Evropské perpetuum mobile: Od Alláh Akbar! BUM! … k dalšímu Alláhu Akbar! BUM!

 22. 03. 2016      kategorie: ARMÁDA ČR    

Nemáte pocit, že s vámi dnes Belgie cloumala mnohem méně než Paříž? No jistě, bylo to tak nějak očekávatelné. A hlavně všichni víme, že se s tím opět neudělá nic. Ta lhostejnost bohužel zase jen podpoří dobrotrusy, aby problémové „Evropany“ naředili dalšími problémovými „novoEvropany“…

Internetem koluje výstižné shrnutí, jehož údajným autorem je hodinář, chronolog a teoretik cykliky Miroslav Kohoutek – ten mi ale odepsal, že autorem není, takže se omlouvám případnému pravému autorovi, že jej zde cituji, dost možná už ovšem jde o takovou všelidovou moudrost. Patrně se zrodila po Paříži, ale předpověděla Brusel a také vše, co se bude v dalších dnech dít…

Evropské perpetuum mobile:

1. Alláhu Akbar! BUM!

2. Po chvíli zmatku si všichni počmárají něčím profilovku.

3. Evropský státník prohlásí, že je šokován, ale neměli bychom se uchylovat k násilí, situace je pevně v rukou a jednalo se jen o 20 osamocených šílenců.

4. "Přátelé", kteří chtějí být cool, si začnou utahovat z těch se změněnou profilovkou.

5. Objeví se "statečný muslimský zachránce".

6. Objeví se muslimové, kteří ukazují fakáč.

7. Merkelová a Junker prohlásí, že čin nijak nesouvisí s migranty nebo menšinami, protože kdo by jinak, sakra, vydělával Němcům na penzi, že.

8. Abbás obviní Židy, Štětina Rusy, "nerdi, kteří vědí" CIA.

9. Sluníčkářům se povede nastrkat před fotoaparáty pár lidí s šátkem a nápisem "Já nic, já muzikant".

10. Bezpečnostní služby, bezpečnostní poradci a jiní bezpečáci prohlásí, že už před rokem říkali, že je to nebezpečné.

11. První "skuteční odborníci" odhalí, že podle záběrů z mobilů na YouTube je jasné, že atentátníci stříleli slepými a podle toho, že měli botasky, to nebyli muslimové, ale illumináti, a ti mrtví šli po smrti domů.

12. Etnomasochisté a nosiči "Břemene bílého muže" se začnou mlátit důtkami do zad a vykřikovat, že si za všechno můžeme sami, protože oni se jen oprávněně brání nám, ošklivým imperialistům, a že máme rychle odzbrojit a nastavit holé zadnice.

13. Vlády prohlásí, že bezpečnostní služby a bezpečnostní poradci nic neříkali, a proto jim musí zvýšit rozpočet, aby si mohli nakoupit nové radary na měření rychlosti.

14. "Prezident" vyšle letadlovou loď, stíhačku nebo dron, který zničí jednu nemocnici, 2 džihádisty a rozbije nepřátelský laptop.

15. Vrcholní politici se někde projdou, drží se za ruce a prohlásí, že nás to nesmí rozdělit, že ctíme evropské hodnoty, a hlavně že se máme rádi.

16. Vše se vrátí do starých kolejí.

17. Alláhu Akbar! BUM!

 

PS: Je sympatické, že Belgičané sami reagují vtipnými obrázky a hláškami, v nichž vystupuje Tintin nebo čůrající chlapeček. Nicméně už i u nás koluje dost pěkných vtipů. Jeden za všechny… Merkel: „Tak, Islámský stát je přestěhovaný, teď už ho jen přerozdělit.“

 Autor: Redakce