O nás: Na bezpečnosti nám záležíO nás: Na bezpečnosti nám záleží Podporujeme naše válečné veterányPodporujeme naše válečné veterány Výzva 2015: Drony – dobrý sluha, ale zlý pán!Výzva 2015: Drony – dobrý sluha, ale zlý pán!

TOP3 krátké filmy s vojenskou tematikou: V pár minutách prožijete napětí, zábavu, smutek… Stojí za zhlédnutí!

 11. 02. 2016      0 komentářů

Čtvrtky jsou vyhrazeny filmovým premiérám, my se pokusíme přinášet krátkometrážní filmy o vojácích, hasičích, policistech… Tento žánr je poněkud opomíjen. Přitom vám rafinované scénáře mohou během pár minut dát více než celovečerák.

Začala to němými groteskami, pak se tyto snímky staly doménou začínajících filmařů a libůstkou těch protřelých, jejich doménou jsou ale především filmové festivaly, poněkud nesmyslně je z očí diváků vytlačila televize. V posledních letech se ale uchytily na YouTube, dokonce vznikla televizní stanice Shorts TV, která nevysílá nic jiného.

My jsme tedy začali hledat na YouTube, protože znáte to – máte ještě nějakou práci nebo naopak brzy začne váš oblíbený pořad, nechcete si rozkoukat dlouhý film, ale máte chuť zkouknout nějakou akcičku, dobrý videjko. Tak vám občas, obvykle ve čtvrtek, zkusíme naservírovat to nejlepší, nač jsme v redakci narazili. Pište nám samozřejmě do komentářů také vaše tipy!

HOOAH - Modern Warfare - Battlefield - Black Ops - 7:30 min.

 

Modern Warfare 3: Find Makarov - Operation Kingfish - 5:49 min.

 

" 8 " - Short Film (náš favorit) - 10:22 min.

short film hooah