O nás: Na bezpečnosti nám záležíO nás: Na bezpečnosti nám záleží Podporujeme naše válečné veterányPodporujeme naše válečné veterány Výzva 2015: Drony – dobrý sluha, ale zlý pán!Výzva 2015: Drony – dobrý sluha, ale zlý pán!

Policie nedodržela vlastní zásady a postupy zákroku proti aktivnímu střelci.

 26. 02. 2015      1040 komentářů

Včera jsme zde napsali, že policie nese spoluvinu na úmrtí osmi osob v Uherském Brodě, protože první hlídka rezignovala na úkol šílence eliminovat. Okamžitě se strhla vlna protiargumentů ospravědlňujících policejní postup. Dokumenty přímo z dílny PČR ale dokazují, že hlídka měla zasáhnout.

„Poté, co budovu školy obsadili ozbrojení pachatelé – aktivní střelci, kteří bezhlavě stříleli po všech lidech, které v budově potkali, a ve škole vypukla panika, oznámil událost na linku 158 ředitel školy. Operační důstojník, který oznámení přijal, vyslal okamžitě na místo hlídky policistů, které byly k místu události nejblíže. Instruoval je o všem, co se od ředitele dozvěděl. Úkolem policistů bylo co nejrychleji v neznámé budově nalézt a zneškodnit všechny střelce a zabránit tak umírání a zranění dalších lidí – studentů, učitelů.“(1)

Policie nacvičuje zákrok proti aktivnímu střelci (zdroj PARDUBICKYKRAJ.CZ)
Policie nacvičuje zákrok proti aktivnímu střelci (zdroj PARDUBICKYKRAJ.CZ)

Citace výše popisuje scénář, který se velmi podobně odehrál již několikrát v zahraničí. Že se jednou něco podobného přihodí i u nás, se očekávalo. Proto v roce 2013 „policejní prezident uložil provést na každém krajském ředitelství policie cvičení zaměřené na téma „zákrok proti aktivnímu střelci““ (2). Výše popsanou variantu nacvičovali konkrétně pardubičtí policisté, a sice počátkem října 2014. Všimněte si, že se nikde nepíše o čekání na zásahovku, protože to v tomto případě nutně znamená nárůst počtu obětí.

Jak totiž vyplývá z policejní charakteristiky aktivního střelce, „jeho cílem bývá usmrtit co nejvíce osob ještě předtím, než bude zastaven policií nebo ukončí sám svůj život sebevraždou.“ Útoky přitom v průměru trvají 13 minut. A proto: „Policie ČR musí reagovat velmi rychle; prioritou na místě je okamžitá eliminace aktivního útočníka tak, aby mu zabránila v dalším pokračování jeho jednání; speciální policejní jednotky zpravidla zasahují až v druhém sledu.“ (2)

Nyní se podívejme přímo na policejní metodiku, aktualizovanou naposledy před pouhým rokem…

Činnost při řešení mimořádné události lze rozdělit do dílčích etap:

a) eliminace aktivního střelce, b) vyžádání součinnosti složek IZS v rámci eliminace aktivního střelce, c) záchranné a likvidační práce (zpravidla až po eliminaci aktivního střelce), d) psychosociální pomoc osobám zasažených MU, e) předání místa zásahu orgánům činným v trestním řízení.

Eliminace má nejvyšší prioritu a nesnese odkladu, přičemž příslušníci Policie ČR (dále jen „policisté“) vůči aktivnímu střelci využívají všech zákonných oprávnění vůči „nebezpečným pachatelům“ - při případném, velmi pravděpodobném použití služební zbraně dbají policisté přiměřené opatrnosti vůči ostatním přítomným osobám, aby neohrozili jejich životy a zdraví. (3)

A teď se podívejme na interpretaci NEzásahu krajským velitelem zlínské policie Jaromírem Tkadlečkem…

"Policisté dorazili na místo. Byli vystrojení neprůstřelnými vestami, které vozíme v našich služebních autech. Oba měli zbraň v ruce a přibližovali se k tomu prostoru…" Jak víme, vmžiku se od prostoru zase vzdalovali, což velitel omlouvá: „Je třeba si uvědomit, že pachatel měl situaci na rozdíl od nich zvládnutou a věděl, co se chystá. Zahájil na ně okamžitě palbu, policisté použili zákonné výzvy, na které pachatel nereagoval. Oba dva vyhodnocovali použití zbraně. Osoba ale střílela z protilehlého rohu restauračního zařízení, kryla se za barovým pultem a byla z ní vidět pouze hlava a ruka, která střílela ze střelné zbraně. Restaurace v té době byla plná různě ležících, sedících lidí, o kterých ti policisté nemohli vědět, jestli jsou živí, zranění nebo mrtví.“ (4)

Četl si pan Tkadleček a jeho podřízení onu metodiku? Opravdu je zaskočilo, že aktivní střelec byl aktivní, tj. střílel? Čekali, že uposlechne výzvu, aby toho zanechal? Střelecký trénink je u policie sice zanedbáván, ale opravdu je problém pálit na protilehlý roh, pokusit se trefit hlavu nebo ruku pachatele a naopak nezasáhnout oběti na zemi? Nakonec vyhodnocení stavu obětí se objevuje v obhajobě uprchlé hlídky jak v kontextu, že se bála zasáhnout žijící, tak že považovala všechny za mrtvé. Metodika ale podobné spekulace vůbec nepřipouští, zopakujme: eliminace má nejvyšší prioritu a nesnese odkladu.

Závěrem...

Vážení obhájci policejního zásahu v Uherském Brodě, o čem se tu chcete bavit dnes, jaké argumenty si vycucáte z prstu, jakými nadávkami očastujete autorku článku? Můžete pokračovat, ale nemůžete vyhrát. Většina vašich argumentů o průběhu události je v rozporu nejen s líčením svědků, ale dokonce i se sdělením krajského policejního ředitele. Autorce vyčítáte neznalost policejních postupů, naopak sami překrucujete policejní metodiku. A některé komentáře jsou opravdu děsivé - například upřímná neochota riskovat za policejní plat život nebo bezelstné vysvětlení, že máme více kategorií policistů, přičemž s některými by kolegové nešli společně ani na záchod, natož do zákroku.

Svádíte vinu na systém, finance, politiky – protože vám chybí vesty, zbraně, náboje a výcvik. Jenže tahle situace se cvičila a hlídka přiměřeně vybavena byla. Dalajláma řekl: Když poznáte, že jste učinili chybu, přijměte ihned kroky k její nápravě. Pokud nechceme, aby se uherskobrodské selhání opakovalo, bude si muset policie nejprve přiznat, že to selhání bylo. Když to neudělá, nebude důvod všechny ty uváděné „systémové“ nedostatky zlepšovat. A příště se na ně vymluvíte zase. Ach jo…

 

zdroje

1)      http://www.policie.cz/clanek/cviceni-aktivni-strelec-2013.aspx

2)      http://www.unbr.cz/Data/files/Konf%20MEKA%202014/9%20Hofmanov%C3%A1.pdf

3)      http://metodika.cahd.cz/stc/STC%2014-IZS%20AMOK.pdf

4)      http://tn.nova.cz/clanek/proc-strelce-nezabila-prvni-hlidka-sef-policie-promluvil.html

 

 

Policie nacvičuje zásah proti aktivnímu střelci

Komentáře

lhschellerand

17. 05. 2019

[b][url=http://pt.canadagoosejacket.top/]ho<strong><a href="http://pt.canadagoosejacket.top/">homens ugg</a></strong><br> <strong><a href="http://www.canadagoosejacket.top/pt/">homens ugg</a></strong><br>

Dimon

15. 05. 2019

Добрый день! Предлагаем базы предприятий для Вашего бизнеса. Базы предприятий — это: — незаменимый инструмент для руководителей и владельцев компаний, которые ищут клиентов/партнеров для своего бизнеса; — индивидуальных предпринимателей, для быстрого роста доходов; — отличная помощь специалистам по продажам, для поиска найти новых покупателей; Базы предприятий нужны: — для рассылки по электронной почте, наши базы содержат максимальное количество email организаций; — для холодных звонков; — для настройки таргетированной рекламы по номерам телефонов и емейлам в ЯндексАудиториях, FB, ВК; Все базы собраны путем анализа данных из закупок по 44-ФЗ и 223-ФЗ, данных из ЕГРЮЛ, ЕГРИП. Все данные собраны из открытых источников сети Интернет. Мы не продаем личные контакты — мы актуализируем информацию о закупках из сети Интернет. Наши базы — это: — специальные акции при покупке; — моментальное начало работы с базой. Вы получаете базу для скачивания в личном кабинете после оплаты; — увеличение ваших продаж; Рекомендую обратить внимание на Закрытый раздел сайта. В закрытом разделе Вы найдете литературу, статьи, уроки, посвященные достижению личного и профессионального успеха в продажах, постановке целей, манипуляциям и маркетингу. Вся информация - смотри подпись или на сайте bazarussia . site

Dennisidock

13. 05. 2019

Силовое электрооборудование 10-04ква, КТП КОМПЛЕКТНЫЕ ТРАНСФОРМАТОРНЫЕ ПОДСТАНЦИИ москва, Производство ктп москва и т.п. на нашем специализированном сайте: http://sviloguzov.ru/ - Здесь есть то, что Вам нужно!

lhschellerand

12. 05. 2019

[b][url=http://www.swisswatcheslove.com/da/]høj kvalitet schweiziske replika ure[/url][/b] | [b][url=http://www.swisswatcheslove.com/da/]ure[/url][/b] | [b][url=http://www.swisswatcheslove.com/da/]schweiziske mekaniske bevægelse replika ure[/url][/b] High Quality Bedste schweiziske replika Bell Ross ure, Køb den perfekte efterligninger af Bell Ross ure nemt. US Dollar Euro GB Pound Canadian Dollar Australian Dollar Jappen Yen Norske Krone Swedish Krone Danish Krone CNY Kategorier [url=http://www.swisswatcheslove.com/da/replica-omega-c-29.html]Replica Omega[/url] [url=http://www.swisswatcheslove.com/da/replica-alange-söhne-c-69.html]Replica A.Lange & Söhne[/url] [url=http://www.swisswatcheslove.com/da/replica-audemars-piguet-c-70.html]Replica Audemars Piguet[/url] [url=http://www.swisswatcheslove.com/da/replica-bell-ross-c-71.html]Replica Bell & Ross[/url] [url=http://www.swisswatcheslove.com/da/replica-cartier-c-22.html]Replica Cartier[/url] [url=http://www.swisswatcheslove.com/da/replica-emporio-armani-c-72.html]Replica Emporio Armani[/url] [url=http://www.swisswatcheslove.com/da/replica-hublot-c-73.html]Replica Hublot[/url] [url=http://www.swisswatcheslove.com/da/replica-iwc-c-35.html]Replica IWC[/url] <a class="category-top" href="http://www.swisswatcheslove.com/da/replica-longines-c-74.html">Replica Longines</a> [url=http://www.swisswatcheslove.com/da/replica-montblanc-c-47.html]Replica Montblanc[/url] <a class="category-top" href="http://www.swisswatcheslove.com/da/replica-panerai-c-52.html">Replica Panerai</a> [url=http://www.swisswatcheslove.com/da/replica-patek-philippe-c-75.html]Replica Patek Philippe[/url] [url=http://www.swisswatcheslove.com/da/replica-piaget-c-57.html]Replica Piaget[/url] [url=http://www.swisswatcheslove.com/da/replica-rado-c-62.html]Replica Rado[/url] [url=http://www.swisswatcheslove.com/da/replica-rolex-c-1.html]Replica Rolex[/url] [url=http://www.swisswatcheslove.com/da/replica-tag-heuer-c-14.html]Replica Tag Heuer[/url] [url=http://www.swisswatcheslove.com/da/replica-uboat-c-65.html]Replica U-Boat[/url] <a class="category-top" href="http://www.swisswatcheslove.com/da/replika-vacheron-constantin-c-76.html">Replika Vacheron Constantin</a> Bestsellers [url=http://www.swisswatcheslove.com/da/kopi-ure-bell-ross-ur-quartz-movement-rejste-guld-sag-med-blå-p-2850.html] [url=http://www.swisswatcheslove.com/da/replica-bell-ross-c-71.html][img]http://www.swisswatcheslove.com/da/images/_small//watches_11/Bell-Ross/Replica-Bell-ross-Watch-Quartz-Movement-Rose-Gold-20.jpg[/img]Kopi Ure Bell & Ross Ur Quartz Movement Rejste Guld Sag Med Blå[/url]Kopi Ure Bell & Ross Ur Quartz Movement Rejste Guld Sag Med Blå [/url] DKK 7,824 DKK 1,510Spar: 81% off[url=http://www.swisswatcheslove.com/da/kopi-ure-bell-ross-ur-quartz-movement-rejste-guld-sag-med-hvid-p-2854.html] [url=http://www.swisswatcheslove.com/da/replica-bell-ross-c-71.html][img]http://www.swisswatcheslove.com/da/images/_small//watches_11/Bell-Ross/Replica-Bell-ross-Watch-Quartz-Movement-Rose-Gold-28.jpg[/img]Kopi Ure Bell & Ross Ur Quartz Movement Rejste Guld Sag Med Hvid[/url]Kopi Ure Bell & Ross Ur Quartz Movement Rejste Guld Sag Med Hvid[/url] DKK 4,593 DKK 1,503Spar: 67% off Featured - [url=http://www.swisswatcheslove.com/da/featured_products.html] [mere][/url] <a href="http://www.swisswatcheslove.com/da/kopi-ure-rolex-yacht-master-ur-automatiske-bevægelse-blå-dial-po-p-858.html"><img src="http://www.swisswatcheslove.com/da/images/_small//watches_11/Rolex/Replica-Rolex-Yacht-Master-Watch-Automatic-184.jpg" alt="Kopi Ure Rolex Yacht Master Ur Automatiske Bevægelse Blå Dial Po" title=" Kopi Ure Rolex Yacht Master Ur Automatiske Bevægelse Blå Dial Po " width="130" height="98" /></a>[url=http://www.swisswatcheslove.com/da/kopi-ure-rolex-yacht-master-ur-automatiske-bevægelse-blå-dial-po-p-858.html]Kopi Ure Rolex Yacht Master Ur Automatiske Bevægelse Blå Dial Po[/url]DKK 4,360 DKK 1,503Spar: 66% off[url=http://www.swisswatcheslove.com/da/kopi-ure-rolex-yacht-master-ur-automatisk-bevægelse-to-tone-14k-p-860.html][img]http://www.swisswatcheslove.com/da/images/_small//watches_11/Rolex/Replica-Rolex-Yacht-Master-Watch-Automatic-200.jpg[/img]Kopi Ure Rolex Yacht Master Ur Automatisk Bevægelse To Tone 14k[/url]<a class="sidebox-products" href="http://www.swisswatcheslove.com/da/kopi-ure-rolex-yacht-master-ur-automatisk-bevægelse-to-tone-14k-p-860.html">Kopi Ure Rolex Yacht Master Ur Automatisk Bevægelse To Tone 14k </a>DKK 4,473 DKK 1,517Spar: 66% off[url=http://www.swisswatcheslove.com/da/copy-ure-rolex-yacht-master-ur-automatiske-bevægelse-fuld-guld-b-p-861.html][img]http://www.swisswatcheslove.com/da/images/_small//watches_11/Rolex/Replica-Rolex-Yacht-Master-Watch-Automatic-208.jpg[/img]Copy Ure Rolex Yacht Master Ur Automatiske Bevægelse Fuld Guld B[/url]<a class="sidebox-products" href="http://www.swisswatcheslove.com/da/copy-ure-rolex-yacht-master-ur-automatiske-bevægelse-fuld-guld-b-p-861.html">Copy Ure Rolex Yacht Master Ur Automatiske Bevægelse Fuld Guld B</a>DKK 6,801 DKK 1,524Spar: 78% off [url=http://www.swisswatcheslove.com/da/]hjem[/url] :: Replica Bell & Ross Replica Bell & Ross Filter Results by: Items starting with ... A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Viser [b]1[/b] til [b]15[/b] (ud af [b]140[/b] produkter) 1[/b] [url=http://www.swisswatcheslove.com/da/replica-bell-ross-c-71.html?page=2&sort=20a]2[/url] [url=http://www.swisswatcheslove.com/da/replica-bell-ross-c-71.html?page=3&sort=20a]3[/url] [url=http://www.swisswatcheslove.com/da/replica-bell-ross-c-71.html?page=4&sort=20a]4[/url] [url=http://www.swisswatcheslove.com/da/replica-bell-ross-c-71.html?page=5&sort=20a]5[/url] [url=http://www.swisswatcheslove.com/da/replica-bell-ross-c-71.html?page=6&sort=20a]...[/url] [url=http://www.swisswatcheslove.com/da/replica-bell-ross-c-71.html?page=10&sort=20a]10[/url] [url=http://www.swisswatcheslove.com/da/replica-bell-ross-c-71.html?page=2&sort=20a][N&aelig;ste &gt;&gt;][/url] [url=http://www.swisswatcheslove.com/da/kopi-ure-bell-ross-ur-arbejder-kronograf-sort-dial-guld-bezel-p-2868.html][img]http://www.swisswatcheslove.com/da/images/_small//watches_11/Bell-Ross/Replica-Bell-ross-Watch-Working-Chronograph-Black.jpg[/img]Kopi Ure Bell & Ross Ur Arbejder Kronograf Sort Dial Guld Bezel[/url] [url=http://www.swisswatcheslove.com/da/kopi-ure-bell-ross-ur-arbejder-kronograf-sort-dial-guld-bezel-p-2868.html]Kopi Ure Bell & Ross Ur Arbejder Kronograf Sort Dial Guld Bezel [/url]DKK 6,159 DKK 1,538Spar: 75% off[url=http://www.swisswatcheslove.com/da/replica-bell-ross-c-71.html?products_id=2868&action=buy_now&sort=20a][img]http://www.swisswatcheslove.com/da/includes/templates/polo/buttons/danish/button_buy_now.gif[/img]Buy Now[/url] [url=http://www.swisswatcheslove.com/da/kopi-ure-bell-ross-ur-arbejder-kronograf-sort-dial-rubber-stra-p-2870.html][img]http://www.swisswatcheslove.com/da/images/_small//watches_11/Bell-Ross/Replica-Bell-ross-Watch-Working-Chronograph-Black-7.jpg[/img]Kopi Ure Bell & Ross Ur Arbejder Kronograf Sort Dial Rubber Stra[/url] [url=http://www.swisswatcheslove.com/da/kopi-ure-bell-ross-ur-arbejder-kronograf-sort-dial-rubber-stra-p-2870.html]Kopi Ure Bell & Ross Ur Arbejder Kronograf Sort Dial Rubber Stra[/url]DKK 5,058 DKK 1,467Spar: 71% off<a href="http://www.swisswatcheslove.com/da/replica-bell-ross-c-71.html?products_id=2870&action=buy_now&sort=20a"><img src="http://www.swisswatcheslove.com/da/includes/templates/polo/buttons/danish/button_buy_now.gif" alt="Buy Now" title=" Buy Now " width="83" height="22" class="listingBuyNowButton" /></a> [url=http://www.swisswatcheslove.com/da/kopi-ure-bell-ross-ur-asien-eta-bevægelse-pvd-sag-med-sorte-ri-p-2743.html][img]http://www.swisswatcheslove.com/da/images/_small//watches_11/Bell-Ross/Replica-Bell-ross-Watch-Asia-Eta-Movement-Pvd.jpg[/img]Kopi Ure Bell & Ross Ur Asien Eta Bevægelse PVD Sag Med Sorte Ri[/url] [url=http://www.swisswatcheslove.com/da/kopi-ure-bell-ross-ur-asien-eta-bevægelse-pvd-sag-med-sorte-ri-p-2743.html]Kopi Ure Bell & Ross Ur Asien Eta Bevægelse PVD Sag Med Sorte Ri[/url]DKK 12,156 DKK 2,053Spar: 83% off[url=http://www.swisswatcheslove.com/da/replica-bell-ross-c-71.html?products_id=2743&action=buy_now&sort=20a][img]http://www.swisswatcheslove.com/da/includes/templates/polo/buttons/danish/button_buy_now.gif[/img]Buy Now[/url] [url=http://www.swisswatcheslove.com/da/kopi-ure-bell-ross-ur-asien-eta-bevægelse-working-gangreserve-p-2744.html][img]http://www.swisswatcheslove.com/da/images/_small//watches_11/Bell-Ross/Replica-Bell-ross-Watch-Asia-Eta-Movement-Working.jpg[/img]Kopi Ure Bell & Ross Ur Asien Eta Bevægelse Working Gangreserve[/url] [url=http://www.swisswatcheslove.com/da/kopi-ure-bell-ross-ur-asien-eta-bevægelse-working-gangreserve-p-2744.html]Kopi Ure Bell & Ross Ur Asien Eta Bevægelse Working Gangreserve [/url]DKK 8,149 DKK 2,032Spar: 75% off[url=http://www.swisswatcheslove.com/da/replica-bell-ross-c-71.html?products_id=2744&action=buy_now&sort=20a][img]http://www.swisswatcheslove.com/da/includes/templates/polo/buttons/danish/button_buy_now.gif[/img]Buy Now[/url] [url=http://www.swisswatcheslove.com/da/kopi-ure-bell-ross-ur-automatisk-bevægelse-pvd-sag-med-sorte-r-p-2757.html][img]http://www.swisswatcheslove.com/da/images/_small//watches_11/Bell-Ross/Replica-Bell-ross-Watch-Automatic-Movement-Pvd.jpg[/img]Kopi Ure Bell & Ross Ur Automatisk Bevægelse PVD Sag Med Sorte R[/url] [url=http://www.swisswatcheslove.com/da/kopi-ure-bell-ross-ur-automatisk-bevægelse-pvd-sag-med-sorte-r-p-2757.html]Kopi Ure Bell & Ross Ur Automatisk Bevægelse PVD Sag Med Sorte R[/url]DKK 6,716 DKK 1,467Spar: 78% off<a href="http://www.swisswatcheslove.com/da/replica-bell-ross-c-71.html?products_id=2757&action=buy_now&sort=20a"><img src="http://www.swisswatcheslove.com/da/includes/templates/polo/buttons/danish/button_buy_now.gif" alt="Buy Now" title=" Buy Now " width="83" height="22" class="listingBuyNowButton" /></a> [url=http://www.swisswatcheslove.com/da/kopi-ure-bell-ross-ur-automatisk-bevægelse-pvd-sag-med-sorte-r-p-2759.html][img]http://www.swisswatcheslove.com/da/images/_small//watches_11/Bell-Ross/Replica-Bell-ross-Watch-Automatic-Movement-Pvd-2.jpg[/img]Kopi Ure Bell & Ross Ur Automatisk Bevægelse PVD Sag Med Sorte R[/url] [url=http://www.swisswatcheslove.com/da/kopi-ure-bell-ross-ur-automatisk-bevægelse-pvd-sag-med-sorte-r-p-2759.html]Kopi Ure Bell & Ross Ur Automatisk Bevægelse PVD Sag Med Sorte R[/url]DKK 8,064 DKK 1,517Spar: 81% off[url=http://www.swisswatcheslove.com/da/replica-bell-ross-c-71.html?products_id=2759&action=buy_now&sort=20a][img]http://www.swisswatcheslove.com/da/includes/templates/polo/buttons/danish/button_buy_now.gif[/img]Buy Now[/url] [url=http://www.swisswatcheslove.com/da/kopi-ure-bell-ross-ur-automatisk-bevægelse-pvd-sag-med-sorte-r-p-2760.html][img]http://www.swisswatcheslove.com/da/images/_small//watches_11/Bell-Ross/Replica-Bell-ross-Watch-Automatic-Movement-Pvd-4.jpg[/img]Kopi Ure Bell & Ross Ur Automatisk Bevægelse PVD Sag Med Sorte R[/url] [url=http://www.swisswatcheslove.com/da/kopi-ure-bell-ross-ur-automatisk-bevægelse-pvd-sag-med-sorte-r-p-2760.html]Kopi Ure Bell & Ross Ur Automatisk Bevægelse PVD Sag Med Sorte R[/url]DKK 5,376 DKK 1,531Spar: 72% off[url=http://www.swisswatcheslove.com/da/replica-bell-ross-c-71.html?products_id=2760&action=buy_now&sort=20a][img]http://www.swisswatcheslove.com/da/includes/templates/polo/buttons/danish/button_buy_now.gif[/img]Buy Now[/url] [url=http://www.swisswatcheslove.com/da/kopi-ure-bell-ross-ur-automatisk-bevægelse-rejste-guld-sag-med-p-2761.html][img]http://www.swisswatcheslove.com/da/images/_small//watches_11/Bell-Ross/Replica-Bell-ross-Watch-Automatic-Movement-Rose.jpg[/img]Kopi Ure Bell & Ross Ur Automatisk Bevægelse Rejste Guld Sag Med[/url]<a href="http://www.swisswatcheslove.com/da/kopi-ure-bell-ross-ur-automatisk-bevægelse-rejste-guld-sag-med-p-2761.html">Kopi Ure Bell & Ross Ur Automatisk Bevægelse Rejste Guld Sag Med</a>DKK 6,879 DKK 1,453Spar: 79% off[url=http://www.swisswatcheslove.com/da/replica-bell-ross-c-71.html?products_id=2761&action=buy_now&sort=20a][img]http://www.swisswatcheslove.com/da/includes/templates/polo/buttons/danish/button_buy_now.gif[/img]Buy Now[/url] [url=http://www.swisswatcheslove.com/da/kopi-ure-bell-ross-ur-automatisk-bevægelse-rejste-guld-sag-med-p-2762.html][img]http://www.swisswatcheslove.com/da/images/_small//watches_11/Bell-Ross/Replica-Bell-ross-Watch-Automatic-Movement-Rose-2.jpg[/img]Kopi Ure Bell & Ross Ur Automatisk Bevægelse Rejste Guld Sag Med[/url] [url=http://www.swisswatcheslove.com/da/kopi-ure-bell-ross-ur-automatisk-bevægelse-rejste-guld-sag-med-p-2762.html]Kopi Ure Bell & Ross Ur Automatisk Bevægelse Rejste Guld Sag Med[/url]DKK 5,087 DKK 1,496Spar: 71% off[url=http://www.swisswatcheslove.com/da/replica-bell-ross-c-71.html?products_id=2762&action=buy_now&sort=20a][img]http://www.swisswatcheslove.com/da/includes/templates/polo/buttons/danish/button_buy_now.gif[/img]Buy Now[/url] [url=http://www.swisswatcheslove.com/da/kopi-ure-bell-ross-ur-automatisk-bevægelse-rejste-guld-sag-med-p-2763.html][img]http://www.swisswatcheslove.com/da/images/_small//watches_11/Bell-Ross/Replica-Bell-ross-Watch-Automatic-Movement-Rose-4.jpg[/img]Kopi Ure Bell & Ross Ur Automatisk Bevægelse Rejste Guld Sag Med[/url] [url=http://www.swisswatcheslove.com/da/kopi-ure-bell-ross-ur-automatisk-bevægelse-rejste-guld-sag-med-p-2763.html]Kopi Ure Bell & Ross Ur Automatisk Bevægelse Rejste Guld Sag Med[/url]DKK 8,332 DKK 1,460Spar: 82% off[url=http://www.swisswatcheslove.com/da/replica-bell-ross-c-71.html?products_id=2763&action=buy_now&sort=20a][img]http://www.swisswatcheslove.com/da/includes/templates/polo/buttons/danish/button_buy_now.gif[/img]Buy Now[/url] <a href="http://www.swisswatcheslove.com/da/kopi-ure-bell-ross-ur-automatisk-bevægelse-rejste-guld-sag-med-p-2764.html"><div style="vertical-align: middle;height:150px"><img src="http://www.swisswatcheslove.com/da/images/_small//watches_11/Bell-Ross/Replica-Bell-ross-Watch-Automatic-Movement-Rose-6.jpg" alt="Kopi Ure Bell & Ross Ur Automatisk Bevægelse Rejste Guld Sag Med" title=" Kopi Ure Bell & Ross Ur Automatisk Bevægelse Rejste Guld Sag Med " width="200" height="150" class="listingProductImage" id="listimg" /></div></a>[url=http://www.swisswatcheslove.com/da/kopi-ure-bell-ross-ur-automatisk-bevægelse-rejste-guld-sag-med-p-2764.html]Kopi Ure Bell & Ross Ur Automatisk Bevægelse Rejste Guld Sag Med[/url]DKK 5,870 DKK 1,503Spar: 74% off<a href="http://www.swisswatcheslove.com/da/replica-bell-ross-c-71.html?products_id=2764&action=buy_now&sort=20a"><img src="http://www.swisswatcheslove.com/da/includes/templates/polo/buttons/danish/button_buy_now.gif" alt="Buy Now" title=" Buy Now " width="83" height="22" class="listingBuyNowButton" /></a> [url=http://www.swisswatcheslove.com/da/kopi-ure-bell-ross-ur-automatisk-bevægelse-rejste-guld-sag-med-p-2765.html][img]http://www.swisswatcheslove.com/da/images/_small//watches_11/Bell-Ross/Replica-Bell-ross-Watch-Automatic-Movement-Rose-8.jpg[/img]Kopi Ure Bell & Ross Ur Automatisk Bevægelse Rejste Guld Sag Med[/url] [url=http://www.swisswatcheslove.com/da/kopi-ure-bell-ross-ur-automatisk-bevægelse-rejste-guld-sag-med-p-2765.html]Kopi Ure Bell & Ross Ur Automatisk Bevægelse Rejste Guld Sag Med[/url]DKK 7,916 DKK 1,524Spar: 81% off[url=http://www.swisswatcheslove.com/da/replica-bell-ross-c-71.html?products_id=2765&action=buy_now&sort=20a][img]http://www.swisswatcheslove.com/da/includes/templates/polo/buttons/danish/button_buy_now.gif[/img]Buy Now[/url] [url=http://www.swisswatcheslove.com/da/kopi-ure-bell-ross-ur-automatisk-bevægelse-rejste-guld-sag-med-p-2766.html][img]http://www.swisswatcheslove.com/da/images/_small//watches_11/Bell-Ross/Replica-Bell-ross-Watch-Automatic-Movement-Rose-10.jpg[/img]Kopi Ure Bell & Ross Ur Automatisk Bevægelse Rejste Guld Sag Med[/url] [url=http://www.swisswatcheslove.com/da/kopi-ure-bell-ross-ur-automatisk-bevægelse-rejste-guld-sag-med-p-2766.html]Kopi Ure Bell & Ross Ur Automatisk Bevægelse Rejste Guld Sag Med[/url]DKK 5,743 DKK 1,517Spar: 74% off[url=http://www.swisswatcheslove.com/da/replica-bell-ross-c-71.html?products_id=2766&action=buy_now&sort=20a][img]http://www.swisswatcheslove.com/da/includes/templates/polo/buttons/danish/button_buy_now.gif[/img]Buy Now[/url] <a href="http://www.swisswatcheslove.com/da/kopi-ure-bell-ross-ur-automatisk-bevægelse-rejste-guld-sag-med-p-2767.html"><div style="vertical-align: middle;height:150px"><img src="http://www.swisswatcheslove.com/da/images/_small//watches_11/Bell-Ross/Replica-Bell-ross-Watch-Automatic-Movement-Rose-12.jpg" alt="Kopi Ure Bell & Ross Ur Automatisk Bevægelse Rejste Guld Sag Med" title=" Kopi Ure Bell & Ross Ur Automatisk Bevægelse Rejste Guld Sag Med " width="200" height="150" class="listingProductImage" id="listimg" /></div></a><a href="http://www.swisswatcheslove.com/da/kopi-ure-bell-ross-ur-automatisk-bevægelse-rejste-guld-sag-med-p-2767.html">Kopi Ure Bell & Ross Ur Automatisk Bevægelse Rejste Guld Sag Med</a>DKK 4,550 DKK 1,460Spar: 68% off[url=http://www.swisswatcheslove.com/da/replica-bell-ross-c-71.html?products_id=2767&action=buy_now&sort=20a][img]http://www.swisswatcheslove.com/da/includes/templates/polo/buttons/danish/button_buy_now.gif[/img]Buy Now[/url] [url=http://www.swisswatcheslove.com/da/kopi-ure-bell-ross-ur-automatisk-bevægelse-rejste-guld-sag-med-p-2768.html][img]http://www.swisswatcheslove.com/da/images/_small//watches_11/Bell-Ross/Replica-Bell-ross-Watch-Automatic-Movement-Rose-14.jpg[/img]Kopi Ure Bell & Ross Ur Automatisk Bevægelse Rejste Guld Sag Med[/url] [url=http://www.swisswatcheslove.com/da/kopi-ure-bell-ross-ur-automatisk-bevægelse-rejste-guld-sag-med-p-2768.html]Kopi Ure Bell & Ross Ur Automatisk Bevægelse Rejste Guld Sag Med[/url]DKK 4,889 DKK 1,496Spar: 69% off[url=http://www.swisswatcheslove.com/da/replica-bell-ross-c-71.html?products_id=2768&action=buy_now&sort=20a][img]http://www.swisswatcheslove.com/da/includes/templates/polo/buttons/danish/button_buy_now.gif[/img]Buy Now[/url] Viser [b]1[/b] til [b]15[/b] (ud af [b]140[/b] produkter) 1[/b] [url=http://www.swisswatcheslove.com/da/replica-bell-ross-c-71.html?page=2&sort=20a]2[/url] [url=http://www.swisswatcheslove.com/da/replica-bell-ross-c-71.html?page=3&sort=20a]3[/url] [url=http://www.swisswatcheslove.com/da/replica-bell-ross-c-71.html?page=4&sort=20a]4[/url] [url=http://www.swisswatcheslove.com/da/replica-bell-ross-c-71.html?page=5&sort=20a]5[/url] <a href="http://www.swisswatcheslove.com/da/replica-bell-ross-c-71.html?page=6&sort=20a" title=" N&aelig;ste s&aelig;t af 5 sider ">...</a> <a href="http://www.swisswatcheslove.com/da/replica-bell-ross-c-71.html?page=10&sort=20a" title=" Side 10 ">10</a> [url=http://www.swisswatcheslove.com/da/replica-bell-ross-c-71.html?page=2&sort=20a][N&aelig;ste &gt;&gt;][/url] .articles{width:900px; margin:0 auto;} .articles ul{width:900px; } .articles li{width:450px; float:left;} [url=http://www.swisswatcheslove.com/da/index.php?main_page=page_2&article_id=425]Rolex Submariner ure[/url] [url=http://www.swisswatcheslove.com/da/index.php?main_page=page_2&article_id=424]Bulgari, S.p.A. v. The Partnerships and Unincorporated Associations Identified on Schedule “A”; Case No. 14-cv-4819 | Greer, Burns &amp; Crain, Ltd.[/url] [url=http://www.swisswatcheslove.com/da/index.php?main_page=page_2&article_id=423]The Best High End Rolex Replica Watches Online Store, Luxury Swiss Replica Rolex Watches Wholesale[/url] [url=http://www.swisswatcheslove.com/da/index.php?main_page=page_2&article_id=422]Best Jewelry and Rolex Replica | Best Jewelry and Rolex Replica USA, Fake Rolex Watches[/url] <a href="http://www.swisswatcheslove.com/da/index.php?main_page=page_2&article_id=421" target="_blank">replica Breitling </a> [url=http://www.swisswatcheslove.com/da/index.php?main_page=page_2&article_id=420]High End schweiziske Rolex Replica - Luksus schweiziske Rolex [/url] [url=http://www.swisswatcheslove.com/da/index.php?main_page=page_2&article_id=419]Replika ure , Bedste luksus Top Quality replika Watch , alle ordrer gratis forsendelse ![/url] [url=http://www.swisswatcheslove.com/da/index.php?main_page=page_2&article_id=418]Kunderne er vilde med Pandoras smykker | Information[/url] [url=http://www.swisswatcheslove.com/da/index.php?main_page=page_2&article_id=417]2013 Rolex Submariner Replica, Cheap Fake Rolex Submariner Watches UK For Sale[/url] [url=http://www.swisswatcheslove.com/da/index.php?main_page=page_2&article_id=416]Watches Breitling[/url] [url=http://www.swisswatcheslove.com/da/index.php?main_page=page_2]More News[/url] \ n [url=http://www.swisswatcheslove.com/da/index.php]hjem[/url] [url=http://www.swisswatcheslove.com/da/index.php?main_page=shippinginfo]Forsendelse[/url] [url=http://www.swisswatcheslove.com/da/index.php?main_page=Payment_Methods]engros[/url] <a style="color:#000; font:12px;" href="http://www.swisswatcheslove.com/da/index.php?main_page=shippinginfo">Bestil Tracking</a> [url=http://www.swisswatcheslove.com/da/index.php?main_page=Coupons]kuponer[/url] [url=http://www.swisswatcheslove.com/da/index.php?main_page=Payment_Methods]Betalingsmetoder[/url] <a style="color:#000; font:12px;" href="http://www.swisswatcheslove.com/da/index.php?main_page=contact_us">Kontakt os</a> [url=http://www.newbizpacks.com/da/replica-omega-watches-c-4.html]REPLICA OMEGA[/url] [url=http://www.newbizpacks.com/da/replica-patek-philippe-c-24.html]REPLICA PATEK PHILIPPE[/url] [url=http://www.newbizpacks.com/da/replica-rolex-watches-c-3.html]REPLICA ROLEX[/url] [url=http://www.newbizpacks.com/da/replica-iwc-watches-c-7.html]REPLICA IWC[/url] [url=http://www.newbizpacks.com/da/replica-cartier-watches-c-16.html]REPLICA CARTIER[/url] [url=http://www.newbizpacks.com/da/replica-breitling-c-2.html]REPLICA BREITLING[/url] [url=http://www.swisswatcheslove.com/da/replica-bell-ross-c-71.html][/url] Copyright © 2012-2014 Alle rettigheder forbeholdes. [b][url=http://www.swisswatcheslove.com/da/]schweiziske replika ure AAA +[/url][/b] [b]<a href="http://www.swisswatcheslove.com/da/">schweiziske replika ure</a>[/b]

lhschellerand

12. 05. 2019

[b][url=http://www.swisswatcheslove.com/da/]schweiziske<strong><a href="http://www.swisswatcheslove.com/da/">schweiziske replika ure AAA +</a></strong><br> <strong><a href="http://www.swisswatcheslove.com/da/">schweiziske replika ure</a></strong><br>

lhschellerand

12. 05. 2019

[b][url=http://www.omegadeville.org/fi/]<strong><a href="http://www.omegadeville.org/fi/">kopio -</a></strong><br> <strong><a href="http://www.omegadeville.org/fi/">kopio kellot</a></strong><br>

lhschellerand

12. 05. 2019

<strong><a href="http://www.omegadeville.org/fi/">kopio omega</a></strong> | <strong><a href="http://www.omegadeville.org/fi/">kopio omega</a></strong> | <strong><a href="http://www.omegadeville.org/fi/">vale - omega -</a></strong><br> <title>Omega kellot: Omega Miehet 'Collection</title> <meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=UTF-8" /> <meta name="keywords" content="replica Omega kellot, omega kopioida, fake, jäljitelmä, Omega Miehet 'Collection" /> <meta name="description" content="" /> <meta http-equiv="imagetoolbar" content="no" /> <base href="http://www.omegadeville.org/fi/" /> <link rel="canonical" href="http://www.omegadeville.org/fi/omega-miehet-collection-c-8.html" /> <link rel="stylesheet" type="text/css" href="http://www.omegadeville.org/fi/includes/templates/dresses/css/style_imagehover.css" /> <link rel="stylesheet" type="text/css" href="http://www.omegadeville.org/fi/includes/templates/dresses/css/stylesheet.css" /> <link rel="stylesheet" type="text/css" href="http://www.omegadeville.org/fi/includes/templates/dresses/css/stylesheet_css_buttons.css" /> <link rel="stylesheet" type="text/css" media="print" href="http://www.omegadeville.org/fi/includes/templates/dresses/css/print_stylesheet.css" /> <select name="currency" onchange="this.form.submit();"> <option value="USD">US Dollar</option> <option value="EUR" selected="selected">Euro</option> <option value="GBP">GB Pound</option> <option value="CAD">Canadian Dollar</option> <option value="AUD">Australian Dollar</option> <option value="JPY">Jappen Yen</option> <option value="NOK">Norske Krone</option> <option value="SEK">Swedish Krone</option> <option value="DKK">Danish Krone</option> <option value="CNY">CNY</option> </select> <input type="hidden" name="main_page" value="index" /><input type="hidden" name="cPath" value="8" /></form></div></div> <div class="leftBoxContainer" id="categories" style="width: 220px"> <div class="sidebox-header-left main-sidebox-header-left"><h3 class="leftBoxHeading main-sidebox-header-right" id="categoriesHeading">Ryhmät</h3></div> <div id="categoriesContent" class="sideBoxContent"> <div class="categories-top-list no-dots"><a class="category-top" href="http://www.omegadeville.org/fi/omega-miehet-collection-c-8.html"><span class="category-subs-parent">Omega Miehet 'Collection</span></a><span class="sub-count">&nbsp;(489)</span></div> <div class="subcategory"><a class="category-subs" href="http://www.omegadeville.org/fi/omega-miehet-collection-omega-constellation-c-8_9.html">Omega Constellation</a><span class="sub-count">&nbsp;(91)</span></div> <div class="subcategory"><a class="category-subs" href="http://www.omegadeville.org/fi/omega-miehet-collection-omega-de-ville-c-8_12.html">Omega De Ville</a><span class="sub-count">&nbsp;(125)</span></div> <div class="subcategory"><a class="category-subs" href="http://www.omegadeville.org/fi/omega-miehet-collection-omega-erikoisuuksia-c-8_13.html">Omega Erikoisuuksia</a><span class="sub-count">&nbsp;(27)</span></div> <div class="subcategory"><a class="category-subs" href="http://www.omegadeville.org/fi/omega-miehet-collection-omega-seamaster-c-8_10.html">Omega Seamaster</a><span class="sub-count">&nbsp;(160)</span></div> <div class="subcategory"><a class="category-subs" href="http://www.omegadeville.org/fi/omega-miehet-collection-omega-speedmaster-c-8_11.html">Omega Speedmaster</a><span class="sub-count">&nbsp;(74)</span></div> <div class="subcategory"><a class="category-products" href="http://www.omegadeville.org/fi/omega-miehet-collection-omega-watchfinder-c-8_14.html">Omega Watchfinder</a><span class="sub-count">&nbsp;(12)</span></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.omegadeville.org/fi/omega-tarvikkeet-c-18.html">Omega Tarvikkeet</a><span class="sub-count">&nbsp;(67)</span></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.omegadeville.org/fi/omega-basel-c-99.html">Omega Basel</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.omegadeville.org/fi/omega-naisten-collection-c-1.html">Omega Naisten Collection</a><span class="sub-count">&nbsp;(473)</span></div> </div></div> <div class="leftBoxContainer" id="featured" style="width: 220px"> <div class="sidebox-header-left "><h3 class="leftBoxHeading " id="featuredHeading">Esittelyssä - <a href="http://www.omegadeville.org/fi/featured_products.html">...</a></h3></div> <div class="sideBoxContent centeredContent"><a href="http://www.omegadeville.org/fi/omega-seamaster-aqua-terra-kronometri-23153422106001-p-135.html"><img src="http://www.omegadeville.org/fi/images/_small//omega_copy_/gents-omega-watches/seamaster/Seamaster-Aqua-Terra-Chronometer-.png" alt="Omega Seamaster Aqua Terra Kronometri 231.53.42.21.06.001" title=" Omega Seamaster Aqua Terra Kronometri 231.53.42.21.06.001 " width="130" height="179" /></a><a class="sidebox-products" href="http://www.omegadeville.org/fi/omega-seamaster-aqua-terra-kronometri-23153422106001-p-135.html">Omega Seamaster Aqua Terra Kronometri 231.53.42.21.06.001</a><div><span class="normalprice">&euro;252.46 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">&euro;219.48</span><span class="productPriceDiscount"><br />Säästä:&nbsp;13%</span></div></div><div class="sideBoxContent centeredContent"><a href="http://www.omegadeville.org/fi/omega-speedmaster-professional-moonwatch-35705000-p-145.html"><img src="http://www.omegadeville.org/fi/images/_small//omega_copy_/gents-omega-watches/speedmaster/Speedmaster-Professional-quot-Moonwatch-quot-.png" alt="Omega Speedmaster Professional &quot;Moonwatch&quot; 3570.50.00" title=" Omega Speedmaster Professional &quot;Moonwatch&quot; 3570.50.00 " width="130" height="179" /></a><a class="sidebox-products" href="http://www.omegadeville.org/fi/omega-speedmaster-professional-moonwatch-35705000-p-145.html">Omega Speedmaster Professional "Moonwatch" 3570.50.00</a><div><span class="normalprice">&euro;211.60 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">&euro;189.72</span><span class="productPriceDiscount"><br />Säästä:&nbsp;10%</span></div></div><div class="sideBoxContent centeredContent"><a href="http://www.omegadeville.org/fi/omega-de-ville-ladymatic-42535342051001-p-531.html"><img src="http://www.omegadeville.org/fi/images/_small//omega_copy_/ladies-omega-watches/deville/De-Ville-Ladymatic--69.png" alt="Omega De Ville Ladymatic 425.35.34.20.51.001" title=" Omega De Ville Ladymatic 425.35.34.20.51.001 " width="130" height="179" /></a><a class="sidebox-products" href="http://www.omegadeville.org/fi/omega-de-ville-ladymatic-42535342051001-p-531.html">Omega De Ville Ladymatic 425.35.34.20.51.001</a><div><span class="normalprice">&euro;236.14 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">&euro;193.44</span><span class="productPriceDiscount"><br />Säästä:&nbsp;18%</span></div></div></div> </div></td> <td id="columnCenter" valign="top"> <div id="navBreadCrumb"> <a href="http://www.omegadeville.org/fi/">Home</a>&nbsp;::&nbsp; Omega Miehet 'Collection </div> <div class="centerColumn" id="indexProductList"> <h1 id="productListHeading">Omega Miehet 'Collection</h1> <form name="filter" action="http://www.omegadeville.org/fi/" method="get"><input type="hidden" name="main_page" value="index" /><input type="hidden" name="cPath" value="8" /><input type="hidden" name="sort" value="20a" /></form> <br class="clearBoth" /> <div id="productListing"> <div id="productsListingTopNumber" class="navSplitPagesResult back">Listattuna <strong>1</strong> - <strong>21</strong> (<strong>442</strong> tuotteesta)</div> <div id="productsListingListingTopLinks" class="navSplitPagesLinks forward"> &nbsp;<strong class="current">1</strong>&nbsp;&nbsp;<a href="http://www.omegadeville.org/fi/omega-miehet-collection-c-8.html?page=2&sort=20a" title=" Sivu 2 ">2</a>&nbsp;&nbsp;<a href="http://www.omegadeville.org/fi/omega-miehet-collection-c-8.html?page=3&sort=20a" title=" Sivu 3 ">3</a>&nbsp;&nbsp;<a href="http://www.omegadeville.org/fi/omega-miehet-collection-c-8.html?page=4&sort=20a" title=" Sivu 4 ">4</a>&nbsp;&nbsp;<a href="http://www.omegadeville.org/fi/omega-miehet-collection-c-8.html?page=5&sort=20a" title=" Sivu 5 ">5</a>&nbsp;<a href="http://www.omegadeville.org/fi/omega-miehet-collection-c-8.html?page=6&sort=20a" title=" Seuraavat 5 Sivua ">...</a>&nbsp;&nbsp;<a href="http://www.omegadeville.org/fi/omega-miehet-collection-c-8.html?page=22&sort=20a" title=" Sivu 22 ">22</a>&nbsp;&nbsp;<a href="http://www.omegadeville.org/fi/omega-miehet-collection-c-8.html?page=2&sort=20a" title=" Seuraava ">&nbsp;&gt;&gt;</a>&nbsp;</div> <br class="clearBoth" /> <div class="centerBoxContentsProducts centeredContent back" style="width:32.5%;"><a href="http://www.omegadeville.org/fi/omega-constellation-double-eagle-chrono-12132445201001-p-783.html"><div style="vertical-align: middle;height:248px"><img src="http://www.omegadeville.org/fi/images/_small//omega_copy_/gents-omega-watches/constellation/Constellation-Double-Eagle-Chrono--5.png" alt="Omega Constellation Double Eagle Chrono 121.32.44.52.01.001" title=" Omega Constellation Double Eagle Chrono 121.32.44.52.01.001 " width="180" height="248" class="listingProductImage" id="listimg" /></div></a><br /><h3 class="itemTitle"><a href="http://www.omegadeville.org/fi/omega-constellation-double-eagle-chrono-12132445201001-p-783.html">Omega Constellation Double Eagle Chrono 121.32.44.52.01.001</a></h3><div class="listingDescription">Omega Teräs on kumisilmukka...</div><br /><span class="normalprice">&euro;236.12 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">&euro;210.18</span><span class="productPriceDiscount"><br />Säästä:&nbsp;11%</span><br /><br /><a href="http://www.omegadeville.org/fi/omega-miehet-collection-c-8.html?products_id=783&action=buy_now&sort=20a"><img src="http://www.omegadeville.org/fi/includes/templates/dresses/buttons/finland/button_buy_now.gif" alt="Osta heti" title=" Osta heti " width="83" height="22" class="listingBuyNowButton" /></a><br /><br /></div> <div class="centerBoxContentsProducts centeredContent back" style="width:32.5%;"><a href="http://www.omegadeville.org/fi/omega-constellation-double-eagle-chrono-12162415001001-p-784.html"><div style="vertical-align: middle;height:248px"><img src="http://www.omegadeville.org/fi/images/_small//omega_copy_/gents-omega-watches/constellation/Constellation-Double-Eagle-Chrono--9.png" alt="Omega Constellation Double Eagle Chrono 121.62.41.50.01.001" title=" Omega Constellation Double Eagle Chrono 121.62.41.50.01.001 " width="180" height="248" class="listingProductImage" id="listimg" /></div></a><br /><h3 class="itemTitle"><a href="http://www.omegadeville.org/fi/omega-constellation-double-eagle-chrono-12162415001001-p-784.html">Omega Constellation Double Eagle Chrono 121.62.41.50.01.001</a></h3><div class="listingDescription">Omega Punainen kultaa kumisilmukka...</div><br /><span class="normalprice">&euro;217.75 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">&euro;186.93</span><span class="productPriceDiscount"><br />Säästä:&nbsp;14%</span><br /><br /><a href="http://www.omegadeville.org/fi/omega-miehet-collection-c-8.html?products_id=784&action=buy_now&sort=20a"><img src="http://www.omegadeville.org/fi/includes/templates/dresses/buttons/finland/button_buy_now.gif" alt="Osta heti" title=" Osta heti " width="83" height="22" class="listingBuyNowButton" /></a><br /><br /></div> <div class="centerBoxContentsProducts centeredContent back" style="width:32.5%;"><a href="http://www.omegadeville.org/fi/omega-constellation-double-eagle-chrono-12162415013001-p-128.html"><div style="vertical-align: middle;height:248px"><img src="http://www.omegadeville.org/fi/images/_small//omega_copy_/gents-omega-watches/constellation/Constellation-Double-Eagle-Chrono-.png" alt="Omega Constellation Double Eagle Chrono 121.62.41.50.13.001" title=" Omega Constellation Double Eagle Chrono 121.62.41.50.13.001 " width="180" height="248" class="listingProductImage" id="listimg" /></div></a><br /><h3 class="itemTitle"><a href="http://www.omegadeville.org/fi/omega-constellation-double-eagle-chrono-12162415013001-p-128.html">Omega Constellation Double Eagle Chrono 121.62.41.50.13.001</a></h3><div class="listingDescription">Omega Punainen kultaa kumisilmukka...</div><br /><span class="normalprice">&euro;247.29 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">&euro;205.53</span><span class="productPriceDiscount"><br />Säästä:&nbsp;17%</span><br /><br /><a href="http://www.omegadeville.org/fi/omega-miehet-collection-c-8.html?products_id=128&action=buy_now&sort=20a"><img src="http://www.omegadeville.org/fi/includes/templates/dresses/buttons/finland/button_buy_now.gif" alt="Osta heti" title=" Osta heti " width="83" height="22" class="listingBuyNowButton" /></a><br /><br /></div> <br class="clearBoth" /><div class="centerBoxContentsProducts centeredContent back" style="width:32.5%;"><a href="http://www.omegadeville.org/fi/omega-constellation-double-eagle-chrono-12162445201001-p-782.html"><div style="vertical-align: middle;height:248px"><img src="http://www.omegadeville.org/fi/images/_small//omega_copy_/gents-omega-watches/constellation/Constellation-Double-Eagle-Chrono--3.png" alt="Omega Constellation Double Eagle Chrono 121.62.44.52.01.001" title=" Omega Constellation Double Eagle Chrono 121.62.44.52.01.001 " width="180" height="248" class="listingProductImage" id="listimg" /></div></a><br /><h3 class="itemTitle"><a href="http://www.omegadeville.org/fi/omega-constellation-double-eagle-chrono-12162445201001-p-782.html">Omega Constellation Double Eagle Chrono 121.62.44.52.01.001</a></h3><div class="listingDescription">Omega Punainen kultaa kumisilmukka...</div><br /><span class="normalprice">&euro;256.29 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">&euro;225.99</span><span class="productPriceDiscount"><br />Säästä:&nbsp;12%</span><br /><br /><a href="http://www.omegadeville.org/fi/omega-miehet-collection-c-8.html?products_id=782&action=buy_now&sort=20a"><img src="http://www.omegadeville.org/fi/includes/templates/dresses/buttons/finland/button_buy_now.gif" alt="Osta heti" title=" Osta heti " width="83" height="22" class="listingBuyNowButton" /></a><br /><br /></div> <div class="centerBoxContentsProducts centeredContent back" style="width:32.5%;"><a href="http://www.omegadeville.org/fi/omega-constellation-double-eagle-chrono-12192415001001-p-785.html"><div style="vertical-align: middle;height:248px"><img src="http://www.omegadeville.org/fi/images/_small//omega_copy_/gents-omega-watches/constellation/Constellation-Double-Eagle-Chrono--14.png" alt="Omega Constellation Double Eagle Chrono 121.92.41.50.01.001" title=" Omega Constellation Double Eagle Chrono 121.92.41.50.01.001 " width="180" height="248" class="listingProductImage" id="listimg" /></div></a><br /><h3 class="itemTitle"><a href="http://www.omegadeville.org/fi/omega-constellation-double-eagle-chrono-12192415001001-p-785.html">Omega Constellation Double Eagle Chrono 121.92.41.50.01.001</a></h3><div class="listingDescription">Omega Titaani on kumisilmukka...</div><br /><span class="normalprice">&euro;263.17 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">&euro;218.55</span><span class="productPriceDiscount"><br />Säästä:&nbsp;17%</span><br /><br /><a href="http://www.omegadeville.org/fi/omega-miehet-collection-c-8.html?products_id=785&action=buy_now&sort=20a"><img src="http://www.omegadeville.org/fi/includes/templates/dresses/buttons/finland/button_buy_now.gif" alt="Osta heti" title=" Osta heti " width="83" height="22" class="listingBuyNowButton" /></a><br /><br /></div> <div class="centerBoxContentsProducts centeredContent back" style="width:32.5%;"><a href="http://www.omegadeville.org/fi/omega-constellation-double-eagle-chrono-15142000-p-789.html"><div style="vertical-align: middle;height:248px"><img src="http://www.omegadeville.org/fi/images/_small//omega_copy_/gents-omega-watches/constellation/Constellation-Double-Eagle-Chrono--29.png" alt="Omega Constellation Double Eagle Chrono 1514.20.00" title=" Omega Constellation Double Eagle Chrono 1514.20.00 " width="180" height="248" class="listingProductImage" id="listimg" /></div></a><br /><h3 class="itemTitle"><a href="http://www.omegadeville.org/fi/omega-constellation-double-eagle-chrono-15142000-p-789.html">Omega Constellation Double Eagle Chrono 1514.20.00</a></h3><div class="listingDescription">Omega Steel teräs 1514.20.00 gallery ...</div><br /><span class="normalprice">&euro;253.74 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">&euro;219.48</span><span class="productPriceDiscount"><br />Säästä:&nbsp;14%</span><br /><br /><a href="http://www.omegadeville.org/fi/omega-miehet-collection-c-8.html?products_id=789&action=buy_now&sort=20a"><img src="http://www.omegadeville.org/fi/includes/templates/dresses/buttons/finland/button_buy_now.gif" alt="Osta heti" title=" Osta heti " width="83" height="22" class="listingBuyNowButton" /></a><br /><br /></div> <br class="clearBoth" /><div class="centerBoxContentsProducts centeredContent back" style="width:32.5%;"><a href="http://www.omegadeville.org/fi/omega-constellation-double-eagle-chrono-15145100-p-790.html"><div style="vertical-align: middle;height:248px"><img src="http://www.omegadeville.org/fi/images/_small//omega_copy_/gents-omega-watches/constellation/Constellation-Double-Eagle-Chrono--31.png" alt="Omega Constellation Double Eagle Chrono 1514.51.00" title=" Omega Constellation Double Eagle Chrono 1514.51.00 " width="180" height="248" class="listingProductImage" id="listimg" /></div></a><br /><h3 class="itemTitle"><a href="http://www.omegadeville.org/fi/omega-constellation-double-eagle-chrono-15145100-p-790.html">Omega Constellation Double Eagle Chrono 1514.51.00</a></h3><div class="listingDescription">Omega Steel teräs 1514.51.00 gallery ...</div><br /><span class="normalprice">&euro;251.02 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">&euro;210.18</span><span class="productPriceDiscount"><br />Säästä:&nbsp;16%</span><br /><br /><a href="http://www.omegadeville.org/fi/omega-miehet-collection-c-8.html?products_id=790&action=buy_now&sort=20a"><img src="http://www.omegadeville.org/fi/includes/templates/dresses/buttons/finland/button_buy_now.gif" alt="Osta heti" title=" Osta heti " width="83" height="22" class="listingBuyNowButton" /></a><br /><br /></div> <div class="centerBoxContentsProducts centeredContent back" style="width:32.5%;"><a href="http://www.omegadeville.org/fi/omega-constellation-double-eagle-chrono-15195100-p-788.html"><div style="vertical-align: middle;height:248px"><img src="http://www.omegadeville.org/fi/images/_small//omega_copy_/gents-omega-watches/constellation/Constellation-Double-Eagle-Chrono--26.png" alt="Omega Constellation Double Eagle Chrono 1519.51.00" title=" Omega Constellation Double Eagle Chrono 1519.51.00 " width="180" height="248" class="listingProductImage" id="listimg" /></div></a><br /><h3 class="itemTitle"><a href="http://www.omegadeville.org/fi/omega-constellation-double-eagle-chrono-15195100-p-788.html">Omega Constellation Double Eagle Chrono 1519.51.00</a></h3><div class="listingDescription">Omega Steel teräs 1519.51.00 gallery ...</div><br /><span class="normalprice">&euro;242.01 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">&euro;217.62</span><span class="productPriceDiscount"><br />Säästä:&nbsp;10%</span><br /><br /><a href="http://www.omegadeville.org/fi/omega-miehet-collection-c-8.html?products_id=788&action=buy_now&sort=20a"><img src="http://www.omegadeville.org/fi/includes/templates/dresses/buttons/finland/button_buy_now.gif" alt="Osta heti" title=" Osta heti " width="83" height="22" class="listingBuyNowButton" /></a><br /><br /></div> <div class="centerBoxContentsProducts centeredContent back" style="width:32.5%;"><a href="http://www.omegadeville.org/fi/omega-constellation-double-eagle-chrono-16195191-p-787.html"><div style="vertical-align: middle;height:248px"><img src="http://www.omegadeville.org/fi/images/_small//omega_copy_/gents-omega-watches/constellation/Constellation-Double-Eagle-Chrono--22.png" alt="Omega Constellation Double Eagle Chrono 1619.51.91" title=" Omega Constellation Double Eagle Chrono 1619.51.91 " width="180" height="248" class="listingProductImage" id="listimg" /></div></a><br /><h3 class="itemTitle"><a href="http://www.omegadeville.org/fi/omega-constellation-double-eagle-chrono-16195191-p-787.html">Omega Constellation Double Eagle Chrono 1619.51.91</a></h3><div class="listingDescription">Omega Punainen kultaa kumisilmukka 1619.51.91 ...</div><br /><span class="normalprice">&euro;252.67 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">&euro;225.99</span><span class="productPriceDiscount"><br />Säästä:&nbsp;11%</span><br /><br /><a href="http://www.omegadeville.org/fi/omega-miehet-collection-c-8.html?products_id=787&action=buy_now&sort=20a"><img src="http://www.omegadeville.org/fi/includes/templates/dresses/buttons/finland/button_buy_now.gif" alt="Osta heti" title=" Osta heti " width="83" height="22" class="listingBuyNowButton" /></a><br /><br /></div> <br class="clearBoth" /><div class="centerBoxContentsProducts centeredContent back" style="width:32.5%;"><a href="http://www.omegadeville.org/fi/omega-constellation-double-eagle-chrono-18195191-p-786.html"><div style="vertical-align: middle;height:248px"><img src="http://www.omegadeville.org/fi/images/_small//omega_copy_/gents-omega-watches/constellation/Constellation-Double-Eagle-Chrono--19.png" alt="Omega Constellation Double Eagle Chrono 1819.51.91" title=" Omega Constellation Double Eagle Chrono 1819.51.91 " width="180" height="248" class="listingProductImage" id="listimg" /></div></a><br /><h3 class="itemTitle"><a href="http://www.omegadeville.org/fi/omega-constellation-double-eagle-chrono-18195191-p-786.html">Omega Constellation Double Eagle Chrono 1819.51.91</a></h3><div class="listingDescription">Omega Teräs on kumisilmukka 1819.51.91 ...</div><br /><span class="normalprice">&euro;208.16 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">&euro;193.44</span><span class="productPriceDiscount"><br />Säästä:&nbsp;7%</span><br /><br /><a href="http://www.omegadeville.org/fi/omega-miehet-collection-c-8.html?products_id=786&action=buy_now&sort=20a"><img src="http://www.omegadeville.org/fi/includes/templates/dresses/buttons/finland/button_buy_now.gif" alt="Osta heti" title=" Osta heti " width="83" height="22" class="listingBuyNowButton" /></a><br /><br /></div> <div class="centerBoxContentsProducts centeredContent back" style="width:32.5%;"><a href="http://www.omegadeville.org/fi/omega-constellation-korut-12355382099001-p-127.html"><div style="vertical-align: middle;height:248px"><img src="http://www.omegadeville.org/fi/images/_small//omega_copy_/gents-omega-watches/constellation/Constellation-Jewellery-.png" alt="Omega Constellation Korut 123.55.38.20.99.001" title=" Omega Constellation Korut 123.55.38.20.99.001 " width="180" height="248" class="listingProductImage" id="listimg" /></div></a><br /><h3 class="itemTitle"><a href="http://www.omegadeville.org/fi/omega-constellation-korut-12355382099001-p-127.html">Omega Constellation Korut 123.55.38.20.99.001</a></h3><div class="listingDescription">Omega Valkokulta on valkokultaa...</div><br /><span class="normalprice">&euro;233.88 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">&euro;203.67</span><span class="productPriceDiscount"><br />Säästä:&nbsp;13%</span><br /><br /><a href="http://www.omegadeville.org/fi/omega-miehet-collection-c-8.html?products_id=127&action=buy_now&sort=20a"><img src="http://www.omegadeville.org/fi/includes/templates/dresses/buttons/finland/button_buy_now.gif" alt="Osta heti" title=" Osta heti " width="83" height="22" class="listingBuyNowButton" /></a><br /><br /></div> <div class="centerBoxContentsProducts centeredContent back" style="width:32.5%;"><a href="http://www.omegadeville.org/fi/omega-constellation-korut-12355382099004-p-743.html"><div style="vertical-align: middle;height:248px"><img src="http://www.omegadeville.org/fi/images/_small//omega_copy_/gents-omega-watches/constellation/Constellation-Jewellery--4.png" alt="Omega Constellation Korut 123.55.38.20.99.004" title=" Omega Constellation Korut 123.55.38.20.99.004 " width="180" height="248" class="listingProductImage" id="listimg" /></div></a><br /><h3 class="itemTitle"><a href="http://www.omegadeville.org/fi/omega-constellation-korut-12355382099004-p-743.html">Omega Constellation Korut 123.55.38.20.99.004</a></h3><div class="listingDescription">Omega Punainen kultaa punainen kulta...</div><br /><span class="normalprice">&euro;264.61 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">&euro;233.43</span><span class="productPriceDiscount"><br />Säästä:&nbsp;12%</span><br /><br /><a href="http://www.omegadeville.org/fi/omega-miehet-collection-c-8.html?products_id=743&action=buy_now&sort=20a"><img src="http://www.omegadeville.org/fi/includes/templates/dresses/buttons/finland/button_buy_now.gif" alt="Osta heti" title=" Osta heti " width="83" height="22" class="listingBuyNowButton" /></a><br /><br /></div> <br class="clearBoth" /><div class="centerBoxContentsProducts centeredContent back" style="width:32.5%;"><a href="http://www.omegadeville.org/fi/omega-constellation-korut-12355382152005-p-742.html"><div style="vertical-align: middle;height:248px"><img src="http://www.omegadeville.org/fi/images/_small//omega_copy_/gents-omega-watches/constellation/Constellation-Jewellery--2.png" alt="Omega Constellation Korut 123.55.38.21.52.005" title=" Omega Constellation Korut 123.55.38.21.52.005 " width="180" height="248" class="listingProductImage" id="listimg" /></div></a><br /><h3 class="itemTitle"><a href="http://www.omegadeville.org/fi/omega-constellation-korut-12355382152005-p-742.html">Omega Constellation Korut 123.55.38.21.52.005</a></h3><div class="listingDescription">Omega Punainen kultaa punainen kulta...</div><br /><span class="normalprice">&euro;257.69 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">&euro;222.27</span><span class="productPriceDiscount"><br />Säästä:&nbsp;14%</span><br /><br /><a href="http://www.omegadeville.org/fi/omega-miehet-collection-c-8.html?products_id=742&action=buy_now&sort=20a"><img src="http://www.omegadeville.org/fi/includes/templates/dresses/buttons/finland/button_buy_now.gif" alt="Osta heti" title=" Osta heti " width="83" height="22" class="listingBuyNowButton" /></a><br /><br /></div> <div class="centerBoxContentsProducts centeredContent back" style="width:32.5%;"><a href="http://www.omegadeville.org/fi/omega-constellation-kronometri-35-mm-12310352001001-p-754.html"><div style="vertical-align: middle;height:248px"><img src="http://www.omegadeville.org/fi/images/_small//omega_copy_/gents-omega-watches/constellation/Constellation-Chronometer-35-mm--40.png" alt="Omega Constellation Kronometri 35 mm 123.10.35.20.01.001" title=" Omega Constellation Kronometri 35 mm 123.10.35.20.01.001 " width="180" height="248" class="listingProductImage" id="listimg" /></div></a><br /><h3 class="itemTitle"><a href="http://www.omegadeville.org/fi/omega-constellation-kronometri-35-mm-12310352001001-p-754.html">Omega Constellation Kronometri 35 mm 123.10.35.20.01.001</a></h3><div class="listingDescription">Omega Steel teräs 123.10.35.20.01.001 ...</div><br /><span class="normalprice">&euro;275.32 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">&euro;222.27</span><span class="productPriceDiscount"><br />Säästä:&nbsp;19%</span><br /><br /><a href="http://www.omegadeville.org/fi/omega-miehet-collection-c-8.html?products_id=754&action=buy_now&sort=20a"><img src="http://www.omegadeville.org/fi/includes/templates/dresses/buttons/finland/button_buy_now.gif" alt="Osta heti" title=" Osta heti " width="83" height="22" class="listingBuyNowButton" /></a><br /><br /></div> <div class="centerBoxContentsProducts centeredContent back" style="width:32.5%;"><a href="http://www.omegadeville.org/fi/omega-constellation-kronometri-35-mm-12310352001002-p-746.html"><div style="vertical-align: middle;height:248px"><img src="http://www.omegadeville.org/fi/images/_small//omega_copy_/gents-omega-watches/constellation/Constellation-Chronometer-35-mm--24.png" alt="Omega Constellation Kronometri 35 mm 123.10.35.20.01.002" title=" Omega Constellation Kronometri 35 mm 123.10.35.20.01.002 " width="180" height="248" class="listingProductImage" id="listimg" /></div></a><br /><h3 class="itemTitle"><a href="http://www.omegadeville.org/fi/omega-constellation-kronometri-35-mm-12310352001002-p-746.html">Omega Constellation Kronometri 35 mm 123.10.35.20.01.002</a></h3><div class="listingDescription">Omega Steel teräs 123.10.35.20.01.002 ...</div><br /><span class="normalprice">&euro;230.78 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">&euro;197.16</span><span class="productPriceDiscount"><br />Säästä:&nbsp;15%</span><br /><br /><a href="http://www.omegadeville.org/fi/omega-miehet-collection-c-8.html?products_id=746&action=buy_now&sort=20a"><img src="http://www.omegadeville.org/fi/includes/templates/dresses/buttons/finland/button_buy_now.gif" alt="Osta heti" title=" Osta heti " width="83" height="22" class="listingBuyNowButton" /></a><br /><br /></div> <br class="clearBoth" /><div class="centerBoxContentsProducts centeredContent back" style="width:32.5%;"><a href="http://www.omegadeville.org/fi/omega-constellation-kronometri-35-mm-12310352002001-p-752.html"><div style="vertical-align: middle;height:248px"><img src="http://www.omegadeville.org/fi/images/_small//omega_copy_/gents-omega-watches/constellation/Constellation-Chronometer-35-mm--36.png" alt="Omega Constellation Kronometri 35 mm 123.10.35.20.02.001" title=" Omega Constellation Kronometri 35 mm 123.10.35.20.02.001 " width="180" height="248" class="listingProductImage" id="listimg" /></div></a><br /><h3 class="itemTitle"><a href="http://www.omegadeville.org/fi/omega-constellation-kronometri-35-mm-12310352002001-p-752.html">Omega Constellation Kronometri 35 mm 123.10.35.20.02.001</a></h3><div class="listingDescription">Omega Steel teräs 123.10.35.20.02.001 ...</div><br /><span class="normalprice">&euro;274.20 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">&euro;234.36</span><span class="productPriceDiscount"><br />Säästä:&nbsp;15%</span><br /><br /><a href="http://www.omegadeville.org/fi/omega-miehet-collection-c-8.html?products_id=752&action=buy_now&sort=20a"><img src="http://www.omegadeville.org/fi/includes/templates/dresses/buttons/finland/button_buy_now.gif" alt="Osta heti" title=" Osta heti " width="83" height="22" class="listingBuyNowButton" /></a><br /><br /></div> <div class="centerBoxContentsProducts centeredContent back" style="width:32.5%;"><a href="http://www.omegadeville.org/fi/omega-constellation-kronometri-35-mm-12310352052001-p-753.html"><div style="vertical-align: middle;height:248px"><img src="http://www.omegadeville.org/fi/images/_small//omega_copy_/gents-omega-watches/constellation/Constellation-Chronometer-35-mm--38.png" alt="Omega Constellation Kronometri 35 mm 123.10.35.20.52.001" title=" Omega Constellation Kronometri 35 mm 123.10.35.20.52.001 " width="180" height="248" class="listingProductImage" id="listimg" /></div></a><br /><h3 class="itemTitle"><a href="http://www.omegadeville.org/fi/omega-constellation-kronometri-35-mm-12310352052001-p-753.html">Omega Constellation Kronometri 35 mm 123.10.35.20.52.001</a></h3><div class="listingDescription">Omega Steel teräs 123.10.35.20.52.001 ...</div><br /><span class="normalprice">&euro;223.26 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">&euro;192.51</span><span class="productPriceDiscount"><br />Säästä:&nbsp;14%</span><br /><br /><a href="http://www.omegadeville.org/fi/omega-miehet-collection-c-8.html?products_id=753&action=buy_now&sort=20a"><img src="http://www.omegadeville.org/fi/includes/templates/dresses/buttons/finland/button_buy_now.gif" alt="Osta heti" title=" Osta heti " width="83" height="22" class="listingBuyNowButton" /></a><br /><br /></div> <div class="centerBoxContentsProducts centeredContent back" style="width:32.5%;"><a href="http://www.omegadeville.org/fi/omega-constellation-kronometri-35-mm-12310352052002-p-747.html"><div style="vertical-align: middle;height:248px"><img src="http://www.omegadeville.org/fi/images/_small//omega_copy_/gents-omega-watches/constellation/Constellation-Chronometer-35-mm--26.png" alt="Omega Constellation Kronometri 35 mm 123.10.35.20.52.002" title=" Omega Constellation Kronometri 35 mm 123.10.35.20.52.002 " width="180" height="248" class="listingProductImage" id="listimg" /></div></a><br /><h3 class="itemTitle"><a href="http://www.omegadeville.org/fi/omega-constellation-kronometri-35-mm-12310352052002-p-747.html">Omega Constellation Kronometri 35 mm 123.10.35.20.52.002</a></h3><div class="listingDescription">Omega Steel teräs 123.10.35.20.52.002 ...</div><br /><span class="normalprice">&euro;203.82 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">&euro;192.51</span><span class="productPriceDiscount"><br />Säästä:&nbsp;6%</span><br /><br /><a href="http://www.omegadeville.org/fi/omega-miehet-collection-c-8.html?products_id=747&action=buy_now&sort=20a"><img src="http://www.omegadeville.org/fi/includes/templates/dresses/buttons/finland/button_buy_now.gif" alt="Osta heti" title=" Osta heti " width="83" height="22" class="listingBuyNowButton" /></a><br /><br /></div> <br class="clearBoth" /><div class="centerBoxContentsProducts centeredContent back" style="width:32.5%;"><a href="http://www.omegadeville.org/fi/omega-constellation-kronometri-35-mm-12315352002001-p-755.html"><div style="vertical-align: middle;height:248px"><img src="http://www.omegadeville.org/fi/images/_small//omega_copy_/gents-omega-watches/constellation/Constellation-Chronometer-35-mm--43.png" alt="Omega Constellation Kronometri 35 mm 123.15.35.20.02.001" title=" Omega Constellation Kronometri 35 mm 123.15.35.20.02.001 " width="180" height="248" class="listingProductImage" id="listimg" /></div></a><br /><h3 class="itemTitle"><a href="http://www.omegadeville.org/fi/omega-constellation-kronometri-35-mm-12315352002001-p-755.html">Omega Constellation Kronometri 35 mm 123.15.35.20.02.001</a></h3><div class="listingDescription">Omega Steel teräs 123.15.35.20.02.001 ...</div><br /><span class="normalprice">&euro;212.79 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">&euro;199.95</span><span class="productPriceDiscount"><br />Säästä:&nbsp;6%</span><br /><br /><a href="http://www.omegadeville.org/fi/omega-miehet-collection-c-8.html?products_id=755&action=buy_now&sort=20a"><img src="http://www.omegadeville.org/fi/includes/templates/dresses/buttons/finland/button_buy_now.gif" alt="Osta heti" title=" Osta heti " width="83" height="22" class="listingBuyNowButton" /></a><br /><br /></div> <div class="centerBoxContentsProducts centeredContent back" style="width:32.5%;"><a href="http://www.omegadeville.org/fi/omega-constellation-kronometri-35-mm-12315352052001-p-758.html"><div style="vertical-align: middle;height:248px"><img src="http://www.omegadeville.org/fi/images/_small//omega_copy_/gents-omega-watches/constellation/Constellation-Chronometer-35-mm--50.png" alt="Omega Constellation Kronometri 35 mm 123.15.35.20.52.001" title=" Omega Constellation Kronometri 35 mm 123.15.35.20.52.001 " width="180" height="248" class="listingProductImage" id="listimg" /></div></a><br /><h3 class="itemTitle"><a href="http://www.omegadeville.org/fi/omega-constellation-kronometri-35-mm-12315352052001-p-758.html">Omega Constellation Kronometri 35 mm 123.15.35.20.52.001</a></h3><div class="listingDescription">Omega Steel teräs 123.15.35.20.52.001 ...</div><br /><span class="normalprice">&euro;214.71 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">&euro;186.93</span><span class="productPriceDiscount"><br />Säästä:&nbsp;13%</span><br /><br /><a href="http://www.omegadeville.org/fi/omega-miehet-collection-c-8.html?products_id=758&action=buy_now&sort=20a"><img src="http://www.omegadeville.org/fi/includes/templates/dresses/buttons/finland/button_buy_now.gif" alt="Osta heti" title=" Osta heti " width="83" height="22" class="listingBuyNowButton" /></a><br /><br /></div> <div class="centerBoxContentsProducts centeredContent back" style="width:32.5%;"><a href="http://www.omegadeville.org/fi/omega-constellation-kronometri-35-mm-12320352001001-p-745.html"><div style="vertical-align: middle;height:248px"><img src="http://www.omegadeville.org/fi/images/_small//omega_copy_/gents-omega-watches/constellation/Constellation-Chronometer-35-mm--22.png" alt="Omega Constellation Kronometri 35 mm 123.20.35.20.01.001" title=" Omega Constellation Kronometri 35 mm 123.20.35.20.01.001 " width="180" height="248" class="listingProductImage" id="listimg" /></div></a><br /><h3 class="itemTitle"><a href="http://www.omegadeville.org/fi/omega-constellation-kronometri-35-mm-12320352001001-p-745.html">Omega Constellation Kronometri 35 mm 123.20.35.20.01.001</a></h3><div class="listingDescription">Omega Steel-punainen kulta Steel-punainen kulta...</div><br /><span class="normalprice">&euro;293.63 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">&euro;235.29</span><span class="productPriceDiscount"><br />Säästä:&nbsp;20%</span><br /><br /><a href="http://www.omegadeville.org/fi/omega-miehet-collection-c-8.html?products_id=745&action=buy_now&sort=20a"><img src="http://www.omegadeville.org/fi/includes/templates/dresses/buttons/finland/button_buy_now.gif" alt="Osta heti" title=" Osta heti " width="83" height="22" class="listingBuyNowButton" /></a><br /><br /></div> <br class="clearBoth" /> <div id="productsListingBottomNumber" class="navSplitPagesResult back">Listattuna <strong>1</strong> - <strong>21</strong> (<strong>442</strong> tuotteesta)</div> <div id="productsListingListingBottomLinks" class="navSplitPagesLinks forward"> &nbsp;<strong class="current">1</strong>&nbsp;&nbsp;<a href="http://www.omegadeville.org/fi/omega-miehet-collection-c-8.html?page=2&sort=20a" title=" Sivu 2 ">2</a>&nbsp;&nbsp;<a href="http://www.omegadeville.org/fi/omega-miehet-collection-c-8.html?page=3&sort=20a" title=" Sivu 3 ">3</a>&nbsp;&nbsp;<a href="http://www.omegadeville.org/fi/omega-miehet-collection-c-8.html?page=4&sort=20a" title=" Sivu 4 ">4</a>&nbsp;&nbsp;<a href="http://www.omegadeville.org/fi/omega-miehet-collection-c-8.html?page=5&sort=20a" title=" Sivu 5 ">5</a>&nbsp;<a href="http://www.omegadeville.org/fi/omega-miehet-collection-c-8.html?page=6&sort=20a" title=" Seuraavat 5 Sivua ">...</a>&nbsp;&nbsp;<a href="http://www.omegadeville.org/fi/omega-miehet-collection-c-8.html?page=22&sort=20a" title=" Sivu 22 ">22</a>&nbsp;&nbsp;<a href="http://www.omegadeville.org/fi/omega-miehet-collection-c-8.html?page=2&sort=20a" title=" Seuraava ">&nbsp;&gt;&gt;</a>&nbsp;</div> <br class="clearBoth" /> </div> </div> </td> </tr> </table> <div id="navSuppWrapper"> <div id="navSupp"> <ul><li><a href="http://www.omegadeville.org/fi/index.php">Home</a></li> <li>&nbsp;&nbsp;&nbsp;<a href="http://www.omegadeville.org/fi/index.php?main_page=shippinginfo">Shipping</a></li> <li>&nbsp;&nbsp;&nbsp;<a href="http://www.omegadeville.org/fi/index.php?main_page=Payment_Methods">Wholesale</a></li> <li>&nbsp;&nbsp;&nbsp;<a href="http://www.omegadeville.org/fi/index.php?main_page=shippinginfo">Order Tracking</a></li> <li>&nbsp;&nbsp;&nbsp;<a href="http://www.omegadeville.org/fi/index.php?main_page=Coupons">Coupons</a></li> <li>&nbsp;&nbsp;&nbsp;<a href="http://www.omegadeville.org/fi/index.php?main_page=Payment_Methods">Payment Methods</a></li> <li>&nbsp;&nbsp;&nbsp;<a href="http://www.omegadeville.org/fi/index.php?main_page=contact_us">Contact Us</a></li> </ul> </div> <div style=" margin-bottom:10px; margin-top:10px; width:100%; text-align:center;"> <a style=" font-weight:bold;" href="http://www.fakereplicaomega.com/" target="_blank">OMEGA WATCHES</a> &nbsp;&nbsp; <a style=" font-weight:bold;" href="http://www.fakereplicaomega.com/" target="_blank">OMEGA IMITATE</a> &nbsp;&nbsp; <a style=" font-weight:bold;" href="http://www.fakereplicaomega.com/" target="_blank">OMEGA LADIES WATCHES</a> &nbsp;&nbsp; <a style=" font-weight:bold;" href="http://www.fakereplicaomega.com/" target="_blank">OMEGA 2014</a> &nbsp;&nbsp; <a style=" font-weight:bold;" href="http://www.fakereplicaomega.com/" target="_blank">OMEGA MEN'S WATCHES</a> &nbsp;&nbsp; <a style=" font-weight:bold;" href="http://www.fakereplicaomega.com/" target="_blank">OMEGA HIGH IMITATE</a>&nbsp;&nbsp; </div> <DIV align="center"> <a href="http://www.omegadeville.org/fi/omega-miehet-collection-c-8.html" ><IMG src="http://www.omegadeville.org/fi/includes/templates/dresses/images/payment_shipping_logo.png" width="474" height="64"></a> </DIV> <div align="center">Copyright © 2012 All Rights Reserved. </div> </div> </div> <strong><a href="http://www.omegadeville.org/fi/">kopio -</a></strong><br> <strong><a href="http://www.omegadeville.org/fi/">kopio kellot</a></strong><br> <br><br><a href="http://tiffanyoutletonline49.webs.com"> Omega Miehet 'Collection blog </a><br><br><a href="http://cheapuggs81.webs.com"> Omega Miehet 'Collection </a><br><br><a href="http://cheaptiffanyandcojewelry24.webs.com"> About omegadeville.org blog </a>

lhschellerand

12. 05. 2019

[b][url=http://ru.replicaomegawatch.com/]поддельные часы Omega[/url][/b] [b]<a href="http://ru.replicaomegawatch.com/">Омега реплика</a>[/b] [b][url=http://www.replicaomegawatch.com/ru/]Омега реплика[/url][/b] Best Quality Replica Omega Watches For Sale 2015 language: <a href="http://www.replicaomegawatch.com/de/"> <img src="http://www.replicaomegawatch.com/ru/langimg/gericon.gif" alt="Deutsch" title=" Deutsch " height="15" width="24"></a> [url=http://www.replicaomegawatch.com/fr/] [img]http://www.replicaomegawatch.com/ru/langimg/fricon.gif[/img]Français[/url] [url=http://www.replicaomegawatch.com/it/] [img]http://www.replicaomegawatch.com/ru/langimg/iticon.gif[/img]italiano[/url] [url=http://www.replicaomegawatch.com/es/] [img]http://www.replicaomegawatch.com/ru/langimg/esicon.gif[/img]Español[/url] [url=http://www.replicaomegawatch.com/pt/] [img]http://www.replicaomegawatch.com/ru/langimg/pticon.gif[/img]Português[/url] [url=http://www.replicaomegawatch.com/jp/] [img]http://www.replicaomegawatch.com/ru/langimg/jpicon.gif[/img]日本語[/url] [url=http://www.replicaomegawatch.com/ru/] [img]http://www.replicaomegawatch.com/ru/langimg/ruicon.gif[/img]russian[/url] [url=http://www.replicaomegawatch.com/ar/] [img]http://www.replicaomegawatch.com/ru/langimg/aricon.gif[/img]arabic[/url] [url=http://www.replicaomegawatch.com/no/] [img]http://www.replicaomegawatch.com/ru/langimg/noicon.gif[/img]norwegian[/url] [url=http://www.replicaomegawatch.com/sv/] [img]http://www.replicaomegawatch.com/ru/langimg/svicon.gif[/img]swedish[/url] [url=http://www.replicaomegawatch.com/da/] [img]http://www.replicaomegawatch.com/ru/langimg/daicon.gif[/img]danish[/url] [url=http://www.replicaomegawatch.com/nl/] [img]http://www.replicaomegawatch.com/ru/langimg/nlicon.gif[/img]Nederlands[/url] <a href="http://www.replicaomegawatch.com/fi/"> <img src="http://www.replicaomegawatch.com/ru/langimg/fiicon.gif" alt="finland" title=" finland " height="15" width="24"></a> <a href="http://www.replicaomegawatch.com/ie/"> <img src="http://www.replicaomegawatch.com/ru/langimg/gaicon.gif" alt="ireland" title=" ireland " height="15" width="24"></a> [url=http://www.replicaomegawatch.com/] [img]http://www.replicaomegawatch.com/ru/langimg/icon.gif[/img]English[/url] <a href="http://www.replicaomegawatch.com/ru/"><img src="http://www.replicaomegawatch.com/ru/includes/templates/dresses/images/logo.gif" alt="Powered by Zen Cart :: The Art of E-Commerce" title=" Powered by Zen Cart :: The Art of E-Commerce " width="314" height="73" /></a> [url=http://www.replicaomegawatch.com/ru/index.php?main_page=Payment_Methods]Wholesale[/url] [url=http://www.replicaomegawatch.com/ru/index.php?main_page=shippinginfo]Shipping Info[/url] [url=http://www.replicaomegawatch.com/ru/index.php?main_page=Payment_Methods]Payment Methods[/url] <a href="http://www.replicaomegawatch.com/ru/index.php?main_page=contact_us">Contact Us</a> Welcome GUEST, PLEASE <a href="http://www.replicaomegawatch.com/ru/index.php?main_page=login">Sign In</a> or [url=http://www.replicaomegawatch.com/ru/index.php?main_page=create_account]Register[/url] [url=http://www.replicaomegawatch.com/ru/index.php?main_page=shopping_cart]Shopping Bag:[/url]&nbsp&nbsp(Your cart is empty) [url=http://www.replicaomegawatch.com/ru/index.php]Home[/url] [url=http://www.replicaomegawatch.com/ru/omega-de-villegt-c-4.html]Omega de-ville[/url] [url=http://www.replicaomegawatch.com/ru/omega-seamaster-c-12.html]Omega seamaster[/url] [url=http://www.replicaomegawatch.com/ru/omega-speedmastergt-c-14.html]Omega speedmaster[/url] [url=http://www.replicaomegawatch.com/ru/constellation-small-seconds-chronometer-p-7.html][img]http://www.replicaomegawatch.com/ru/includes/templates/dresses/images/au2-b.jpg[/img]OMEGA Seamaster Часы: Aqua Terra 150 М Кварц 38,5 мм - сталь по стали - 231.10.39.60.06.001[/url] <a href="http://www.replicaomegawatch.com/ru/omega-constellation-quartz-35-mm-p-97.html"><img src="http://www.replicaomegawatch.com/ru/includes/templates/dresses/images/au3-b.jpg"/></a> <a href="http://www.replicaomegawatch.com/ru/constellation-small-seconds-chronometer-p-7.html"><img src="http://www.replicaomegawatch.com/ru/includes/templates/dresses/images/au4-b.jpg"/></a> 1 2 3 Currencies US Dollar Euro GB Pound Canadian Dollar Australian Dollar Jappen Yen Norske Krone Swedish Krone Danish Krone CNY Categories [url=http://www.replicaomegawatch.com/ru/omega-seamaster-c-3.html]Omega Seamaster[/url] [url=http://www.replicaomegawatch.com/ru/omega-speedmaster-c-38.html]Omega Speedmaster[/url] [url=http://www.replicaomegawatch.com/ru/Омега-Созвездие-c-6.html]Омега Созвездие[/url] [url=http://www.replicaomegawatch.com/ru/Омега-Специальности-c-1.html]Омега Специальности[/url] <a class="category-top" href="http://www.replicaomegawatch.com/ru/ОмегадеВиль-c-12.html">Омега-де-Виль</a> Featured - [url=http://www.replicaomegawatch.com/ru/featured_products.html]more[/url] [url=http://www.replicaomegawatch.com/ru/-p-1130.html][img]http://www.replicaomegawatch.com/ru/images/_small//best_omegawatches_/Omega-seamaster/aqua-terra-150-m/quartz-385-mm/OMEGA-Watches-Seamaster-Aqua-Terra-150-M-Quartz-6.png[/img]OMEGA Seamaster Часы: Aqua Terra 150 М Кварц 38,5 мм - сталь по стали - 231.10.39.60.06.001[/url] [url=http://www.replicaomegawatch.com/ru/-p-1130.html]OMEGA Seamaster Часы: Aqua Terra 150 М Кварц 38,5 мм - сталь по стали - 231.10.39.60.06.001[/url]$24,249.00 $192.00Save: 99% off[url=http://www.replicaomegawatch.com/ru/-p-1129.html][img]http://www.replicaomegawatch.com/ru/images/_small//best_omegawatches_/Omega-seamaster/planet-ocean-600-m/co-axial-37-5-mm/OMEGA-Watches-Seamaster-Planet-Ocean-600-M-Omega-203.png[/img]OMEGA Seamaster Часы: Планета Океан 600 М Омега Коаксиальная 37,5 мм - стали на кожаном ремешке - 232.33.38.20.01.002[/url]<a class="sidebox-products" href="http://www.replicaomegawatch.com/ru/-p-1129.html">OMEGA Seamaster Часы: Планета Океан 600 М Омега Коаксиальная 37,5 мм - стали на кожаном ремешке - 232.33.38.20.01.002</a>$15,737.00 $192.00Save: 99% off[url=http://www.replicaomegawatch.com/ru/-p-5.html][img]http://www.replicaomegawatch.com/ru/images/_small//best_omegawatches_/Omega-seamaster/aqua-terra-150-m/co-axial-annual/OMEGA-Watches-Seamaster-Aqua-Terra-150-M-Omega-Co-90.png[/img]OMEGA Seamaster Часы: Aqua Terra 150 М Омега Коаксиальная Годовой Календарь 43 мм - Красное золото на кожаном ремешке - 231.53.43.22.06.001[/url] [url=http://www.replicaomegawatch.com/ru/-p-5.html]OMEGA Seamaster Часы: Aqua Terra 150 М Омега Коаксиальная Годовой Календарь 43 мм - Красное золото на кожаном ремешке - 231.53.43.22.06.001[/url]$7,177.00 $241.00Save: 97% off Featured Products[url=http://www.replicaomegawatch.com/ru/-p-110.html][img]http://www.replicaomegawatch.com/ru/images/_small//best_omegawatches_/Omega-constellation/constellation/quartz-24-mm/OMEGA-Watches-Constellation-Constellation-Quartz-453.png[/img]OMEGA Часы: Созвездие Созвездие Кварцевые 24 мм - Красное золото на золото - красный 123.55.24.60.05.004[/url]<a href="http://www.replicaomegawatch.com/ru/-p-110.html">OMEGA Часы: Созвездие Созвездие Кварцевые 24 мм - Красное золото на золото - красный 123.55.24.60.05.004</a>$13,898.00 $214.00Save: 98% off [url=http://www.replicaomegawatch.com/ru/-p-142.html][img]http://www.replicaomegawatch.com/ru/images/_small//best_omegawatches_/Omega-constellation/constellation/co-axial-38-mm/OMEGA-Watches-Constellation-Constellation-Omega-245.png[/img]OMEGA Часы: Созвездие Созвездие Омега Коаксиальная 38 мм - сталь - желтое золото по черной металлургии - желтое золото - 123.20.38.21.52.002[/url] [url=http://www.replicaomegawatch.com/ru/-p-142.html]OMEGA Часы: Созвездие Созвездие Омега Коаксиальная 38 мм - сталь - желтое золото по черной металлургии - желтое золото - 123.20.38.21.52.002[/url]$13,067.00 $198.00Save: 98% off [url=http://www.replicaomegawatch.com/ru/-p-156.html][img]http://www.replicaomegawatch.com/ru/images/_small//best_omegawatches_/Omega-constellation/constellation/co-axial-35-mm/OMEGA-Watches-Constellation-Constellation-Co-119.png[/img]OMEGA Часы: Созвездие Созвездие Коаксиальная 35 мм - сталь - желтое золото по черной металлургии - желтое золото - 123.25.35.20.52.002[/url] [url=http://www.replicaomegawatch.com/ru/-p-156.html]OMEGA Часы: Созвездие Созвездие Коаксиальная 35 мм - сталь - желтое золото по черной металлургии - желтое золото - 123.25.35.20.52.002[/url]$9,686.00 $197.00Save: 98% off [url=http://www.replicaomegawatch.com/ru/-p-104.html][img]http://www.replicaomegawatch.com/ru/images/_small//best_omegawatches_/Omega-constellation/constellation/co-axial-day-date/OMEGA-Watches-Constellation-Constellation-Omega-40.png[/img]OMEGA Часы: Созвездие Созвездие Омега Коаксиальная Day-Date 38 мм - сталь по стали - 123.10.38.22.01.001[/url] [url=http://www.replicaomegawatch.com/ru/-p-104.html]OMEGA Часы: Созвездие Созвездие Омега Коаксиальная Day-Date 38 мм - сталь по стали - 123.10.38.22.01.001[/url]$12,197.00 $191.00Save: 98% off [url=http://www.replicaomegawatch.com/ru/-p-135.html][img]http://www.replicaomegawatch.com/ru/images/_small//best_omegawatches_/Omega-seamaster/aqua-terra-150-m/co-axial-34-mm/OMEGA-Watches-Seamaster-Aqua-Terra-150-M-Omega-Co-376.png[/img]OMEGA Часы: Seamaster Aqua Terra 150 М Омега Коаксиальная 34 мм - сталь кожаный ремешок - 231.13.34.20.55.001[/url]<a href="http://www.replicaomegawatch.com/ru/-p-135.html">OMEGA Часы: Seamaster Aqua Terra 150 М Омега Коаксиальная 34 мм - сталь кожаный ремешок - 231.13.34.20.55.001</a>$17,860.00 $204.00Save: 99% off [url=http://www.replicaomegawatch.com/ru/-p-150.html][img]http://www.replicaomegawatch.com/ru/images/_small//best_omegawatches_/Omega-seamaster/aqua-terra-150-m/co-axial-415-mm/OMEGA-Watches-Seamaster-Aqua-Terra-150-M-Omega-Co-195.png[/img]OMEGA Seamaster Часы: Aqua Terra 150 М Омега Коаксиальная 41,5 мм - сталь по стали - 231.10.42.21.02.002[/url] [url=http://www.replicaomegawatch.com/ru/-p-150.html]OMEGA Seamaster Часы: Aqua Terra 150 М Омега Коаксиальная 41,5 мм - сталь по стали - 231.10.42.21.02.002[/url]$11,236.00 $216.00Save: 98% off [url=http://www.replicaomegawatch.com/ru/-p-141.html][img]http://www.replicaomegawatch.com/ru/images/_small//best_omegawatches_/Omega-de-ville/prestige/quartz-244-mm/OMEGA-Watches-De-Ville-Prestige-Quartz-24-4-mm-51.png[/img]OMEGA Часы: De Ville Prestige Кварцевые 24,4 мм - Красное золото на золото - красный 424.55.24.60.55.002[/url] [url=http://www.replicaomegawatch.com/ru/-p-141.html]OMEGA Часы: De Ville Prestige Кварцевые 24,4 мм - Красное золото на золото - красный 424.55.24.60.55.002[/url]$12,838.00 $198.00Save: 98% off [url=http://www.replicaomegawatch.com/ru/-p-102.html][img]http://www.replicaomegawatch.com/ru/images/_small//best_omegawatches_/Omega-seamaster/aqua-terra-150-m/co-axial-415-mm/OMEGA-Watches-Seamaster-Aqua-Terra-150-M-Omega-Co-246.png[/img]OMEGA Часы: Seamaster Aqua Terra 150 М Омега коаксиальным 41,5 мм - Красное золото на красного золота - 231.50.42.21.06.001[/url] [url=http://www.replicaomegawatch.com/ru/-p-102.html]OMEGA Часы: Seamaster Aqua Terra 150 М Омега коаксиальным 41,5 мм - Красное золото на красного золота - 231.50.42.21.06.001[/url]$25,857.00 $246.00Save: 99% off [url=http://www.replicaomegawatch.com/ru/-p-101.html][img]http://www.replicaomegawatch.com/ru/images/_small//best_omegawatches_/Omega-constellation/constellation/quartz-27-mm/OMEGA-Watches-Constellation-Constellation-Quartz-218.png[/img]OMEGA Часы: Созвездие Созвездие Кварцевые 27 мм - сталь - красное золото на сталь - красное золото - 123.20.27.60.02.001[/url] [url=http://www.replicaomegawatch.com/ru/-p-101.html]OMEGA Часы: Созвездие Созвездие Кварцевые 27 мм - сталь - красное золото на сталь - красное золото - 123.20.27.60.02.001[/url]$17,365.00 $202.00Save: 99% off [url=http://www.replicaomegawatch.com/ru/-p-120.html][img]http://www.replicaomegawatch.com/ru/images/_small//best_omegawatches_/Omega-constellation/constellation/co-axial-27-mm/OMEGA-Watches-Constellation-Constellation-Omega-463.png[/img]OMEGA Часы: Созвездие Созвездие Омега Коаксиальная 27 мм - сталь по стали - 123.15.27.20.51.001[/url] [url=http://www.replicaomegawatch.com/ru/-p-120.html]OMEGA Часы: Созвездие Созвездие Омега Коаксиальная 27 мм - сталь по стали - 123.15.27.20.51.001[/url]$12,198.00 $200.00Save: 98% off [url=http://www.replicaomegawatch.com/ru/-p-81.html][img]http://www.replicaomegawatch.com/ru/images/_small//best_omegawatches_/Omega-constellation/constellation/co-axial-27-mm/OMEGA-Watches-Constellation-Constellation-Omega-400.png[/img]OMEGA Часы: Созвездие Созвездие Омега Коаксиальная 27 мм - Красное золото на золото - красный 123.55.27.20.05.004[/url] [url=http://www.replicaomegawatch.com/ru/-p-81.html]OMEGA Часы: Созвездие Созвездие Омега Коаксиальная 27 мм - Красное золото на золото - красный 123.55.27.20.05.004[/url]$9,730.00 $241.00Save: 98% off [url=http://www.replicaomegawatch.com/ru/-p-99.html][img]http://www.replicaomegawatch.com/ru/images/_small//best_omegawatches_/Omega-seamaster/aqua-terra-150-m/co-axial-annual/OMEGA-Watches-Seamaster-Aqua-Terra-150-M-Omega-Co-139.png[/img]OMEGA Seamaster Часы: Aqua Terra 150 М Омега Коаксиальная Годовой Календарь 43 мм - Красное золото на кожаном ремешке - 231.53.43.22.02.002[/url] [url=http://www.replicaomegawatch.com/ru/-p-99.html]OMEGA Seamaster Часы: Aqua Terra 150 М Омега Коаксиальная Годовой Календарь 43 мм - Красное золото на кожаном ремешке - 231.53.43.22.02.002[/url]$7,754.00 $192.00Save: 98% off [url=http://www.replicaomegawatch.com/ru/-p-167.html][img]http://www.replicaomegawatch.com/ru/images/_small//best_omegawatches_/Omega-constellation/constellation/quartz-27-mm/OMEGA-Watches-Constellation-Constellation-Quartz-133.png[/img]OMEGA Часы: Созвездие Созвездие Кварцевые 27 мм - сталь по стали - 123.15.27.60.55.003[/url] [url=http://www.replicaomegawatch.com/ru/-p-167.html]OMEGA Часы: Созвездие Созвездие Кварцевые 27 мм - сталь по стали - 123.15.27.60.55.003[/url]$9,285.00 $224.00Save: 98% off [url=http://www.replicaomegawatch.com/ru/-p-134.html][img]http://www.replicaomegawatch.com/ru/images/_small//best_omegawatches_/Omega-seamaster/planet-ocean-600-m/co-axial-375-mm/OMEGA-Watches-Seamaster-Planet-Ocean-600-M-Omega-103.png[/img]OMEGA Seamaster Часы: Планета Океан 600 М Омега Коаксиальная 37,5 мм - сталь по стали - 232.15.38.20.01.001[/url]<a href="http://www.replicaomegawatch.com/ru/-p-134.html">OMEGA Seamaster Часы: Планета Океан 600 М Омега Коаксиальная 37,5 мм - сталь по стали - 232.15.38.20.01.001</a>$21,586.00 $193.00Save: 99% off [url=http://www.replicaomegawatch.com/ru/-p-82.html][img]http://www.replicaomegawatch.com/ru/images/_small//best_omegawatches_/Omega-constellation/constellation/quartz-27-mm/OMEGA-Watches-Constellation-Constellation-Quartz-215.png[/img]OMEGA Часы: Созвездие Созвездие Кварцевые 27 мм - сталь по стали - 123.15.27.60.55.001[/url]<a href="http://www.replicaomegawatch.com/ru/-p-82.html">OMEGA Часы: Созвездие Созвездие Кварцевые 27 мм - сталь по стали - 123.15.27.60.55.001</a>$12,500.00 $198.00Save: 98% off New Products For December[url=http://www.replicaomegawatch.com/ru/-p-750.html][img]http://www.replicaomegawatch.com/ru/images/_small//best_omegawatches_/Omega-de-ville/hour-vision/co-axial-limited/OMEGA-Watches-De-Ville-Hour-Vision-Omega-Co-Axial-26.png[/img]OMEGA Часы: De Ville Hour Vision Omega Коаксиальная Limited Edition 41 мм - платины на кожаном ремешке - 431.93.41.21.64.001[/url]<a href="http://www.replicaomegawatch.com/ru/-p-750.html">OMEGA Часы: De Ville Hour Vision Omega Коаксиальная Limited Edition 41 мм - платины на кожаном ремешке - 431.93.41.21.64.001</a>$6,625.00 $225.00Save: 97% off [url=http://www.replicaomegawatch.com/ru/-p-754.html][img]http://www.replicaomegawatch.com/ru/images/_small//best_omegawatches_/Omega-constellation/constellation/quartz-27-mm/OMEGA-Watches-Constellation-Constellation-Quartz-180.png[/img]OMEGA Часы: Созвездие Созвездие Кварцевые 27 мм - Красное золото на золото - красный 123.55.27.60.55.005[/url] [url=http://www.replicaomegawatch.com/ru/-p-754.html]OMEGA Часы: Созвездие Созвездие Кварцевые 27 мм - Красное золото на золото - красный 123.55.27.60.55.005[/url]$10,468.00 $216.00Save: 98% off [url=http://www.replicaomegawatch.com/ru/-p-752.html][img]http://www.replicaomegawatch.com/ru/images/_small//best_omegawatches_/Omega-seamaster/diver-300-m/quartz-28-mm/OMEGA-Watches-Seamaster-Diver-300-M-Quartz-28-mm.png[/img]OMEGA Seamaster Часы: Diver 300 M кварцевый 28 мм - сталь по стали - 2224.80.00[/url] [url=http://www.replicaomegawatch.com/ru/-p-752.html]OMEGA Seamaster Часы: Diver 300 M кварцевый 28 мм - сталь по стали - 2224.80.00[/url]$18,344.00 $211.00Save: 99% off <a href="http://www.replicaomegawatch.com/ru/-p-755.html"><div style="vertical-align: middle;height:248px"><img src="http://www.replicaomegawatch.com/ru/images/_small//best_omegawatches_/Omega-constellation/constellation/quartz-27-mm/OMEGA-Watches-Constellation-Constellation-Quartz-152.png" alt="OMEGA Часы: Созвездие Созвездие Кварцевые 27 мм - сталь - желтое золото по черной металлургии - желтое золото - 123.20.27.60.58.002" title=" OMEGA Часы: Созвездие Созвездие Кварцевые 27 мм - сталь - желтое золото по черной металлургии - желтое золото - 123.20.27.60.58.002 " width="180" height="248" /></div></a><a href="http://www.replicaomegawatch.com/ru/-p-755.html">OMEGA Часы: Созвездие Созвездие Кварцевые 27 мм - сталь - желтое золото по черной металлургии - желтое золото - 123.20.27.60.58.002</a>$21,835.00 $207.00Save: 99% off [url=http://www.replicaomegawatch.com/ru/-p-751.html][img]http://www.replicaomegawatch.com/ru/images/_small//best_omegawatches_/Omega-constellation/constellation/co-axial-27-mm/OMEGA-Watches-Constellation-Constellation-Omega-475.png[/img]OMEGA Часы: Созвездие Созвездие Омега Коаксиальная 27 мм - сталь - красное золото на сталь - красное золото - 123.25.27.20.57.001[/url] [url=http://www.replicaomegawatch.com/ru/-p-751.html]OMEGA Часы: Созвездие Созвездие Омега Коаксиальная 27 мм - сталь - красное золото на сталь - красное золото - 123.25.27.20.57.001[/url]$19,038.00 $206.00Save: 99% off [url=http://www.replicaomegawatch.com/ru/-p-753.html][img]http://www.replicaomegawatch.com/ru/images/_small//best_omegawatches_/Omega-seamaster/aqua-terra-150-m/co-axial-34-mm/OMEGA-Watches-Seamaster-Aqua-Terra-150-M-Omega-Co-87.png[/img]OMEGA Seamaster Часы: Aqua Terra 150 М Омега Коаксиальная 34 мм - Красное золото на кожаном ремешке - 231.53.34.20.01.002[/url] [url=http://www.replicaomegawatch.com/ru/-p-753.html]OMEGA Seamaster Часы: Aqua Terra 150 М Омега Коаксиальная 34 мм - Красное золото на кожаном ремешке - 231.53.34.20.01.002[/url]$17,134.00 $218.00Save: 99% off .articles{width:900px; margin:0 auto;} .articles ul{width:900px; } .articles li{width:450px; float:left;} [url=http://www.replicaomegawatch.com/ru/index.php]Home[/url] [url=http://www.replicaomegawatch.com/ru/index.php?main_page=shippinginfo]Shipping[/url] [url=http://www.replicaomegawatch.com/ru/index.php?main_page=Payment_Methods]Wholesale[/url] [url=http://www.replicaomegawatch.com/ru/index.php?main_page=shippinginfo]Order Tracking[/url] <a href="http://www.replicaomegawatch.com/ru/index.php?main_page=Coupons">Coupons</a> [url=http://www.replicaomegawatch.com/ru/index.php?main_page=Payment_Methods]Payment Methods[/url] [url=http://www.replicaomegawatch.com/ru/index.php?main_page=contact_us]Contact Us[/url] [url=http://www.fakereplicaomega.com/]OMEGA WATCHES[/url] [url=http://www.fakereplicaomega.com/]OMEGA IMITATE[/url] [url=http://www.fakereplicaomega.com/]OMEGA LADIES WATCHES[/url] [url=http://www.fakereplicaomega.com/]OMEGA 2014[/url] [url=http://www.fakereplicaomega.com/]OMEGA MEN'S WATCHES[/url] [url=http://www.fakereplicaomega.com/]OMEGA HIGH IMITATE[/url] [url=http://www.replicaomegawatch.com/ru/][/url] Copyright © 2012 All Rights Reserved. [b][url=http://ru.replicaomegawatch.com/]копия Seamaster[/url][/b] [b]<a href="http://www.replicaomegawatch.com/ru/">копия Seamaster</a>[/b] <a href="http://tiffanyandco51.webs.com"> swiss replica omega blog </a> [url=http://monclerbootsformen878.webs.com] swiss replica omega watch [/url] [url=http://cheaptiffanycojewelry70.webs.com] About replicaomegawatch.com blog [/url]

lhschellerand

12. 05. 2019

[b]<a href="http://ru.replicaomegawatch.com/">ко<strong><a href="http://ru.replicaomegawatch.com/">копия Seamaster</a></strong><br> <strong><a href="http://www.replicaomegawatch.com/ru/">копия Seamaster</a></strong><br>

lhschellerand

05. 05. 2019

[b][url=http://watch.emichaelkorssale.cn/ru/]швейцарские ч<strong><a href="http://watch.emichaelkorssale.cn/ru/">швейцарские часы реплики AAA +</a></strong><br> <strong><a href="http://watch.emichaelkorssale.cn/ru/">швейцарские часы реплики</a></strong><br>

Pro přidání komentáře musíte být přihlášený.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací