [url=http://www.luxurywatches.net.cn/copy-watches-rolex-datejust-116234o-p-783.html][/url] Copyright © 2012-2015 All Rights Reserved. [b][url=http://www.luxurywatches.net.cn/]best swiss replica watches[/url][/b] [b][url=http://www.luxurywatches.net.cn/]best replica watches[/url][/b]

lhschellerand

25. 07. 2018

[b][url=http://www.kaufenmonclerjacken.co/]monc<strong><a href="http://www.kaufenmonclerjacken.co/">moncler sale</a></strong> <br> <strong><a href="http://www.kaufenmonclerjacken.co/">moncler outlet store</a></strong> <br>

lhschellerand

25. 07. 2018

[b][url=http://www.kaufenmonclerjacken.co/]Discount Moncler on sale[/url][/b] [b][url=http://www.kaufenmonclerjacken.co/]Cheap Moncler[/url][/b] [b][url=http://www.kaufenmonclerjacken.co/]Cheap Moncler Jackets outlet online[/url][/b] DG2339 Moncler Lontre Womens Down Jackets Shiny White [9466] - $302.00 : Professional Moncler Down Jacket Outlet Store, kaufenmonclerjacken.co US Dollar Euro GB Pound Canadian Dollar Australian Dollar Jappen Yen Norske Krone Swedish Krone Danish Krone CNY Categories <a class="category-top" href="http://www.kaufenmonclerjacken.co/moncler-jackets-womens-c-6.html"><span class="category-subs-selected">Moncler Jackets Womens</span></a> [url=http://www.kaufenmonclerjacken.co/moncler-cap-scarf-c-1.html]Moncler Cap Scarf[/url] [url=http://www.kaufenmonclerjacken.co/moncler-coats-mens-c-2.html]Moncler Coats Mens[/url] [url=http://www.kaufenmonclerjacken.co/moncler-coats-womens-c-3.html]Moncler Coats Womens[/url] <a class="category-top" href="http://www.kaufenmonclerjacken.co/moncler-handbags-womens-c-4.html">Moncler Handbags Womens</a> [url=http://www.kaufenmonclerjacken.co/moncler-jackets-mens-c-5.html]Moncler Jackets Mens[/url] [url=http://www.kaufenmonclerjacken.co/moncler-kids-c-7.html]Moncler Kids[/url] <a class="category-top" href="http://www.kaufenmonclerjacken.co/moncler-vests-mens-c-8.html">Moncler Vests Mens</a> [url=http://www.kaufenmonclerjacken.co/moncler-vests-womens-c-9.html]Moncler Vests Womens[/url] Featured - [url=http://www.kaufenmonclerjacken.co/featured_products.html] [more][/url] [url=http://www.kaufenmonclerjacken.co/dg2554-2012-moncler-herisson-womens-down-jackets-short-red-21bd-p-253.html][img]http://www.kaufenmonclerjacken.co/images/_small//moncler_15/Moncler-Jackets/DG2554-2012-Moncler-Herisson-Womens-Down-Jackets.jpg[/img]DG2554 2012 Moncler Herisson Womens Down Jackets Short Red [21bd][/url]<a class="sidebox-products" href="http://www.kaufenmonclerjacken.co/dg2554-2012-moncler-herisson-womens-down-jackets-short-red-21bd-p-253.html">DG2554 2012 Moncler Herisson Womens Down Jackets Short Red [21bd]</a>$1,853.00 $300.00Save: 84% off[url=http://www.kaufenmonclerjacken.co/dg1629-womens-moncler-k2-multiple-logo-vest-apricot-f322-p-434.html][img]http://www.kaufenmonclerjacken.co/images/_small//moncler_15/Moncler-Vests-Womens/DG1629-Womens-Moncler-K2-Multiple-Logo-Vest.jpg[/img]DG1629 Womens Moncler K2 Multiple Logo Vest Apricot [f322][/url] [url=http://www.kaufenmonclerjacken.co/dg1629-womens-moncler-k2-multiple-logo-vest-apricot-f322-p-434.html]DG1629 Womens Moncler K2 Multiple Logo Vest Apricot [f322][/url]$1,082.00 $206.00Save: 81% off[url=http://www.kaufenmonclerjacken.co/womens-moncler-quincy-dark-blue-down-jackets-dg3329-e43e-p-370.html][img]http://www.kaufenmonclerjacken.co/images/_small//moncler_15/Moncler-Jackets/Womens-Moncler-Quincy-Dark-Blue-Down-Jackets.jpg[/img]Womens Moncler Quincy Dark Blue Down Jackets DG3329 [e43e][/url] [url=http://www.kaufenmonclerjacken.co/womens-moncler-quincy-dark-blue-down-jackets-dg3329-e43e-p-370.html]Womens Moncler Quincy Dark Blue Down Jackets DG3329 [e43e][/url]$1,652.00 $274.00Save: 83% off [url=http://www.kaufenmonclerjacken.co/]Home[/url] :: [url=http://www.kaufenmonclerjacken.co/moncler-jackets-womens-c-6.html]Moncler Jackets Womens[/url] :: DG2339 Moncler Lontre Womens Down Jackets Shiny White [9466] .jqzoom{ float:left; position:relative; padding:0px; cursor:pointer; width:301px; height:300px; } [url=http://www.kaufenmonclerjacken.co/dg2339-moncler-lontre-womens-down-jackets-shiny-white-9466-p-252.html][img]http://www.kaufenmonclerjacken.co/images//moncler_15/Moncler-Jackets/DG2339-Moncler-Lontre-Womens-Down-Jackets-Shiny.jpg[/img]DG2339 Moncler Lontre Womens Down Jackets Shiny White [9466][/url] DG2339 Moncler Lontre Womens Down Jackets Shiny White [9466] $1,715.00 $302.00Save: 82% off Please Choose: Size L M S XL Add to Cart: Description[/b] [b]Moncler Outlet[/b] was built in 1952. So far, Moncler Coats are more than 50 years of history. Exquisite coat outlet technical offers the exceptional layout of Moncler? Will show new distinct classic, fashional style men and girls moncler awaiting you. Its layout concept is quite innovative and has been maintained at the vanguard of fashion, an increasing number of people have loved it. Now, we are offer extravagance? Moncler coats, moncler moncler children and other moncler products sale online. Moncler vests, Store expect you become fashion and happy when you choose and buy our Moncler Jackets. Each of our customers is quite satisfied with the Moncler products and services. <a target="_blank" href="http://www.kaufenmonclerjacken.co/images//moncler_15/Moncler-Jackets/DG2339-Moncler-Lontre-Womens-Down-Jackets-Shiny.jpg"> <a href="http://www.kaufenmonclerjacken.co/dg2339-moncler-lontre-womens-down-jackets-shiny-white-9466-p-252.html" ><img src="http://www.kaufenmonclerjacken.co/images//moncler_15/Moncler-Jackets/DG2339-Moncler-Lontre-Womens-Down-Jackets-Shiny.jpg" width=650px alt="/moncler_15/Moncler-Jackets/DG2339-Moncler-Lontre-Womens-Down-Jackets-Shiny.jpg"/></a><a target="_blank" href="http://www.kaufenmonclerjacken.co/images//moncler_15/Moncler-Jackets/DG2339-Moncler-Lontre-Womens-Down-Jackets-Shiny-1.jpg"> <a href="http://www.kaufenmonclerjacken.co/dg2339-moncler-lontre-womens-down-jackets-shiny-white-9466-p-252.html" ><img src="http://www.kaufenmonclerjacken.co/images//moncler_15/Moncler-Jackets/DG2339-Moncler-Lontre-Womens-Down-Jackets-Shiny-1.jpg" width=650px alt="/moncler_15/Moncler-Jackets/DG2339-Moncler-Lontre-Womens-Down-Jackets-Shiny-1.jpg"/></a> Related Products [url=http://www.kaufenmonclerjacken.co/moncler-lievre-womens-down-jackets-grey-dg1821-3a71-p-319.html][img]http://www.kaufenmonclerjacken.co/images/_small//moncler_15/Moncler-Jackets/Moncler-Lievre-Womens-Down-Jackets-Grey-DG1821.jpg[/img]Moncler Lievre Womens Down Jackets Grey DG1821 [3a71][/url] [url=http://www.kaufenmonclerjacken.co/moncler-lievre-womens-down-jackets-grey-dg1821-3a71-p-319.html]Moncler Lievre Womens Down Jackets Grey DG1821 [3a71][/url] [url=http://www.kaufenmonclerjacken.co/womens-moncler-tulsa-down-jacket-black-dg2122-57dd-p-377.html][img]http://www.kaufenmonclerjacken.co/images/_small//moncler_15/Moncler-Jackets/Womens-Moncler-Tulsa-Down-Jacket-Black-DG2122.jpg[/img]Womens Moncler Tulsa Down Jacket Black DG2122 [57dd][/url] [url=http://www.kaufenmonclerjacken.co/womens-moncler-tulsa-down-jacket-black-dg2122-57dd-p-377.html]Womens Moncler Tulsa Down Jacket Black DG2122 [57dd][/url] [url=http://www.kaufenmonclerjacken.co/dg5839-moncler-quincy-womens-nylon-jacket-brown-5014-p-275.html][img]http://www.kaufenmonclerjacken.co/images/_small//moncler_15/Moncler-Jackets/DG5839-Moncler-Quincy-Womens-Nylon-Jacket-Brown.jpg[/img]DG5839 Moncler Quincy Womens Nylon Jacket Brown [5014][/url] [url=http://www.kaufenmonclerjacken.co/dg5839-moncler-quincy-womens-nylon-jacket-brown-5014-p-275.html]DG5839 Moncler Quincy Womens Nylon Jacket Brown [5014][/url] [url=http://www.kaufenmonclerjacken.co/dg7339-womens-moncler-down-jackets-with-no-hat-pure-color-black-5373-p-285.html][img]http://www.kaufenmonclerjacken.co/images/_small//moncler_15/Moncler-Jackets/DG7339-Womens-Moncler-Down-Jackets-With-No-Hat.jpg[/img]DG7339 Womens Moncler Down Jackets With No Hat Pure Color Black [5373][/url] [url=http://www.kaufenmonclerjacken.co/dg7339-womens-moncler-down-jackets-with-no-hat-pure-color-black-5373-p-285.html]DG7339 Womens Moncler Down Jackets With No Hat Pure Color Black [5373][/url] [url=http://www.kaufenmonclerjacken.co/index.php?main_page=product_reviews_write&amp;products_id=252&amp;number_of_uploads=0][img]http://www.kaufenmonclerjacken.co/includes/templates/polo/buttons/english/button_write_review.gif[/img]Write Review[/url] .articles{width:900px; margin:0 auto;} .articles ul{width:900px; } .articles li{width:450px; float:left;} [url=http://www.kaufenmonclerjacken.co/index.php]Home[/url] [url=http://www.kaufenmonclerjacken.co/index.php?main_page=shippinginfo]Shipping[/url] [url=http://www.kaufenmonclerjacken.co/index.php?main_page=Payment_Methods]Wholesale[/url] <a href="http://www.kaufenmonclerjacken.co/index.php?main_page=shippinginfo" target="_blank">Order Tracking</a> [url=http://www.kaufenmonclerjacken.co/index.php?main_page=Coupons]Coupons[/url] [url=http://www.kaufenmonclerjacken.co/index.php?main_page=Payment_Methods]Payment Methods[/url] [url=http://www.kaufenmonclerjacken.co/index.php?main_page=contact_us]Contact Us[/url] [url=http://www.kaufenmonclerjacken.co/index.php?main_page=Size]Size Chart[/url] <a href="http://www.monclerpaschere.co/" target="_blank">Moncler Men Coats</a> [url=http://www.monclerpaschere.co/]Moncler Men Jackets[/url] [url=http://www.monclerpaschere.co/]Moncler Women Coats[/url] [url=http://www.monclerpaschere.co/]Moncler Women Jackets[/url] [url=http://www.monclerpaschere.co/]Moncler Vest[/url] [url=http://www.kaufenmonclerjacken.co/dg2339-moncler-lontre-womens-down-jackets-shiny-white-9466-p-252.html][/url] Copyright © 2012-2014 All Rights Reserved. [b][url=http://www.kaufenmonclerjacken.co/]moncler sale[/url][/b] [b]<a href="http://www.kaufenmonclerjacken.co/">moncler outlet store</a>[/b]

lhschellerand

23. 07. 2018

[b][url=http://www.seamasterwatch.org/]swiss repl<strong><a href="http://www.seamasterwatch.org/">swiss replica watches aaa+</a></strong> <br> <strong><a href="http://www.seamasterwatch.org/">swiss replica watches</a></strong> <br>

lhschellerand

23. 07. 2018

<strong><a href="http://www.seamasterwatch.org/">high quality replica watches for men</a></strong> | <strong><a href="http://www.seamasterwatch.org/">watches</a></strong> | <strong><a href="http://www.seamasterwatch.org/">swiss Mechanical movement replica watches</a></strong> <br> <title>Rado Diastar Replica Watch Pink Authentic Ceramic Mop Dial Diamond Strap Lady Size [459c] - $217.00 : Professional replica watches stores, seamasterwatch.org</title> <meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=UTF-8" /> <meta name="keywords" content="Rado Diastar Replica Watch Pink Authentic Ceramic Mop Dial Diamond Strap Lady Size [459c] A.Lange&Sohne Watches Audemars Piguet Bell&Ross Watches Emporio Armani Watches Hublot Watches IWC Watches Longines Watches Panerai Watches Patek Philippe Watches Rado Watches Rolex Watches Tag Heuer Watches U-Boat Watches Vacheron Constantin Omega Watches cheap replica watches online sales" /> <meta name="description" content="Professional replica watches stores Rado Diastar Replica Watch Pink Authentic Ceramic Mop Dial Diamond Strap Lady Size [459c] - Welcome to replica watches outlet stores, the site for all your replica watches needs. The internet is full of vendors and sites trying to sell you replica watches and it isn't always easy finding the most reliable sites. We guarantee the best services with the best replica watches online. replica " /> <meta http-equiv="imagetoolbar" content="no" /> <link rel="canonical" href="http://www.seamasterwatch.org/rado-diastar-replica-watch-pink-authentic-ceramic-mop-dial-diamond-strap-lady-size-p-1365.html" /> <link rel="stylesheet" type="text/css" href="http://www.seamasterwatch.org/includes/templates/polo/css/style_imagehover.css" /> <link rel="stylesheet" type="text/css" href="http://www.seamasterwatch.org/includes/templates/polo/css/stylesheet.css" /> <link rel="stylesheet" type="text/css" href="http://www.seamasterwatch.org/includes/templates/polo/css/stylesheet_css_buttons.css" /> <link rel="stylesheet" type="text/css" media="print" href="http://www.seamasterwatch.org/includes/templates/polo/css/print_stylesheet.css" /> <select name="currency" onchange="this.form.submit();"> <option value="USD" selected="selected">US Dollar</option> <option value="EUR">Euro</option> <option value="GBP">GB Pound</option> <option value="CAD">Canadian Dollar</option> <option value="AUD">Australian Dollar</option> <option value="JPY">Jappen Yen</option> <option value="NOK">Norske Krone</option> <option value="SEK">Swedish Krone</option> <option value="DKK">Danish Krone</option> <option value="CNY">CNY</option> </select> <input type="hidden" name="main_page" value="product_info" /><input type="hidden" name="products_id" value="1365" /></form></div></div> <div class="leftBoxContainer" id="categories" style="width: 220px"> <div class="sidebox-header-left main-sidebox-header-left"><h3 class="leftBoxHeading main-sidebox-header-right" id="categoriesHeading">Categories</h3></div> <div id="categoriesContent" class="sideBoxContent"> <div class="categories-top-list no-dots"><a class="category-top" href="http://www.seamasterwatch.org/rado-watches-c-41.html"><span class="category-subs-parent">Rado Watches</span></a></div> <div class="subcategory"><a class="category-products" href="http://www.seamasterwatch.org/rado-watches-rado-diastar-c-41_42.html"><span class="category-subs-selected">Rado DiaStar</span></a></div> <div class="subcategory"><a class="category-products" href="http://www.seamasterwatch.org/rado-watches-rado-sintra-c-41_43.html">Rado Sintra</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.seamasterwatch.org/hublot-watches-c-5.html">Hublot Watches</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.seamasterwatch.org/alangesohne-watches-c-1.html">A.Lange&Sohne Watches</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.seamasterwatch.org/audemars-piguet-c-2.html">Audemars Piguet</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.seamasterwatch.org/bellross-watches-c-3.html">Bell&Ross Watches</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.seamasterwatch.org/emporio-armani-watches-c-4.html">Emporio Armani Watches</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.seamasterwatch.org/iwc-watches-c-6.html">IWC Watches</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.seamasterwatch.org/longines-watches-c-18.html">Longines Watches</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.seamasterwatch.org/omega-watches-c-72.html">Omega Watches</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.seamasterwatch.org/panerai-watches-c-30.html">Panerai Watches</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.seamasterwatch.org/patek-philippe-watches-c-35.html">Patek Philippe Watches</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.seamasterwatch.org/rolex-watches-c-44.html">Rolex Watches</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.seamasterwatch.org/tag-heuer-watches-c-59.html">Tag Heuer Watches</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.seamasterwatch.org/uboat-watches-c-67.html">U-Boat Watches</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.seamasterwatch.org/vacheron-constantin-c-71.html">Vacheron Constantin</a></div> </div></div> <div class="leftBoxContainer" id="featured" style="width: 220px"> <div class="sidebox-header-left "><h3 class="leftBoxHeading " id="featuredHeading">Featured - <a href="http://www.seamasterwatch.org/featured_products.html">&nbsp;&nbsp;[more]</a></h3></div> <div class="sideBoxContent centeredContent"><a href="http://www.seamasterwatch.org/omega-seamaster-replica-watch-chronograph-automatic-white-dial-olympic-edition-p-864.html"><img src="http://www.seamasterwatch.org/images/_small//watches_22/Omega-Watches/Omega-Seamaster-Replica-Watch-Chronograph-32.jpg" alt="Omega Seamaster Replica Watch Chronograph Automatic White Dial Olympic Edition [1588]" title=" Omega Seamaster Replica Watch Chronograph Automatic White Dial Olympic Edition [1588] " width="130" height="98" /></a><a class="sidebox-products" href="http://www.seamasterwatch.org/omega-seamaster-replica-watch-chronograph-automatic-white-dial-olympic-edition-p-864.html">Omega Seamaster Replica Watch Chronograph Automatic White Dial Olympic Edition [1588]</a><div><span class="normalprice">$2,079.00 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">$227.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Save:&nbsp;89% off</span></div></div><div class="sideBoxContent centeredContent"><a href="http://www.seamasterwatch.org/omega-seamaster-replica-watch-chronograph-automatic-black-dial-and-bezel-rubber-strap-p-862.html"><img src="http://www.seamasterwatch.org/images/_small//watches_22/Omega-Watches/Omega-Seamaster-Replica-Watch-Chronograph-16.jpg" alt="Omega Seamaster Replica Watch Chronograph Automatic Black Dial And Bezel Rubber Strap [aa67]" title=" Omega Seamaster Replica Watch Chronograph Automatic Black Dial And Bezel Rubber Strap [aa67] " width="130" height="98" /></a><a class="sidebox-products" href="http://www.seamasterwatch.org/omega-seamaster-replica-watch-chronograph-automatic-black-dial-and-bezel-rubber-strap-p-862.html">Omega Seamaster Replica Watch Chronograph Automatic Black Dial And Bezel Rubber Strap [aa67]</a><div><span class="normalprice">$1,996.00 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">$210.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Save:&nbsp;89% off</span></div></div><div class="sideBoxContent centeredContent"><a href="http://www.seamasterwatch.org/omega-seamaster-replica-watch-chronograph-automatic-black-dial-olympic-edition-p-861.html"><img src="http://www.seamasterwatch.org/images/_small//watches_22/Omega-Watches/Omega-Seamaster-Replica-Watch-Chronograph-8.jpg" alt="Omega Seamaster Replica Watch Chronograph Automatic Black Dial Olympic Edition [444f]" title=" Omega Seamaster Replica Watch Chronograph Automatic Black Dial Olympic Edition [444f] " width="130" height="98" /></a><a class="sidebox-products" href="http://www.seamasterwatch.org/omega-seamaster-replica-watch-chronograph-automatic-black-dial-olympic-edition-p-861.html">Omega Seamaster Replica Watch Chronograph Automatic Black Dial Olympic Edition [444f]</a><div><span class="normalprice">$2,018.00 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">$221.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Save:&nbsp;89% off</span></div></div></div> </div></td> <td id="columnCenter" valign="top"> <div id="navBreadCrumb"> <a href="http://www.seamasterwatch.org/">Home</a>&nbsp;::&nbsp; <a href="http://www.seamasterwatch.org/rado-watches-c-41.html">Rado Watches</a>&nbsp;::&nbsp; <a href="http://www.seamasterwatch.org/rado-watches-rado-diastar-c-41_42.html">Rado DiaStar</a>&nbsp;::&nbsp; Rado Diastar Replica Watch Pink Authentic Ceramic Mop Dial Diamond Strap Lady Size [459c] </div> <div class="centerColumn" id="productGeneral"> <form name="cart_quantity" action="http://www.seamasterwatch.org/rado-diastar-replica-watch-pink-authentic-ceramic-mop-dial-diamond-strap-lady-size-p-1365.html?action=add_product" method="post" enctype="multipart/form-data"> <div style="float:left; width:350px;"> <link rel="stylesheet" href="http://www.seamasterwatch.org/style/jqzoom.css" type="text/css" media="screen" /> <link rel="stylesheet" href="http://www.seamasterwatch.org/style/jqzoomimages.css" type="text/css" media="screen" /> <style type="text/css"> .jqzoom{ float:left; position:relative; padding:0px; cursor:pointer; width:301px; height:300px; }</style> <div id="productMainImage" class="centeredContent back"> <div class="jqzoom" > <a href="http://www.seamasterwatch.org/rado-diastar-replica-watch-pink-authentic-ceramic-mop-dial-diamond-strap-lady-size-p-1365.html" ><img src="http://www.seamasterwatch.org/images//watches_22/Rado-Watches/Rado-DiaStar/Rado-Diastar-Replica-Watch-Pink-Authentic-Ceramic-25.jpg" alt="Rado Diastar Replica Watch Pink Authentic Ceramic Mop Dial Diamond Strap Lady Size [459c]" jqimg="images//watches_22/Rado-Watches/Rado-DiaStar/Rado-Diastar-Replica-Watch-Pink-Authentic-Ceramic-25.jpg" id="jqzoomimg"></a></div> <div style="clear:both;"></div> <div id='jqzoomimages' class="smallimages"></div> </div> </div> <div style="width:260px; float:left; margin-left:30px; margin-top:15px;" id='pb-left-column'> <div style="font-weight:bold; padding-bottom:10px; font-size:14px;">Rado Diastar Replica Watch Pink Authentic Ceramic Mop Dial Diamond Strap Lady Size [459c]</div> <span id="productPrices" class="productGeneral"> <span class="normalprice">$2,063.00 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">$217.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Save:&nbsp;89% off</span></span> <div id="cartAdd"> Add to Cart: <input type="text" name="cart_quantity" value="1" maxlength="6" size="4" /><br /><br /><input type="hidden" name="products_id" value="1365" /><input type="image" src="http://www.seamasterwatch.org/includes/templates/polo/buttons/english/button_in_cart.gif" alt="Add to Cart" title=" Add to Cart " /> </div> <br class="clearBoth" /> </div> <br class="clearBoth" /> <div id="productDescription" class="productGeneral biggerText"> <div class="tabTitles"> <ul> <li> <h4 tid="t1" class="cur"><strong class=""><span>Description</span></strong></h4> </li> </ul> </div> <p>Welcome to replica watches outlet stores, the site for all your replica watches needs. The internet is full of vendors and sites trying to sell you replica watches and it isn't always easy finding the most reliable sites. We guarantee the best services with the best replica watches online. replica watches are everywhere, and it's important that you're getting the best available on the market today. </p></br> <p>Rado is a manufacturer of watches, with headquarters in Lengnau, Switzerland. It is noted for its use of scratch-proof materials, a field in which it is considered a pioneer.</p> <p></p> <p>Top quality Japanese Quartz Movement Authentic Ceramic Case <br/>Scratch Proof Authentic Ceramic with High quality plated 18K Gold Bracelet Strap<br/>Scratch Proof Sapphire Crystal Glass Face<br/>Water-Resistant<br/>Lady Size: 21x28 mm</p> </div> <br class="clearBoth" /> <div id="img_bg" align="center"> <p style='text-align:center;'><a target="_blank" href="http://www.seamasterwatch.org/images//watches_22/Rado-Watches/Rado-DiaStar/Rado-Diastar-Replica-Watch-Pink-Authentic-Ceramic-25.jpg"><img itemprop="image" src="http://www.seamasterwatch.org/images//watches_22/Rado-Watches/Rado-DiaStar/Rado-Diastar-Replica-Watch-Pink-Authentic-Ceramic-25.jpg" width=700px alt="/watches_22/Rado-Watches/Rado-DiaStar/Rado-Diastar-Replica-Watch-Pink-Authentic-Ceramic-25.jpg"/></a></p> </div> <div class="centerBoxWrapper" id="similar_product"> <h2 class="centerBoxHeading">Related Products</h2> <table><tr> <td style="display:block;float:left;width:24.5%;"> <div style="width:160px;height:200px;"> <a href="http://www.seamasterwatch.org/rado-diastar-replica-watch-authentic-ceramic-diamond-marking-p-1369.html"><img src="http://www.seamasterwatch.org/images/_small//watches_22/Rado-Watches/Rado-DiaStar/Rado-Diastar-Replica-Watch-Swiss-Eta-Movement-112.jpg" alt="Rado Diastar Replica Watch Authentic Ceramic Diamond Marking [ff35]" title=" Rado Diastar Replica Watch Authentic Ceramic Diamond Marking [ff35] " width="160" height="120" /></a></div><a href="http://www.seamasterwatch.org/rado-diastar-replica-watch-authentic-ceramic-diamond-marking-p-1369.html">Rado Diastar Replica Watch Authentic Ceramic Diamond Marking [ff35]</a> </td> <td style="display:block;float:left;width:24.5%;"> <div style="width:160px;height:200px;"> <a href="http://www.seamasterwatch.org/rado-diastar-replica-watch-silver-authentic-ceramic-with-black-dial-couple-replica-watch-p-1373.html"><img src="http://www.seamasterwatch.org/images/_small//watches_22/Rado-Watches/Rado-DiaStar/Rado-Diastar-Replica-Watch-Swiss-Eta-Movement-147.jpg" alt="Rado Diastar Replica Watch Silver Authentic Ceramic With Black Dial Couple Replica Watch [fead]" title=" Rado Diastar Replica Watch Silver Authentic Ceramic With Black Dial Couple Replica Watch [fead] " width="160" height="120" /></a></div><a href="http://www.seamasterwatch.org/rado-diastar-replica-watch-silver-authentic-ceramic-with-black-dial-couple-replica-watch-p-1373.html">Rado Diastar Replica Watch Silver Authentic Ceramic With Black Dial Couple Replica Watch [fead]</a> </td> <td style="display:block;float:left;width:24.5%;"> <div style="width:160px;height:200px;"> <a href="http://www.seamasterwatch.org/rado-diastar-replica-watch-automatic-300m-black-dial-green-marking-tungsten-steel-bezel-p-1363.html"><img src="http://www.seamasterwatch.org/images/_small//watches_22/Rado-Watches/Rado-DiaStar/Rado-Diastar-Replica-Watch-Automatic-300m-Black-24.jpg" alt="Rado Diastar Replica Watch Automatic 300m Black Dial /green Marking Tungsten Steel Bezel [df75]" title=" Rado Diastar Replica Watch Automatic 300m Black Dial /green Marking Tungsten Steel Bezel [df75] " width="160" height="120" /></a></div><a href="http://www.seamasterwatch.org/rado-diastar-replica-watch-automatic-300m-black-dial-green-marking-tungsten-steel-bezel-p-1363.html">Rado Diastar Replica Watch Automatic 300m Black Dial /green Marking Tungsten Steel Bezel [df75]</a> </td> <td style="display:block;float:left;width:24.5%;"> <div style="width:160px;height:200px;"> <a href="http://www.seamasterwatch.org/rado-diastar-replica-watch-authentic-ceramic-diamond-marking-p-1368.html"><img src="http://www.seamasterwatch.org/images/_small//watches_22/Rado-Watches/Rado-DiaStar/Rado-Diastar-Replica-Watch-Swiss-Eta-Movement-104.jpg" alt="Rado Diastar Replica Watch Authentic Ceramic Diamond Marking [3260]" title=" Rado Diastar Replica Watch Authentic Ceramic Diamond Marking [3260] " width="160" height="120" /></a></div><a href="http://www.seamasterwatch.org/rado-diastar-replica-watch-authentic-ceramic-diamond-marking-p-1368.html">Rado Diastar Replica Watch Authentic Ceramic Diamond Marking [3260]</a> </td> </table> </div> <div id="productReviewLink" class="buttonRow back"><a href="http://www.seamasterwatch.org/index.php?main_page=product_reviews_write&amp;products_id=1365"><img src="http://www.seamasterwatch.org/includes/templates/polo/buttons/english/button_write_review.gif" alt="Write Review" title=" Write Review " width="98" height="19" /></a></div> <br class="clearBoth" /> </form> </div> </td> </tr> </table> </div> <style> .articles{width:900px; margin:0 auto;} .articles ul{width:900px; } .articles li{width:450px; float:left;} </style> <br style="clear:both;"/> <div id="navSuppWrapper"> <br class="clearBoth" /> <div id="navSupp" style=" margin-bottom:10px; margin-top:8px; width:100%; text-align:center;"> <ul> <li class="is-here"><a href="http://www.seamasterwatch.org/index.php">Home</a></li> <li class="menu-mitop" ><a href="http://www.seamasterwatch.org/index.php?main_page=shippinginfo" target="_blank">Shipping</a></li> <li class="menu-mitop" ><a href="http://www.seamasterwatch.org/index.php?main_page=Payment_Methods" target="_blank">Wholesale</a></li> <li class="menu-mitop" ><a href="http://www.seamasterwatch.org/index.php?main_page=shippinginfo" target="_blank">Order Tracking</a></li> <li class="menu-mitop" ><a href="http://www.seamasterwatch.org/index.php?main_page=Coupons" target="_blank">Coupons</a></li> <li class="menu-mitop" ><a href="http://www.seamasterwatch.org/index.php?main_page=Payment_Methods" target="_blank">Payment Methods</a></li> <li class="menu-mitop" ><a href="http://www.seamasterwatch.org/index.php?main_page=contact_us" target="_blank">Contact Us</a></li> </ul> </div> <div class ="foot-tg" style=" margin-bottom:10px; margin-top:10px; width:100%; text-align:center;"> <ul> <li class="menu-mitop" ><a href="http://www.watchufc115live.com/" target="_blank">REPLICA OMEGA</a></li> <li class="menu-mitop" ><a href="http://www.watchufc115live.com/" target="_blank">REPLICA PATEK PHILIPPE </a></li> <li class="menu-mitop" ><a href="http://www.watchufc115live.com/" target="_blank">REPLICA ROLEX</a></li> <li class="menu-mitop" ><a href="http://www.watchufc115live.com/" target="_blank">REPLICA CARTIER</a></li> <li class="menu-mitop" ><a href="http://www.watchufc115live.com/" target="_blank">REPLICA BREITLING </a></li> </ul> </div> <DIV align="center"> <a href="http://www.seamasterwatch.org/rado-diastar-replica-watch-pink-authentic-ceramic-mop-dial-diamond-strap-lady-size-p-1365.html" ><IMG src="http://www.seamasterwatch.org/includes/templates/polo/images/payment.png"></a> </DIV> <div align="center" style="color:#eee;">Copyright © 2012-2014 All Rights Reserved. </div> </div> </div> <strong><a href="http://www.seamasterwatch.org/">swiss replica watches aaa+</a></strong> <br> <strong><a href="http://www.seamasterwatch.org/">swiss replica watches</a></strong> <br>

Pro přidání komentáře musíte být přihlášený.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací